Alternews – 24.07.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

16 thoughts on “Alternews – 24.07.2014

 1. Szanowni państwo, Ciągle mówicie o szkodliwości GMO, pokażcie dowody na szkodliwy wpływ GMO na rozwój ludzki. Potrzeba naprawdę wielu lat aby się przekonać czy GMO jest szkodliwe czy nie. Modyfikacja przede wszystkim ma na celu tworzenie bardzo wydajnych w urodzaj, zdrowych odpornych na szkodniki warzyw owoców, roślin. Dziwię się państwu że tak bardzo walczycie z dobrodziejstwem, a jak wiecie zapewne, wasza walka nic nie da, ponieważ ludzie sami się przekonają że żywność modyfikowana jest lepsza, a w konsekwencji tańsza z e względu na duży urodzaj i wydajność roślin. Wasze argumenty mnie i wielu nie przekonują. Modyfikacja genetyczna to rozwój dla naszej cywilizacji !!!

  //
  Szanowny panie.
  To co pan napisał to żywcem promocyjny wstępniak ze strony Monsanto. Dziwie się panu, że mimo tylu istniejących dowodów i żywych przykładów szkodliwości GMO pisze pan takie bzdety. Albo bierze pan kasę za promowanie GMO na różnych forach społecznościowych, albo ma pan tak… sformatowany przez system umysł, że nie jest on w stanie dopuścić, że jest dokładnie inaczej. Jeśli tak, to najwyższy czas się obudzić i zacząć szukać informacji i wiedzy w drugim, alternatywnym obiegu. Bo inaczej dzień pobudki z ręką w nocniku umoczoną po pachę jest blisko…

  Voytek – [Admin]

  1. Panie Voytku – gdybyż tylko z reką w nocniku obudzili się tylko ci, którzy wypisują taką propagandę, to można by przejść nad tym do porządku dziennego, niech sobie żrą to swoje GMO.
   Problem w tym, że to dotyczy nas wszystkich, których zwyczajnie chce się pozbawić prawa wyboru, niezależnie od tego jak cudowne to GMO by było. Ale to zaledwie najdrobniejszy z problemów jest.
   Bardzo obawiam się że ze skażeniem biosfery przez GMO przyszłe pokolenia ogniem musiały walczyć będą.
   Już teraz należało by pomyśleć o stworzeniu jakichś banków nasion naturalnych odmian, bo za niedługo może być za późno. A na te na Antarktydzie, to nie ma co liczyć…
   Do ludzi nie dociera jakoś, że problemem nie jest wyłącznie samo GMO, ale agresywna polityka koncernów biotechnologicznych dążących do zawłaszczenia w 100% źródeł żywności.

  2. Szanowny Panie . Do tego co Voytek napisał i z czym sie zgadzamy ja i wielu moich znajomych dodam ze nie potrzeba wielu lat ,jak Pan napisał żeby sie przekonać czy GMO jest szkodliwe czy nie . Badania udowodniły ze żywność GMO zaburza i zmienia funkje narządów wewnętrznych , jest przyczyna bezpłodności i zachorowań na raka . Do tego uprawy GMO wymagają zastosowanie dużej ilości pestycydów i herbicydow . Round up – czy to cos Panu mówi ? I trucizn tych z każdym rokiem trzeba stosować wiecej i wiecej bo chwasty tez zostają genetycznie modyfikowane , większe i
   odporniejsze na stosowane herbicydy , pestycydy , round up .
   Tu materiał edukacyjny na początek :
   http://faktydlazdrowia.pl/gmo-szokujace-wyniki-pierwszego-dlugotrwalego-i-niezaleznego-badania/
   Troche naiwne ze akurat tu próbował Pan bronić
   GMO 😉

  3. Wypowiedź Pola to chyba przykład jakie są efekty tzw. ROZWOJU opartego o produkty i propagandę Monsanto. Wyraźne zatrucie neuronów tą propagandą i produktami GMO 😉

 2. Panie Vojtku: Bardzo dobrze Pan napisał. Niech Monsanto udowodni, że GMO to takie cacy, chcą wytruć ludzi i zrobić na tym kasę. DOŚĆ tego zabijania ludzi. Ciekawe czy w Izraelu pozwolili na GMO bo ortodoksi z pewnością na to nie pozwolą u siebie, wolą rytualny ubój ale też nie swoimi rękami. Ten rytualny ubój szatańskie wyczyny, na cierpieniu bezbronnych zwierząt chcą ucztować. To nie ma nic wspólnego z Bogiem, o Którym mówią że w Niego wierzą. Bóg to miłość. W kogo oni wierzą! A co robi MONSANTO. Od dawna trują ludzi i całą Ziemię i wmawiają innym, że to dla ich dobra. Mają ludzi za idiotów. Wiadomo co zrobili w Ameryce z ludźmi i co robią dalej. U nas też są ludzie, którzy za łapówy będą mieli za nic wartości wyższe.
  Pytanie: czy w Izraelu przyjęli GMO i w jakiej formie i od kiedy bo na dzień dzisiejszy podobno nie ma tam u nich takich upraw.

 3. Pomijam szkodliwości natury biologicznej.
  Szkodliwe jest monopolizowanie prawa do produkcji żywności (patenty na rośliny).
  To jest skrajnie niebezpieczny dla świata proceder to forma podboju Świata.
  Niedługo opatentują atmosferę ziemską i za oddychanie trzeba będzie bandziorom płacić.
  Już dzisiaj stosuje się tzw opłaty klimatyczne.

  Zbrodnie przeciw ludzkości chciwego kapitalizmu nigdy się nie skończą dopóki kapitalizm nie zostanie uznany za zbrodniczy z zasady działania system (jak niewolnictwo, rasizm, czy syjonizm) i nie zostanie zakazany.

 4. Tajne więzienia
  Przyłączam się do potępienia tortur w tajnych więzieniach CIA.
  Podatki
  Wychodzi na to że teraz każdego uciekającego z bandyckiej Polski emigranta, biznesmena można będzie można ukarać za „unikanie podatków”.
  A zaniechanie działalności gospodarczej, przecież najczęściej też jest motywowane chęcią uniknięcia płacenia drastycznych podatków czyli jest przestępstwem.
  Ja osobiście oszczędzam na benzynie (mniej jeżdżę) czyli unikam płacenia akcyzy.
  Niepalenie papierosów też jest ewidentnym unikaniem uiszczania akcyzy tytoniowej.
  Można śmiało zaryzykować twierdzenie że 100% Polaków stara się optymalizować swoje podatkowe koszty a to oznacza że są przestępcami.

 5. Już od zarania ludzkości wszyscy wiedzieli jak wybierac i kogo do przewodzenia grupy ,plemienia itd. DZIŚ jakby jakaś choroba umysłowa padła na obywateli.
  W sprawie 2-ch i tzw T.Europ. to jest rzecz podstawowa na jakim to dowodzie On się oparł? Wszędzie mówi się o dowodach -lecz się ich nie wymienia
  W świecie jest kupa cwaniaków którzy tylko polują na ofiarę by zbić KASĘ.Jeśli ja mam oceniać to muszę mieć jasny obraz.

  Ważną rzeczą jest GMO i tu kłania się dojrzałość wyborców bo jak narazie to nie istnieje.Biadolimy że w/w ustawa lub inne są wbrew naszym interesom.A kto tuch tępakow wybierał? Biorą nasze pieniądze i za naszym d/facto przyzwoleniem walą nas po pustym łbie?????

 6. niech kwaśniewski z millerem ponoszą konsekwencje – zwłaszcza że potem kłamali w żywe oczy że o niczym nie wiedzą, dlaczego mamy się zrzucać na karę za decyzje tych ciołków, janusz mówi tak jakby to było nasza wspólna wina

 7. Ja nie jestem za 50 % ja jestem za 100% . Czlowiek zrobil krowe i karmimy sie mlekiem krowim . Nie ma logiki w calym jedzeniu nie tylko GMO . Dlaczego my od wiekow pijemy zwierzece mleko , ktore jest przeznaczone tylko dla cielakow . Dlaczego od wiekow robimy wszystko na odwrot . Postwilismy sie plecami do natury , ktora nam tworzyla jedzenie . Marchew tez jest produktem sztucznym -glebsze informacje na ten temat byly podane juz 70 lat temu ,natomiast informacja o tym naplynela w 1985( The public of New York WLIB ), ze marchew jest hybryda ). Dlatego , ze marchew jest sztucznym tworem to z tej prostej przyczyny nie moze byc dla nas wartosciowym jedzeniem ,Jezeli chcemy zrozumiec wartosc naszego wyzywienia to tylko to jedzenie jest dobre , ktore ma w sobie elektrycznosc . A tylko elektrycznym jedzeniem na naszej planecie jest jedzenie , ktore przyszlo z kreacja Ziemi .
  No i teraz polece z naszymi podstwowymi hybrydami :
  burak
  Fasola
  Ryz
  pszenica
  no i wiecej z nich , ktore nie naleza do jedzenia wartosciowego , i nie daja wystarczajacej elektrycznosc naszemu istnieniu . Sa to poprostu hybrydy a teraz do tego wszystkiego +GMO . To juz mozemy sobie ruszyc nasza wyobraznia jakimi istotami sie staniemy

 8. Uwazajcie tez na Aloe Vera , ginseng i wiele ziol sianych w kontroli ich zawartosci elektrycznej .Juz nie mowiac o sztucznych witaminach , ktore sa prosta iluzja a moze nawet szkodnikiem organizmu .
  Co jest elektryczne a co nie jest elektryczne .
  To co jest elektryczne nie ma starch to znaczy Skrobi.
  Wiele chorob moglo by byc wyleczone jakby nie bylo w hybrydach starch . Moze dlatego wogole powstaly te choroby poniewaz starch .
  Wyjasnia mi sie fakt mojego problemu jak bylam 12 lat vegeterian . I teraz wiem dlaczego wiele ludzi ma zamiar byc bratrianami poniewaz obecnie nie mamy na rynku jedzenia , ktore by dawalo nam elektrycznosc wiec kierujemy mind na inna forme egzystencji energetycznej . Jak jemy starch energia poprostu nie plynie poprawnie albo wogole nie plynnie w niektorych organach .

Comments are closed.