Alternews – 24.07.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.
Prowadzący skoncentrował się na omówieniu sytuacji po wecie prezydenta A. Dudy dotyczącego ustawy o SN oraz protestach młodzieży pod Pałacem Prezydenckim.


 

52 thoughts on “Alternews – 24.07.2017

 1. Z całym szacunkiem, ale jeśli się służy Polsce, to ego chowa się do szuflady. Nic tu Dudy nie tłumaczy. Jeśli kierował się uprzedzeniami wziętymi z kabaretowego serialu (!!!) plus ewentualnie przytykami osobistymi, to znaczy, że nie ma kwalifikacji na głowę państwa. A już powoływanie się w orędziu na panią Romaszewską, która wypracowuje prezydenckie decyzje, to kompromitująca żenada. Dudę nie tylko ta konkretna sytuacja przerosła. Przerósł go również urząd, który pełni. Niezależnie od wszystkich wad (personalnych, formalnych) tych ustaw, był właściwy, idealny moment polityczny i emocjonalny, aby je podpisać (a potem spokojnie i precyzyjnie poprawić, nawet głęboko), doprowadzając wreszcie do przełomu w Polsce. Duda absolutnie tego nie czuje, bo nadal jest graczem politycznej drugiej ligi, który przypadkowo znalazł się na boisku ekstraklasy w ważnym meczu, owszem kopnął dwa razy piłkę (bo mu wystawili), ale nie miał pojęcia o co w tym meczu tak naprawdę grają i tak naprawdę z kim. Teza jakoby Duda uratował Polskę od eskalacji napięcia jest absurdalna. Wręcz przeciwnie otworzył do niej szeroko drzwi. Uspokojenie jest chwilowe. Kolejna stracona szansa Polski.

 2. PiS ma poparcie w Polsce ale nie w dużych miastach a najmniejsze poparcie ma w Warszawie. Gdyby miał poparcie w Warszawie, to HGW już by nie rządziła. Nie można pominąć też, że jest grupa obwoźna „protestujących” sponsorowana przez Sorosa-widać to chociażby po banerach i kartkach z napisem konstytucja-wszyscy mają jednakowe, więc nie jest to spontaniczne. Demonstracje umiejętnie są nagłaśniane, więc widać 15 tys. pod Pałacem Prezydenckim a nie było widać 100-200 tys. zwolenników PiS za Tuska, bo były niepokazywane.

  1. Ta cała Hanna GW To jakaś parodia, ile podpisów było na usunięcie jej ze stanowiska, a co przeciążyło, że ona została? Wszyscy pamiętamy, bo do urn poszło 26 procent ankietowanych, a ponad 100 000 podpisów było i to w tydzień, dawno jej powinno nie być, prawo, nędzne prawo…

 3. Nóż w plecy czy „Putinowska” strategia ? oto jest pytanie.
  Większość ludzi się zgadza z PIS że trzeba zmienić system wymiaru niesprawiedliwości w system wymiaru sprawiedliwości.
  Przeciw jest wyłącznie „wyjątkowa kasta” oraz globalne i polskojęzyczne żydostwo które przy pomocy tej „kasty” utrzymuje swoją władzę w Polsce (oraz przy pomocy innych centrów władzy politycznej, ekonomicznej i propagandowej).
  Ten mechanizm utrzymywanie władzy (dyktatu) globalnej mafii jest rutynowo stosowany we wszystkich podbitych przez mafię kraje.
  PIS rozwalając centra mafijnej władzy robi dobrą robotę pytanie co w zamian pobuduje jest tu kluczowe.

  Odpowiedź na tytułowe pytanie nie jest jeszcze jasna.
  Duda niewątpliwie jest powiązany z globalnym żydostwem (podobnie jak Tramp.
  ale… na razie nie odkrywa kart.

  Możliwe są dwie odpowiedzi:
  Duda wbił PISowi nóż w plecy… gdy reforma systemu niesprawiedliwości zostanie w ten sposób uwalona.
  ale…
  Duda rozładował czynny bunt czy majdan organizowany przez globalne żydostwo przy pomocy lokalnego żydostwa i lokalnych pożytecznych idiotów.
  Taki majdan to poważne zagrożenie…. globalni bandyci wiedzą jak to robić … mają pieniądze a pożytecznych idiotów i chętnych na zdradę własnego kraju za pieniądze nigdy nie brakuje.
  Duda odebrał bandytom politycznym argumenty propagandowe do majdanu.
  (jak daleko były posunięte działania organizacyjne majdanu to wiedzą z pewnością służby specjalne, my nie wiemy).
  Drugi wektor działania to wektor psychologiczny, znany wszelkim poważnym negocjatorom. Warto zrobić pół kroku do tyłu dając radość wrogowi by za chwilę odzyskać pozycję bardziej „pokojowymi” metodami.
  Tak robi Putin w Syrii… ciągle rozejmy, pomoc humanitarna, kolejne amnestie dla poddających się bandytów… przerwy w walkach.. gdy bandyci tego chcą… to wszystko psychologia…oddziaływanie na pożytecznych idiotów … rozbrajanie motywacji bandytów.

  Metoda na siłę, na rympał, brutalnej przewagi… rodzi tylko większy opór i powoduje powstawanie podziałów i nienawiści ciągnącej się całymi pokoleniami.
  Polsce potrzeba pojednania narodowego z wykluczeniem lokalnego żydostwa ze struktur władzy wszelakiej do poziomu proporcjonalnego do ich liczebności w Polsce (wg zasad jak dla wszystkich innych mniejszości w Polsce).

  1. Oscar ” Duda rozładował czynny bunt czy majdan organizowany przez globalne żydostwo przy pomocy lokalnego żydostwa i lokalnych pożytecznych idiotów.
   Taki majdan to poważne zagrożenie…. globalni bandyci wiedzą jak to robić … mają pieniądze a pożytecznych idiotów i chętnych na zdradę własnego kraju za pieniądze nigdy nie brakuje. ” zakładałem taką wersje ale to podwójna ustawka i prędzej będzie „euro -majdan ” to raczej zmowa i gra o czas , a czas to kumulowanie sil i magazynowanie tysiecy opon , a puzniej interwencja w obronie demon -kreacji . kodziarze wiedza doskonale że decyzje i rozkazy zapadły kilka tys km dalej , dlatego są pochlebni i mają pogodę „ducha” „Veto Dudy PiS PODZIELI LOS SAMOOBRONY A JAROSŁAW LEPPERA”
   jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=pNB0e7CxKuo
   „USA – KONIEC WOJNY W SYRII ! POCZĄTEK W DONBASIE ! PEŁNE WSPARCIE USA”
   jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=n61GBX5mDbk

   1. Hahaha nikt nie zauważył ze reptylki odwiedziły Dudę.I to kto ?,klacz rozpłodowa i sam księco z dziećmi.Duda najwyraźniej sie czegoś wystraszył ,nawet poleciał na Jasna Gore.
    Jak trwoga to do Boga.Zaczol sie black magik na Polskę widać to po załamanej pogodzie.instal city of london.A wy pitolicie o świadomości Polaków /Ziemian ?Cdn

   2. właśnie z tymi „decyzjami które zapadły kilka tys km dalej” jest problem.
    Dzisiaj widać że rdzeniem globalnej mafii w USA są demokracji i
    republikanie (to dwa różne przebrania tego samego globalnego bandyty). Teraz mają kłopot z Trampem a Tramp z nimi.
    Europa odwraca się od USA (Trampa) bo jest wasalem globalnej mafii. Polska PISu też „chyba” próbuje się uwolnić z kajdanów tej mafii.
    Mafia już nie rządzi niepodzielnie, ma kłopoty u siebie w USA w samym mateczniku , ma kłopoty na bliskim wschodzie bo traci tam pozycje.
    Mafia wie że na Ukrainie niczego już nie zdziała bo ma przeciw sobie 80% społeczeństwa i potęgę Putina po sąsiedzku.

    W Polskę mogą uderzyć jedynie lokalne inicjatywy globalnej mafii jak np mafii Niemieckiej która chce dalej doić Polskę i odzyskać byłe landy wschodnie (w tym zakresie jest sojusz między mafią żydowską gnębiącą Niemcy i głębokim państwem Niemieckim czyli post nazistami).
    To poważne zagrożenie ale mniejsze jednak niż dotychczasowe kolorowe rewolucje w tym ta solidarnościowa.

    Dzisiaj widać komu PIS służył przez lata i z kim ramię w ramię rozwalał Polskę. Najgorsze reformy wprowadzono za rządów AWS (PO i PIS) za premiera Buzka oraz za Suchockiej .. chyba środowiska PIS.
    To PIS razem z PO (i zdrajcą lewicy Kwaśniewskim) uwalali słuszne reformy Millera. To PIS i PO gnoili Leppera.

    Polska była by dziś na całkiem innym etapie rozwoju gdyby PIS
    prowadził politykę gospodarczą, socjalną oraz strukturalną taką jaką prowadzi dzisiaj.
    Niemniej należy docenić to co robi PIS dzisiaj.
    Dzisiaj PIS broni Polski tak jak broniła Polaki ateistyczna lewica (Jaruzelski, Rakowski, Miller, …. ale np Kwaśniewski zdradził lewicę na rzecz globalnego żydostwa).
    PIS ma rację że reformę państwa w kierunku suwerenności trzeba zacząć od zaciśnięcia śruby systemowym przestępczym grabieżcom (Kontrole VAT…akcyzy)
    tego bandyci globalni nie mogą bronić (choć to pewnie ich struktury się na tym obławiały)
    Druga najważniejsza sprawa to reforma systemu sądownictwa.
    To najpoważniejsza ostoja władzy globalnych bandytów (także w USA) Sądy mogą bowiem uwalić każde działania legalnej władzy.
    „Kto ma sądy ten ma władzę” to silniejsze stwierdzenie niż „kto ma media ten ma władzę”.
    A jeszcze silniejsze jest „kto ma pieniądze ten ma władzę”
    i symetryczne „kto ma władzę ten ma pieniądze”.
    „kto ma silniejszą armię ten ma władzę”… to też ma znaczenie.

  1. Tu nie chodzi o nas, Polaków, jakie będziemy mieli sądy. To rozgrywka wielkich i możnych, a rozgrywającym jest w Europie między innymi Rosja. Chodzi o to, by doprowadzić kraj do granicy wojny domowej, co się udaje i przejąć Przesmyk Suwalski na skutek chaosu. Kto jest agentem w tym rządzie wiadomo już od dawna. bibliotekasergiusza@gmail.com

   1. Rosja ? Ludzie jeszcze będą prosić aby Rosja była ich wrogiem , Rusofobia to najbardziej mroczna choroba ? znam wielu Rosjan i niema na świecie tak przyjaznych Ludzi jak Rosjanie , szczery autentyczny Naród .Oczywiscie że są rozgrywki Rosjanie to nie idioci . Idiotami są ci co są w strefie zgniotu .

 4. Pan Janusz Zagórski z wykształcenia polityk, lecz polityk trochę słaby – stąd wynika jego głęboka subiektywna narracja. Trzeba nie zapominać, że t.z.w. rząd, to nie tylko rząd bo ma pod sobą wywiad, zwiad i kontr wywiad, a pracują tam ludzie, których nigdy na oczy nikt nie zobaczy Oznacza, to, że istnieje dokładny monitoring jakie siły grają w tą grę interesów, których celem jest destabilizacja Polski i dlatego takim właśnie ruchem przyśpieszonym, czy wręcz ”drastycznym” PiS chce wprowadzić zmiany.
  Nie mogę nic więcej napisać, bo również te ”obce” siły interesów prowadzą skaning wszystkiego co w internecie się rusza. Mogę tylko napisać, że to co się dzieje, co można zobaczyć w mediach, to zaledwie drobna powierzchnia rzeczy. Ostatecznie PiS wygra, z opłacanymi od dawna anty polskimi siłami typu PO, PSL, KOD, NOWOCZESNA, tudzież innymi, gdzie pod tymi niby partiami, które są tylko pionkami w tej grze kryją się (nazwę to) ”pewne siły”.

  Cześć prawdy mówi tutaj dr. Targalski.
  https://www.youtube.com/watch?v=DAG1EjKdyyU

  Więc, trzeba popatrzeć na wiele spraw inaczej, szerzej, trzeba mieć pewne wyrobienie polityczne, zamiast w Alter-News osądzi się tych, lub tamtych.

 5. Kontrola sędziow czyli izba dyscyplinarna to podstawa,jak nie maja nad soba nikogo,to kradna w zenujacy sposob nie mowiac juz o zalatwianych za pieniadze wyrokach,no bo nikt nie jest w stanie im nic zrobic.A reszta to juz na drugim miejscu.Zawsze bedą sedziowie z ukladow takich czy innych ,zawsze beda mieli poglady polityczne(prywatnie).Zawsze bedą troche tendencyjni w jedna czy drugą strone jak chodzi o polityke,ale nie mogą łamac prawa,bo teraz zaden stroz prawa za nimi nie stoi i nie pilnuje.Urzednicy wszelkiej masci tez powionni miec jakas izbe dyscyplinarna i odpowiadac stanowiskiem majatkiem lub karnie .
  Dobry tez pomysl z tym losowaniem sedziego do sprawy,a nie sobie wybierali sedzie ze swojego ukladu i wyrok byl jaki chcieli.Teraz bedzie trudniej.
  A moze bylo tak ze Duda sie z Kaczynskim umowil na to veto bo jeszcze mu jakis pomysl wpadl do glowy ,cos lepszego a rozladowanie tego ulicznego napiecie kodowskiego to dobra rzecz,bo juz sie gotowali na jakis majdan ,pomijajac ze wielkich szans na to nie maja,ale jednak ich durnych tekstow i hasel nie mozna za bardzo sluchac.A tak nastepnym razem przyjdzie mniej tych interesownych ,bredzących i pseudoobywatelskich .

   1. No to ja bym widziala to tak ze to veto prezydenta umowione z Kaczynskim potencjalnie mialo za zadnie rozladowac napiecie ulicy podsycane przez wiadome sily,a ci ukraincy z Majdanu to przeciez pionki Sorosa,to on chce tu drugiego majdanu.To veto prezydenta daje czas na zajecie sie tą fundacją otwarty dialog sluzbom aby uniemozliwic im dzialanie,rozpoznanie tych ludzi itp.tu nie mozna mowic o Ukrainie jako panstwie ze sie tu miesza ale fundacje Sorosa sie mieszają a ze majdan sie udal to tych samych ludzi sie instaluje tutaj.Takze faktycznie gierki Kaczynskiego i Dudy majace za zadanie zablokowanie polskiego majdanu a reforma poczeka.Nie wiem czy tak bylo.czy nie.Moglo tak byc w kazdym razie.a sprytnie nam wmawiaja ze duda sie wylamal samodzielnie,bo co maja mowic ze boja sie polskiego majdanu i utraty wladzy?toz to pokazanie by bylo slabosci rzadu a ludzie nie moga widziec slabosci tylko silny rzad z poparciem.Tak wiec troche Duda straci troche zyska u kodowcow a majdanu nie bedzie przynajmniej .a ten majdan to nie zaden majdan tylko rozroby na ulicy ktore maja pokazac swiatu ze tu sie straszne rzeczy w polsce dzieją i demokracji nie ma ,wiec na podst 6/66 czy ile tam moga tu wkroczyc europejskie sily zaprowadzajace demokracje silą.Bo traktat tak ponoc stanowi.Zagrozona demokracja to mozna uzyc sily w tym kraju.

   2. Duda zesrał sie i tyle .iedz do Warszawy i zobacz nie ma żadnych napięć .Oni boja sie wyjścia z UE .jestem tu na miejscu i oświadczam ze ludzie dalej pracują w niedziele za nocki nie maja dodatku ,za soboty i niedziele żadnych bonusów.Paliwo poszło 10 gr na litrze i pójdzie. Więcej.bedziecie płacić za Patrioty,idioty.i ja tez bo głosowałem na ten kalifat

   3. Ale jakto nie ma napiec ,piszac jak ty oni przeciez juz robia pod siebie ci z lampionami,w warszawie nie widzialam ale widzialam w innym duzym miescie,a tak wogole co to ma znaczyc te lampiony?pewnie umierajaca demokracje.ale domysl sie czlowieku,zawsze maja te durne pomysly co sie nijak nie maja do rzeczywistosci.A moze lapiony maja po prostu za zadanie zeby bylo ich widac i slychac,bo inaczej nikt by ich nie zauwazyl,moze by uslyszal ich krzyk rozpaczy.

   4. Straż miejska gania stare babki.Nie pozwalaja aby człowiek kupil sobie coś naturalnego.Slyszalem ze w lesie straż leśna gania grzybiarzy/jagodziarzy.Ceny są świetne ,można dużo zarobić gdyby Pisowskie łajdaki odczepili sie od ludzi/elektoratu który na nich głosował .

   5. Qcyp po co tak narzekasz,ja rozumiem,mowienie co nas boli to podstawa zmieniania tej rzeczywistosci,inaczej byc nie moze.
    Ale po co tak narzekac na wszystko.Docen te” pisowskie łajdaki” np za to ze ci do domu nie wpuszczają zwyklych chamow co ci swoje porzadki bedą w Twoim domu zaprowadzac.A na 500plus to narzekaja chyba ci co ich nie dostają i jakis taki zal sie w nich budzi ze budzet panstwa zbiednieje,a jak miliardy wyplywaly to nie bylo zal.Lepiej nie wiedzec no nie?co nas to ,a jak dzieciom lepsze zabawki sie kupi to juz polska zbiednieje.nie zbiednieje bo te pieniadze ida na rozwoj ,ludzie kupuja w sklepach i uslugach.tak trudno zrozumiec.Wiem wiem…saduzo lepsze rozwiazania a te dobre to sobie mozna wsadzic….wiem wiem…moglby byc raj ale nie ma raju wiec po co wogole….

  1. Dlaczego Friedman widzi to w ten sposob ?
   Homocapensis contra jews . Najpierw ich wykreowali na swoich slugusow w maltretowaniu ziemi i ludzi a teraz maja ich dosyc bo jews zagrazaja homocpanesis blood line . Jest to dosyc istotna roznica miedzy nimi i inne osobowosci .
   Ja od mlodych bardzo lat widzialam i czulam roznice miedzy mna a jews i miedzy mna a homocpansis blood line . Czulam ale nie wiedzialam dlaczego tak jest , Czulam ,ze oni sa zupelnie inni Jakby cos bylo missing w nich cos do pelnego czlowieczenstwa . Oni nie sa w stanie tego zrozumiec . To jest wyzsza szkola jazdy i centralizacji organicznej swiadomosci . Wisdom nie ksiazkowa ale gleboka naturalna intuicyjna .

   1. Kolega mi wczoraj recznie napisal piesn wadzry -Czogjal Namknaj Norbu .
    Chce wam to napisac bo uwazam , ze w tej buddyjsko-tybetanskiej ksiazce napisali kwitensensje calej black space podajac ta piesn .Oczywiscie nie moglam jej znalezc na internecie wiec moj przyjaciel napisal mi recznie .
    No i jak zwykle tekst nagieli do swoich filozoficzno-religijnych kalkulacji i spekulacji przejmujac slowa kreujac swoich nauczycieli i odcienie roznego swiatla .
    Perelka istoty egzystencji kosmicznej zawarta jest w tym tekscie .
    Niezrodzona
    Á jednak trwajaca bez przerwy,
    Nie przychodzi i nie odchodzi , wszechobecna,Najwyzsza Darma
    Niezmienna przestrzen poza definicjami,
    Spontanicznie samowyzwalajaca sie ,
    Doskonaly stan bez zadnych przeszkod,
    Istniejacy od samego poczatku,
    Samostworzony nieumiejscowiony,
    Bez czegokolwiek negatywnego do odrzucenia
    I czegokolwiek pozytywnego do przyjecia,
    Nieskonczony bezmiar przenikajacy wszystko,
    Niezmierny , bezgraniczny , niezwiazany,
    Gdzie nie nawet nie trzeba rozposzczac
    i od niczego wyzwalac ,
    Obecny poza przestrzenia i czasem ,
    Istniejacy od samego poczatku ,
    Bezgraniczny wymiar wewnetrznej przestrzeni ,
    promieniowanie przejrzystosci jest jak slonce i ksiezyc ,
    Samodoskonaly,
    Niezniszczalny jak wadzra,
    Nieporuszony jak gora ,
    Czysty jak lotus,
    ……………………( nie moge odczytac)
    Nieporownywalna blogosc,
    Poza wszystkimi ograniczeniami i oswieceniami ,
    Oswiecenie, – (co w pojeciu moze oznaczac glebie space- pustke)
    Zrownowazenie ,
    Szczyt Darmy
    Swiatlo wszechswiata .
    Doskonale od samego poczatku .

    Konkluzja
    My jestesmy zarowka bardzo cieplego swiatla na samym poczatku .Cieplego duchem i promieniem – kreacji sapce jako fizycznej kreacji eksperymentu i nie poszedl jak trzeba bo zarowke zmienili na bezwartosciowe sztuczne neonowe ,ledowe swiatlo . Taka moja prosta dygresja w rozumowaniu dziecka .
    A dlaczegoz nie mam tak rozumwac?,
    Po co to filozoofowanie kreatorow decepcji i manipulowanie slowem .Tworzacym obraz labiryntu naszego mind .

 6. To sobie przetłumaczcie i przeczytajcie koniecznie.
  http://ya-russ.ru/v-evrope-unichtozhayut-bankirov-tselyimi-semyami/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  W Europie ktoś likwiduje całe rodziny wysokich managerów bankowych.
  Rządy nie potrafią (nie chcą ?) wyjaśnić przyczyn i sprawców.

  Śmierdzi mi to likwidacją świadków czyli likwidacją najemników bankowych
  najętych przez właścicieli banków do brudnej ale zyskownej roboty.
  Moim zdaniem to globalna mafia likwiduje swoich sługusów bo wiedzą za dużo.

  Bardzo to ciekawe.
  Z tego wynika że globalna mafia już zwija manatki i ucieka do głębszej konspiracji.
  Ciekawe a wręcz sensacyjne.

  1. Tutaj podobne przypadki w USA
   http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139514,co-sie-dzieje-w-usa-27-07-2017

   W Polsce sami wiecie że też stosuje się metodę na samobójstwo (Lepper i wielu innych).
   Podsumujcie sobie .. dla kogo niebezpieczne były te wszystkie ofiary ?
   Widać wspólny mianownik ?
   Globalna mafia, Soros, Clinton, Bush…Merkel…PO, KOD, Nowoczesna… Michnik…wolna Europa.. JPII czyli globalne liberalne i multi kulti żydostwo. Warto to skojarzyć z autorami kolorowych rewolucji (w tym Polskiej solidarnościowej, ze wspieraniem międzynarodowego terroryzmu,
   ze wspieraniem zalewania Europy i Polski islamistami w tym terrorystami.
   To wszystko jedna i ta sama globalna ręka.

   Teraz już jasne z kim Polska i świat do czynienia ?
   Nie warto być pożytecznym idiotą .. ale ciągle opłaca się być zdrajcą szują, sprzedawczykiem, najemnikiem, cynglem…obrońcom praw wszelakich w stajni Sorosa…… z tym że to coraz bardziej niepewne zajęcie.

 7. Bardzo ciekawe i bez niedomówień
  https://wolnemedia.net/fundacja-otwartego-dialogu-zostanie-skontrolowana/

  Maski opadły (pewnie nie wszystkie) ale tych co zgnoili Polskę po 89r na pewno.
  A bez masek wygląda to tak.
  PO (wcześniej UW) KOD, Nowoczesna, SLD Kwaśniewskiego, Cimoszewicza to V kolumna żydowska w Polsce czyli ludzie Sorosa czyli sługusy globalnej mafii.
  PIS to dawny pożyteczny idiota który przejrzał ale się do błędów nie przyznaje choć stara się je jakoś naprawiać (polityka wewnętrzna).

  SLD Millera to Polska laicka lewica od zawsze próbująca realizować projekty propolskie i pro socjalne (Kołodko) Niestety trzymana mocno za mordę przez zdrajców (V kolumnę żydowską).

  PSL do polityczna dziwka. Kto da więcej temu służą .. Soros dawał więcej.

  Zagadką jest PIS pozytywny w polityce wewnętrznej ale idiotyczny ekstremistyczny w polityce zagranicznej.
  Co jest maską a co realizacją programu.. pokaże czas.

  1. Wypada też wspomnieć Samoobronę zamordowanego Leppera.
   To partia patriotyczna pro Polska i niesprzedajna.
   Zdrajcy musieli zamordować Leppera bo nie można było go ani zastraszyć ani kupić.
   Ciekawe że PIS nie prowadzi śledztwa w tej ewidentnej zbrodni jak i w podobnych przypadkach.
   Podobnie z Piskorskim… ewidentnie więzień polityczny .. a „praworządny” i demokratyczny PIS jakoś nie dostrzega tu zbrodni politycznej.

 8. https://www.youtube.com/watch?v=heWfACk2NIc
  nikt normalny nie mial watpliwosci czyją partia jest PO,Nowoczesna tez przyszla z zachodu.czyja kolonią bylismy i nadal jestesmy?jakich marketow bez podatkow mamy najwiecej?
  Niech przyjezdza tusk na bialym koniu z flaga niemiecką najlepiej.udawanie juz tu sory ale nie przejdzie.

 9. Demaskowanie żydów jest „nieetyczne” ?
  A demaskowanie wrogiej Polsce i narodowi Polskiemu V kolumny jest etyczne ?
  Ogórek powiedziała prawdę, zdemaskowała żyda … mafia żydowska rzuciła się z kłami na Ogórek.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201708015995470-SLD-ogorek-borowski-afera/

  W Najjaśniejszej Solidaruchów nie wolno demaskować najgroźniejszej dla Polski V kolumny. Ale „komuchów” wolno , należy, trzeba , jest zalecane… to forma „patriotyzmu”.
  Przy czym komuchem jest każdy kto budował PRL i nie popiera zbrodniczej anty Polskiej polityki Solidaruchów.

  Prawdziwy cyrk na kółkach. Kondominium idiotów pożytecznych i zdrajców.

  1. „Przy czym komuchem jest każdy kto budował PRL” i jeszcze jedno wylansowano” LEWAKA” taki śmietnik , każdy niewygodny anty systemowy tam ląduje , zobacz Oscar LWP już nie istnieje , tak się eliminuje Polska Daninę Krwi ,jakiś powiedzial że wszyscy byli przestępcami!!! nigdzie na świecie tego niema i zobaczmy ilu się z tym godzi mordy nie otworzy, zrobion spektakl z ( „zaklętymi” ) ale 250 tys ofiar na kresach to nic !!! i zobaczmy jeszcze jedno „OBOZY ” za 20 -30 lat polaczek będzie wylansowany na największego ludobójce a Pol Pot będzie pikusiem . Tylko Unia Słowiańska moze to powstrzymać i przywrócić normalność , jest jeden problem na Polin nie można już liczyć bo zakupili” Patrioci” Patrioty z wypatroszonymi głowicami i mimo wszystko chcą ostrzeliwać Braci Słowian .

   1. wracając do „LEWAKA ” identycznie załatwiono konopie indyjskie, biorąc egzotyczny slogan ” MARIHUANA ” do którego wszystko wrzucono i oczywiscie wyeliminowano , podobnie Bóg- Honor- Ojczyzna , nie wiadomo jaki i czyj bóg , honor-czyli honorowy idiota , ojczyzna- nie wiadomo czyja ? np Ojczyzna Serbów która zniknęła !? Ojczyzna lechitów podobnie nie istniała!!! , jakiś facet w ubraniu podobnym do sukni ? powiedzial że przodkowie obecnych idiotów Skakali po drzewach tysiąc lat temu . https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw

 10. Tutaj prawdziwa sensacja.. rozbijająca w gruzy fundamenty religii chrześcijańskich i islamskich.
  Ta sensacja bardzo pasuje do znanej nam dzisiaj „hollywoodzkiej” mentalności „narodu wybranego” (propaganda oparta na kłamstwach, fałszu, przeinaczeniach, manipulacjach).
  Niestety tekst po rosyjsku ale naprawdę warto sobie przetłumaczyć translatorem.

  http://tayniplanet.ru/blog/43587373664/Arheologi-podtverdili,-chto-Vethiy-Zavet-byil-prosto-spisan-u-sh?utm_campaign=transit&utm_source=main&utm_medium=page_17&domain=mirtesen.ru&paid=1&pad=1

  Okazuje się że tzw Stary testament czyli „pierwotne” źródło historii „biblijnej” to w istocie kompilacja znacznie starszych (ok 2000 tys lat starszych) zapisków sumeryjskich wykonanych pismem klinowym i odnoszących się do całkiem innego terytorium (Sumerowie żyli w Iraku).

  Z tego wynika że „Stary testament” to pierwsza propagandowa „hollywoodzka” bajka żydowska mająca windować żydów na szczyty władzy wszelakiej, gwarantować im bezkarność i władzę nad światem.

  Wszystkim ofiarom tej żydowskiej „bajki” serdecznie współczuję.

  KK bezlitośnie wciska od dziecka wszystkim naiwnym tę bajkę jako obowiązujący dogmat prawdy ostatecznej, objawionej, niepodważalnej.

  W takim świecie żyjecie owieczki dymane i wydymane od 1000 lat.
  I taki świat chcecie na siłę wbrew rozsądkowi i wbrew rozumowi budować.
  Jak widać głupcy (pożyteczni idioci) trzymają świat za mordę (bo są licznym mięsem armatnim) a żydzi trzymają głupców na smyczy swoich bajek dla pożytecznych idiotów.

  I tak działa świat od co najmniej 2000 tys lat.
  W tym kontekście powoływanie się na „1000 letnią tradycję” to dowód na albo głupotę czyli na porażenie „pożytecznym idiotyzmem” albo na wrogie, bo świadome, działanie wobec „polskich owieczek KK” czyli polskojęzycznych pożytecznych idiotów.

  Zresztą sami przeczytajcie i wyciągnijcie własne wnioski.

  1. Oscar, niestety tak jest to czysty plagiat , Jeruzalem była na Bosforze , Jezus urodził się na Krymie , Sodoma i Gomora są w dzisiejszym Pakistan -Indie , w całości mamy ingerencje obcych. Obraz Fałszywego https://www.youtube.com/watch?v=hpfTNDSnTjU&spfreload=10 stary testament to całkiem odmienna cześć , to cześć właśnie z Sumeru a oni byli tam w” niewoli ” . Wszystko to zwykła informacja , na której zrobiono- robi się kasę, dyktaturę , i ludobójstwo .

 11. Panie Januszu , chociaż bardzo pana cenię , nie do końca się zgadzam . PIS ma ogromnie dużo wad , narobił mnóstwo błędów , nie dorobił się wielu mężów stanu , czyli polityków , którzy nie traktowali by Polski jak kawałka sukna , gdzie każdy rwie ile może . Chciała bym kogoś z charakterem w stylu Ławrowa , ale nie śmegesów nabijanych , którzy na niczym się nie znają i kompromitują swój kraj , wyprzedają majątek narodowy za przysłowiową złotówkę , na który pracowały poprzednie pokolenia , donoszą na Polskę , czyli kraj PIS , cieszą się w kuluarach , czyich to dłoni nie ściskali i z kim nie robili foci . To nie politycy , to celebryci , którzy chcą , żeby było jak dawniej . Oni zrobią wszystko , żeby nic się nie zmieniło . Chciała bym ludzi z wizją , pasją , charakterem , dzięki komu Polska miała by szansę na zmianę , a nie ludzi miałkich , przysłowiowe miernoty i dno . Bo kto nie uczy się na swoich błędach , jest zdany na klęskę . Teraz nie chodzi o Polskę , o reformy , o zmiany , o nasze poczucie godności , tylko żeby PIS odebrać władzę . A gdzie w tym wszystkim jesteśmy MY . Następne stracone pokolenie. Nasi politycy są na usługach każdego , kto więcej zapłaci . Jeżeli Polskość – to nienormalność , to co u licha jest normalnością – zidiocenie .

Comments are closed.