Alternews – 24.09.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

6 thoughts on “Alternews – 24.09.2013

 1. Apropos Brazylii…
  Zapowiadana była transmisja konferencji z Biblioteki UW w sprawie Snowdena.
  Zakisi się na półce jak tak będzie leżeć…

 2. Zygac mi sie chce juz tym Smolenskiem!!!
  Ludzie o co wy walczycie? Zajmijcie sie wlasnymi sprawami!!!
  Smolensk to Smolensk tamto i nic z tego nie wynika…!!!

 3. @ayga
  nie masz racji.
  Jeśli zginęła by delegacja państwowa z prezydentami, generalicją i duchowieństwem jakiegoś państwa Rosji, Ameryki, Niemiec, czy jeszcze jednego niewielkiego ale b. wpływowego – to nie dziwiło by Ciebie pewnie to, że ich eksperci przekopują każdy centymetr ziemi analizując rozkłąd cząstek i sprawdzają wszelkie możliwe hipotezy.
  Siedzieli by tyle ile uznawali z konieczne i wszyscy kiwali by głowami ze zrozumieniem.

  Śledztwo prowadzone w Rosji jest parodią.
  Wrak gnije w polu, skoszono wszystkie drzewa, zaorano teren, nie dostarczono skrzynek, pomija się większość niewygodnych faktów, biorąc wszelkie winy na siebie…

  Jeśli uważasz, że to właściwe procedury i nie mamy prawa pytać, stawiasz nas kilka pięter poniżej międzynarodowych standardów przysługującym wolnym państwom.
  Chyba, że uważasz Polskę za kraj lenniczy – niewolniczy i że Panom nie wolno zadawać pytań, bo nie wypada…

 4. 1) Mafia rządzi nie tylko Polską, ale też UE, USA, Rosją, Chinami i wieloma krajami 3-świata, tylko nie wiadomo jak głęboko w przeszłość sięga geneza tego zjawiska.

  2) Dobrobyt w państwie kończy się, gdy do władzy dochodzą ludzie upośledzenie psychicznie, czyli np. pozbawienie chociażby empatii, z tego powodu nie potrafią myśleć emocjonalnie w skali makro, myślą wtedy o sobie, ewentualnie o swoich najbliższych, czyli egoizm.
  Tacy ludzie pozbawienie są również honoru społecznego, co widać po K.Klichu (2 katastrofy lotnicze na jego koncie) i wielu innych pseudo-politykach, których na co dzień widujemy.

  2) Franciszek czyści kościół, moim zdaniem oczyści kościół w minimalnej wielkości, np. 0,001%. Sądzę, że papa skontaktował się z doradcami od wizerunku i teraz poświęci kilka nazwisk, co zostanie nagłośnione przez media i zyskają: kościół i media (więcej zarobią na tych informacjach) ogólnie to wciskanie nam propagandy, bo czyszczenie czegoś w skali 0.001%, to żadne czyszczenie, NADAL NAMI MANIPULUJĄ, JAK OD PRAWIE 2.000 LAT.
  Kościół bez pomocy policji wie, kto jest pedofilem, pedałem itd. mają swoich informatorów, swoje wtyczki wszędzie.
  Moim zdaniem,
  to od kościoła szpiegostwa i inwigilacji uczyli się mafiozi, którzy teraz stoją na czele wielu Państw „cywilizacji” zachodniej.
  Przez pedofilskie działania swoich „członków” kościół powołuje do życia swoich przyszłych adwersarzy, którzy z powodu swoich krzywd będą walczyć z kościołem,
  jak CIA wyszkoliła w latach 60/70 wyszkoliła w krajach arabskich wtedy sojuszników, a teraz już przeciwników USA.

  3) Szkoda zwykłych amerykanów, bo sami nie wiedzą w jakim systemie żyją.
  Ich system edukacji szkolący celowo w kierunku wąskich specjalizacji powoduje, że brakuje im wiedzy z innych dziedzin, dlatego nie potrafią/nie mogą wiązać interdyscyplinarnych faktów, stąd łatwiej nimi kierować/manipulować .
  Wywiad pisarza Matthew Tyrmand-a autora książki „Jestem Tyrmand, syn Leopolda”
  http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3984,Jestem-Tyrmand-syn-Leopolda?gclid=CNzl8Oqs8LkCFYZe3godlmYAOw
  w wywiadzie telewizyjnym, który widziałem chyba na TVP info dnia 28.09.2013 mocno powiedział i bardzo negatywnie o swoim kraju USA, w jak złym kierunku zmierza USA.
  Przeciętny Amerykanin, nawet nie dostrzega absurdu 2 partii politycznych, czyli tego, że w kraju z ponad 300 mln. ludności do wyboru są 2 partie (republikanie, demokraci). W Polsce mamy ponad 38 mln. ludzi, a do wyboru kilkanaście lub więcej partii.

Comments are closed.