Alternews – 24.11.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

84 thoughts on “Alternews – 24.11.2015

 1. to je dobre, powolutku się wycofują z uwięzi…
  „- Przyjęliśmy założenie, że konferencje po posiedzeniu polskiego rządu, będą się odbywały tylko z polskimi flagami w tle. Bez flag UE – stwierdziła premier Szydło.”

 2. Jako ‚dziennikarz’ powienien Pan sprawdzać informacje. Podał Pan, że w Syrii strącono „bombowic Su-24”, Su-24 nie jest i nie był bombowcem, to przestarzały samolot wsparcia pola walki. Nie jest ani myśliwcem (choć posiada pewne cechy) ani, a może przede wszystkim bombowcem!
  To uprawnianie dezinformacji, wprowadzania w błąd, tworzenia złych wyobrażeń.
  Pan Wojtek D. zapewne wie o czym piszę

 3. Zestrzelenie przez Turcję Su24 to jak się okazuje zaplanowana prowokacja wykonana przez Turcję ale zapewne uzgodniona z NATO.
  Wszyscy komentatorzy są zgodni że zestrzelenie Su24 zostało zaplanowane dużo wcześniej a Tureckie F16 czekały w zasadzce na Su24 z ewidentnie wcześniej przygotowaną misją „zestrzelić”.
  Wg Turków Su24 przekroczył granicę w miejscu „wypustki” o szerokości 2 km.
  Czas przelotu dystansu 2 km dla Su24 to poniżej 3 sek.
  W tym czasie, jak twierdzą Turcy, 10 krotnie przez 5 minut ostrzegali Su24 że przekroczył granicę ???? Przecież to jawne bzdury.
  A procedura jest taka, w przypadku przekroczenia granicy, najpierw się komunikują z pilotem nakazując mu zmianę kursu i opuszczenie terytorium danego państwa, gdy brak reakcji to myśliwce podlatują do takiego samolotu i nakazują mu przy pomocy uzgodnionych manewrów lot w zadanym kierunku (biorą go do niewoli), gdy nie reaguje to strzelają kilka serii smugowych w pobliżu intruza… a dopiero potem gdy otrzymają rozkaz od dowództwa żeby go zestrzelić, strzelają do intruza.
  Takie są procedury, nie do wykonania w ciągu kilku sekund naruszenia granicy.
  A Rosja twierdzi i pokazuje materiały że Su24 w ogóle nie naruszył granicy Tureckiej.

  Su24 został zestrzelony nad terytorium Syrii.
  To ewidentna prowokacja ze strony nie tylko Turcji ale NATO które jest siła zbrojną wiadomej mafii.
  Co gorsza Rosjanie twierdzą że ich samolot w ogóle nie naruszył Tureckiej granicy.
  i pokazują swoje dane ze śledzenia lotu tego Su24.

  Co zrobi Rosja ?
  Jest wiele opcji nie militarnych ale gospodarczych i to bardzo bolesnych, jak wycofanie się Rosji z szeregu projektów gospodarczych Rosyjsko-Tureckich tu straty są obustronne, zaniechanie turystyki Rosyjskiej do Turcji (miliardowe straty).
  Są też opcje militarne jak S300 w okolicy, strefa zakazu lotów nad Syrią, obezwładnianie obcych samolotów nad Syrią na drodze elektronicznej.
  Turcja nagminnie narusza granice Syrii bombardując Kurdów i tu jest pole na rewanż.
  Myślę że skończy się twardą strefą zakazu lotów nad Syrią nie tylko dla Turcji ale i dla NATO oraz Izraela.
  Rosja będzie teraz reglamentowała loty nad Syrią i zezwalała na takie loty tylko po uzyskaniu informacji o celu nalotu (cele ISIS) i tylko w ściśle określonym korytarzu powietrznym.
  Trzeba mieć świadomość że wszystkie loty NATO nad Syrią są, w świetle prawa międzynarodowego, ewidentną agresją militarną dokonywaną na Syrię przez NATO.
  Syria nie udzieliła nikomu poza Rosją zezwolenia na takie loty.

  NATO nieustannie łamie prawo międzynarodowe co zresztą nikogo nie może dziwić bo każdy kto obserwuje działalność NATO widzi że to je st największa na świecie organizacja terrorystyczna. Nikt w ostatnich latach nie zamordował tylu ludzi co NATO i jego oficjalni i nieoficjalni wspólnicy (wojny proxy).

  1. Jak się słucha Zagórskiego o zestrzeleniu Su24 to odnosi się wrażenie że ten Su24 latał po Turcji kilkanaście minut lub więcej a Turcja ostrzegała, konsultowała się z NATO a w końcu zestrzeliła. W tym czasie Su24 przelatuje ponad 100 km.
   Przypomnę że sami Turcy twierdzą pośrednio że naruszono granicę na dystansie 2 km czyli przez okres ok 3 sek a i to jest kwestionowane przez Rosję.

   Jak widać dalej jesteście dezinformowani.
   A dezinformacja w jednej sprawie kładzie się cieniem na wiarygodność informacji w innych sprawach (taki już jest los „dezinformatora”).

 4. „Pan Krzysztof Mieszkowski to prowokator od Ryszarda Swetru (nowe wcielenie Palikota). Pałowanie profesora Glińskiego miała dokończyć Karolina Lewacki w TVP Info. Kukła żyda spalona przy okazji marszu protestacyjnego przeciwko przyjmowaniu imigrantów we Wrocławiu to dzieło tegoż teatru -manifestanci ze zdziwieniem patrzyli co się dzieje. Prokuratura jakoś nie ustaliła ,,sprawców” -a wszystko jest nagrane. Obłuda tych ludzi nie zna granic.”
  czyjs komentarz powyzej.jesli to prawda to ładnie oni knuja,jak tu zrobic afere ,przyciagnac jaknajwiecej ludzi do swojego teatru,jak sklocac ludzi przy okazji ,prowokacja ,potem obrzucanie blotem ministra ze chce cenzury.peowskie metody wciąż aktualne i to sie nie zmieni.Bedą wywolywac co chwile jakies pseudoafery.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1026059,title,Lichocka-PO-chciala-wstrzymac-przedstawienie-grozili-dyrektorowi-teatru,wid,17999579,wiadomosc.html

 5. „Nasz dziennik” i hiszpańska chrześcijańska organizacja pozarządowa namawiają Polaków do codziennej modlitwy za polityków”
  Polityk w modlitwie zostaje ofiarowany Matce Boskiej Trybunalskiej – patronce parlamentarzystów.
  „Aby „otoczyć modlitwą” należy zadeklarować, że będzie ona odmawiana codziennie. Ponadto obowiązkowo należy podać swoje imię, nazwisko, miasto i adres mejlowy. Dane osobowe – wyłączając e-mail – trafiają na stronę dostępną do podglądu dla wszystkich, pod politykiem za którego zadeklarowano się modlić.
  Deklaracja „otoczenia modlitwą” polityka
  DEKLARUJĘ CODZIENNĄ MODLITWĘ ZA NASTĘPUJĄCA OSOBĘ:
  BEATA SZYDŁO
  PIS”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19241017,katolicki-dziennik-rusza-z-modlitewna-krucjata-pod-przykrywka.html?lokale=local#Czolka3Img#BoxNewsLink

  1. Modlitwa nie jest zła ,ale lepsza/skuteczniejsza jest wizualizacja Tuska przed Trybunał Stanu?. Intencja jest niezbędna aby faszystowsko- żydowskie (UE)popleczniki zostali umieszczeni we wiezieniach a następnie pozbawieni praw publiczny i majątków.Zbrodnie na narodzie polski będą dopiero przedstawiane/upubliczniane w mas mediach.Ludzie dowiedzą się o szczepieniach,maind- control,chemitrails,depopulacji ekonomicznej?,transplantologi,itd.Oczywiście to tylko czubek góry lodowej prezentów NWO za nasze pieniądze /nasze podatki.

 6. A gdzie podział się mój tekst z krytyką J.Zaorskiego za wprowadzanie ludzi w błąd czyli okłamywanie ?
  Ruski samolot wg Turków był na terenie Turcji kilka sekund (ok 2km „wypustki”), Rosja twierdzi że to kłamstwo.
  Z wypowiedzi Zaorskiego wynika jakby tam był co najmniej 10 minut i w tym czasie wielokrotnie ostrzegał rosyjski samolot i kontaktował się z NATO.
  To sugestia że Rosyjski samolot latał po Turcji jak chciał, w 10 min to ok 100 km przeleciał. A to wszystko nie prawda.
  Fałszywe sugestie to też kłamstwa.
  A kłamstwo jest złe, ohydne, podłe podobni jak kłamcy.
  Kłamstwo publiczne jest jeszcze gorsze bo to broń masowego rażenia.
  Potępiajmy kłamców , może świat będzie lepszy a my będziemy więcej wiedzieli ?

   1. Ciekawostka.
    Oto wypowiedź tego samego Erdogana który wydał rozkaz zestrzelenia Rosyjskiego samolotu.


    Ja znalazłęm jego inną wypowiedź, z 2012…

    „A short-term border violation can never be a pretext for an attack,” he said. The Turkish jet was on a training flight, testing Turkey’s radars in the eastern Mediterranean, he said.”

    bbc.com/news/world-middle-east-18584872

    Liked by 2 people
    rakoo290382 , Listopad 24, 2015 at 23:31

    W 2012 r twierdził że „krótkotrwałe naruszenie granicy (Syryjskiej przez Tureckie samoloty) nie może być w żadnym przypadku pretekstem do ataku”.

 7. Potępiamy, szczególnie zdrajców np leszka milera któremu to nie w smak brak flagi UE za fasadą której stoi mafia światowa DOZBRAJAJĄCA/CHRONIĄCA ISIS.
  Władimir Putin: tureckie władze rozmyślnie popierają islamizację kraju
  Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w środę, że tureckie władze rozmyślnie popierają islamizację swego kraju. – Problem nie tkwi w tej tragedii, problem jest dużo głębszy – powiedział Putin, odnosząc się do zestrzelenia przez Turcję rosyjskiego bombowca.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wladimir-Putin-tureckie-wladze-rozmyslnie-popieraja-islamizacje-kraju,wid,18001016,wiadomosc.html

 8. Ktoś to też zauważył.

  „A to szczególnie w Polsce, gdzie jest widoczne przygotowanie swoistej roszady państw i społeczeństw, roszady miedzy Polską a Izraelem, między żydami a Polakami.

  Zauważmy, że żydzi z Izraela tworzą wszelakie wręcz przyczółki organizacji siłowych Izraela w Polsce, gdzie już obecnie mają pod swą wyłączną kontrolą prawie wszystkie służby ochroniarskie, które są liczniejsza niż armia dawnego LWP. Do tego stanu żydowskiego posiadania należy dodać systemową korupcję: w MSW, ABW, MON, Episkopacie, sądownictwie i prokuraturach, bojówkach komorniczych, massmediach i różnych „instytutach” „polityki” międzynarodowej. Ci ostatni są nawet groźniejsi niż przysłowiowe gestapo, bo nie tyle zdzierają ofiarom paznokcie i wybijają zęby, ale programują im mózgi, a co uniemożliwia jakiekolwiek szanse rehabilitacji.

  Polska, jako planowana judeopolonia, jest w pełni przygotowana do tej swoistej roszady, która logistycznie jest już chyba zapięta na ostatni guzik i może dokonać się nawet teraz: Polacy pojadą na Synaj walczyć za żydów przeciw Rosjanom, a żydzi przeprowadzą się do Polski, a to po to, aby nas całkowicie zmajoryzować i wyzuć z jakichkolwiek związków z naszą Ziemią Ojczystą.”

  tu cały artykuł
  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127594,co-sie-dzieje-na-swiecie-25-11-2015

  W tej sytuacji twierdzenia o wolnej, niepodległej, suwerennej Polsce brzmią jak drwina (gdy mówiący ma świadomość realiów) lub jak objaw zaawansowanego debilizmu (gdy mówiący wierzy w to co mówi).

   1. Smutna ale oczywista rzeczywistość. Wiele razy o tym pisałem.
    PIS to podobnie jak PO też tylko sługus jednej globalnej mafii która uważa Polskę za swój kraj a Polaków za prymitywnych tubylców, obywateli drugiej kategorii, jak Palestyńczyków.

   2. Dokładnie Oscar ! to wszystko to poczatek końca tego kraju ,wypatroszyli , teraz zniewalają ,miliony wyjadą na tułaczkę ,a reszta będzie kible i tyłki im lizać z dyplomem wyższej uczelni .

   3. OScar: „Wiele razy o tym pisałem.”
    Nieprawda powtarzana WIELE RAZY czasem wpływa na innych…wiadomo jak…

    PIS to podobnie jak PO też tylko sługus jednej globalnej mafii która uważa Polskę za swój kraj a Polaków za prymitywnych obywateli drugiej kategorii, jak Palestyńczyków.”

    – – Majestik, nie dawaj się wkręcać w te brednie! Powodzenia 🙂

 9. Kolejny skandal po skandalu z wywiadem z prof. Glińskim.
  Oglądałem ten wywiad i powiem że dziennikarka przekroczyła wszystkie możliwe zasady profesjonalnego dziennikarstwa a nawet zwykłego dobrego wychowania.
  Gliński zachowywał się spokojnie i racjonalnie.

  Kolejnym skandalem jest uniewinnienie dziennikarki od wszelkich zarzutów związanych z tym wywiadem.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/werdykt-komisji-etyki-ws-wywiadu-karoliny-lewickiej-z-prof-piotrem-glinskim/7dt51q

  1. przekroczyła , skandalem jest ze niby rząd zajmuje się takimi sprawami ,to ze są dotacje z pieniedzy podatnika to nic nie znaczy , jakby nie było jest tez prowadzona działalność gospodarcza , będą protesty ??? http://kkpp.blox.pl/2015/10/Film-o-kryciu-pedofilow-przez-Kosciol-wszedl-na.html będą protesty ??? http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ksiadz-pokazal-uczniom-na-lekcji-film-z-egzekucji,528895.html będą protesty ??? http://queer.pl/film/3858/ksiadz-1995

  1. Nie wstawiajcie samych linków bez komentarza.
   Nie każdemu się chce czytać wszystkie linki.
   Link jest uzupełnieniem wypowiedzi.
   Jedno zdanie dotyczące treści linka lub powodów jego umieszczenia już pozwala
   optymalizować czas czytelnika.

   Link jest jak pokazywanie palcem kierunku ale bez słowa wyjaśnienia.
   Nikt nie poleci tam gdzie ktoś pokazuje palcem milcząc.
   A jak ktoś pokazuje palcem i mówi „tam się pali” a „tam gwałcą” a „tam rozdają ciasteczka” to już można sobie wybrać kierunek marszu wedle zainteresowań.

 10. Wychodzą kolejne ciekawe rzeczy w związku z zamordowaniem pilota Su24 gdy leciał na spadochronie i próba zamordowania nawigatora podczas lotu na spadochronie (uratował się wrócił do swoich, zeznaje jak było naprawdę).
  Wg prawa to jest zbrodnia wojenna.
  Okazuje się że strzelający do lotników „jakoby Turkmenowie (mieszkańcy Syrii) to wcale nie Turkmenowie ale Turcy ze skrajnie nacjonalistycznej Tureckiej organizacji „Szare wilki” znanej ze próby zamordowania JPII (Ali Akca był członkiem tej organizacji).
  http://vk.com/httpsvk.comclub58991468?z=video311847271_171423549%2F2adae66256b83b59d1

  Tak więc okazuje się że na terenie Syrii działają uzbrojone bandy Turków czyli NATO i to one dokonały tej zbrodni na rosyjskich lotnikach i to oni są „amerykańskimi aktywami w Syrii” i to oni są to „umiarkowaną opozycją”.

  Teraz logicznym krokiem jest wpisanie Szarych wilków do rejestru organizacji terrorystycznych ze wszystkimi tego konsekwencjami.

  Po raz kolejny wychodzi na wierzch nieprawdopodobna obłuda zachodu.
  Ludziom o takiej moralności się nie wierzy z zasady, traktuje się ich jako rozpoznane szuje bez honoru i nigdy do nich nie odwraca się tyłem.
  To samo dotyczy ich sojuszników, przyjaciół… i niestety rodziny.

  1. Tu kolejna ciekawa informacja.
   http://vk.com/video269495562_172271574?list=7f3dbb5c54b2162478

   Synek Erdogana handluje na gigantyczną skalę z ISIS kradzioną w Syrii ropą.
   Czyli Synek Erdogana jest paserem i współpracuje z terrorystami.
   Pytanie czym synek Erdogana płaci terrorystom jest retoryczne.
   Oni bardziej niż dolarów potrzebują dostaw broni.

   Tak właśnie wygląda walka z terroryzmem w wykonaniu zachodniej koalicji.
   Turcja to przecież członek NATO a Erdogan to wieloletni przywódca Turcji.

   1. Tak pewnie wyglądała odpowiedź Rosjan na terenach gdzie Szare wilki zamordowały rosyjskiego pilota.
    https://www.youtube.com/watch?v=JYcMqpA12-M

    Film jest wprawdzie spod Hamy ale są doniesienia że tereny gdzie Tureckie bojówki Szarych wilków zamordowały pilota Su24 zostały dokładnie zniszczone. Film to tylko ilustracja możliwości współczesnej broni.

    Trzeba przyznać że to jest przerażające widowisko.

   2. Pozdrawiam pana panie Colin P. Sisson .. bo ja też odczuwam podobnie .. wiktoria :o))

    http://porozmawiajmy.tv/uczucia-sa-naszymi-najlepszymi-przyjaciolmi-colin-sisson/ :
    6:19 – ……..Miłość jest rezultatem strachu a w zasadzie miłość jest rezultatem bycia całkoowicie obecnym…Milości nie można nauczyć sie z filozofii ksiażek religii…..Ludzie poszukują miłości bo nie sa polaczeni z wlasnym centrum milości…..My jesteśmy miłością….. ale jeśli szukam miłości to znaczy że mam przekonanie że jej nie mam. I zgadnij gdzie jej ludzie szukają – zukają jeje na zewnątrz. siebie. Tak naprawdę nie ma milości gdzieś tam na zewnątrz dopóki najpierw nie odnajde jej w sobie…..Zazdrość nie jest milościa i właściwie pochodzi od ogromnego leku!……..

   3. Tobie durniu ktoś płaci za durne mędrkowanie.
    Bo przecież ten przekaz jest mądry durniu.
    Co dla mądrego mądre to dla durnego durne.
    😛 😛 😛 😛

   4. { 🙂 }, …*MISZMASZ, mówisz y masz 🙂
    Noto popaczta Ludziska po mojemKuma kumaniem tyn jeden usmiesek dyć kcioł se popisać a wysed na DURNIO kejby inocej Hej*** toć durnota na mondre godać gupoty Hej*** 😛

 11. Wojna czy pokój…….. to nie dylemat, to dokonany wybór polityków.

  ONI WYBRALI WOJNĘ….. dla NAS.

  Wspólna ochrona granic Unii … to TERAZ ABSTRAKCJA… to, tylko wyjecie ze struktury państwa sił porządkowych i obronnych, totalne osłabienie go. Musi być mocne zdarzenie zewnętrzne żeby ludzie z entuzjazmem poparli taką decyzję… i jest. Bo jest w tym niezaprzeczalna zaplanowana logika.

  Ale….. na dwa kroki do przodu przed kolejną konsekwencją takich decyzji… państwa pozbawione obrony zostaną bezbronne wobec agresji zewnętrznej i wewnętrznej wcześniej zaplanowanej i przygotowanej.

  To tylko rozgrywki na szachownicy walki o całkowite przejecie Europy, jednak zdobycie indywidualnych państw jest w tym ważniejsze niż zdobycie terytorium zdobytej już politycznie Unijnej Europy..

  Jak dla mnie chodzi w tym bardziej o rozbrojenie i bezsilność sprzeciwiających się globalizacji krajów niż ochronę granic UE.
  Decyzja p. Merkel o wpuszczeniu niekontrolowanych niczym islamistów pokazała, co mamy do powiedzenia jako UE, ale decyzja indywidualnych głów państw przeciwstawiła się tej polityce…. są niebezpieczni dla planów globalizacji.

  Jaki ma być następny krok….. wprowadzenie działań wojennych.. czytaj terroryzmu w już bezbronnych państwach z których podstępnie wyprowadzono ochronę i obronę ludzi i terytorium.

  Powinno się analizować skutki decyzji w aspekcie odniesienia do ich poprzedniej naturalnej roli.

  Kiara.

  1. { 🙂 },
   ÓÓÓ!, jak pacze Kume y słyse iusz o 12:11, noto tyn dzień vyśmijeniće bendzie. znacy weselnie bedzie 😀
   *Czort nie baba z rzepom za uchem
   Babo, corće 1-en, łoblepjona rzepamyza uchamy, szczel se cofkem pszet y po 😀
   http://www.humorpage.pl/obrazki/p/637_po_obfitym_obiedzie_mala_kawka_ptak_lew.jpg
   & 😀
   Popaczy zy magom „na sygnale” f tve-nu http://www.humorpage.pl/obrazki/d/364_drewniany_kibel_wc_toaleta_antena_satelitarna.jpg
   😀 tacke ostsf pszet wrotamy Kumo, yuną 😀

 12. Trochę filozofowania.
  Wszystko to obserwujemy i o czym dyskutujemy to są wydarzenia przeszłe, dokonane, które wyszły „spod dywanu” i możemy je dostrzec i oceniać oraz na ich podstawie prognozować.
  Jednak nasza przyszłość zależy od tego co się dzieje pod dywanem teraz a tego nie widzimy.
  Politycy, ci z najwyższej półki oraz służby specjalne to widzą czyli mają horyzont widzenia znacznie bardziej rozszerzony do naszego (Putin, Obama, mafia i jej niektóre pachołki no i np Chiny.. i służby innych krajów).

  A pod dywanem toczy się już III wojna światowa, wojska są gorączkowo ćwiczone i rozstawiane na pozycjach wyjściowych, zasoby mobilizowane i relokowane.
  Każda ze stron ma swoje plany i je realizuje.
  Zwykli ludzie są manipulowani przez media tak by popierali działania o celach których nie mają pojęcia (sprawa uchodźców, walka z terroryzmem, otwieranie czy zamykanie granic, wzmacnianie obrony, instalowanie NATO w nowych krajach, instalowanie tarczy rakietowej, wspólne ćwiczenia….hehe obronne).

  To co jest naprawdę ciekawe to aktualna sytuacja globalna ta pod dywanem (relacje możliwości, planowane działania, przygotowane scenariusze, realne koalicje).
  Pod dywanem widać przyszłość w perspektywie tygodni, miesięcy a nawet lat.

  My jesteśmy skazani na domysły w oparciu o okruchy informacji które wyciekają spod dywanu. To bardzo ciekawe zajęcie gdyby nie fakt że tu chodzi o nasze życie.

 13. Dylematy ideologiczne ludzi chcących decydować o losach świata….

  Wojna czy pokój…….. to nie dylemat, to dokonany wybór polityków.

  ONI WYBRALI WOJNĘ….. dla NAS.

  Wspólna ochrona granic Unii … to TERAZ ABSTRAKCJA… to, tylko wyjecie ze struktury państwa sił porządkowych i obronnych, totalne osłabienie go. Musi być mocne zdarzenie zewnętrzne żeby ludzie z entuzjazmem poparli taką decyzję… i jest. Bo jest w tym niezaprzeczalna zaplanowana logika.

  Ale….. na dwa kroki do przodu przed kolejną konsekwencją takich decyzji… państwa pozbawione obrony zostaną bezbronne wobec agresji zewnętrznej i wewnętrznej wcześniej zaplanowanej i przygotowanej.

  To tylko rozgrywki na szachownicy walki o całkowite przejecie Europy, jednak zdobycie indywidualnych państw jest w tym ważniejsze niż zdobycie terytorium zdobytej już politycznie Unijnej Europy..

  Jak dla mnie chodzi w tym bardziej o rozbrojenie i bezsilność sprzeciwiających się globalizacji krajów niż ochronę granic UE.
  Decyzja p. Merkel o wpuszczeniu niekontrolowanych niczym islamistów pokazała, co mamy do powiedzenia jako UE, ale decyzja indywidualnych głów państw przeciwstawiła się tej polityce…. są niebezpieczni dla planów globalizacji.

  Jaki ma być następny krok….. wprowadzenie działań wojennych.. czytaj terroryzmu w już bezbronnych państwach z których podstępnie wyprowadzono ochronę i obronę ludzi i terytorium.

  Powinno się analizować skutki decyzji w aspekcie odniesienia do ich poprzedniej naturalnej roli.

  Kiara.

 14. Kolejny suwerenny ruch negocjatorski, dyplomatyczny
  „Polska uzależnia przyłączenie się do walki z tzw. Państwem Islamskim od tego, czy Zachód pomoże nam wyjaśnić katastrofę smoleńską – twierdzi anonimowe źródło, na które powołuje się agencja Reutera. Tych informacji nie potwierdza szef dyplomacji Witold Waszczykowski.”
  chodzi o to, żeby polskich chłopaków nie wysyłać na fronty ISIS i nie narażać z drugiej strony na odpalenie za najdalej parę lat pod Warszawą islamskiej atomówki…
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19250235,zrodlo-reutera-polska-przylaczy-sie-do-walki-z-dzihadystami.html?lokale=local#BoxNewsImg

  PIS uchwalił, unieważnił, wczoraj przed 24-rtą h powołanych sędziów TK w październiku przez PO. Z mównicy padły ostre słowa pod adresem PIS o zawłaszczenie TK (wystąpili prawie wszyscy posłowie Nowoczesna.pl). Petru pytał jakie to tajne uchwały PIS chce klepnąć niedługo, że potrzebny jest mu TK?…
  …Kilkanaście godzin wcześniej rzecznik prasowa PIS pytana o Tuska odpowiedziała, że zasługuje na trybunał stanu… (przypadek?)
  Odpowiedziała: „Moim zdaniem…”
  …ona nie ma…nie może mieć osobistego zdania… 🙂 Jest lojalnym rzecznikiem partii dyktatorskiej! 🙂

  1. Ale tu pierdoły piszą!Macierewicz sam sobie poradzi ,no może troszeczkę pomoże pan Kamiński hihihihihi.Tusk i jego ferajna przed Trybunałem Stanu to FAKT!Nie wiem dlaczego reporterzy stawiają takie retoryczne pytania??

   1. uderz w stół ……. i zaraz odezwie się specjalista od obniżania poziomu. Dobrze ci chociaż płacą? Bo chyba nie robisz z siebie durnia za darmo?
    😀 😀 😀

 15. Witam,
  wojny trwał, trwać będą i toczone są obecnie, ale bezpośrednio nie dotyczą nas. Krwawe walki toczą się w Afryce, gdy zajadacie chipsy gapią się bez zrozumienia w telewizory. Niedaleko od nas, na Ukrainie, gdy malowani ułani wysilają się na komplementy kobiet, których jedynym zmartwieniem jest wolno schnący lakier na paznokciach. Wojny toczone są nawet w internecie. Manipulacje i propaganda. A wy sami, drodzy komentatorzy jesteście najlepszym tego przykładem. Z waszych postów wylewa się nienawiść i gniew do bliźnich, którzy mają inne zdanie. Chowacie się za nickami, pseudonimami i obrzucacie błotem, bo jeszcze nie granatami. A przecież przesłaniem tego portalu jest jasne, nie dajmy się wciągnąć w intrygi walczących ze sobą stron, jakkolwiek je nazwiemy, NWO, komunizm, kraje demokratyczne itp. Zalecam zacząć od siebie i zrobić tzw. rachunek sumienia, niż obrażać innych. Wtedy może z tego bełkotu wypłyną jakieś logiczne wnioski.

  1. pedofilia jest logiczna facet w sukni i niewinne dzieci ! jakie to bosko diabelskie .a Ty Komentatorze co wykomentowales oplułeś komentujących ?, ponoć to najlepszy sposób w debatach o Manipulacji i propagandzie !?

  1. „Chowacie się za nickami” swego nie znacie a cudze chwalicie? ,podstęp , sabotaż i manipulacja , właśnie z jakiego gniazda szatańskiego pochodzi tyle tego błota ?

 16. OScar: „Wiele razy o tym pisałem.”
  Nieprawda powtarzana WIELE RAZY czasem wpływa na innych…wiadomo jak…

  PIS to podobnie jak PO też tylko sługus jednej globalnej mafii która uważa Polskę za swój kraj a Polaków za prymitywnych obywateli drugiej kategorii, jak Palestyńczyków.”

  – – Majestik, nie dawaj się wkręcać w te brednie! 🙂

 17. Max Kolonko apeluje do Dudy o referendum ws. prawa do broni. „Prezydent zapozna się z petycją”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Max-Kolonko-apeluje-do-Dudy-o-referendum-ws-prawa-do-broni-Prezydent-zapozna-sie-z-petycja,wid,18003825,wiadomosc.html

  Wspaniały pomysł i odpowiedni czas na uzbrojenie polskiego narodu i polskiego wojska w bombę H.Tej hordy arabskiej nie zatrzymamy jeśli będziemy bezbronni.NIKT Z NAMI NIE BĘDZIE SIĘ LICZYŁ DOPÓKI NIE UJARZMIMY DO CELÓW OBRONNYCH CZĄSTECZKI HIGGSA.

  1. { 🙂 },
   Łooo!!!, łooocypkó, jak Ciem vidze s raba, noyo jusz wim, co budziet veselnie. 😀
   Ale JoKum, mom tako BB. waRZne pyt, iakom bronią je Qcyp we zwionsku?, acha.
   Nobo JoKum do *mojej/lubie tyn zwrot-MOJEJ 😀 / KumyBRONI, stosUje
   niech BUk broni, rzadnyi broni, yno pacze y słuchom, jak BROŃA DŻE *BÓŚKE
   y o dziwo po hwili Bronia miętknie yje łagodno kej by łowieco 🙂 . Nobo nepe.
   VYCIONGNOŁ bym *SFOIOM /krótkolófovom bronje/ 😀 , ato Kum skuma
   yle y jakych *bronk-óf na zaplecu mo Kuma ??? 😀 … Pszkumkai ten *oczyWYŚĆE moiom bronie, Kumie Qcyp & CO 🙂
   🙂 https://www.youtube.com/watch?v=MWilsN_5Y-s

  2. nie będzie żadnego referendum ! tradycyjnie KOSYNIERZY, myślisz ze mafia pozwoli aby goje miary rewolwery ! , chyba te na kapiszony !!!? Qcyp obudź się już czas !?

 18. { 🙂 }, … *bedzie przez enigmy 😀
  2-a NIEBA 🙂
  1-sze NIEBO *JEŚLY KTUŚ KUMA, ŻE ŚWIAT JE „ZŁY, SONSIADKA/vrsyjo soft 😀 / WŚĆKLYZNA, noto un mo racje/kumkata?/, acha 🙂 … NOBO ŚWIAT
  -> MÓ U D O W O D N I <- RZE MO RACJĘ.
  2-ge NIEBO 🙂 KUMAJONC NA *ODVYRTKE, WIENC TWIERDZONC , RZE ŚWIAT JE PIKNY /kejby moja 🙂 /Y DOBREŃKY, noto popaczta Ludziska, unmo racje tysz
  /kumkata blusa/, acha 🙂 … NOBO /paczta TU/ 🙂 …
  ****M Y nie MOŻEMY SIĘ MYLIĆ****
  😀 *MISZMASZ, mówisz y masz.
  😀 *pacz gdzie zjerżdzasz, bo jedziesz tam gdzie paczysz.
  🙂 , 😛 , 😀 … http://www.humorpage.pl/obrazki/b/326_bog_gra_dzojstik_wypadek_samochod_slup.jpg

Comments are closed.