Alternews – 25.02.2015

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

163 thoughts on “Alternews – 25.02.2015

 1. No właśnie-o taką dynamikę chodzi.Janusz powinien zajmować się wyłącznie Swierdłowem i innymi poważnymi sprawami których się nie da ugryzć -również problemami zdrowia.

  1. Trochę dziwny ten zmilitaryzowany ponad miarę przepowiadacz przyszłości.
   Po sposobie mówienia widać że miałki intelektualnie.

   Niemcy i Rosja wspólnie zniszczą Polskę rządzoną przez Chazarów czyli doprowadzą do upadku chazarskich rządów (PO i PIS).

   Jedni i drudzy są zainteresowani tym by Polską rządzili ludzie nastawieni pokojowo, nastawieni na współpracę a nie jak chazarzy na agresję grabież wyzysk, drunk nach osten.
   Rosja nie ma żadnych pretensji do granic Polski ale ma uzasadnione pretensje do granic Ukrainy.
   Niemcy pewnie mają apetyt na swoje dawne landy wschodnie.
   Układ sił jest taki że to od Niemców i Rosji zależy jaką strategię wybiorą wobec Ukrainy i Polski po wyzwoleniu Polski z rąk chazarów (i banderowców).
   Ukraina i Polska będą budowane od nowa.
   Już widać że Rosja i Niemcy idą w kierunku federalizacji a nie podbojów.
   Federalizacja oznacza szeroką autonomię i możliwość wyjścia z jednej federacji a wejścia do drugiej federacji.
   Rosja jest federacją i Niemcy są federacją. Polska i Ukraina też zostaną federacjami. A potem to już federacje zdecydują o przebiegu granic państwowych w drodze referendum (jak na Krymie czy w NowowRosji).
   Sądzę że taki scenariusz jest realizowany.
   Nikt nie chce w Europie gorącej wojny.

   Dla Polaków jest to scenariusz korzystny, bo pozbędą się dominacji mafii chazarskiej i dzikiego, niekontrolowanego wyzysku całego narodu.
   Polacy (Polskie landy) sami zdecydują wg jakiego systemu prawnego chcą żyć… wg Polskiego (które to trzeba będzie stworzyć od nowa bo dzisiejsze prawo stworzono pod potrzeby ograbiania narodu) czy niemieckiego (Śląsk, Pomorze..) .
   Prawo Niemieckie do standardy Niemieckie (edukacja, socjal, opieka zdrowotna, wsparcie biznesu…) a prawa Polskiego nie ma wcale (to co jest to BEZPRAWIE CHAZARSKIE).

   I żadne rakiety, tylko federalizacja.
   A to dużo lepiej niż totalitaryzm chazarski.
   Zresztą pewnie koncepcja federalizacji obejmie cała Europę.
   To najbardziej demokratyczna metoda pozwalająca na ustalanie granic zgodnie z wolą lokalnej ludności i znaczne ograniczenie problemów mniejszości narodowych.
   Federalizacja państw to między innymi wynik doświadczeń z Jugosławii gdzie
   wybrano koncepcję siłowego rozbioru państwa wielonarodowego.
   Federalizacja dla mafii Chazarów jest dramatem bo oni w sensie narodowym są znikomą, nie liczącą się mniejszością.
   Mafia chazarska będzie sabotowała koncepcję federalizacji na wszystkie możliwe sposoby. Dlatego proces federalizacji trzeba rozpocząć od zlikwidowania wpływów mafii chazarskiej na politykę i gospodarkę.

   Jedyne zagrożenie dla projektu „federalizacja” to mafia chazarska która wyraźnie dąży do wywołania gorącej wojny w Europie. Należy się liczyć z kolejnymi krwawymi prowokacjami tej mafii w całej Europie by wymusić gorącą wojnę.

  2. Nie ma żadnej polski i polaków są za to manekiny konsumenci i będą bronic do ostatniej kropli krwi tesko ,biedronke i lidla itd hihihihui.Obcy kapitał ,pasożyta, któremu rolnicy oddają pasze zawijaną w kolorowe opakowania, mylnie nazywaną jedzeniem.

   1. Racja Kucyp :). I wiesz co mnie przeraża?

    Kiedy już wyrżną Chazarów (co to k nendzy w ogóle jest?) Czy innych Gumisiów z reptylowa. To „(wszech) „””polacy””” ” z tępymi ryjami za to w szarych koszulach i przepaską jakąś na ramieniu zaczną dzielić się placówkami, stołkami i bankami i przebierać w piękne garnitury od Armaniego i robić laskę każdemu. Wiadomo co dalej.

    **********
    Zamiast Cieszyć się z każdej odmienności, miłym sąsiedztwem, a za WROGA ludzkości uznać MAMONA i już, po problemie, jednym cięciem załatwić wszystkie problemy i kwestię i uodpornić się na wszelkie działania przeciwko ludzkości. Być za razem CUDEM ŚWIATA w UE i Federacji Rosji to dopiero myk. A jednocześnie nie mieć u siebie żadnej formy pieniędzy i niczego z tym związanego. Więc i Klechów wszelkich skoro wszystko Frii sami by się wynieśli, a kryzys, nieopłacalność, GMO, długi, banki, przekręty, przestępczość …………….. znikło by JEDNEGO DNIA, następnego każdy by tak chciał w tym obie federacje 🙂 Wiadomo co dalej, klejnot w koronie świata. 🙂

    Ale jak będzie? Zakrzyczą jak Ci w sejmie. Drąc sukno na strzępy i tu. Dla małych umysłów niewolników konsumpcji, własnych nienawiści, małostkowości, … to efekt prania mózgów i hodowli genów zeszmaconych zdrajców ludzkości, albo właśnie te Chazary z reptylowa cokolwiek to znaczy.

   2. Mam dość piętrzenia problemów zamiast je rozwiązać skoro jest banalna recepta, a my jak w sali luster po omacku brniemy niczym naćpani. Mam dość szukania coraz to nowych nazw na wyimaginowanych wrogów własnych projekcji, byle dalej od prawdy. Musicie kogoś za to znienawidzić ? Słusznie, znienawidźcie MAMONA, dolara, jena, rubla, euro, złotówkę, co łaskę, dywidendę, stopę procentową, deficyt, kryzys i tak w nieskończoność. I bardzo ważne włącznie z wszelkimi zamiennikami typu takie czy inne paciorki kupczenie i bo inaczej zamienił stryjek siekierkę na kijek, jednego plugawcę na innego watażkę i cwaniaka lokalnego by znów dzielić i niszczyć.

    I gwarantuje, wyniosą się sami. Jakiekolwiek Oni. Nie sposób opisać co się stanie, jak wszystko rozkwitnie w mgnieniu oka, a CZŁOWIEK odetchnie i aż Uleci … Ale nie wykonalne prawda? Jak że to? za darmo? No choroba psychiczna.

   3. W takim kraju / świecie warto żyć, dzieci wy-chować. Chce się chcieć nagle. 🙂
    I ja na prawdę wiem co mówię, to co mamy jest utopią.

    I jeśli bym próbowała opisywać jak to będzie się działo, jak szybko się zmieniało WSZYSTKO na Najlepsze, jak uwolni się wszelki potencjał, myśl, technologia, … Jak otworzy się Niebo i zstąpią inni Bracia i Siostry by się współradować w jednej rodzinie. Uznacie że zwariowałam więc pominę.

    Jedno na czym się nie znam, czego nie przyswajam zwyczajnie, to układów z cwaniakowa, ale po co mam się znać na tym? Skoro to zniknie jak zły koszmar z naszej Ziemi. Rozpłynie się jak dym z papierosa. Niech się Cwaniaki na cwaniakach znają.

   4. Nie będziemy wprowadzać wiz, bo to niewykonalne. Ale przyjmować całe kontynenty do nowego świata. 🙂

   5. Pieniądze to tylko symbol. Kiedyś ludzie wymieniali się zbożem, wołami, jajkami i tez jedni mieli a inni nie mieli. Chciwość była wynikająca z poczucia braku. Cwaniactwo też było.
    Natomiast Prawdą jest, ze z pieniędzy zrobiliśmy demona i zepchnęliśmy go w podświadomość jako coś czymś gardzimy i pożądamy. Z demonami się nie walczy. Je się rozświetla Świadomością.
    Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, straciliśmy podczas „upadku” Świadomości w materię i szukamy tego w związkach, pieniądzach, religiach czyli całej zewnętrzności… (teraz w ezoteryce) I to jest błąd-grzech-chybienie Celu. Powrót do Siebie z pełną akceptacją to jest Droga a nie szukanie kolejnych zewnętrznych „winnych” reptyli, chazarów czy bankierów- to tylko symbole naszej ignorancji.

   6. Dobrze Iza :), ale to tak jak byś nie odstawiła ćpania i mówiła że samo się ułoży w tym względzie, bo dojrzejemy do świadomego ćpania. 😉 Dokładnie tak jest z Pieniądzem.

    A co do tego że kiedy nie używano pieniędzy a był handel wymienny i inne paciorki. To jest to samo, więc nie dziw się że było tak samo.

    Odprężysz psa, pies podniesie wcześniej skulony ogon. Podniesiesz ogon psu jaki go kulił i był zestresowany, uspokoi sięi odstresuje. Więc to działa w obie strony 😀 . A znasz jakichś może sposób żeby ludzie zaczęli świadomie Ćpiać? Nie prościej przeciąć ten węzeł gordyjski 🙂 Mimo iż umysł wymyśla cuda na kiju by się bronić, bronić znanego świata. I tak będzie zawsze, a właściwie jeszcze kilka miesięcy do zagłady. Mieliśmy na to wiele tysięcy lat, by się nauczyć ćpać z umiarem, a nałóg się tylko pogłębia i jest coraz bliżej resetu cywilizacyjnego. To faktycznie postępy 😀 Myślisz że kolejne lata gdybyśmy je mieli coś zmienią? Byle tylko spokojnie być niewolnikami. Wbrew logice nawet, za cenę życia, w tym przyszłych pokoleń, za cenę planety nawet.

    To jak wydrukujemy nowe wydanie Biblii? :DDD 😉 i dodrukujemy pieniążków? 😉

    Iza to tylko rozmowa, nie atak 🙂

   7. Czy nie stracimy WSZYSTKIEGO jeśli nie spróbujemy?
    Więc Co mamy do stracenia jeśli spróbujemy? Niech ktoś napisze 🙂
    Kiedy spróbowaliśmy? Nigdy.

   8. Więc Iza, ja nie walczę, ja przywracam to co rzekomo, tak mamy wierzyć utraciliśmy. Bo jakie poczucie braku, tam gdzie nie ma braku? To pieniądze wmówiły „Ci” brak, zaburzyły poczucie wartości i przeniosły na chęć ich posiadania. … 😉

    Dopiero później powstały te kwietne psychoanalizy 😛

   9. A co do Walki też, wszystkie Wojny rozlewy krwi były spowodowane pieniądzem. I tylko odrzucając pieniądz, można przynajmniej zminimalizować początkowe straty. Jakie wcale nie musiały by wystąpić. Ale nie robiąc tego mamy wojnę i wieczną Walkę jak w BANKU.

   10. Więc rozświetlajmy, świadomością 😉

    Właśnie tak się to robi. A nie nic w tym względzie nie robiąc, by przypadkiem nigdy nie spróbować nawet. To był by koniec dla Mamoniaków jacy zniszczyli Atlantydę, podzielili nas i skłócili, zablokowali w nas to co prawdziwe i dobre. Dziś w głowie się nie mieści, że nie trzeba się wymieniać, dobro za dobro, oko za oko, ząb za ząb. W głowie się nie mieści że Ziemia nie jest kogoś i na sprzedaż. Że cokolwiek włącznie z naszą pasją, pracą, życiem nie jest na sprzedaż. Nawet za cenę wiecznych strat. 🙂

   11. Tak powstała „Mądrość” która trafia w sedno. Kto nie kocha pieniążków ten jest biedny 🙂

    Skoro jest aż tak biedny 😛

    Świetny simlock nie? I za razem lojalka. 😉 A jakoś się nie dzielą bogactwami, tylko DUSZĄ I DUSZĄ niewolników. O naiwni. Już Oni Wam dobrze poradzili.

    A nie można? ich w duchu ZNIENAWIDZIĆ, wtedy przyjdą by Cię zwieść. Bo brak generuje brak, a Przesyt da Ci dostatek. Ale będziesz gotowa na nowy świat, inaczej pójdziesz umrzeć za Biedronkę i Lewiatana 😉 Nie wiesz że kto Bogaty ten nie zważa na pieniądze, wręcz gardzi nimi i sobą nawet o czym sam Tylko On wie czego Mu brak.

    A jeśli mu nie brak, to zapewniam Cię całe złoto fortu Knox nie jest warte ni w żadnej części tego bogactwa jakie ma. I mówię nie o czymś co ktoś mi powiedział że gdzieś słyszał. 😛

   12. Jeśli czegoś nie chcesz, wręcz to Cię boli, masz do tego emocjonalny jak w „Dniu Świra” stosunek. To bądź pewna/ny że się nie opędzisz. Ale nie można udawać a w duchu chcieć. Tak jest ze wszystkim, z towarzystwem, spokojem, pracą, … Nie chcę Wam tu dawać recepty na bogacenie się, ale Łaknąc pieniążków to się najecie ale „chleba” ze śmietnika. 😉 Bo to już jest sprzeczność jaka musi po prostu musi przyciągnąć więcej ale braku, …

   13. Nie traktuję tego jako ataku, Jestem Ziemia, chodzę po ziemi, stykam się z ludźmi i zbieram dane (taka rola w tym teatrzyku). Nie jesteśmy na to gotowi. Podam przykład (pomijam oszołomską komunę, gdzie w systemie kolejkowym ludzie się mordowali o masło by je potem wyciepnąć na śmietnik /chciwość zaspokojona/). Myślisz, ze coś się zmieniło? Parę tygodni temu zadzwonił do mnie Przyjaciel z Płocka z nowinką z której żeśmy się śmiali ale właściwie to tragedia była. Otóż była podobno akcja w Płocku gdzie gratis (podkreślam) gratis rozdawali jabłka. Każdy mógł wziąć tyle ile udźwignie… i jak myślisz co było? Ludzie się mordowali o jabłka, a ileż to ja jesienią widziałam nieoberwanych jabłoni… akcja została przerwana… wiec Agunia, Serce Moje z czym do Ludu, jak Lud nie jest gotowy…Ciesz się Życiem i nie czekaj na cuda.. to się zadzieje, na pewno, wierze w to głęboko ale nie za rok, dwa czy nawet 100…
    PS Wszystko co najlepsze jest za darmo…. tylko nikt tego nie chce dostrzec.
    PS Jak rzekł Gandhi Ziemia zaspokoi potrzeby każdego człowieka ale nie chciwość każdego człowieka. I uwierz mi pieniądze tu nie mają znaczenia… bo widuję owoce chciwości w ogóle niezwiązane z pieniędzmi….

   14. eNeN – och jak fajnie bujasz w obłokach.
    Zostaw dzieci i zasuwaj do roboty za frii bo ktoś musi wyprodukować to co inni będą dostawali za darmo bo zlikwidowaliśmy pieniądze. A wielu powie – nie będę robił za free bo i tak dostanę – należy się
    Pomyliłaś wymiary.

   15. A wszyscy będą uduchowieni i połowa (żeby tylko) naszych umiłowanych braci będzie wolała medytować zamiast zrywać się rano do roboty. A wokół będą fruwały aniołki i będzie się niosła niebiańska muzyka. Ach Ach

   16. eNeN,
    Kiedyś, dawno temu, na jednym forum wspólnie radziliśmy jaki powinien być najbardziej strawny dla człowieka system społeczny. Po kilku tygodniach, wyszło nam mniej więcej to co i tobie – małe społeczności (osady) liczące góra 300 -500 mieszkańców oparte na wymianie gospodarczej pomiędzy rolnikami i rzemieślnikami.
    Fajnie, tylko jest kilka drażliwych warunków do spełnienia takiego układu aby był trwały.
    Po pierwsze na całym świecie nie może istnieć żadne państwo z silną armią i hierarchiczna strukturą, bo po kilku latach zrobi sobie kolonie z naszych osad.
    Po drugie, taka naturalna gospodarka, bez wielkiego przemysłu i nawozów z ropy naftowej (tak tak, nie wszystko jedzie na gnojówce), jest kilkakrotnie mniej wydajna niż ta obecna. W związku z tym terenów rolniczych nie wystarczy aby wyżywić obecną populację świata. Kto pójdzie skoczyć z klifu???
    Po trzecie
    Gospodarka naturalna potrzebuje powszechnej znajomości know-how od rolnictwa, poprzez budownictwo, na produkcji kończąc. Ludy zachodnie już dawno utraciły zdolność do przeżycia w naturze, więc prędzej zdecydują się na rozbój (coś z madmax’a) niż gospodarkę opartą na rzetelnej pracy.
    Teraz niech genialna Wyższa Świadomość odpowie jak zaprowadzić harmonię na Ziemi

   17. A faktycznie 🙂 Pomyliłam wymiary heee 😛

    Iza to tylko przez pierwsze 5 minut, owszem zabijali się o jabłka, ale jak by Wszystko było za frii i na zawsze, to nie wiedzieli by na co się najpierw rzucić i tak by stali ogłupiali 😉

    A co do pracy za Frii Mimi 🙂 To myślisz że ktoś mi płaci? Albo że czyjakolwiek praca generuje jakiś zysk? Dziś pracuje się bo się musi, albo zdychaj więc się nie chce. Jak nie będzie trzeba, to się zachce, Ludzie lubią być pożyteczni. Ludzie są Twórczy, i nie każdy chce być Prezesem, bo nie był by szczęśliwy 😉 Więc to potrwa bardzo krótko.

    Oczywiście można by wprowadzić w okresie przejściowym jakąś reglamentację wywłaszczenia, wymogi i ograniczenia, na przykład Chipując i licząc wkład w społeczeństwo jako prawo do zakupów, mediów … Ale to właśnie się wprowadza. Jednak wolała bym tego uniknąć. I nie jestem do końca pewna kto tu pomylił się w Czasie i przestrzeni 😉 Wolała bym jedynie wierzyć w Ludzi 🙂

   18. Poza Tym Myślisz że to jakieś SF zastąpić wszystkich Roboli Robotami? Problemem są właśnie Robole, nie chcą zrozumieć że nikt ich nie chcę już. 😉

   19. „Jak rzekł Gandhi Ziemia zaspokoi potrzeby każdego człowieka ale nie chciwość JEDNEGO człowieka. ”

    Lepiej leczyć jednego niż Ciemiężyć miliony przez Niego. 😉

   20. O! A może podstępnie zniewolimy naszych kosmicznych braci którzy nieopatrznie zstąpią na Ziemię bo do licha ktoś musi tu tyrać żeby ktoś inny mógł podnosić świadomość przez medytację czy inny
    czasochłonny sposób.
    eNeN proszę nie traktuj tego jako atak tylko jako żarcik. 🙂
    Bo jak Ciebie czytam to takie mnie myśli nachodzą – pewnie zbyt głęboko tkwię w matrixie

   21. eNeN praca generuje dobra – przynajmniej powinna, a zysk to przeklęty wymysł (moja prywatna opinia – jeśli mówimy o dążeniu do doskonałości). Z pewnością nie zgodzi się ze mną ogromna armia urzędników których praca nie generuje żadnych dóbr ale generuje zysk i to jaki. Jeśli chodzi o roboli to chcą ich, oj chcą, ino płacić nie chcą.

   22. Eee tam śpoko 🙂 Pewnie uważasz mnie, doprawdy nie wiem dla czego, za odjechaną Niueidzówę z kwietnym wiankiem i zwolenniczkę zmian poprzez nic nie robienie i rozwoju poprzez brak wyrazu 😉 No cóż 😀 😀 😀 To że wymyśliłam New Age nie znaczy jeszcze przecież że sama jestem jakąś jego wyznawczynią, w sprutym ostatnio moherze 😉

    Tyle że, żeczona ja, nie ma tu nic do rzeczy 😛

   23. Krzysiek 🙂
    Uważam podobnie jak Ty że Wasze z przed lat wnioski już z natury są Wsteczne do czasów z przed cywilizacji. Takie plemienne troszkę. No i to się sprawdzało dopóki nie pojawił się jakichś Zulus Czaka.

    Więc przede wszystkim ja nie mówię o wstecznictwie, żadnej demokracji bezpośredniej z lokalnymi paciorkami, ani wymiany towarów za towary. Gdzie faktycznie każdy może sobie radzić jako wolny człowiek jak chce. w obrębie rodziny, i lokalnej społeczności. Byle nie kupczyć. Mówię raczej o wymuszonych przez rozwój cywilizacyjny zmianach w systemie wartości, gdzie żaden pieniądz czy paciorki nie jest wyznacznikiem Wartości, a wkład w społeczeństwo i sam Człowiek oraz Życie. Nie ma mowy o tym żeby cokolwiek sprzedać czy kupić, albo odsprzedać. Przy jednoczesnym poszanowaniu cudzej pracy, przestrzeni, prywatności „własności” skoro już ma. Automatycznie nie ma bezrobocia, kryzysu, problemów ze służbą zdrowia, świadczeniami, … … … skoro nikt za nic nikomu nie płaci i niczego nie wymaga, oprócz użyteczności na miarę swoich możliwości. Dziś te 10% jakie pracuje na 99% szarej strefy, urzędasów, … … … zamyka się w bilansie generowania niewielkich strat i dawaliśmy radę, gdyby nie kradli, nikt nic nie kradł było by REWELACYJNIE. Więc jeśli 30% będzie wydajnie pracować to mamy RAJ to na prawdę bardzo dużo pisania o tym jak to zawody są sztucznie utrzymywane tylko po to by wielu miało z czego Żyć a niczym się to nie różni od Zasiłku tyle że lepiej płatnego. Na przykład CEBOS skoro jest system globalnej kontroli. Kasjerki, skoro są kasy bezobsługowe. Oczywiście tam gdzie nie ma pieniędzy te zawody też są zbędne, ale już dziś są PO NIC! tylko po to by mieli wrażenie że coś robią. Kwestia przestępczości, w zasadzie odpada. … … … … Kiedyś górnik, ba Kopalnia zatrudniała Konie, Ludzi … całe regiony i się opłaciło. No i starczało choć wszystko szło Działało na Wóngiel. Dziś jedna maszyna górnicza w godzinę wydobywa więcej węgla niż 19wieczna cała kopalnia W MIESIĄC, i płacić jej nie trzeba. Ale kogo Wóngiel obchodzi kiedy mamy Free energy choć nie uwierzysz. Sama dam. To samo ze żniwami. Kiedyś całe wioski kosiły sierpami, i starczało na pachnący chleb dla miast. Dziś jednej kombajn nawet sterowany GPSem obkosi 20 wiosek, a Rolniki protestują. Albo fabryki gdzie człowiek jedynie dogląda maszyn. To wszystko są dziś fikcyjne miejsca pracy. Bo byle tosterem można na wieki zatrudnić każdego szanownego pracownika produkcyjnego. Albo kierowcy, a autopilot? To są NIEODZOWNIE wymuszone zmiany CYWILIZACYJNE, albo do dołu z wapnem 😉 Więc nie mówię tu o wiosce rybackiej nad rzeką. A o Nowoczesnym społeczeństwie jakie ma silną infrastrukturę, stawia na edukację i rozwój technologiczny ale gdzie wszystko jest NAJ (nie z ustaloną fabrycznie żywotnością i nie gorszej kasy) więc i zgodne z naturą, gdzie nie ma silników spalinowych bo ktoś musi na ropie zarobić. O społeczeństwie jakie skoro tak, i nie ma ograniczeń finansowych jak zechce to może mieć Armię transformerów nawet. Pojazdy anty-grawitacyjne, pola siłowe, integratory materii, na przykład schaboszczaków. Wszystko to i więcej, „istota wyższa” 😉 może dać choćby dziś. Tylko to zbudujmy, wile już stoi w hangarach tyle że boją się to pokazać nawet, bo to był by koniec Cywilizacji Mamoniaków (A jak sami Twierdzicie, boicie się i nie jesteście gotowi na takie zmiany, gdzie już dziś wielu nie potrafi się odnaleźć w takiej ha ha technologii co już jest przyczyną bezrobocia i zbędnej siły roboczej i pogłębia się. Pamięta ktoś taki zawód jak szewc, telefonistka, garncaż, … … … amba to czeka 90% zawodów już dziś). A ludzie se puki co radzili i se poradzą tym lepiej jak spadnie im z barków widmo śmierci choćby za łowienie ryb w rzece.

    No jest alternatywa. Dół z wapnem, albo 5 osobowe plemię w jaskini na przestrzeni 3 tysięcy kilometrów :/ Oby tylko Ziemia to przetrwała.

   24. I myślisz że ktoś przyjdzie żebym dała wolną energię? Nie jakąś wiatrową, czy słoneczną. NIE! Bo przecież to jest tajemnica dla Waszego komfortu, puki to możliwe. …

    I zainteresuj się rozwojem robotyki choćby w oficjalnym nurcie. Skoro jedno ramie może wygrać z mistrzem w pingponga, to równie dobrze może cokolwiek na taśmie produkcyjnej, przy załadunku itp itd. Płacić nie trzeba, nie bierze urlopów, macierzyńskiego czy tacierzyńskiego, nie trzeba odprowadzać świadczeń, nie ma problemów z emeryturą, nie ma przerw na śniadanie, pracuje całą dobę 165 dni w roku z prędkością światła na wysokości lamperii, szybciej i dokładniej. Aż kiedyś się rozsypie po wielu dziesięcioleciach i pójdzie na recykling do innych maszyn. My mieli byśmy to nawet bez kosztów energii.

    Czemu jeszcze tego nie ma w fabrykach? Bo ludzie w nich generują straty dla bandy złodziei. I boją się o swoją przydatność. Gotowi są pracować nawet jak nikt nie płaci tylko obiecuje że będzie dobrze.

    Ale być może to ja żyje w jakiejś iluzji 😉

   25. I mogła bym tak w nieskończoność 😉 Wiesz jaki jest faktyczny koszt wytworzenia jednego laptopa? Może z 15 groszy (rozkładając na szybkość produkcji, przy czym mają się psuć i celowo są z przed wieków by kupować nowsze i konsumować) więc sami pracujemy obecnie na pogłębianie się rozwarstwienia społecznego i wszelkich problemów, taki to jest przychód i zysk. Jest to dokładnie jak z kredytami, dają nic a żądają krwawicy za to co pogłębia problemy. Więc każdy kto dziś na nich pracuje, pracuje w istocie przeciwko sobie. 😀 I tylko ma mieć złudzenie że jest pożyteczny. Nie paranoja?

   26. SeJa 🙂 Tak!?
    eNeN – jakoś sztucznie brzmi – jak neon?
    Wolę to pierwsze.
    Tak więc SeJa, bujasz w obłokach, bo nie dostrzegasz lęku innych ludzi. Ludzie generalnie lękają się wszystkiego, biedy, wykluczenia z grupy, katastrof, chorób, śmierci. Te lęki nie są tak na dobrą sprawę w pełni uświadamiane, więc materializują się w postaci rywalizacji, gromadzenia dóbr, odcinania się od środowiska lub próbą jego ujarzmienia. Gdyby teraz lub w niedalekiej przyszłości (powiedzmy za 20 lat) ujawniono tajemnice wolnej energii, wówczas nasze lęki sprawią że Ziemia zostanie zabetonowana na amen. Wszystko będzie pod kontrolą (pogoda, oceany, lasy)- z powodu lęku przed zagrożeniem. Nie wiem jak ty, ale ja na takiej Ziemi mieszkać nie chcę.
    Naprawdę, nieodłącznym elementem naszego życia jest ta nieobliczalność zdarzeń, piękno dzikiej przyrody, silny wiatr na twarzy (tylko nie z wentylatora).
    Jednak kiedy my ziemianie dojrzejemy do tego, że nie musimy latać do sklepu za rogiem poduszkowcem, bo możemy iść na własnych nogach na łąkę i zjeść garść jagód na śniadanie, porąbać drewno do kominka (wysiłek fizyczny jest naprawdę odświeżający) a domek nie musi być ogromny, to wówczas wolna energia, antygrawitacyjne środki transportu, telepatyczne środki łączności, dźwiękowe podnośniki ciężkich przedmiotów, będą jak najbardziej na miejscu. Jednak póki nie rozpuścimy własnych lęków w sobie, lepiej, jeżeli pozostaną w tajnych bunkrach.

   27. Więc za Free to jest podwyżka o 7 000 pieprzonych % 😉 Plus jeszcze to że w Nowym systemie sami macie tak jak by nieograniczone możliwości rozwojowe, nabywcze znaczy polepszania poziomu i jakości życia. To lepsze niż wygrana w Wielką Loterię. I jak by nie patrzeć do przodu nawet sprintem choć można wątpić a nie wstecz ku przepaści. I najważniejsze, Lekko na sercu i spokojny sen, możliwość samorealizacji na dowolnym poziomie. 😉 I niech se tam nawet ktoś medytuje i łowi ryby jak lubi. Choćby do usranej… Jego sprawa. To nie wierzę że inni nie będą Radośnie budować, tym bardziej widząc sens i postępy w oczach lepszej dla wszystkich przyszłości. 🙂

   28. Czy nie to właśnie, tylko ubierane przez filtr waszej percepcji w niezrozumiały kwietny bełkot przekazywały wszystkie przepowiednie, przekazy, proroctwa i księgi? zaznaczając że nie pojmujecie, ani o czym mowa, ani w czym rzecz i zagrożenie i za jaką cenę 😉 Nawet nasza Kiara próbowała to właśnie opisywać. Zupełnie pomijając jak, a jedynie skupiając się na „mydlinach” pozytywów. 😉 I wtedy jest super i gitara. Bo nie wzbudza w sercach strachu przed faktyczną zmianą, krokiem w nieznaną przyszłość zupełnie nowego świata. 🙂

   29. Oczywiście pole siłowe to przeżytek. Dziś stosuje się przesunięcie fazowe. Dzięki czemu obiekt, pojazd, miasto, … jest całkowicie nietykalne, jest jak duch albo wręcz dla tej rzeczywistości nie istnieje. Wiem że tym tylko mogę wielu zrazić, ale tak jest.

    Chciałam życzyć po prostu Dobrej Nocy wszystkim 🙂

 2. Oh, jak mi sie dzisiejszy Alternews podobal. Pawel tak naturalnie pokazal emocje 🙂 Takich ludzi uwielbiam 🙂

  1. Nooo :), rzadko, wybiorczo oglądam Aletery, ale tym razem patrzyłam z rozdziawioną japą i oczyma jak pingpongi. Dosłownie czuje się jak po lekkiej kraksie, nieco zszokowana, jak by niedowierzając, żadne Ufo na niebie by nie wywołało u mnie takiej reakcji. A ten mocny wstęp „Bracia Słowianie” = (Silna pewna siebie, śmiała Polska bez kompleksów) nadzieja na to że jeszcze wszystko jest możliwe. … 🙂

  2. Coś się „mojemu” kompowi pokiełbasiło, wybaczcie to pewnie ten szok jeszcze 😛

  1. Ten link to potworne g….wno. Żenująco prymitywna muzyka, prostacka w każdej nucie, skrajnie negatywna wibracja. Tekst to totalna manipulacja, podobnie jak klip. Macie sprane mózgi, fani Putina. Już lepiej wracajcie oglądać TVN, tak czy inaczej nie potraficie mysleć samodzielnie, zawsze jesteście uzależnieni od jakiejś propagandy, ta TVN-owska jest chyba mniej szkodliwa niż ruska. Prawda jest taka, że normalni ludzie na Ukrainie mieli już dość ruskich rządów, oni chcą być częścią normalnego, zachodniego świata a nie przynależeć do Moskwy. To prawda, Majdan był inspirowany z zewnątrz, ale miliony ludzi poparły go całkowicie spontanicznie. Nacjonaliści, faszyści, banderowcy, to tylko niewielki ułamek tego społeczeństwa a wy przerzucacie to na wszystkich Ukraińców, karmiąc się ruską nienawiści,ą sączoną przez ich propagandę. To nie Ukraina „priszła z wojnoj, ojojojoj” Sylwester, ty durniu. To nie Ukraina najechała Krym, nie Ukraina przerzuca swoje wojska pod Moskwę. Nie bronię banderowców i innych psycholi, ale wy już straciliście normalny ogląd sytuacji. Nienawiść do NWO i USA przesłania wam racjonalne myślenie, emocjonalnie stajecie się stroną w konflikcie a prawda jest taka, że Rosja i USA to tacy sami bandyci w polityce międzynarodowej wobec mniejszych krajów.

   1. @Jola jeśli (normalni) ludzie na Ukrainie mieli już dość ruskich rządów dlaczego zaczęli tą rewolucje od agresji przeciwko drugiemu człowiekowi?
    Czy nie widzisz że przemoc i agresja powróciła i to ze zdwojoną siłą do agresora.Obróciła się przeciwko tym (zwykłym ludziom) i doprowadziła do zapaści całego narodu.
    Gdyby ci wszyscy ludzie żyli w poszanowaniu jednostki ludzkiej ,szanowali się wzajemnie nikt by ich nie poróżnił a tak mają co sami chcieli i obawiam się że nic z tego nie zrozumieli. .Zazdrość,nienawiść pozbawia Człowieka człowieczeństwa,podstawy egzystencji,dlatego z taką łatwością Bank-sterzy sterują wami.

   2. „Prawda jest taka, że normalni ludzie na Ukrainie mieli już dość ruskich rządów, oni chcą być częścią normalnego, zachodniego świata a nie przynależeć do Moskwy.”

    Normalnego zachodniego świata… dla kazdego norma to znaczy co innego najwyraźniej.
    Polacy tez chcieli do uni,pomimo glosow tych co juz wiedzieli,ze „unia wam nic nie da”,”bedziecie miec zatrutą zywnosc”itp
    Ukraincy jeszcze nie wiedzą czym jest unia.

   3. jaki związek ma cudze nagranie z moją głupotą?Przecież muzyka jest fantastyczna-słoń ci na ucho nadepnął?

   4. lilka , to nie tak miało wyglądać , wszyscy chcieli do unii ,albo prawie wszyscy ? do rządzenia dopadła się sfora hien ,co dzisiaj znaczymy ? NIC ,majątek Narodowy był wlasnoscia Narodu ,jakim prawem umyto od tego ręce zniszczono i sprzedano za darmo ten dobytek ,przecie prywatyzacja wcale nie musiała tak wyglądać , Majątek Narodowy powinien zostać sprzedany na zasadzie darowizny , to tak jakbyś sobie sprzedała to co jest Twoją własnością ? a dzisiaj chcą ziemie i lasy sprzedać , zostanie mniej niż zero , Unia to nie jest ta Unia przed 30 laty ,świat się zmienił ,wirtualne biliony , korporacje to jest oblicze .gospodarka uni to gliniany twór , oprócz oficjalnego bezrobocia jest dwa razy więcej , następnie zarobki na granicy socjalnej ,tak wiec dobre 40 % to odpad ,od czasu wprowadzenia Euro inflacja sięga do 80 % a wzrost plac to jedynie 15 % w okreslonych sektorach do tego trzeba dodać wzrost opodatkowania firm i osób prywatnych wprowadzanie nowych podatków – opłat itd .

   5. Lilka i Majestic, rozmowa z wami nie ma sensu. Za każdym razem dodajecie do tematu nowe wątki zamiast doprowadzić wcześniejszy temat do końca. Póki co nie rozmawialiśmy o prawie mieszkańców Donbasu do samostanowienia, to oddzielny temat. Majestic zaczyna pieprzyć coś o jakichś Kaszubach. Nie potraficie odeprzeć mioch argumentów, więc wyszukujecie drogi do ich obejścia. Tak się można bawić w nieskończoność. Więcej z wami tutaj pisać nie będę, strata czasu.

   6. Jola nowe watki dodajemy ? „””Wielkiej Wiedzy po Uniwersytecie Trzech Filmików z YouTube.””” powiem Ci tak dla przykladu pojedz na U-krainę Rus -Kijowska i się wypytaj tych prostych ludzi o historie Słowian przed tysiąca lat Moja Rodzina pochodzi z Kresów i nikt mi nie będzie żadnych kitów sprzedawał w wszystkich tematach z tym związanych, a z YT biorę to co uważam za istotne po to żeby nie wypisywać tu litanii ,każdy jak chce to sobie kliknie i ogląda, słucha, proste i na temat w czym widzisz problem ? zaczniesz się zaraz gramatyki czepiać ? uświadom sobie ze istnieje masowa manipulacja od setek ,tysiecy już lat , „prości ludzie” jak wspomniałaś reagują w afekcie ,adekwatnie do zainscenizowanej polityki ery itd , dlatego trzeba sięgać na szerszym planie zwlaszcza tym planie jaki był pomijany zatajany , bo końca nie będzie widać tego ziemskiego pogromu !?? itd Pozdrawiam

  2. W tekscie jest: ‚ I durak poszol na brata”, masa trupow z trudnymi widokami, a na koniec Obama wysmarzajacy steki w ogrodzie Bialego Domu w asyscie INSTRUKTORA… Na sam kociec symbol NWO (piramida z okiem) sugeruje kim jest ten…ogrodowy, zakulisowy instruktor…
   Clip uwazam ze jest pacyfistyczny, pomimo ze nie zrozumialem calego tekstu, jego celem jest ujawnienie prawdy o tej wojnie

   1. Jasne, Rycerze Klawiatury. Wszyscy już zapomnieli, jak to było? Janukowycz pod naciskiem lub dla własnych zysków odrzucił stowarzyszenie z EU i obrócił się w stronę Moskwy. Ludzi tam szlag trafił, bo wolą to naszą skorumpowaną i zbiurokratyzowaną Europę od ruskiego buta. Do Krakowa to oni jeżdżą tak jak my kiedyś do Berlina Zachodniego a jakbyście chcieli opowiedzieć im, jak wam tu źle, to chyba nie zrozumieją. Oni nie chcą wolności w ruskim stylu. Dwie gówniary z punkowego zespołu zaśpiewały piosenkę przeciw Putinowi i wylądowały w łagrze. Potem, jak już wyszły, oberwały batami za próbę występu na ulicy w Soczi. I to jest prawdziwa „swaboda ruskiego naroda”. Nie bylibyście tacy dzielni w swych komentarzach, gdybyście żyli w tym waszym Putinlandzie. Ukraińcy to wiedzą i jej nie chcą. Na tej fali wypłynął Prawy Sektor i wszelakie patologie, zaczęła się gra mocarstw, gry służb specjalnych, a zwykli ludzie jak zwykle są ich ofiarami. Ale wy tutaj na tych forach naprawdę tracicie już proporcje. Większość z was akceptuje fakt, że Moskwie się może nie podobać to, że jakaś Ukraina czy Gruzja chcą być w EU czy w NATO. A to są niepodległe kraje i mogą sobie wstępować i występować gdzie chcą ( inna sprawa, czy ich ktoś przyjmie i przy okazji nie wydyma, ale to inna kwestia). Póki co to Moskwa wysyła broń i wojsko na Ukrainę, twierdząc cały czas bezczelnie, że to nie oni. Wy karmicie się tą propagandą zupełnie bezmyślnie, co poniektórzy stroją się na dodatek w piórka wielkich filozofów. Że „brat na brata…” Dla mnie bratem będzie każdy człowiek, Murzyn, Eskimos, Pigmej, Rosjanin czy Ukrainiec, jeśli dzieli ze mną prawdziwie ludzkie, uniwersalne wartości. Jeśli zaś biega z karabinem po polach, strzela, pali, gwałci,morduje, to taki ktoś nigdy nie będzie moim bratem, choćby i noisł takie same nazwisko. Stuknijcie się w te wasze otumanione propagandą łby i zacznijcie współczuć, odczuwać, rozumieć zamiast karmić zmysły tymi świństwami.

   2. Jola BRAWO świetnie to ujęłaś – dokładnie to samo myślę na ten temat i uważam że Polska powinna trzymać się od tego z daleka.

   3. Jola a moze Ty sie stuknij i zacznij rozumiec wszystkie strony konfliktu i moze zacznij od tego kto zacząl to wszystko i z jakiego powodu.Jesli uwazasz ze lepsza dla Ukrainy unia Eur to powiem Ci ze oni im nic nie dadzą.Oni chcą dla nich bolesnych reform.Co to znaczy?to znaczy ze chca im odebrać cała gospodarke tak jak ją odebrali Polsce.
    To jest ta propaganda.Najpierw bolesne reformy zeby pozniej zylo sie lepiej.Smiechu warte ,juz to pzrerobiliśmy w Polsce.
    Ukraincy nie dostaną złamanego grosza więcej.Dostaną kopa do roboty chyba.A od Ruskich co dostaną?
    Pewnie niewiele,ale zrozum ze sa tam ludzie co chcą być pod ruskim butem takze.Sa dwie strony medalu i nie obrażaj jednej ze stron co ma inne poglądy od Twoich proeuropejskich.
    Poza tym Rosja czuje duze zagrozenie dla siebie ze strony Nato.Czyja to wina.Juz nie wnikam.nie chce mi sie.

   4. Widzisz lilka, to nieważne, co ja uważam, albo co Ty uważasz na temat tego, czy dla nich będzie lepsze. Trzeba szanować prawo Ukraińców do ich własnego zdania.

    „Poza tym Rosja czuje duze zagrozenie dla siebie ze strony Nato.” To co czuje Rosja mało mnie obchodzi. Ja czuję, że Rosja nie ma prawa z tego powodu dyktować ludziom w ościennych państwach jak mają żyć, z kim mają się przyjaźnić albo kogo zapraszać do swojego domu.

   5. No Lilka dokładnie zgadzasz się z Jolą pisząc na wstępie, że się z Nią nie zgadzasz. Tyz piknie – jak by powiedział gUral 🙂

   6. piszesz to co Jola zawarła w nawiasie ( inna sprawa, czy ich ktoś przyjmie i przy okazji nie wydyma, ale to inna kwestia).

   7. Jola,no wlaśnie .A szanować ukrainskie zdanie to szanować zdanie odmienne powiedzmy na zachodzie Ukrainy(chcą do uni,prosze bardzo)i szanować tych na wschodzie co chcą Putina.
    I nie zapominać kto inspiruje tą wojne ,oczywiscie tutaj inspiracja idzie z zachodu,a ze wschodu idzie wojenna odpowiedź.
    Chyba wychodzi po równo.
    Zresztą tam jest takie przemieszanie w poglądach u zwykłych ludzi,gdziekolwiek mieszkają.
    Ale ja moge miec swoj pogląd na sprawe bo juz Polacy przerobili bycie pod zachodnim butem.
    Różowo nie jest.A zapowiada sie coraz gorzej ,jak nic z tym nie zrobimy.
    I mam tez pogląd bycia pod Rosyjskim butem,wtedy kiedy Rosją nie rządzili Rosjanie,podobno.

   8. Jola ,gdyby teraz Śląsk chciał się odseparować albo Kaszuby to tez powiedziałabyś to samo ? Ukraina została sztucznie skompletowana nigdy nie było Ukrainy zawsze to była Rus Kijowska , a teraz tak zwani separatyści w wynikłej sytuacji chcieli zostać przy Rosji , w przypadku Litwy Estonii Łotwy to nieco inne sprawy , bo były swego czasu Państwami, a Ukraina powstała jako republika z terenów Rosji i była czescia składową ZSRR ,to Cesarstwo Austriackie pod koniec pierwszej wojny wyodrębniło U -krainę jako po to jedynie aby wszcząć nienawiść do ZABORCÓW Polaków i Rosjan tym bardziej ze to kraje zachodu zaaplikowały komunizm Rosji , niemal cale uzbrojenie Austriackiej armii w Galicji trafiło do ówczesnych nacjonalistów ,dlaczego po prostu nie przeprowadzono referendum kto gdzie ma być ? a tu się okazuje ze Kijów wysyła armie , następnie chyba jest jasne ze skoro się opowiedzieli za Rosja to wyrazili swoja wole bez politycznych teatrów , a tu zamiast akceptacji tego mamy wojnę gdzie giną zwykli cywile , zobaczmy jak wyglądają te tereny teraz , chyba nikt nie myśli ze to separatyści spalili i zrujnowali własny kraj teren , teren gdzie mieszkają i się urodzili ? ale to wina mediów które nie pokazują prawdziwego oblicza wojen i działają z czyjegoś polecenia aby tego nie pokazywać itp sprawy , kiedyś slyszalem wypowiedz korespondenta wojennego , który będąc na „froncie” był przed nim z 200 km , ekipa oblewała benzyna jakieś wraki ktoś gdzieś tu i tam strzelał itp a On komentował oblicza wojny!!! oczywiscie zrezygnował z oszukiwania ludzi .Najgorsze jest to ze giną ludzie po obu stronach http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,15572203,Kuriozalny_przeciek_w__Russia_Today___Podsluch__ktory.html https://www.youtube.com/watch?v=cZ0i0YTvkxc

   9. O czym Ty Majestic do Joli piszesz? Dla Joli Wolność to kilka par butów i wycieczka do pracy na Zachód. Mój tato był 2,5 miesiąca we Lwowie, bo stamtąd pochodzi. Ukraińcy maja depresję (ale Wolność haha) i jak to mój tato mawia- topią ją w bimbrze (jak zwykle – jak mawia tato) i sprawy wzięły w swoje ręce Ukrainki (jak zwykle – mówi tato). Jeżdżą jako niewolnice do pracy do Polski czy na Zachód ot Wolność. /nienawiść do Polaków wzrasta własnie za ten ‚dobrobyt” na kredyt („we frankach też”)/
    Kucyp wneria mnie to Twoje określenie konsumenci-manekiny ale coś w tym jest, kurcze. Chciwość ludzka i głupota jest kosmiczna. Czyli nieskończona…

   10. W każdym razie Dziwi mnie że Majestic 🙂 uparcie przemilczasz że nie tylko Ukraina to tereny Polski, jak i Kijów też i wszystko inne od Naszego muru Chińskiego Włącznie z Połową Niemiec, nie odwrotnie.

    Tak ogólnie też się z Wami zgadzam chciałam się jeszcze odnieść w sprawie w jakiej mam odmienne zdanie.

    Jola 🙂 pisze: „Dwie gówniary z punkowego zespołu zaśpiewały piosenkę przeciw Putinowi i wylądowały w łagrze. Potem, jak już wyszły, oberwały batami za próbę występu na ulicy w Soczi.”

    I tu szacun dla Pana Putina. Bo kto to widział żeby jaki władca był publicznie wyśmiewany. Jak świat światem za to tylko że ktoś wzrok podniesie (choć to nieco zwierzęce i stadne) można było nie tylko zgnić w lochu, ale głowę stracić a nie tylko. Takiego władcy, a nie lachociąga Polsce trzeba. ! 😛 O ! 🙂 Zupełnie Abstrahując od Rosji (Antycznej Polski coś jak stan albo województwo na co są dowody w kronikach obu stron i nie tylko), polityki, wojen … I jestem ogólnie za Federacją ale nie za zamordyzmem skłóconych przez zachód DemoKratosa Braci. Tak jak JEstem za małżeństwem nawet w końcu Federacji UE z naszą wcale nie występując z UE FORMALNIE tylko z DEMOKRATOSA gdzie ta karczma Rzym się nazywa. = Sejm, Senat, Zwycięzca i ulubieniec ludu w Wieńcu Laurowym jako namiestnik prowincji, Rzymska religia przy minionych tylko nazwach własnych dla niepoznaki i zamordyzm finansowy, podatki, daniny, … Cesarstwo Rzymskie. A w rzeczywistości do nas zjednoczonych to jest skundlony kurdupel i kundel, pomniejszych cywilizacyjnie plemion. O czym mamy się nigdy nie dowiedzieć i trzymać się wzajemnie za mordy na ich uciechę, by czasem nie powstać. A sami nic nie potrafią.

    Atlantka.

   11. Dawać Im Graffen, Niebieską diodę, Zderzaki Łągiewki, Rad, …. …. …. …. …. …. nawet sznurówki wiązać, bo sami nie potrafią i się nie chce. A Co Oni nam dali? Jak wyżej, zamordyzm i to naszymi rękoma bo i tego sami nie potrafią.

   12. Za określenie „Polskiego” namiestnika do łagra nie pujdę, ani chłosta mnie nie czeka. Zresztą dosłownie plecy mam w bliznach jak jaka niewolnica murzyńska. Więc haaaaaa, śmiech aż mury metrowe zadrżały i eho się po komnatach poniosło. Nie no nie mogę. 😀

    Aha dla tych co nie wiedzą, nie mam na myśli że jakichś tam ktoś kiedyś zdobył Kijów, czy dotarł do muru Chińskiego. To wszystko My wybudowaliśmy od zera. Tak samo jak nasze zachodnie tereny nie są Niemieckie, to wschód Niemiec włącznie z naszym Hamburgiem, Zamkiem Królowej Marysieńki jest Polski. Z serii o czym macie nie wiedzieć i o czym w szkołach nie uczono. 😉

   13. Dla tego Hitler czuł się spadkobiercą Atlantydy. Bo Austria też była Polska. I dla tego tak się Polskę gnębi. Jak Cywilizacja, „cywilizacją”.

    Może dla tego mamy płacić odszkodowania :DDDD zjazd. Sami widzicie. Prawo.

   14. Iza 45, skoro nie jesteś w stanie zrozumieć sensu kilku logicznie i poprawnie napisanych zdań, nie powinnaś się samodzielnie wypowiadać. Na drugi raz, zanim coś napiszesz, spytaj taty.

   15. Wiecie już dla czego Adolf tak parł do nowych technologii, jakie są naszym dziedzictwem, jak zdobył napęd Antygrawitacyjny, i czego szukał po naszych Górach wiecznie? Skąd w ogóle przyszła Mu do głowy idea 1000 letniej Rzeszy dokładnie w granicach mitycznej Atlantydy = Starożytnej późniejszej Polski, różnie od Jej Rodów jak mitycznych 12 Wierz nazywanej. A co jak jabłko niedaleko spada od jabłoni, a Syn dopełni czynów przodków w naszej naturze wyryte i wciąż odzwierciedlane. Stąd adoptowane 12 pokoleń Izraela jaki jest zatarciem Naszej historii, 12 rycerzy i znany wszystkim Okrągły stół. Stąd 12 gwiazdozbiorów i gwiazd na niebie, 12 Bogów. Wszystko nam ukradli bo własnego nie mieli. Nawet historię. Wiem nie miejści się w głowie, ale poszperajcie w historii jaka zaświadczy o Nas, a Im kłamstwo wytknie. Jak każdy i Kamienie przemawiają i świadczą skoro My zamilkliśmy. Archeologia.

   16. Iza45 ciekawe rzeczy piszesz. Proszę rozwiń co masz na myśli pisząc
    /nienawiść do Polaków wzrasta własnie za ten ‚dobrobyt” na kredyt („we frankach też”)/. Dla mnie szok. Nie mam nic przeciwko Ukraińcom i szokuje mnie że mnie nienawidzą. Jak dotąd polski rząd wydaje mi się że nic dla nich nie zrobił ani w pozytywnym ani negatywnym sensie. Nie wiedziałam że nienawidzą nas bez powodu. SZOK. To Polska dała im ten frankowy kredyt? Dotąd nie miałam o Ukraińcach żadnego zdania – raczej współczucie za to że, rozpaczliwie próbują podążać drogą na której niefortunnie znaleźliśmy się my uciekając spod buta naszych umiłowanych „braci” i „przyjaciół”. No cóż to trochę zmienia mój do nich stosunek.

   17. Dodam jeszcze że jedyne co mi przychodzi na myśl to jest to, że Polska potraktowała ich po przyjacielsku kiedy wyciągali rękę prosząc o poparcie w dążeniach na zachód. Trzeba było odtrącić tą rękę – okazuje się że byłoby lepiej, bo teraz nas za to nienawidzą. No przykro. Zawsze byłam zdania że to ich wewnętrzny problem.

   18. Droga Jolu, zacytowałam mojego ojca (pieszczotliwie-tata), bo nie byłam na Ukrainie w czasie wojny, Ty też nie, bo Ty tylko na Zachód na wycieczki. Aha mój ojciec walczył o te Twoje buty(i paszport w szufladzie), siedział w więzieniu, ale patrząc na ogrom cierpienia Polaków po „odzyskaniu tej wolnosci” (niezliczoną ilość samobójstw, ropite i rozćpane społeczeństwo z medialną papką między uszami, patrząc na tę armię urzędników gnębiąca naród, na te rozbite rodziny, emigrację zarobkową (włącznie z własną wnuczką, która uciekła z kraju bez perspektyw).. wiesz powiedział mi-przepraszam Cię.. no ale On dla Ciebie beton).. to jakie masz buty, no bo chyba nie made in China co nie ;-), a pamiętasz buty z Radoskóru, albo z Otmętu.. to były buty.. dzisiaj tej klasy buty to jakieś z 2000 zł by kosztowały, akurat nie starczy dla kobiety pracującej za 1600 zł brutto (taką ofertę dzisiaj pracy widziałam dla inżyniera sic!)
    Bez odbioru…

   19. niech sami sprzątają u siebie z zielonymi ludzikami czy bez, mam nadzieję że obojętność nie wzbudzi nowej fali nienawiści naszych wschodnich słowiańskich braci

   20. eNeN, nic nie przemilczam mowie o relacjach w przedziałach czasu, Polska Germania padła ofiara religii -sekty „miłości ” do bliźniego czyli ogniem i mieczem z nieomylnymi Belzebubami .wojna 30 letnia była dopełnieniem wymordowania i zniszczenia resztek swiadomosci w północnych i wschodnich landach , Europa Słowian w imię szatanskiej sekty była palona plądrowana i mordowana ,nazwy miast i cala geografia została definitywnie przemianowana , dzisiaj możemy odtworzyć rubieże Słowiańskie na podstawie OCALAŁYCH kurhanów kopcach , oraz przez setki lat ciągle znachodzonych milionów urn tak były chowane prochy wiekszosci , bo nie każdego było stać na kopce i kurhany takie miejsca były plądrowane niszczone i zatajane, w miejscach mocy przecięcia się linii wszędzie stały oznakowania Słowiańskie i wzmacniacze mocy ,zobaczmy co mniej więcej dzisiaj tam stoi jak to wyglądało https://www.youtube.com/watch?v=fZbEtXuLakc w europie jest identycznie z tym ze dokonano więcej dewastacji aby ludzie zapomnieli . Większość Kurhanów i Kopców jest datowana na kilka tys lat ,Kultura Słowian nie kompostowała zmarłych z wielu przyczyn ,palono zwłoki aby uwolnić Dusze niemal natychmiast od gnijącego ciała , mur chiński ten w oryginale i ten pierwotny był wybudowany przez Słowian baszty były zwrócone na południe a nie jak ten drugi mur ma na północ pierwszy mur był postawiony dokladnie licząc od zera rok 7523 wieczystym pokojem ? ustalono trwale granice ?

   21. eNeN,piszesz teraz to co Putin mówi i robi :]
    On wlewa w narod wielki patriotyzm moim zdaniem,cos w stylu ze My Wielka Rosja sie nie damy nikomu a juz szczegolnie zachodowi.i tak tez robią.
    Tak jak Ty pisząc ze ,ale niestety jest to czas przeszly o wielkiej Polsce kiedyś.Tylko ze nikt w nas tej dumy z narodowosci nie wlewał w szkolach np,pewnie celowo.Ja np nie wiem o czym piszesz ,nie znam tej histori.Wiem tylko ze kiedys tam Polska byla imperium czy cos.(to moja lekcja,sobie ja odrobie jeszcze).
    Zaprzedaliśmy to co mieliśmy i teraz nikt sie z nami nie liczy.A z Rosją owszem.Gdyby naród znał tą naszą „wielka historie”to czy mielibyśmy kompleksy odnosnie zachodu,bo byl taki czas jeszcze niedawno ze mielismy.
    Ale nawet teraz Polska jest przeciez duzym krajem,ale wogole sie tego nie czuje.Nie ma tego ducha „wielkosci”lub ważnosci.

   22. Hej 🙂

    Dzięki Majestic 🙂

    W sprawie Mamoniaków 😉 tam wyżej.

    Do Mimi 🙂 Śpoko 😛

    Do Krzyśka 🙂
    Tak SeJa 🙂 Nie tyle neonowo, co przejadła mi się seja 😉 Też nie przepadam za plastikiem i uważam że skoro wiele się zmieni bardzo szybko, to na pewno nie zdążymy wiele zabetonować. Więc bez obawy. Tu faktycznie sporo by pisać. Jest sporo naziemnej infrastruktury, znany będą początkowo wewnątrz. A jak już się będzie miało po co budować Nowe, to raczej przemysł niemal bezobsługowy przeniesie się pod ziemię. Miasta też, później na niebie będzie się budować, czyli Latające miasta. A ludzie co będą mieli do roboty? Skopać ogródek i faktycznie cieszyć się przyrodą, więcej będzie pracy z rozbieraniem rzeczy zbędnych, jak drogi, tory, elektrownie, linie energetyczne, … Tak robiły wszystkie starsze Cywilizacje. Więc nie panikowała bym 😉 To też kwestia mądrości liderów i starszych, edukacji gdzie każdy wie że moje płuca są po nic jeśli nie ma drzew i planktonu … więc moje ciało to Ziemia, Słońce, Galaktyka, Wszechświat. Gdzie Każda Mróweczka jest mi niezbędna. 😉 Co nie przeszkadza być jak Nox z SG1 😉

    Lilka 🙂 Mnie początkowo nawet drażniły takie wstawki o Słowianach itp. Długo dojrzewałam do tematu jakiego palcem nie chciałam dotknąć. Ale wytrwałość tego złego Majestica w końcu się opłaciła. I okazało się że wkurzało mnie głownie to czego nie rozumiałam jeszcze. I prawdziwą satysfakcje sprawiło mi kiedy już zechciałam, odkrywanie tego. Chce tu powiedzieć, że owszem historia nigdy nie była moją pasją, i nie wiele wiem jeszcze, ale kiedy wreszcie dotarło do mnie cokolwiek i kopara mi opadła to otworzyły się pokłady zblokowanej wcześniej wiedzy, już sama przychodzi. Taki loading 😉 Błędne założenia miały nas blokować, i skutecznie skoro tak jest. Z chwilą ich zniesienia ta wiedza wraca. 😉

    Przepraszam że tak hurtem przez detal, nie dzieląc nawet w odpowiednie miejsca. Ale dziś sobie odpoczywam od kompa 😛 A nie ma to jak własny twórczy umysł, jaki „odpisuje” zawsze na miejscu i w porę każdemu 😉

    To do Miłego 🙂

   23. https://www.youtube.com/watch?v=HDCZcJc5Pq4 Mowa o Bośni 😉 Ale tego wszędzie tu jest pełno i tak są ukryte. I to nie są świątynie ani grobowce 😉 Tym bardziej że Słowianie nie grzebali zmarłych 😉 A sama znam takie jakie nie zostały odkryte, na terenie obecnej Polski. I żaden Pan Sawiak się o nich nie dowie.

   24. Majestic ,to ja pisalam ze Rosją nie rządzili Rosjanie ,podobno.
    Bo ja z histori wiem mało.Ale wiem ze mniej wiecej od 1920 do 1990 Rosyjscy przywodcy to byli Zydzi.Wiec Polska nie byla pod okupacją Rosyjską tylko konkretnie rosyjsko-zydowską.
    Więc teraz ci co tak uciekaja spod buta Rosji do zachodu ,to jak z deszczu pod rynne.
    No ale to trzeba znać szczegóły histori,a z tym jest ciezko,bo to trzeba samemu szukać ,nikt na tacy tej wiedzy nam nie poda.
    W oddziałach SS,czyli tych najgorszych tez ponoć Zydów bylo niemalo.

 3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ten-kurczak-powinien-byc-zakazany-2015-02
  „Biały kurczak bez kości, woda, modyfikowana skrobia spożywcza, przyprawy (ekstrakt z drożdży browarskich., sól, skrobia pszenna, naturalny aromat (pochodzenia roślinnego), olej szafranowy, kwasek cytrynowy, rozmaryn, fosfaty, przyprawy (olej rzepakowy, mono-i diglicerydy, ekstrakty z rozmarynu)

  Ciasto i panierka: woda, wzbogacona mąka (bielona mąka pszenna, niacyna, zredukowane żelazo, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas foliowy), żółta mąka kukurydziana, modyfikowana skrobia spożywcza, sól, kwasek (proszek do pieczenia, kwaśny pirofosforan sodu, fosforan glinu sodu, fosforan monowapniowy, mleczan wapnia), przyprawy , skrobia pszenna, serwatka, skrobia kukurydziana.

  Smażone w oleju roślinnym (rzepakowy, kukurydziany, sojowy, uwodorniony olej sojowy z TBHQ i kwaskiem cytrynowym dodanym dla zachowania świeżości). Dimetylopolisiloksan dodany jako środek przeciwdziałający powstawaniu piany zrobiony z silikonu.”
  Dlaczego fast foody sa niezdrowe?zawsze mnie to nurtowalo.Dlatego ze smazone?dlatego ze z bułką?dlatego ze kotlet?
  nieee

 4. Po co te emocje?Sami żeście sprokurowali sobie ten rząd i rzeczywistość w której żyjecie
  Gandhi świetnie pokazał sposób walki z wrogiem i chociaż był świetnym adwokatem nigdy po bankach nie chodził,nie prosił wroga o pożyczki i inne bzdury tak jak wy to robicie by przypodobać się żonie,mężowi,dzieciom,sąsiadowi itd.Podstawa sztuki alternatywnej to wyzbycie się pieniądza za wszelką cenę,plucie na szatana (mamona 666) gdzie tylko popadnie ale wy najwyraźniej macie z tym problem, nawet chcecie jakiś tam procent od podatku hihihihihihi 🙂 a kto płaci podatki?
  Rolnicy niech się wezmą za robotę a nie za kredyty i dopłaty bo ta pasza która produkują nie jest jedzeniem.Gdybyscie przestali ten syf produkować banki same by oferował wam pieniądz aby społeczeństwo truć/niszczyć ale wy to robicie z czystej sympatii do siebie i bliźniego swego taka wasza Miłość i braterstwo(biznes).Kto o zdrowych zmysłach wejdzie do banku/kościoła czy innego burdelu?Nikt ,chyba że ma uszkodzone neurony żywnością produkowaną na masową skale. 🙂

  1. „Sami żeście sprokurowali sobie ten rząd i rzeczywistość w której żyjecie” i dlatego to zmieniamy 🙂 a Ty marudzisz tak jakbyś nie był jednym z nas którzy „sprokurowali ten rząd i rzeczywistość w której żyjemy” – trzeba robić swoje, konkretnie w tej twardej rzeczywistości, a nie filozofować z poziomu „wyższego wtajemniczenia” protekcjonalnie traktując tych co starają się udolnie czy nieudolnie coś zmienić; potrafię pomóc – pomagam, nie potrafię pomóc – nie przeszkadzam, to bardzo prosta i harmonijna zasada zachowania 🙂 dotyczy także wsparcia intencjonalnego i „dobrym słowem”

   1. Racja Panie Pawle. 🙂
    Kucyp co do pieniędzy ALE OGÓLNIE ma racje moim zdaniem. WIĘC to nam tym bardziej puki jeszcze jest jak jest powinno zależeć najbardziej na tym żeby NTV nadawała. Za czym powinno pójść wszelkie wsparcie, na ile kto może.

    W przeciwnym razie, pójdziemy psioczyć gdzie indziej. Nie podcinajmy własnej gałęzi, to jak byśmy swoją własną podcinali. Odbierając sobie samym możliwość jakiejkolwiek integracji, kto wie? może i realnych zmian oddolnych 🙂

    NTV jest na prawdę w porządku. I niedoceniana wciąż.

  2. Oskar – chcesz byc na sile kontrowrsyjny? chyba emocje Ci siadaja… Juz sam nie wiesz czym zaskoczyc i zwrocic na swa madrosc uwage
   Wez oddech, daj se ciszy. Boisz sie ze notowania Ci pod NTv spadna?

 5. Niech sie odwala od polskich ludzi zonierzy . Niech sobie swoich synkow wysylaja na wojny .Trzeba agitowac zonierzy zeby zaden z nich nie poszedl nigdzie na zaden wschod tylko do jadlodalni albo pokrzyczec na poligonie za antrapa czolgiem . Niech ci dookola zielonego stolu ida sobie na wojne . Cale tysiace lat wysylali kogos na wojny a sami siedzieli w wyslanych fotelach . Coz za bandyctwo .
  No a tak naprawde to co to jest stado latajacych w szyku wrzeszczacych ludzi meskiej plci z wycelowanymi karabinami . Dla mnie to jest pomylka zyjac w takiej dziwnej scenerii jaka kreuja na ziemi .

  1. „Niech sie odwala od polskich ludzi zonierzy . Niech sobie swoich synkow wysylaja na wojny”

   – – Nikogo nie trzeba namawiac. Stoja w kolejce od lat. Wystarcza Media i filmy infantylne wojenne od dziecinstwa.
   Maja wiele motywow. Wysoka pensja, sprawdzenie sie, doswiadczenie „prawdziwej” meskosci, kompensacje Ego, itp etc…adhd, przygody… I to bez wzgledu na stan gospoodarczy kraju. Tak samo kazdy narod spoleczny produkuje nauczycieli, kler czy prawnikow. Ich nie interesuje jakosc wykonania…w sensie sensu, celu tego co robia – wykonaja wszystko co im sie kaze z gory… Przekwalifikowanie nie wchodzi w gre
   Mam znajomego po Iraku. Przywiezli go w polowie martwego. Rosomak wszedl namine, podrzucilo i przygniotl go. Doszedl do siebie i co kwartal piisze podanie o wyslanie na jakakolwiek wojne
   Pytam, co go tam tak ciagnie? Kasa?
   Tez oczywiscie – odpowiedzial – ale to braterstwo, solidarnosc miedzyludzka, zaleznosc jeden za drugiego, to sie czuje i to tam jest. Odpowiedzialnosc jeden za drugiego. To jest mozliwe tylko tam. Tu w cywilu czegos mi brakuje, wlasnie najbardziej tego…

   1. To kategoria tych co stawiają wyzwanie własnemu życiu. Wspinają się na niedostępne góry, jeżdżą z zawrotną prędkością na wyścigach narażają życie na wojnie – Twojego kolegę nie interesuje (zdaje się) idea – ważne żeby być TAM gdzie jest niebezpiecznie. Wielu z nich próbuje tyle razy aż wreszcie udaje się w końcu zginąć. Ale świat ich potrzebuje. Gdzie byłaby ludzkość gdyby nie garstka śmiałków zdobywców. Z mojego punktu widzenia to głupota ale doceniam ich wkład w eksplorację nieznanego.

   2. szkoda że poszukuje adrenaliny na wojnie, jeśli już musi to mógłby złożyć życie w bardziej szczytnym celu.

   3. Adrenalina to tylko narkotyczne spoiwo, bardziej chodzi myślę o bezsens życia tu, brak jakiegokolwiek celu, poczucia przydatności i przynależności. Narastająca frustracja kazała by chwycić za broń w kraju, ale co najwyżej będzie przestępcą, szaleńcem, frustratem, zbrodniarzem. A tam nie tylko zapłacą, dostarczą tego czego tu nie ma, ale odznaczą medalem z kartofla i będzie bohaterem do tego. W sumie robiąc to samo, ale rezygnując z siebie. Byle dalej byle nie być emocjonalnie zaangażowany w konflikt, niby dla kraju bo zawsze jakieś korzyści niby, taki substytut Walki o przyszłość kraju w jakim żyje ale dalekooo bo po co ma sobie dłużej zadawać pytanie o sens, ma dowódcę a On generała a On ministra. Wraca i znów jest mięsem konsumenckim a żucie nie ma żadnego ani sensu, ani wartości. Paradoks? 😉

   4. tak to kasa , awanse, defilady ,a reszta sama przychodzi „braterstwo, solidarnosc” tak jak wszędzie na budowie, kopalni ,na statku itp . dochodzą aspekty natury czysto psychicznej ,stan zagrożenia, emocje , przecież chyba wiedzą ? po co tam jadą , ze strony „ideologicznej ” to „bronic” Ojczyzny jak kiedyś na San Domingo przewalali krew w obronie narodu Polskiego i na wszystkich wojnach i frontach świata , jakby rzeczywiscie nie mieli swojej „ziemi i lasów ” co za Peszek ???

 6. Nikt nie broni generałowi Packowi jechać w kamaszach na Ukrainę i szkolić oraz walczyć za Ukraińców. Przecież jest ich więcej niż mieszkańców w Polsce , niech oni sami walczą, ale widać, że w obcym interesie nie chcą oni sami walczyć, więc Polska nie ma czego tam szukać.
  Polacy !!! Nie dajcie sobie wmawiać, że Ukrainie trzeba pomagać, bo to nie jest w interesie Ukraińców, a w interesie syjonistów amerykańskich i angielskich, którzy dążą do okradzenia Rosji, jak w XVI w.zrobiła to Anglia za czasów Elżbiety I kiedy to doszczętnie okradła Rosję , dosłownie ze wszystkiego, niszcząc większośc bojarów, cerkwie i wszędzie gdzie się dało.

  1. Gen Pacek moze zabrac ze soba patriotow z Wiejskiej , nikt mu w tym nie bedzie przeszkadzal .

   „Polacy !!! Nie dajcie sobie wmawiać, że Ukrainie trzeba pomagać, bo to nie jest w interesie Ukraińców, a w interesie syjonistów amerykańskich i angielskich ” To zdanie powinno sie znalezc na wszystkich slupach ogloszeniowych .

 7. Okolo 10 dni temu mialem sen, zupelnie naturalistyczny
  Nad dzielnica gdzie mieszkam przelecial samolot. Nastpenie ucichlo, i po jakiejs chwili nadlecial znow, drugi – albo ten sam po zawroceniu. Zrzucil bombe niedaleko mnie (100-150m w linii prostej) ktora uderzyla w pikarnie. Wybuch, wzbila sie fala czarnego dymu pionowo w gore. Chodzila za mna mysl zeby tam pojsc i zobaczyc to z bliska, ale pozostalem przy zasadzie nie interesowania sie tzw publicznymi wydarzeniami.
  Obudzilem sie z pamiecia o tym snie. Byl jakis znamienny, inny, czulem go.
  Tego samego dnia (okolo 9 dni temu) po snie, po poludniu niebo nad moim domem rozprol rozdzierajacy dzwiek F-16. Uplynelo pare minut i znow to samo (nigdy nie wiadomo czy to ten sam zawraca nad Baltykiem, czy leci za nim kolega, robia duze kolo i wracaja o dziesiatki km gdzies bokiem nad lad do bazy/lotniska).
  Tak naprawde nie zobaczysz nigdy ich/kierunku lotu, tzn jest to trudne, poniewaz albo leci zbyt wysoko, w chmurach – i tylko go slychac – albo nisko ale wtedy lot jest proporcjonalnie szybki i jest pare sekund na wyskoczenie i wypatrzenie go, czasem przeszkadza w tym tez Slonce.
  O co mi chodzi z tym snem?..
  Prawdopodobienstwo wystapienia w jednym dniu snu o mysliwcach i nastepnie pojawienie sie ich jest (bylo…) male, poniewaz nadlatywaly sporadycznie i pojedynczo tylko w jedna strone raz na kilka tygodni,a nawet pare miesiecy w ostatnim roku czy kilku latach
  To jeszcze nie to co chce powiedziec. Od 9 dni loty sa niemal codziennie po kilka!.. W tej chwili jest poludnie a bylo ich juz 3-4 w bliskiej rozdzierajacej powietrze wysokosci, i doslyszalne z dalszej (nie wiem na ile km slyszalny jest dzwiec przelotu mysliwieca/bombowca (w tej chwili slyszed piaty…przelot)
  Ewidentnie sa manewry, cwiczenia
  Byc moze wczesniej uwazali na ludnosc, i loty byly tak rozmieszczone w szerokosci przestrzeni, aby nie siac niepokoju (widze naokolo ze ludzie maja sklonnosc do wypierania tego…ze to niby nic, ze lataly, lataja i beda latac)
  Moja uwaga jest przyciagana na te huki-nawet dalekie, bo po prostu lubie…czyste niebo, otwarte, wolne (w tej chwili huk jest non stop z parominutowymi przerwami). Moj sen tez bardziej wyostrzyl mi zmysl obserwacji, sluch.
  Mysle ze juz nie licza sie z opinia spoleczna – a wrecz przeciwnie, przyzwyczajaja ludzi… Do czego? Pozostawiam 3 kropki (znow leci…)

  1. Gregory
   Nie zdziwilabym sie jakby twoj sen nie stal sie rzeczywistoscia tylko ta bombe by sposcilo NATO wskazujac palec na Rosje . Bardzo prawdopodbne manipulacje w kreowaniu konfliktow . Przeciez takimi numerami byly kreowane poczatki wielu wojen .

 8. Prosze , niech mi ktos wytlumaczy czemu POLSKA placi ofiarom NIEMIECKIWGO HOLOKAUSTU ???????

   1. dzieki mimi , obejrze . TO HANBA . TO zniewazenie wszystkich tych ktorzy oddali zycie w obronie Polski i tych ktorzy zgineli , niewinnych kobiet i dzieci .
    Z ofiary zrobic winnego zbrodni ? Co za perfidia .

   2. I jeszcze płacić w imieniu zbrodniarzy. Po prostu brak słów żeby określić nie kim a czym są ci jacy minią się być naszymi reprezentantami poprzez nie inaczej jak przestępstwo. Tym samym ja mam prawo się czuć winna tamtych wydarzeń. Tak to odbierze świat.

    Poszukiwani „żywi” lub martwi. Za żywego złamany grosz, za martwego wielkie bogactwo. Tak bym to rozegrała.

  1. jeszcze tylko dodam że – dlatego że Niemcy jako kraj POWAŻNY powiedzieli DOŚĆ a pejsy chcą dalej doić krowę jaką jest holokaust

   1. A mi kto zapłaci? Już zapłacili nie powiem jak. Wstydu ni honoru nie mają. Niech palcem pokażą kto i jak ich z powodu Polski skrzywdził. Jeśli nie zaborcy i ich agenci na okupowanych terenach.

  2. Może lubi płacić . Niektórzy cale życie czują się ofiara drugich i muszą za coś płacić nawet za płeć i przynależność do niej tez. Szczególnie polskie kobiety . A Polska to jak Polka > Dziękuje za to, że w ogóle ją ktoś chce :):) Przecież to widać jak muszą o siebie wykwintnie zadbać . No i związki w Polsce to młoda kobita i stary facet bardzo popularne w Aussi (AU) jest czasami odwrotnie kobity są trochę starsze a faceci mogą być młodsi ponieważ Aussie kobiety mają inna percepcję na życie nie muszą wszystkiego za wszelka cenę robić, żeby zarobić 🙂 Być naprawdę wyzwolonym a myśleć, że się jest to duża różnica. Tak jak z miłością 🙂

  3. Moze lepiej po prostu przyjac to jako zjawisko niewytlumaczalne, zdarzaja sie takie….

 9. @Jola w ciągu jednej dekady ten ukochany zachód wyjdzie bokiem Ukrainie tak jak wyszedł Polsce i Polakom.Dziwie się że nie dostrzegasz kto jest waszym prawdziwym przyjacielem a kto wrogiem i czy jest to na pewno Rosja?.

  1. Ja z tego pokolenia, które pamięta czasy, gdy naszym przyjacielem była Rosja.
   Wolność taka, że w domu nie można było mieć paszportu a jak ktoś już go dostał po wizycie na SB na jednodniową wycieczkę na ten okropny Zachód, ten często zostawiał całe życie za sobą, mieszkanie, pracę, przyjaciół i uciekał. Ja nie twierdzę oczywiście, że Rosja kiedykolwiek była naszym wrogiem. Rozbiory, nóż w plecy w 1939, Katyń, łagry syberyjskie, potem PRL to tylko w ramach przyjaźni naszych Braci Słowian .Zachód oczywiście wychodzi mi bokiem. To okropne, że sobie podróźuję nie pytając nikogo o zdanie, że mogę sobie pracować gdzie chcę. Że mam w domu wiele par butów, bo za komuny były tylko dwie, zresztą takie same jak u sąsiadów i w całym mieście.

   Wiem, zaraz ktoś na mnie naskoczy, że pewnie czegoś nie rozumiem, że banksterzy, drapieżny kap[italizm etc. Zgadza się. Wiem o NWO od wielu lat, wiem o tych wszystkich złych rzeczach, ale jak ktoś mi pieprzy, że lepiej „przyjaźnić” się z Ruskimi niż należeć do Europy….

   Odpowiedź może być jedna- spadaj idioto 🙂

   1. Jola, to wszystko patrząc tak i owak ,nieco się zgadza ale mija się z celem bo to efekty propagandowe manipulacyjne o dalekosiężnym procesie na wszystkich płaszczyznach , zbyt mało jak widzę znasz kulisy światowej i europejskiej polityki ???, to co reprezentujesz to jest dokladnie to co było oczekiwane aby miało taki wydźwięk .najlepiej zacznij od tego ? https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U a później po kłębku dojdziesz kto jak inspirował rozbiory kto obalił Cara przywiózł komunistów ( morderców ) ile dziesiątek milionów Rosjan straciło życie http://tworca.org/komunizm.html nie było cudu nad Wisłą ,nie było cudu przy Dunkierce https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s Słowianie zawsze stanowili jedność od dziesiątek tys lat https://www.youtube.com/watch?v=xya2vpuGZ-c cześć składowa jedności Słowian imperium Lechitów podległe wiecznemu związku Tartarii https://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w Tartaria ery Pokoju liczy sobie na jeszcze niedawno używanym kalendarzu 7523 lat nie wspominając o poprzednich kalendarzach wcześniej anulowanych . dlatego robi się wszystko aby Rase Słowian zniszczyć tak aby się sami mordowali nawzajem to najlepsza metoda , mordercy siedzą w cieniu i graja w szachy Narodami https://www.youtube.com/watch?v=92KO0H9OLyc

   2. Majestic, o tobie między innymi były moje wpisy. Beton jesteś, choć uważasz się za myśliciela. Typowy Rycerz Klawiatury o Wielkiej Wiedzy po Uniwersytecie Trzech Filmików z YouTube. Nie czytasz postów ze zrozumieniem. Ja piszę o zwykłych ludzkich odczuciach, ludzkich reakcjach i zachowaniach i w takim kontekście należy to odbierać. Ty stroisz się w piórka wielkiego myśliciela i znawcy polityki światowej, widzącego dalej i więcej. Nie potrafisz się odnieść do tematu w sposób właściwy. I jeszcze chcesz mnie pouczać? Ogarnij się dzieciaku.

   3. //Majestic, o tobie między innymi były moje wpisy. B e t o n jesteś, c h o ć uważasz się za myśliciela. Typowy Rycerz Klawiatury o Wielkiej Wiedzy po Uniwersytecie Trzech Filmików z YouTube. Nie czytasz postów z e zrozumieniem. Ja piszę o zwykłych ludzkich odczuciach, ludzkich reakcjach i zachowaniach i w takim kontekście należy to odbierać.
    Ty s t r o i s z się w piórka wielkiego myśliciela i znawcy polityki światowej, widzącego dalej i więcej. Nie potrafisz się odnieść do tematu w sposób właściwy. I jeszcze chcesz mnie pouczać? Ogarnij się dzieciaku.No proszę .. //

    Hmmmm .. więc nie tylko ja tak postrzegam Majacznika – ogarnij się dzieciaku :)))

   4. Wiktoria ; ogarniaj co chcesz i jak chcesz ? a wlasciwie to co niby ogarniasz ?? i pewnie ze się uważam za znawce polityki światowej bo przejrzałem już bardzo dawno kto karty rozdaje , a Ty jeszcze nie wiesz ? a jak wiesz ? to proszę bardzo ! ciągnij temat? Oświecaj publiczność , „””Ja piszę o zwykłych ludzkich odczuciach, ludzkich reakcjach”””” zwyklych Ludziach ??? powiedz co ci zwykli „ludzie ” maja do powiedzenia ? na co niby reagują ? ziemie i lasy sprzedadzą, WSZYSTKO ,a Ktoś tu pisze o reakcjach ´? co komuś po odczuciach, ludzkich reakcjach i zachowaniach ? będą blokady tu i tam robić ? może powiedzieć kto i co jest tego przyczyna ? a nie Majaczyć ze się stało, bo to już jest nieco za późno ,ale jak widać im gorzej tym lepiej i niech tak zostanie skoro to wola „Narodu” bo nic innego nie istnieje zgodnie z Waszym bardzo poważnym i renomowanym Uniwersytecie .

   5. Dziękuję ci @Majestic za to blablabla/majaczenie .. no to Trwaj i Czuwaj dalej w bujaniu czyli .. baju baju baj :)))

  2. Zabawne – wszyscy czytamy ten sam prosty tekst a każdy rozumie go inaczej. No i niechcący już drugi raz stawiam się w charakterze adwokata Joli. Przecież Ona nie powiedziała że zachód jest super tylko że Ukraińcy mają wybór między dżumą a cholerą. A może to ja źle rozumiem ????? Może ………………

   1. Dobrze rozumiesz. Dziękuję za wsparcie. Po prostu uderzam w beton który ma to do siebie, że ciężko kruszeje. Zakodowany umysł nie przyjmuje argumentów, po prostu szuka dróg wyparcia niewygodnych dla siebie argumentów.

   2. Mam nadzieję być dobrze zrozumiana. Ja osobiście chciała bym wierzyć w przyszłość, w to że ah, dyplomatycznie muszę pominąć barwne refleksje. Z jakich daj Stwórco, kiedyś kiedyś tam przyjdzie się nam wspólnie śmiać. O, już wiem jak to ująć 🙂 Nigdy więcej! 🙂

  3. „” nóż w plecy w 1939″” ha, ha, ha a gdzie tu były plecy ? przecież to reptylianska Anglia i Francja odwróciła się plecami , jak to pięknie brzmi „nóż w plecy” propagandowo !? tak Rosja zdecydowała o rozbiorach ha, ha, ha, ha ,potem PRL ha, ha, ha .tak to Rosja w Jałcie Teheranie i Poczdamie ustaliła podział europy , a General Sikorski nic o tym nie wiedział ha ,ha, ha , a później samolot razem z nim wpadł do wody , a pilot miał czas się nawet wygramolić z kabiny co za Peszek !? echa i efekty podboju Rosji przez kilkusetletnia ekspansje podjudzanej Rzeczypospolitej http://www.cenzuraobywatelska.pl/Polonizowanie_sie_ruskiego_moznowladztwa.html tak igrzyska dla wypranych mózgów trwają tak trzymajcie im gorzej tym lepiej,, nowy hymn narodowy !!!? https://www.youtube.com/watch?v=3fMfAlUOD3c https://www.youtube.com/watch?v=DnT9fIl4xto

 10. Jola pisze:
  26 lutego 2015 o 14:24
  Jasne, Rycerze Klawiatury. Nie bylibyście tacy dzielni w swych komentarzach, gdybyście żyli w tym waszym Putinlandzie. Ukraińcy to wiedzą i jej nie chcą.”

  – Ktos pisal, ze Ukraincy przyjezdzaja do Krakowa jak my kiedys do Berlina, i jak im powiedziec ze nam zle tu w Polandi, to by tego nie zrozumieli’
  Tzn z radosc, ze nie mieszkasz w Korei Pn, kopiesz sie pietami w du..e?
  Raczej ewolucja to uczenie sie od „lepszych”, niz ogladanie sie na „gorszych”

  1. Jak chcesz się uczyć od lepszych, to czytaj moje posty ze zrozumieniem. Ja naturalnie się za toibą nie oglądam, ale dziękuję za dobre rady.

   1. Co w takim razie jest tym lepszym jutrem, dla siebie samej? dla Polski? wiazesz jedno z drugim? Czujesz sie patriotka? ze tylko w tym kraju mozesz byc zyc szczesliwa? Rozumiem jezeli jestes skazana na Polandie – ale wtedy to troche komplikuje dyskusje z Toba: bo musisz sama wiedziec – czego chcesz?…
    …czego chcesz?

   2. I Jola ma rację i Lilka. Czyli ani to, ani to, trzeba wypracować nowe prawa, nowe unikalne struktury, których celem będzie nie podporządkowywanie ludzi, a dobro czlowieka i innych czujących istot. Stworzenie praw, systemu społecznego, szkolnictwa, przyjaznych dla ludzi, gwarantujących im nieskrępowany rozwój i godne życie, gwarantujących wolność każdej jednostki, i szacunku dla każdego życia dla całej Natury.

 11. Gregory wiesz jak jest ze snami- to nasza druga rzeczywistość/przenoszenie się w czasie do przodu nie ciałem, tylko duchem. czy duszą jak kto woli. Powiem więcej,taki realistyczny sen można zaprogramować, w sensie myślenia na dany temat i snem dostajesz odpowiedź.Na WP jest artykuł o tym, że Polska to bardzo niebezpieczny kraj, no właśnie przygotowuje się do wojny z …..

  1. tak, mniej więcej tak jak piszesz, choć nie zawsze koniecznie tak (i na tym polega problem z interpretacją. Chyba kluczem – jak zawsze wszędzie – jest przyzwoity poziom znajomości siebie: Ego, podświadomości; no i symboliki sennej też

 12. @mimi:
  „świat ich potrzebuje. Gdzie byłaby ludzkość gdyby nie garstka śmiałków zdobywców”
  – w tym samym miejscu, czyli w black de…

  „Z mojego punktu widzenia to głupota ale doceniam ich wkład w eksplorację nieznanego”
  – – za przeproszeniem,,,ale to same frazesy i slogany
  musisz sie zdecydowac, tak nie mozna, albo rybka albo bipka. Doceniasz glupote??!! jak to…?

  1. ano tak to, że – narażając własne życie wybrali się na bieguny, wznieśli się w przestworza, zeszli do grot i jaskiń, zeszli w głębiny mórz, wybrali się w kosmos.
   To właśnie tego typu ludzie szukający śmierci żeby przeżyć zastrzyk adrenaliny.
   A ja trzymam moje litery wszystkie cztery w domu i uważam ich za lekkomyślnych głupców narażających najlepsze dobro jakim jest własne życie. A jednocześnie korzystam z dobrodziejstw jakie ich głupota nam dała chociażby latam samolotem.

   1. No i wiem jak tam jest – i w wysokich górach i na dnie mórz – nie ruszając się z domu, bo dla mnie życie to rzecz bezcenna.
    Trochę to cyniczne – wiem. Samo życie 🙂

   2. Jak oglądam reportaże z wypraw i widzę zdobywców biadolących do kamery jaki wysiłek podejmują i jak walczą z przeciwnościami przyrody narażając życie i sugerując że robią to dla nas, to konam ze śmiechu, bo wiem że robią to dla siebie – ich ego tego potrzebuje a że przy okazji uda się wynaleźć samolot lub odkryć zatopione ruiny? No cóż – skutek uboczny. Ależ jestem cyniczką.
    To mój punkt widzenia.

   3. No trochę przesadziłam nie jestem aż tak zimna – współczuję i myślę „po coś tam lazł”

   4. Glupota jest tam, gdzie jest zlo. Kiedy ktos czyni niebezpieczne rzeczy i naraza przy tym innych na niebezpieczenstwo bez ich wiedzy albo zgody
    Jesli dziala na swoj rachunek, nie widze tu miejsca na glupote, to jego wlasna osobista sprawa. A jezeli ktos inny, obcy widzi w tym zlo, glupote, to juz jego wlasna sprawa…chyba niezrozumienia swiata i zycia

   5. Glupota jest tam, gdzie jest zlo. Kiedy ktos czyni niebezpieczne rzeczy i naraza przy tym innych na niebezpieczenstwo bez ich wiedzy albo zgody
    Jesli dziala na swoj rachunek, nie widze tu miejsca na glupote, to jego wlasna osobista sprawa. A jezeli ktos inny, obcy widzi w tym zlo, glupote, to juz jego wlasna sprawa…chyba niezrozumienia swiata i zycia

    (wykryto duplikat, wydaje sie ze juz taki post byl)

   6. Glupota jest tam, gdzie jest zlo. Kiedy ktos czyni niebezpieczne rzeczy i naraza przy tym innych na niebezpieczenstwo bez ich wiedzy albo zgody
    Jesli dziala na swoj rachunek, nie widze tu miejsca na glupote, to jego wlasna osobista sprawa. A jezeli ktos inny, obcy widzi w tym zlo, glupote, to juz jego wlasna sprawa…chyba niezrozumienia swiata i zycia

    (wykryto duplikat komentarza: wydaje sie ze juz taki post byl napisany)

  2. Niepotrzebnie to napisałam, to prześmiewczo egoistyczny punkt widzenia – i tu składam samokrytykę. Każdy człowiek jest jaki jest a innym nic do tego. Wstyd mi trochę za te krytyczne wpisy. Pojechałam z koksem. Wybaczycie mi?
   Że też ja zawsze muszę napisać, opublikować, a potem żałuję. Zamiast trzymać w okienku 15 minut żeby opamiętanie przyszło zanim nacisnę „opublikuj komentarz” Do licha

   1. Nie przejmuj sie 😉
    Prawie kazdy tak ma. Albo przynajmniej powinien miec… 🙂

   2. To było Extraśne Mimi 🙂 … ahh (coś tam mi się kołata pod czupryną stąd to ahh 🙂 )

 13. ale trochę ruszało mnie sumienie bo wspominałam o moim cynizmie mimo to brnęłam dalej aż zabrnęłam za daleko sorki. Każdy ma prawo być indywidualnością i dla satysfakcji wspinać się na najwy

  1. na najwyższe góry a takim z mocno rozbudowanym instynktem samozachowawczym jak ja – powtarzam – nic do tego

 14. Iza45 pisze:Kucyp wnerwia mnie to Twoje określenie konsumenci-manekiny ale coś w tym jest, kurcze. Chciwość ludzka i głupota jest kosmiczna. Czyli nieskończona…

  W nienapasionych jednostkach widzę największe zagrożenie.Materializm to wirus duszy bez szansy na wyzdrowienie i regres ewolucyjny.To są jednostki odłączone od boga, dlatego nazywam ie manekinami.Indianie Hopi wiedzą o tym jak również o resecie tej chorej cywilizacji.Dlatego nie mam zamiaru uczestniczyć w protestach ażeby farmer,Frankowicz czy inna cholera mogla pieścić swoje zmysły jeszcze nowszym traktorem,następnym domem czy samochodem.Oczyszczanie całej planety nastąpi szybciej niż niektórzy sądzą.
  https://www.youtube.com/watch?v=vbYpWPdz7Ys

  MAŁO CI!:D 😀 😀

 15. Jola pisze:Lilka i Majestic, rozmowa z wami nie ma sensu. Za każdym razem dodajecie do tematu nowe wątki zamiast doprowadzić wcześniejszy temat do końca.

  hihihihihihhihihiiMAŁO CI!:D 😀 😀

  1. //Jola pisze:Lilka i Majestic, rozmowa z wami nie ma sensu. Za każdym razem dodajecie do tematu nowe wątki zamiast doprowadzić wcześniejszy temat do końca.//

   Nie wiem jak Lilka ale w przypadku Majesticka to klasyka takie majaczenie ;)) no i Kucyp też lubi na odwyrtkę kołować :))

 16. Do Iza45
  Postawa twojego taty ma nawet swoją nazwę- „Homo Sovieticus”.
  Za komuny było lepiej, bo „każdy miał pracę”. Niczego nie było a jak już coś było, to na kartki, ale „każdy miał po równo”. Nie ważne, że wolności zero. Że nie można było swobodnie mówić co się myśli, że nie można było wyjechać, podróżować, nawet słuchanie radia „Wolna Europa” było zakazane. Ludzie, którzy mieli dość tego terroru, uciekali za granicę, często ryzykują życie. I nie uciekali dla dodatkowej pary butów, jak chcesz mi tu wmówić, bezczelna gówniaro. Nie pouczaj mnie tutaj czym jest wolność, bo nigdy nie żyłaś w świecie, gdzie jej nie było. Ja nie twierdzę, że teraz to mamy raj, ale teraz przynajmniej możesz o tym głośno mówić, co cię boli, bez ryzyka trafienia za to do więzienia czy w najlepszym przypadku wyrzucenia z pracy czy uczelni. Zawsze też możesz wyjechać i nikt nie będzie do ciebie strzelał. To dla Homo Sovieticus kiedyś było lepiej, bo”dali, załatwili, wysłali gdzieś, pomyśleli za mnie”. Mentalność prawdziwie niewolnicza. Porównywanie obu sytemów dla każdego człowieka, który choć odrobinę rozumie istotę Wolności, musi być druzgocące. Chyba, że jesteś niewolnikiem Homo Sovieticus. Na koniec, jak chcesz komentować moje wpisy, przeczytaj je ze trzy razy, może zrozumiesz o co w nich chodziło.

 17. Jola pisze:Za komuny było lepiej, bo „każdy miał pracę”. Niczego nie było a jak już coś było, to na kartki, ale „każdy miał po równo”. Nie ważne, że wolności zero.

  Rozmarzyłem się .Piękne to były czasy.Mieliśmy tak mało a byliśmy tacy szczęśliwi.Nie było tylu banków, kościołów,aptek. Była cisza i porządek.100% naturalne jedzenie,woda,kefiry w szklanych butelkach,wszystkie książki za darmo,2 Pr tv ,w Wiśle można było się kąpać.Warto było żyć w tej,, komunie”.

  1. W sumie trzeba pójść o krok dalej. Bo błąd i porażka wynikła z kontrolowanego ale zawsze jednak Ćpania, bo w ogóle były pieniądze i to One wszystko zawsze psują. Zawsze coś się opłaci z znajdzie się grupa cwaniaków …

   1. System (ten sam matrix) przybiera tylko, zmienia maski. Wolny WL nie znajdzie zaspokojenia świadomości – albo mówimy o oświeceniu.. – ani tu ani wtedy.
    Niewolnik (mentalny) – dla niego bez różnicy gdzie, będzie się czuł dobrze byle zaspokoić jego bazowe pierwotne, materialne potrzeby.
    Ilu np. Polaków, skorzystałoby z luksusu życia w bogatym kapitalizmie po tamtej stronie Odry, i zostawiło pławienie się e konsumpcjonizmie na rzecz pracy Nowej Cywilizacji Ludzkości, czy Nowego Człowieka w Sobie?. Z różnych powodów nikt…lub tylu co i Teraz/Tu
    Ktoś wie, czy we Francji czy Anglii (zdemoralizowani manią wyższości) jest wyższy współczynnik WL przebudzenia, kręgów alternatywnych? Wątpię. Media to samo nadają. Rząd robi wszystko za nich, nie mają z kim i o co walczyć. Prawdopodobnie u nas jest wyższa świadomość podstawowych spraw: obieg pieniądza itd itp etc ,”dzięki” NFZ, AmberGold, BankoFranków itd itp etc. Mówił i dziękował za to we środę Paweł Nogal. Sławetne przebudzenie 2007. Trzeba umieć do tego podejść właśnie tak. Z pokorą, dystansem bez załamania rąk czy rozpicia się. Jak do kolejnego doświadczenia potrzebnego do umieszczenia kolejnej cegiełki tego przebudzenia świadomości w sobie. Czego także sobie i innym tu życzę 🙂 Róbmy wszystko, żyjmy tak żeby obyć się bez kredytów, nie żyć dla/na kredyt

Comments are closed.