Alternews – 25.07.2014

Alternews – prowadzą Janusz zagórski i Roman Nacht.

40 thoughts on “Alternews – 25.07.2014

  1. Nieważne.Samo przetryzmywanie bez wyroku jest juz torturą.Niech normalnie udowodnią im winę przed sądem i tyle.i zamkną .Widać dowodów nie ma.Jak moze nie być dowodów?Maja pewnie podsluchane rozmowy ,przeciez tak sie sledzi terrorystow.
   Grubymi nicmi szyte i tyle.Zrobili baze wyjetą spod prawa.To jest niedopuszczalne i ten kto podjal decyzje powinien byc postawiony przed prawem.
   bo chyba ono obowiazuje wszystkich.a moze tu jacys bogowie zyją i ich nie dotyczy.Moze prawnie usankcjonujmy ze politycy sa wyjeci spod prawa,albo ktos tam inny,taka grupa uprzywilejowana co jej wszystko wolno bez ryzyka poniesienia kary.

  1. Jesli się cos nie podoba- nie trzeba przeciez ogladac- proste.
   Musimy zaczac wierzyc w to, jestesmy wolnymi ludźmi (kreujmy to sobie 😉

   1. A skrytykować wolno ? Czy może w tek koszernej „demokracji” jest to zakazane (bo to terroryzm ?, powiązania z terroryzmem ? wspieranie terroryzmu ?).

 1. Nie słuchajcie tych bzdur tego żyda, to kłamstwa, trzeba być analfabetą żeby dać sobie wmówić że żydzi sobie coś wywalczyli,oni sobie kupują i kradną ziemie Palestyńczykom, rdzennym mieszkańcom tego terenu a żydzi to emigranci których napływa cały czas z całego świata- to tak jak by śiuksy chcieli swój kraj nagle albo światki jechowy i wykorzystując siłę militarną i pieniądze osiągali swój cel. Prowadzący musi być też żydem skoro nie zna się na rzeczy ale wciska chętnie kity o kosmitach Polakom.

  1. Byleś kiedyś na Palestynie lub u Izhraella? Człowiek który tam przebywał dłuższy czas ma większe prawo mieć swoje zdanie, wzięte właśnie z „autopsji” bezpośrednich doświadczeń, na dany występujący tam temat (podróże kształcą).
   Jakie możesz mieć zdanie na temat Ziemi Kanaan i skąd jak nie generalnie z Mediów Powszechnych. Rzeczywistość tam na miejscu jest bardziej złożona, tak jak nasze 25 lat „wolności” tzw. Połowa Polaków w nią wierzy i cała, 99.99 Europy. Nikt nie zastanawia się jaka jest historia przyczyny i skutku tej…”wolności” (prywatne ambicje Bolka, kolejne Magdalenki – Okrągły Stół, obalenie Nocną Zmianą, itp itd.) Sądzę że rzeczywistość Kanaan jest różnie złożona i niejednoznaczna, pełna wzajemnych prowokacji.
   Pewnie jest też tak, że każdemu „Mocarstwu” wypada… mieć swój niewolniczy naród, coś do podbijania, ciemiężenia (Rosja – Afganistan, Czeczenię; Francja i Anglia – rozsiane po świecie kolonie, Afrykę; Chiny – Tybet; USA – Irak, Am. Południową; Niemcy – Polskę…)

  2. Wysłuchałeś uważnie pana Romana? Bo jakieś bzdury piszesz.. tam padają słowa: że jest Ktoś (syjoniści-że podpowiem) komu zależy na tym konflikcie i na tej przemocy.
   Spotkałeś się z Palestyńczykiem (z w wypranym mózgiem ideologicznie) oko w oko? Ja się spotkałam i ledwo uciekłam z życiem, bo tak jak pan Roman mówiłam. Facet chwycił nóż i powiedział, że mnie zabije…
   Samo powstanie tego sztucznego tworu państwa Izrael to majstersztyk syjonistów, okupiony dwiema wojnami, rewolucją w Rosji i milionami trupów ( w tym Europejczyków i Azjatów wyznających judaizm-bo nie ma czegoś takiego jak naród żydowski-to mit)…. Religijni Żydzi słusznie prawią, że to „grzech” i hańba, bo Izrael jest duchowy….a nie fizyczny.

   1. Witaj Iza , to wyprane mózgi , to ideologia ,to wszczepione programy ,religie to władza i pieniądze , a wierni to zazwyczaj jedynie wierzą ? świąt idzie w parze z tym co reprezentuje tą wiarę , i widzimy jakie to wątle , zakłamane ,oprócz negatywnych efektów to zero ,i niema tu wyjątków, jedni maja atomowe ,drudzy lotniskowce, a trzeci noże , wszystko to ma to samo źródło , bo co może zaoferować zło ?! i nikt jeszcze nawet nie dorósł do tego aby to pojąć ze uczestniczy w eskalacji budowania konkurencji ,napędzając spirale przemocy ,straszna ta historia ziemi , i widzimy do czego są zdolni kosmici udając bogów ,niczego im nie było żal , gdy wywołali potop na ziemi niemal z kosmicznym wymiarem ,mordując ludzkość w atomowych pogromach itp, wszyscy którzy opierają się na tym jako wiara , religia, są nie autentyczni , bo zbrodnia zawsze będzie wydawać owoce zbrodni .

  3. Uważam, że zanim ktoś decyduje się krytykować moje wypowiedzi dotyczące konfliktu pomiędzy państwem Izrael a organizacją HAMAS, najpierw powinien osobiście – na miejscu – przekonać się, jak się sprawy przedstawiają. HAMAS nie = Palestyńczycy. Fanatycy HAMASU mordują Palestyńczyków, którzy nie chcą nasączać się ślepą nienawiścią do „niewiernych psów”, czyli żydów i chrześcijan. Żyłem na Bliskim Wschodzie i jedno tylko mogę powiedzieć: tam wszyscy walczą przeciwko wszystkim w imieniu miłosiernego Allaha: sunnici przeciwko szyitom, ci przeciw alawitom, tamci przeciw żydom, żydzi pomiędzy sobą, samarytanie opowiadają się raz po stronie żydowskiej raz po muzułmańskiej, arabscy chrześcijanie są mordowani przez arabskich muzułmanów, bahaici i sufici są prześladowani przez „męczenników” wszelakich maści uznających pacyfistów arabskich za zdrajców i tylko ci ostatni nie mordują nikogo… itd., itd,… Tak więc zanim ktoś zabiera głos w dyskusji na tak zawiły temat jakim jest konflikt pomiędzy HAMASem a Izraelem – o ile chce faktycznie zamiast oskarżać mnie o stronniczość i nazywać „żydkiem” – powinien zaznajomić się na miejscu z faktami. mnie to zajęło dobrych „kilka” lat.

   1. Szanowny Panie NACHT ,wszyscy chyba wiedza jak powstało państwo Izrael ,świetną analogie teraz mamy na Ukrainie która nigdy państwem nie była a obecne terytorium to jedynie spadek czysto administracyjny bo wcześniej było to nieistotne dla całego ZSRR wiec nie dziwi ze znakomita wiekszosc tego rejonu utożsamia się z Rosja .Powstanie Państwa Izrael z orientacją zachodnią nie mogło ujść uwadze Państwom Arabskim , tym bardziej ze zaczęły się wysiedlenia , okupacja terenów i aneksje terytorium , do tego przecież doszły wojny ,i jak Pan stwierdza przeniosło się to na plan wojen -konfliktów religijnych wyznaniowych , niezrozumiałym jest ze przynajmniej obecnie na tak wysokim poziomie nienawiści i agresji przynajmniej niema sil rozjemczych i demilitaryzacji całego regionu ? fakty są faktami tym bardziej fakty dokonane w postaci Państwa Izrael ,wiec nadzór międzynarodowy byłby wskazany ,nie byłoby dyskusji na temat ofiar , zbrodni , zniszczenia ,nie wnikając w wszystkie inne aspekty .Pozdrawiam Pana .

 2. Tajne więzienia CIA.
  Miller znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Jego zgniłe ustępstwa wobec bandytów z mafii żydowskiej doprowadziły do tego że sam stał się współwinny ich zbrodni.
  Bez tych ustępstw został by wyeliminowany z polityki przez mafię żydowską. Miller wykazuje pewną asertywność wobec mafii żydowskiej za co dostał kopa od tej mafii przy pomocy prowokacji Rywina.
  Ale taki Kwaśniewski, Kaczyński czy Donek wspierają CIA z powodów ideologicznych oni są prawdziwymi członkami mafii żydowskiej.
  A te więzienia i ich „obrońcy” to dokładnie te sama filozofia jaką stosowało Gestapo czyli stosowanie tortur jako metody pozyskiwania informacji.

  Nagrania z rozmowy „separatystów”
  Udowodniono już przecież że nagrania są niechlujną kompilacja kilku rozmów prowadzonych jeszcze przed katastrofą. Ale dla „ideowców” dowodem jest oświadczenie Kerrego czy innego żyda a niewiarygodne są doniesienia o szczegółach fałszerstwa spreparowanych „dowodów”.

  Zaproszony żydek.
  Gada jak żydek, zero obiektywności, czysta propaganda.
  W głowie się te bzdury nie mieszczą.

  hehehe poza ziemskie siły.
  To już obłęd na miarę Hitlera, Gebbelsa i Geringa ich wiary w gusła.
  Taką mentalność mają mordercy. Oni często uzasadniają swoje zbrodnie potrzebami „pozaziemskich mocy”. (wojny religijne, wiara w wyższość rasy, narodu, koloru skóry, pochodzenia…).

  Mafia żydowska kompromituje się niemal każdym swoim działaniem, każdym słowem.
  To przerażające że tak zbrodniczy twór może w XXI wieku terroryzować świat, że może praktycznie rządzić wieloma krajami w których stanowią znikomą mniejszość.
  Już Hitler zrozumiał czym jest dla świata mafia żydowska. Diagnoza słuszna niestety terapie stosował niedopuszczalne, zbrodnicze, w istocie takie same jakie stosuje mafia żydowska do dzisiaj wobec narodów świata.

  1. W szamanskiej eumforii jednak mozna zrobic wszystko . Jest wiele swiadomosci do ktorych mozna sie podlaczyc . Nie da sie ukryc , ze Hitler by zainteresowany ezoteryka a to wlasnie gusla .
   Mafia zydowska jest juz w samym zydzie w jego innej swidomosci( wartosci widzenia swiata ) . Co mozna wyczuc po sposobie myslenia . Wiele innych ludzi upodabnia sie do tego sposobu myslenia poniewaz imponuje im jego materialnosc i skupienie sie na osiagnieciu celu za wszelka cene , nawet zlajdaczenia .
   Moj opis jest z poznania zydowskiej community i obserwacji -(bylam zdziwiona kompletna innoscia siebie od nich ) Czego nie zauwazylam w innych etnicznych grupach z ktorymi przebywalam .
   Nawet w artystach zydach dominuje ta cecha wysublimowanego materializmu .
   Stylizuja sie na luz bluze lecz w tym musi byc interes .
   Poznalam artystow zydowskich i muzykow (mloda generacje zydowska , ktora nie chce byc jak stara ) Ale to jest w nich gleboko zakorzenione i z wiekiem wpadaja w ten pattern bycia zydem czy zydowka .
   Mi sie wydaje , ze to jest naprawde jedyna rasa , ktora poprzez swoja swiadomosc przetrwa w Ziemi i oni to wiedza . Poniewaz dopasowali ziemie do ich sposobu myslenia . Nikt tez sobie nie zdaje sprawy z tego , ze zrobil sie zydem po trosze >

   1. Jesteśmy globalną świadomością, więc trochę tych mitów żydowskich w swojej indywidualnej świadomości nosimy… jednak wyobraź sobie, ze rodzisz się mężczyzną w żydowskiej rodzinie, na „dzień dobry” okaleczają ci genitalia- co już skutkuje traumą w obrębie czakry korzenia-połączenia z Matką Ziemią.. poczuciem bezpieczeństwa a potem piorą Ci mózg jak w filmie „Zniesławienie”.. nie ma byka, żebyś nie była zafiksowana jak żydzi… musimy robić swoje, nie oglądając się na nich.. w którymś momencie szala się przechyli. Albo będziemy zasilać ich egregora nienawiścią, a on lubi tę energię… i wzrasta…

  2. „Już Hitler zrozumiał ” Oscar , zastanowiłeś się kto to wszystko sfinansował ? http://cyklista.wordpress.com/2012/05/11/dlaczego-zyd-adolf-hitler-i-zyd-adolf-eichmann-zgotowali-tak-krwawy-los-swoim-wsplplemiencom/ pomijając setki innych spraw , chciałbym przytoczyć ten epizod zgromadzenie na Manhattanie o dziwo nie było tego w mediach ścieku głównego( ścierwo-mediach ) nie chce czegoś tu wybielać, ale w światowym teatrze miało to mieć jakiś wydźwięk ? może to jakaś gierka w kolejnej grze ? https://www.youtube.com/watch?v=JYUIL4flwkg

  1. Niestety, wszystko wskazuje że tak… (to jest straszne, w głowie się nie mieści o co chodzi na tej planecie, i że jest aż tak ŹLE)
   …że
   John Perkins to rzeczywista, wiarygodna postać, jest zbyt dużo nagrań z nim, wywiadów z poważnymi stacjami i dziennikarzami

   W 3:45 minucie mówi ,że musiał to z siebie wyrzucić i że odtąd obawia się o swoje życie. Sumienie wzięło górę
   „spowiedź agenta – economic hit man – John Perkins”
   http://www.youtube.com/watch?v=ABDkaZjVjjo

 3. Panie Nacht co pan mówisz kto komu zabrał ziemie, tylko o to chodzi pan mówisz o żywych tarczach i nie bierze pan pod uwagę siły militarnej Izraela i przyzwolenia na czystki całego świata. Jest jedno wyjście rozwiązać państwo Izrael to nie ich ziemia. Ostatnio było głosowanie o to co dzieje się miedzy izraelitami a Palestyńczykami tzn. o to co robi Izrael w tej wojence wszystkie kraje były za tylko sprzymierzonym stanom zjednoczonym jest nie na rękę prowadzić śledztwo przeciwko poczynaniom Izraela.

  1. Rzeczy raz zagrabione, zrabowane, przejęte, sprywatyzowane, wyłudzone przez żydów stanowią po wsze czasy niezbywalne mienie żydowskie.
   Wszystkie sądy żydowskie np taki jak w Hadze mają tę zasadę za wiodącą wytyczną międzynarodowej społeczności (żydowskiej).
   Palestyna odebrana Palestyńczykom jest już na zawsze mieniem żydowskim.
   Podobnie jak rosyjska ropa i gaz odebrane Rosji przez mafię żydowską za Jelcyna. Ukraina też już jest na zawsze mieniem żydowskim, podobnie jak Polska (większość gospodarki przejęta przez mafię żydowską).

 4. „W sobotę rano Unia Europejska poinformowała o rozszerzeniu sankcji przeciwko Rosji za jej politykę wobec Ukrainy. Na „czarnej liście” opublikowanej w Oficjalnym Dzienniku UE znalazło się dodatkowo 15 osób oraz 18 firm i organizacji.
  Osoby objęte sankcjami mają zakaz wjazdu na terytorium UE, a posiadane przez nich aktywa w europejskich bankach podlegają zamrożeniu, podobnie jak aktywa firm i organizacji z „czarnej listy”.
  Na „czarnej liście” są też inne osoby zajmujące kluczowe stanowiska, m.in. zastępca szefa Rady Bezpieczeństwa Rosji Raszid Nurgalijew, sekretarz Rady Nikołaj Patruszew, członka Rady Borys Gryzłow, a także szef Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow.
  Na liście objętych sankcjami osób prawnych znalazły się m.in. administracje Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej, porty morskie Sewastopol i Kercz oraz zbrojne organizacje separatystów.
  Unijna „czarna lista” liczy teraz 87 osób oraz 20 firm i organizacji.”

  Niech zgadnę… Rosja nałoży zaraz podobne sankcje na polityków i generałów amerykańskich uczestniczących w…pokojowej misji konfliktu iracko : USA-ńskiego?
  Ciekawe jak długo może tak jeszcze… trwać ta sucha wymiana ciosów dyplomatycznych…

  1. Jeden z wniosków jest taki że trzymanie pieniędzy w żydowskich bankach jest skrajnie niebezpieczne a banki niczego nie gwarantują. Bo jak się okaże że masz niewłaściwe dla żydów poglądy to żydzi ci „zamrożą twoje pieniądze „.
   Ten mechanizm dotyczy też majątku znajdującego się w krajach rządzonych przez mafię żydowską.
   A wszystko bez sądu bez wyroku tylko wg widzi mi si`e mafii żydowskiej.
   Tak wygląda demokracja po żydowsku.

   Czyli najzwyklejszy bandytyzm, zastraszanie czyli terroryzm.
   A to tylko tzw miękkie działania , są jeszcze przecież humanitarne bombardowania, strefy zakazu lotów, wysadzanie domów wraz z całymi rodzinami, czy mordowanie pojedynczych osób niewygodnych dla tej mafii.
   A gigantycznym rabunku z wasalizowanych krajów już chyba każdy wie (lichwa, zadłużanie, wymuszanie prywatyzacji, udawane „demokracje”, reżyserowane wybory).

 5. „ Jedną z najważniejszych metod manipulacji jest stosowanie przemilczeń, wprowadzanie (najczęściej w sposób nieformalny) określonych zakazów informacji oraz tworzenia pewnych medialnych tabu. Na tej drodze dziennikarstwo przestaje być służbą prawdzie, a staje się służbą interesom określonych grup społecznych.

  Problem manipulacji prawdą – na drodze przemilczeń i medialnych tabu

  Jedną z najgroźniejszych broni w tego typu manipulacji jest wspomniane przemilczanie określonych tematów. Było ono obecne w cenzurze, jest równie wyraźne w mechanizmach politycznej poprawności. Chodzi o to, że jeśli nie da się o pewnych sprawach tak kłamać, by zachować przynajmniej pozory prawdy, to wówczas przemilcza się określoną sprawę. Gdzieś u podstaw takiego działania leży – fałszywe skądinąd – przekonanie, że problem, o którym się nie mówi, nie istnieje, albo sam z siebie znika. Znała dobrze ten zabieg propaganda PRL, ale dzisiaj wydaje się to jeszcze mocniejsze”….

  Kim są Żydzi? Jakie jest pochodzenie tego narodu i czy na pewno Narodu?
  Kiedy i jak wynaleziony został Naród Żydowski

  „When and How the Jewish People Was Invented” (Kiedy i jak wynaleziony został Naród Żydowski) to najważniejsze studium wiedzy na temat nacjonalizmu żydowskiego kiedykolwiek napisane, najodważniejsze, krytyczne opracowanie wersji jaką podają Żydzi na temat swojej historii.
  W swojej książce Sand zdołał wykazać ponad wszelką wątpliwość, że naród żydowski nigdy nie istniał jako „rasa – naród”, nigdy nie miał wspólnych korzeni. Jest natomiast mozaiką grup, które w różnych fazach historycznych przyjęło religię żydowską.
  Gdybyście przypadkiem, śledząc rozumowanie Sand’a zadali sobie pytanie „kiedy i jak wynaleziono naród żydowski” to odpowiedź autora jest dość prosta : „W pewnym okresie XIX wieku intelektualiści niemieccy pochodzenia żydowskiego, pozostający pod wpływem ludowego charakteru nacjonalizmu niemieckiego podjęli się zadania „wynalezienia” narodu niejako wstecznie, pragnąc stworzyć nowoczesny naród żydowski. W wyniku tej koncepcji „naród żydowski” jest tworem wymyślonym, złożonym z wyimaginowanej i fikcyjnej przeszłości, bazującym na bardzo mizernych źródłach historycznych i pisanych.
  Ponadto Sand, który w swoich dociekaniach opiera się na źródłach antycznych, dochodzi do wniosku, że także rzekome wygnanie Żydów było mitem a dużo bardziej prawdopodobnym jest, że potomkami antycznego narodu semickiego Judei są aktualni Palestyńczycy a nie tłumy Aszkenezyjczyków pochodzenia chazarskiego, do których nota bene sam się zalicza. Zaskakujący jest fakt, że mimo iż Sand demoluje kompletnie pojęcie „wspólnej żydowskiej przeszłości, książka stała się w Izraelu bestsellerem. ”Naród Ksiąg” jak często bywają definiowani Żydzi, zaczyna powoli zdawać sobie sprawę z filozofii i ideologii, która wg wielu myślicieli żydowskich, przekształciła ich w „nazistów naszych czasów”.
  http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/DOKUMENTY/Zydowski_narod_nie_istnieje.pdf
  http://anzuma.blog.interia.pl/?id=1790771
  http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/DOKUMENTY/Zydowski_narod_nie_istnieje.pdf
  http://www.naszawitryna.pl/index_ksiazki_21.html

  1. Przemilczenie i dzialanie za scena jest cecha typowa dla zydowskiej community .
   To wiem z doswiadczenia i obserwacji a nie z czytania roznych informacji .Ludzie rasy nie zydowskiej stosuja w tej chwili zydowska taktyke jaka jedna z doskonalych form manipulacji publika na kazdym polu nieomalze przynoszacym benefit .Nie wazne jaki benefit ale benefit( zalozenie , ze zawsze gdzies to sie sprzeda) . Ludzie uwielbiaja prezenty nawet te , ktore wywala za dwa dni do kosza . ( Zastanowmy sie teraz nad cala bajka religijna wiec ) Jedna bajka powstala gdzies dawno temu a rozrosla sie do switowych bajek wielu .Na przyklad w formie religii ( swietny benefit dla zasciankowego Boga )
   A drugie bajki to element nie z tej ziemi podnoszace adrenaline .
   Smok na Wawelu , Tao ludzie widza smoka latjacego po niebie( stalo sie to przy mnie wiec nie zmyslam ) , Aborygeni mowia o ancestors wygladajacych jak lizards
   https://www.google.pl/search?q=lizard&espv=2&tbm=isch&imgil=l3kZjsvjdfgx7M%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn1.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcSbiPhiWObyc
   -popatrzcie jaka brzydka i nieprzyjezdna , afrykanscy szmani widza citauri , i tak dalej wszedze podobny element bajkowy udoskonalny zeby straszyc ludzi i kreowac wiecej swiadomosci na ten temat i dezinformacji .
   Ciekawe kto to zaczal ?

 6. „Asymetria ofiar”,tzn.1000 Palestyńczyków i 50 Żydów,wynika z tego,że „Palestyńczycy nie szanują swoich”… A to dobre! I jeszcze te dzieci na dachach! Ten pan ma nas za skończonych idiotów – jak to zwykle Żyd gojów.
  Co do użycia bomby atomowej,to zgadzam się zupełnie – Żydzi maja ich grubo ponad 200 i użyją z większą łatwością niż Ruscy zestrzelą następny samolot pasażerski. I tu dopiero zobaczycie: będzie jeszcze mniej szumu jak po zestrzeleniu tego nieszczęsnego Boeinga. Oni – podobnie jak Ruscy – szanują tylko tych,kogo się boją…taka jest cecha Azjaty. Odpalą bombkę i zagrożą użyciem „koniecznej ilości następnych” a USA zgłosi veto w Radzie Bezpieczeństwa…itd itd.

 7. Wklejam poniżej fragment dyskusji prowadzonej gdzie indziej przez w środowisku arabistów. Widać, ze pisane na szybko, więc pełno literóweki czyta się ciężko , ale wymowa ważna:

  ” 1) nacjinazlim i kwestia tozsamosci narodowej zostala na BW[Bliski Wschód] zaszczepiona pozno i oczywsicie w sposb mocno sztuczny 2) arabom nie za bardzo sie ona przyjela (nie to co Turkom 3) nie iestniej przeciez jedna tozsamosc, ale wiele, chocby w kwesti samej tylko tozsamosci etnicznej to Arabowie czuja sie i arabami (ich jednosc polityczne i administarcyjna, formalna zostala rozbita) i egipcjanmai, Syryjczykami, itp (tu powstaly nowe narody), A do teog masz jeszce np Berberow, kurdow zaarbizowanych inne mniejsozsci etniczne, Do tego masz tozsamosc relogijan, itp Kwesati tego KIM sie kto czuje i KIM bardziej – czy tylko arabame, czy Arabem i Marokanczykiem, czy tylko berberem, czy bardzo Tuenzyjczykiem i troeche Arabem…”

  oraz kolejną wypowiedź:
  „oczywiscie, ze ISTNIEJE narod palstynski , bo sa ludzie, ktorzy sie za palstynczykow wuazaja, I oczywsice, ze ten narod NIE ISTNIAL pzred przyjazdem syjonistow , Utworzyl sie, jak tworza sie narody, Tu tworzenie bylo dynamiczne i bolesne. I oczywiste, ze to ze nei bylo narodu palestynskiego, nie zanczy, ze syjonsci mieli prawo wypedzic 800 tys ludzi z ich domow i ojczyzny, to byli ludzie, to byli Arabowie, ,,Palestynczykami ” czyli anrodem ziwazanym wspoolnym losem, hiostoria, amrtrologia, mitologai, symbiliak, stali sie potem”

 8. Ciekawy artykuł pokazujący skalę „suwerenności” Polski po 89r.
  W dużej części mam podobne obserwacje i diagnozy.
  Jedyna różnica to taka że autor pisze o USA a ja bardziej precyzuje pisząc „mafią żydowską” To nie są pojęcia tożsame ale o bardzo dużym poziomie tożsamości.
  http://www.geopolityka.org/komentarze/2958-mateusz-piskorski-katownie-cia-a-rola-osla-trojanskiego

  Ciekawe czy Polskę ktoś wyzwoli z tej żydowskiej niewoli.
  A mogą to zrobić tylko Niemcy i/lub Rosja.
  Innych sił w pobliżu nie ma.
  Mogą też tego dokonać pośrednio Rosja i Chiny gdy doprowadzą do załamania USA , wtedy Polska stanie się próżnią polityczną jak po I wojnie światowej.
  Ale ta opcja wymaga więcej czasu. Upadek takiej masy jak USA musi zając trochę czasu. (chyba że wybuchnie rewolucja w USA, ale tam społeczeństwo zostało skutecznie odmóżdżone od kilku pokoleń).

 9. 13:20 – „ja nie biore stron…jestem przeciwko mordowaniu się gdziekolwiek to się dzieje na ziemi” – tez nie biore stron i tez jestem przeciwko!

 10. Aj waj! Mosze Nacht!Teraz to te Polaczki nie będą u ciebie kupować tych konsultacji a to źle! Aj waj! I po coś ty takie rzeczy mówił, one już nie takie głupie, ty już kłamać dobrze nie umiesz, źle to dla nasze interesy, źle! Aj waj!

 11. Smutno się czyta niektóre komentarze…
  Wolni Ludzie, złota proporcja, fraktalność…

  Oczywiście, że Palestyńczycy są okupowani od 10-tek lat, stoją naprzeciw jednego z najpotężniejszych państw mając w rękach kamienie i przeszmuglowaną broń.
  Czy to może budzić frustrację, nienawiść, szaleństwo? Tak.

  Ale kto ma prawo osądać wszystkich Żydów w jedenakowy sposób?
  Co z Aaaronem Russo, Finkelsteinem, czy choćby autorem filmu „Zniesławienie” –
  http://www.youtube.com/watch?v=XsvPXWUqAHg
  pokazującego jak młodzi Żydzi są programowani przez syjonistów by w przeświadczeniu, że wszyscy na świecie ich nieneawidzą i chcą zniszczyć – wciskani byli (zaraz po wycieczkach oświęcimskich) w kamasze i pchani na Palestynę.
  Brawo za te wpisy, które tylko dodają syjonistom atutów do rozpętywania antypolskiej i ksenofobicznej ideologii.

  Czy wszyscy Polacy to patrioci i wspaniali słowiańscy filantropi?
  Wystarszy spojrzeć na pajaców z sejmu, pełowców, eseldowców, chłopskich sprzedawczyków GMO z PSLu, czy cmokodupów hamerykańskich z PiSu.
  Sprzedają własny naród w tempie expresowym…
  Nie ma się czym szczycić i z wyższąścią pluć na innych…

  Mogę polemizować z Panem Romanem, ale wyzywanie go od „żydków” na forum NTV to ostra lipa…

  W ramach polemiki w ramach proporcji – jaką rolę pełnią na świecie Palestyńczycy a jaką Żydzi – dodam artykuł z Prison-Planet:
  „George Soros powiedział Fareedowi Zakaria z CNN, że jest odpowiedzialny za stworzenie w Ukrainie fundacji, która ostatecznie przyczyniła się do obalenia wybranego w wyborach przywódcy państwa i instalacji starannie dobranej przez Departament Stanu USA junty.”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/soros_przyznal_sie,p672012007

  1. Wydaje mi się, że to nie nam powinieneś dawać te materiały a społeczeństwu w Izraelu. To ich trzeba budzić… Jest dla mnie niesamowite, że społeczność, która zbudowała swoją tożsamość na holokauście (i micie narodu wybranego-pytanie przez kogo?), teraz morduje i pacyfikuje inną nację. Niebywałe…
   Syjoniści planują z dużym wyprzedzeniem czasowym, tam coś się szykuje.. a czas tyka tik tak… Mówiono, że gdy Szaron umrze, to się zacznie. I chyba jest coś na rzeczy. Odwrócenie uwagi na Ukrainę z jednoczesnym przyblokowaniem Rosji…

   1. @Iza40

    Jasne, że tak. Syjoniści to nie harcerze…
    Warto rozmawiać jednak z mormalnymi Żydami, bo część szkół zaczyna się wyłamywać z tego procederu programowania dzieci w poczuciu nienawiści i zagrożenia, wmawiającego im, że Polak jest większum antysemitą od Niemca.
    Polak = nazista… Obłęd.

    Żeby to powstrzymać, trzeba wspierać normalnych ludzi pojawiających się po tamtej stronie, a nie mieszać wszystkich z błotem. „Zniesławienie” jest świetnym przykładem, że wśród młodych ludzi zaczyna pękać ta programowana dezinformacja.
    Nie niszczmy tego obelgami.

    Jeśli ma dojść do zmiany systemu – nie pod flagą NWO – trzba rozmawiać z każdą osobą na Ziemi, która to rozumie a nie trzymać się stereotypowych grupowych wyobrażeń.

    Różne społeczeństwa są programowane przez kontrolerów na różne sposoby. Nie dajmy im się prowadzić na smyczy.

    Pozdrawiam
    😉

  1. Ciekawe , ze moja rodzina nie dostala zadnego odszkodowania za wymordowanie jej czlonkow w koncentracyjnym obozie niemieckim .

 12. Czy pan Roman mógłby polecić nam tytuły apokryfów, które należałoby przeczytać, aby uzupełnić sobie wiedzę dotyczącą czasów biblijnych?

Comments are closed.