Alternews – 25.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

12 thoughts on “Alternews – 25.10.2013

 1. Brawo Panie Januszu !!! i tak powinien reagować każdy prezenter w TV nieważne jaka stacja, bo prawda musi być na pierwszym miejscu. Jakby tak było to zaraz spadłby notowania Pana premiera i szybko by zrewidowali swoje działania, a tak to jak nie ma kto im powiedzieć prawdy, to robią co chcą. Ale mówię na następnych wyborach już na PO glosować nie będę.

 2. Panie Januszu niech się państwo nie przejmują ludźmi którzy mówią że mają dość słuchania o smoleńsku, trzeba o tym mówić jak najwięcej i wszędzie gdzie się da. Bo niby kto ma o tym mówić jak nie my, pisze jak nie my bo też staram się o tym mówić, nie wolno nam jako Polakom przemilczać tej sprawy.Pozdrawiam całą ekipę NTV.

 3. Tusk to taki nasz Nikodem Dyzma. Jeszcze niedawno „spiewal” u Wojciecha Manna a teraz wzieli go na premiera bo niebylo juz kominow do malowania w Gdansku. Kukielka jakich malo. Zwykly cienias co za kase zezre wlasne odchody.
  http://www.youtube.com/watch?v=k7g3YKurDxw

  Brawo dla Pana Janusza. To obowiazek mediow krytykowac nieudacznikow.

 4. Alex; dab56 piszą:
  ‚Brawo Panie Januszu’
  – – Nie podpuszczajcie,,, Taka personalna, emocjonalna forma (j/w alternews) to może być gra na ostrzu ryzyka. Może nie warto jechać po Donkach tak śmiało ku uciesze gawiedzi. Wolę mieć mniej zabawy z tego, a dłużej Ntv…

 5. świetna wypowiedź pana Janusza brawo!!! żeby Tusk tak ją usłyszał gdzi9eś na konferencji która by była nadawana w tv ale by mu poszło w piety

 6. Tylko ludzie maluczcy boją sie prawdy o Smoleńsku, i nie prawdą jest że za duzo o Smoleńsku uważam druga konferęcję smoleńsku za coś co daje świadomość o tym co się wydażyło i daje nam odwagę mówić o Smoleńsku w kategoriach prawdy naukowej.

 7. Wow, doskonale ujął Pan istote rzeczy, Panie Januszu! Szkoda, ze nie wystepuje Pan w tvp1. Tam potrzeba kogos takiego jak Pan- prawdomownego i otwierajacego ludziom oczy.
  Prosze kontynuowac sprawe o katastrofie smolenskiej. Bo tylko Tu dowiemy sie prawdy.
  Pozdrawiam serdecznie

 8. Należy mówić wprost,
  tym bardziej o „farbowanych lisach”, jak Donek „łgarz” lub Donek „indolent”
  lub bardzo możliwe, że ta ww. osoba to 2 w jednym.
  Dzięki Janusz.

Comments are closed.