Alternews – 25.11.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski

3 thoughts on “Alternews – 25.11.2013

  1. Polski juz dawno nie ma. Jest podzielona i rozebrana. Jest strefa buforowa i najlepiej jak by sie wszyscy polacy wyniesli z tamtad. Dobrze by bylo aby stworzyc taki pas ziemi niczyjej gdzie rosjanie i amertykance podzielili by sie kruszcami kopalnymi. A te 460 najemnikow na wiejskiej sa wynajeci do sciemniania polaczkow i sklucania ich na calego. A przy tej okazji robi sie ogromne przekrety i drenuje sie polandie do konca juz.

  2. Acha jeszcze jedno. Nie ma zadnej roznicy i konfliktu pomiedzy wschodem a zachodem. Oni dzialaja razem w zniewoleniu calej planety a ta rywalizacja z rosja i chinami jest sztuczna. Illuminatti wschodu i zachodu to jedna rodzina.

  3. Bob pisze:
    „Illuminatti wschodu i zachodu to jedna rodzina.”

    – – można to porównać do karuzeli (populacja ludzka) lub huśtawki. Po obu stronach stoją ONI i odbijają ją do siebie korzystając z energii rozpędu. Po co bezmyślnie mieliby się szarpać, bić jak prymitywy między sobą o tę huśtawkę – są na to zbyt inteligentni – skoro mogą korzystać z jej usług obie strony (i więcej stron. Tort-karuzela jest duży i wciąż nie maleje)

Comments are closed.