Alternews – 26.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

16 thoughts on “Alternews – 26.01.2015

 1. Panie Januszu, a ja pytam, gdzie był KNF?
  Przecież banki w Polsce na każdy produkt musiały mieć zgodę KNF i nadzoru bankowego – ktoś to zatem klepnął do „sprzedaży” te „walutowe-bezwalutowe” kredyty!
  Tak jak ktoś kiedyś podpisywał się pod projektami polis inwestycyjnych.
  Uważam, że powinniśmy mieć prawo poznać nazwiska osób, które to zaakceptowały.

  1. To nie kredyty tylko SWAPY WALUTOWE nazwane kredytami dla zmyłki. Taki celowy przekręt by wykosić ludzi z ich mieszkań podobnie jak to zrobiono w USA na „kredyty mieszkaniowe dla bezdomnych”.

   A ich zatwierdzenie było celowe by teraz zwolnić masę nowych urządzonych mieszkań dla uciekających do polin żydków jacy je kupią za 10-20% wartości. To wszystko to celowa zaplanowana lata temu chucpa.

 2. https://www.youtube.com/watch?v=C4GQjYDCBkU
  Dwa osobniki przedziwnej nie amerykanskiej narodowosci politycy , smiechu warte .
  Brzezinski wyglada ja szatan wedlug mnie . Jego oczy i sam wyglad .
  Komentarze niektore na dole , odzwierciedlajace stosunek ludzi w ameryce do nich jako czempionow i zolennikow wojen .

 3. Co wynika z żydowskiej propagandy?
  Wszyscy widzimy że jesteśmy zalewanie żydowską propagandą, widzimy że prawda jest najczęściej dokładnie po przeciwnej stronie niż wciska nam to żydowska propaganda.
  (ogłupianie Solidaruchów i innych pożytecznych idiotów np islamistów czy banderowców)
  Każdy agent, sługus żydowski jest lansowany na intelektualistę, guru ekonomicznego, patriotę, autorytet moralny, obsypywany żydowskimi nagrodami (JPII, Bolki, Donki, Buzki,Gronkiewicz, Jarki, Balcerowicze, Borusewicze, …..itd oraz odwrotnie ,
  każdy kto przeciwstawia się żydowskiej agresji, wyzyskowi, zbrodniom to terrorysta, kryminalista, zboczeniec, Hitler, osoba nie wiarygodna na wszystkie możliwe sposoby.
  (Lepper, Miller, Oleksy, … wielu innych).

  To rozumowanie można i warto uogólnić.
  Każdy kogo nachalnie zachwalają media żydowskie to ich człowiek (agent, sługus czy członek ich mafii) nawet gdy tego nie widać.
  A każdy kogo ich media potępiają, opluwają, sekują, poniżają to zapewne człowiek który
  który w jakiś sposób z tą mafią walczy a zatem człowiek który chce lepszego niż ten zgniły zachodni mafijny system.

  Tak patrząc na sprawę widać zupełnie inny obraz rzeczywistości.
  Zachwalają Piłsudskiego, zachwalają AK, zachwalają wszystkich którzy po wojnie pracowali dla tego przeżartego przez mafię żydowską zachodu. Wszyscy oni to takie ówczesne Donki, Bronki, Bolki, Jarki, bufetowe… Taki Piłsudski stworzył Polskę oligarchiczną w której gospodarka była w rękach oligarchii żydowskiej.
  To była oligarchia taka jak dzisiaj widzimy na Ukrainie. Polacy dla tej oligarchii to była tylko tania pozbawiona praw siła robocza. Polska oligarchia to była tzw klasa próżniacza czyli dziedzice czyli ludzie którzy dziedziczyli majątki po przodkach (jak przodkowie dochodzili do majątków to wiadomo ..poprzez wyzysk głównie chłopów..

  Warto przeanalizować sobie znane nazwiska w kontekście tego co o nich mówi żydowska propaganda. To prosty do zdeszyfrowania klucz tej propagandy.
  Jak zachwalają to szuja, jak potępiają to wręcz przeciwnie.
  Ten klucz działa w 80% przypadków a to już dużo.
  Ale nie działa zawsze bo mafia umie chwalić swoich sługusów czy pożytecznych idiotów
  nawet gdy są zaciekłymi wrogami żydów (islamiści, banderowcy) pod warunkiem że mordują pod kontrolą mafii a ofiarami są ci których mafia chce zniszczyć.

  Opluwają np świerczewskiego,

 4. Brzeziński nawołuje do wojny państwa nadbałtyckie, nie w ich interesie.
  Jest to zgodne z polityka USA ogłoszoną przez Dennisa Bushnella, głównego naukowca NASA z Longley z lipca 2001 r. , który nawołuje do wojny przyszłości, circa 2025 r., na zlecenie Iluminatów , a opublikowana na stronie NASA 2.X. 2013 r
  /WWW Jou Tube. com / watch ? v = dujw 17 UnvFs /, która będzie polegała na wykorzystaniu broni laserowej, wiązkowej, przeciwko uzbrojonym Obywatelom USA, oraz fal elektromagnetycznych przeciwko całej populacji, jako wrogiej Iluminatom i bogatym elitom, bo ich utrzymanie za drogo kosztuje, a sa oni bezużyteczni. Ponadto po zlikwidowaniu pieniądza papierowego zostanie wykorzystana żywność jako bron przeciwko społeczeństwom świata.
  Więc widać, że NASA zajmuje się przygotowaniami do wojny w imieniu Iluminatów i skorumpowanych elit, a te bajeczki o lotach kosmicznych, to dla zmylenia przeciwnika , jakim sa te społeczenstwa.
  W związku z tym wypowiedzi Brzezinskiego należy rozpatrywać w innym swietle, jako wrogie społeczenstwom całego świata.

  1. przykłady:
   Miś Kamiński.. gołym okiem widać że gnida ale jakoś ciągle siedzi w politycy i zadziwiająco wysoko ..a oto uzasadnienie:
   http://monsieurb.neon24.pl/post/118321,izraelski-lobbysta
   Podobnie Czarnecki też z gęby i zachowania gnida ale ciągle bryluje na salonach.
   Taki Olechowski założyciel PO tego mafia trzyma w głębokiej rezerwie i tylko od czasu do czasu wysyła na medialny front.
   Takich „autorytetów” jest wiele… łatwo ich rozpoznać bo żydowskie media wypowiadają się o nich z udawanym szacunkiem, budują ich wizerunek tytułując nadanymi przez żydowskie instytucje tytułami.
   Donek to widoczny gołym okiem pupilek Merkel, bufetowa to żydówka, Kopacz też.
   Dzisiaj wszystkie media „Polskie media” mają obowiązek transmitować na żywo żydowską rocznicę a żydowskie sługusy będą kolejny raz wypowiadały i deklarowały swoją wierność mafii żydowskiej.
   W Rosji rewolucyjnej obowiązywało hasło demokracji bezpośredniej „cała władza w ręce rad” naiwni nie rozumieli że chodziło o Rady …żydowskie..
   W Polsce po 89r to hasło jest realizowane z żelazną konsekwencją.

   1. Ten udawany szacunek pięknie pokazują różne Olejniki i Kraśki którzy na kolna przeprowadzają z nimi wywiady..czytając z ust…strumienie mądrości.

    Natomiast tych których mafia zwalcza bo przeszkadzają mafii Olejniki i Kraśki starają się zgnoić na wizji, zaszczekując gradem pytań na które nie oczekują odpowiedzi, insynuując im najgorsze motywacje, podważając ich zasady moralne itp.
    Lepper był ich najczęstszą ofiarą, na Milera szczekają,
    Co ciekawe na PIS też szczekają.
    Alu tu mamy do czynienia z inną motywacją.
    To kłótnia w żydowskiej rodzinie.
    PIS to bardziej Chazarzy (żydostwo wschodnie) a PO to żydostwo Europejskie.
    Pojęcie żydostwa jest tu względne bo genetycznie żydami to są Palestyńczycy a Chazarzy nie.
    Z żydostwem łączy ich tradycyjna wiara.

  2. Kazek utrzymanie duzej liczby ludnosci nie kosztuje ich wogole,oni na nas tylko zarabiaja.Im więcej niewolników tym lepiej ,ale ponoć w tym stuleciu skonczą sie zasoby naturalne ziemi.Energi nam zabraknie.Oczywisci tej ktora słuzy do trzymania ludzi w ryzach pracy niweolniczej.Jesli nie starczy energi dla wszystkich to sila rzeczy ludzie przejda na wolna energie i co?i koniec niewolnictwa.Tak więc ludzi musi byc tyle aby im ropy nie zabraklo.
   A co za tym idzie oczywiscie calkowita kontrola ,bo mniejsza liczbe oczywiscie da sie bardziej kontrolować niz tyle ludzi co teraz zyją.

  1. W kontekście roszczeń żydów od Polski -wiadomość której nie sprawdzałam, napisana przez forumowicza onetu:
   Z inicjatywy Komorowskiego, PO wniosła poprawki do ustawy o rentach dla kombatantów i w maju 2014 cichaczem przepchnięto ustawę na mocy ktorej od wrzesnia 2014,Polska wyplaca renty w wys. 100 euro dla 50 tys. żydów pokrzywdzonych w czasie wojny na terenie Polski, ktorzy żyją poza granicami Polski.
   Dlaczego te renty płaci Polska a nie Niemcy ? Dlaczego „nasz” rząd jest taki hojny?

 5. To juz jest za duzo jak na moja wrazliwosc i szacunek dla zachowania ludzkiej przestrzeni narodowej i nie wchodzenia w nia z butami i swoja idea na zycie .
  Whilhelm Balck poem (free masson ezoteryk )

  Will not case from medntal fight
  Nor shall my svord
  sleep in my hand
  Till we have built Jeruselem,
  In England,s green and pleasnt land .

  No wiec mialam racje , ze wyytlukli lasy w Angli w rytualnych green line abbraham magic rytuals (On napisal ta poetyczna metafore przejecia ladu angielskiego w 18 wieku )

 6. „Polskie obozy” na stronach CNN.
  Zbliża się 70 rocznica wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau, ale zagraniczne media z uporem maniaka powielają kłamliwe określenie o „polskich obozach”. Tym razem taka „informacja” znalazła się na stronach CNN.”
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/46137-polskie-obozy-na-stronach-cnn

  „Śledczy z ukraińskiego MSW: pierwsze ofiary majdanu nie zginęły z rąk milicji.
  Według pierwszego zastępcy szefa Departamentu Śledczego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy, Witalija Sakala, pierwsze ofiary majdanu nie zginęły od kul milicjantów, lecz zostały zabite z broni myśliwskiej…”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/sledczy-z-ukrainskiego-msw-pierwsze-ofiary-majdanu-nie-zginely-z-rak-milicji

  „Zastępca sekretarza generalnego ONZ: ostrzał Mariupola może być równoznaczny ze zbrodnią wojenną…”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/zastepca-sekretarza-generalnego-onz-ostrzal-mariupola-moze-byc-rownoznaczny-ze-zbrodnia-wojenna

 7. Ktoś, kto nie zna historii, to ze wszystkich doniesień w „polskich” mediach ma taka wiedzę na ten temat:
  – „polskie” obozy koncentracyjne były stworzone do uśmiercania Żydów (Polacy byli z tego wynika pomocnikami)
  – Niemcy to naród łagodny, kulturalny i uczciwy
  – Rosjanie to „wschodnia dzicz”, która tylko gwałciła i rabowała i w dalszym ciągu są bezpodstawnie agresywni, chcą „odbudowywać” swoje imperium….
  – w Oświęcimiu ginęli tylko Żydzi (6 milionów) mordowani przez „nazistów”
  – obóz koncentracyjny wyzwolili Ukraińcy
  – Żydzi, Poroszenko i Niemcy byli głównymi bohaterami obchodów rocznicowych (organizowanych przez Czechów???)
  – Polska nie miała nic wspólnego z tymi obchodami
  – we wschodnie Ukrainie giną „Rosjanie” nasłani przez Putina, a giną od własnych bomb, rakiet i kul.
  – Poroszenko, Jaceniuk chcą pokoju za wszelką cenę i wszystkimi sposobami namawiają „rebeliantów-bandytów-ekstremistów-separatystów OKUPUJĄCYCH tereny wschodniej Ukrainy”
  – zachód nie ma z tym bandyckim zachowaniem Rosji nic wspólnego, a „prawowite, demokratyczne władze” Ukrainy robią wszystko, żeby przywrócić spokój i dobrobyt mieszkańcom. Dlatego zatrudnili do „rządu” wspaniałych zagranicznych fachowców…

Comments are closed.