Alternews – 26.02.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

26 thoughts on “Alternews – 26.02.2014

 1. Hehe. Dobrze że za moich czasów nie było takich plecaków 😀
  Bo ciągle by było że zamiast w szkole to siedzę w parku xD

 2. Ponad ..5-milionow Polakow na emigracji bez checi powrotu do tej „umilowanej ojczyzny” Polski..Tulajacych sie od lat po Swiecie! Dlaczego nie ma miejsca dla Polaka w Polsce? Wiec nie zajmujcie sie problemami innych panstw a pociagnijcie do odpowiedzialnosci tych,ktorzy sa winni za taki stan rzeczy i przywroccie lad w Polsce.
  NTV jest w rekach tych,ktorym tak bardzo zalezy by Polacy zapomnieli o Polsce?

  1. Zapraszamy do współpracy i pomocy sami nie damy rady, zważywszy na to kto jeszcze w Polsce został.

 3. Wenezuela antyamerykańska ? to raczej USA jest anty Wenezuelska.
  Kto kogo atakuje, kto przeciw komu knuje, kto organizuje w Wenezueli zadymy, kto grabił Wenezuelę w przeszłości.
  Czy ofiara ataków może być anty ? czy obrona własnej suwerenności to jest jakieś anty ?
  A może anty oznacza agresję, aktywne działanie na szkodę ofiary ? Warto się zastanowić nad tym.
  Czy Polska była anty Niemiecka przed 1939r. Anty Rosyjska to była, dowodem na to był Drang nach Osten Piłsudskiego.

  1. Przedrostek anty znaczy przeciw. Polska była anty niemiecka i anty rosyjska, co wynikało z naszej historycznej awersji do obu zaborców. Podobnie ofiara może i w większości przypadków jest przeciwna swojemu wrogowi i wzajemnie.

 4. Odnośnie własnych komentarzy Pana Zagórskiego.
  Dobra praktyka dziennikarska jest taka że wyraźnie oddziela się informacje od autorskiego komentarza. A komentarz autorski prowadzi się w trybie autorskim „moim zdaniem…i tu dowolny tekst” a nie w trybie propagandowym „wszyscy widzimy…i tu jakaś wątpliwa insynuacja”.

 5. Aaa jeszcze jedno odnośnie kto kogo popiera w komentarzach.
  Dobrze by było wprowadzić wzorem np Onetu możliwość oceny wypowiedzi.
  Nie każdemu chce się od razu pisać pełną wypowiedź ale wielu by się wypowiedziało za lub przeciw klikając na ikonkę. Stosunek punktów za do przeciw jest dobrą miarą oceny wypowiedzi przez internautów.
  Apeluje o implementację takiego mechanizmu.
  Wtedy będziemy mieli w miarę obiektywną ocenę.

  //
  Taki mechanizm jest na YT i tam można zagłosować pod alternewsem…

  Voytek – [Admin]

  1. Szanowny panie Wojtku (adminie) nie każdy a zwłaszcza człowiek o alternatywnych poglądach chce rejestrować się na pejsbukach czy innych jew tubach.

  2. Popieram pomysł 🙂
   Owszem, taka możliwość jest na YT ale pewnie niektórzy (w tym np. ja) wdają się w dyskusję wyłącznie tu na łamach strony NTV.
   Szczególnie, że ostatnio aktywność widzów NTV tutaj jakby wzrosła – więc jest co „plusować i minusować” 😉
   Niech to będzie taki drugi eksperyment po moim dot. odpowiadania na komentarze – który chyba czkawką się nie odbił, tak sądzę 🙂

  3. W codziennych audycjach poruszacie wiele tematów.
   Trudno w jednym „tak” lub „nie” ocenić szerokie spektrum poruszanych problemów. Jedne si`e popiera innych nie a jeszcze inne ..”nie mam zdania”
   Natomiast na forum, tutaj, każda wypowiedź dotyczy jednej sprawy i w sposób naturalny można się określić czy się popiera wypowiadającego czy nie.
   Wypowiedzi z dodatnią ilością punktów są popierane przez internautów a z ujemną przeciwnie. To dobrze działa na Onecie. (Krytykuje artykuły ale chwale za ten mechanizm).
   To dobry mechanizm demokracji bezpośredniej o której mówicie że wam na niej zależy. To jakby mini referendum. Wypowiadający stawia jakąś tezę, opinie a ludzie oceniają.
   Jeżeli naprawdę chce wiedzieć co myślą ludzie i jaka jest wasza pozycja w stosunku do tego co myślą ludzie to powinniście to wprowadzić.
   Na razie mogę was pochwalić za brak cenzury.
   Onet nie wszystko puszcza.

  1. Do zwycięstwa w walce potrzeba fachowców od walki. Czy sądzi Pan, że po pierwszej wojnie światowej uzyskalibyśmy niepodległość, gdyby zabrali się do tego wyłącznie ludzie nie mający przeszkolenia wojskowego? W większości przypadków pozyskali oni wiedzę i doświadczenie w armiach, przeciwko którym potem wystąpili.
   Jeśli zaś chodzi o ufo, to polecam stronę Fundacji Nautilus. Mają obszerne udokumentowane dane na ten temat. Wątpić i podważać można wszystko. Czasem wystarczy samodzielnie pomyśleć, a dowodów, które nie pasują do oficjalnej wersji historii jest bez liku.

  2. Nie zobaczymy-tylko zobaczę,bo ja nie zamierzam,ale ty ewidentnie możesz zobaczyć-jak świnia niebo.Nie komunizuj i pisz w liczbie pojedynczej-za siebie-nie agituj do zobaczymy,ale zobacz sam.Teraz zobacz jakie to głupie słowo-zobacz.

 6. Panie Wojtku oczywiście, że może pan komentować wg własnego uznania wydarzenia na Ukrainie to wkońcu pańska telewizja i nic nam do tego – prawda? Tylko jakoś dziwnie pańskie subiektywne komentarze są kropka w kropkę podobne do tych z TVN, Polsatu czy państwowych kanałów TV czy GW i innych tub propagandowych pro NWO. Słusznie Oscar zauważył, że pan mówi o antyamerykańskich władzach Wenezueli jakby USA były przychylne Wenezueli. Co do chipów Rfied, które już oficjalnie promuje BBC to zapewniam pana, że kiedy tzw zachód rozprawi się z Rosją Putina czy jego następców pan i my wszyscy będziemy je nosić pod skórą. Nie dziwi pana że Snowden nie mógł znaleść nigdzie gwarancji bezpieczeństwa poza Rosją, że julian Asange siedzi w ambasadzie Ekwadoru od wielu miesięcy bo tzw demokratyczny świat chciał go wydać największej demokracji świata za to że ujawniał świństwa tejże demokracji jej zbrodnie w zbrodniczo zaatakowanych militarnie krajach. Od lat nie oglądam telewizji poza dokumentalnymi filmami przyrodniczymi, szukałem czegoś w sieci ale widzę, że i tu obiektywizmu ciężko znaleźć.

  //
  Chyba jednak chodzi o Janusza a nie Wojtka.

  Voytek – [Admin]

  1. Przepraszam panie Wojtku – oczywiście miałem na myśli pana Janusza Zagórskiego a nie wiem jakim cudem napisało mi się pana imię.

  2. Jeżeli przez myśl ci przejdzie,że Ukraina mogła by dać azyl Snowdenowi albo Wiki,to sie tego chwilowo trzymaj-taka terapia-odmiana olejku ,jogi śmiechu,ale się trzymaj.

 7. Te ciągłe pretensje do rządu polskiego nie mają sensu, bo przecież takiego nie ma. Wszystkie ważne stanowiska w Polsce obsadzone są mniejszością Żydowską i Masonerią, poczynając od Sejmu po służby specjalne, sądy, prokuratury media,teatry kino itd. Dlatego jest tak jak jest. Ustawy pisane z korzyścią dla mniejszości i dla korporacji. Jeśli masz jakieś pretensje, to kieruj je do siebie, bo tam jest wielkie niezrozumienie i wszelkie możliwości. Trzeba najpierw poznać Siebie, a potem dopiero Wszechświat. Ostatnio pojawiła się na rynku metoda Quatec i Dwupunktu. Warto się nimi zainteresować by cokolwiek w Sobie i w naszym Kochanym Kraju zmienić.

  1. Nie mam pojęcia co to quatec czy dwupunkt ale opinię o „Polskich” władzach popieram całkowicie.
   Na Ukrainie identyczne władze są właśnie instalowane (Polskie władze zostały w 89r zainstalowane w podobnym trybie, wcześniejsza próba przewrotu siłowego się nie powiodła z powodu stanu wojennego i kunsztu Jaruzelskiego).
   Na Ukrainie oglądamy powtórkę ze scenariusza który realizowały Solidaruchy razem z zachodnimi promotorami. Jedyna różnica to że dzisiaj Papież jest bardzo uczciwym i dobrym człowiekiem w odróżnieniu od JPII kryjącego pedofili, współpracującego z CIA, wynoszącego na ołtarze Chorwackiego faszystowskiego zbrodniarza wojennego (pogooglajcie temat „katolickie eldorado”. Zresztą czytałem że JPII też ma korzenie starsze w wierze.
   Co bardzo pasuje do tej „teorii spiskowej”.

   Już znalazłem w sieci że Jaseniuk to znana rodzina żydowska, o Kliczce wiadomo to samo, Tymoszenko też ma takie korzenie.
   W ciemno powiem że minister spraw zagranicznych oraz finansów to to samo.
   mówię w ciemno (czyli nie sprawdziłem) bo te stanowiska zawsze są przez nich obsadzane w podporządkowanych krajach np w Polsce a to sprawdziłem.
   To ostatnie każdy może sobie sprawdzić.

 8. Oscar pisze: Znalezione w sieci o spontanicznych cywilach z majdanu.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/natowcy-szkolili-ukrainskich-bojowkarzy-2014-02

  – – Niby tych 10 młodzieżówki (w tym 3 djewuszki) podburzyło i pokierowało tysiącami na Majdanie?…
  Ja to widzę tak: młodzi ukraińscy patrioci zdeterminowani poddaństwem u Putina jako Ukrainy, biedą, rosnącą przestępczością, zadłużeniem oraz złodziejstwem
  udali się na emigrację na militarne szkolenie. Nie jak Polacy (chyba że o czymś nie wiemy,,,może niektórzy z nas Polaków też podobnie się gdzieś/tam? teraz szkoli?) zepchnięci do parteru i fizycznie i psychicznie, podcięci sowietyzmem, przyciśnięci Yewropom, przytrzymywani klerem i pododuszani dźwignią handlu korporacyjnych mafii

 9. alladyn pisze: Te ciągłe pretensje do rządu polskiego nie mają sensu, bo przecież takiego nie ma.

  – –I jest i nie ma; to swoisty paradoks. To ponadczasowe pytanie: Czy ‚ustawiona’ elita danego kraju, narodu jest jeszcze ‚tej samej’ narodowości? Mówią tym samym językiem, ale myślą wyłącznie o sobie i własnych rodzinach (w sumie pasożytnictwo)
  Może tak: dopóki (indywidualne kredyty…) naród (dajmy na to polski) będzie nieświadomie chodził głosować do wyborów, a nie do strajku generalnego, będzie tak jak piszesz

 10. do alladyn; cieszy, że zaczynamy to dostrzegać, świadomość jest podstawą, żeby coś zmienić, poprawić. Tylko czy zdążymy.

 11. Moja prognoza dla Ukrainy.

  Janukowycz pozostanie Prezydentem wschodniej Ukrainy a władze banderowców nie zostaną uznane przez wschodnią Ukrainę za legalne bo są ewidentnie nielegalne.
  W planowanym terminie (gdy upłynie kadencja Janukowycza) odbędą się wybory Prezydenckie Janukowycz i inni wystartują.
  Na zachodzie bandy UPA nie będą chciały uczestniczyć w tych wyborach i bez łaski, to będzie ich decyzja (a raczej decyzja ich zagranicznych mocodawców).
  W ten sposób dokona się secesja banderowskiej zachodniej Ukrainy od reszty kraju.
  Ukraina będzie dalej istniała (wschodnia, południowa, Krym to większość kraju, większość ludności, to większość gospodarki)
  Rosja wesprze legalną Ukrainę (kredyty, gaz, ropa, unia celna).
  A Banderowcy w nielegalnym kraju rządzonym przez bandytów (drugie kosowo) będą zajmować się przemytem, bandytyzmem, mordowaniem i emigracją na zmywaki do przyjaciół z UE (o ile ich tam wpuszczą). Ropę i gaz będą kupowali od Polski.
  Wschodnia Ukraina będzie nieźle prosperowała na współpracy z Rosją. Wstąpi do BRICS do wspólnej przestrzeni celnej itd.
  Jedyny problem dla Rosji to fakt że USA natychmiast zbuduje u Banderowców swoją kolejną pokojową bazę wojskową tak jak w Kosowie.
  Banderowcy zaczną wojować swoim nacjonalizmem z żydami, Polakami, Rosjanami … z wszystkimi.

 12. można prościej-pokazać rezydencje tych którzy pełnią służbę narodowi.Takie polskie janukowyczówki zawsze są.Zresztą-Kukiz Polakom do pięt nie dorósł-prawda?Każdy jest lepszy od Kukiza.Dziwne,że nikt tego nie udowadnia.

  1. Z tymi rezydencjami jest tak że są to rezydencje Prezydenckie, własność Państwowa. Putina też w to wkręcano.
   Klasyczna manipulacja niby każde słowo prawdziwe a bo „prezydencka ” można rozumieć jako prywatna prezydenta lub państwowa dla głowy państwa czyli prezydenta. Klasyczne żydowskie judzenie.
   Nawet w reżimowych mediach przemknęło że Janukowycz prywatnie to ma tylko jakieś 1.7 ha w pobliżu tej prezydenckiej rezydencji.
   Manipulowanie informacjami, podwójna moralność, moralność Kalego to podstawowa broń „wolnego świata” , zachodniego świata, Unii Jewropejskiej.
   Ja to dostrzegałem już za czasów rozwalania strajkami Polski za Solidarności jeszcze przed stanem wojennym.
   Ktoś kto tego dzisiaj nie dostrzega jest niepełnosprawny intelektualnie.

 13. janukowyczówki ‚ są pokazywane w „odopowiednich momentach” po to , aby złość ludzką i in. często podlejsze uczucia ciemiężonego ludu skanalizować w pożądanym kierunku i odwrócić uwagę od istotnych spraw. Pokazano ludowi kogo ma nienawidzić, będzie też miał swoją „ulicę do nieba”, taki zastępczy ołtarz. To nie jest żaden cynizm, tylko jedna z technik zarządzania. Jeśli chodzi o zabijanie na ulicach Kijowa, to przecież WYRAŹNIE do polskiej dziennikarki z TVP- dziennika telewizyjnego jeden z bojówkarzy powiedział iż to swoi ich oszukali, ponieważ kazali im tam pojść atakować, mówiąc, że dogadali się z berkutowcami, że tamci nie będą strzelać. Słyszałam na własne uszy i widziałam na własne oczy. Być może nie powtórzyli więcej tego newsa, Myślę, że ofiary były bardziej potrzebne „wyzwolicielom”, niż berkutowcom. Tym sposobem stworzą kult dla mas.

Comments are closed.