Alternews – 26.03.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

27 thoughts on “Alternews – 26.03.2014

 1. Dzisiaj to w ogóle nie było strony ale klik Wolne Media > Telewizja i już było dobrze.

  1. takie dojrzałe ideowo warzywka lepsze niż z ekologicznej farmy z UE, a ten chlew to chyba przy okazji jakaś metafora władzy ma być 😉

 2. Ruskie pokazują przydługi i nudny filmik z operacji likwidacji Muzyczki zarejestrowany chyba przez kamerę przemysłową.
  http://anna-news.info/node/14431
  Sami możecie zobaczyć (słabo widać) jak to wyglądało.
  MSW samozwańczych władz Ukrainy przyznało się do tej akcji.

  Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak jakby aresztujący zastosowali procedury amerykańskie. „Poddaj się albo kula w łeb natychmiast”. (znamy te procedury z wielu amerykańskich filmów w tym dokumentalnych). Nawet w Polsce kilku niewinnych kierowców w tym trybie zastrzelono.
  Skąd innąd wiemy że na Ukrainie „wolność” wspierają również amerykańskie służby specjalne występujące jako pracownicy amerykańskiej firmy ochroniarskiej (byli komandosi). To chyba jedyne kompetentne służby w tym Ukraińskim bałaganie (poza Moss..dem i FSB).
  Cały czas szukamy snajperów z Majdanu , tych kto ich wynajął, kim są, bo skąd strzelali to już wiemy. To też byli fachowcy. A „wolne” media jakoś tą zbrodnią przestały się interesować.
  W tym kontekście zastosowanie amerykańskich procedur podczas aresztowania Muzyczki i dwa niezwykle celne strzały na komorę do ruchomego celu w ciągu dosłownie ułamka sekundy każą przypuszczać że aresztowania dokonywali fachowcy.
  Moim zdaniem istnieje wysokie prawdopodobieństwo że byli to amerykańscy fachowcy.
  Przyznam że tego nie wiem. Tylko domniemywam (jak Pan Janusz w sprawie Smoleńska) ale nie będę się upierał gdy okaże się iż przypuszczenia nie były trafne.

  1. Oscar , już gdzieś czytałem ze to zbrodnia na Okęciu , cale to matactwo jest zastanawiające , i duża liczba „samobójstw” i to płotek jako ewentualnych świadków koronnych ?ruchy nacjonalistyczne to istotny element w takich przewrotach, jednoczy najniższe warstwy , wykonał prace i stal się niewygodny zbyt widoczny .O reszcie szybko zapomną zrobią to media ,pamiętam wypowiedz na żywo jednego z 11 Września , coś tak powiedzial ” wierze nr 7 postanowiliśmy wysadzić skoro te dwie się już waliły ,oczywiscie to niby odwołał ?później pomyślałem, czas ewakuacji ,ściągnięcia firmy , założenie ładunków , to wręcz niesamowite, niemożliwe , no ale się okazało jak teraz widzimy i czytamy cudem i pomocą boska sama się jakoś prawie wysadziła i złożyła w kupkę kartonu ! dziwny ten świat ?

 3. Zgadzam się z Panem Pawłem. Obie strony forsują swój model społeczny oparty na wyzysku. Jednak fałsz , totalny ucisk i ogłupianie wszystkich prezentowane przez Rosję jest starym porządkiem świata, który trzeba zmienić. Rację ma Gracjana odnośnie nazwy nowy porządek świata. Straszenie NWO utożsamianego z rządami wybranych bogatych powoduje, że ludzie nie chcą żadnych zmian obecnych niewolniczych systemów, gdyż wszystko, co nowe od razu kojarzone jest z czymś złym. Tymczasem, aby na naszej planecie zapanował wreszcie spokój potrzeba czegoś co nazwę „jednolitym prawem każdego człowieka do życia, wolności i rozwoju”. Nie może być tak, że w imię tak zwanej tradycji ofiary gwałtów są karane lub dzieci zmuszane do małżeństwa itp. Potrzebny jest nowy system, nowy porządek świata, ale taki, który będzie stworzony przez nas .

   1. Sorki ale mam wrażenie, że Rothbard to już historia i potrzebujemy czegoś lepszego. Jego rozważania nie uwzględniają wielu aspektów życia społecznego chociażby związanych z prawidłowym wychowaniem następnych pokoleń i zagadnień np takich jak ochrona środowiska i planety. W nowej ekonomii należy to wszystko uwzględnić.

  1. Dla mnie zaskakująca teza że Brevik był Syjonistą.
   Co do roli Syjonizmu na świecie to muszę się zgodzić (takie są fakty).
   W tym kontekście polskie wymuszone emigracje też się komponują w jedną programową całość. Donek i jego PO swego czasu wręcz głośno zachwalali emigrację. Pamiętamy kampanię medialną o zachwytach zachodu nad polskim fachowcem. (pamiętamy też inne kampanie jak zabierz babci dowód, nie płać abonamentu, unikaj płacenia podatków… ale to inne wątki).
   Jeden Braun twierdzi że Wrocław ma być bastionem żydów w Polsce.
   A mamy już kilka innych bastionów jak Kraków, Łódź, Warszawę.
   Z historii wiemy że zechcą przejąć na własność Polskę wschodnią.
   O bankowości, gospodarce i mediach nawet nie piszę bo już jest w ich rękach.
   Prokuratury, sądownictwo…władza polityczna, służby specjalne…
   Kopacz toczyła w ich imieniu (to jakby nie patrzeć rodzina) bój o przejęcie czyli sprywatyzowanie służby zdrowia (wielka kasa do zgarnięcia). Stanęło na pacie.
   Prywatyzacja słabo idzie ale za to systemowo odebrano Polakom darmową (za składki) opiekę medyczna tworząc systemowo sztuczne kolejki.

   Tylko ostatnie ograniczenia rabunku polskich emerytów poprzez OFE jakoś nie pasują do obrazu. To chyba kłótnia w rodzinie. Co bardziej się opłaca, dalej doić poprzez OFE (interes marzeń, pewny zysk, przymus tracenia tam pieniędzy i żadnej odpowiedzialności) czy ograniczając OFE podnieść limit zadłużenia kraju przez rząd o kolejne 1oo miliardów i dalej zadłużać kraj u lichwiarzy (obligacje rządowe). Oczywiście u lichwiarzy z jednej wielkiej rodziny.
   Wygrała opcja że doimy poprzez lichwiarzy a mniej poprze OFE.
   W rodzinie też czasem zderzają się sprzeczne interesy. To normalne.
   Polakom nic do tego.
   Polak ma płacić, oglądać TVN, tańce z gwiazdami, programy o gotowaniu i się nie wtrącać do poważnych spraw (polityka, gospodarka, geszefty elyt).

   1. Kiedy przemieszczałem się trochę po Izraelu autobusami i pociągami byłem przerażony. To państwo wygląda jakby cały czas szykowało się do wojny. Wszędzie chłopaki i dziewczyny 18-20 lat jakby jadący na front i każdy z tych pętaków ma jakieś polecenie odgórne żeby cię legitymować. Oni są zjebani na maksa. Z nimi normalnie nie pogadasz. Totalna indoktrynacja zrobiła im wodę z mózgu. Z drugiej strony nie wiem czy bez takiej skutecznej taktyki jako państwo przetrwaliby wśród turbanów, ale wrażenie jest odpychające. Nie jest to przyjazny kraj w którym chce się siedzieć i do którego się chętnie wraca.

 4. Spory kopniak dla VISy i MASTER CARD (obie organizacje w rękach syjonistów) w odpowiedzi na złamanie zasady „biznes jest apolityczny a twoje pieniądze bezpieczne”.
  Nie w żydowskich bankach. Tam ci mogą „zamrozić konto”, przejąć twoje pieniądze na dowolny przez nich ustalony cel np jak nie jesteś grzeczny to zabrać tobie a dać komuś kto jest grzeczny i realizuje politykę Syjonistów.
  Oni to głośno mówią w odniesieniu do wszystkich którzy się przeciwstawiają ich agresji.
  Spróbujcie się zbuntować. Lepper próbował.

 5. Ze Putin powstrzymuje NWO to Ja na przyklad to wiem od dawna nie znajc sie wogole na polityce ,wystarczy posluchac i popatrzec na Putina nie przekazow z mediow polskich tendencyjnych ale innych . Najgorzej jest za duzo analizowac i sluchac historycznych banalukow a nie sluchac co Dusza mowi .

  1. Dziwnie te dusze mówią. Moja np twierdzi, że Putin to kawał psychola, któremu ostatnio szczególnie odwaliło.

   1. Widze , ze wiedza twoja jest niezmienna konstans , Za serio byc znaczy ogormny upost energy .Nie przejmowalabym sie kto jest lepszy a kto gorszy . Sa tacy , ktorzy potrafia cie sprzedac za lyzke wody wiec patrzmy bardziej na tych .

  2. A jak tak zwane NWO przejmie władzę jeśli nikt nie będzie Go powstrzymywał? 😉 Akcja / Reakcja / determinacja wzajemna. Więc czyżby? NWO nie jest głupie, ani Putin. Jakie są procedury CIA w kwestii zamachów i wojen? To powszechna wiedza jak się to robi, coś tam się powstrzymuje, finansuje opozycje, wstawia agenta. A oficjalnie inaczej to wygląda. Tak samo tu. Nic tak nie uwiarygadnia, nie nadaje sensu jak represje. Przykład, gdyby mnie zwinęli, to moje słowa były by kultowe. A tak, cholera wie po jakiej ja jestem stronie.

   1. SeJa pisze:”A tak, cholera wie po jakiej ja jestem stronie” No to po jakiej przyznaj się publicznie? zlustrujemy Cie na wylot ?!Pozdrowionka 🙂

  3. Kalina, zgadzam się ,zaślepienie to skutek krótkowzroczności ,widzi się posunięcia na szachownicy , a zapomina o globalnym przemyśleniu takowych ruchów .Pozdrawiam

 6. Na dowód (pośredni) że rewolucja ukraińska inicjowana/inspirowana była/jest przez Zachód (celem osłabienia Rosji, wejście z nią w konflikt, wywołania IIIWojny, upłynnienia towaru militarnego + mięsa populacyjnego (2w1) etc (?)
  Stanisław Michalkiewicz twierdzi, że wojnę w Jugosławii wywołali Niemcy sponsorując/podjudzając etniczność bałkańską przeciw sobie.
  W jakim celu?
  Otóż w tym czasie formowała się nowa siła europejska, Układ (coś jak wajmarski, nie pamiętam nazwy teraz). Najpierw były to 4 państwa: m.in.Węgry, Czechy, Polska do których następnie dołączyła Jugosławia. Działo się na miejsce (puste) rozpadu bloku socjalistycznego w Europie
  Niemcy dostrzegli konkurencję geopolityczną która mogła osłabić ich jako…herszta rozwijającej się, prącej ekspansywnie UE.
  Dostrzegli możliwość zrujnowania tego układu, Drugiej Siły europejskiej, w wojnie bałkańskiej.
  Jeśli to prawda, nie mam nic do dodania w temacie takiej samej możliwości w aktualnym konflikcie wschodnim

 7. Oskar
  Jak pamietam to analizowalm kiedys znajomej mi Japonki vise z moja . Ona na japonskiej miala bardzo male oprocentowanie a my na australijskiej duze .

 8. 🙂 @Zaległego abonamenu, niet ! Jak łotwożyć konkurecyjnom firme lo Proker & w Gębe 😛

  Ibes poczeby rejestraci wy U.S.SCE. Tuje pszepis: ŚLIWKI W CZEKOLADZIE

  1. kup czkolade, albo 2-wa.
  2. kup śliwkUf „smalonych” /jesce ślifki morzno smalić puki co 😛 /
  3. ften sposób dURZo $$$ mosz i mosz satysfakszen zy bankructwa gIGANTA 😛
  3. podziel sie z Nami 😛 ino opiniom,cy ślifki w cekoladzie były smakowite 😀
  Ps. Jo lUbie Bardzo 😀
  Smaczności 🙂

 9. „Czy Stany Zjednoczone będą mieć swój Krym? Mer syberyjskiego miasta Jakuck chce, aby Amerykanie oddali we władanie rosyjskiej Cerkwi Wyspę Świerkową położoną w pobliżu Alaski. Jego zdaniem, uczeni z Jakucka znaleźli w archiwach rosyjskich emigrantów dokumenty, które potwierdzają, że Wyspa Świerkowa na podstawie umowy sprzedaży Alaski Ameryce powinna była pozostać własnością rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej. ”
  „Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych przyjęło niewiążącą rezolucję potępiającą referendum na Krymie z 16 marca i aneksję półwyspu przez Rosję. Rezolucję poparło 100 spośród 193 krajów członkowskich. 11 było przeciw, a 58 wstrzymało się od głosu.
  W rezolucji napisano, że referendum w sprawie przyłączenia Krymu do Rosji „jest nieważne”, ponieważ rząd w Kijowie „nie wydał na nie pozwolenia”. W rezolucji Zgromadzenie Ogólne NZ wezwało do pokojowego rozwiązania kryzysu wywołanego przez aneksję Krymu.

  „Potwierdzamy nasze zaangażowanie na rzecz suwerenności, niezależności politycznej, jedności i integralności terytorialnej Ukrainy zgodnie z jej granicami uznanymi na arenie międzynarodowej” – stwierdzono w dokumencie.”
  O paszportach dla Krymian z meldunkiem daleko na Syberii już było.

  1. 🙂 @„Czy Stany Zjednoczone będą mieć swój Krym?
   Dla Rosjan toje ice cream 😛
   🙂

Comments are closed.