Alternews 26.04.2012

– duże nasilenie obserwacji chemtrails
– komentarz do skandali seksualnych z udziałem światowych elit
– prognozy upadku strefy euro
– list Jacka Rostowskiego do Leszka Balcerowicza

6 thoughts on “Alternews 26.04.2012

 1. Dzień Dobry,
  Dzisiaj tj. 27.04 od rana (około 06:00) w Poznaniu kilka samolotów (nie wojskowych) robiło te smugi. Te samoloty są bardzo interesujące, przyglądałam się im długo. I w tej chwili tj. o 10:00 mamy w Poznaniu zachmurzenie.
  Pozdrawiam

 2. U nas na wschodzie Polski na lubelszczyźnie też od samego rana jest masa chemtraili. Nigdy ich do tej pory tyle nie widziałem.

 3. W kujwasko-pomorskim chemtriale to już codzienność panowie i panie ciekawe co kombinują nam nasi oprawcy??;/;/

 4. Chemtrails to już podobno historia, według channelling-ów , choćby na stronie :www.krystal28.wordpress.com działania trucia Ziemi poprzez różne warstwy atmosfery zostały dłuższy czas temu zlikwidowane, przez cywilizacje kosmiczne działające po stronie światła w obrębie Ziemi. Smugi kondensacyjne to jest zjawisko występujące podczas lotu samolotów na dużych wysokościach, natężenie ruchu lotniczego ,też nie wykazuje wartości spadkowej.
  Wobec powyższego Chemtrails to temat na , którym można się łatwo skompromitować.

 5. Kraków od wczoraj wygląda po prostu SKANDALICZNIE!!! Zaczyna się o 5, 6 rano-niebo wygląda jak zeszyt w kratkę!!! Samoloty idą już w dziesiątki o ile nie w setki-stracilam już rachubę w liczeniu!!! Nawet już nie ma sensu robić zdjęć pojedyńczym smugom czy samolotom bo niebo JEST JEDNĄ WIELKĄ SMUGĄ!!! Jest białe zamiast niebieskie!!! Nos od tego puchnie, czuje się ucisk, gorąco w płucach, powietrze jest nieprzyjazne i suche, intuicyjne poczucie zagrożenia, ból głowy-ledwo patrzę na oczy, ale już orgonity zaczynają działać, poprawia się…zupełnie jak nie na wiosnę, pierwsza taka straszna wiosna…W tym momencie widzę, że dość mocno zaczeło wiać-nie wiem czy to Matka Ziemia czy rezultat tego g…na.

  Nawet gdyby nie były to opryski chemią by nas wymordować czy celowe zasłanianie słońca (słońce=otwieranie czakr—>wyższa świadomość-tak bardzo ogólnikowo oczywiście…) to ILE TO WSZYSTKO KOSZTUJE NAWET GDYBY TO BYŁO ZWYKŁE PALIWO WOJSKOWE??? TO JEST PODSTAWOWE PYTANIE!! Ludzie nie mają co jeść a tyle naszej kasy jest wywalane tak dosłownie w powietrze!!! I zapewne zaraz okaże się, że trują nas za nasze z podatków pieniądze!!! I żaden żałosny pajac niech już nie mówi, że to są „normalne ślady paliwa” bo nie wzbudzi już politowania, a jedynie agresję. Jedyne co mnie pociesza to, że jak się ludzie w końcu dowiedzą co się dzieje to ich po prostu żywcem obedrą ze skóry, czy też z łusek ;-D ich polpeczników tak obficie plujących się np. w internecie także, co powinni już zacząć mieć na uwadze.

  Nie będę mogła być na spotkaniu Wolnych Ludzi więc tutaj postuluję: ZRÓBMY COŚ!!! JAKIŚ PROTEST, COKOLWIEK…
  Na dzień dzisiejszy ktoś do dokumentacji filmowej powstawania chmur w Krakowie?? Piszcie…Ja mam Canon 550D, możemy kręcić w róznych częściach miasta…

 6. Dzisiaj naliczyłem 7 samolotów naraz lecących, w tym trzy w szyku wojskowym tj blisko siebie. W dwóch przypadkach było widać dokładnie że były TRZY smugi ciągnące się za samolotem! Gdyby nie te smrody to mielibyśmy piękne bezchmurne niebo(małopolska koło krakowa)

  Ciekawe jak się czują piloci zrzucający ten syf na nas?

Comments are closed.