Alternews – 26.04.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

15 thoughts on “Alternews – 26.04.2017

 1. O co walczy Syria od 6 lat ?
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704275339690-Syria-wojna/

  I na tym tle z czym walczył zachód w Jugosławii, Iraku, w Libii.. (suwerenność i brak zadłużenia u globalnych lichwiarzy)
  I na tym tle do samodzielnego przemyślenia ( w kontekście zadłużenia, suwerenności…)
  O co walczyły Solidaruchy i KK w Polsce ?
  A z czym walczył Jaruzelski i Kiszczak ?

 2. Jak globalna mafia walczy ze swobodnym przepływem informacji.
  https://wolnemedia.net/google-ukryje-falszywe-wiadomosci-w-wynikach-wyszukiwania/

  Taki mechanizm opisany w artykule pozwala na swobodne kreowanie rzeczywistości.
  Nic przecież nie stoi na przeszkodzie by wiele prawd historycznych uznać za teoria spiskowe. Nic nie stoi na przeszkodzie by każdą krytykę sługusów mafii uznać za teorie spiskowe.

  I odwrotnie.. kłamstwa, prowokacje mafii choćby nie wiem jak skompromitowane zawsze można uznać za prawdę i umieszczać na początku wyszukiwania.

  W efekcie Google stanie się tak samo „rzetelne i obiektywne” jak media mainstreamowe czy media mafijne. W końcu Google jest własnością mafii.

  Antidotum na taką „koszerną demokrację medialną” są inne wyszukiwarki.

 3. PIS ma plusa (na kredyt) u mnie.
  Z program mieszkanie plus.
  Każdy kto buduje mieszkania dla ludzi a nie dla zysku ma u mnie plusa.
  Podobnie ze wszystkimi podstawowymi potrzebami człowieka (opieka medyczna, wyżywienie, edukacja, bezpieczne środowisko do życia…informacja, dostęp do sprawiedliwości…)
  Potrzeby te powinny być realizowane na podstawowym poziomie w trybie bez zysków po kosztach… A koszty to koszty materiałowe i płace dla bezpośrednich wykonawców czyli ludzi (nie firm). Firmy zawyżają koszty o zyski dla właścicieli (wykonawcy dostają grosze a wyzyskiwacz krocie).

  Powyżej potrzeb podstawowych człowieka (to są prawa człowieka) to już może być klasyczna komercja… jak kogoś stać i ma ochotę na wyższy standard to może zapłacić i sobie kupić… pozłacane krany, hostessy w szpitalu, mieszkanie w apartamentach z pozłacanymi kiblami… itd.

  1. Tylko dlaczego facet cierpi na chorobę filipińską ?
   Nie wypada.

   Ciekawy wątek o służbach.
   Gość „trzeźwo” mówi że w Polsce grasują różne służby nie tylko rosyjskie…
   i tu wymienia niemieckie, izraelskie…
   Prowadząca podejmuje ochoczo wątek służb rosyjskich, mniej ochoczo służb niemieckich i całkowicie ucina wątek służb izraelskich.
   A moim zdanie ruskie służby w Polsce tylko słuchają co w trawie piszczy
   ale nie kreują rzeczywistości natomiast służby Niemieckie i Izraelskie wprost kreują cała polityczną i medialną rzeczywistość w Polsce.
   Ile w służba niemieckich jest służb żydowskich to tylko możemy się domyślać
   po tym że wiemy iż Niemcy to w istocie żydowska kolonia a Merkel jest tylko
   żydowska marionetką (podobnie jak Dudek, Donek, Bolek, prezydenci Francji
   ( z wyjątkiem Le Pen..)
   Jak widać to żydowskie służby są dominujące w Polsce ale to temat tabu dla tych co nie chcą zniknąć z mediów, zaprzepaścić „karierę” lub w skrajnym przypadku skończyć jak Lepper…który dużo, dużo za dużo prawdy wywalał publicznie do ludzi… a mafii się to bardzo nie podobało.

   Stosunek polityków do Leppera dobrze definiuje pozycję tych polityków względem mafii. Zwłaszcza że Piskorski ciągle siedzi…też za dużo gada..
   Politycy i media tak zakochani w „demokracji” w prawie i sprawiedliwości jakoś milczą w tym temacie i to ze strony PIS i ze strony PO i pokrewnych.
   Czy trzeba jeszcze jakichś dowodów na to czyim wasalem (agentura) jest PIS, PO i pokrewne kanapy ?

   No chyba że to tylko przykrywka, dobra przykrywka.

   1. jak by zaczął mowic o agenturze izraelskiej to to pod antysemityzm już podpada,wiec po co na co komu jakies łatki.:]
    Jak by on trzeźwo nie myslał to by mowił mniej więcej jak Wałesa.
    a niemieckie agentury sie wyprowadziły z najwyzszych stanowisk na lepiej platne i to był najwyzszy stopien kreowania rzeczywistosci w Polsce.polowa spoleczenstwa wie a druga polowa nie wie ,nie chce wiedziec ,wszystko jedno,jest naiwna.

  1. Ten artykul podalam ale go nie czytalam sorry > jest pisany po polsku dlatego go podalam a ja swoje wiem na temat Trumpa . Ale mnie to guzik interesuje obecnie bo i tak matrix bedzie robic wszystko zeby utrzymac firnament i kazdy przywodca na ziemi bedzie i jest syntetycznym czubem manipulowanym przez watchers of the sky.I sciany dookola Antarktydy . Nie tylko mamy chinski mur i obecny mur pomiedzy Meksykiem a US Mamy tez mur naszego chiken pen nazywa sie Antarktyda ten mur ha ha ha( i pomyslec , ze bylam tak blisko zeby z tad zwiac ale cos mnie ciagnelo do srodka kur) . Widze , ze strasznie sie staly modne mury w matrixowej iluzji, qwantowej wibracji roznych przestrzeni i czasow ,boskiego wplywu i reciclingu i udoskonalen z bycia kurczakiem hodownaym na trawie a obecnie stajemy sie kurami z ziarnem GMO ha ha ha

 4. Nic innego nie robcie tylko sie gruntujcie ziemia jest centrum universe . Od dawna to mowie , Bo sie gruntowalam i dlatego czulam ogromna roznice w swiadomosci . Mamy tego pecha , ze zawladnely nami dwie swiadomosci syntetyczna i organiczna . Obie sa w opozycji do siebie . Ugruntujcie wszystko caly mind wszystkie komorki waszego ciala nie ptrzcie na zadne metafizyczne ilucje . Iluzje wykreowala astralny – czas Zobaczcie na torah zydowskie pismo swiete Oni maja w innym terminie NOWY Rok .
  Malo pwiem ale dobitnie tak jak moge dla nas wszystkich i dla naszego zycia nawet pod syntetycznym firnamentem pod stopami mamy szanse i tak powiem – Gruntujcie wszystko co trzymacie w reku i wszystko co robicie i wasze domy gruntujcie’ Jest czas na polaczenie sie ze swiadomoscia ziemska Tak dlugo o tym mowie . Wszystko inne jest game of mind . Nic innego . Nic innego nie robicie tylko sie gruntujcie . Juz jest najwyzszy czas Z centrum ziemi laczecie swiadomosc Ziemia jest tez za firnamentem dosyc potezna .Gruntujcie sie tam gdzie matrix nie siega . matrix nie siega do centrum ziemi . Tam powinno byc nasze pojednanie Dlatego z tego miejsca zrobili hell .
  WSZYSTKO JEST KLAMSTWEM I NIGDY NIC NIE OTKRYJEMY TUTAJ ( ostatnio stracilam duzo czasu na sledzenie amerykanskich forow ) SZKODA CZASU . lACZENIE Z ZIEMIA DA INNA SWIADOMOSC POZNANIA I TO OD ZARANIA 🙂

   1. Majestic Wszystko jest tym – w co zgodzimy się uwierzyć . Dlatego właśnie wszyscy jasnowidze i wróżki mają rację , bo my im wierzymy i tworzymy to , w co wierzymy 🙂 ps / nie odnoszę się tutaj , do treści Alternewsa /

 5. Janusz – [9:30 – 9:47] zielone ludziki z Rosji… z Rosji? Naprawdę?! Media łżą jak najęte a ty to powtarzasz. https://www.youtube.com/watch?v=F1Igbm4LwEA
  Poza tym ”Według Ustawy Restytucji Mienia UE, terytorium Noworosji (Doniecka i Ługańska Republika Ludowa) należy do Rosji od 1914 i powinno zostać zwrócone Federacji Rosyjskiej, po podpisaniu politycznej umowy stowarzyszeniowej Ukraina-Unia Europejska. Ta Umowa Stowarzyszenia Politycznego między UE a Ukrainą unieważnia umowę dzierżawy pomiędzy Royal Dutch Shell, Chevron i Burisma. Wszelkie wiercenia gazu łupkowego na dzień dzisiejszy na terenie Donbasu, które niedawno doprowadziły do czystek etnicznych ludności, są bezpośrednim pogwałceniem nie tylko prawa międzynarodowego, Deklaracji Praw Człowieka ONZ, ale także najnowszej ustawy samej UE.”
  [14:42] – dobre strumienie pieniądza… kościół katolicki… Janusz! Czyś ty się blekotu objadł!? Jak można pleść takie dyrdymały
  [22:00] – Panoptykon – i co byś im pokazał jako dowód? Sowę z jej zdjęciami ośnieżonych gałęzi na których tylko ona dostrzega jakieś „dziwne promienie” i dyrdymały które na temat mat bambusowych opowiada? Jak sam zauważyłeś [23:23] „oni mają dobrych prawników” więc doskonale zdają sobie sprawę, czym by to skutkowało dla nich jako organizacji. Zejdź na ziemię… 😛

Comments are closed.