Alternews – 26.05.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

16 thoughts on “Alternews – 26.05.2014

 1. Frekwencja poniżej 24% a PKW zajęło aż dobę, żeby policzyć wszystkie głosy. Co więcej, pierwsze cząstkowe wyniki były dopiero po 2 w nocy… gdzie w innych krajach do tej pory to już były cząstkowe wyniki na poziomie 60-90%. No i jak tu nie podejrzewać ich o jakieś szwindle?

  Na szczęście KNP przebiło szklany sufit a śmietnik polityczny spod znaku TREP-a wyleciał za burtę. I te tłumaczenia, że to może przez to, że namieszali z nazwą partii i było za mało czasu przetłumaczyć to ludziom – no ewidentnie mają ludzi za idiotów…
  Trzeba to jeszcze teraz powtórzyć w krajowych wyborach z co najmniej takim samym wynikiem 🙂

  W studiach telewizyjnych istny kabaret od wczoraj 🙂 Bolek czuje się zhańbiony takim wynikiem Korwina; Żakowski już narzeka, że zbyt dużo zależy od głosów społeczeństwa w demokracji; najpierw zachwyt sondażowym ZWYCIĘSTWEM PO nad PiS, po czym nad ranem po cząstkowych oficjalnych wynikach okazało się, że PiS PROWADZI nad PO ale wynik to wcale nie zachwycający 😉 Oj długo by tego wymieniać 🙂

  No i Spawacz zszedł już na dobre, o czym nie było w Alternews. Wybielanie więc Generała i kreowanie na bohatera narodowego trwa w najlepsze. SLD ma plan wprowadzenia żałoby narodowej – ale chyba na planach się skończy, bo istnieje poważna obawa, że naród z rzekomej żałoby zrobiłby sobie karnawał 😉
  „Koniec pewnej epoki. Początek piekła…” – tak podsumowała to wydarzenie Stokrotka na swoim fb. Ciepło, Pani Moniko, ciepło… 😉

  1. Wybory do parlamentu UE
   Te wybory to farsa wyborcza to jaja z demokracji.

   Przy frekwencji 22% do wyborów poszli sami swoi i szwagry swoich.
   By uzyskać prawdziwe wyniki należy „wynik pomnożyć x 0,22 frekwencji wtedy okaże się że na PO i PIS głosowało po 6,8% na SLD 2,2% na PSL 1,54% uprawnionych do głosowania.
   A tyle mniej więcej te partie mają swoich działaczy z rodzinami.
   Tylko na PIS i na Korwina zagłosowało trochę tzw zwykłych obywateli bo oni nie mają tylu działaczy.
   PIS ma spory aparat partyjny ale jednak sporo mniejszy od PO.
   Najwięcej zwykłych ludzi głosowało na Korwina bo on prawie nie posiada aparatu partyjnego i tak naprawdę do Korwin wygrał te wybory.
   Te wybory to jak widać farsa wyborcza i tyle. Ordynacja jest skrajnie niedemokratyczna.

   Hipotetycznie gdyby do wyborów nie poszedł nikt poza Donkiem i Jarkiem (2 osoby) i obaj zagłosowali na siebie to Komisja wyborcza ogłosiła by że PO i PIS uzyskały po 50% głosów a media by wyły z zachwytu jak wielki sukces wyborczy odniosła PO i PIS. Do parlamentu weszli by pierwsi na listach wyznaczonych przez Donka i Jarka ich ludzie. To przecież jest farsa a nie demokracja.

   Jak widać tej „demokracji” naród nie jest do niczego potrzebny (poza wyzyskiem). Oni się sami wybierają i sami sobie uznają że te wybory są legalne i sami sobie przyznają przywileje, kasę, posady. Naród to tylko kłopot dla nich.

   W naprawdę demokratycznych wyborach minimalna frekwencja powinna wynosić ponad 50% (wybierać mają zwykli obywatele a nie aparat partyjny) a wybierać się powinno nie listy partyjne a konkretne osoby.

   No ale to tylko w prawdziwych demokracjach a to w oczywisty sposób nie dotyczy Polski czy UE.

 2. Zabrakło informacji o papieżu… 😉 Czerwonym Papieżu, a nawet nie zabrakło…
  Był królem: I Generałem, I Sekret.PZPR/PRL czy I prezydentem RP.
  Był kimś więcej. Od 24 lat był (…dozgonnie) prawdziwym pierwszym papieżem Polski; zakulisowym i jakże skutecznym…dlatego prawdziwym, decydującym o charakterze Polski i losie Polaków. W…cudowny… magiczny sposób (inwestując w Wałęsę) nigdy nie zawiódł swych wiernych – oddanej mu do końca rzeszy komunistycznej, utrzymał swe polskie czerwone imperium do dziś, i do jutra…
  I dlatego, będzie pochowany na Powązkach…

 3. Jaruzelski to podstawiony szpicel przez ZSRR. Prawdziwy jaruzelski pewnie zostal zgladzony na syberii. Po przyjezdzie tego falszywego rodzina go niepoznala a najlepszym dowodem bylo to ze nagle odrosly mu palce u dloni. Bo prawdzimy jaruzel stracil dwa palce w wypadku.

  1. Są znane liczne zdjęcia z dzieciństwa.
   I widać na nich ewidentne podobieństwo, spojrzenie, postawę.
   Jaruzelski nie był podrobiony i są na to dowody w postaci tych zdjęć.

   Podłość wrogów Jaruzelskiego jest widoczna gołym okiem.
   Dla nich idolem jest taki Piłsudski który zamordował tysiące ludzi podczas swojego marszu Drang nach Osten (tam dokonywano rzezi ludności) w obozach koncentracyjnych które postawił opozycji, podczas przewrotu majowego, na jeńcach rosyjskich itp.

   1. Dla dobra i tylko dobra polskiej kasty komunistycznej pogrążył Polskę w wiecznym kryzysie czego skutkiem jest obecne nieodwracalne upodlenie i zadłużenie na usługach Brukseli, Niemiec, Zydów, SS i Watykanu (Wiesz kto zawarł konkordat dla Polski – nie uwierzysz – LEWICA!… panią premier Suchocką na czele.
    Sprawiasz wrażenie człowieka który jeszcze nie widział filmu ‚Generał idzie na wojnę’ (przypominam że są 2 części) przybliżysz sobie charakter tej…osobistości.
    ‚Podłość wrogów’ :))

 4. JKM będzie patrzył złodziejom i zboczeńcom na ręce i o to ich chodzi, szlak trafia Bandę Czworga i politycznych oficerów na froncie dzienikarskm (nie myslić z dziennikarzami, bo ini tylko wykonują obowiazki dziennikarzy). Czterech ludzi: Janusz korwin Mikke, Robert Iwaszkiewicz, Michał Marusik i Stanisław Żółtek – a jak wiel od nich bedzie zależeć. Oby starczyło im wytrwałosci w tepieniu idiotyzmów unijnych.

  1. A w tym czasie, jak JKM będzie w Brukseli, mam nadzieję, że na lokalnym podwórku wypromują się pozostali działacze KNP jako komentatorzy bieżących wydarzeń w programach publicystycznych. Zapewne będą to głównie Wipler, Dziambor czy Wilk ale grunt, żeby partia przestała być utożsamiana tylko z jej liderem 🙂
   A z czasem kto wie… może i sam Prezes się zmieni… 😉

 5. Teraz wielki problem maja Polacy:”gdzie pochowac Jaruzela”
  Juz sie pytają polityków co oni o tym sądzą,jakby to byla jakas wielka wyrocznia Polski.
  Wszystko i o wszystkim wiedzą najlepiej -politycy!

  Boni wszedł do europarlamentu teraz bedzie nas reprezentował jak na „lojalnego czlonka rządu” przystalo. :]

Comments are closed.