Alternews 26.06.2012

Omówienie bieżącej sytuacji społeczno-politycznej.

19 thoughts on “Alternews 26.06.2012

 1. O czym my to rozmawiamy , kiedy to na bankietach politykow amerykanskich decyduje sie o losach innych krajow .
  Rozmowy tego typu .”” Oni zyja za 2$ miesiecznie wiec zrobmy zeby mieli 1$na miesiac „”
  No niestety pomajtaczenie naszej genetyki z gadami nie jest zbyt szczesliwa forma ludzkiej rzeczywistosci . Wiadomo ze hierarhia i polityka to to samo .W malych placowkach i instytucjach zauwazylam taka same relacje .
  Do czego zmierzam nic nie zmienimy, dopoki czlowiek nie zrozumie swojej natury i tego co z nim zrobiono przez tysiace lat . Musimy wreszcie zastopowac kontrole srodowiska , ludzi ,rodziny, najblizszych przyjaciol i pracownikow wtedy ta energia zacznie byc neutralizowana . Dla mnie wszystko jest mozliwe dla innych smieszne .

 2. Kochany Panie Januszku, musiem jech serdecnie pokochć, przytulić do „cycuska” BO CHOPY UWIESZTA MI, TO NA TYM POLEGA.oni chcom byśmy onych k r y t y k o w l i. jeszcze lepiej lo onych były ogromne zy noszej strony protesty/darcie z onymi pierza/TO JE WODA NA JECH MŁYN-Y,ROZUMIETA, WIETA CHOPY :-))))))
  Codo Syrii, to przewał widać nasom odłegłoć do nasejstolicy :-))))

 3. Szykują nam coraz lepiej działające państwa policyjne kontrolowane przez bankierów i gigantyczne koncerny i współczesny holocaust na wolnych ludziach bądźmy czujni i obserwujmy wroga. Rozwijajmy ciało i umysł dbajmy o zasady moralne i duchowe. Dbajcie o rodziny i uświadamiajcie innych, Uczmy się aby módz walczyć z tym systemem na jego zasadach i ostatecznie wygrać na swoich. Pokój!! pozdrawiam wszystkich słuchaczy i ekipę ntv!

 4. Myślę, że to był jeden z lepszych Alternews. Ku zawstydzeniu rożnych mainstreamowych redaktorków. Wciskają nam bzdety – nie mają za grosz sumienia lub wyobraźni, albo po prostu taka salonowa i reżimowa sztama …

 5. „zastopowac kontrole srodowiska , ludzi ,rodziny, najblizszych przyjaciol i pracownikow”

  …jakiś pomysł jak tego dokonać?

 6. Wszystko to tylko gadanie. Powstanie jeden ruch, obok powstanie drugi ruch …i tyle.
  Ciekawy jestem, czy ludzie gadają o jawnym mordowaniu społeczeństw i tworzą kolejne bezsensowne ruchy publiczne w nadzieji, że coś zmienią czy może dla powstrzymania w więzach własnego strachu przed nadchodzącą zagładą ze strony krajowej i światowej polityki.
  Prawda jest taka, że żaden ruch publiczny niczego nie zmieni chyba, że jego członkowie będą gotowi poświęcić swoje życie, majątki i wszystko inne.
  Z rządami można walczyć tylko i wyłącznie ich własnymi metodami. Skrytobójstwem, przekrętami, oszustwami i całą inną patologią.

 7. @ „gość”;
  szrajbne lo jasności, je 3- y prowdy /we mojem oglondzie/
  1-sza. prawda , BOSKA PRAWDA 🙂
  2-ga. onych prawda 🙂
  3-cia gówno prawda /nie ubliżając gówienkom/:-)
  cała trójca je N A P R A W D Z I W N A 🙂
  WYBÓR NALEŻY do CIEBIE?
  jok lubisz zgadywanki, to zgadnij chturnom jo wybrał, lo ułatfienia podam; ” -sza
  A tak w nawiasie { jezdeś kurewsko /sory/chrdy we bojó/cytaj walecny/ 🙂
  Ale wiedz że i tak jo Ciebie LOV!!! INO JAK MOJŻESZ TO WYLUZUJ CHOPIE, a wierz mi, budziesz szczęślwszy 🙂

 8. @ gość……. Ju łanet , GARET :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

  Będą to ciężkie czasy dla kogoś, kto w wyniku ich akcji stracił niedawno bliskich. Będzie to jednakże test waszej umiejętności pozostawania w Świetle i pokazania waszej siły poprzez przebaczenie tym, którzy są za to odpowiedzialni. Jeżeli tego nie zrobicie i będziecie szukali zemsty, skończycie jako niewiele lepsi od nich i stworzycie z nimi formę połączenia energetycznego. Mogą oni nie zasługiwać na sympatię, ale patrzcie na nich jak na dusze, które bardzo zbłądziły i niemal straciły swoją iskrę Światła. Dużo Światła będzie potrzebne na ponowne ich podniesienie, ale można tego dokonać. Jesteśmy pewni, że zobaczycie, że o wiele lepiej jest podnosić upadłych niż umacniać ich sytuację poprzez dostarczanie im więcej negatywnej energii.

 9. W latach 90 – tych mieszkałam we Francji. O Europie dwóch prędkości w odniesieniu do zakładanego rozszerzenia Unii o kraje potkomunistyczne, które uwolniły się spod dominacji rosyjskiej dyskutowano we francuskich mediach już wtedy. To nic nowego- to tylko finezyjnie i kosnekwentnie realizowany plan, który pewnie dopiero teraz jest wprowadzany w życie.

 10. @gUrol … jak dalej będziesz tak myślał to obudzisz się prawdopodobnie dopiero wtedy, gdy do Twoich drzwi zaczną łomotać ludzie z karabinami….
  To jest ostatni moment na podjęcie prawdziwych działań przeciwko przestępcom którzy od dwudziestu lat okradają ten kraj i ludzi. Następne pokolenie nawet nie będzie wiedziało jak wyglądały przebłyski normalności.

 11. Fragment książki Drunvalo Melchizedeka o (…ewentualnym, a nuż coś w tym jest, jeżeli jest, może warto to wiedzieć…) zachowaniu się Umysłu, „Duszy” w czasie…Przechodzenia, transformacji…
  http://www.huna.net.pl/mod-pnWebLog-view-uid-2502-catfilter-15.html
  Warto poświęcić tych kilkanaście minut na przeczytanie tego fragmentu, ulec grzechowi „straty czasu” 😉

  Kol. Gość – przeciw czemu, komu chcesz się przeciwstawiać? Przeciw temu ŚWIATU, uzbrojonemu wojsku, monitorującemu Twój każdy podejrzany krok?
  To droga samobójcy, opętania zemstą, szamotania niewolnika-rewolucjonisty: to przebudzona postawa umysłu zobaczyć swój niewolniczy status, ale to pierwszy etap. Drugi to uodpornienie się, spojrzenie na swą sytuację z góry. Nie jest to łatwe i nie przychodzi od razu, ale życzę więcej odporności – jeśli masz przynajmniej ‚wiarę’ w inne możliwe alternatywy, jak twierdzisz …masz – wobec postępujących koszmarnych zjawisk jakie mają miejsce na (tym) świecie

  Gdyby kol. gUrol przestał się wygłupiać, pieścić z teoriami, łatwiej i przyjemniej… byłoby go zrozumieć dla pożytku wielu

  …z pozdrowieniami
  dla poszukujących i przyświecających Ścieżki Wyjścia, uwolnienia skutecznego z tego świata,

 12. @Gregory, akceptację i uodpornienie mam już dawno za sobą. To są kierunki prowadzące donikąd. Wróciłem do podstaw bo uważam, że jeśli ktoś chce coś zmienić to musi działać. Oczywiście większość chce tylko dyskutować uważając, że mają inne alternatywy. Tutaj pojawia się pytanie…jakie ?

  Pozdrawiam,

 13. @gość & @ Gregory 🙂
  ZROBIE TO CHURTEM:-)
  1-szy /bo on je GOŚĆ/nie zdobyłeś się,by odp. na majne ptyanie, chturom to prawdę preferujasz?
  2- gie pozekadło o koniku 🙂
  A teoro moj serdecny znajomek zy tu i tam 😉 ino prose, dont bi hangry, bo to sie tycy całego stadka interpretatoruf 😉
  jak ludziska kochane kumajom bajboł, skoro nie mogom zrozumieć kilku rzartoblyfie wystukanych słufek, nu żeknij J A K Twim zdaniem???

Comments are closed.