Alternews – 26.11.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

8 thoughts on “Alternews – 26.11.2013

 1. W kwestii formalnej pozwolę sobie zapytać o prawdziwe wyjaśnienie przyczyn ciągłej niedostępności
  (trwającej wiele tygodni) wywiadu z Rosą Branco ?

 2. Ciekawe, czy to pokłosie debaty nt. elektronicznych walut w Senacie USA 😉

  Hakerzy okradli największą europejską firmę obsługującą bitcoiny:
  „Hakerzy obrabowali duńską BIPS, największą europejską firmę zajmującą się obsługą płatności w bitcoinach. Udało im się przejąć 1295 bitcoinów, wartych ponad 3,2 mln zł. 15 listopada miał miejsce atak DDoS, a dwa dni później kolejne uderzenie, które unieruchomiło stronę, odłączając ją od serwerów. Pierwszy atak pochodził najprawdopodobniej z Rosji lub któregoś z jej sąsiadów, o drugim niewiele wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że miały ze sobą związek.”
  http://pej.cz/Hakerzy-okradli-najwieksza-europejska-firme-obslugujaca-bitcoiny-a7827?utm_source=o2_SG&utm_medium=Tech&utm_campaign=o2

 3. Z innej beczki. Ostatnio pojawia się tzw.”Teoria Elektrycznego Wszechświata” po części jest to manipulacja kogoś albo czegoś z zewnątrz. Ogólnie elektryka jest tzw. półcieniem planu eterycznego, tam żyją istoty o tzw. zimnej naturze, ich żywioły nie są do końca kompatybilne z przeciwnościami które występują w innych światach. Jest to dość skomplikowane. Te zimne istoty mają barwę zimnego błękitu o naturze pewnego rodzaju agresywności. Po patrzcie ludziom w oczy z niebieskimi źrenicami, a w szczególności na ich charakter. Powiedzenie „oczy niebieskie, życie królewskie” trochę jest po części konfliktowe, ponieważ uważają się za panów reszty. Trzeba umieć demaskować tą manipulację.
  Kto nie rozwija własnego myślenia, własnej logiki, własnego podejścia, ten bierze to co jest na zewnątrz. W kosmosie przecież są błękitne gwiazdy np: „Plejadianie, Plejarianie”, każda barwa i kolor coś znaczą, określone mają właściwości i charakter. Wiedza jest potrzebna ale trzeba umieć ją weryfikować i sprawdzać, ponieważ Ziemia jest daleko do centrum galaktyki i dzięki temu jest narażona na bardzo wiele niebezpieczeństw. To jest dość proste do wytłumaczenia.
  „Im dalej od domu, tym trudniej żyć.” ale można realizować doświadczenia których w domu po prostu nie ma. Mądre i czyste rozeznanie to jeden podstawowych właściwości które trzeba umieć aby podróżować.

 4. do Mari Bucardi
  Jest pani bardzo potężnie wykorzystywana. Te istoty chcą najechać inną galaktykę. Kosmiczne hybrydy, będą panią przemieniać do własnych celów i korzyści. Jest mało czasu aby to odkręcić. Ich czarna piramida jest uszkodzona, oni mogą wyjść z ciała i zadziałać tylko pewną częścią siebie. Przez nich upadały przeszłe cywilizacje na tej planecie i postronnych. Nie wie pani do końca z czym i z kim ma do czynienia. To nie są pozytywne istoty wobec ludzi. Gwiazda Syriusz wokół której krąży ten układ planetarny jest strasznie bita. Wie pani co to za krzyk jak gwiazda jest umęczona? Wy dzieciaki nie macie pojęcia z kim handlujecie i z kim wchodzicie w koalicje. Szkoda że ci co biorą udział w rytuale nie mają pojęcia że potem mogą być zniewoleni i sprzedani. Nauczcie pełnego rozeznania puki jeszcze coś możecie ze sobą zrobić.

 5. Ambysada Angoli w Waszyngtonie dementuje rzekomy zakaz Islamu i wyburzanie meczetow!
  http://www.ibtimes.com/angola-denies-it-banned-islam-destroyed-mosques-1484898

  Panowie (i pani Iza Burnat-Gurung) z PDL, będzie sprostowanie i przeprosiny dla fanów, że zrobiliście ich w wała za Angole i Japonie? I wytłumaczenie jak tacy wybitni znawcy tematu jak wy – tak łatwo dali się (i swoich fanatykow!) zrobić w bambuko? ;D

  Pozwole sobie na przeredegowanie z Polisz Defes LiG:

  „Świetny przykład jak krytycy islamu łykają każdą głupotę jaką wyczytają gdzieś w internecie. W chwili obecnej cała grupa NIE DLA MECZETÓW W POLSCE podnieca się informacją że islam został zakazany w Angoli i że zamknięto tam wszystkie meczety. Jako źródło podawane są oczywiście tylko antyislamskie strony internetowe, nigdzie indziej nic na ten temat nie można znaleźć oprócz wikipedii która jednak podaje o co tak naprawdę chodzi:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_religion_in_Angola

  Według Wiki żeby uzyskać oficjalny status w Angoli religia musi mieć ponad 100 tysięcy członków. Muzułmanów w Angoli jest 80-90 tysięcy więc się nie kwalifikują, co nie znaczy że islam jest zakazany. Muzułmanie działają legalnie, mają meczety i organizacje ale muszą mieć jeszcze 10-20 tysięcy więcej członków żeby kwalifikować się na uzyskanie od państwa oficjalnego statusu. Wiki podaje też że w lutym roku 2006 zamknięto 3 (słownie: trzy) meczety ponieważ napływ wiernych na nabożeństwa zakłócał ruch drogowy, problem rozwiązano i meczety otwarto ponownie w grudniu tego samego roku.

  Oto jak rzetelnie informują nas krytycy islamu i ciekawe ile osób zada sobie teraz pytanie: w ile innych bzdur uwierzyłem tylko dlatego że były antyislamskie?

 6. UWAGA !!!
  Kolejna skandaliczna ustawa po ACTA.
  Po zawieszonych w próżni pytaniach nt. szpiegostwa NSA
  – Polska negocjuje FATCA!

  „Amerykanie chcą mieć na oku nasze pieniądze.
  Masz lokatę w banku? Uważaj. Dane o tym fakcie trafią do amerykańskiego fiskusa. Służby podatkowa zza Ocenu interesuje ile pieniędzy lokujesz w banku, biurze maklerskim czy funduszu inwestycyjnym.”

  „FATCA – Podpisując umowę z USA w sprawie FATCA, Polska dołączy do niewielkiej grupy dziesięciu państw posiadających takie porozumienia. „Liczba zawieranych umów jest w dużej mierze zależna od możliwości negocjacyjnych administracji amerykańskiej” – tłumaczy Ministerstwo Finansów, zastrzegając, że chęć zawarcia porozumienia z USA deklaruje większość krajów członkowskich UE i OECD.”
  http://www.rp.pl/artykul/1040239.html

 7. Janusz podaj jakieś badania wykazujące bez sprzecznie wpływ tego twojego co2 na zmiany klimatu.

Comments are closed.