Alternews – 26.11.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.


30 thoughts on “Alternews – 26.11.2014

  1. A tzw zielone certyfikaty za domową produkcję ekologicznej energii pewnie biorą ci co kupują energię od producentów a nie producenci.
   Dyskryminacja zwykłych ludzi na korzyść korporacji, koncernów, trwa niezmiennie.
   To przestępcze państwo koncentruje się wyłącznie na tym jak złupić ludzi jeszcze bardziej. A jeśli gdzieś ustąpi to wyłącznie pod silną presją czyli pod przymusem.
   A powinno być dokładnie odwrotnie.

 1. Bardzo dobre skojarzenie sprowadzenia (…zwrócenia) złota Holandii…z oficjalną wersją prokuratora generalnego w sprawie zamachu na boeinga
  Bardzo dobra optymistyczna informacja kończąca 🙂

 2. Tak to dobra informacja , aby dorosle dzieci nie zapominaly o swych rodzicach i nie wstydzily się ich zewnętrznym wyglądem. Liczy się kochające serce.

 3. Bardzo lubie takie wspaniale nastrajajáce infos jakie podajecie pod koniec. Wywoluja one usmiech i cieplo na sercu 🙂

  1. Idźcie i skreślajcie, nie żałujcie długopisów.
   Piszcie listy od serca do władzy.
   Władza będzie zaciskać wam pasa, zatykać gęby, wymuszać posłuch.
   Tego Polakom potrzeba by w końcu pogonili obce V kolumny, rodzimych zdrajców, łobuzów, sprzedawczyków, złodziei, karierowiczów i inną hołotę która sprzedaje Polskę za osobiste korzyści.

   1. Tak ,ale nie żydów, niech sobie jedzą mace i tańczą w końcu to wesoły naród ,chociaż wątpię:)

   2. Ja mówię o pogonieniu od władzy a nie z Polski.
    Polska to gościnny kraj ale to nie napływowi czy jakieś mniejszości (V kolumny) powinni rządzić Polską.
    A mieszkać sobie, jeść mace, pracować, płacić podatki mogą.
    (Chociaż Torę to bym zakazał tak jak Main Kampf bo to bardzo szkodliwe, wręcz zbrodnicze ideologie).

 4. Wokol NAS jest tak jak sobie tego zyczymy…nie mozna zwalac na INNYCH ,bo inni to JA…bardzo przepraszam WSZYSTKICH i siebie …pozdrawiam

 5. Umarł Kloss.
  Polacy wrażają masowo sympatię dla tej postaci. Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami. Ale też i Rosyjskie media szeroko informują o śmierci Mikulskiego i wspominają go z wielką sympatią. Był najlepiej rozpoznawalny zagranicznym aktorem w ZSRR a potem w Rosji.

  Ciekawe jest to że i Polacy i Rosjanie są tu całkowicie zgodni.
  Dowodzi to też że Rosjanie lubią Polaków.
  Polacy pewnie też lubią Rosjan (to też Słowianie) natomiast „Polskie” władze od 89r robią dosłownie wszystko by zmusić Polaków do nienawiści do Rosjan (Katyń rozgrywany co roku z gigantyczną pompą, liczne antyrosyjskie prowokacje, popieranie wszystkiego co uderza w Rosję…).
  Natomiast np. Ukraińców to od 89r każą nam niezmiennie kochać, zero celebry i upamiętniania ofiar pomordowanych cywilów na Wołyniu czy choćby w Bieszczadach. Dla „naszych” władz akcja Wisła to była zbrodnia ale mordy na Wołyniu to niekoniecznie. Widać gołym okiem Banderowską linie polityczną „Polskich” władz po 89r. (to wyjaśnia dzisiejszą, już otwartą miłość „polskich” władz do bandytów z Kijowa)
  Dzisiaj na Ukrainie widać ten sojusz żydowsko Banderowski bo wyszedł w końcu z podziemia. W Polsce dokładnie ten sam sojusz zdobył władzę w 89r i trzyma ją do dzisiaj. Stąd we władzach na kluczowych stanowiskach tylu żydów i Ukraińców a Polaków jakby mniej i raczej w trybie wasala niż decydenta.
  Dzisiaj widać w czyje łapy wpadła Polska po 89r.
  Ich jest w Polsce mniej niż 5% populacji a rządzą niezmiennie od 89r narodem Polskim.
  I dlatego ludzie się dziwią że media im mówią zupełnie co innego niż on czują, wiedzą, widzą, rozumieją…..
  Moim skromnym zdaniem zabory nie były tak zaborcze jak dzisiejsza „demokracja”.

  A Rosjanie i Polacy na przekór rządzącym ciepło wspominają Mikulskiego.
  (a wielu tzw politycznych „historyków” pluło na kultowy serial i usiłowali zohydzić coś co ludzie pokochali… pamiętam wiele takich audycji w TV…było też tak, że przed każdym odcinkiem serialu, obowiązkowo „historycy”…. przez pół godziny opluwali ten serial). W wielu tematach robi się to dosłownie codziennie w TV.
  Żałosne to, ale pokazuje intencje tej anty Polskiej władzy.

  1. „Moim skromnym zdaniem zabory nie były tak zaborcze jak dzisiejsza „demokracja”” Zgadza się. Żadnemu zaborcy nie udało się dokonać tego, żeby głównym marzeniem młodych ludzi było zaraz po ukończeniu nauki wybyć z kraju. A taka postawa to w tej chwili standard.

 6. polecam zbadać kim był św. pamięci Mikulski, co robił za nim zagrał rolę w filmie, kim był jego ojciec…no i co robił na urodzinach gen. Jaruzelskiego???? Ten antypolski serial jest dalej wyświetlany w TV razem z drugim antypolskim serialem -” 4 pancerni…”, kto nie widzi tutaj antypolskości jest ślepy. A gawiedź ogląda i ma do tego sentyment, szkoda słów. Telewizja w PRL-bis to wyświetla i to jest właśnie dowód na jej rodowód i charakter i determinację w tłoczeniu do naszych głów tych propagandowych śmieci.

 7. @Oscar opodatkujmy korporacje banki i vatykan. Na początek NICH BĘDZIE DYWIDENDA NARODOWA. Sadzę że oni w wyniku tej porażki sami skłonią się do tego aby dzielić się z ludźmi wypracowanym dobrem, innej drogi nie ma.Tu chodzi o pasożytowanie NA NAJUBOŻSZYCH,nie wiedzących, zastraszanych itd.Cały system tak sie kreci,wiec jaka w tym logika obwiniać żydów?W większości socjalistów?

  1. Winna jest międzynarodowa mafia oligarchów…i tak się składa że jest to mafia żydowska. Ta mafia rządzi na zachodzie i w Polsce.
   To ta mafia podejmuje decyzje (a formalizują ją jej marionetki).
   Ta mafia nie podejmie decyzji o opodatkowaniu bogaczy.
   Ta mafia od 89r mówi nam `ze podatki powinny być liniowe a w Polsce (i w USA) są mniej niż liniowe (bogaci płacą procentowo mniejsze podatki niż biedota).

   Gdyby mafia była Chińska pisałbym Chińczycy, gdyby mafia była Zuluska pisałbym Zulusi.. niestety muszę pisać żydzi.. w sensie ich międzynarodowa mafia. Ta mafia jest niestety więcej niż mafią ona jest narodowa… to ona uważa się za elitę narodu żydowskiego, to ona pracuje dla narodu żydowskiego grabiąc inne narody. Ta mafia jest patriotyczna tyle ze jest patriotyzm rasistowski, podobny lub prawie identyczny z patriotyzmem nazistów.

   Nasuwa się pytanie czy prosty żyd np patriota jest współwinny zbrodniom tej mafii ? Czy prosty Niemiec np patriota jest współwinny zbrodniom mafii nazistowskiej ?
   To trudne pytania.
   Ja tak daleko nie idę, choć granica odpowiedzialności jest płynna, rozmyta, nieostra.

 8. Nie wiem czemu nie ukazał sie moj komenarz
  wiec próbuje jeszcze raz ponieważ uważam ze sprawa
  dotyczy nas wszystkich . Ciagle sa ponawiane
  proby wprowadzenia GMO na szeroka skale do Polski .
  Zróbmy wszystko zeby do tego nie dopuścić .

  ALARM POLSKA OTWARTA NA GMO

  Wczoraj – środa – przy pustej sali sejmowej, praktycznie bez żadnego oporu ze strony posłów, odczytano sprawozdanie Komisji Ochrony Środowiska o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o organizmach genetycznie zmodyfikowanych(GMO).

  UWAGA! JUŻ JUTRO – PIĄTEK – przewiduje się głosowanie tego rządowego projektu zmiany ustawy o GMO. Obecna nowelizacja ustawy o GMO to szczyt hipokryzji rządzącej oligarchii PO-PSL, która pod pozorem dostosowania prawa do wymogów Unii Europejskiej realizuje program niszczenia polskiego rolnictwa i zdrowia Polaków przez ponadnarodowe korporacje biotechnologiczne.

  POTRZEBNE JEST PILNE DZIAŁANIE! Wyślij list i ZADZWOŃ DO POSŁÓW!
  Przekaż wiadomość np. o treści „Żądam odrzucenia nowelizacji ustawy o organizmach genetycznie zmodyfikowanych. Żądam wprowadzenia dziesięcioletniego MORATORIUM na wszelkie genetycznie zmodyfikowane uprawy w otwartym środowisku w Polsce oraz na import i sprzedaż żywności i pasz z GMO”. Adresy posłów:
  – z przecinkami http://icppc.pl/antygmo/pliki/poslowie-przecinek.txt
  – ze średnikami http://icppc.pl/antygmo/pliki/poslowie-srednik.txt

  PODPISZ PETYCJĘ:
  http://www.petycjeonline.com/nie_dla_gmo_tak_dla_dobrej_ywnoci

  1. Odnośnie petycji.
   No tak Pando, ale trzeba też, wyraźnie zaznaczyć, że podpisanie tej petycji, nie dotyczy tych, którzy złożyli już podpis w lipcu. To ta sama petycja.
   Zdecydowanie za mało czasu na wymierne działania. Najbliżsi byli powiadomieni w lipcu, teraz gdyby ten alert „wyszedł” z 2 dni temu, można by wyjść do ludzi na ulicy chociażby, do znajomych, sąsiadów. Skserować i rozdawać, a tak… Niestety za późno.

 9. Dziękuje Alina . Nie wiedziałam ze ci sami nie mogą drugi raz podpisać , dziękuje za info.
  Ale byc moze sa tu ludzie ktorzy za pierwszym razem nie podpisali petycji
  i maja przyjaciol , znajomych …
  Musimy próbować . To przyszłość naszych dzieci jest stawka .

  1. Pando, mam nadzieję, że nawet jeśli przejdzie (ustawa), choć wierzę w rozsądek człowieka, to jeszcze jest przecież droga ewentualnej ratyfikacji przez Prezydenta w tak ważnej dla nas wszystkich kwestii zdrowia i ochrony środowiska. Przydałoby się, gdybyś miała taką możliwość, zamieszczania tu na forum, informacji na w\w chociażby własnie z 2 dni wcześniej. Mamy wtedy możliwość podjęcia jakichs sensownych ruchów.
   Dzięki za to co robisz (-:

   1. Alino podziękowania należą sie ludziom ktorzy od wielu lat walczą o Polskę wolna
    od GMO . Mysle ze uczciwie jest wymienić ich z
    nazwiska , to P. J £opata , J. Rose , A. Szmelcer, P. Po£anecki i inni .
    Ja tez chce wierzyć ze rozsądek zwycięży i ustawa nie przejdzie .
    Zobaczmy w piatek . Bardzo bym chciala zebysmy juz nie musieli
    walczyc . Pozdrawiam Cie serdecznie

   2. Alina ,Ty jeszcze wierzysz w prezydentów ? następni będą pszczelarze, później sadownicy i ogrodnicy ,ornitolodzy i tak dalej ,gdyby choć jeden z tych „decydentów ” miał w istocie dobro, zdrowie narodu, to by publicznie coś odpowiedniego powiedzial ,oni robią kasę i maja gdzieś petycje , myślisz ze te reptyle żrą te faszerowane świństwa ?

   3. Alinko,

    choć podoba mi się twój tok myślenia, to muszę wrzucić 3 gr

    >choć wierzę w rozsądek człowieka
    obojętne jakiej maści, polityk z definicji zrywa ze swym człowieczeństwem, jedni bardziej inni mniej
    udowadniać nie muszę, oni sami to udowadniają

    >droga ewentualnej ratyfikacji przez Prezydenta
    prezydent też jest politykiem

    czyżbyś zatem sądziła że politycy dbają o kwestie zdrowia i ochrony środowiska?

    pozdrawiam
    Piotr

   4. I do Majestica i do Piotra.

    To, że polityka jest w naszym świecie, a także politycy i prezydent – nie możemy zaprzeczyć. Najchętniej żyłabym w świecie jej pozbawionym, nawet jestem w stanie sobie to wyobrazić. Ale jeśli jest przygotowywana ustawa, jakakolwiek, przyszły, ewentualny akt prawny, mający wpływ na nasze życie, tu negatywny – GMO! to przecież nie mogę „obrazić” się na wszelkie możliwe prawne środki, decydujące o jej wejściu, czy – nie, w życie. Moje sformułowanie „wierzę w rozsądek człowieka” – cóż, w stosunku do wielu posłów, raczej było życzeniowym określeniem. Możecie to uznać, skierowanym do Najwyższej Mądrości. Natomiast to, co pisałam odnośnie Prezydenta, sądziłam, że w kontekście moich ubolewań, odnośnie braku czasu na reakcję, jest jasne i zrozumiałe. Tłumaczę – byłby to czas, na ewentualne zorganizowanie społecznych protestów, sensowną reakcję. O to tylko, bo teraz, wygląda to tak, że na wprowadzenie GMO jest społeczne przyzwolenie, oprócz garstki aktywnie protestujących, mam tu na myśli wiece, nie petycję.
    O to i tylko, o to mi chodziło. Czyli o niezbędny czas od uchwalenia ustawy wg przygotowanego projektu do zatwierdzenia przez Prezydenta.
    Tak na marginesie dziwi mnie ilość podpisów pod petycją – ponad 5 tys. Jeśli ntv, ogląda kilka tysięcy ludzi, powinno być to pomnożone razy kilka, co najmniej (grono bliskich, przyjaciół, znajomych). Nie mówię już o innych środowiskach związanych z ochroną zdrowia, natury itd. Bardzo mnie to dziwi.
    Pozdrowienia dla Was

   5. Słuszna uwaga Alina , tylko ponad 5000 podpisów.
    Walka z systemem i o przyszłość nasza i naszych
    dzieci powinna byc priorytetem dla nas wdzystkich . Wyglada ma to
    ze tak nie jest . Łatwiej jest narzekać i krytykować niz
    cos zrobic . To właśnie bierność ludzi powoduje to ze mogą tak łatwo
    wprowadzać ustawy działające przeciw narodowi .
    Człowiek jest odpowiedzialny za to co zrobił. Ale w równym stopniu
    jest odpowiedzialny za to czego NIE zrobił .
    Pozdrawiam wszystkich

   6. Panda pisze: […] Człowiek jest odpowiedzialny za to co zrobił. Ale w równym stopniu
    jest odpowiedzialny za to czego NIE zrobił .[…]

    Zgadzam się z Tobą całkowicie, i nie potrafię zrozumieć inercji w takiej sytuacji. Tym bardziej, że komentarzy dot. NWO, a przecież wiąże się to, i z GMO, było mnóstwo. Przykre, to mało powiedzieć. Wstyd, po prostu wstyd.

 10. Panda
  To rzeczywiscie malo w porownaniu z Tasmania na przykad .Bardzo malo na taka ilosc ludzi wPolsce . Z moich znajomych jak sie orientuje wiele ludzi podpisalo . Czyzby znowu jakas przewala ?

Comments are closed.