Alternews – 27.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

16 thoughts on “Alternews – 27.01.2015

 1. Janusz w Rosji już niema komuny ale nawet wtedy były polskie ciężarówki, przemysł stoczniowy ogólnie przemysł ciężki a teraz w demokracji. Przypomnę chiny komuna nr 1 na świecie co wybierasz

 2. Kretynska wypowiedz Schetyny.Nie zdziwie sie jak bedzie mial wypadek,bo sprawiedliwosc jest zawsze sprawiedliwa-bez milosierdzia i wybaczenia.

  1. Nie bedzie mial… Dobrze obstawia go NATO za wykonywanie posluszne rozkazow jatrzacych w polityce medzynarodowej na Wschod

  2. Jeśli mowa o sprawiedliwości to rzeczywiście ta bolszewicka jak zawsze polega na skrytobójstwie i morderstwach swoich przeciwników politycznych np. dziennikarzach mówiących i piszących niewygodne prawdy vide Anna Politkowska i ponad setka innych .

 3. Co wynika z tego co dzisiaj wiemy o solidarności, ISIS, banderowcach i innych „islamistach” ?
  Dzisiaj wiemy kto steruje tymi „spontanicznymi” zrywami społecznymi, wiemy jak są przygotowywane kadry tych ruchów, kto je finansuje i jakie ma ten ktoś cele.
  Dzisiaj już umiemy (nie wszyscy) w miarę dobrze odczytywać propagandę „demokratycznego” zachodu.
  Możemy te doświadczenia przenieść nieco w wstecz czasie bo przecież ten „zachód” nie zmienił się nagle w ostatnich latach. Już Hitler widział na tym zachodzie żydowską zgniliznę tak jak dzisiaj widzi to większość Europejczyków ale i Amerykanów.
  W takim razie czym były takie organizacje terrorystyczne finansowane i szkolone przez zachód jak AK, WIN, UPA… ?
  To były odpowiedniki dzisiejszych organizacji terrorystycznych organizowanych, szkolonych, zbrojonych i wspieranych propagandowo organizacji takich jak Ustasze z Chorwacji, islamiści z Kosowa, islamiści z Czeczeni, islamiści z Libii, banderowcy z Ukrainy, ISIS z Syrii,… Metody tych organizacji były bardzo podobne (mordowanie inaczej myślących).
  Takimi metodami tzw zachód szerzy „demokracje”
  A Ameryce łacińskiej były to np szwadrony śmierci i inne podobne organizacje „prodemokratyczne”. Niemal każdy przewrót organizowany przez tzw zachód opierał się na jakichś krwawych szwadronach śmierci często wspieranych przez opłacanych przez zachód najemników.
  Jak widać niewiele się zmieniło na przestrzeni ostatnich 100 lat w polityce tzw zachodu zdominowanego przez mafię żydowską.
  Jedyna moim zdaniem zmiana, to taka, że dominacja żydowskiej odnogi tej kapitalistycznej mafii oligarchów, zyskała na znaczeniu i obecnie dominuje w polityce zachodu. Wcześniej dominowali kapitalistyczni oligarchowie innych narodowości.
  W Polsce od czasów I wojny światowej zawsze dominowała oligarchia żydowska.
  Polska oligarchia tzw rodowa schodziła na psy, zadłużała się u żyda, wpuszczała żyda na salony dla pieniędzy, dokonywała licznych małżeństw mieszanych z bogatym żydostwem. Tylko Polski chłop był zawsze Polski.
  Komuna po II wojnie światowej zrobiła z tego Polskiego chłopa wykształconego mieszczanina, obywatela ze wszelkimi prawami, z socjalem..z pracą której nie musiał się wstydzić (nauka, technika, budownictwo, wynalazki..)
  A Solidaruchy czyli ten wyzwolony chłop obalił to co dostał najlepszego (wielką dziejową szansę na demokratyzację suwerennej Polski) rozwalił własnymi rękoma i oddał Polskę w ręce międzynarodowego żydostwa czym przekreślił całkowicie dokonania komuny. Dzisiaj ten chłop jest znowu zwykłym pachołkiem (teraz żydowskim, nie pańszczyźnianym), jest tanią siła roboczą której odbiera się po kawałku osłonę socjalną, prawa, poziom życia, godność, emerytury.
  Wszystko wraca do wielowiekowej normy.
  (żyd jak zawsze bogaci się na wyzysku…ten stereotyp znowu jest aktualny).

 4. Schetyna to taki sam niedouczony historyk jak „Komorowski”, a do tego obydwaj sa pozytecznymi id…ami na usługach obcych interesów.

  1. Obaj nie są pożytecznymi …obaj korzeniami tkwią głęboko w żydowskiej mafii.
   Bronek to wprost agent chroniony przez WSI a Schetyna to człowiek żydów (w Najjaśnieszej tylko żyd może być ministrem spraw zagranicznych, łatwo to sprawdzić bo wszyscy po 89r byli żydami.. żyd reprezentantem Polski .. to chyba jest wystarczający dowód czym jest Polska dla świata.. dopowiem .. to kolonia żydowska).

 5. Informacja za ostatnim „Nexusem” -„Google utrudnia funkcjonowanie prawdziwego dziennikarstwa”. Google wdraża już ustanowione „prawo do zapominania”. Polega to na tym, że w oparciu o wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, musi po otrzymaniu wniosku zainteresowanych, usunąć wnioskowane dane. Uzasadnieniem takiego usunięcia mogą być np. „nieadekwatne, bez znaczenia, lub niemające już znaczenia, zawierające krytykę rządu dane. Tak naprawdę będzie to czyszczenie sieci z niewygodnych danych i podano usunięte przykłady. YouTube też „czyści” strony.
  Pan Janusz niedawno wskazywał na możliwość wprowadzenia takiej akcji i mówił o potrzebie prywatnego, w miarę możliwości słuchaczy gromadzenia istotnych informacji z internetu.
  Ciekawe ile zanotowanych moich linków (do sprawdzenia) już szlak trafił.

 6. Celem uzupełnia informacji bez kamuflażu proponuję oto n/w link;

  http://radiobc.pl/,

  w którym to jasno i rzeczowo podawane są wiadomości o skutecznym wprowadzaniu
  N.W.O. w n/kraju po roku 1989.

 7. Ktoś, kto nie zna historii, to ze wszystkich doniesień w „polskich” mediach ma taka wiedzę na ten temat:
  – „polskie” obozy koncentracyjne były stworzone do uśmiercania Żydów (Polacy byli z tego wynika pomocnikami)
  – Niemcy to naród łagodny, kulturalny i uczciwy
  – Rosjanie to „wschodnia dzicz”, która tylko gwałciła i rabowała
  – w Oświęcimiu ginęli tylko Żydzi (6 milionów) mordowani przez „nazistów”
  – obóz koncentracyjny wyzwolili Ukraińcy
  – Żydzi, Poroszenko i Niemcy byli głównymi bohaterami obchodów rocznicowych (organizowanych przez Czechów???)
  – Polska nie miała nic wspólnego z tymi obchodami

  a poprzedni mój wpis, podobny został usunięty… czy tutaj też wpisy są cenzurowane?

 8. nie myślałem, że i tutaj wpisy są usuwane. Dodałem kilka zdań około południa, teraz tego wpisu nie ma, ale są te dodane wczoraj. Chciałem zamieścić go ponownie, ale nie dało się bo jest komunikat „wykryto duplikat wpisu..” czy coś podobnego

  //

  Skoro wykryto duplikat to znaczy, że wpis już jest. Poszukaj dokładniej.
  Nikt tutaj nie cenzuruje poglądów politycznych i in. łącznie z krytyką ale merytoryczną.
  Ale atakowanie personalne, użycie słów obraźliwych itp. – takie wpisy poślę do kosza.

  Voytek – [Admin]

 9. Proszę nie oszukiwać , że był już taki komentarz , bo to był mój pierwszy jaki napisałam i nie było identycznego.

 10. Coś strasznie długo mój komentarz oczekuje na moderację .

  //
  Bez przesady. Można i poczekać parę godzin, a ten czekał tylko 20 min. To jest praca społeczna nie etat i zaglądam tu jak mam czas i ochotę. Amen.

  Voytek – [Admin]

  1. Wojtek wez sobie idz spac . Napisz , zeby wszyscy wzieli realnium na uspokojenie albo rekawice bokserskie i potrzpali troche wypelniony worek :):)

Comments are closed.