Alternews – 27.01.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagorski.


 

18 thoughts on “Alternews – 27.01.2016

  1. „ludzie podatni na ocenę innych osób, mało pewni siebie mają pasożyty”

   Ha! od wielu lat mówię: jest pożywka jest pasożyt.. z obserwacji Natury. Bo w sumie to nie jest pasożyt tylko utylizator zdefektowanych komórek, a zdefektowane komórki tworzą się najczęściej od endotoksyn 🙂

 1. zmawiajmy.tv/anioly-helisy-i-gleboki-spokoj-jacek-zajac/ szczescie -spokoj pokoj jest przejawem wyzszej wibracji w/w linku Agnieszka doskonale daje przekaz -en. zenska -jacek daje przekaz jako en. meska rowniez doskonale

 2. Spadek na giełdzie chińskiej w stosunku do sytuacji sprzed trzech miesięcy wynosi aż 21%.

 3. to dobrze ze spadek idzie -czekam az cywilizacja zacznie dzialac bez pieniedzy -kart debetowych i akcji to przyczyna wszelkiego zla na tej ziemi

 4. No i wyłazi pomalutku na światło dzienne prawdziwa twarz NATO.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160128/1942290/a-321-katastrofa-sprawcy.html

  Okazuje się że Turcja nie tylko zestrzeliła Rosyjski samolot wojskowy ale „przytuliła” też mordercę pilota tego samolotu (bawi w Turcji) oraz wykonawców zamachu na Rosyjski cywilny A321.
  Dzisiaj współpraca Turcji z terrorystami nie jest już dla nikogo tajemnicą (współpraca militarna, szkoleniowa, finansowa, gospodarcza).
  A Turcja to NATO. Nasuwa się proste pytanie czy działania Turcji są uzgodnione z NATO a może wręcz inspirowane przez NATO ?
  Odpowiedź jest chyba oczywista jeśli się zważy rolę USA w tej terrorystycznej układance, rolę długoletniego sojusznika USA (głównego członka NATO) czyli Arabię Saudyjską oraz pomniejszych sojuszników jak np Katar (zapomniał bym o Izraelu).

  Pytanie drugie jest takie: czy cała zadyma terrorystyczna na bliskim wschodzie
  to inicjatywa NATO a sojusznicy z NATO (np Turcja) i „przyjaciele” NATO
  (np Katar, Arabia Saudyjska) wykonują tylko rozpisane na nich zadania ?
  Czy to może inicjatywy oddolne jak nam sugerują mainstreamowe media ?
  Jak w tym kontekście wygląda sprawa Ukrainy ? (odpowiem ..tak samo)

  Jak widać NATO ma coraz więcej krwawych zbrodni na swoim sumieniu jako organizator, zleceniodawca, częściowo wykonawca (humanitarne bombardowania, strefy zakazu lotów) oraz opiekun wykonawców (najemników) zbrodni na zlecenie..

  Na tym tle warto się zastanowić nad moralnością Polskich „elyt” które ciągle szczycą się członkostwem w tej ubabranej ludzką krwią organizacji.
  Kolejny pytanie jest takie dokąd nas (jako kraj, jako naród) zaprowadzi ta zbrodnicza ponad wszelką wątpliwość organizacja jaką jest NATO.
  Czy NATO czasami nie jest analogią do wystawienia swoich narodowych dywizji SS za czasów jednego Adolfa z wąsikiem ?
  Moim zdaniem to jest analogia.

  Miłego dnia wszystkim patriotom życzę.

  1. kontynuując rozważania…
   Turcja wysyła do UE tysiące „uchodźców” i każe sobie za to jeszcze płacić (3 miliardy Euro).
   Wygląda to tak jakby Turcja wykonywała zadanie NATO (wspierania rebelii w Syrii) a w warunkach przegranej wojny chciała się pozbyć wszystkich przegranych w tej wojnie, mówiąc chcieliście (wy NATO) to teraz ponieście konsekwencje i zabierajcie ich sobie bo ani my Turcja ani Arabia Saudyjska ich nie chcemy.
   Tak myślę sobie że pewnie UE była tylko pośrednikiem w realizacji planów USA, problem w tym że przegranych terrorystów do USA nie da się wysłać na łódkach a do Europy się da. (wrzaski mainsteamowych mediów potwierdzają tezę że to wszystko jest sterowane, wszystko to jest wielka polityka).

   Z innej beczki.
   Widoczne silne wsparcie dla przegranych terrorystów ze strony rządów UE (głównie Niemiec ale i innych) pokazuje relacje tych rządów z tymi przegranymi terrorystami.
   Te relacje rządów (nie narodów a nawet wbrew narodom) są takie że to są „nasi sojusznicy” (najemnicy) i musimy im pomóc bo się jeszcze przydadzą w destabilizowaniu niejednego państwa w tym unijnego. Niektóre państwa UE zaczynają dokazywać, pokazując swoją suwerenność i asertywność od UE a UE tego nie lubi (bo nie lubi tego wielki brat zza wielkiej wody a wielki brat nie lubi bo nie lubi tego grupa trzymająca władzę za wielką wodą a jaka to grupa to wszyscy wiemy).

   Tak myślę że szybko się okaże że Orbana zlikwidował jakiś snajper z Syrii (albo Libii czy Iraku albo Afganistanu) którego zastrzelili koledzy podczas jakiejś kłótni np o białą kobietę którą złapali na ulicy…
   Innych nielubianych w UE polityków czeka pewnie podobny też.

   W taki sposób największa „demokracja” na świecie czyli USA (a raczej zakulisowe kręgi decyzyjne) będą utrzymywać tę Europejską, wasalną demokrację przy „życiu”.

   Brzydko to wygląda.
   Posprzątać ten gigantyczny bałagan może tylko Rosja z Chinami przy udziale
   innych asertywnych od „największej demokracji świata” państw.

   Czy uda się posprzątać bez rozlewu krwi ?
   Nie uda się, za dużo zaprzyjaźnionych przegranych terrorystów oraz banderowców (ten sam rodzaj ludzi) chce teraz zarabiać w UE.
   Pracować oni nie potrafią za to strzelać i mordować tak ( i łatwo u nich wykrzesać poza finansową motywację).
   A płatnik zza wielkiej wody zawsze gotów jest zapłacić za „utrzymanie strefy wpływów” albo za „obronę interesów”.
   Każdy bandyta, każdy mafiozo prowadzi dokładnie identyczną politykę.
   Kto takiemu wchodzi w „interesy” na tego ktoś „kompetentny” dostaje godnie opłacone zlecenie. (na Kennediego i wielu podobnych też).
   Teraz w UE chętnych na realizację takiego choćby zbiorowego zlecenia (Majdan) jest wielu kompetentnych bo wyszkolonych i z doświadczeniem bojowym „patriotów”.

   Źle to wygląda.

Comments are closed.