Alternews – 27.03.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

18 thoughts on “Alternews – 27.03.2013

 1. No widzę,że wreszcie wzięliście sobie moje uwagi do serca i „mówicie” bardziej odważnie
  i otwarcie o wielu sprawach nie tylko polskich ,ale i światowych ,co w dzisiejszych czasach
  globalizacji jest ważne i nierozerwalne ,co wpływa pośrednio również na Nasz kraj Polskę.
  Oby tak dalej….więcej konkretów ,a mniej filozofii i „papki medialnej”.

 2. Już podawałem tego linak ale jeszcze raz wrzucę bo świetnie
  pasuje do alterniusa:
  Microsoft, Google, facebook, Chrome OS, PayPal, Skype itd.
  to JEDEN zintegrowany system.

  HUMAN GENOM PROJECT (HAARP, Chemtrails)

  NAUKOWO-OLIGARCHICZNY TOTALITARYZM

  Wywiad z Lauren Moret:
  http://www.youtube.com/watch?v=rqTcXu3swSE

  i ciekawostka z mainstreamu:
  Polska posiada największe w Europie, a prawdopodobnie także w świecie złoża wód siarczkowych – donosi „Echo Dnia”.
  http://www.sfora.biz/Najwieksze-zloza-na-swiecie-Polacy-maja-prawdziwy-skarb-s53990
  WARTO TO MONITOROWAĆ !

 3. Refleksja ze spotkania BRICS – wygląda na to, że ta potężna piątka nie jest, a przynajmniej próbuje się odciąć od NWO. To dobry njus! 🙂
  B. trudno zlokalizować Rosję i Chiny na mapie globalistycznej układanki.
  Światowy Rząd bez nich? Kpina…

 4. Odnosnie do linku Lauren Moret:
  Zastanawiam sie dlaczego zydzi w takim stopniu opanowali nasza fizyczna rzeczywistosc . Mam na mysli komputery, pieniadze i inne rzeczy bardzo trzymajace nas fizycznie na Ziemi Prawdopodobnie byli to pierwsi tak zwani emisionariusze kultow na ziemi dlatego odeszli tak daleko od orginalnego Spirit i ten syntetycznie wytworzony i zmanipulowany Spirit ma ogromny impact na ich Soul dlatego kazda komorka w ich ciele mysli takim podobnymi schematami rozwoju .Dlaczego przejety Spirit potrafi wprowadzic wyjatkowo techniczne programowanie Soul . Jest to holograficzne domino Jak sie jedna komorka pali albo peka (to zalezy od kazdego wyoobrazni )to druga zaczyna kielkowac albo sie wylaniac . wlasciwie to nie chcialbym zeby moj Soul ulegl takiemu programowaniu i byl screw-up w kulcie a potem w technologii na nastepne tysiace lat .Wole byc zbieraczem grzybow albo rozmawiac z drzewami i zwierzetami jak juz sie z ludzmi nie da.

 5. przestańcie biadolić i zajmijcie się swoim wykształceniem zawodowym 🙂

 6. Kalina-soul,spirit,screw-up nie są polskie-dlaczego nie piszesz po polsku-mogę wiedzieć dlaczego nie po polsku?Czyżbyś myślała,że jestem zobowiązany znać fiński?Może chcesz mnie przekonać,że to angielski?Może prezentujesz swojego rodzaju modę językową-tak ,czy inaczej nie rozumiem dlaczego nie chiało sie komuś napisać po polsku pomimo,że talentu komuś nie zabrakło.Pozdrawiam.

 7. Panie Januszu. Spokojnie. Polska stanęła po stronie USA w obliczu zagrożenia terrorystycznego. Osobiście nie mam najmniejszych wątpliwości, że przyjęte przez kraje zachodu sposoby walki z zagrożeniem, bardzo poważnym zagrożeniem ze strony radykalnych islamistów – w tym przesłuchania – służą zachowaniu bezpieczeństwa naszym rodzinom, naszej przyszłości i kulturze. Nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości.
  Proszę o obiektywny przekaz informacji.
  Bardzo dziękuję za zaangażowanie i serdecznie pozdrawiam.
  Damian.

 8. Bez agresji Selwester bez agresji:)
  Spiryt to chyba jest Duch ale nie jestem pewna czy ci odpowiada to slowo. Soul jest to Dusza chyba . Tak mi nie pasuje ale jeak wam bedzie to bede pisac o tym w ten sposob .

 9. Jezeli pisze cos o wierzacych zydach co sie innym nie podoba bo nie rozumie , ze ta cywilizacja troche zbladzila i tyle poprostu beda dluzej w matrix , ktora wytworzyli . Ja nie krytykuje nikogo tak poprostu jest . Ja nie jestem odpowiedzialna za taki wybor drogi. Tak samo nie wiem czy w mojej lini krwi nie ma domieszki tej rasy . Nie jest to nagonka na zydow bo katolicy i muzulmanie podobnie sie zalatwili .

 10. Kalina-tłumaczenie nie jest kompletne-screw-up poprosze i będę mógł przeanalizować o czym wcześniej pisałaś.Bez agresji pozdrawiam.

 11. Screw-up:) to jest screw-up i jeszcze jedno screw-up. A co nie jest screw-up?

Comments are closed.