Alternews – 27.03.2015

49 thoughts on “Alternews – 27.03.2015

 1. „Podoficer Komendy Stołecznej Policji Kamil Całek odchodzi z policji na znak protestu. Do takiej decyzji skłoniły go m.in. ostatnie wydarzenia w Legionowie, Sosnowcu, gdzie zmarły dwie osoby, wobec których interweniowała policja.

  Wczoraj opublikował w internecie film, w którym mówi, że ma dość nabijania statystyk.

  – Nie będę wypisywał mandatów powstańcom warszawskim. Ci ludzie zasłużyli sobie na szacunek – mówi na nagraniu.

  https://www.youtube.com/embed/sqy6LeW_zFY

  – Mamy zakaz pouczania, mamy tylko mandatować. Myślałem, że to ja jestem policjantem, to ja decyduję, bo jestem na miejscu i wiem, czy pana należy pouczyć, czy pani przeszła na migającym świetle, bo ma 93 lata, ledwo chodzi i przeżyła powstanie warszawskie – wyjaśnia.

  Dzisiaj Całek spotkał się z dziennikarzami przed gmachem Komendy Stołecznej Policji na krótkiej konferencji prasowej.

  – Poświęcam się dla koleżanek i kolegów, którzy muszą kreować sztuczne, niepotrzebne pseudowyniki – oznajmił, zapowiadając złożenie raportu o odejściu ze służby.

  – Jestem twarzą tego pęknięcia, tej rewolucji – oświadczył.

  Skarżył się, że polscy policjanci są „pod stałą presją przełożonych, jeśli chodzi o wyniki”. – Potrzebne są głębokie, systemowe zmiany w tej instytucji (…) Zmuszony jestem wystąpić ze służby w policji, aby nie być społecznie napiętnowanym oraz utożsamianym ze skompromitowaną instytucją, która w oczach zwykłych obywateli wzbudza, niestety, powszechną pogardę – stwierdził.

  – Proszę o zwolnienie mnie ze służby w policji. Prośbę swą motywuję faktem braku możliwości dalszego kontynuowania służby jako podoficer w policji, ze względu na silne przeświadczenie o tym, że instytucja państwowa jaką jest policja na dzień dzisiejszy nie wypełnia roli do jakiej została powołana – mówił Kamil Całek.

  Z nieoficjalnych informacji wynika, że policja wszczęła już postępowanie dyscyplinarne wobec sierż. Kamila Całka.

  =====================================

  APEL DO CZYTELNIKÓW MACIE BLOGI , KONTA NA F.B
  ZAKŁADAJCIE LISTY POPARCIA I WSPARCIA TEGO CZŁOWIEKA !!
  LINKUJCIE TEN WPIS WSZĘDZIE !!!!
  BO WARTO , I WAŻNE BO GO ZGNOJĄ JAK TYLKO ZNIKNIE NAM Z OCZU

  (https://miziaforum.wordpress.com/2015/03/27/czas-przebudzenia-policjant-kamil-calek-odchodzi-ze-sluzby-nie-bede-wypisywal-mandatow-powstancom-warszawskim/ )

  1. Dzielny policjant. Wywalił kawę na ławę.
   Policja w reakcjach jeszcze raz potwierdziła jaka jest na prawdę (oskarżenia tego który wywalił prawdę o policji).
   Takie reakcje policji są zawsze gdy pokrzywdzeni i media wywloką jakieś brudy Policji na światło dzienne (nagminne pobicia podczas interwencji czy na komisariatach czasem ze skutkiem śmiertelnym, brutalne interwencje, nadużywanie siły… mataczenie, zastraszanie świadków oraz ofiar, niszczenie dowodów, fałszywe zeznania, naciągane obdukcje lekarskie policjantów, fałszywe zwolnienia lekarskie gdy robi się gorąco, ochrona bandytów w policji przez ich przełożonych).

   Niestety Policja Polska to jedna wielka antynarodowa mafia (to wprost skutek rządów mafii chazarskiej), praktycznie bezkarna bo chroniona przez mafię prokuratorsko sędziowską.
   W sumie te struktury to Polski wymiar niesprawiedliwości o wielu niedostępnych zwykłym ludziom przywilejach (emerytury, bezkarność, zarobki).

   1. cyt:”Niestety Policja Polska to jedna wielka antynarodowa mafia (to wprost skutek rządów mafii chazarskiej), praktycznie bezkarna bo chroniona przez mafię prokuratorsko sędziowską.:

    Każda policja/i wojsko każdego kraju na Ziemi jest jedną wielką antynarodową bezkarną chronioną mafią, i zawsze tak było. Stoją na straży NIErządów państw przed ewentualną rewoltą społeczną (i przy okazji… od czasu do czasu napadają się wzajemnie przez granice)

  2. Podoficer Kamil Całek jest polskim bohaterem narodowym na miarę Ryszarda Kuklińskiego i E Snowdena
   Mogą o nim mówić różnie: romantyk, samobójca, obłąkany, itd. Ważne jest tylko jak bardzo , daleko i nieustępliwie będzie chciał walczyć o ujawnienie i rozpowszechnienie prawdy polskiej, w tym przypadku o policji, straży miejskiej itp… I jak można go wesprzeć?… Bo coś z naszej strony przecież można dla niego zrobić, to aby się przynajmniej trzymał.
   Czy np NTV lub TvRepublika byłaby zdolna, w stanie zaprosić go do studia na wywiad?……………….czy to jest zbyt ryzykowne w Systemie? jeśli jest…zrozumiem

   1. W każdym razie Dał dowód CZŁOWIECZEŃSTWA i pokazał z czym mamy do czynienia. A mamy z Inwazją i o wiele gorzej. O wiele gorzej jest na prawdę niż w filmie „Oni żyją” potocznie okulary prawdy. Bo te istoty są o niewyobrażalnie więcej gorsze niż najpodlejszy Demon. A takie są Rządy, Systemy, Władza, Urzędnicy … Tu nie chodzi o pieniądze.

 2. Wybory Prezydenckie w Polsce mogą być pierwszym krokiem do wyzwalania Polski spod mafijnego buta.
  Te wybory to także wybory między wojną a pokojem w Europie.
  (mafia chce wojny PO i PIS chcą tego czego chce mafia … chcą wojny)

  Warunkiem jest głosowanie wyłącznie na kandydatów anty systemowych deklarujących jawnie swój sprzeciw sprzeciw polityce mafii (polityka gospodarcza, międzynarodowa).
  Drugim warunkiem jest uczestnictwo w wyborach czyli frekwencja, wiadomo bowiem że mafia swoim każe uczestniczyć w wyborach. Przy małej frekwencji zwykłych ludzi mafia zyskuje przewagę procentową (oni mogą sami się wybierać gdyby obywatele nie chcieli iść do wyborów, tak sprytnie skonstruowali ordynację wyborczą).

  Zdefiniowani przedstawiciele mafii to post solidaruchy z PO i PIS (ciągle to powtarzam bo takie są fakty), sprzedajne PSL oraz niejaki G.Braun przedstawiciel Watykanu.

  Znany anty systemowiec Korwin Nikke to niestety skrajny absurdalny neoliberał (monarchista) czyli zwolennik państwa oligarchicznego, czyli ktoś kto może bardzo zaszkodzić zwykłym ludziom. A szkoda bo gość ma jaja, jest asertywny… gdyby jeszcze miał racjonalne poglądy to bym na niego zagłosował.
  Reszta kandydatów za wyjątkiem kandydatki SLD to plankton polityczny bez zaplecza.

  Moim zdaniem pozostaje tylko Ogórek z zapleczem w postaci SLD i Millerem który jest podobnie jak Korwin mocno asertywny i anty systemowy. Miller za stawianie się systemowi dostał już raz poważnego kopa od mafii poprzez zorganizowanie prowokacji Rywina.
  Miller oczyścił SLD z V kolumny mafii czyli z ludzi Kwaśniewskiego.
  Miller moim zdaniem w sposób wyważony meandruje między socjalizmem a kapitalizmem (taki mikst bardzo sprawdza się w Niemczech które są krajem kapitalistycznym ale z silną domieszką socjalizmu czyli socjalu dla ludności).
  Miller ma swoje grzechy polegające uginaniu się pod presją mafii by się przed nią nie złamać (więzienia CIA) ale gdyby się nie uginał to by go już nie było (jak Leppera).
  Miller gra z mafią w szachy na granicy ryzyka, raz tę granicę przekroczył (afera Rywina).
  Mafia Millera bardzo nienawidzi poprzez swoje media i swoich agentów wpływu a to jest najlepsza rekomendacja. Leppera też nienawidzili i to też była dobra rekomendacja.
  Kogo jeszcze mafia nienawidzi ? Kogo nie znosi Watykan ?
  Głosujcie na tych których opluwa mafia i przedstawiciele Watykanu (niezawodna rekomendacja że są anty systemowi).
  Głosujcie na tych którzy mają zaplecze polityczne i racjonalny program (warunek skuteczności działania).

  Pierwszy krok do wolności a teraz także do pokoju w Europie to odsunięcie mafii
  od władzy.

  1. No Oscar – Braun jest jednym z moich typów – czy masz jakieś linki – dowody na to że jest przedstawicielem Watykanu? Jestem otwarta na informacje zanim pójdę zagłosować.

   1. Coś takiego znalazłem.
    http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120664,metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad

    Brauna się dobrze słucha… ale watro „w nim” głębiej pogrzebać.
    Mafia podstawia nam swoje „czarne konie”.
    Takim ewidentnie jest Palikot co to zmienia się z godziny na godzinę a tak naprawdę jest liberałem.
    Lewicka niby lewica ale jakaś taka fałszywa bez programu ..
    Nałęcz który robił za „niepokalaną lewicę” w praktyce tej lewicy szkodził jak się tylko dało (jest raczej w mafijnej drużynie).

    Trzeba uważać.
    Brauna trzeba prześwietlić. Mnie on mniej interesuje bo ja będę prześwietlał Ogórek.

   2. Dzięki Oscar, to stawia mojego kandydata w innym świetle. Jego nadmiernie akcentowana pobożność raziła mnie trochę, bo wydaje mi się że światopogląd to jest sprawa intymna i nikt nie powinien się obnosić ze swoimi intymnymi sprawami, ale nie spodziewałam się takich jego powiązań.
    Lubię alternatywę (tylko Kowalski zostaje), więc trzeba będzie wobec tego znowu dać szansę Mikkemu nawet pod groźbą utraty prawa do głosowania 🙂

   3. zgadzam się że Korwin jest oszołomem, ale trzeba się przyjrzeć, może uda się znaleźć więcej racjonalizmu niż oszołomstwa i przeanalizować na ile szkodliwe jest to oszołomstwo, może od biedy da się przetrawić, 😉

  2. Może to naiwne ale jeśli chodzi o kandydata na prezydenta to według mnie pierwszy i najważniejszy warunek żeby był patriotą – a tu nie ma jak zmierzyć wskaźnika patriotyzmu – pozostaje zaufanie że jeżeli jest Polakiem od wielu pokoleń ( żadnych zmian nazwisk na wiele pokoleń wstecz) to leży mu na sercu dobro Polski. Zakładam że patriota + umiejętnie dobrani doradcy (również sprawdzeni pod względem patriotyzmu 🙂 ) wykreują najlepszą z możliwych dróg dla ICH ukochanego kraju. Pozostawiłabym detale w ich rękach – gdybym im ufała.
   Zaplecze polityczne – tak, zapewne jest bardzo ważne, ale program polityczny z którego zrobiono najważniejsze kryterium okazuje się bezwartościowy. Mają gdzieś swoje obietnice i poglądy wygłaszane na użytek kampanii, mają gdzieś ten nie swój kraj jak tylko dobiorą się do władzy.

   1. Patriota to za mało ale to warunek konieczny.
    Patriota nie tylko chcieć ale i umieć (mieć skuteczny czyli działający program) oraz mieć „jaja” żeby nie dać się zniszczyć
    mafijnym i niemafijnym szujom.

    Te „jaja” są w naszych warunkach (kultury politycznej i medialnej na poziomie bruku) są również warunkiem koniecznym.

   2. Tak Oscar – masz rację – chciałam tylko zwrócić uwagę że pierwsze kryterium i podstawowe to PATRIOTYZM badany na wiele pokoleń wstecz za pośrednictwem pochodzenia (bo innego sposobu nie ma).
    I osoba która nie spełnia tego warunku od razu jest eliminowana z grona pretendentów. Po tej eliminacji kandydaci prezentują dalsze swoje walory i wtedy naród decyduje czy woli lewicowca czy prawicowca czy jeszcze innego.
    A tak se zamarzyłam…….

 3. Panie Januszu, Korwin(Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja) to nowa partia JKM. Korwin jest kandydatem na prezydenta tej partii, a Wilk Nowej Prawicy.

 4. https://miziaforum.wordpress.com/2015/03/28/polski-rzad-nienawidzi-80-polakow-czym-skonczy-sie-ta-nienawisc-rzezia-pseudoelit/
  Można sie z moja ocena sytuacji zgadzać nie zgadzać przyjmować do wiadomości lub olewać – ale fakty są faktami 60 % polaków jest sprowadzona na dno we własnym kraju
  Nie chodzi mi o ciche cierpienie zrezygnowanych ……….
  Rdzeniem rewolty będą właśnie ludzie – znający swą wartość nie nauczeni fałszywej skromności – ludzie którzy mają świadomość że ciężko pracowali zdobywając wykształcenie
  I niema – powodu aby jakiś zaćpany synalek polityka zajął mu należne miejsce w kraju , życiu zawodowym !!
  A właśnie już mamy takich – którzy sięgną po to co im się należy !!!!!!!!!!
  Masa krytyczna została osiągnięta – to oni staną się prawdziwą elitą wygniatając te mendy metodą fizycznej eliminacji
  – trzeba będzie im pomóc

  1. Materiał jest drastyczny.
   Sprawców zniewolenia Polski należy ukarać ale zgodnie z prawem, w krótkich lecz uczciwych procesach sądowych. (mafia potrafi odwlekać w nieskończoność procesy sztuczkami proceduralnymi… i te metody destrukcji sprawiedliwości należy mafii odebrać).
   Żadnych samosądów i zemsty tłumów, widowiska dla gawiedzi.
   Tak nie buduje się państwa demokratycznego.
   Z drugiej strony dla świadomych sprawców śmierci niewinnych ludzi odwiesiłbym karę śmierci (zbrodnie wojenne, zlecanie zabójstw), dla innych sprawców zniewolenia narodu, rabieży majątku we własnym i cudzym (mafijnym, kościelnym) interesie…. dopuściłbym przepadek mienia (rodzinnego, klanowego, mafijnego) oraz wieloletnie więzienia w obozach pracy tak by ciężko odpracowywali to co zniszczyli w Polsce (z majątków prywatnych nie są w stanie wyrównać strat których narobili).
   Umowy i zobowiązania Polski które poczynili w złej wierze powinny być uznane za nieważne (zobowiązania finansowe, pożyczki, zadłużenie, złodziejskie prywatyzacje…zwolnienia z podatków, … inne geszefty).

   Cały proces powinien mieć charakter cywilizowany oparty na faktach, dowodach i surowej sprawiedliwości (w interesie narodu Polskiego).

  2. „ja nawet zachęcam do jeszcze większej buty chamstwa i bezczelności te pseudo elity”

   Zgadza się 😐

 5. Obama nie przyjął w Washingtonie szefa NATO.
  To siarczysty policzek dla tej marionetki mafijnej i dla całej mafii.
  Oznacza to chyba tyle że Obama nie chce III wojny Światowej do której zmierza mafia. USA to duża siła i mafia tylko dysponując tymi zasobami USA może „urządzać” świat po swojemu.
  (Tak jak Palestynę, Jugosławię, Irak, Afganistan, Libię, Syrię… teraz Jemen… a w planach Ukraina).

  Wygląda na to że przeciek medialny ze spotkania Putina z Obamą kilka lat temu był i niezamierzony i szczery. (a może zamierzony) Przypomnę że gdy Prezydenci myśleli że mikrofony są wyłączone zamienili kilka słów poza protokołem i wtedy Obama powiedział że ..”teraz nie może ustąpić w jakiejś kwestii Putinowi bo kongres naciska czy cuś.. .ale załatwi to później..” coś w tym sensie.
  Jeżeli tak jest rzeczywiście i Putin o tym wie (a wie dużo więcej niż piszą media czyli niż my wiemy) to Putin prowadzi trudną ale bezpieczną grę z mafią i to mafia się miota w bezsilnej wściekłości (co akurat w mediach tej mafii widać gołym okiem).
  Obama w tej grze wygląda na sojusznika Putina (i świata który ma dość dominacji i wyzysku mafii).

  Mafia musi zlikwidować Obamę, musi zlikwidować Putina i pewnie takie ma plany.
  Co do likwidacji Putina to wcale się z tym nie kryje. Z likwidacją Obamy mafia musi się kryć z oczywistych względów (formalny sojusz, wsparcie USA dla Izraela…).

  Europa bez mafii dogada się z Rosją na zasadzie wzajemnych korzyści. Pytanie tylko czy Niemcy zechcą odebrać Polsce landy wschodnie i w jakim stylu to zrobią oraz jak potraktują Polaków ? Jak nowych obywateli Niemiec czy jak mafia dotychczas czyli jak obywateli drugiej kategorii.
  Od Polaków w tej kwestii niestety już prawie nic nie zależy (co zawdzięczamy post solidaruchom i ich polityce od 89r). Rosja Polsce nie pomoże (ale i pewnie nie zaszkodzi bo raczej ma wielkie serce niż jest mściwa… mściwa to jest mafia… i z tym należy się liczyć).

  Moim zdaniem w tym roku zapadną istotne rozstrzygnięcia.
  Mam nadzieje że będą to rozstrzygnięcia w trybie referendum a nie w trybie działań bojowych.
  Dlatego te najbliższe wybory Prezydenckie są skrajnie kluczowe dla Polski i dla świata
  (mafia pozbawiona władzy nad Polską zostanie bardzo osłabiona … na Ukrainie i w Europie).
  Jeszcze jest szansa że Prezydent w stylu Orbana (czyli kto ?) będzie w stanie przeprowadzić Polskę przez te burzliwe zmiany.
  Polacy podczas tych wyborów mają szansę pozbyć się wpływów mafii (to będzie proces) i przyłączyć Polskę do koalicji państw nie popierających agresywnej mafii.
  Trzeba zagłosować.

 6. Hit ostatnich dni, miliony wyświetleń.
  Uwaga sercowcy zwłaszcza z „solidaruchowymi” korzeniami radzę przygotować zawczasu walerianę.
  https://www.youtube.com/watch?v=-v6Jw9rsWCE&feature=youtu.be

  Taka jest brutalna prawda… o Putnie.
  Wybierzcie Polsce podobnego Prezydenta (lub Prezydentkę).
  (z jajami, z rozumem, z kręgosłupem moralnym, z otwartym patriotyzmem, bez uprzedzeń i fobii, zrównoważonego psychicznie i pozbawionego moralności Kalego).

  1. Korwin ma tutaj prawie racje.
   Polska jako kraj neutralny a w każdym razie jako kraj wyzwolony od wpływów mafii może się walnie przyczynić do ograniczenia niebezpieczeństwa wojny na Europejskim teatrze. (Odizolowanie Ukrainy od NATO).
   Pewien problem jest z Rumunią która podobnie jak Polska jest rządzona przez mafijne marionetki (amerykańskie bazy w Rumunii) a która graniczy z Ukrainą ale poprzez Karpaty czyli tereny nie do końca etnicznie rumuńskie (mniejszości Węgierska i Słowacka).

   Polsce potrzebny jest asertywny Prezydent (taki jak Orban) spoza mafijnego (post solidaruchowego) układu (spoza PO, PIS i PSL).
   Są wybory .. wszystko w rękach ludu … ten lud już nie raz spieprzył swoją szansę. Czy teraz otrzeźwieje ? Mafia liczy że nie otrzeźwieje ( i wiele razy okazywało się mafia że ma racje).
   Skupta się Polacy, idźta po rozum do głowy a nie do kościoła … KK to hierarchia Watykanu a nie Polski. Idźta na wybory.

   Polska nie jest pępkiem świata .. to tylko mafia wam to wmawia robiąc was w konia w te i z powrotem (cud nad Wisłą, Katyń, żołnierze wyklęci….jak Polacy wygrali II wojnę światową, Polska jest częścią cywilizacji zachodniej…, USA najlepszym przyjacielem Polski…, Moskal to odwieczny wróg Polski, KK to ostoja Polskości.. JPII świętym…cuda na kiju).
   Jak dzieci … a mamy XXI wiek i dostęp do mediów (prawdziwie alternatywnych) naprawdę nie jest problemem jedyny problem to umiejętność czytania ze zrozumieniem.

   1. „Są wybory .. wszystko w rękach ludu … ”

    – może ludu brytyjskiego, skandynawskiego, francuskiego czy węgierskiego , ale nie polskiego czy rumuńskiego
    …Wszystko w rękach KK i mediów. Propaganda opium dla ludu…

   2. w roku 80-tym – i innych wcześniej – nie było InterNetu, a jednak publika potrafiła się zorganizować solidarnie (…duże zakłady pracy?… Oczywisty jawny wróg?)
    Dziś w dobie giga dostępu do Informacji, publika zaćpana propagandą idzie zagłosować na POPIS. Udało IM się skłócić i podzielić skutecznie polski naród (bardziej skutecznie tylko Ukrainę Tamtym udało się skłócić – jak widac napuścili na siebie tam publikę z bagnetami do gardeł)
    Nie ma rady na to wszystko co sie dzieje we świecie
    Komu zależy na ładzie społecznym nowym państwie, Ziemi , Cywilizacji itd ,pozostaje mu modlitwa do Ra o św. Przebiegunowanie. I niech sie palo niech sie walą

 7. Janusz Z, od 13 min:
  „Tak funkcjonuje to państwo, w wymiarze samorządu terytorialnego jak i w ogólnopolskim, to jest głęboko chore, nie wiem czy nam się uda zakończyć, chyba jakimś jednym Wielkim Resetem”

  – Tak, tylko czym ma być…będzie… ten „Wielki Reset”?
  Kręgi alternatywne są za słabe,to kto inny ma to zrobić? Społeczeństwo wycieńczone kredytami-przyparciem do muru, i dociskaniem pasa, nie ruszy jak w zrywach przeciw Komunie
  OK-od środka więc to jest tylko możliwe u nas, wyłom w systemie, np w policji, za którą pójdą inni. Ale policjanci też mają kredyty tym bardziej, bo pewniejsza, płatna robota.
  I na koniec NATO-stoi na straży spokoju społecznego w Polsce. Oni tam na górze mają recepty na wszystko (ostatecznie włączając otrucie Kamila C. uranem)
  Ma być konflikt z Rosją a bez Polski (terytorium, neutralne) tej inwazji/prowokacji nie uda im się dokonać
  pozostaje więc co, jak nie większy wybuch koronalny Ra który popali instalacje elektryczne/elektroniczne, będzie paraliż, powstaną samoczynnie jakieś łady społeczne od nowa bez reżimowych batów i smyczy,
  albo jakaś 3 Wielka Wojna w Europie wymknie się IM spod kontroli i rozleje po narodach w formie rewolty globalnej. Trudno powiedzieć czym jest…ma być ten Wielki Reset, ale jak MA BYĆ, to może… niech będzie jak najszybciej, bez czekania na niego pokoleniami…

  1. Można wiele zrobić i to szybko.
   System podatkowy… ustawić tak by podatki płacili najwięksi a najbiedniejsi nie (progi podatkowe). Do silni powinni wspierać słabszych a nie jak dotychczas tuczyć się na wyzysku biednych ludzi.

   Wydatki państwa … ograniczyć wydatki na mafię (zbrojenia, KK, przewały ze „wsparciem unijnym”, kominy płacowe, nadmiarowi urzędnicy … emerytury i renty „uprzywilejowane”, kominy rentowe i emerytalne, zlikwidować Krus dla dużych, zlikwidować podatki od emerytur, zlikwidować zwolnienia z podatków dla zagranicy….zamiast myta ma autostradach wprowadzić winiety jak reszta świata….
   A zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wspieranie POLSKIEJ przedsiębiorczości (tanie kredyty dla POLSKICH firm) , wsparcie rodzin wielodzietnych, podniesienie kwoty wolnej od podatku, płacy minimalnej… emerytur głodowych.

   Zlikwidować bezrobocie jedno kartkową ustawą o skróceniu czasu pracy o jedną godzinę (natychmiast niknie bezrobocie i rośnie cena pracownika czyli rosną płace).

   Budżet równoważyć i wychodzić z lichwy (za wszelką cenę).
   Zezwolić rolnikom na sprzedaż detaliczny żywności (skończyć z wyzyskiem rolników przez hurtowników czyli mafię).
   Opodatkować hipermarkety i inne zagraniczne koncerny (ukrócić machloje w wyprowadzaniem zysków za granicę ..podatek obrotowy).

   Wystarczy chcieć. Mafia nie chce.

 8. Wywiad Magdaleny Ogórek w TV.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Magdalena-Ogorek-rzad-korzysta-z-moich-pomyslow,wid,17402700,wiadomosc.html

  Pokazała że jest dużo silniejsza niż to wmawiały nam mafijne media.
  Pokazała że jest asertywna, wykształcona, kompetentna, inteligentna, wygadana i nastawiona na racjonalne rozwalenia tego post solidaruchowego systemu zniewalania Polaków.

  Przy niej Komorowski, Duda czy inni kandydaci to karły intelektualne.
  No z wyjątkiem Korwina … ten też jest asertywny tyle trochę szalony ideologicznie.
  Palikot to pajac, jajcarz …
  Nawet dominator PO Donek przy niej to zwykły bezideowy krętacz matacz manipulator.

  Ja jestem pozytywnie zaskoczony tym co mówiła Ogórek i jak to mówiła.
  Zobaczymy co nam więcej powie.
  Ciekaw jestem na czym polega jej niezależność programowa od SLD, ma mieć jak twierdzi program szerszy niż SLD.
  Moim zdaniem bije na głowę pozostałych kandydatów, czym niestety sprowadzi na siebie wściekłe ataki mafii… pytanie czy potrafi sobie z nimi poradzić.
  Lepper czy Miller sobie radzili ale i tak nie dali rady. Lepper nie poradził sobie z piątkowym samobójcą a Miller z prowokacją Rywina i nagonką wszystkich psów mafii na raz (PO , PIS, PSL, Kwaśniewski i jego banda, media, KK…służby specjalne).
  Olszewskiego zmietli gdy okazał się niezależny od mafii, Oleksego zgnoili „lustracyjnie” za to samo.

  Postawić się mafii to naprawdę poważne zadanie.
  Ale kobiety są twarde.

 9. Zbigniew Brzeziński: „Polska musi się zbroić”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17653857,Zbigniew_Brzezinski__Polska_musi_sie_zbroic.html

  Tydzień temu w Alternews cytując Zbigniewa (nie pamiętam teraz dokładnie o co chodziło Zbigniewowi, ale najwyraźniej się zapomniał, bo wydźwięk tego co powiedział był iście alternatywny) Paweł N powiedział, że Zbigniew Brzeziński przeszedł chyba na…Jasną Stronę.
  Najwyraźniej Zbigniew B się zapomniał, pewnie początki demencji, zapewne dostał ostrzeżenie, jak mu się nie poprawi to go zdejmą ,bo gorliwie teraz nadrabia swój błąd.
  Wypadałoby tamto zdementować Redaktorze Pawle

 10. Trochę prawdy o Jugosławii.
  Kto wywołał tę wojnę i dlaczego.

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/03/30/prawda-i-klamstwa-o-rozpadzie-jugoslawii-to-nie-milosevic-od-samego-poczatku-byla-to-amerykanska-operacja/

  Ta prawda jest zupełnie inna od tej jaką na przekazywały mafijne media.
  Jak widać byliśmy okłamywani już wtedy… i tak jest do dzisiaj.

  W PRLu była propaganda ale nie aż tak brutalnie, bezczelnie kłamliwa jak ta zachodnia.
  To co mówiono w PRL o „wstrętnych zachodnich imperialistach” potwierdza się na każdym kroku …. od Jugosławii poprzez Irak, Afganistan, Erytreę, Pakistan, Libię, Syrię, … krwawo stłumione powstania w Katarze, w Bahrainie… teraz na Ukrainie
  Wcześniej był Wietnam, wiele krajów ameryki łacińskiej, Afryka, … publiczne zamordowanie Causesku (w Rumunii), publiczne zamordowanie Kaddafiego, mord na Sadamie Husainie, zamordowanie Miloszewicza… i tysięcy mniej znanych ludzi oraz miliony zwykłych obywateli.
  Wszystko to pasuje do opisów podawanym nam w PRLu o zachodniej imperialistycznej „demokracji”. (prawdę „komuchy” mówiły).
  Polska też padła ofiarą tym imperialistów (dzisiaj mówimy mafia…) i tylko Jaruzelski uratował nas od scenariusza Jugosłowiańskiego czy Ukraińskiego, no i strach mafii przed reakcją Rosji (wtedy ZSRR).
  Słuchajcie dalej radia „wolna Europa” tam nadawali takie same prawdy jak dzisiaj nadają w Gazecie Wybiórczej czy innym TVNie.

  Dzisiaj już wiecie a wtedy robiliście za pożytecznych idiotów wspierających całym sercem zniewolenie i grabież Polski.

  Musicie to wszystko sobie w głowie poukładać bo macie tam straszny bajzel.
  Prawda pomieszana z kłamstwami a z logiki wynika że bazowanie na takiej bazie zawsze prowadzi do fałszywych wniosków.
  Tylko na bazie czystej prawdy można stosować logikę …
  Trzeba rozumek oczyścić z kłamstw (kłamstwa opatrzyć indeksem „kłamstwo” i nie brać pod uwag`e w rozważaniach logicznych.

  To trudne ale konieczne gdy się nie chce zostać do końca życia „szczęśliwym pożytecznym idiotą”.

  1. „Tylko na bazie czystej prawdy można stosować logikę …”
   niestety nie znamy czystej prawdy więc logika każdego z nas jest dostosowana do tego co uznajemy za prawdę, już media zadbały o to żebyśmy mieli mętlik w głowie i nawet w internecie wiele jest różnych prawd często sobie nawzajem przeczących, Co za kłamliwe czasy. Łapię się na tym że nie wierzę w żadną z tych głoszonych prawd, tylko kombinuję po swojemu kreując kolejną „prawdę”

 11. Bardzo mądry artykuł o istocie liberalnego bandytyzmu.

  http://programista71.neon24.pl/post/120772,diament-za-kromke-chleba

  Można jego istotę ująć inaczej… bardziej społecznie.
  Relacja między tłustym i chciwym pracodawcą a zabiedzonym, bojącym się o swoje przeżycie pracownikiem jest właśnie taka jak opisywana w artykule relacja między więźniem sprzedającym gestapowcowi diament za kromkę chleba.
  Dla wyzyskiwanego do bólu pracownika tym „diamentem” jest jego ciężka praca za grosze (nie może się nie zgodzić bo panuje wysokie systemowe, liberalne, bezrobocie).
  Podobna sytuacja jest między klientem banku a bankiem.
  Klient nie ma szans na wygranie z Bankiem który ma kasę na adwokatów i adwokatów na etacie oraz szkoli sprzedawców w tym jak namówić klient na najbardziej niekorzystną dla niego ofertę (oczywiście korzystną dla banku.. np na lichwę albo opcje walutowe). Do tego dochodzi komornik z tajnym dla klienta wyrokiem od którego nie ma odwołania.
  Podobnie jest z umowami między klientem a innymi koncernami (media, internet, prąd, gaz, ciepła woda, sieci komórkowe…) wszędzie klient jest na dużo słabszej pozycji iż koncern który go doi do bólu (poprzez wymyślane przez sztaby cwaniaków kruczki w zapisach w umowie). Podobnie jest z ubezpieczycielami.. umowy są tak konstruowane że klient myśli że ubezpieczył się od wszystkiego a jak przychodzi po kasę to okazuje się że akurat od tego nie jest ubezpieczony (klasyczne oszustwo w majestacie liberalnego prawa).

  Neoliberalizm to system bandytyzmu społecznego, ekonomicznego, politycznego i medialnego.
  Tak to wymyśliła mafia i nazywa to „demokracją” a to zwykły system wyzysku lichwiarskiego, pracowniczego i konsumenckiego na gigantyczną skalę.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.

 12. No i mamy państwo Orwella.

  http://wolnemedia.net/prawo/szyfrowanie-wielkim-problemem-w-walce-z-terroryzmem/

  Wszystko co obywatel powie, napisze musi być otwarte i dostępne dla państwa.
  Zdaniem tych „demokratycznych” państw niedopuszczalne jest by obywatel mógł szyfrować swoje kontakty czyli że by obywatel mógł mieć zagwarantowaną prywatność kontaktów, myśli, poglądów.
  Na tym polega „wolność” wg mafii która rządzi zachodem a chce rządzić światem.

  Jak technologia pozwoli to nawet myśli obywatela będą rejestrowane w wielkich serwerach a jakiś „oberbansturmfurer” jakiejś chazarskiej instytucji „bezpieczeństwa narodowego” będzie podejmował „demokratyczne” decyzje których obywateli należy zlikwidować fizycznie a których tylko zniszczyć finansowo poprzez zablokowanie im wszystkich kont. ( warunkach planowanej likwidacji pieniądza fizycznego jest to skazanie człowieka na śmierć lub niewolnictwo).

 13. Tu szokujący komentarz z odwołaniem do źródeł.
  Tak tak to są „przyjaciele Polski” i innych zniewalanych narodów.
  Oni nie mają żadnych ograniczeń moralnych (liczne dowody od Jugosławii poprzez Irak, Afganistan, Libię Syrię. Palestynę…Ukrainę…. aż po Państwo Islamskie które stworzyli by odseparować Iran od Syrii czyli pozbawić Syrię Irańskiego wsparcia (to jedyny cel istnienia tego państwa)

  Poniżej wzmiankowany komentarz…


  Witam i dzięki za komentarz.

  Interesująca informacja dotycząca innego frontu tej samej wojny a mianowicie konfliktu na Bliskim Wschodzie. Mianowicie ok. miesiąca temu w kilku artykułach, głównie prasy irańskiej (czyli rzecz jasna niewiarygodnej dla „dziennikarzy” z mediów mainstreamowych typu Polsat et consortes) doniesiono, że nad terytorium Iraku zostały zestrzelone dwa samoloty brytyjskie dostarczające broń terrorystom z tzw. Państwa Islamskiego. W artykule opublikowanym na stronie irańskiej agencji informacyjnej Farsnews napisano m.in..:

  ” Rząd iracki dostaje codzienne raporty o regularnych zrzutach uzbrojenia nad terytorium prowincji al-Anbar kontrolowanej przez tzw. Państwo Islamskie przez samoloty koalicji firmowanej przez USA ”
  ” Amerykanom nie zależy na rozbiciu terrorystów ”
  ” Na terenach odbitych od tzw. Państwa Islamskiego znaleziono olbrzymie ilości broni wyprodukowanej w USA i Izraelu ”
  ” Terroryści z tzw. Państwa Islamskiego są wspierani przez niezidentyfikowane samoloty wojskowe ”
  ” Doniesienia Amerykanów o omyłkowych zrzutach uzbrojenia dla tzw. Państwa Islamskiego są zwykłym kłamstwem ”

  http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13931204001534

  http://www.redflagnews.com/headlines-2015/caught-red-handed-two-british-planes-shot-down-in-iraq-carrying-weapons-for-isis-terrorists

  Życie codzienne we wspieranym przez USA tzw. Państwie Islamskim. UWAGA: ZDJĘCIA BARDZO DRASTYCZNE

  http://www.barenakedislam.com/2014/07/06/is-congress-going-to-give-barack-hussein-obama-500-million-more-to-fund-anti-assad-jihadists-who-do-this-to-people-in-syria-warning-very-graphic/

  Liked by 3 people
  azazel44 , Marzec 30, 2015 at 11:26

  1. Czytałam gdzieś, że nasz ukochany prezydent podpisał ustawę przywracającą karę śmierci dla ludzi którzy w czasie wojny zdradzą „ojczyznę”, czyli nie będą chcieli walczyć o NBP, Lidla, Biedronki i resztę tego badziewia , no i oczywiście za istniejącą tylko formalnie Polskę.Polski nie ma, tak powiedział minister tego rządu, no to o co mają się dać zabić Polacy.Oczywiście za pana prezydenta i rząd bezpiecznie ukryty w innych krajach.Następny rząd z daleka będzie się przyglądać.

   1. Ciekawa jestem dla czego na banknocie 50zł jest Kaszmir 🙂 … Kaszmir ma ciekawą sytuacje geopolityczną.

  1. No jesteśmy zgodni w ocenach z prof Kiezunem.
   Ja też tak oceniam to solidaruchowate „wyzwolenie” czyli zniewolenie.
   ( również tym że Polska mogła pójść drogą Chin, mogła zostać wielkim producentem dóbr wszelakich w Europie bo Gierek zbudował ku temu fundamenty).
   Wieczna hańba tym którzy to zniszczyli.
   Pożytecznych idiotów wrodzona głupota trochę usprawiedliwia ale nie rozgrzesza.

   I chyba mamy rację.

Comments are closed.