Alternews – 27.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

37 thoughts on “Alternews – 27.04.2015

 1. ZNISZCZENIA POLSKI W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ
  http://www.polonikmonachijski.de/19739/19766.html
  Niemiecki koń trojański
  Bilion dolarów Niemcy są winni Polakom za II wojnę światową
  Gdyby Polacy wystawili nam rachunek za zniszczone miasta, zrujnowane fabryki, zrabowane dzieła sztuki czy zapóźnienie cywilizacyjne będące konsekwencją wojny, bylibyśmy dłużnikami w nieskończoność” – ostrzegał Günter Grass, niemiecki pisarz, laureat Nagrody Nobla.
  – Jeśli pani Erika Steinbach i jej podobni będą się domagać jakichkolwiek odszkodowań za utracone na wschodzie mienie, możemy im wystawić rachunek, którego nie będzie w stanie spłacić kilka pokoleń Niemców – mówi prof. Władysław Bartoszewski, były minister spraw zagranicznych RP. Policzyliśmy, ile Niemcy musiałyby zapłacić Polsce, gdybyśmy domagali się reparacji wojennych. Łącznie odszkodowania wyniosłyby co najmniej bilion dolarów (około 4 bln zł). To ponad sześciokrotnie więcej, niż wynosi nasz produkt krajowy brutto, to także ponad połowa rocznego niemieckiego PKB.
  Gdyby Niemcy spłacały tę gigantyczną sumę tak, aby nie doszło do krachu gospodarki tego kraju, zajęłoby im to około
  40 lat. Erika Steinbach, wysuwając żądania pod adresem Polski, nie tyle zagraża Polakom czy przyszłości Polski, ile zakłada pętle na szyje kilku pokoleń Niemców.
  Na jakiej podstawie możemy Niemcom wystawić rachunek
  Zwróciliśmy się do znanych amerykańskich prawników Edwarda Kleina i Michaela Hausfelda z pytaniem, czy podjęliby się sporządzenia i wniesienia pozwu o reparacje wojenne dla Polski, gdyby pojawiły się niemieckie roszczenia wobec naszego kraju. Edward Klein m.in. oskarżał powojenne władze Polski o zagarnięcie mienia Żydów, a także reprezentował wobec niemieckich firm byłych robotników przymusowych z Polski i innych krajów Europy Wschodniej.
  Michael Hausfeld reprezentował z kolei polski rząd podczas negocjacji o odszkodowania za pracę przymusową i niewolniczą. – Taka sprawa musiałaby być rozpatrywana przez międzynarodowe sądy, tu nie wystarczyłby cywilny pozew, bo chodzi o roszczenia państwa wobec państwa – mówi „Wprost” mecenas Edward Klein. Michael Hausfeld stwierdził z kolei, że można by znaleźć podstawy prawne do wniesienia takiego pozwu i nie byłby on bez szans. Sam Hausfeld – jako sygnatariusz umowy w sprawie odszkodowań dla robotników przymusowych – nie mógłby się jednak zaangażować w podobny proces, bo byłby to konflikt interesów. Nie podważając sensowności pozwu, Hausfeld wątpi, czy taka sprawa mogłaby trafić na amerykańską wokandę.
  Jakie są możliwości uzyskania przez Polskę reparacji wojennych od Niemiec?
  Furtka znajduje się w komunikacie rządu PRL z sierpnia 1953 r. Wtedy to, po zamieszkach robotniczych w Berlinie Wschodnim, rząd sowiecki zrzekł się reparacji od NRD. Dzień później to samo zrobił rząd PRL. W komunikacie mówiono wprawdzie o Niemczech, a nie NRD, lecz ZSRR pobierał reparacje tylko ze swojej strefy okupacyjnej, czyli właśnie z terytorium wschodnich Niemiec.
  Polska miała otrzymać 15 proc. z tego, co trafi do władz sowieckich. Rząd PRL nie mógł więc zrezygnować z czegoś, do czego de facto nie miał prawa, czyli z odszkodowań od całych Niemiec. Mimo iż w dyplomacji światowej uznano, że Polska jednostronnie zrzekła się wtedy należnych jej reparacji od całych Niemiec, podstawy prawne takiego stanowiska są wątpliwe.
  Zdają sobie z tego sprawę sami Niemcy, dlatego gdy w 1990 r. w Polsce pojawiły się głosy nawołujące do ponownego rozpatrzenia sprawy odszkodowań wojennych, Bundestag podjął uchwałę, w której stwierdzono, że „rezygnacja Polski z reparacji od Niemiec z 1953 roku zachowuje moc obowiązującą także dla zjednoczonych Niemiec.” Polski rząd w ogóle nie odniósł się do tej deklaracji.
  (…)
  – Gdyby niemieccy politycy zanegowali obowiązujące obecnie porozumienia, można w zgodzie z prawem międzynarodowym rozpatrywać kwestię reparacji wojennych – przekonuje prof. Jan Sandorski z Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego UAM w Poznaniu. Niemieccy politycy już to robią, choćby Erika Steinbach i w bardziej zawoalowany sposób Edmund Stoiber. –
  Polacy powinni być świadomi tego, że żądania Związku Wypędzonych nie są częścią niemieckiej polityki. Ważne, żebyśmy nie słuchali tych wszystkich złych podszeptów, które pojawiają się w obu naszych krajach, lecz by nasze rządy zdecydowanie kroczyły pojednawczą drogą – mówi „Wprost” Markus Meckel, deputowany SPD do Bundestagu. To prawda, że roszczenia Związku Wypędzonych nie są częścią polityki niemieckiego rządu, ale – jak zauważył w „Gazecie Wyborczej” prof. Leszek Kołakowski – w wypadku Niemiec to, co dzisiaj wydaje się niemożliwe, jutro może być realne.

 2. 1. Eksterminacja Polskiej wsi nie rozliczone zbrodnie NIEMIECKIE
  19 stycznia 2013
  http://okres-prl.blog.onet.pl/page/42
  http://okres-prl.blog.onet.pl/2013/01/19/eksterminacja-polskie-wsi-nie-rozliczone-zbrodnie-niemieckie
  Ten art, dedykuje mediom, politykom III RP z prawej i lewej strony.
  W powojennych Niemczech udało się, chociaż częściowo wymazać z pamięci szerokich kręgów społeczeństwa fakt stosowania wobec obywateli okupowanej Polski zbrodni i terroru. Determinowało to również proces kształtowania świadomości historycznej kolejnych pokoleń w Niemczech. Opinii publicznej starano się wpoić przekonanie, w czym niemałą rolę odegrała prasa, że właściwie osądzono już wszystkich zbrodniarzy, którzy przeżyli i których
  udało się ująć, a dalsze powracanie do przeszłości jest bezowocne.
  My dalej unikamy tematu zbrodni, jakich dopuścili się Niemcy – miesiac styczneń – wyzwalanie Polskich miast jest dobrym okres do przypomnienia młodemu pokoleniu o zbrodniach ludobójstwa. Telewizja publiczna potarfi emitowac filmy o powstaniu styczniowym a zapomina o II wojnie światowej -zmowa milczenia
  .
  Nie jest zrozumiale, dla czego Polska z przez 23 lata sprawę Katynia tak foruje a
  zapomina o 100 razy większych zbrodniach nazistowskich Niemiec, które do dnia
  dzisiejszego nie zostały ukarane.
  Proponuje ten film. FABRYKA ZŁA
  Filmy wojenne. Fabryka zła (2004) fragment
  youtube.com/watch?v=1PDRdE-z9uk

 3. Wczoraj pokazali w TVP info Magdalenę Ogórek i przeprowadzili z nią wywiad.

  http://www.tvp.info/19836570/ogorek-jezeli-pan-prezydent-zdecyduje-sie-przyjsc-na-debate-do-tvp-ja-na-pewno-bede-takze

  Po zmasowanym ataku mającym na celu załamanie Magdaleny nastąpiły pytania poważniejsze dotyczące programu wyborczego.
  Pani Magdalena wybroniła się przed atakami pokazując ich ułomność, stronniczość, małość, i kłamliwość miażdżąc swoimi wypowiedziami atakującego uzbrojonego po zęby w kartkę i słuchawki na uszach (podpowiedzi).
  W części programowej Magdalena Ogórek znowu zmiażdżyła prowadzącego który usiłował rozmyć, zdewaluować jej program.

  Za plus dla prowadzącego należy uznać fakt że po zadaniu destrukcyjnego pytania pozwalał swobodnie wypowiedzieć się Magdalenie Ogórek. Wszystkie próby przerwania jej wypowiedzi Magdalena pacyfikowała skutecznie.

  Od strony intelektualnej (poukładane w głowie) Magdalena Ogórek bije na głowę wszystkich pozostałych kandydatów. To inna liga po prostu.
  Inni przy niej to prostaki, krzykacze, krętacze, proste Bolki Bronki czy Dudki.
  Inna liga 3 klasy wyżej niż cała ta polityczna hołota w Polsce.

  Wypowiedzi proste logiczne, uzasadnione, z jasnym przesłaniem… ona wie co mówi.
  A to wszystko przy tak młodym wieku.
  To naprawdę człowiek wielkiego formatu.
  Nie ma takiego drugiego na polskiej scenie politycznej.
  Nawet Miller który też potrafi dobrze i logicznie mówić jej ustępuje.

  Zresztą zobaczcie sami i oceńcie sami.

  1. Jeszcze jedna myśl się wykrystalizowała.

   Jeżeli Miller lansuje osobę która go przewyższa intelektualnie choć jeszcze nie doświadczeniem to bardzo dobrze o nim świadczy.
   To pokazuje że Miller lansuje, wspiera kogoś najlepszego dla Polski nie dbając o własny interes (właściwa hierarchia celów obca pozostałym siłom politycznym).
   Pozostałe partie wystawiają w istocie niesamodzielne marionetki (Bronek, Dudek, ten z PSLu..) którymi spodziewają się skutecznie manipulować (dla własnych korzyści politycznych i ekonomicznych).

   SLD Millera (z ogromnym udziałem Millera) wystawiło kandydata w istocie samodzielnego i przewyższającego intelektualnie cała klasę polityczną w tym i SLD. Taki kandydat jest wystawiony w interesie Polski a nie w interesie partyjnym (jak pozostali kandydaci).

   Miller i SLD po raz kolejny pokazało swoją klasę wystawiając kandydata o niezwykle wysokim poziomie intelektualnym i w istocie niezależnego od SLD.
   Ja jestem pod wrażeniem logiki rozumowania, umiejętności oddzielania rzeczy ważnych od śmieci propagandowych.
   To kluczowa umiejętność bo Polskę można naprawić tylko zajmując się sprawami ważnymi wg dobrze ustalonej hierarchii ważności.
   To nie może być „wszystko jest niezwykle ważne” bo to oznacza najzwyczajniej sieczkę w głowie (tak twierdzą ludzie z bałaganem w głowie).
   Kluczowe jest rozwiązywanie problemów wg dobrze z hierarchizowanej kolejności. Przy takim podejściu wiele problemów pochodnych wtórnych sama się rozwiąże lub oczywisty i prosty stanie się sposób ich rozwiązania.

   Wielki szacunek dla Millera za taką kandydatkę.
   Wielki szacunek dla intelektu Magdaleny Ogórek.

   A psy jak zawsze będą szczekać, zwłaszcza jak judasze będą je szczuć a będą.

 4. Zapachniało mainstreamem Panie Redaktorze. Tak tak, nie wykręci się Pan. Rosjanom nie wolno do Berlina, bo to przecież naziści a nie Niemcy zabijali, a po drugie to oni, Niemcy wyznaczają Polsce co robić, nieprawdaż?
  I bezczelnie postawię pytanie: Czy Rosjanie kiedykolwiek zakazali wjazdu Rajdu Katyńskiego na swoje tereny?

  I jeszcze bezczelniej odpowiem: Nie

  I ze smutkiem widać, że WSZYSTKIE media należą już do Fryców

 5. Troche szerzej mozna by spojrzec i zauważycze proces osmieszania Polski i dyskryminacji na arenie miedzynarodowej sie zaczął juz jakis czas temu dyskryminacja Polaków pracujacych w Angli, i nie są przypadkowe wypowiedzi szefa cia co do nazistowskiej Polski i nie wpuszczenie i robienie afery z wjazdu motocyklistow też mozna wrzucic do tego worka i do skłocania nas z naszym sąsiadem.
  A pamietny tekst ze bedą Polske ośmieszać na arenie międzynarodowej jeśli nie sprzedamy lasów dla odszkodowań za pożydowskie mienie.
  Wiadomo ze Rosjanie nas bedą bardziej nienawidzieć po tym niewpuszczeniu ich motocyklistów.To jest szeroki plan niszczenia Polaków propagandowo i nie tylko.Wydarzenie z motorami nie zasluguje na taka propagandę jak leciala w mediach i to jest dowod na pewną celowość takiego postepowania ,a kto ma media to nie trzeba chyba pisać.

  1. Wiesz, no racja 🙂 Tylko że w sumie to bojówka, z Czeczenii i Ukrainy. Nasze bojówki też nigdzie nie jeżdżą i nie, nie jeżdżą o co nie ma afery. I masz rację to jest polityka, judzenie. Uda się, skłócimy Polskę z Rosją, nie uda to z Niemcami 😉 Tak czy owak się udało i ktoś se też ogrywa. … lokalnie jakiegoś lizaka i globalnie co założyli. Wierzę w to że wszędzie są też mądrzy ludzie i to widzą. A bardziej pro polityce i racji stanu usA, już trudno być niż Pan Chirurg ze świtą i mocodawcami. Bo to Im na rękę, ich racją stanu wojna w UE.

   Znaczy że racja 🙂

   1. Zresztą naszym szogunom to też na rączkę, bo jak jest jakieś zagrożenie, to można wikłać i mydlić oczka, szczególnie przed wyborami. Bo kto oleje rację naszego stanu? Błahaha 😀 Łatwo odwracać uwagę na pozornie ważniejsze stworzone problemy … to się nawiew „Alter” kandydatom opłaca. Bo nie? Ile to sukcesów i jak są potrzebni wszyscy ho ho jak nigdy 😉

   2. I jacy patrioci nagle, a i naród w okopy porwą, albo niebywałym sukcesem oddalą wizję zła, by nadal cichcem dusić i mordować po kolei wszystkich.

   3. A ludzie myślą że to taka płaska zagrywka, podczas gdy są na dużo głębszych poziomach manipulowani. To ma wpływ nawet na frekwencję i zamieszanie wyborcze. I znów będziem pasa zaciskać by stać się fioletową wyspą? Jak te debile, naiwne wsioki.

   4. I nie oglądałam tego altera, ale jeśli Pan Janusz powiedział, czy poddał kwestię do rozwagi na tym polu że to jest prowokacja. To ja się z tym zgadzam. Tak ogólnie.

    A co do mediów głównego nurtu, to wiele też można wyczytać i wiele się zmienia w oczach prezenterów jacy widzą co się dzieje. No i co się dzieje też w USA, niemal stan wojenny bo to owo tak napięta jest sytuacja, co się dzieje w Nepalu jaki praktycznie przestał istnieć w jeden dzień, co się znów dzieje w Polsce jak z przerażeniem opowiadają. A nikt głupi nie jest, chyba że jacyś wyznawcy a choćby new age jako jedynie słusznej linii komercji nowej. O:)

    Zapluty karzeł reakcji 😛

    Ps, to tak ogólnie nie że do kogoś, ani na pewno nie do Ciebie Li lu 🙂

   5. Ha HA HA widzą? co widzą?SeJa daj spokój! Gdyby ktokolwiek widział uświadomił by sobie że to zwykła prowokacja.
    Pogranicznik nie salutuje zwykłemu motocykliscie/obywatelowi o ile nie jest wyższy rangom:).
    A teraz film o Estończykach, którzy przeszli gehennę przez Rosanów. Na ich miejscu Rosjan do siedział bym w domu za te wszystkie zbrodnie dokonane z pomocą USA i banksterów.Bo to oni mogą się doigrać szybciej niż myślą hihihihihihihi:)

    Wydarzenia z wojny w 1944 roku, ukazane oczami estońskich żołnierzy.
    http://zalukaj.tv/zalukaj-film/22217/1944_2015_.html

 6. Znowu się pojawił internetowy sondaż wyborczy w jednym z artykułów na Onecie.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wypominaja-komorowskiemu-slowa-z-2011-r-o-mordzie-w-jedwabnem/1855xg

  Liczba głosujących na Magdalenę Ogórek to 32,5% i ok 112 tys internautów.
  Oznacza to całkowita liczba głosujących to ok 300 tys. (pewnie są przypadki kilkukrotnego głosowania).
  To ciągle ten sam sondaż narastająco.

  Wyraźnie przyrasta głosów Jackowi Wilkowi (zaczynał od 2% a teraz ma 13%)
  Bronek i Dudek mają po 17 i 18% czyli słabną. Kukiz też traci (miał 11% a ma 8%)

  Fajny byłby wybór w II turze między dwoma propolskimi kandydatami… Magdalena Ogórek, Jacek Wilk.

  1. Na ogórek nie można glosować ponieważ ustawa antyprzepięciowa jest nie zgodna z Naturą mężczyzn:)Kobietki coraz bardziej będą dokuczać facetom bo nie mogą znieść naszej Wolności hihihihihihii.

 7. Kolejny artykuł z krytyką Magdaleny Ogórek.
  Ale poczytajcie sobie komentarze pod artykułem.
  Te komentarze dowodzą że sondaż internetowy prowadzony przez Onet nie kłamie.
  No .. powiedzmy nie przeinacza ogólnych proporcji w przeciwieństwie do oficjalnych zamawianych za pieniądze sondaży.

  Te oficjalne sondażownie powinny zapłacić milionowe kary za oszustwa i dostać zakaz działalności jako w tej dziedzinie instytucje zaufania publicznego.
  Zakłamywanie wyników (za pieniądze) jest to działalność prowadzona na szkodę Państwa Polskiego.

 8. Jak pozbyć się lichwiarskich długów zaciągniętych przez solidaruchów i związanego z nimi uzależnienia Polski ? To bardzo proste.
  Istnieje prosty mechanizm refinansowania zadłużenia (obligacje ciągle się roluje).
  Trzeba negocjować z tymi którzy mają duże nadwyżki finansowe i są również zagrożeni
  ekspansją mafii na świecie. Takim krajem są np Chiny. Chiny powinny być zainteresowane wyrwaniem Polski spod buta mafii bo to mafię osłabia a tym samym wzmacnia pozycję Chin.
  Wystarczy rolować długi do mafii na długi do Chin (na lepszych warunkach) pozbawiając w ten sposób mafię poważnego mechanizmu dojenia Polaków (miliardowe odsetki wyprowadzane z Polskiego budżetu).

  Jak zlikwidować bezrobocie i podnieść płace czyli wpływy do budżetu oraz obniżyć koszty socjalu dla bezrobotnych oraz zlikwidować strefy ubóstwa ? To wszystko są naczynia połączone.

  Wystarczy jedno kartkowa ustawa o skróceniu czasu pracy z 8 godz do 7 godz dziennie.
  Przedsiębiorcy się zbuntują bo to ograniczy im możliwość wyzysku pracowniczego (część zysków trafi do pracowników zamiast do chciwego kapitalisty) ale gospodarka ogólnie zyska bo pieniądze zamiast być wyprowadzane zagranicę pozostaną na Polskim rynku (wyższe pensje pracownicze) i pobudzą koniunkturę ekonomiczną, popyt na produkty…

  To są zadania dla Polskich a nie dla „Polskich” (czyli post solidaruchowatych) rządów.
  Od tego warto zacząć bo są proste do wprowadzenia decyzje które natychmiast poprawiają koniunkturę gospodarcza i społeczną.

  Dalej już jest trudniej. Trzeba zmieniać prawo (ordynację podatkową, ordynację wyborczą, konstytucję… prawo gospodarcze…rolne .. zdrowia .. edukacji.. wszystko bo wszystko jest straszliwie zabagnione przez 25 lat rządów post solidaruchów (lewicy z SLD Millera nie pozwolono zmienić prawa na lepsze .. wszystkie reformy Kołodki zostały sparaliżowane przez zdrajce lewicy Kwaśniewskiego i post solidaruchów).

  Polskę trzeba budować od nowa.
  Najpierw jedna trzeba pozbyć się niszczących ją pasożytów.

  „Idźta” na wybory „zróbta” pierwszy krok do wolności… dla siebie, dla swoich dzieci i dla przyszłych pokoleń. (pamiętajcie że solidaruchy wam emerytury nie dadzą za kilka lat i coś z tym trzeba już dzisiaj zrobić… reformy kraju, przyrost naturalny, promocja Polski w Polsce… Polak w Polsce obywatelem a nie tylko tanią siła roboczą… prawdziwa edukacja a nie sprzedawanie tytułów na zasadach komercyjnych… Polskie media jako dominujące w Polsce, Polskie banki…

  Jest co robić.

 9. KUKIZ PREZYDENTEM!!!!!!!!! to moj WYBOR TEN CZLOWIEK -WOJOWNIK MA WE MNIE ZAUFANIE I POPARCIE -prosze polki i polakow o rozwazenie i dokonanie wyboru. Obejrzalem /KUKIZ DZIS WIECZOREM 23/04/2015 i /PAWEL KUKIZ O CHORYM SYSTEMIE I MANIPULACJACH MEDIOW/te filmy sklanily mnie do napisania tych slow dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 10. polki i polacy prosta sprawa jak pojdziemy 100 % na te wybory10.05.2015 wybierajac KUKIZA -MAMY technologie /telefony i kamery/-zadbamy o FAKTY TO TEZ TAK SIE ZADZIEJE prosze w imienu swym i milionow WYGNANYCH TAK TRZEBA PISAC TO CO CZUJEMY I BYLO . Z NADZIEJA NA ZMIANE BO JEST MOZLIWA I DOKONA SIE DZEKI ZJEDNOCZENIU NASZYCH INTENCJI I DZIALANIA NIECH TAK SIE DOKONA – zrobmy TO CO MOZEMY !!!!!!!!dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 11. ZOSTALISMY ZMANIPULOWANI OD SETEK LAT. CZAS NA ZAPOMNIENIE I ODKLAMANIE -ROBMY CO MOZEMY ABY NASZE DZIECI I WNUKI RADOWALY SIE ROSLY NADAL POMIEDZY ODRA I BUGIEM. dziekujemy MAMY TAK MADRE POLKI I POLAKOW -Z MOCA SERC I SILA DUCHA TO SILA I MOC !!!!!!!! dziekujemy

 12. PRAWDA I FAKTY UWOLNIA CIEBIE I DADZA CI MOC KTORA JEST W TOBIE POLKO I POLAKU DA CI ODWAGE I SILE -WYSTARCZY WYBRAC I DZIALAC!!!!!!!obejrzyj fakty/Dr.Rauni Kilde mowi o kontroli/pl//full/- mowi o energi ciaglego istnienia w wielowymiaru ktorym /ty/i /ja/ jestesmy . Takie fakty i wiedza o tym daje tobie i mnie MOC DZIALANIA DLA KORZYSTNYCH DZIALAN A TAKA NADZIEJE MY POLACY POKLADAMY W TYCH WYBORACH !!!!!!!!! dziekujemy dziekujemy dziekujemy KUKIZ PREZYDENTEM TAKA NADZIEJE TA ISTOTA NIESIE WSPIERAJMY I OTOCZMY GO FIOLETOWYM SWIATLEM-dziekujemy

 13. Hahaha oglądałem właśnie spot wyborczy Brauna.
  Kompromitacja. To klasyczny psychopata, te grymasy nienawiści na twarzy, ta niewiara w demokracja a wiara w „monarchię Chrystusa”… to naprawdę mocno świrnięty facet.

  Braun u mnie spada na koniec stawki jako naprawdę niebezpieczny dla otoczenia facet.
  Prezydent musi być „trzeźwy” na umyśle.

 14. „Panorama racławicka” powstała pod kierunkiem Styki Kossaka, a nie Kossakowskiego. Z całym szacunkiem panie Januszu, ale zabrzmiało to trochę jak z „Misia”.

 15. PTAKI POLSKI-WIOSENNE ODGLOSY PTAKOW ,SKOWRONEK ,KOWLIK i inne /te pamietam z mlodzienczych lat czy sa jeszcze i spiewaja?????????????

 16. Panie Januszu, bardzo mi przykro ale musiałem Pana juz w 8 minucie wyłączyć. Nie dało sie tego słuchać. Jak można przez 8 minut paplać takie głupstwa !!!????
  MAM GŁĘBOKĄ NADZIEJE ZE PANA RÓWNIEŻ NIE WPUSZCZĄ JUŻ DO ŻADNEGO KRAJU, I POWIEDZĄ PANU ŻE PANA POGLĄDY SĄ NIEZGODNE Z POLITYKĄ.
  MOŻE WTEDY PAN ZROZUMIE SWÓJ BŁĄD I NAS PRZEPROSI ZA PROPAGOWANIE ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIEJ PROPAGANDY.
  WSTYD PANIE JANUSZU !!!!!!

 17. co tu się dzieje, co on pi…..i. Niemcy nie chcą tych motocyklistów niech ich nie wpuszczają, ale dlaczego naszymi rękami? Janusz jest kretem, od dziś słucham tylko w środy.

 18. A propos wypowiedzi na temat przejazdu Nocnych Wilków… Panie Zagórski, Pan był na pewno trzeźwy wygłaszając te dyrdymały ? Mam nadzieję, że jednak nie , bo inaczej trąciłaby ta wypowiedź akcesem ntv do mediów głównego ścieku. Nie będę rozwijał tego tematu z prostej przyczyny- ręce mi za bardzo opadają i nie chcą się utrzymać na klawiaturze. Wieje grozą….

 19. Super AlterNews

  Ciesz się że nie ma Polski,zostało troszeczkę Jezioranów tak zwanych patriotów/nacjonalistów agresywnych karłów reakcji NWO ale w obliczy tak potężnej sile jaką jest materializm i żądza pieniądza nie ma to większego znaczenia na kogo się zagłosuje ,bo po prostu wszyscy kandydaci są uwikłani w system monetarny a większości na dodatek w religijny czyli w największe przekleństwo jakie mogło spotkać Świadomych Obywateli Ziemi.Chemiatria są niezbędne do roztopienia lodów Antarktydy,ja popieram to gdyż ludzie będą mieli ogromna przestrzeń do zamieszkania.Jeśli nie dojdzie do wojny o Antarktydę,chociaż bardzo wątpię, może powstać społeczność międzynarodowa żyjąca we wzajemnym poszanowaniu jednostki ludzkiej i Świata który nas otacza.Antarktyda to jedyne miejsce na Ziemi gdzie są realne szanse na budowę ponad narodowej,religijnej jak rownież monetarnej
  Nowej Cywilizacji.:)

Comments are closed.