Alternews – 27.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

5 thoughts on “Alternews – 27.05.2015

 1. Przykładowo laicka część społeczeństwa europejskiego odżegnuje się od korzeni i zasad chrześcijańskich, natomiast islam traktuje z dziwną pobłażliwością. Dlaczego tak jest? Może to wynikać z szukania kontrastu dla lansowanych przez siebie zachowań, upatrując swojego wroga w chrześcijanach, a jednocześnie nie narażając się przy tym na brutalny odwet z ich strony. Poza tym, wydaje się być zafascynowana, jak również onieśmielona bezwzględnością islamu i dlatego też wykazuje bierną postawę wobec niego.
  Muzołmanów w Europie jest coraz więcej. Jak tak dalej pójdzie to wolność obywatelska odejdzie w przeszłość, a zastąpi ją prawo szariatu, gdzie chrześcijańska doktryna przy tym to pikuś. Ale w końcu rozpasane, pseudoliberalne społeczeństwo europejskie może mieć odchylenia masochistyczne…

 2. Ja myśle ze wladza doskonale wie dlaczego przegrała,oni moga dla publiki tlumaczyc ze to zła kampania a sami doskonale wiedzą jak łupią Polaków przecież.
  Oni byli tacy pewni wygranej bo sie nie spodziewali ze ludzie będą im tak patrzyć na ręce.Mam na mysli Ruch Kontroli Wyborów i dla nich wielkie dzięki.
  Moim skromnym zdaniem gdyby nie ich dociekliwośc i zwracanie uwagi opini na rozne rzeczy podczas glosowania to mielibyśmy znowu Komorowskiego.
  A kilka lat temu mielibyśmy też niewielką przewagą pis a nie po.Ale wtedy nikt wladzy na ręce nie patrzył jak liczy głosy.
  I tez mi sie wydaje ze ludzie głosuja na PO nie ze swojej głupoty ale w swoim dobrze pojętym interesie.Tym ktorym sie teraz zyje bardzo dobrze ,oni sie boja zmian i glosuja na sztandarowe podświadowme haslo calej platformy.Zadnych zmian .
  Wyborcy PO to w mniejszosci tylko ci zmanipulowani i oglupieni ,wiekszosc broni swojej dzisiejszej pozycji.

  Teraz maja „eksperci „sprawdzać z wyborow do samorzadow te 17 % glosów nieważnych.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Eksperci-sprawdza-glosy-niewazne-z-wyborow-samorzadowych,wid,17572957,wiadomosc.html?ticaid=114f1b

  No i wszystko by bylo spoko ,ale ma to sprawdzać Fundacja Batorego załozona przez Georga Sorosa.
  To chyba wszystko wyjasnia dlaczego media o tym mówią.Nie wiem czy należy sie spodziewać uczciwego zbadania.yyyy…
  Chyba będa chcieli pokazać nam ze wszystko w tamtych wyborach było wporządku.Zobaczymy.

 3. O Kukizie i jego JOW-ach.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/122898,popis-zapewni-sobie-wladze-na-kolejne-kilkadziesiat-lat

  Zaważyliście może że i PO i PIS są za ?
  Zauważyliście że mafijne media lubią Kukiza ?

  Nie zapala wam się żadna czerwona lampka ?
  Bo mnie się czerwona lampka pali od dawna, od lat 80tych od czasu gdy zobaczyłem jak działają solidaruchy i do czego konsekwentnie zmierzają (zniszczenie Polski strajkami, potem złodziejską prywatyzacją , zadłużaniem kraju u mafijnych lichwiarzy, kosztownymi sojuszami z międzynarodowymi bandytami itp, wyzyskiem narodu Polskiego, wyrzuceniem na emigracje milionów Polaków, odebraniem Polakom skutecznej opieki medycznej, grabież emerytów…).

Comments are closed.