Alternews – 27.09.2013

Alternews – prowadzą Paweł Nogal i Janusz Zagórski.

23 thoughts on “Alternews – 27.09.2013

 1. ,,Przejdzmy do poważnych spraw,, Jasne odkrycie wody na Marsie to nic. Proszę więcej nie zapraszać pana Jerzego. Z góry dziekuje.

 2. co to za gowno?
  wiadomo ze hitlerowskie a bardziej Jezuickie rzadzeni czwarta rzesza bedzie oczywiste.

 3. a corka hitlera jest ich zwolenjiczka jzuickiego gwalcenia swiata wiec bezie po staremu
  tak mysle ja i jej annunaki niewolnicy

 4. kur.. mac dlaczego bladzicie wciaz doookola GOWNA mars byl baza posrednia do ziemi uzywana przez Enki jak wy powtarzacie gowna

 5. okolo 7 tys annunakich bylo na marsie a okolo 60000 anunnakich kontrolowalo ziemian ktoych sami stworzyli
  bardzmy w tych faktach stali a jak nie to wasza telewizujna egzystencja jest nijaka

 6. to wy macie byc prorokami nowej kultury i postrzegania swiata a sami robicie kal dookola siebie
  zacznijcie od ENKI

  //
  Rob, ostygnij z tymi komentarzami. Robisz tu SYF. Zbastuj z Enki. Już wystarczy – Enki wystarczająco namieszał w projekcie Cheops niejakiej Lucynie Łoboz i innym porobił wodę z mózgu. Tu na to miejsca nie będzie!

  Voytek – [Admin]

 7. Skonstruowałem urządzenie, które za pomocą oddziaływania energii orgonu na pole eteru wobec duszy aury niweluje wpływy Enkich i innych różnych takich. Czekam na zaproszenie do waszej audycji.

 8. @stomil

  Tzw. „prawo Lityńskiego” jak widać działa i Paweł Nogal chyba zdaje sobie z tego sprawę 😉

  @Pan Patatajcio

  Pewnie to tylko prowokacja z Twojej strony ale mimo wszystko chętnie przyłączę się do apelu o zaproszenie do studia Jana Taratajcio – chyba najbardziej znanego polskiego konstruktora zapperów 🙂 Mógłby co nieco opowiedzieć o sobie i swoich dokonaniach nie tylko na łamach Monitora.

 9. Pan Patatajcio. Gdyby naprawdę udało się Panu lub komukolwiek zbudować takie urządzenie byłoby to największym osiągnięciem ludzkości.

 10. Na temat specyfikacji technicznych urządzeń odsyłam do Matki Boskiej z Gwadelupy, która patronuje mojemu przedsięwzięciu. Więcej w materiałach wideo na youtube.
  Promocję mam wyłącznie dzięki pewnemu Panu Redaktorowi, który działa dla dobra ludzkości, nie mając w tym absolutnie żadnego finansowego interesu, jak się z pewnością wszyscy domyślają. Bardzo liczę na NTV, albowiem widzę, że będę tu pasował.

 11. PANIE ADMINISTRATORZE Voytek!! Robi się syf niedopuszczany tu…! Za dużo dopuszczasz tolerancji (to chyba nie z lenistwa?…) . Czas coś zrobić
  Dywersanci nie wiedzą nic o człowieku. Takie kpiny mogą skończyć się interwencją z zewnątrz przez osoby oczerniane – uprzejmie uprzedzam… żeby nie było że ‚nie wiedziałem, nie pomyślałem’

  To nie jest śmieszne:

  armento pisze:
  Pan Patatajcio. Gdyby naprawdę udało się Panu lub komukolwiek zbudować takie urządzenie byłoby to największym osiągnięciem ludzkości.
  Pan Patatajcio pisze:
  29 września 2013 o 08:07
  Na temat specyfikacji technicznych urządzeń odsyłam do Matki Boskiej z Gwadelupy, która patronuje mojemu przedsięwzięciu. Więcej w materiałach wideo na youtube.
  Promocję mam wyłącznie dzięki pewnemu Panu Redaktorowi, który działa dla dobra ludzkości, nie mając w tym absolutnie żadnego finansowego interesu, jak się z pewnością wszyscy domyślają. Bardzo liczę na NTV, albowiem widzę, że będę tu pasował.

  //
  Oj tam, oj tam, oj tam, zaraz syf. Jest niedziela, wyluzuj z powagą. Ja się uśmiałem. A od robienia dużo cięższego syfu jest kilku innych userów.

  Voytek – [Admin]

 12. Syf to jest wtedy, gdy się naciąga ludzi, którzy często szukają ostatniej deski ratunku w chorobie. Inne zappery tylko tłuką drobnoustroje, to każdy wie, ten jest specjalny. Albowiem moje urządzenie leczy raka i stwardnienie rozsiane, jak twierdzi promujący mnie bezinteresownie redaktor w swoich filmach. Nie wiem do końca, jak działa i dlaczego, ale jest oparte o Świętą Geometrię, bo zastosowałem liczbę Pi w wymiarach, więc jest to możliwe. Być może nawet kiedyś się pojawią dowody i to prawdziwe. Astralni Chińczycy już je skopiowali i dali do testowania Matce Boskiej z Gwadelupy, która dostała takiego wigoru, że aż Archanioł Gabriel musiał interweniować, albowiem zagrażało to jej Wiecznemu Dziewictwu. Sam uleczył sobie astralny trądzik. Nie należy śmiać się z takich rzeczy.

 13. Co do do pana Taratajcio ,uzywam tych zaperow od miesiaca i naprawde dzialaja ,pozbylam sie paru przykrych dolegliwosci i bardzo byl przydatny dla moich bliskich ,ktorym pomogl pozbyc sie szybko goraczki.przeziebienia itp.a wczoraj otrzymalam akumlator orgonowy ktory mysle ze postawi mnie na nogi,,zaproszenie pana Jana do NTV to dobry pomysl

 14. Moje ulubione duo Janusz-Pawel jak zwykle w doskonalej formie. Specjalne pozdrowienia dla admina Voytka.
  ps. „gregory”- miales swoje 5 minut na FWL:)

  //
  Dzięki. Pozdrawiam wzajemnie.

  Voytek – [Admin]

 15. Zappery to dobra rzecz ale jak ktoś je reklamuje jako środek na raka to przegięcie. Na katar i owsiki owszem. Tak nie wolno robić to jest niemoralne bo to tak nie działa takich cudotwórców już było wielu A reklama tego zappera jest niesamowicie nachalna i jest prawie wszędzie

 16. @Zbyszek

  „Zappery to dobra rzecz ale jak ktoś je reklamuje jako środek na raka to przegięcie”

  Nie przypominam sobie, by reklamowali to jako „środek” czy „lek” na cokolwiek. Wręcz przeciwnie, podkreślają że to tylko wspomaga leczenie (a mówiąc ściślej – wspomaga samoleczenie się organizmu), choć to moim zdaniem raczej z ich przezorności (głównie przed prawem) niż z braku wiary w to urządzenie. Ale jeżeli będziesz się zappował i jednocześnie w dalszym ciągu objadał się śmieciowym żarciem, nie ruszał się etc. to na dłuższą metę na niewiele się to zda a efekty będą krótkotrwałe. Tak więc moim zdaniem to pozwala szybko wybrnąć szczególnie z sytuacji beznadziejnych ale podstawą tak czy siak jest odpowiednie odżywianie się jeśli chcemy mówić o byciu „przewlekle zdrowym” 🙂
  Natomiast dochodzi teraz do tego orgon i tu sprawa robi się coraz ciekawsza i dość intrygująca jeśli chodzi o potencjalne działanie 🙂

  „A reklama tego zappera jest niesamowicie nachalna i jest prawie wszędzie”

  Szczerze mówiąc to nie zauważyłem reklamy zapperów Jana Taratajcio (tych konkretnych, nie mówię ogólnie o zapperach) poza Monitorem Polski, więc nie wiem skąd ta opinia (chyba, że pijesz do tego, że ostatnimi czasy blog bardzo dużo wpisów poświęcał właśnie temu urządzeniu zamiast innym sprawom).

  A wywiad dla NTV przydałby się zarówno Nam, jak i jemu – bo jak narazie reklama urządzenia nie wychodzi poza Monitor i można rzeczywiście nabierać podejrzeń o jakiś spisek czy interes tych dwóch Panów 😉
  Jeśliby odmówił – no to trochę niefajnie…
  W razie czego do kompletu można dorzucić Jana Pokrywkę – był wywiad z obydwoma Panami w jego gabinecie, więc on też już jako takie pojęcie o urządzeniu ma, są „oswojeni” ze sobą 😉

  PS.
  @”gUral”

  Żadnego cytatu z piosenki tylko podrzuciłeś artykuł?? Shame on You! 😉

 17. do patatajcio. Za to, że zakpiłeś sobie z nazwiska i urządzenia jakie zbudował pewien konstruktor – powinieneś zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Ja dopiero dziś dowiedziałam się prawdziwego nazwiska tego konstruktora i przepraszam bardzo Pana Jana Taratajcio.

Comments are closed.