Alternews – 27.10.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

8 thoughts on “Alternews – 27.10.2014

 1. Trzeba zwolnic cale te „nasze sluzby wywiadowcze”,bo nie wiadomo dla kogo pracuja ,a te wczesniejsze wysokie emerytury bedziemy oplacac my..Co do referendum trzeba poszukac ,czy nie istnieje opcja w ktorej np.jakis procent obywateli{zebrac podpisy}wymusza referendum..Wlochow to lepiej nie dopuszczac do zadnych prac..bo to bedzie droga bumelka jak z odbudowa i budowa na terenach po trzesieniach ziemi ,gdzie postawione nowe domy sie juz rozpadaja…pozdrawiam

 2. http://antistorm.eu/
  Czy to co tu dzis widac mozna wyjasnic inaczej niz chemtrails ? Wydaje mi sie ze tam gdzie szerzej to oprysk (hipotetyczny) byl wczesniej czyli samoloty kierowaly by sie koncentrycznie gdzies w okolice Krakowa i gdzies do Czech ?? Troche dziwne.

 3. Odkrywcza dla mnie informacja.
  Teraz rozumiem dlaczego w Polsce z takim uznaniem i tak lansują „twórcę państwa Tureckiego” Ataturka. I teraz rozumiem dlaczego Turek nazywa się Ata Turek.
  A oto ta informacja.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prezydent-turcji-sprzedawal-przemyslowi-ludzkie-kosci-2013-09

  Ataturek okazuje się być żydem.
  A to taki sam przebieraniec jak inni przebierańcy np w Polsce.
  A fakt że jest żydem oznacza też że należy go wynosić na ołtarze.
  Innymi słowy to taki turecki JPII.

  Wszędzie widać te same koszerne techniki podboju.
  To strategia znana w świecie zwierzęcym czy szerzej w naturze.
  Nazywa się to pasożytowaniem na cudzej tkance, cudzym zdrowiu, wysiłku itp (w przebraniu, udając członka społeczności na której się pasożytuje).
  Strategia znana bakteriom, wirusom, różnym robakom, kleszczom, niektórym ptakom (sroki), wilkom w owczej skórze…
  Ot taka strategia narodowa.
  Bardzo skuteczna.
  Wszyscy przez nią cierpimy

  Wyjaśniła się też dwuznaczna postawa Turcji (wpływy Ata”Turka” na Turcję zapewne ciągle są silne).

  Jedna informacja a ile rzeczy się upraszcza i wyjaśnia.

 4. http://www.wetteronline.de/radarbilder?gid=euro Zielarz , superrolnik , bardzo dużo za darmo (www.wetteronline.de) chmury deszczowe 12 godzin wstecz można się cofać , wylądowania atmosferyczne stan dostatnich 90 minut ,mapa temperatur i tendencje na tydzień , zdjęcia satelitarne ogólnego zachmurzenia , można dużo animować ,filmy z animacja i tendencja przepływu frontów zimnych i ciepłych ,temperatura izotermy , itp ,to wszystko za darmo z abonamentem oczywiscie wszystko perfekcyjnie i na zawołanie , napiszcie co Wy na to ????

  1. zobaczcie na tym filmie , takie mapy właśnie powstają po poklatkowym „radarowaniu ” zbyt gorliwie zwiększyli dawkę trucizny i było to widać , oczywiscie oficjalnie lotnictwo miało „manewry” i cos im z kieszeni wypadlo kilka razy na długości 200 km , CHEMY widać w postaci takiego makaronu od północno zachodniej strony ,nawet stacje komercyjne musiały to powiedzieć ze to jakieś manewry pokazując tego dnia pogodę https://www.youtube.com/watch?v=I6m0OUKhSwc

Comments are closed.