Alternews – 27.10.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski


 

24 thoughts on “Alternews – 27.10.2015

 1. Cała Polska pracuje dla na wsparcie islamistów w Syrii.
  Kasa z wyzysku pracowniczego, konsumenckiego, podatkowego i lichwiarskiego idzie ten zaszczytny cel.
  Tu macie przykładzik zatrzymajcie filmik w 40 sek i przeczytajcie dokładnie etykietkę.
  Jest firma i adres.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=133&v=RaA8TbZcJj8
  Kto kupił te chemikalia, za czyje pieniądze, jak wyeksportował to do Syrii można się tylko domyślać. To służby specjalne, PAŃSTWOWE służby specjalne, Polskojęzyczne służby specjalne, Państwo solidaruchów jak widać solidaryzuje się z islamistami, z obcinaczami głów… a wy na to ciężko pracujecie (Państwo solidaruchów potrzebuje na te cele dużo waszych pieniędzy).
  Podobnie pracują na ten zaszczytny cel obywatele Ukrainy, Bułgarii, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, (dostawy broni).

  To wy finansujecie tę zbrodniczą wojnę to za wasze pieniądze bohaterscy obcinacze głów obcinają w pocie czoła głowy Syryjczykom w Syrii dokonując w ten sposób zaplanowanej przecież czystki etnicznej (strategia Saakaszwilego „czyste pole” ciągle żywa).
  Tych waszych pieniędzy nie starcza, dorzucają się bogatsi jak Arabia Saudyjska, Katar, Emiraty…Turcja.

  Teraz widzicie że państwo solidaruchów ma inne poważniejsze wydatki niż wasze gówniane emerytury, płace minimalne, czy żłobki dla dzieci albo służba zdrowia.
  Państwo solidaruchów musi na was oszczędzać by islamiści dostali na czas zaopatrzenie niezbędne do ścinania głów wrogów Izraela.

  Zagłosowaliście na kontynuację państwa solidaruchów.

 2. Toż my mamy teraz szansę występować z propozycjami wręcz żądaniami obywatelskimi
  a nie punktować tego biednego PiSu.
  Przecież oni nie są ALFĄ I OMEGĄ.
  Teraz nareszcie obywatele wiele mogą.
  Nie można oczekiwać w nieskończoność, że wszyscy powinni się domyślić o co nam chodzi i w każdej sferze życia będą inni omnibusem.
  Czas na składanie projektów obywatelskich z różnych zorganizowanych środowisk i dopiero jak będą nas ignorować można ich punktować.
  Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.
  DO DZIEŁA.

 3. Tu macie codzienną dawkę informacji o tym co dzieje się a Ukrainie
  a w zakładce po prawej stronie również codzienną dawkę informacji o tym co dzieje się w Syrii.
  https://adnovumteam.wordpress.com/

  Mnóstwo informacji, artykułów, filmów, analiz a wszystkie alternatywne do naszych „łże mediów”.
  Zapiszcie sobie ten adresik i będziecie na bieżąco i z tym co się dzieje i z tym jak was okłamują „łże media”. Będziecie mogli samodzielnie zestawiać informacje i wyciągać wnioski.

 4. Na deser całkiem mądry tekst na temat prawdziwych wyników wyborów i legalności wyborów.
  https://www.youtube.com/watch?v=C_pdqq8jiQU#t=57

  Gdzieś już o tym pisałem. Tez tak uważam.
  Wybory powinny być obowiązkowe.
  A procentowe udziały liczone względem 100% uprawnionych do głosowania a nie jak teraz względem tych co zagłosowali.
  Teraz to zgodnie z ordynacją Donek z Kopaczową we dwójkę mogą wygrać dla PO 100% mandatów jak reszta narodu nie pójdzie głosować.
  A do wyborów teraz chodzą tylko aparatczycy, naród ma to w d…. bo już go post solidaruchy zdradziły dziesiątki razy.

   1. Dla mnie to tekst napisany na zamówienie. Sformułowania rodem z głębokiego PRL-u. Natomiast nie chce być źle zrozumiany – nie popieram żadnego antypolskiego ruchu i nie jestem za żadną z partii. Oceniam tylko i wyłącznie treść artykułu.

 5. Z faceboka
  „Przed wyborami:
  PiS nie spełni programowych obietnic, nie ma na to pieniędzy w budżecie. Nie dopuśćmy do zmiany Polski w drugą Grecję.
  Po wyborach:
  Gdzie moje 500 PLN na dziecko. Nieważne, że połowa skomlących nawet dzieci nie ma, a nawet jeśli ma, to zazwyczaj jedno i jej rodzina nie sytuuje się grupie najuboższych rodzin.
  Przed wyborami:
  To jest kłamstwo, Beata Szydło nie będzie premierem. Na pewno będzie nim ten wstrętny Kaczyński.
  Po wyborach:
  Szydło nie ma kompetencji, Kaczyński jest liderem PiS I to On powinien wziąć odpowiedzialność za rząd i zostać premierem.
  Przed wyborami:
  Jak wygra PiS i obrzydliwy Kaczyński, to wyjeżdżam z kraju.
  Po wyborach:
  Spełnijcie wszystkie obietnice. Już, teraz, natychmiast. Jestem tu, żeby was rozliczyć.
  To teraz już nie wiem, co ten PiS ma robić?
  Nie rujnować budżetu czy rozdawać te pieniądze?
  Szydło ma być tym premierem czy powinien nim zostać ten wstrętny Kaczyński?
  Kupić lemingom te bilety, czy wypłacić ekwiwalent za wirtualne dzieci i spełniać obietnice?

  Drodzy obywatele upadłego lemingradu… Zadam wam jedno proste pytanie.

  Gdzie byliście przez ostatnie 8 lat, podczas których obecna władza kradła, kłamała, trwoniła narodowy kapitał, a za sprawą zawłaszczonych publicznych i podpłaconych mainstreamowych mediów manipulowała opinią publiczną?

  Gdzie było wasze domaganie się obietnic?

  To samo dotyczy się kpienia z kościoła, do którego 90% tychże lemingów należy. Teraz księża, to tylko złodzieje i pedofile, ale jak przychodzi się chajtnąć, ochrzcić lub posłać dziecko do komunii czy odprawić pogrzeb, to pierwsi do kościoła lecą.

  Bawi mnie do łez, to jęczenie od świtu do zmroku, szukanie dziury w całym i te wyrazy frustracji w imię hołdu do umiłowanej partii.

  Podkreślam z całą stanowczością, jeśli władza, która została wybrana demokratyczną większością głosów nie będzie spełniała oczekiwań, a wybrani posłowie i senatorowie okażą się oszustami żrącymi ośmiorniczki za moje podatki (tak, też płacę podatki w Polsce), to będę pierwszy do krytykowania.

  Tymczasem sfrustrowanym wyborcom PO, proponuje pracę nad emocjami, odrobinę jakiegoś sportu, może jakąś meliskę, Jeśli nie pomoże, to kontakt z psychoterapeutą i maść na „bul dupy”

  Miłego dnia.

 6. Uwaga na Janosików z Lublina. Według uchwały z 25 czerwca 2015 r legitymacja rencisty nie upoważnia do zniżek w przejazdach komunikacją miejską, bezrobotni bez prawa do zasiłku też muszą płacić pełne stawki nawet, gdy jadą do urzędu pracy.

  1. A może by tak zacząć od stawek dla rencistów i bezrobotnych zamiast utrzymywać bezowocny aparat Państwowy. Dać im tyle żeby było ich stać płacić?
   To jest bardzo bogaty kraj, tylko okradany przez nadmiar OBSADY…………….

 7. Zgadzam się , ze wybory w Polsce są niekonstytucyjne, a także ,że są fasadą demokracji
  Już z racji zaistniałych błędów merytorycznych powinny być uznane za nieważne ( w niektórych okręgach brak było kompletów kart do glosowania i PKW sie tym nie przejęła jak i innymi błędami także formalnymi zgłaszanymi tejże komisji w trakcie trwania wyborów) Nawet jako fasada demokracji powinny być obowiązkowe z karą grzywny za nie uczestniczenie chociażby ze względu na ograniczenie w ten sposób kradzieży pieniędzy podatników ,nigdy nie było by tzw „drugiej tury wyborów” i brak było by podstawy do unieważnienia referendów bo te 51 % zawsze by poszło aby uniknąć grzywny.Ale to nigdy nie przejdzie bo byłby to gwózdż do trumny dla sprawujących władzę. Pytanie następne o konstytucyjność to takie dlaczego nie upublicznia się protokołów komisji wyborczych i dlaczego robi się z tego tajemnicę państwową a także dlaczego nie archiwizuje się kart wyborczych przez określony czas, tylko natychmiast się je niszczy.Konstytucja nie wspomina o utajnianiu wyników wyborów
  Istnieje Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów – i tu wielki szacunek dla tych ludzi za ich trud i poświęcenie a także za odwagę

  Polecam ich stronę http://www.ruchkontroliwyborów.pl a także podstronę :www.siepoliczymy
  Na tej drugiej są kopie protokołów wyborczych przesłanych przez tych wolontariuszy na podstawie zrobionych zdjęć i podliczone
  wyniki są b.ciekawe ( a nie jest to 100% przesłanych protokołów) zwłaszcza dla takich partii jak KUKIZ i KORWIN
  Warto zobaczyć
  Druga ciekawą sprawą jest „pobudka” TR w sprawie kwoty wolnej od podatku, dlaczego dopiero od dzis jest to niekonstytucyjne , wobec takiego orzeczenia przysługuje się chyba obywatelom zwrot pobranych niekonstytucyjnie podatków za ostanie kilka lat , jakąś formą rekompensaty byłoby wprowadzenie nowych zasad od stycznia 2016 a nie dopiero od stycznia 2017
  Co do uwag o chamstwie na tej stronie to tez zauważyłam , że zaczyna sie panoszyć a wydaje mi się że to miejsce nie na taki poziom

 8. Tym tekstem czułem się mile połaskotany.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sens-szarpaniny-o-prawde-2015-10

  Tą masy wyrwane z żydowskiego otumanienia jeszcze nie przekroczyły masy krytycznej.
  To powolny proces całkiem jak wzbogacanie uranu.
  Ale jak się przekroczy już masę krytyczną … to będzie wielkie bum.. dla tych którzy nas zniewalają a nie tylko nas ale pół świata w tym USA i UE.
  Można powiedzieć że zniewolone narody świta kroczą drogą Iranu (droga do masy krytycznej).
  A napędem są kłamstwa, bezeceństwa, grabierze i zbrodnie światowej mafii.

 9. Demokratycznie obowiązkowe wybory. Fajnie brzmi 🙂
  Jeśli rządzący będą uczciwi nie potrzeba będzie obowiązkowych wyborów – ludzie sami, bez przymusu chętnie pójdą i zagłosują :). A dzisiaj jest jak jest. Politycy rozmawiając nie rozumieją podstawowych zwrotów, nieraz żartobliwych i traktują je jako chamstwo. Robią to tez nieraz celowo, żeby wyzłocić siebie i zdołować rozmówcę z innej partii. I później taki trend przekłada się na społeczeństwo, które za dużo gapi się w sponsorowane kanały 🙂 Niby mądrzy, a nie dociera prosta informacja 🙂 I

Comments are closed.