Alternews – 27.11.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

102 thoughts on “Alternews – 27.11.2015

 1. TVP dalej manipuluje telewidzami.
  Wczoraj oglądałem dyskusję na temat Trybunału konstytucyjnego.
  Uczestnicy to przedstawicielka PIS i trzech przedstawicieli opozycji oraz
  prowadzący trzymający wyraźnie stronę opozycji.
  W sumie 4 krzykaczy na jedną przedstawicielkę WIĘKSZOŚCI sejmowej.
  Czyli układ że większość parlamentarna była zakrzyczaną mniejszością w TVP a mniejszość sejmowa była zdecydowaną większością w TVP.
  To jawna manipulacja rzeczywistością.

  Od strony merytorycznej w zakresie Trybunału Konstytucyjnego jest oczywiste że PIS ma rację. PO powołała swoich sędziów „na zapas” choć nie miała do tego prawa, stworzona do tego na szybko „ustawka” jest tylko dowodem łamania przez PO struktury systemu „demokratycznego” w Polsce.
  Cel jest oczywisty , TK może zablokować każdą ustawę a ty samym może zablokować jakiekolwiek zmiany w kraju a zwłaszcza planowane reformy.
  Tak właśnie załatwiono reformy Millera i Kołodki za czasów Kwaśniewskiego.
  Miller miał przeciw sobie opozycję solidaruchów (PO i PIS), prezydenta Kwaśniewskiego (zdrajca lewicy) i Trybunał konstytucyjny. By`l bez szans na realizację swojego programu.

  PO się okopało na wiele sposobów z wyraźnymi stratami dla Polski.
  PO powinno odpowiadać karnie za zbrodnie przeciw narodowi Polskiemu (służba zdrowia, emerytury, wyprzedaż majątku narodowego, liczne , bardzo liczne przekręty finansowe, niekorzystne rozporządzanie mieniem państwowym..)
  A skandalem już są umowy o skandaliczne wysokie odprawy dla swoich ludzi na stołkach prezesów państwowych spółek.
  Teraz PO bezczelnie broni tych odpraw dla swoich.
  To przecież jawne i bezczelne okradanie Państwa Polskiego.
  Do tego nagłe gigantyczne zadłużenie Polski w ostatnich miesiącach rządów PO w sytuacji gdy wiadomo że PO już nie wygra wyborów.
  To przecież wprost działanie na szkodę narodu Polskiego, państwa Polskiego.
  PO powinno zostać zdelegalizowane o członkowie tej organizacji przestępczej powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

  I nie żeby popierał PIS bezwarunkowo.
  Nie popieram w zakresie polityki zagranicznej, katastrofy smoleńskiej, generowanie konfliktu z Rosją, współpracy ze zbrodniczą globalną mafią korzenną.

  1. Trybunał Konstytucyjny, by normalnie działać, powinien być całkowicie bezpartyjny. W obecnym kształcie jest to tylko przystawka wykonująca plecenia kolejnych klik partyjnych. Członków Trybunału powinno się wybierać w wyborach powszechnych z pośród ludzi którzy w swoim życiu wykazali się wiedzą prawnicza, obiektywizmem i uczciwością.

   1. Myślisz idealistycznie, to fajne, chcesz idealnego ustroju, ale tak się nie da, nie tu, nie na Ziemi, nie teraz.
    Nie ma czegoś takiego jak bezpartyjny, każdy ,nawet sędzia ma jakieś przekonania, sympatie polityczne,
    nie ma też demokracji (poza wyborami co 4-5 lat)
    Gdyby była demokracja w sejmie, o której tak dużo i głośno od paru dni pośród posłów, obrady w sejmie powinni prowadzić prowadzić, przewodniczyć wicemarszałkowie z pozostałych ugrupowań a nie z Pisu tylko
    Demokracji nie ma, to tylko pusty slogan tak jak „wolność”
    Im częściej używa się takich pojęć jak „wolność”, „demokracja” „pokój” (misje stabilizacyjne pokojowe… 😀
    tym mniej tego na tym padole ziemskim
    Dlatego jestem za monarchią, dyktatem , systemem prezydenckim co najmniej. W tej chwili mamy dyktaturę PISu i trzeba patrzeć co z tego wyniknie (Waszczykowski trochę za ostro jedzie w polityce zagranicznej, ale poza tym jest ok, jak na razie)

  2. Goje przy zmywakach odrobią wzrost zadłużenia , mohery wszystko łykną tak wiec zaćmienie ziemi na kolejne 4 lata gwarantowane , nie ważne jakie pasożyty rządzą !!! pożywka jest unikatowa .będą wysokie kary za Nie szczepienie młodych Gojów , sam skasował miliardy , a naród finansując te trucizny jest zmuszony do płacenia kar za odmowę w dodatkowo , jakie to sprytne !!!!!!!! dwa w jednym !!!!!!? Dywersant Wszystkich „Obywateli ” goje będą szczekać jak będzie już musztarda po obiedzie ha, ha, ha, hi hi , ??? http://coryllus.pl/?p=2629

 2. Podstawowe pytania , na ktore bardzo latwo mozna odpowiedziec:
  1.- Czy piloci mieli mozliwosc ladowania na innym bezpiecznym lotnisku..?
  2.- Czy ktos pilotow przymuszal do ladowania na tak watpliwym i niebezpiecznym lotnisku w Smolensku..?
  3.- Dlaczego piloci podchodzac kilkakrotnie do ladowania zdecydowali sie jednak ladowac..? Mimo wszelkiej wiedzy o stanie pogody i wszelkich ostrzezen! Odpowiedz jest jasna i nie wymaga specyficznej filozofii myslenia. Polscy politycy i polscy katolicy! Opamietajcie sie!

  1. Sprawa katastrofy w Smoleńsku wywołanej przez lądowanie na siłę we mgle przy braku widoczności i braku urządzeń pozwalających na lądowanie w takich warunkach jest jasna. Nagrania z kokpitu jednoznacznie wskazują na sprawców.
   Obecność Błasika w kokpicie, plany na ostrą antyrosyjską „mowę” Lecha w Katyniu… zagrożenie fiaskiem tej starannie przygotowanej „ofensywy dyplomatycznej” czyli mowy nienawiści Lecha (chore podejrzenie że to Rosjanie specjalnie tę mgłę sprokurowali) oraz świadomość pilota o tym jak potraktowano jego kolegę gdy ten w Gruzji odmówił Lechowi lotu w warunkach zagrożenia wojennego… to wszystko to bezpośrednie przyczyny katastrofy. Jedną z pułapek był wąwóz tuż przed lotniskiem i wykorzystywanie wysokościomierza radiowego zamiast barycznego.
   We mgle wlecieli do wąwozu i już z niego nie dali rady wylecieć, trafili na pancerną brzozę która urwała kawałek skrzydła i zrobili wymuszony korkociąg i .. wylądowali na plecach.
   Tu nie ma żadnych tajemnic.

   Tajemnice tkwią w tym kto organizował lot, kto wypuścił samolot gdy wiadomo było że „warunków do lądowania niema”, kto wsadził całe dowództwo sił zbrojnych i prezydenta do jednego samolotu… kto nie zabronił zastraszonemu pilotowi lądowania we mgle (Błasik czyli naczelny wódz lotnictwa był obecny w kokpicie i czynnie brał udział w tym lądowaniu łamiąc tym samy wszelkie zasady bezpieczeństwa lotów).

   A wraku i skrzynek Rosja nie może wydać takim kłamcom bo pozbędzie się dowodów i pozwoli Macierewiczowi spreparować te dowody w dowolny sposób.
   A tak Polacy mogą sobie badać dowody ale w Rosji pod kontrolą Rosjan.
   Gdyby dowody znalazły się w Polsce Rosja stała by się bezbronna przed kłamstwami Macierewicza który mógłby sobie „udowodnić” co tylko zamarzy.
   A o czym marzy to powszechnie wiadomo.

   1. Pekinie rozegrana partia ,SMOLEŃSK””Ruskie teraz będą się prosili oddać wrak i czarne skrzynki,tak jak będą się również prosili o kupno ich gazu i ropy .Jesteśmy sojusznikami Chin. najpotężniejszej armi na świecie z kierownictwem w Rzymie. .ZŁO rosjia-nato-sjon musi przestać istnieć aby imperium Vatykanskie przejęło całkowite zwierzchnictwo na Ziemi i ochronę wiernych.Tylko chrześcijanie-jezujci maja wiedze i technologie pozwalającą na ewolucje Anunaki i innych cywilizacji w tym manekinów konsumentów ???

   2. Oczywiscie Oscar „A wraku i skrzynek Rosja nie może wydać takim kłamcom bo pozbędzie się dowodów i pozwoli Macierewiczowi spreparować te dowody w dowolny sposób.” ja mam inna wersje ale nie zmienia to faktu o wraku i skrzynkach ,http://niepoprawni.pl/blog/1411/vi-co-wydarzylo-sie-na-okeciu-przed-switem-10-kwietnia-2010-roku , tam nikt nie wyleciał , było tam kilku członków „załogi ” którzy wysadzili samolot po wylądowaniu i zbiegli .jest niemożliwym aby przy pułapie kilku metrów dosłownie i niklej szybkości samolot tak zniszczyć ,praktycznie nawet nie był lot ślizgowy , Rosjanie powinni dostać odszkodowanie za zanieczyszczenie srodowiska .później zapewne dostarczono fałszywe podmienione DNA aby pasowały do personifikacji . teraz kraj będzie przez kilka lat przeżuwał te fałszywą flagę .

   3. zbiera trofea do swojej kolekcji na koszt podatnika , no i sprawa odszkodowań dla państwa środka zerwanie umów odnosnie budowy „autostrad” .

 3. Ostatnio pojawiły się komentarze że Rosja nie reaguje na „sugestie” i dalej szkodzi interesom zachodu czyli Ussraela w Syrii i na Ukrainie.
  Rosja nie zrozumiała przesłania wysadzenia samolotu A321 na Synaju, nie zrozumiała przesłania zamachu w Mali gdzie zginęło kilku Rosjan z obsługi rosyjskich linii lotniczych,
  Rosja nadal nie rozumie przesłania wynikającego z zestrzelania SU24 który wpadł w starannie przygotowaną zasadzkę. Troch`e nieudaną bo samolot miał spaść na terenie Turcji a piloci mieli zostać złapani o obwożeni w klatkach w świetle jupiterów.

  Autorzy tych komentarzy o „nie zrozumieniu przez Rosję aluzji ” sami nie rozumieją że przyznają w istocie że wszystkie te wydarzenia (te akty terroryzmu) zostały zorganizowane przez jedną i tą samą rękę choć wykonane przez różnych sługusów tej globalnej mafii.
  To w istocie jest przyznanie się do winy, do świadomego starannie zaplanowanego działania terrorystycznego. Czy Rosja uderzy w głowę czy tylko poobcina paluchy tego nie wiem. Wiem ze obcięcie paluchów (likwidacja bezpośrednich wykonawców czyli sługusów) niczego nie rozwiąże bo mafia ma sługusów w bród, mafia dobrze płaci i zawsze znajdą się chętni na kasę za mokrą robotę.

  Rosja powinna podobnie jak kiedyś tzw zachód, zażądać odszkodowań za każdego zabitego cywila w takiej wysokości jakiej zachód żądał od Kaddafiego z zamach nad Lockerbe czyli ok 10 mln dolarów za osobę (a podobno Kadafi nie miał z tym zamachem nic wspólnego ale zapłacił dla świętego spokoju co mu nie pomogło bo jak wiemy i tak go zamordowali).

 4. a goje z Wodzem Naczelnym Wszystkich Niewolników zafundują sobie atomowe reaktory z demobilu aby się drożej żyło i zdrowo nie umierało, w zamian za kilka monitorów które będą udawać tarcze przeciw urojonemu wrogowi http://www.monitor-polski.pl/fundacja-keshe-wprowadza-pokoj-na-swiecie-sila-za-pomocy-technologii/#more-11845 Iran był celem bo są tam zdeponowane te urządzenia ,układ sil , i zyski z ropy w obecnej sytuacji oczywiscie wyhamowały te technologie , i raczej tak zostanie ,światowy kryzys ekonomiczny oparty na sztucznych zasadach i manipulacji nie da się przestawić bez rewolucji światowej , i taki jest zamiar ,ale to zamiar NWO i wykonanie NWO , gdyby ludzie oddolnie wyszli na ulice i zlikwidowali sami niewolniczy system, NWO nie miałoby wglądu , bo gdy system zamieni jedynie krawaty i wpuści nieco świeżego powietrza na poczatek , z czasem „nowe” technologie „nowe” energie będą opodatkowane do szczytu granic , przecież banda nierobów pasozytow musi z czegoś „żyć ” !!!!!!!!!

 5. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/65176-prezydent-andrzej-duda-podpisal-ustawe-%E2%80%93-wiecej-przymusowych-szczepien nieco info dla ofiar tego holokaustu na Narodzie http://pisma.szczepienia.org.pl/ Chciwość dyktatura brak sumienia to cechy NIE należące do Człowieka z krwi i kości Oni mają te bioroboty całkiem inne DNA i jadą na nieludzkich programach , czlowiek dla nich jest bez wartości !!!!wprowadzają tyle destrukcji wiedząc ze maja mozliwosci ucieczki i schronienia i ze to im bezpośrednio nie zagrozi .

 6. Nie trzeba rozstrzeliwać, ani mordować i poniżać się do poziomu tych zwyrodnialców religijnych. Moim zdaniem wystarczyło by pozamykać i do jedzenia podawać wyłącznie wieprzowinę, a w szczególności czarny salceson i kaszankę. Oczywiście wszystko nagrywać tak by reszta „obywateli” państwa ISIS dokładnie wiedziała co ich czeka za zbrodnie.
  Nie wiem ilu z nich zagłodziłaby się na śmierć. Zresztą są metody przymusowego karmienia i podawania pokarmu sondom wprost do żołądka. Nie wiem być może to durny pomysł, ale lepsze to niż brudzić sobie ręce krwią bądź co bądź istot ludzkich.

  1. „Nie trzeba rozstrzeliwać, ani mordować” a kto o tym mówi !!??? tutaj jest szerzenie nienawiści i dezorientacja http://radioszczecin.pl/1,123229,ksiadz-pokazal-licealistom-film-z-brutalnej-egze&s=1&si=1&sp=1 w wszystkich wojnach namaszczali obydwie strony konfliktu aby więcej było ofiar i pomordowanych ,co do jedzenia maja absolutna racje ŚWIŃSKIE MIĘSKO jest nieczyste i Oni maja tego swiadomosc ,świnia to krzyżówka genetyczna Człowieka z Dzikiem ,jedyne „zwierze” gdzie organy są niemal jak u czlowieka nawet zastawka serca pasuje idealnie ,kiedyś ten morderca z edenu mordował ludzi , w historii Azteków widzimy te rytualne orgie na masową skale ,””””Nie wiem ilu z nich zagłodziłaby się na śmierć””” dlaczego masz tyle jadu ? jakaś religia Cie nakręca w imię miłosierdzia ? „”państwa ISIS „”???? http://gloria.tv/media/6oyZvigjk61 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brzezinski-do-putina-przestan-atakowac-nasza-al-kaide-albo-bedzie-iii-wojna-swiatowa-2015-10

   1. Jestem szczerym przeciwnikiem wszelkiej religii. Szczerze i otwarcie nienawidzę każdego przejawu dyktatury religijnej.
    Każda religia to kajdany na umysły i serca ludzi.
    Jak tu nie mieć jadu w sercu gdy dzieje się tyle okropnych rzeczy z wyłącznej winy fanatyków religijnych.
    Jestem zmęczony tym gównem, które śmierdzi od tysiącleci pora zacząć robić coś by skutecznie blokować tego typu odchyły od człowieczeństwa.

   2. Piotr „wyłącznej winy fanatyków religijnych.” to tylko narzędzia w rekach manipulatorów , obie strony są napuszczane, akcja -reakcja- rozwiązanie . następnie, nie było żadnych zamachów .

 7. „Bezwarunkowy dochód podstawowy.
  Współczesnym przykładem zastosowania BDP jest Alaska, w której od 1982 roku każdemu obywatelowi, który mieszka w Alasce od przynajmniej roku, jest wypłacana dywidenda w wysokości około 2000 dolarów rocznie.”
  http://m.interia.pl/biznes/news,2167758?utm_source=Biznes

  Kontrowersje:
  – Skąd wziąć pieniądze?…
  odp. „BDGwarantowany” już jest wypłacany w postaci rozlicznych świadczeń socjalnych (zasiłki, dopłaty, macierzyńskie, ulgi, świadczenia, wyrównania etc itd) to góra pieniędzy która już nie będzie miała racji bytu i przejdzie do budżetu BDP

  – dlaczego wypłacać np bezrobotnym alkoholikom którzy dzięki temu będą się jeszcze bardziej degenerować…
  odp. czy ktoś zdegenerowany który pije bardzo dużo będzie znacząco bardziej zdegenerowany bo będzie pił jeszcze więcej?
  Wpływ na degenerację nie ma ilość spożywanego alkoholu, lecz raczej sposób zdobywania pieniędzy na alkohol: wynoszenie z domu rodzinnego, kradzież, rabunek – i to jest właściwą degeneracją
  Ktoś kto otrzyma BDP i zechce to przepić, wyda na alkohol i zasili skarb państwa, zamknięte koło (mając pieniądze nikogo nie skrzywdzi, nie okradnie)

  – Ludzie otrzymując BDP nie będą chcieli pracować
  – odp. Nieprawda. Każdy chce mieć zawsze więcej, chce rozwijać swoje zawodowe pasje, a nie tylko odbierać BDP by siedzieć przy piwie przed NTV 🙂
  Posiadając BDP człowiek przestaje być niewolnikiem żyjącym w strachu przed utratą pracy, ale w swej wolności może pozwolić sobie np na komfort uczynienia sobie dłuższego urlopu podczas zmiany pracy itd

  PRACA POWINNA BYĆ PRZYWILEJEM, A NIE OBOWIĄZKIEM, PRZYMUSZENIEM DO WALKI O PRZETRWANIE,
  jeśli mówimy o cywilizowanym godnym życiu i rozumiemy tak samo ISTOTĘ tej sprawy

  1. „który mieszka w Alasce” to za to, ze tam mieszkaj i nic więcej ,podatki niemal w całości są z stamtąd wyprowadzane ,a są to setki miliardów ropa złoto diamenty wiec te dwa tys to taka atrapa, ułamek tego co sami mieszkańcy wprowadzają do budżetu . BDP niczego nie załatwi , powiedzmy ze wiekszosc go dostanie , to tak jakby każdemu dać po milionie ,to to samo jak słynne wymiany pieniedzy ten co nie miał nic niema nic a ten co coś miał tez niema nic .Jedynie praca dla wszystkich , tworzenie rzeczy trwałych i doskonałych służących na pokolenia , a przesyt samoczynnie wyreguluje relacje .ale ten świat w obecnym stylu niema szans jest sto procent manipulacji .

   1. „ale ten świat w obecnym stylu niema szans jest sto procent manipulacji”
    – zapytam inaczej… Jeśli nie „ten” to jaki? Znasz jakiś?… Potrafisz go sobie wyobrazić ?
    „Sto procent” manipulacji to też to…że nie da sie wprowadzić BDP.. Jak sto to sto… 🙂
    Twoje 100% manipulacji ,to jak ten paradoks z prawdą… Współcześni filozofowie, profesorowie (wielu na uniwersytetach zachłysnęło się tą tezą) twierdzą, że: „prawdy nie ma”
    Jeśli „prawdy nie ma”, to teza że: „prawdy nie ma” też jest nieprawdziwa…
    🙂

  2. Zgadzam się z Gregorym.
   Przy dzisiejszych możliwościach produkcyjnych zaspokojenie podstawowych potrzeb człowieka nie jest żadnym problemem, jest wyłącznie kwestią woli rządzących, kwestią systemu polityczno gospodarczego.

   Problem w tym że człowiek który ma zapewnione swoje podstawowe potrzeby socjalny staje się człowiekiem WOLNYM, niezależnym, który NIC nie musi a co najwyżej może tylko chcieć. Taki człowiek przestaje być niewolnikiem który MUSI… bo inaczej zdechnie z głodu bo ma nóż na gardle.

   Nasi politycy reprezentujący wiadomą mafię nie chcą Polaków jako ludzi wolnych, mafia potrzebuje niewolników taniej siły roboczej, mięsa armatniego a to może uzyskać jedynie na drodze utrzymywania skrajnego, prowadzącego do degeneracji i śmierci ubóstwa a do tego potrzeba wysokiego bezrobocia i braku wsparcia socjalnego. To rodzaj noża na gardle społeczeństwa, to przymus systemowy czyli mówiąc wprost terror.
   Tylko w takich warunkach siła robocza jest tania a mięso armatnie też.

   Taki system wprowadziły do Polski solidaruchy w 89r.
   PIS teraz mówi że chce to zmienić, lewica też chciała zmienić ale PIS solidarnie z PO nie pozwolił (Reformy Millera, Kołodki…).
   Jak będzie PIS zmieniał ten zbrodniczy i w istocie niewolniczy system to będę popierał takie działania PISu i każdej innej siły politycznej.

   Globalna mafia lansując neoliberalizm wprowadza globalny system niewolniczy.
   I ta koncepcja bardzo przystaje do religijnych fundamentów tej mafii (naród wybrany i goje jako niewolnicy).
   Ten globalny system niewolniczy jest budowany na waszych oczach w waszym kraju od 26 lat i wielu z was aktywnie wspiera te antypolskie anty ludzkie i antydemokratyczne działania mafii.

   1. Pułapka licencyjna czyli nieudana modernizacja Gierka.Na początku lat siedemdziesiątych, na tle nie dającego się już dłużej ukrywać przed narodami krajów bloku radzieckiego oraz sprzymierzonych z nim państw Trzeciego Świata bezprecedensowego dobrobytu Zachodu, wobec rosnących żądań i oczekiwań społecznych, tamtejsze reżimy stanęły przed dylematem. Przeprowadzić głębokie zmiany, przynajmniej gospodarcze (z obawą, że może się nie udać tego dokonać bez zmian politycznych zagrażających rządom jednopartyjnym) albo oczekiwać na nieuchronny wybuch niezadowolenia w kilku krajach naraz i utratę władzy, a może i życia, względnie powrócić do masowego terroru. Breżniew, człowiek osobiście raczej łagodny, a zarazem ociężały umysłowo, wolał poszukać innej drogi.
    http://www.mojeopinie.pl/pulapka_licencyjna_czyli_nieudana_modernizacja_gierka,3,1260996029
    A wiec Siemoniak to taki Oscar naszych czasów.Pierwszy chciał sprowadzić/zrobić montownie Karakalów a drugi sprowadził Beriety i inne niewypały licencyjne PRL.ha ha ha ???

   2. Oscar: „Przy dzisiejszych możliwościach produkcyjnych zaspokojenie podstawowych potrzeb człowieka nie jest żadnym problemem, jest wyłącznie kwestią woli rządzących, kwestią systemu polityczno gospodarczego.”

    Idealny system społeczny to system BEZMONETARNY, niestety nie da się weń wejść (brak świadomości społecznej) bez pomostów pośrednich w postaci BDP – który też nie mieści się w głowach wielu. Na szczęście (o ile można to nazwać szczęściem…oddalonym w czasie bóg wie jakim..) się mówi o nim coraz głośniej. Po Alasce jest Islandia i Finlandia, ta druga podobno za rok wprowadza dywidendę narodową (za rok)
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19135860,szczesliwy-jak-fin-finski-zus-zamierza-wprowadzic-bezwarunkowy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

   3. Modernizacja „licencyjna” Gierka była całkiem udana.
    Były też oczywiście błędy (nietrafione licencje) ale generalnie był to ogromny skok technologiczny całej Polskiej gospodarki.
    Ta modernizacja została zniszczona przez solidaruchów którzy pod dyktando zagranicznych mocodawców strajkami sparaliżowali cała gospodarkę.
    A koncepcja Gierka była taka że sfinansuje zmodernizuję z kredytów zagranicznych i będzie spłacał te kredyty z produkcji nowo wybudowanych i zmodernizowanych zakładów.
    Solidaruchy sparaliżowały produkcję tych zakładów i nowych i starych .. wszystkich.
    Plan Gierka był bardzo dobry dla Polski tylko wykonawcy już byli mniej dobrzy (lokalne decyzje w spawie wyboru licencji) a najgorsze były solidaruchy które ten plan zniszczyły strajkami.
    a po przejęciu władzy w Polsce wyprzedały zakłady lub doprowadziły do ich bankructwa.

    Chiny rozwijają się wg planu Gierka i widzimy dokąd zaszły.
    Tylko Chiny swoich „solidaruchów” spacyfikowały szybko i brutalnie i dzisiaj są pierwszą gospodarczą potęgą na świecie.
    Gierek też tak chciał ale był za miękki dla Solidaruchów (Gierek i potem Jaruzelski).

   4. @Oscar a wiec przyznajesz że Polska była wysprzedawana(pożyczki,licencje) od wczesnych lat 70-tych.To Gierek zaczął,pokazał kierunek zadłużania/pożyczania, życia na kredyt zaciągnięty w bankach Rothschild i spółka ,tymi samymi którzy wywołali 2 wojnę światową, aby zniszczyć/ pozbawić życia inżynierów,naukowców,technologów itd.Tymi samymi którzy rzucili Polskę/Polaków w ramiona komunistów na 70 lat .Tak ..Polska sanacyjna to też robota bank-sterów. My Polacy straciliśmy wolność,suwerenność bardzo dawno temu i kiedy pojawia się światełko w tunelu/szansa na normalność (PiS )Kukiz15, szansa na bycie Polakiem ,zawsze znajda się tacy którzy od samego początku będą krytykować(,,mohery”) i robić wszystko abyśmy nie powstali z kolan,nie byli uśmiechnięci,szczęśliwi,wolni.Lecz te karły moralne, niedorozwoje umysłowe nie wiedza że na PiS GŁOSOWALI POLACY w KANADZIE,USA,Australii,NOWA ZELANDIA stara wykształcona Polonia,która ma wiedzę i środki na stworzenie całkiem innej nowej POLSKI.Polski której nigdy nie zrozumiesz Oskar, ponieważ jest to poza twoim jakimkolwiek rozumowaniem/pojęciem otaczającego cię świata. ha ha ha ???

 8. „System ten kosztowałby ogromne pieniądze, co łatwo wyliczyć. Wystarczy pomnożyć liczbę obywateli przez wartość bezwarunkowego dochodu finansowego (W Polsce byłyby to koszty na poziomie 482 mld zł rocznie, przy obecnych wydatkach budżetowych w wysokości 343 mld zł).”

  – odejmijmy od tej sumy:
  obywatele do 18 roku życia
  emeryci (którzy już otrzymują emerytury)
  renciści
  zasiłki, dopłaty, ulgi, świadczenia, 500 PLN NA KAŻDE DZIECKO… ,etc
  …gaże pracowników urzędów pracy, projektów usprawniających rynek bezrobocia, utrzymanie budynków etc itp; cały ten biznes kręcący się wokół „biznesu bezrobocia”

  I JEST JUŻ POŁOWA…
  Odejmijmy BDP wszystkim tym, którzy po prostu pracują i zarabiają…załóżmy 3xBDP

  I JUŻ MAMY PIENIĄDZE ) z czasem rozwoju państwa można dojść do wypłaty BDP pracującym- zarabiającym stawkę 2xBDP

  1. ps.
   Kiedy ktoś – kobieta i mężczyzna – decyduje się na założenie rodziny, na dzieci, wówczas któreś z rodziców MUSI pracować. Jest to naturalne dla akulturacji dziecka
   Przejście na BDP dla rodziców było by prawnie możliwe dopiero po uzyskaniu pełnoletności ich dzieci

   1. ” cały ten biznes kręcący się wokół „biznesu bezrobocia”” kilka lat temu była akcja przecież w kraju setki milionów wydano żeby reaktywować bezrobotnych liczyła się siła słowa i cala propaganda z tym związana , aby wyssać FORSĘ , zgromadzono inwalidów,chorych . na zasiłkach z opiek społecznych itd każdy potencjalny znalazł się na liście , turnusy szkoleniowe były organizowane do ostatniego grosza , to nie są absurdy to przemyślana gra a idioci myśleli ze staną się biznes rekinami , kolesie się niesamowicie obłowili organizując te pseudo szkolenia i seminaria , a nędza się zwiększyła tak i tak, ha ha ha ha ???

   2. Właśnie tak!niestety
    Wiesz ilu urzędasów poszło by na bruk myśleć o emigracji zarobkowej (intelygentni som, se poradzą, jenzyki znajom)
    jak komuś się chce to chyba można znaleźć i łatwo policzyć w dobie Internetu wielu ich i jakimi społecznymi kosztami se żyjom jak pączki w maśle
    Do tych wszystkich biur i urzędów pracy itp hien społecznych z poziomu urzędasowego dodaj urzędasów Ośrodków Pomocy Społecznej!
    . Łącznie to armia utrzymywana za miliardyPLNów z biznes-bezrobocia i biedy, którą to biedę i biznes na niej nakręca właśnie brak BDP… Holerny absurdalny świat (napiszmy do Pr.Szydłowej projekt wydostania kraju z nędzy 🙂 (kosztem inteligencji urzędowej-to są pieniądze w „ukryty” sposób wysysane z kasy państwa)

   1. Gatunek guru politycznego, w „podziemiach” niezależnej myśli politycznej robi za autorytet (jak Jerzy Zięba na polu medycyny „alternatywnej”) ,zapraszany jest na prelekcje chyba najczęściej obecnie ze znanych prelegentów np: G.Braun, Ziemkiewicz, W.Sumliński, S.Cenckiewicz)

 9. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,To-nie-koniec-problemow-z-przetargami-w-polskiej-armii-Co-zrobi-Macierewicz,wid,18008533,wiadomosc.html

  Zbulwersowany Macierewicz

  Szef MON Antoni Macierewicz na posiedzeniu sejmowej komisji obrony, które odbyło się w minioną środę, zaatakował poprzedni rząd i powiedział, że w procesie wyboru śmigłowca wielozadaniowego dopuszczono się wielu uchybień.

  – Zdecydowaliście o tym, że oddacie 13,5 mld innym państwom zamiast Polakom,

  1. Media kreują rzeczywistość, także w sejmie. Obecnie hucznie nagłaśniana jest Nowoczesna.pl jako druga siła opozycyjna (..wywieranie wpływu na przeciąganie posłów PO..do Nowoczesnej) w sejmie. O Kukizach’15stu nie mówi się ani ani!

  1. Toż to istny Majdan!
   Obejrzyjcie j/w FRANCJA, PARYŻ – IMIGRANCI W AKCJI !
   to opublikowane zostało już 2,5 miesiąca temu…
   No to maja z nimi problem
   Merkel burzy się na Szydło że ta milczy na jej zaproszenie
   http://wyborcza.pl/1,75477,19258580,stosunki-polsko-niemieckie.html#MTstream
   a ona nie może przyjechać tu jak tak bardzo chce się spotkać?
   Te filmiki z burd ulicznych Szydłowa powinna wysłać do Berlina przed spotkaniem przy kawce obu pań

   a tak w Germany
   https://www.youtube.com/watch?v=Vu4WTgRtPf8

   1. Polskę zawsze mieli za nic i to nie tylko Niemcy tylko caly Świat, Usa nie chce dać nam wiz, miejsza z tym, ale sami jesteśmy zamknięci w swoich problemach, zawsze walczymy o swoje a nas mają gdzieś, Nikt nie widzi Polski jaką jest, każdy zapatrzony w swoje interesy, byle tylko mieć władzę nad biedną Polską. A My walimy głową w mur domagając się byśmy zostali zauważeni, niech Merkel sama przyjedzie do nas wysługują się nami…… polska jest zduszona i dławi się na kogo liczyć na słabych Węgrów? Żydzi się z nas śmieją, imigranci/uchodzcy nie chcą do nas, i dobrze, ale zeby pomóc Polsce to nie ma komu, dlatego jesteśmy tak ślepo zapatrzeni w swoje sprawy wewnętrzne, religijne, mam wrażenie, że nikt nas nie kocha, chcemy być indywidualistami, jak szwajcaria, ale nie za bardzo to wychodzi. Problemy, problemy, problemy….. a czy nie zastanawią się że My mamy rację w Wielu sprawach, fakt faktem, że Polska też nie zauważa innych państw, bo prócz może władzy, kto wie co dzieje się w Macedonii naprzykład, jaką mają kulturę itd…. Nie można się spinać, pamiętam jak wysłaliśmy wojska do Afganistanu, liżąc dupę Amerykanom, niby Ameryka nas sprzymierzeniec, ale zostawili by nas jak kość na pożarcie gdyby zaczęło się kotłować, gdzie szukać pomocy? Byśmy byli neutralni? Wkroczyliśmy w UE, teraz nas dom jest w Europie, Papież nawołuje do przyjmowania Emigrantów, UE też chce emigrantów, mają zamachy w Paryżu tylko i bójki i Muzułmanizm w swoich krajach, a gdzie kultura krajów, honor prawda ! Musimy się od tego uwolnić, bo taka polityka jaką się prowadzi jest zupełnie nie potrzebna, co komu da bitwa o emigrantów, co komu da czy będą czy nie, jak My będziemy pokojowo nastawienie do nich, to zaopiekujemy się tymi 11000 i nie będzie zamachów na Polskę, gdyby ich poprowadzić, teraz jest Marsz Muzułmanów przeciwko terroryzmowi w Pl. Są dobzi Muzułmanie, trzeba szanować nasze tradycje jednak jak mówimy NIE dla Meczetów to tak musi być, nikt nie ma prawa nam mówić, ilu emigrantó przyjmniejmy i że musimy, pod kątem wykluczenia z Co2, zmiejszeniem pomocy euro ,czy innych zamiarów politycznych, to wszystko jest jak jakaś gra, a Polacy są biedni i się poprostu boją o swoje byty, łatwo nami manipulować słuchamy się jak pokorne owieczki ! Dość ! Radość powinna być w nas, a każde nowe info przyjmujemy ze zgrozą, przeżywamy , pytam dlaczego??????????????? Odpowiedz jest prosta, bo jesteśmy zaszczuci ! Żyjemy jak szczury, wciąż poniżani wciąż pod wpływem innych krajów, zastanówcie się nad tym… 🙂

   2. Gdyby Polska była biednym krajem, to nikt nie interesowałby się nią. Nie byłoby ataków na Polskę. Polska jednak jest bardzo bogatym krajem z bardzo bogatymi zasobami naturalnymi. Gdybyśmy wydobywali je i eksportowali, bylibyśmy bogaci rzeczywiście i bylibyśmy graczem na rynku. Polskie rządy jednak nie tylko nie wydobywają i nie eksportują bogactw naturalnych ale zamknęły te, które istniały. Część przechodzi w obce ręce. Wprowadzane są dyrektywy z informacją ze Unia nakazała.W części są to propozycje,wyznaczniki w części dyrektywy terminowe od do, a nie cały czas. Inna rzecz że wiele szkody robią sami urzędnicy na szczeblach wojewódzkich, którzy blokują wiele działań nie dlatego że Unia każe ale z nadgorliwości i wprowadzania własnych ograniczeń. Jeśli nie mamy szacunku do własnego kraju, do własnych zasobów, słuchamy na kolanach raz Rosji, raz Niemiec, raz Ameryki w odniesieniu do własnych zasobów naturalnych i decydowania o nich a tym samym o naszym PKB to dlaczego wymagamy szacunku od innych? Nie szanujesz siebie to nikt ciebie szanować nie będzie. A czemuś biedny? Boś głupi. Mamy wiernopoddańcze rządy i prawo tak skonstruowane że na dobrą sprawę nie spełnia swojej roli jako prawo ale jako możliwości dla grup interesów. Im bardziej skomplikowane prawo tym szersza jego wykładnia i tym więcej kruczków prawnych i interpretacji. Dotychczasowe prawo o handlu ziemią dawało i daje duże możliwości manipulacyjne szczególnie dla tzw. „słupów”.
    Chcenmy naprawdęzmian?To musizmienićsięmentalność Polaków. Były i są takieabsurdy pokazujące jak bardzo źleosobie i owłasnej gospodarcemyślą Polacy – fakty z wczorajidzisiaj – jedna z papierni na DolnymŚLąsku niemogłasprzedaćnapolckirynek papieru toaletowego. Kupowali Niemcy, przepakowywali i sprzedawalidoPolski – był chętniekupowany – bo niemiecki to dobre. Sporo produktów dzisiaj trafia do krajówzachodnich na takiej samejzasadzie – tu sąprodukowane przez polskichprzedsiębiorców,na zachodziepakowane i wracajądoPolski – myza to płacimy, za cały ten absurd, tylko dlatego, że z niewiadomych przyczyn czujemy się gorsi od tych z zachodu. To jest na każdej płaszczyźnie życia – od gospodarki do polityki. Tu trzeba zmian. Nikt za nas o nas nie zawalczy – co myślicie, że ktoś z zachodnich przywódców będzie bronił Polski? A po co? Bardziej będzie zależało na skłóceniu Polaków i wstawieniu do rządów tych marionetek, które zagrają jak zagrać powinni aby zachód miał lepiej. Teraz dobrze by było zaatakować Rosję i zrobić z niej tego złego, a do tego Polska teraz najlepiej się nadaje. To gra w szachy z przemyślanymi ruchami na lata do przodu. Emigranci? A jaką rolę odgrywają i do czego to zmierza?

   3. Emigranci? A jaką rolę odgrywają i do czego to zmierza?

    Według mnie Gamdela, to zmierza, do Wojny Religijnej a co za tym idzie, największej Wojny Wszechczasów 3 wojny Światowej, kóra zakończy cały żywot i albo będą na całym Świecie biegać z burkami, bo zwyciężyła liczebność Muzułmańska, albo jakoś się dogadamy, Muzułmanie chcą zawładnąć Ziemią. Już w Europie mówią, że chcą dotrzeć do Rzymu i to jest ich cel, po to tutaj są fakt niektórzy ukrywają się przed terroryzmem ale cecha jest wspólna bo tak zapowiedział Allah, będziecie coraz liczniejsi, zawładniecie całą Ziemią i to będzie zwycięstwo Allaha, dlaczego tak szybko się rozmnażają??
    Do reszty Twojego tekstu nie mam zastrzeżeń 🙂 Pozdrawiam.

   4. Goldpress – tak, ale pytanie powinno brzmieć inaczej – komu i dlaczego zależy na tym, zeby Europa pogrążyła się w wojnie i kto później przyjdzie ratować Europę z opresji i czego będzie wymagał w zamian?
    Cokolwiek nie myślimy o Unii i jej dyrektywach, Unia jako całość stała się zdecydowanie silniejszym graczem na rynku niż poszczególne jej kraje osobno. Teraz mamy wojnę gospodarczą – – o to kto będzie gospodarczo rządził światem. Jeśli Europajako całość zaczęła zagrażać gospodarczo, to co nalezy zrobić? To co zawsze w takich sytuacjach i to co od tysiącleci zawsze się sprawdza – dziel i rządź. Trzeba wprowadzić wewnętrzny podział. Niemożna wprowadzić na tle narodowościowym, bo to nie wyjdzie,rasowym też nie, trzeba uderzyć w religię i w poczucie zagrożenia dla stabilności. Europa przez wieki pogrążona była w wojnach. Mamy traumę. Żyjemy teraz w pokoju i chcemy pokoju. Nikt zdrowy na umyślenie chce wojny. Jeszcze nie wylizaliśmy ran po ostatniej. Więc kraje europejskie nie staną przeciw sobie. Nie piszę o Rosji – Rosja to osobny gracz. Trzeba wprowadzić kogoś z zewnątrz i przy okazji skierować nienawiść przeciwko Rosji – dwie pieczenie na jednym ruszcie. To może doprowadzić do destabilizacji delikatnie mówiąc. Damy się wciągnąć w grę i mamy wojnę. Dlaczego uchodźcy idą do Europy?
    Największą głupotą jaką możemy teraz zrobić to dać się wciągnąć i stanąć przeciw Rosji. Swoją drogą od przyszłego roku mamy szpicę NATO w Drawsku Pomorskim i bazy wojskowe ciężkiego sprzętu wojsk USA w zachodniej części Polski. Przypomina to scenariusz z lat 80.

   5. I pomyśleć, że kiedyś tylko martwiliśmy się o Tarcze Antyrakietowe, masz rację Rosja to osobny gracz, Turcy ścieli jakiś samolot Rosyjski podobno w porozumieniu z USA, bo Rosyjski Samolot wkroczył na 17 sekund w ich sferę, Turcja jest Muzułmańska i z tego co wiem, szykują się już do Wojny, to znaczy mogą tą Wojnę wywołać, a co do Wojny Gospodarczej, to to trwa w nieskończoność, są podziały PKB nie odzwierciedla rzeczywistego wzrostu, fakt nie wyleczyliśmy się jeszcze z dawnych wojen, są wciąż świerze rany, ale następne pokolenie może już o tym nie pamiętać, bo wojny są średnio co 50-100-200 miej więcej i do następnej dojdzie, co to za czasy Pokoju? Można powiedzieć, że przed Imigrantami były, a Było WTC, Madryt i Londyn, wojna religijna to najgorsze co może nas spotkać…. a jest nieunikniona, te wszystkie polityczne gierki pójdą w niepamięć, gdy zacznie się taka wojna, Hitler, Stalin to pikuś. Wojny Polityczne, mordowanie żydów, polaków, i reszty to pikuś. Przeciwko 3 wojny Światowej Religijnej jest tylko atomowa wojna a to też wojna ! KTÓRA ZNISZCZY CAŁY ŚWIAT, więc grożom nam dwie wojny Religijna która prędzej czy pózniej będzie i atomowa na tle politycznym, wiecie co musimy robić? łączyć się już teraz, by wygrać wojnę która TRWA JUŻ TERAZ. Psychologiczna, manewry przed wojenne, to już się dzieje. W polsce tego nie widać, na FB wymieniają się miłością, wciąż dla nas głupich (przepraszam) jest to najważniejsze bliskość drugiej osoby, a trzeba wziąść się już teraz za kraj, za Świat i tylko gdy zniesiemy granice, gdy będzie Nowy Świat, Nowa Ziemia, Piękna i Czysta zniewolimy terroryzm, wojny i nieczystość, nieprawość . Problem w tym, że nieliczni chcą nowej ziemi, zniesienia rządów pieniędzy i być może religii, sądów, policji, ochrony, przemocy ! Ja jestem uczuciowcem, więc nadzieja w uczuciach, zrozumieniu, sercu……
    i Bogu pewnie… jeżeli jeszcze nami kieruję i nie ma tego wszystkiego dosyć 🙂

   6. na tym Fb chodzi mi o miłość między mężczyzną i kobietą, to jest ważne tak, ale nikt nie myśli tam o tym co się dzieje a jak już to nieliczni. to tylko wymiana informacji, a trzeba działać.

   7. Jaki tam Majdan to przecież spontaniczna, demokratyczna pokojowa akcja protestacyjna.
    Takie akcje codziennie oglądałem w latach 80tych na ulicach Polskich miast.
    To tylko i aż francuska Solidarność a wszystkie zadymy są oczywiście prowokowane przez reżimową policję.

    Niedługo i Francja stanie się krajem w pełni demokratycznym i „społeczność międzynarodowa w tym my Polska przystąpimy do prywatyzacji zasobów Francji.
    Oczywiście dla dobra Francji i francuzów.

    Te lekcje już przerabialiśmy i wiemy jak się zachować (prywatyzować a co się nie da sprywatyzować to zbankrutować)

   1. Bo im większa dzicz tym większe potrzeby seksualne, a tym mniejsze intelektualne z condomem włącznie 😛

   2. Cicho uzolku, bo oglądam Twój 2 godzinny film, a nie śpię już 40 godzin, jeszcze sie pokłucimy 🙂

   3. Smoleńsk nie było żadnej reakcji nawet, że chcemy prowadzić śledztwo i mieć wrak, zachowaliśmy się jak cioty, gdy Rosja chciała prowadzić śledztwo postanowiliśmy, że tak ma być, bez gadania, zaufaliśmy im, co to za naród ta Polska? Jak w takiej sprawie nie mogliśmy się przeciwstawić Rosji, to w jakiej chcemy? Tłumaczę to tak, że żyliśmy żałobą, jednak trochę rozsądku by wystarczyło, widać jaka Polska jest popsuta.

 10. Oscar: „Jaki tam Majdan to przecież spontaniczna, demokratyczna pokojowa akcja protestacyjna.”
  – połowa tam to Biali między uchodźcami,kto to?, Polacy?

  1. Po wysluchaniu linku wyzej i wyczatowanie klamstw 🙂
   Wszystkie medytacje odnosnie CERN byly rozproszone energetycznie , zeby nie zasilic -religjnego-mistykalnego i new agowskiego CERN . Wszystkie medytacje zbiorowe mialy jakby przekierowanie zasilenia CERN a nie zastopowania go .Gdzie zostala ta energia przekierowana Ciekawe?
   Energia medytacji zbiorowych zostala wlasciwie zastopowana przez Ziemie i rozproszona . Intencje ziemi i pojedynczych odseperowanych cichych i nieznanych , gleboko uziemnionych ludzi zastopowaly CERN w Szwajcarii a co za tym idzie to zablokowaly inne CERNs network .
   Co mial CERN do arabskiego ruchu na Europe ?- utrwalenie fundamentalizmu i starcie sie dwoch sil .
   Zgromadzanie energii urzadzenie w CERN sie zepsulo na wielu plaszczyznach nie tylko na ziemskiej .
   Prawie wszystkie informacje i nagrania mowiace o CERN sa nieprawda . Dziekuje bardzo healing zrobiony

 11. ja słyszalam ze podrzucenie pod wycieraczke swinskiego łba z krwią powoduje wyprowadzke z mieszkania.czy to prawda…?

   1. Gdyby to było takie proste 🙂
    To już by więcej meczetów nie budowali, szkoda tylko Świń 🙂

   2. Swiniek szkoda,ale one i tak sa zjadane.A krwi sie u nas nie pije.
    No wlasnie nie wiem na ile to prawda.moze ktos wie…
    ale faktem jest ze swinia jest nieczysta dla nich religijnie.co to znaczy?nie mam pojęcia.moze zly duch w niej siedzi ;P

   3. kurcze jakby tak pofilozofowac to czemu oni jedząc tylko tzw”czyste mieso”so tacy nietolerancyjni ,agresywni,nie wiedzą co to kultura w gosciach. :p A my co jemy mieso „nieczyste”az takiej nienawisci nie wykazujemy.czy ma wplyw na to jedzenie czy kultura i wychowanie…oraz religia…

  1. Ha Ha Ha I CO TO MA BYĆ?Facet popiera sanacje,przewrót majowy czyli ,,polski majdan”
   A żeby zrozumieć historie trzeba patrzeć dzisiaj WSZYSTKO MAMY PRZED OCZYMA.Np; Takie państwo islamskie to nic innego jak komuchy i sanacja razem wzięte.Pytanie dlaczego w Polsce zainstalowano sanacje a później komunizm?Kto to zlecił?jaki był cel?Kto na tym zyskał?
   Otóż zawsze tak się dzieje kiedy kraj jest zdemoralizowany Duchowo.Jest wiara w obrazy,posągi,cuda(chrześcijaństwo,islam,buddyzm itd)Wszędzie gdzie jest ciemnota Umysłowa Rothschild i spółka wchodzi jak nóż w masło.Zresztą to są tylko poplecznicy jakiejś obcych cywilizacji,nazwa tu nie ma znaczenia.To oni stworzyli sztuczne religie/podziały/bogów/komunizm/kapitalizm i pieniądz .który wszystkich ,,jednoczy” a szczególnie jednostki niedorozwinięte psychicznie i moralnie .To co ten człowieczek mówi jest tak płytkie i niedorzeczne, dlatego że interes narodowy jest niedorzeczny,kiedy pomija, dusi dławi, jednostkę ludzka na rzecz narodu.Człowiek przede wszystkim ale to nie mieści się w waszych ramach/oprogramowaniach manekiny konsumenci hihihihihihihi?

   1. Ja też obejrzałem, ale nie mam zdania 😛 chyba za bardzo tego nie rozumiem. 😛 lata 70, 80 te to mnie jeszcze nie było i nie mam wyrobionego zdania, jednak jak Ci co torturowali są/ byli u Władzy to coś jest/było nie tak.

  2. Lubię i popieram Leszka Żebrowskiego za to co robi, a zajmuje się prawdą, odkrywaniem jej. Znam go z innych wystąpień i z innymi wiarygodnymi prelegentami jak np. Ziemkiewicz, S.Cenckiewicz, St. Michalkiewicz. Oni wszyscy stanowią rodzinę ideologiczną IV RP
   Kiedy Lech Kaczyński mówił o IV RP wtedy myślałem że to tylko chwyt propagandowy, marketingowy na nową „jakość” dla jego władzy. Dziś rozumiem co to III RP dzięki m.in Leszkowi Żebrowskiemu

 12. witam -prosze obejrzyj -TAJNE WATKI HISTORII POLSKI I ZAKAZANE WYNALAZKI -FERDYNAND BARBASIEWICZ- u Alexa -tv.porozmawijmy
  dziekujemy ze sa teraz na ziemi tacy ludzie z ODWAGA glosza fakty -fakty i fakty -dziekuejmy i pozdrawiamy

  1. W innych doniesieniach mówi się o generale izraelskim złapanym w Iraku razem z bandą ISIS.

 13. Gamdela pisze: 29 listopada 2015 o 12:01
  „Gdyby Polska była biednym krajem, to nikt nie interesowałby się nią. Nie byłoby ataków na Polskę. Polska jednak jest bardzo bogatym krajem z bardzo bogatymi zasobami naturalnymi”
  – Nie chodzi o bogactwa naturalne, nawet gdyby ich nie było, to potencjał stanowi naród – 30paro milionowy – to konsumenci którzy karmili/i karmią jeszcze..IIIPR i Korporacje też niemieckie.
  Jak możesz mieć niewolnika , nawet żebraka z długami, to go bierzesz. Za miskę ryżu zaorzesz pole jego rękami, w tym czasie ty jedziesz na wakacje. Nie oplaca się?
  A co kiedy do tego dochodzą jego talenty (dary, bogactwa naturalne), zna się na hydraulice, stolarstwie. Nie tylko zaorze pole, ale i wyremontuje dom za free.

  1. { 🙂 },

   ***Pszekas łot, nó wisz łot ani y jadży 😀

   *Obalmy mit i kult przyziemnych spraw,
   zamiast tak tkwić coś zrób i dokonaj zmian.
   Chcesz poznać wzór, odpowiedź znać,
   aby odkryć tajemnice, którą skrywa ten świat.
   Nigdy nie kieruj się tylko logiką,
   metafizyką wypełnij dzień.
   🙂 *Pan powinien to rozumieć, pszecie P. tysz je kupiec /Dudek/… 😀
   🙂 *Mrozu – Poza logiką
   A gdy rozsądku głos gdzieś zaginie to
   większe ryzyko czasem ma sens.
   Nie uznajemy granic!
   Nie musisz śnić,
   by żyć wedle własnych praw.
   Przełącz na tryb, by zmysł poprowadził sam.
   To ten sam wzór, odpowiedź znasz
   A referencje niech czyny, nie słowa wystawią nam.
   🙂 http://www.humorpage.pl/obrazki/b/203_bezludna_wyspa_jak_minal_dzien_palma.jpg

 14. obejrzej -prof.KRYSTYNA PAWLOWICZ -BEZ CENURY24/11/2015- zapoznaj sie z faktami FAKTY FAKTY -wtedy stukaj w te klawisze bedac swiadomy wiedzy jaka jest przed toba ukryta??????- oczywiscie FERDYNANDA BIERBASIEWICZA-dziekuje i pozdrawiam

  1. wszystko to zmiana WYŁĄCZNIE krawatów, wizerunku to ta sama zbrodnicza agenda pasożytów ,zakaz, eutanazji ,aborcji ,i innych chorych moherowych debilizmów ,piękne i szczytne hasła ,aby wyglądało na zmianę ,a tu nagle wyskakuje jak „Gajowy Marucha” z Lasu, zbrodnia doskonała na Narodzie ,trujace, zainfekowane ,chemikalia w Strzykawkach .

 15. Węgry zawieszone w prawach UE? KE zarejestrowała inicjatywę europejską’
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wegry-zawieszone-w-prawach-UE-KE-zarejestrowala-inicjatywe-europejska,wid,18013748,wiadomosc.html

  No cóż miałem nadzieje że babka bardziej tąpnie ale widać babka to babka?
  Teraz będziemy Turasów dozbrajać aby mogli więcej broni przemycić i meczetów postawić.a miało być tak pięknie ,unia z Węgrami, nie dobrze?Nie jestem zadowolony Ze szczytu w Brukseli/.

  1. Szczelność granic UE. (Szengen) 😛
   Pamiętajcie kto zaczął wpuszczać uchodźców, żebyście mogli przekazać to swoim dzieciom i wnukom

 16. Rosja się aktywnie i efektywnie broni przed wiadomą mafią.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20151130/1546486/Prokuratura-Rosja-Fundacja-Sorosa.html

  Polska powinna również się bronić i najprościej w podobny sposób.
  To kwestia decyzji. Niestety nie będzie takich decyzji ze strony sługusów tej mafii z PO i z PIS.
  Polska to nie jest kraj Polaków, to kraj rządzących sługusów mafii czyli Polska to kraj mafii (od 89r za sprawą solidaruchów). Polacy w Polsce mają tyle do gadania ile Palestyńczycy w Palestynie.

   1. A jaka to własna droga ?
    W Rosji 2×2 =4 a w Polsce ma być inaczej ? Własna matematyka, własna logika ?
    Jak Ruskie powiedzą prawdę to Polska nie może się z tym zgadzać ?
    To przecież ideologia idioty.
    To co dobre i skuteczne trzeba stosować bez obrażania się że wymyślił to ktoś „niesłuszny” politycznie.

   1. W ten prosty sposób Rosja „kryminalizuje” działalność zdrajców (płatnych czy ideologicznych) we własnym kraju.
    Teraz już nie można będzie brać „pensyjki” od Sorosa legalnie.
    A nielegalnie to przestępstwo.
    I jak żyć bez ej kasy za zdradę własnej ojczyzny ? Jak żyć.

    Polska to inny kraj tutaj za kasę od Sorosa można działać całkiem legalnie na szkodę własnego kraju.
    W Polsce zdrada narodowa to najlepiej płatna fucha (pod warunkiem że zdradza się na rzecz wiadomej mafii, inaczej kryminał lub piątkowy samobójca).
    A Soros dobrze płaci (w fundacjach, w mediach, w polityce, w służbach wymiaru sprawiedliwości… i wszędzie gdzie mu się to opłaci).

 17. Putin: oto, dlaczego Turcja zestrzeliła rosyjski bombowiec. Popełnili ogromny błąd
  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział dziennikarzom na marginesie szczytu klimatycznego w Paryżu, że Turcja zestrzeliła w ub. tygodniu rosyjski bombowiec na pograniczu syryjsko-tureckim w celu ochrony handlu ropą z Państwa Islamskiego (IS).
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Putin-oto-dlaczego-Turcja-zestrzelila-rosyjski-bombowiec-Popelnili-ogromny-blad,wid,18014082,wiadomosc.html

  1. bada bada oj bada ! oj tak potrzebni teraz, święci, męczennicy ,patrioci bohaterowie , niesamowita reduta , szańce narodowe , Termopile , afera wysluchowa , cud na ciemnej i wiejskiej górze . Qcyp „samochodach” mimo chodach ??

 18. obejrzyj prosze -HITLER DOWIADUJE SIE ZE POLACY ODMAWIAJA PRZYJECIA IMIGRANTOW- ha ha ha to dobr e -zmartwychstal

 19. PRZEKRET WSZECHCZASOW ,CZYLI KTO JEST TWOIM WLASCICIELEM -PIOTRAS-znadziesz u Alexa/tv.porozmawijmy/ -dobry temat -GRA W ZYCIE W KTORYM JESTESMY ha ha ha

Comments are closed.