Alternews – 27.12.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

52 thoughts on “Alternews – 27.12.2016

 1. Panie Januszu, widzę ciągle za Panem kulistą ziemię, może czas pójść już w tym kierunku tj. płaskiej ziemi, gdzie dowodów jest przytłaczająca masa, tak jak fikcji NASA, lotów na księżyc, czy satelit.

  1. Marek pisze: 27 grudnia 2016 o 21:49.. ” Panie Januszu, widzę ciągle za Panem kulistą ziemię, może czas pójść już w tym kierunku tj. płaskiej ziemi,”… Odpowiadam: … Biegnij szybko na Horyzontu spotkanie…Horyzont na ciebie czeka ale gdy bedziesz juz blisko zobaczysz ze on ciagle ucieka „… Zycze wiecej humoru w 2017 Roku…-lumen

  2. Nie widzisz Marek , ze z tym czlowiekiem cos sie nie tak dzieje jak w TVN juz wystepuje to chyba mind control w toku .

  3. Tak, i nawet nic nie trzeba robić, bo czołówka już jest gotowa, wystarczy tylko wyciąć stosowny fragment z filmu „Hogfather” https://www.youtube.com/watch?v=xCHFgPDFYKk&feature=youtu.be&t=33s Jest tylko drobny kłopot, bo na filmie dysk opiera się na czterech słoniach, podczas gdy w rzeczywistości dysk dźwiga siedmiu krasnoludków. No i jak by się Gapcio o tym dowiedział, to może się potknąć z przęjęcia i znowu będzie kataklizm na miarę tego jaki w ubiegłym roku nawiedził Włochy. Naprawdę tego chcecie?

   1. „na filmie dysk opiera się na czterech słoniach” to są idiotyzmy fanatyków religijnych , ale jako całość zawiera się w manipulacji ośmieszania faktycznego tak aby wszystkie fakty i dowody nie były brane pod uwagę . podobnie jak zjawisko ufo tysiace widziało ale oficjalnie niema bo nie wypada o tym rozmawiać w „poważnym świecie” medialna kampania ośmieszania zjawisko i postawiła diagnozę to „choroba psychiczna” wiec „naukowcy ” chcą być zdrowi!!! , na wszystkich frontach np tutaj epoka kamienia, jaskiniowi ludzie w 3 D dla lepszej orientacji https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs i lepiej wierzyć w krasnoludki bo to nieco rozwija racjonalizm i logikę !?

   2. ” 24 listopada 1946 roku kamera umieszczona na jednym ze zdobytych przez Amerykanów Niemieckich pocisków V-2 wzniosła się na wysokość 105 km i zrobiła pierwsze zdjęcie Ziemi z kosmosu. ” Ps KRZYWIZNA JEST IMPONUJĄCA Z WYSOKOŚCI 105 KM !! http://www.airspacemag.com/space/the-first-photo-from-space-13721411/ jest to jedyne zdjęcie nie zmanipulowane , jest to jedyne zdjęcie jakie egzystuje następnych nie będzie ! setki im podobnych zostały z retuszowane aby wpasować w kulistość , były i są tak niebezpieczne że nawet obiektyw rybie oko nie widział ewidentnej kulistości . ale nie martwy się ! TERAZ cześć „oryginałów” zacznie wypływać, technika komputerowa obróbki pokaże wszystko ! i nawet się odnajdą zaginione filmy i fotki z „kosmosu ” studyjnego i faktycznego a widz otrzyma to co chce !?

   3. Majestic – uważaj, nie zdenerwuj Gapcia, bo nam tu wszystkim narobisz bigosu! Królewna śnieżka już sobie na Ciebie tipsy ostrzy…

 2. Taki jest odzew -ryk pokonanych amerykanskich polamancow .Bo im nie pasuje , ze Trump prosi RSB grupe Rosyjski Serwis Ochronny na 20 stycznia do Nowego Yorku i Washington dc. Putin jest za madry zeby trabic i wzniecac ogien . To w Putinie lubie . No i urodzil sie w tym samym miesiacu i dniu i o podobnej godzinie co ja Ha ha ha . Moze dlatego wiem jaki jest I wiem , ze ma pewne zasady moralne , ktorych nigdy nie przekroczy ale nie radzilabym z nim prowadzic wojny klamstw i podszeptow .Dlatego SOROS i Rothschiald i Rokefeler maja zakazany wstep do Rosji . Jedno wiem , ze Putin nie znosi klamstw .Ten crash to byl odzew mordercow urodzonych i bezwzglednych z Pentagon -Octaton wspartych starymi kuklami milionerami CIA I NATO zrobilo wiecej swinstw niz wszystkie konspiracyjne i zamachy terrorystyczne na swiecie .
  No i dobrze czulam Bo to video wlasnie upewnilo mnie w tym , ze Putin nie lubi lgarstwa . A Amerykanski rzad jak widze po ich kongresie o dochodzeniu to tylko klamal .
  Milo sie patrzy na te kajdany ale lepiej by mi sie patrzylo jakbym widziala cala postac w kajdanach http://thefreethoughtproject.com/rothschild-bank-criminal-investigation-baron-david-de-rothschild-idictment/

 3. Nastepna amerykanska klamliwa podjazduwa ( Moze to czlonek CNN)ale Putin znowu im pokazal , ze jest od nich duzo madrzejszy i uczciwszy . Ha ha ha https://www.youtube.com/watch?v=JBTBBNOtbhM
  No to wystarczy o Putinie i mysle , ze mamy juz spokoj na ziemi i nie bedzie zadnych wojen, Bo amerykanskie dupki nie maja juz energii .Magia czarna nie pracuje bo zrodla pedofilskie im sie krusza i je po kolei musza zamykac .

 4. Obamowska kukla zbanowala free speech -WOW! Obama Has Banned Free Speech!!!
  Uwazajcie bo polski rzad malutka replika tego idioty moze powielac jakies historie polityczne.
  By slipping through the 2017 National Defense Authorization Act, President Obama has signed the „Countering Disinformation And Propaganda Act” into law, effectively putting all speech under federal control.
  Zobaczcie ta ropuche Pupett jak podpisuje pokryjomu w swieta cos co utrudni sprawe w dostarczaniu informacji Amerykanom i bedzie dalej prowadzony Fake news . http://www.commondreams.org/news/2016/12/26/under-cover-christmas-obama-establishes-controversial-anti-propaganda-agency
  Mam nadzieje , ze ten facet pojdzie niedlugo do wiezienia i wszystkie jego legislacje podpisy przestana byc wazne Bo sie urodzil w Keni a nie w Ameryce .
  Oj Politycy coz za reptalianski styl bycia .

 5. Powielać tom prawdę to za plecami powinna być płaska ziemia mówimy tom prawdę i dalej uciekamy do fałszu my naprawdę nie mamy się czego bać.

  1. Qcyp pisze:
   17 listopada 2016 o 20:50

   Na Ziemi jest obecnie tyle ładunków nuklearnych +elektrownie atomowe że planeta po prostu wyparuje.Siedzimy na tej samej gałęzi, chociaż pejsaci i murzyn myśleli inaczej.Co innego CERN Jezuici oni wiedzą do czego to zmierza.Posiadają broń masowego rażenia i na dodatek szanse na ucieczkę wielowymiarową.
   Gwiezdne Wrota
   http://www.cda.pl/video/121591a1

  2. może i mam zrytą banię, ale nie tak. dla mnie to było pozytywne, nie żaden rytuał. a jak dla kogoś nawet wiadro jest bramą do piekieł et cetera, może mieć jednak w końcu problem 🙂

   1. przestań 🙂 pośmieję się, lubię plociucha tak czy inaczej, fajny relaksik 😉 ale nie święte yt 🙂

    mówi tak jak inni mówią, i nie znaczy że w to wirzy”” ja mówię o własnych odczuciach a moje są inne niż te świętoyoutubowe.

   2. słyszałeś o wrażliwości kultularnej? mi nie mósi yt wyajaśniać co mam myśleć jak rozumieć i co czuć. a jest to na prawde fajne jak nie wzniosłe. zaś prostacy od problemów z prostatą nich drą szaty swego szowinizmu i ni w zab nie zrozumienia gdyż mowa o łączeniu czasów, dziewjów i tulelu w tym cokolwiek dziwnym jescze świecie jakiego dzieje są jakie są… wszystko przermija, ale tunel pozostanie i połączy treraźniejszość z przyszłością. tunel jako spulne dzieło kreacji. … a wiesz że nawet auto jest takim łącznikiem? wechikułem czasu. bo podróżuje w czasie i przestrzeni. otóż nie mówili o tym w świętym yt to pewnie nie słyszałeś a sam nie wiesz. udowodnić? licznik to stosunek drogi w czasie. więc podróż w czasie i przestrzeni = wechikuł czasu.

    proszę.

   3. ściślej stosumek przebytej drogi w przestrzeni względem czasu jej przebycia. a gdyby tak przeskoczył w przestrzeni, to musiał byś się odnieść do czasu zastanego. powiem więcej, trafił byś poza ziemię bo ta pędzi jeśli być nie uwzględnił drogi w czasie = podrózy w casie.

    a jak myślisz, jak jest z tunelem? z mostem podprzestrzennym.

    pomyślałeś o tym? nie widziałeś tylko orgie i kozły, gratulacje. to jak gość w teatrze jaki widzi fistaszki. i to te fistaszki jakie mu wyjaśnił jakiś klakier dla pospulstwa i ubogich. i mnie do klakiera odsyłasz jaki sam nie wie co mówi.

 6. Okoliczności naszego życia – bez względu na to jak tragicznie mogłyby wyglądać – są bez znaczenia i nie mają wpływu na to, co kreujemy w każdym momencie naszego życia, ponieważ okoliczności NIGDY nie powodują materializacji zdarzeń.

  Tylko STAN UMYSŁU powoduje materializację zdarzeń i z tego właśnie powodu, jest FUNDAMENTALNIE WAŻNE, aby stan umysłu był CZYSTY – OCZYSZCZONY z WSZYSTKIEGO co stanowi PRZESZŁOŚĆ, jeśli pragniemy PRZYSZŁOŚCI, która jest POZBAWIONA związków z przeszłością.

  Im szybciej to zrozumiemy i zastosujemy się do tego, tym SZYBCIEJ położymy KRES wszelkim tragicznym zdarzeniom, jakie są CELOWO POWODOWANE, aby za ich pomocą móc wpływać na STAN naszego umysłu zbiorowego, ponieważ TYLKO UMYSŁ powoduje MATERIALIZACJĘ ZDARZEŃ, natomiast okoliczności nie mają z materializacją zdarzeń NIC WSPÓLNEGO.

  Okoliczności tworzone są w celu kreowania stanu umysłu zbiorowego i poprzez kreowanie stanu umysłu zbiorowego, dokonywanie materializacji biegu zdarzeń.
  Więc tak naprawdę, to – analizując wydarzenia z przeszłości – powodujemy SAMYM SOBIE niechcianą kreację biegu zdarzeń w przyszłości.
  Był czas na rozpoznanie działania tych psychopatycznych beSStii, ale teraz – żeby ten stan móc zmienić – musimy zmienić nasze dotychczasowe myślenie.

  Czas stwarzania to czas ZAWSZE teraźniejszy i WYŁĄCZNIE teraźniejszy, a ŚWIADOMOŚĆ stwarzania, to ODRZUCANIE wiary w to, że ciągłość zdarzeń/ciągłość historii, to takie „coś”, co MUSI być zachowane.

  Einstein miał powiedzieć, że chciałby poznać myśli Boga, bo cała reszta, to nieistotne szczegóły… czyż nie miał racji? 🙂

  W zasadzie, to przecież jest to najrozsądniejszy ze sposobów, aby ZAPYTAĆ KONSTRUKTORA o to, jak działa jego dzieło, zamiast samemu – metodą prób i błędów – próbować dochodzić do tego, jak ten wszech-świat, w którym żyjemy, działa.

  Nawet dzieła tej ułomnej ludzkiej inteligencji, z których korzystamy, posiadają „instrukcje obsługi”, więc dlaczego DZIEŁO STWORZENIA nie miałoby posiadać „instrukcji obsługi”? Czy możliwe jest, żeby STWÓRCA nie był dostatecznie „kumaty” i zapomniał o „instrukcji obsługi” dla tych, którzy „kupują” JEGO PROJEKT? Czy pod tym względem BÓG, mógłby być mniej inteligentny od człowieka? 🙂
  Raczej jest to nieprawdopodobne, a jeśli już, to zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest to, że to człowiek jest ZBYT NADĘTY i PYSZNY, aby zacząć „wsłuchiwać się” w te instrukcje obsługi, do której KAŻDY CZŁOWIEK ma dostęp, poprzez swoje własne serce, kiedy TYLKO to SERCE jest HARMONIJNIE ZESTROJONE z częstotliwością MIŁOŚCI – BOGA, aby poprzez tę harmonię DOSTROJENIA częstotliwości, zapewnić sobie PRZEPŁYW INFORMACJI, koniecznych do nieustającego życia i rozwoju w PEŁNI OBFITOŚCI DOSTATKU.

  Jeśli istnieje „słabe ogniwo” łączności z BOGIEM, to tym słabym ogniwem jest ZAWSZE CZŁOWIEK, który – jako częstotliwość – UPADA/SPADA powodując dysharmonię rezonansu częstotliwości pomiędzy nim, a Bogiem, którego jest NIEROZERWALNĄ CZĘŚCIĄ.
  Dlatego to MY MUSIMY się podnosić i – ostatecznie – skutecznie PODNIEŚĆ NASZĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ KREACJI, aby już na stałe zapewnić sobie HARMONIĘ REZONANSU z CZĘSTOTLIWOŚCIĄ BOGA – MIŁOŚCI, jeśli pragniemy bożego PROWADZENIA przez życie, jednak najpierw MUSIMY ODRZUCIĆ WSZYSTKO co DOTYCHCZASOWE czyli ZIEMSKIE, dlatego :

  ODRZUCASZ WSZYSTKO co DOTYCHCZASOWE i ZIEMSKIE

  następnie uświadamiasz sobie, że :
  Dzięki odkryciu Rezonansu Schumanna, dzisiaj już wiemy, że jesteśmy częstotliwością, że cały świat, w jakim żyjemy, jest częstotliwością, co oznacza, że częstotliwość, którą jesteśmy, musi posiadać jakieś źródło, które nas emituje, czyli STWARZA nasze istnienie i doświadczanie świata.
  Przyjrzyjmy się więc temu procesowi stwarzania, na poziomie źródła kreacji tej częstotliwości, którą określamy „materialnym światem”.

  Coraz częściej używamy takiego słowa, które zrewolucjonizowało nasze myślenie o świecie, w którym żyjemy i stało się ono, szczególnie ostatnio, bardzo modne. To słowo – a może bardziej określenie – to „świat kwantowy”, ale co to tak naprawdę oznacza w PRAKTYCE?
  Nie będziemy tego tłumaczyli sobie w sposób stricte naukowy, ponieważ nie wszyscy są naukowcami a każdy chce wiedzieć, jak działa świat, co bez ZROZUMIENIA działania świata na poziomie kwantowym, jest w ogóle WYKLUCZONE.
  To podobnie, jak w przypadku samochodu, którym wystarczy nauczyć się posługiwać, a całą wiedzę na temat tego „jak samochód działa”, pozostawiamy mechanikom – w tym wypadku mechanikom kwantowym 🙂

  Nas interesuje WYŁĄCZNIE TO, aby poznać „instrukcje obsługi”, aby móc wiedzieć, jak POSŁUGIWAĆ się w sposób WŁAŚCIWY/POPRAWNY tym ” bożym produktem”, aby dzięki tej „instrukcji” móc czynić sobie naszą ZIEMIĘ PODDANĄ, tak, jak czynimy sobie SAMOCHODY poddanymi, kiedy OPANOWUJEMY sztukę POSŁUGIWANIA się nimi i… to właściwie wszystko! 🙂

  W procesie poznawania „instrukcji obsługi”, oczywiście OPIERAMY się na odkryciach, jakich dokonali naukowcy, zajmujący się teorią kwantową. W tym celu wykorzystamy sobie jeden z filmów Jim’a Al Khalili. Jest on naukowcem, fizykiem, z taką zaletą, że potrafi mówić o nauce „ludzkim głosem”, potrafi „opowiadać” o odkryciach naukowych, w sposób bardzo PRZYSTĘPNY dla każdego, bez względu na poziom wiedzy o świecie, słuchającego.

  W filmie „Atom the Illusion of Reality Science Documentary ” : https://www.youtube.com/watch?v=VpgSkZg9siI – Jim Al Khalili, omawia FUNDAMENTALNIE ważne dla nas ODKRYCIA NAUKOWE, opisując przy tym, jak do nich dochodziło. W filmie tym zawarta jest informacja zarówno o działaniu źródła częstotliwości oraz mowa jest o dowodzie naukowym, znanym, jako Casimir Effect, który całkowicie odmienia nam postrzeganie świata, udowadniając, że ta przestrzeń, która istnieje pomiędzy nami i którą uważaliśmy za „pustą”, wcale nie jest pusta, tylko jest „pełna” ! 🙂
  Zaczyna to tłumaczyć od ok. 18:20, natomiast kolejna fundamentalnie ważna rzecz, jaką musimy wiedzieć o świecie w jakim żyjemy, pada od 20:30 do 21:07, kiedy słyszymy, że w tej maleńkiej skali świata (czyli w tym kwantowym świecie) przestrzeń (o której już wiemy, że nie jest pustą przestrzenią) jest ciągłą burzą (nieustannie trwającą burzą) w której dokonuje się KREOWANIE i NISZCZENIE i że proces ten zachodzi TAK SZYBKO, że zupełnie nie jesteśmy tego świadomi. Jednak, gdybyśmy byli w stanie SPOWOLNIĆ CZAS prawie do jego „ZATRZYMANIA”, wówczas bylibyśmy w stanie DOSTRZEC tę fizyczną aktywność nieustającego stwarzania (procesu kreacji i anihilacji elektronów i pozytronów, o czym mówił wcześniej, pozytrony to cząsteczki antymaterii), bylibyśmy w stanie ZOBACZYĆ tę „FABRYKĘ PRODUKUJĄCĄ RZECZYWISTOŚĆ”.

  Co z tego mamy sobie uświadomić? To, że proces kreowania i niszczenia w określonym czasie, to CZĘSTOTLIWOŚĆ, z tym, że w tym wypadku, to ten FUNDAMENTALNY proces POWODUJE tworzenie w naszych umysłach ILUZJI upływającego CZASU.

  A teraz spróbujmy sobie wyobrazić ten proces, czyli co widzielibyśmy, gdybyśmy SPOWOLNILI upływ CZASU tak bardzo, żeby móc ten proces stwarzania dostrzec.
  W tym celu, przyjrzyjmy się procesowi tworzenia ruchu, jaki jest nam pokazany, pod postacią „magii”:

  1 – na przykładzie kart, jak to pokazane jest od 3:45 do 4:07 tego klipu: https://www.youtube.com/watch?v=f0m9QtYWTIE – w tym wypadku każda karta symbolizuje KOLEJNY MOMENT KREACJI, tworząc RAZEM CZĘSTOTLIWOŚĆ kreacji, która następuje po sobie z tak dużą SZYBKOŚCIĄ, że tworzy ILUZJĘ ruchu liniowego ciągłego TRWAŁYCH/SOLIDNYCH obiektów.

  2 – to samo na przykładzie książki, ponieważ karty można uznać, jako kolejne strony książki i wówczas kolejne karty książki -nazwijmy ją KSIĘGĄ ŻYCIA – będą stanowiły kolejne cykle kreacji, tworzące wspólnie CZĘSTOTLIWOŚĆ, co widzimy pomiędzy 7:42 i 7:47 tego klipu: https://www.youtube.com/watch?v=ZeXoqsrlhJE – jak widzimy w tej KSIĄŻCE ŻYCIA, kolejne KARTKI (czyli kolejne cykle kreacji, tworzące częstotliwość) są PRZEZROCZYSTE, czyli tworzą WRAŻENIE, jakby były „puste”, jednak są one TWORZYWEM do ZAPISYWANIA na nich naszego życia, czyli do kreowania zdarzeń w naszym życiu.
  Jest to UPROSZCZENIE, za pomocą którego, łatwiej można zrozumieć, że ANALOGICZNIE jest w naszym życiu, tzn, że to, co przed nami, czyli NASZA PRZYSZŁOŚĆ, nie jest JESZCZE ZAPISANA, dopóki tego SAMI NIE ZROBIMY.

  Paradoks polega na tym, że – nie rozumiejąc tego – nieświadomie POZWALAMY na to, aby na tych KOLEJNYCH KARTACH naszego życia, manipulanci ZAPISYWALI NAM to, czego ONI CHCĄ i do czego oni zmierzają, wykorzystując w tym celu NASZE UMYSŁY< tworzące umysł zbiorowy, za pomocą którego kreują nasza przyszłość, poprzez WPŁYWANIE na STAN NASZYCH UMYSŁÓW! 🙂

  To, co mamy zrobić TERAZ, to ODRZUCIĆ PRZESZŁOŚĆ i ZAJĄĆ się WSPÓLNYM KREOWANIEM naszej WSPÓLNEJ PRZYSZŁOŚCI, która będzie tak i TYLKO TAKA, jakiej MY CHCEMY, czyli ODRZUCAJĄC WSZYSTKO to, co było dotąd, jakby to w OGÓLE NIE ISTNIAŁO! 🙂

  TO JEDYNY SPOSÓB NA SZYBKA ZMIANĘ RZECZYWISTOŚCI i POZBYCIA SIĘ raz na zawsze WSZYSTKIEGO co nam NIE PASUJE

  PRZESZŁOŚĆ JEST BEZ ZNACZENIA i NIE MA WPŁYWU na NASZA PRZYSZŁOŚĆ jeśli tak wspólnie DECYDUJEMY, ponieważ stan kwantowy JUŻ ZAWIERA KAŻDĄ MOŻLIWĄ WERSJĘ ŚWIATA, jakiego pragniemy doświadczać, jednak NAJPIERW MUSIMY się DO TAKIEJ WERSJI ŚWIATA DOSTROIĆ naszymi MYŚLAMI i EMOCJAMI

  Dlatego religia mówi o CUDZIE przemiany, który nastąpi TAK SZYBKO, JAK SZYBKO jesteśmy w stanie to sobie uświadomić i ZASTOSOWAĆ w PRAKTYCE.
  Wówczas stanie sie to tak, jak pokazuje to Troy: https://www.youtube.com/watch?v=7uuV4hL36wI – nasz obecny stan świata, symbolizuje PUSTY GARNEK, w którym ludobójcze bestie "karmią nas hasłami" o rzekomym dobrobycie. Natomiast PEŁNY GARNEK symbolizuje świat PEŁNI OBFITOŚCI DOSTATKU dla wszystkich, który JUŻ na nas czeka, natomiast "pstryk" robi dynamika inteligentnej samoorganizacji, zwana BOGIEM.
  Oczy wiści patrząc na to z punktu widzenia fizyki klasycznej, jest to niemożliwe, natomiast patrząc na to z punktu widzenia teorii kwantowej, jest to możliwe, bo w świecie kwantowym WSZYSTKO jest MOŻLIWE.
  Na drodze do przemiany świata, stoi wpojona nam FAŁSZYWA WIARA w to, że ten świat jest taki, na jaki POZORNIE wygląda a my – rzekomo – nic nie możemy i tę fałszywą wiarę USUWASZ /my z podświadomości

  Tak więc pamiętajmy, że im więcej ANALIZUJEMY to, co zaistniało w przeszłości, tym WIĘCEJ przenosimy to do teraźniejszości, a przez to stwarzamy sobie przyszłość, jakiej nie chcemy…

  1. Ten wpis to miód na serce!Nie chwaląc się jestem specjalistą od zapominania/kreowania nowej rzeczywistości.Dla mnie przywiązanie, przeszłość nie istnieje. Trzeba być kompletnym idiotą ażeby pamiętać fale ,wschód i zachód słońca, a w danej chwili/momencie nie rozkoszować się tą chwilą.ŻYCIE to ta chwila/szansa, którą większość ludzi marnuje/trwoni na wszelakie cele,tradycje zwyczaje.Po co ludziom aparaty fotograficzne/kamery?Czy mają coś z oczami/mózgiem/zaburzoną percepcją przeżywania z chwili na chwile!Wszak to PRAWDA!!!!Widzenie bez naleciałości wspomnień to Miłość!!
   https://www.youtube.com/watch?v=ZmbJO507W98
   https://www.youtube.com/watch?v=3PosnESIrOw

   1. I tak na podstawie tej pięknej analizy świata kwantowego można śmiało dowieść że np Kalina tworzy pedofilów,filiżanki,klosze,archont itd. Być może lista jest bardzo długa ale skromność nie pozwala jej na więcej ?

   2. Pojęcie czasu to pochodna pamięci.
    Każda analiza czasu (zdarzeń w czasie) bazuje na zapamiętanych zdarzeniach. Pamięć to rejestr zdarzeń w czasie (rodzaj rekordera)
    Taki zapis umożliwią uczenie się czyli analizę przeszłych zdarzeń i zapamiętywanie wyników tych przemyśleń w postaci zestawu reguł, przysłów, mądrości, wiedzy ogólnie inteligencji.
    Jak widać to zdolność do pamiętania jest fundamentem inteligencji.
    A prawie cała inteligencja nastawiona jest na przewidywanie przyszłości. Większość rozumowania to analiza tego co się stanie jak coś zrobimy. Każda nauczona czynność to też wynik analizy przyszłości (pamięci) i przewidywanie przyszłości (jak zrobię krok to znajdę się bliżej celu itd).

    Widać że mózg służy do przewidywania przyszłości i podejmowanie decyzji w oparciu o te przewidywania.
    (jak walne się młotkiem w palec to zaboli.. więc nie walnę się młotkiem).

    Mózg to jedyny „zmysł” pozwalający na nieudolne przewidywanie przyszłości. żadem inny zmysł tego nie potrafi.
    Przyszłości jak na razie nie da się zobaczyć, usłyszeń, wywąchać, namacać..poczuć… ale da się czasami przewidzieć w drodze analizy logicznej zachodzących zdarzeń.

    Ciekawe ?
    Ciekawe.

  2. Napisałeś: Jeśli istnieje „słabe ogniwo” łączności z BOGIEM, to tym słabym ogniwem jest ZAWSZE CZŁOWIEK, który – jako częstotliwość – UPADA/SPADA powodując dysharmonię rezonansu częstotliwości pomiędzy nim, a Bogiem, którego jest NIEROZERWALNĄ CZĘŚCIĄ.

   Ponieważ jest nierozerwalną częścią (co jest Prawdą) i nie istnieje Nic poza Bogiem.. to chodzi tylko o świadomość. o świadome połączenie (tego nas nie uczą, stwarzają w umyśle obraz Boga (astral) oddzielonego od człowieka a to niemożliwe. Bóg w astralu nie ejst bogiem ejst tylko myślokształtem.. ale i on jest częścią Boga bo bez Jego wiedzy i zgody Nic dosłownie Nic się nie dzieje.
   Rozmawiajcie z Bogiem, jest waszą świadomością. odbiór niestety jest przez schematy z podświadomości/Umysłu i to je trzeba prześwietlić, aby umysł stał się czysty czyli dziewiczy. Pamiętajcie Bóg kocha bezwarunkowo, jak zjawia się byt czy myśl warunkująca miłość to na drzewo z tym..

  3. nie ma żadnych pozytronów czyli cząsteczek anihilacji w przyrodzie. gdyż teza o cyklicznej kreacji opartej na częstotliwości drgań eteru musiała by okazać się błędna a jest prawdziwa. więc obie te tezy sobie wzajemnie przeczą i nie prawdą jest że kreacja odbywa się we współpracy z anihilacją poprzez pewne cząsteczki antymaterii czy w ogóle jakiejkolwiek anty.

   i nawiązując do instrukcji obsługi względem antka, to stwórca niczego się … wypiera, żadnej wibracji ani żadnej częstotliwości ani tego co ziemskie. bo znów gdyby tak było to ziemia w rozumieniu materii nie była by oblubienicą a nawet wcale by jej nie było, więc znów sprzeczność pokłosiem wyparć religijnych i podziałów.

   innymi słowy w instrukcji na wstępie nie ma że należy ją odrzucić jako zło, niższe i w ogóle byle co by zdechnąć w konsekwencji 😉 a w tej sfałszowanej nie logicznej, sprzecznej i owszem

   🙂
   rozgryź cudze programy jakie uznajesz za własne 🙂

  4. Piekny wpis, Obserwator ! Zeby poznać Boga, trzeba najpierw poznać jego myśli ! Tylko szlachetni potrafią tak mówić, by odkryć prawdę nad prawdami, że Bóg myśli ! Nie tylko istnieje, ale odczuwa ! Co do czasu, widnieje on w każdym momencie Twojego istnienia myślę, że w powietrzu, czas człowieka mierzy się zdarzeniami, od początku do końca, bycie w trwaniu, jest tylko trwaniem, a czas Twój ucieka, dlatego: Żeby ułaskawić czas, trzeba w przestrzeni zapomnieć, o tym, że płynie, widzieć widzialne, ale wiedzieć, że jest też niewidzialne, jak czas jest w kropce przestrzeni powietrza, to ile jest tych kropek w powietrzu na Ziemi, czas jest rozporządzony już, by z niego korzystać, trzeba zrozumieć, że istnieje, w powietrzu właśnie, że powietrze jest zbudowane z czasu, a reszta jest ponad czasem, każde spojrzenie, dostrzeżenie niewidocznego pozwoli ci zrozumieć, że człowiek jest ponad czasem, bo czas jest niezależny jako powietrze właśnie, mówiąc przeszlość przyłość, terazniejszośc, móiwmy o powietrzu, a wszystko co materialne jest ponad czasem, i chociaż się „starzeje” to naturalny przebieg rzeczy, wyjście ze Świata, bo mamy dusze, możliwe jest za życia, gdyż, widzialny Świat jest takim jaki czujemy i możliwe jest cieszenie się czasem, albo bycie w czasie, przejśc na drugą stronę można, gdy powietrze będzie pracowało dla Ciebie, że oddziela Cię od ciała, i tak naprawdę go nie potrzebujesz, chociaż ten czas powietrze, weszło w Twoje płuca, co powoduję starzenie się ! Pomyśl, że powietrze, to cząstki czasu, wszędzie i wszechobecne, a pojmnie się, że Ty tym kierujesz, po prostu póściłeś swój czas w świat, w powietrze, ten czas który też masz w oczach i jest Twój, ten nieskończony ! Ty decydujesz.

   1. I są poziomy czasu, góra dół, boki, w zależności gdzie chodzisz, i po czym, jesteś takim jaki każe Ci czas…. ale rozumiejąc to i go, pozwolimy sobie rozumieć czas, i być, nieskończonymi nawet poza Ziemią, zdarzenia wszystkie są podoprządkowane czasowi, tylko Ty możesz wyjść z tego bagna pojmując że czas to cząsteczka powietrza, wszechobecna ! I czas stworzył też nieskończoność, bo jest czasem, i nieskończoność jest czasem, więc czas nie musi być skończony, bo jest nieskończonością 🙂 ,,,

   2. „bo jest nieskoczonością” z nazwy ! czujesz, to jak wpływa na Ciebie czas, cały „czas”, więc czujesz cały CZAS, czyli nieskończoność, tylko, że błędem jest próba rozumienia tego , zamiast czucia widzenia, rozumienie przyjdzie gdy to zobaczysz, że zdarzenia, są podporządkowane czasowi, miałem to cholera, wychodzi ludzie w odpowiedniej chwili do mojego czasu w przestrzeń mojego wzroku, zawsze i wciąż, kiedy tylko chciałem ,miałem to przeznaczenie ! jak chcesz cos rozumieć, rozum przeznaczenie, a pojmniejsz poczuesz zobaczysz,by na końcu dopiero zrozumieć czas(nieskończoność jego) coś w tym stylu 😀 🙂 🙂

   3. więc nawet powietrze jest podzielone na cząsteczki, czas w płucach może być skończony lub nieskończony jak Ty, zależy jak go postrzegasz, i który zaczerpnąłeś, w początku spojrzenia. Więc patrz, patrz duszą, nawet niewidomy dostrzeże czas w oczach jak poczuje, że jest z niego stworzony, Bóg kocha nas tak, że stworzył nas z czasu, czas to nie pomyłka, i nie iluzja, iluzja myslowa, ale nie światowa, bo on istnieje właśnie w powietrzu, świat jest podzielony na wszystkie CZASY nieskończoności, nie potrzeba odmierzać, by go zobaczyć, to tylko cyferki, prawdziwy czas, jest w powietrzu i przestrzeni jaką tworzysz i stworzył Bóg. Eh…. jak tu powiedzieć coś co się widzi?? Twój wzork jest ponad tym, możesz dostrzeć w przestrzeń cudzych myśli, podóżując po czasie który jest w powietrzu, manipulowanie, opiera się na czasie, to jedna wielka zabawa czasem, o to kto będzie nieskończony, a może wszyscy? Tylko KIEDY?(czas)

   4. Jedna prawda, jeszcze:
    Dopóki żyjesz, jesteś nieskończony !
    Pytanie i odpowiedz, jak pokonać śmierć, jest takie,że żyjesz, że już pokonałeś, gdybyś wiedział, że ludzie odchodzą świadomie, nie bałbyś się, że Ty odejdziesz, Ty się boisz nieświadomości, a nie nie skończoności. 🙂

   5. Czas nieskończony jest też muzyką, dzwiękiem, bo to jest poza powietrzem, wszystko co daje odgłosy, co odczówasz, zmysłami, jest nieśmiertelne, Tylko Ty jak ostatni strach, boisz się, że umrzesz ! Bo widzisz, jak robią to inni… i jak rzeczy umierają, rzeczy umierają, bo nie mają w sobie powietrza, czasu, a człowiek umiera, bo tak wybiera, inny człowiek, by odróżnić Cię od innych, zrozum, że człowiek jak przedmiot odchodzi, bo przeżył już swoją nieskończoność, tu na Ziemi i poszedł do innego wszechświata lub Boga, bo zatęsknił, czy wróci? co Cię to interesuję jak nie jesteś nieskończony, zastanów się czy śmiertelnicy wracają, gdy jesteś nieskończony. wtedy będziesz o tym myślał, bo w nieskończoności będziesz żył gdzie chcesz i w jakim wieku chcesz, najlepiej jak ciało się nie starzeje, jak zatrzymasz proces starzenia możesz to zrobić, wierząc że jesteś ciągle młody wyobrażając sobie, że się nie starzejesz, że każda komórka jest wypełniona powietrzem, ale nie ! Palisz papierosy, by odejść, to nieutanna pogoń, do prawdy o czasie, by ją przkeazać, żeby ludzie się nie bali, kosztem Twojego życia, dlatego wszyscy odchodzą, bo nie znają prawdy, że nie ma czego się, bać, lub że wybierają sobie śmierć, by być w innych czasach i wszechświatach czy tudzież z Bogiem. To proste. Myślisz o ludziach, bo zalezy Ci, by nie cierpieli bo dziecinnstwo jest nieświadome, radością ,dorastania, rośnięcia, po to by przyszedł moemnt kiedy zatrzymasz ten czas, zrozumiesz i będziesz żył wiecznie młodo. 😛

   6. wiesz tomek jak ktoś odmienia jedno zjawisko / zdarzenie przez wszystkie przypadki. bełkota o tym jak w majakach przez wystarczająco długi okres. to czasem coś powie z sensem, tylko i tak nie odróżni bełkotu od reszty bo nie wie co mówi. bełkota jak leci. ile to jest warte? to tak jak 60 godzinna oda do gówna. pewnie będzie tam kilka mądrych stwierdzeń, ale i tak to majaczenie w głębokiej gorączce bo nie powiem nie politycznie schizofrenika.

 7. Już raz o tym pisałam,że Kaczyńscy sa przekleństwem dla Polski, od okrągłego stołu po dzień dzisiejszy kreują nam rzeczywistość ,szczególnie Jarek – mistrz intrygi , dlatego Polacy dają się tak nabierać , on i nasz MON lepsi od 007
  a tu fakty :
  https://www.youtube.com/watch?v=QjkFNHq2kgs o Macierewiczu

  https://www.youtube.com/watch?v=fE_97rxNNEc Henryk Pająk o PiS i jego mocodawcach
  (teraz też polecieli do Izraela po instrukcje)

  https://www.youtube.com/watch?v=jtOv4FY7XqE Duda namaszczony przez Kneset na Prezydenta

  http://s-pl.pl/index.php?Życzenia_dla_społeczności_żydowskiej_w_Polsce_z_okazji_Chanu
  – czy to jeszcze Polska czy już Polin ?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawo-i-sprawiedliwosc-partia-judaszy-henryk-pajak-2015-05 partia Judaszy

  odsyłam tez do ksiażki Alefa Sterna POLALASKA ( czytaj ala Polska) napisaną przed katastrofą w Smoleńsku a dokładnie opisującą jej przebieg, ciekawe jest również zakończenie , które aktualnie się dzieje w Sejmie , ( a ksiazka z 2009 r ) mam nadzieję , że nie skończy sie jak w książce.Pisarz prorok , znawca układów czy po prostu człowiek patrzący bez różowych okularów?

  1. @Sylwia https://pl-pl.facebook.com/joannamucha/posts/10153813178298787
   My Polacy sortu najgorszego
   My złodzieje majątku polskiego
   Łże elity i opcje niemieckie
   Kondominium germańsko sowieckie
   My agenci, zdrajcy genetyczni
   Mainstrimowcy, alfonsi uliczni
   Szmaty unii, o których wiadomo
   Że są dzisiaj tam gdzie stało zomo
   My żydowskie pachołki zachodu
   Bolszewicy i zdrajcy narodu
   My wrogowie kościoła, rodziny
   Genderowcy, zboczone gadziny
   Interesom obcym zaprzedani
   Merkelowej i Putina fani

  2. Nasuwa się pytanie : A kto nie jest przekleństwem Polski ze znanych elyt ?
   PO ?, PSL ?, KOD ? Nowoczesna ? ogólnie post solidaruchy ?
   a może lewica Kwaśniewskiego ?
   a może lewica Oleksego i Millera ?
   czy może Samoobrona zamordowanego Leppera ?

   Kto reprezentuje interesy narodu Polskiego ?
   Jakie są te interesy ?
   Kto powinien je reprezentować i w jakim trybie powinien zostać wybrany do tej roli ?

   Ciekawe będzie usłyszeń odpowiedzi od krytyków wszystkiego.
   Krytykować jest łatwo trudniej jest postulować rozwiązanie problemów.

Comments are closed.