Alternews – 28.01.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

8 thoughts on “Alternews – 28.01.2015

 1. Zamieranie światła Pamiętam, jak w 2009 roku po raz pierwszy sięgnąłem po książkę Sebastiana Haffnera pt. Defying Hitler [polskie wydanie: „Historia pewnego Niemca. Wspomnienia 1914-1933”]. Dogłębnie wstrząsnęło mną czytanie o przeżyciach jednego człowieka w nazistowskich Niemczech i o prześladowaniu, jakiego doświadczył, próbując po prostu zachować zdrowy rozsądek w dniach kompletnej ciemności. Jego koledzy bezkrytycznie wierzyli tak wielu kłamstwom i w końcu zmienili się na tyle, że niebezpiecznie było z nimi rozmawiać. Został osiągnięty punkt zwrotny. Otwarte wyrażanie opinii stało się niemożliwe, mimo że życie społeczne nadal toczyło się „jak dotychczas”. Historia zapisała, co nastąpiło potem. Mowa mogła okazać się śmiertelnie niebezpieczna, tak samo jak śmiertelnie niebezpieczne było wyznawanie nieodpowiedniej religii, niewłaściwa narodowość czy kolor skóry.
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/01/28/zamieranie-swiatla/

 2. Współpraca panów: David Icke i Stewart Swerdlow, temu pierwszemu zaszczytu nie przynosi; więcej – może powodować rewizjonizm połączony z zanikaniem kredytu zaufania. Ten proces już trwa.
  Moim skromnym zdaniem, ważniejsza sprawa dla RP i NTV od mitomana S.S. jest:
  – osoba Grzegorza Brauna i jego zaproszenie na rozmowę w studiu NTV.
  Grzegorz Braun mieszka we Wrocławiu.
  W tej chwili gości w USA. Za kilka dni będzie w kraju.
  Grzegorz Braun potwierdził start w wyborach prezydenckich. Co to oznacza dla przyszłości i środowisk alternatywnych nie muszę chyba dodawać.

 3. Zastanawiam sie bo słyszałam ze ta francuska redakcja charli hebdo publikowała rysunki obrazajace islam i chrzescijan takze.Ale czy wysmiewali sie tez z judaizmu?
  Bo slysze ze obrazali islam i chrzescijan ,nikt nic nie mowi o judaizmie np.
  Wysmiewali tak naprawde wszystkich?mam szczere watpliwosci.
  Co by bylo gdyby zaczeli sie wysmiewać z Jahwe np..Przeciez złego słowa nie mozna o Zydach powiedziec ,a o ich religi juz mozna by bylo bez konsekwencji oskarżenia o antysemityzm?

 4. Powrócę na chwileczkę do Stewarda Swerdlowa, (myślę że znacie moje zdanie na temat informacji/ wiedzy przekazywanej przez niego, kodowanie Jaźni/ Podświadomości w astralnym uwiezieniu, czyli programowanie niewolnictwa), ale ja sądzę iż On nie wie tego, jest nieświadom swojej roli.
  Uważa że to co robi jest pozytywne , bo nie ma dostępu do defragmentowanej własnej podświadomości, nie potrafi sam siebie odkodować, nie ma możliwości żeby sam to zrobił.
  W takiej „wersji ” jest doskonałym agentem cyborgów , które mu to wszystko zrobiły, przejęły go prawie w 100%. Ale … usuniecie tych blokad postawi go na innej pozycji , bo będzie mógł opowiedzieć WSZYSTKO co naprawdę robi system przeciwko LUDZIOM, KTO NAPRAWDĘ ZA TYM STOI…. ON TO WIE.

  Jak zdjąć z niego te blokady… to jest tak proste że aż śmieszne w swojej prostocie, ale On sam musi całym sobą tego chcieć. Czy chce…. czy będzie chciał….. nie wiem. trzeba go o to zapytać.

  Jak znajdę chwilkę napiszę o technicznym sposobie defragmentowania pamięci i podświadomości, wiem jak to robią, a skoro wiem to… wiem … tak wiem.

  Trzeba zatem ZAWSZE odróżniać czyny CZŁOWIEKA,( je wartościować) od jego ISTOTY, ona ZAWSZE jest doskonała. Steward gra pewna rolę , nie można jeszcze ujawnić publicznie wszystkich jej aspektów. Na razie widoczne są bardzo, wszystkie negatywne, na nich skupia się uwaga ludzi.

  Wiedzieć trzeba iż wszystko co istnieje ma swój określony cel, zawsze ważny, zatem jego pojawienie się w Polsce i we Wrocławiu rownież.
  Sztuką jest zrozumieć…

  Kiara.

 5. Witam,
  juz w grudniu 2014 zamknelam swoje konto w banku BZWBK a otworzylam w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Złotoryi, obecnie planuje przeniesc rowniez moje aktywa z PKO BP do PBS, na moja decyzje wplynela rowniez ‘Przepowiednia dla Polski i świata na 2015 rok – Krzysztof Jackowski’ cytuje: skandaliczna zmiana prezydenta, wielki wstrzas bedzie z narodowym bankiem polskim, rok kompromitacji, wyjdzie pewna tajemnica, ktora zdestabilizuje, zatrzesie panstwem…’
  http://www.bankbps.pl/o-banku
  http://tagen.tv/vod/2014/12/2015-przepowiednia-jasnowidza-krzysztof-jackowski/
  Pozdrawiam serdecznie, Slowianka

Comments are closed.