Alternews – 28.01.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

38 thoughts on “Alternews – 28.01.2016

  1. Jerzy Zięba pisze dziś wieczorem:
   ———————-

   DOBRA WIADOMOŚC !

   W ogromnym skrócie :
   Właśnie wróciłem ze spotkania w Kancelarii Prezydenta, w którym uczestniczyłem będąc zaproszonym przez Pana doktora Hortmanowicza.

   Oprócz dra Hortmanowicza w spotkaniu brali jeszcze udział inni lekarze i osoby przez niego zaproszone.

   Na spotkaniu przedstawione były propozycje założeń do ustawy dotyczącej zmiany finansowania służby zdrowia w Polsce po likwidacji NFZ autorstwa dra Hortmanowicza oraz projekt nowelizacji (mojego autorstwa, wcześniej tutaj opublikowany)
   http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=11640
   ustawy dotyczącej zmiany metod leczenia pacjenta polskiego.

   W spotkaniu tym uczestniczyli również przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia.
   Spotkanie to, zgodnie z planem, miało trwać 1 h, ale ze względu na zainteresowanie jakie wzbudziliśmy trwało 2,5 h !!!

   Był to pierwszy, niezwykle ważny krok, który będzie miał swoją kontynuację w postaci następnych spotkań, które niebawem nastąpią z inicjatywy Pani Dyrektor Grażyny Wereszczyńskiej.
   Ze względu na mój jutrzejszy wylot do Irlandii o 5 nad ranem i konieczność uczestniczenia w Webinar z USA o 2 nad ranem nie mogę zdać teraz bardziej szczegółowej relacji.
   Podsumuje to tylko tak : było znacznie, ale to znacznie lepiej niż tego spodziewaliśmy się ! O szczegółach powiadomię później.

   Co za wspaniały był to dzień ! :-))))

   Chyba coś damy radę zrobić dla WSZYSTKICH Polaków… tych poza granicami też !

   Pozdrawiam,
   Jerzy Zięba

 1. Dzięki dla Piotra za przekaz.inf., miło się to czyta, jednak na razie lepiej wstrzymać się z uderzeniami pięt po pośladkach; to nie rządy – nawet starające się – mają władzę ostatecznie…
  „Chyba coś damy radę zrobić dla (…)” ,”chyba” w tym świecie robi jedną z większych różnic… Licho (farma-korporacja…) nie śpi…

  1. Jednak wiara gory przenosi, ale ta wiara musi opierac sie na wiedzy, ze jestesmy w stanie to zrobic. Problemy rozwiązuje sie poziom wyzej niz sie manifestują/materializują. W te zmiane zaangazowane powinny byc osoby, ktorym smoki- licha służą, a nie straszą 🙂 To zadanie dla Wojownikow a pan Zieba chyba wydobył ten potencjał. I dobrze. Wiecej takich!

   1. tak właśnie, Iza!

    warto jednak pamiętać/uwzględniać o ograniczeniach wspomnianych przez Gregorego – wszak obecnie rządząca formacja pod zdecydowanie zbyt dużym wpływem sił judeoamerykańskich (właściwie chazarsko-masońskich, bo nie mam nic przeciwko ani Żydom, ani Amerykanom).

    Ograniczenia są po to, aby je przełamywać.
    Po to się tu zrodziliśmy, drogie Wojowniczki i drodzy Wojownicy!

 2. Bardzo trafny komentarz znaleziony w sieci.

  @Lotna 13:28:34
  Emerytury i pomoc frankowiczom to była zanęta, żeby rybka łatwiej połknęła haczyk. To co naprawdę ma być zrealizowane ustalono dużo wcześniej i bynajmniej nie przez pana Dudę. Pan Komorowski, gdyby wygrał realizowałby z resztą to samo. Tak na mój gust, to wygrana pana Dudy i PiS-u miała na celu skanalizowanie niezadowolenia społecznego wywołanego rządami PO. Przyszedł PiS pozmieniał niektóre szczegóły dekoracji, ale pryncypia pozostały bez zmian: dalsze bezwarunkowe popierane Ukrainy, instalacja baz NATO w Polsce i antyrosyjskie nastawienie. Czyli wg zasady, trzeba trochę zmian, aby wszystko pozostało bez zmian.
  nadużycie link skomentuj
  Jabo 29.01.2016 15:28:24

 3. Modny ostatnio temat o masowych gwałtach.
  Poniżej artykułu o masowym gwałceniu Polaków i fundamentów demokracji.

  http://delfin.neon24.pl/post/129281,polska-nie-nada-panu-tytulu-ale-uzna-jego-krolowanie

  Te fundamenty to pluralizm poglądów a nie państwowa dyktatura jednego bożka.
  Gwałconych jest ileś tam milionów Polaków którzy tego akurat Bożka nie uważają za swojego guru.

  W demokracji każdy może mieć swoje Bożka a państwo demokratyczne ma być neutralne w stosunku do uwielbianych przez różne grupy bożków i w stosunku do tych którzy uważają że Bożków niema i nie było.

  Tak oto PIS właśnie razem z „demokratyczną hierarchią” (świetne określenie ..wewnętrznie pięknie sprzeczne „demokratyczna hierarchia”) budują nową
  hierarchiczną „demokrację” w Polsce.

  To taki PISlamism bis.
  Czy będą obcinane głowy niewiernym ? chyba nie, chrześcijanie mają inne tradycje (stosy, wbijanie na pal.. chociaż chorwaccy chrześcijańscy „przyjaciele” naszych chrześcijan a zwłaszcza JPII, obcinanie głów Serbom, doprowadzili do perfekcji organizując podczas II wojny światowej, w swoich obozach koncentracyjnych dla Serbów, zawody o to kto więcej głów Serbom obetnie w ciągu dnia). Zwycięzca podobno osiągnął niezły wynik chyba kilku tysięcy głów. (a może kilkuset .. nie pamiętam)
  Pozostali byli nie wiele gorsi.. a to tylko jeden dzień zawodów.
  Organizatorem a może inspiratorem albo moralnym patronem zawodów był znany duchowny katolicki którego JPII uczynił świętym.

  Szczegóły znajdziecie w Google pod hasłem „katolickie eldorado”.

  Perspektywy naszej PISowskiej demokracji oceniam jako bardzo niepokojące.
  A to przecież nie wszystkie przesłanki tego niepokoju.

  Co nie znaczy że nie popieram programu 500+ , opodatkowania banków i hipermarketów, uwolnienia TK z agentury PO… itp.
  Ja bym jeszcze nakazał każdej gminie zorganizowanie lokalnego targu gminnego
  gdzie lokalni producenci mogli by sprzedawać swoje produkty lub usługi (nawet dziwki i spowiednicy).
  W miastach w każdej dzielnicy ustawowo powinien być taki targ tylko dla obywateli Polskich. Gmina daje teren, parking, zadasza wiatą, daje ochronę, prąd, wodę, sprzątaczki.. a obywatele produkują i handlują aż miło. Gmina robi to po kosztach własnych (czyli bardzo niskie opłaty).
  Ja bym jeszcze tych drobnych handlarzy i producentów zwolnił z podatków.
  (warunek że to firma rodzinna i nie najmuje pracowników czyli nie zarabia na wyzysku)
  Niech lokalni piekarze pieką lokalny chlebuś, lokalne gospodynie marynują ogórki, robią kompoty, wędliny, hodują warzywa, doją kozy, krowy i co tam mają, hodują kury na jajka… Niech pędzą lokalne wina, uprawiają kwiaty, wyszywają bluzki, rękawiczki czapeczki, parasolki…robią zabawki, gwoździe, papier toaletowy, ramy do obrazów, malują obrazy… co kto umie.

  Tak zniknie w Polsce bezrobocie a odrodzi się Polska drobna ale zmyślna gospodarność.
  Ta gospodarność to POLSKA KULTURA.
  Tej Polskiej KULTURY pozbawili Polaków Solidaruchy a wcześniej komuchy zabijając tę masową gospodarność indywidualną. Kiedyś tę kulturę zabijała walka z prywatą nawet drobną a dzisiaj tę kulturę zabijają przywileje zagranicznych hipermarketów i zakaz produkcji czegokolwiek na rynek (podatki, restrykcje, babcia klozetowa z kasą fiskalną).

  Jak PIS to zrealizuje to zrobi wiele dobrego dla Polski i narodu Polskiego.
  PIS niestety ma swoich zagranicznych a nawet zamorskich patronów którzy tym zainteresowani nie są. Oni są zainteresowani szkodzeniem Rosji i ten program PIS będzie musiał realizować nawet po trupach narodu Polskiego.
  Dla patronów PISu trupy w polityce to normalka oni się nimi nie przejmują.
  Oni uznają zasadą że polityka po trupach jest bardziej skuteczna i tylko ta skuteczność ich interesuje.

   1. Jasne :). A słyszałam że za zaoszczędzone w innych cięciach budżetowych pieniądze mają sfinansować tak zwane Światowe dni młodzieży. To jest Katolicka impreza jak by ktoś nie wiedział. To znaczy na to pójdzie podatek od Supermarketów i Bankowy, za jaki my zapłacimy. No i do tego doliczą nam do cen Energii Abonament RTV też na podobne wydatki w sumie Indoktrynacja zamiast Kultury, opieki zdrowotnej…

   2. Aż się chce dodać drżącym głosem
    >
    módlmy się
    (Znów idzie ku LEPSZEMU pełną parą…)

   3. dostanie Ojciec ! sprzeda termy , a drugie termy dostanie od kolesiów „za darmo ” goj się nie kapnie gdzie go oskubią z kasy ,teraz muszą na poczatku demonstracyjnie trzymać dystans z panami w sukienkach zbyt wrażliwe to jest, ale jak wszystkie watahy będą wyrznięte to nikt nie będzie pytał zwycięzców czy mieli racje , pamiętamy jak pierwsze termy rzucili na tace .

   1. 😉 ucieszyłaś mnie, aż wstałem z krzesła i się uśmiecham 😀 Ty też się nie nadajesz na nich ! 🙂 🙂 🙂

   2. a ja mam kimono 😛 W chuscie Ci do twarzy, pojedziemy w tej chuscie do Egiptu kiedyś 😉 żeby to piach ci w oczy nie wiał i Słońce dla udarów… 🙂

   3. W Egipcie musiała bym iść ze 3 kroki za facetem i nie wolno się za ręce trzymać bo to może być pretekstem do komisyjnego sprawdzenie przez Policję albo Wojsko czy jestem dziewicą. Pod karą ukamienowania. Ale tu jest w sumie to już prawie podobnie 😉

   4. A teściowa to by się nawet golić nie musiała 😀 😉 jak bym miała teściową znaczy 😛

   5. „pływał ktoś w burce” Teraz mnie uświadomiłaś, naprawdę biedne są te kobiety…

   6. Burka burką, ale jak zobaczyłam na zdjęciach okutaną szmatami siostrzenicę w Indiach wchodzącą do oceanu to mi szczena opadła… jako Europejki cieszmy się tym co mamy 😀 inne „letko” nie mają z tymi „chopami”. A i my od niedawna w sumie w Europie same o sobie stanowimy.. z tym, ze też jest skrajność w drugą stronę 😀

   7. I tak to jest Iza jak się wybiera Żony po kształcie Burki. No i patrz, nie pomogło, i tak wylądowały w Haremie 😐

    😉

 4. 1-) 2-) 3-) 4-) 5-) 6-) 7-) 😎 9-) q-) w-) e-) r-) t-) y-) u-) i-) o-) p-) a-) s-) d-) f-) g-) h-) j-) k-) l-) 🙂 ‚-) \-) z-) x-) c-) v-) b-) n-) m-) -) /-) 😛

Comments are closed.