Alternews – 28.02.2013

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak

106 thoughts on “Alternews – 28.02.2013

 1. albo zmięcie nazwę „moderacja” na „psychuszka”, to też będzie jakieś wytłumaczenie.

 2. ahahahahahah hahahahahahah zobaczcie jak się śmieję ześwirowałem hahahahahahhahahahaha a może to z was ?

  Gdzie jest psychuszka ? Potrzebna od zaraz ? hahahahahahah Admin co z tobą ? Masz zastrzyk ?

 3. Niby forum wolnych ludzi, a znajdzie się zawsze jakiś kapuś forumowy typu Gregory, donoszący moderatorom.

 4. maq pisze:
  „Ja bym tam was wszystkich zbanował ” 😀

  Łapię auto-aluzję. – Zbanowany się odezwał 😉

 5. …przepraszam że pytam, kol.maq na długo?… Dożywotnio może? Za co? Za sprawiedliwość czy niewinność? Jest okazja do upublicznienia spowiedzi a może nawet rozgrzeszenia… 😉 Śmiało,samokrytyka również mile widziana 🙂

 6. Grzesiu, jak tak wszyscy zaczną swoje ciała bolesne, TUTAJ wywlekać, to się forum załamie. Przeszłość odcina się mieczem. Co było, to było.
  Po co pielęgnować w sobie syndrom ofiary?

 7. Pierwszego bana miałem na 1 dzień za nie koleżeństwo a drugiego miałem mieć na 3 dni ale zażyczyłem sobie na stale, gdy się dowiedziałem jakim typem człowieka jest moderator. Żaden prawomocnie skazany za pospolite przestępstwo, który nie wykazuje oznak poprawy, nie będzie mieć władzy nade mną!

 8. Ciekawe czy mamy tego samego na myśli… To że ktoś jest byłym przestępcą (zależy też za co? bo jak za terroryzm to wręcz przeciwnie… 🙂 ) ,jeszcze o niczym nie przesądza. Natomiast jeśli zarzucasz niepoprawność, i to moderatorowi, Oooooo, to już poważniejsza sprawa
  Maq, ty też byłes w swoim czasie niezłe ziółko na forum, te jazdy chyba z Seją czy przeciw niej. NIE! z @Koka o ile dobrze pamiętam, towarzystwo wzajemnego świnienia było 🙂

 9. Zachowywałem się w porządku do momentu urojeń koki. Zaczęła widzieć max-ów w każdym kto zadawał niewygodne pytania dla Kwietnia czy Sawiaka. Pomimo że więcej inwektyw było z jej strony w naszej małej wojnie, zbanowano mnie. Dlaczego? Bo trzymała stronę moderatora Sawiaka.
  Mogę tam wrócić bo regulaminowy ban mi się dawno skończył ale nie ma do kogo wracać 😛

 10. Zaraz zara chyba nie puścimy tego plaze,ALBO BĘDZIĘSZ NAS UCZYŁ ALBO DAJ SE SIANA W SWERZE KTÓREJ TYLKO TY POJOŁEŚ. i zapamnientaj sobie że ja jestem kucyp czyli Robert i nie błądz człowieku.

 11. DRUGA SPRAWA : JAK CHCECIE KONTROLERA NO TO IDŹCIE NA NA FORUM WOLNYCH LUDZI ,NO I TAM SIĘ POCZUJECIE WOLNI ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 12. =Na to właśnie czekałem kocham oglądać ludzi jacy są naprwdę, co czują i oto codzi trójkośny idz na piwo mu sami SOBIE DAMY RADE ,,,3W KLOŃ CY JESTEŚMY WOLNYMI LUDZMI.

 13. Prezepraezam za moje nie zrozumiałe pismo oD ddzisjaj ja Mańka MODERUJE I OBIECUJE ŻE JUŻ NIKOGO NIE PRZEZWIE

 14. WSZYSCY Z FORUM JA, GREGORY, IZA,KALINA ,BEATA,KONSERWA ITD CZUJEMY TWOJĄ BEZRADNOSĆ, KAŻDY BY SIĘ W KURWIŁ CZYTAJĄC DEMINGA ŻE TYLO TENDY DROGA ,ALE MY JAPOŃCZYCY PÓJDZIEMY WŁASNĄ DROGĄ BEZ WSKAZÓWEK I TO DZIĘKI NASZYM KOCHANYM UFOLUDKOM DOJDZIEMY DO TEDO,ONI WIDZĄ WIĘCEJ HIHIHI POZRAWIAM I KOCHAM WAS ZIEMIANIE

 15. Kucyp cymbale, jestem daleki od twierdzenia, ze tylko tędy droga a nie owędy albo tamtędy. Posrało ci już całkowicie.

  //
  @Maniek, idziesz odpocząć! Reszta niech też postara się ostygnąć.

 16. zioła to zdrowie DZIĘKUJE, ALE KORZEŃ MLECZA JEST NIE ZASTĄPIONY ,, CZYLI TO JEST WAŻNA INFORMACJA I PROSZĘ DO GŁĘBI INFORMOWAĆ LUDZI .zwłasza ze to korzeń mlecza Leczy A NIE TO CO JEST NA WIERZCHU .

 17. @NO Maniek KARIEROWICZU BANKOWY, PROSZE PRZWEDSTAW ,CHOCIAŻ JEDNĄ DROGE ,TYLKO NIE MOJĄ, ŻEBY ZŁODZIEJI I W TYM CIEBIE OPODATKOWAĆ????

 18. Nie dyskutuje z tobą, nazywasz mnie złodziejem , w banku nie pracowałem nawet , jako portier. Pochrzaniło ci się całkowicie koleżko. Donosisz na kolegów z forum, tak jak ten Gregory kapuś forumowy.

 19. No widzisz ,nie podążasz żadną drogą tylko nauczyłeś się austriackich pierdoł jak Hitler on też liznoł trohe Sakrum

 20. CZY TY MASZ NAS ZA IDIOTÓW PRZECIEŻ PO PO TWOICH W OPISACH WIDAĆ ŻE JESTEŚ PRZECIWKO NAM CO TU DALEJ GADAĆ

 21. Qcyp porąbańcu ty dalej swoje gierki stawiania na swoim.

  @Maniek, idziesz odpocząć! I chyba odpoczniesz dłużej.
  Voytek – [Admin]

 22. @maq to jest postawa i nie lekkomyślność, żebyś ty miał wolność wypowiadania się bez żadnych ograniczeń,

 23. „ŻEBY ZŁODZIEJI I W TYM CIEBIE OPODATKOWAĆ????”

  Ty już z tych „bez ograniczeń” korzystasz

 24. zioła to zdrowie pisze: (…)
  Łodyżki mniszka lekarskiego (przeżuwanie ich same w ilości 15 dziennie) cofa cukrzycę.
  Należy robić to codziennie przez 3 miesiące ,czyli trzeba zacząć wcześnie, maj, od pierwszego wysypu.

 25. maq pisze: „Qcyp zbzikował”

  Przejął się za bardzo #Maniusiem i chce mu pokazać co znaczy być: ‚wolnym człowiekiem’. Kontruje go tym samym-co stosuje #M., od dawna zresztą, nie wiem czy jest frustratem, pewnie tak,zupełnie nieświadomym tego,za często używa tego słowa. Na pewno zdradza zachowanie charakteropatyczne: moja racja jest naj-racja. Najgorsze że zaciekle ‚po trupach’ broni czego by nie powiedział (czyt.wypluł z siebie). Od dawna bardzo często zarzuca krzywe wibracje bezpoprawne ferment i kwas.
  Ktoś go wreszcie przejrzał (wampirzenie) i chce ukarać, oczyścić Forum.

 26. Przestańcie mącić w głowach normalnym ludziom i szerzyć jakieś prokomunistyczne poglądy. RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ !

Comments are closed.