Alternews – 28.02.2014

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak.

51 thoughts on “Alternews – 28.02.2014

 1. Brawo za komentarz do roszczeń żydów. Dodać należy, że zgodnie z prawem polskim (cywilizacji europejskiej opartej na prawie rzymskim) właścicielem mienia może być konkretna osoba i jej spadkobiercy. W przypadku żydów pomordowanych w II wojny najczęściej niestety było tak, ze ginęły całe rodziny i nie było spadkobierców. Ponadto wiele z tego mienia zostało na terenach, które Polska straciła po 1944 roku. Żądania co jakiś czas różnych grup „przemysłu holocaustu” (patrz Norman Finkelstein „Wielka hucpa. O pozorowaniu antysemityzmu i fałszowaniu historii) są bezprawne.
  Do tego mówią o tym Anglicy, którzy nas wystawili w 1939 roku, a potem sprzedali Stalinowi w Teheranie. Rzygać się chce.
  Dużo o tym mówi publicysta Stanisław Michalkiewicz – http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=953

  1. Tak Marianek teraz jest doskonały czas na zapłatę za wyrządzone krzywdy POLAKOM,TYLKO w tym przypadku potrzebna jest ta etykietka narodowościowa .Te agresywne narody powinni pracować na nas a nie my na nich.Do tego jest potrzebna Wiedza i bystrość Umysłu a nie cwaniactwo rządzących i konformizm narodu.,RUSKIE I ICH TERROR ,NIEMCY HITLER,żydowskie UB i kombinacje przez które mamy problemy psychiczne, lista się nie kończy.Naszą hipokryzje zawdzięczamy żydom,postępujemy tak dlatego, bo żyd miał(ma),więc jak ja będę taki jak żyd to też będę miał.Co za kompletny nonsens.HEBRAJCZYCY ZA TO ŻE NIE SŁUCHAJĄ BOGA ZOSTANĄ UKARANI.Historia się powtórzy Sodoma i Gomora zostały zniszczone ładunkiem nuklearnym przez Thiaoouban.A więc jest potrzeba i to potrzeba nagląca, całościowej inteligencji a nie fragmentu np;Ukrainy.Zrozumienie przychodzi tylko całościowo, tak jak Zdrowie.Nie dzielmy ciała na części i Ziemi na narody.

  2. ….cyt…” Rocznica ważniejsza od grunwaldzkiej
   Aktualizacja: 2010-06-28 10:31 pm

   Do godnego uczczenia rocznicy bitwy grunwaldzkiej szykują się nie tylko bractwa rycerskie i miłośnicy historii, ale wręcz, jak to się mówi, „cała Polska”. I słusznie, bo zwycięstwo w 1410 roku zatrzymało na jakiś czas napór niemczyzny na nasz kraj. Obawiam się jednak, że cień rocznicy 15 lipca przykryje inną rocznicę przypadającą w dniu następnym. Dnia 16 lipca minie bowiem 50 lat od podpisania przez rządy Stanów Zjednoczonych i Polski bardzo ważnego układu. Co to za układ?

   Wszystkie polskie rządy w ostatnim 20-leciu borykały się z problemem roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, zwłaszcza roszczeń Żydów z USA. Rządzący Polską politycy odnosili się do tych żądań na różne sposoby, ani razu jednak nie słyszałem odpowiedzi, że problem roszczeń został rozwiązany raz na zawsze i to już 50 lat temu. Nie znam wypadku, aby liczący się kierownicy polityki polskiej przywołali jako argument fakt podpisania w dniu 16 lipca 1960 r. traktatu odszkodowawczego zawartego pomiędzy rządem USA a rządem Polski. Układ ten regulował sprawę roszczeń majątkowych instytucji i obywateli amerykańskich od Polski za mienie pozostawione i ocalałe na terenie Państwa Polskiego po II wojnie światowej. O dokumencie tym pod koniec ubiegłego roku przypomniała Myśl Polska i chwała jej za to.! Cytuję za M.P. z dnia 6-13.12.2009 r.: „Zgodnie z art. 1 tegoż traktatu/umowy rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku.”

   http://www.bibula.com/?p=23504

   http://marucha.wordpress.com/2010/06/28/rocznica-wazniejsza-od-grunwaldzkiej/

 2. żydowska baronessa włączyła się do walki o restytucję mienia ,które zostało im oddane. Realizują swoje groźby o szarganiu imienia Polski na arenie międzynarodowej. To jest przyczyna antypolonizmu wobec polaków na wyspach brytyjskich. Dlatego znalazł się tam kilku żydów, aby obserwować protest. Wyczuwałam na ich twarzach jakąś szyderczą radość. Polski rząd powinien interweniować w obronie dobrego imienia Polaków, wysłać noty protestacyjne do izraela i królowej brytyjskiej, no bo przecież nie do Camerona, bo on bierze w tym udział.

  1. Polski rząd jest żydowski. Polska po 89r to żydowska i Watykańska kolonia.
   Nie można oczekiwać od mafii żydowskiej działań przeciw mafii żydowskiej.
   To nielogiczne.

  2. To taka ściema i dalsze mydlenie oczu polakom, że to niby jest rząd polski. A z drugiej strony prowadzone jest badanie nastrojów Polaków. Żydzi wiedzą dokładnie co robią. Chciałbym wiedzieć, kto personalnie jest odpowiedzialny za montowanie takich obcych instalacji na Narodzie Polskim. (Chrześcijaństwo to też obca instalacja).

  3. Alina, od zakończenia wojny , a ścisłej „Polski rząd” nosi tylko taka nazwę i w tym jest „zagadka” . jest kilka list z oryginalnymi nazwiskami , warto się zapoznać , nauka, religia, polityka ,od powiedzmy omówionego szczebla powiatu taka skala w zwyższ ,nie uświadczysz polaka ,Polacy byli jedynie używani jako mięso armatnie ,a ten „rząd” prędzej czy później odda swoim nieswoje .Jedyny ratunek to powrót do Słowiańskich korzeni Praojców Właścicieli tej ziemi , bo obecne realia, to wszystko zostało narzucone, religia , lichwiarskie prawo, rządy .ordynacje, itd .

 3. No i proszę – można mówić o Ukrainie bez tego całego patosu i zachwytu nad demokracją – jak to „lud wybrał bezpośrednio nowe władze” – przydługich komentarzy i anegdot a jedynie konkretami i faktami? Można.
  Dobra robota Panie Wojtku – zaczynam doceniać Pana wystąpienia 🙂

  Nowe władze wybrane (phi!) „demokratycznie” zaraz zaczną zadłużać kraj i wpędzać w sidła sitwy USA-BŚ-MFW – w tej sytuacji zaangażowanie Rosji wydaje się być swego rodzaju wybawieniem dla Ukrainy, przynajmniej dla tej wschodniej części.

  Na uzupełnienie dzisiejszy odcinek MaxTV:
  http://www.youtube.com/watch?v=tnA2fEhqq-I

  Max może trochę przecenia rolę Rosji i Putina a niedocenia USA ale generalnie dużo trafnych wniosków – no i scenariusz „rewizji granic” wydaje się być coraz bardziej realny…

  1. To całe zaangażowanie w sprawy ukraińskie to takie typowo polskie że rzygać się chce – zająć się wszystkim innym: bratem , sąsiadem, plotami – tylko nie własnymi sprawami. Max ma rację podobnie jak i w wielu innych sprawach. Aż dziw bierze że w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie którzy łykają slogany w stylu „pomoc w walce o demokrację”.

  2. Oglądałem tę MaxTV dobrze zrobiona ciut za szybko mówi.
   W sumie ciekawa , odkrywcza i zgoda że chyba przesadza z „Rosyjskim Gambitem” choć sam nie wiem ? Jedno nie ulega wątpliwości że Rosja Ukrainy nie może wypuścić ze swoich wpływów bo to oznacza śmierć Rosji.
   Rosja doprowadzi do wyrównania granic zgodnie z linią Kerzona ustaloną po I wojnie światowej. (Robiła to już w 1939, w 1944 i zrobi raz jeszcze).
   Dla Polski zagrożeniem jest nie linia Kerzona ale Niemcy które też sięgną po swoje landy wschodnie.
   Trzeba mieć tylko nadzieję że będą to soft scenariusze (referenda wsparte niemiecką kiełbasą w postaci niemieckiego socjalu, niemieckich emerytur, niemieckiego prawa gospodarczego, niemieckiego szacunku do obywateli, niemieckiego paszportu..).
   Moim zdaniem niedługo powstaną polskojęzyczne landy niemieckie.
   I nie wiem czy to jest krakanie czy nadzieja na lepsze jutro.
   Pod żydowskim butem nie ma przyszłości dla Polaków to widać od 89r.
   Paskudne mamy to geopolityczne położenie.
   A jeszcze dojny Watykan na utrzymaniu i chciwa mafia żydowska plus własne przywary narodowe.

   1. No właśnie też się zastanawiam nad tym, czy ten „rosyjski gambit” to przesada czy niekoniecznie 🙂 Mimo wszystko są dowody na zaangażowanie USA w całą sprawę, które raczej jest sprzeczne z interesem Rosji, więc jeśli to Putin naprawdę wszystko „wyreżyserował” i przewidział każdy ruch przeciwnika w tej całej „grze o Ukrainę” to by oznaczało, że jest strategiem Genialnym przez duże G 🙂 Na pierwszy rzut oka brzmi to mało prawdopodobnie ale nie jest to niemożliwe.
    … Albo że ma równie genialną i wpływową siatkę agentury 😉 Bo to, że ją ma chyba nie podlega dyskusji 😉

 4. Myślę, że redakcję ubogaciłaby lektura „Doktryny szoku” Naomi Klein; to apropo tego jak neoliberalizm (tudzież zwany czasem demokracją) współdziała z MFW i pogrąża rynki wolnych państw.

 5. Panie Drewniak gratuluje. To jest prawdziwe AlterNews. Bez emocji, rzeczowo, oddzielone informacje od komentarza, racjonalne komentarze.
  Bo wersja AlterNews wg logiki TVN mi jakoś nie odpowiada, godzi w moje poczucie zdrowego rozsądku, obraża moją inteligencję.
  W sprawie odszkodowań dla żydów trzeba powiedzieć że Polska nie jest państwem rasistowskim i wszystkie grupy społeczne OBYWATELI POLSKICH mają takie same prawa. Domaganie się innych praw dla jakiejś grupy społecznej kosztem innych grup to czysty rasizm i dyskryminacja.
  Zresztą Izrael który uważa że wszyscy żydzi na świecie są automatycznie obywatelami Izraela jest państwem czysto rasistowskim w swojej polityce wobec innych narodów.
  (rasizm to nie najlepsze słowo tu chodzi o dyskryminację a kryterium dyskryminacji to już wtórny problem to bez znaczenia czy chodzi o rasę, narodowość, wyznanie, płeć….)

 6. No Brawo Alina ,dokladnie tak to jest . Nie chcialam o tym pisac bo napeno bym zeszla znowu na Zionistyczny shiiiiiit .
  Krolowa Brytyjska nie ma czasu bo jest tak skupiona na szarlatanstwie organizowania pogody dla swojego kraju , ze leci rytual za rytualem , zeby ludzie nie mieli za lekko . Sprawa tez lezy w Anglikach oni nigdy nie zaakceptuja rass nizszych do swojego poziomu tak jak ich krolowa 🙂

 7. W 1962 premier polskiego rządu J. Cyrankiewicz przekazał prezydentowi USA (JFK) 40mln. ówczesnych $ w celu zabezpieczenia wszelkich roszczeń za mienie żydowskie.
  Tym samym USA przejęły na siebie wszelkie zobowiązania z tego tytułu. Dlaczego Sikorski nie wyjmie tego dokumentu z szuflady i nie wskaże właściwego adresu wszelkiej maści wyłudzaczom, baronessom itp. ? Zbliżają się wybory. Pytajmy więc swoich jewroposłów czy mają odpowiednią wiedzę by bronić polskiej racji stanu.

 8. To zydzi powinni placic polsce odszkodowanie DOZYWOTNE az do momentu kiedy polska istnieje. Za to ze zydzi postanowili sie do tego kraju sprowadzic i w zwiazku z tym narazajac ten kraj na konflikt z innymi panstwami. Jak wiadomo az po dzisiejszy dzien ze zydow nikt nie lubi bo sa arogancka grupa co maci nawqet zwykla czysta wode w szklance. A tak naprawde bez USA zydow by nie bylo bo to takie same plemie bezpanstwowe jak romowie a zdradzieski stanoland dal im ziemie obok palestynczykow a miano im dac w innej lokalizacji swiata jak w nigeri a nawet brano opcje na poludniu usa ale tak naprawde izrael dzisiaj to nie panstwo tylko stan zdradzieckich stanow usa dokladna nazwa izraela brzmi the state of izrael co mozna tlumaczyc jako stan usa panstwa zdradzieckiego ludzkosci 🙂

 9. Dodam jeszcze ze zydzi sa odpowiedzialni za bardzo antypolskie dzialania w brytyjskim parlamencie dzisiaj i jest to skala narastajaca.

 10. żydzi to najbardziej zachłanny i nienażarte plemie bezpanstwowe swiata
  oni nawet byli tak zajeci rabowaniem narodow dookola siebie ze zapomniel;i zadbac o wlasny kawalek ladu dla siebie i dopiero po wojnie dano im ziemie po uwczesnych lzach roniac do calego swiata jacy oni tam bardzo byli pokrzywdzeni ufffff
  ale nikt np nie mowi o tym ze dwarazy wiecej ruskich zginelo aby tym zydom uratowac dupe z rak adolfa kukielki watykanczykow corporation i USmanow corporation co zainwestowali kaske w trzecia rzesze i zydow mordowanie z planem ich holokaustu w niedalekiej przyszlosci

 11. A tak jeszcze dodam ze to powinni zydki sie zwrocic do Angeli merkel za to ze musieli uciekac z polandii w skutek dzialan wojennych bez udzialu polandii wladz. Zydki prosimy do niemiec zwracac sie o oddanie zrabowanego niby majatku.

 12. Qcyb. Oni czyli Żydzi askenazyjscy nie mają nic wspólnego z Hebrajczykami z biblijnego Izraela poza religią, którą od nich przejęli – to są Chazarowie spokrewnieni z Turkami. Żydzi Chebrajczycy tzw sefardyjscy zamieszkują głównie południową Europę.

  1. Hebrajczycy to starożytny lud semicki, będący przodkiem dzisiejszych Żydów. Siebie samych nazywali Izraelitami, od imienia swego legendarnego założyciela. Podzieleni byli na 12 plemion, pochodzących od imion synów Izraela: Rubena, Symeona, Lewiego, Judy, Dana, Neftaliego, Gada, Asera, Isachaara, Zabulona, Józefa (plemię to zostało podzielone na dwa plemiona: Efraima i Manassesa, nazwane od imion synów Józefa) i Beniamina. Początkowo byli ludem koczowniczym, hodującym owce, bydło i wielbłądy i posługiwali się językiem hebrajskim. Czcili tylko jednego boga Jahwe, acz nie negowali istnienia innych.

 13. Nie ma co, aż tak się zafiksowywać na polityce. Wiadomo, że wszystko poukładane jest nie tak jak powinno i wcale nie trzeba spoglądać zbyt daleko.. Warto pamiętać, że rzeczywistość dopasowuje się do naszych wnętrz. Zatem powtórzę ów sławny cytat „bądźmy zmianą, którą chcemy zobaczyć”. Pozdrawiam!

 14. Patrz artykul pt. Zydowska deklaracja wojny z hitlerowcami:Bojkot gospodarczy w 1933r.

 15. Nie jest ważne jakich argumentów użyjesz i jak głęboko zgodnych z syntezą przeanalizowanych faktów.Wiedz,że umysł ludzki ma większe możliwości niż je sam posiadasz,więc używając argumentów własnych lub zapożyczonych-wyuczonych narażasz się zawsze na zasadny kontrargument płynący z wyższych obszarów aktywności mózgu.Odpuść więc bracie -dal luz swoim szarym komórkom i uwierz w człowieka,bo człowiek ,to serce w 100 procentach i mały obszar mózgu.Chwała Ukrainie! Piszecie tu w większości pierdoły-o Żydach,Putinie-odważcie się najpierw posłużyć mózgiem-aby dorównać Żydom,którzy was -leniwców intelektualnych biją na łeb-bo się wam myśleć nie chce,i odważcie się używając namiastki Żydowskiego mózgu współczuć Putinowi popełnianych błędów i w końcu poczujcie,że świat zbudowany jest miłością i tylko miłość zwycięża.Nic złego się Ukrainie nie stanie,bo Świat ją pokochał-rozumiesz?-nie rozumiesz?Tępakiem nie jest ten ,kto nie myśli-jest ten ,kto nie czuje.Tak więc-anonimowo-mówię kilu piszącym tu własne przeintelektualizowane,przeanalizowane,ale nie zsyntezowane wywody-kłniam ci się bracie człowieku ze współczuciem.Oczywiście pozdrawiam też.

  1. CO TAKIEGO JEST NIEZWYKŁEGO W HEBRAJSKICH MÓZGACH?
   CZYŻ BŁĘDY,NIE SĄ NAUKĄ ?
   UŻYWAM CZŁOWIECZEGO UMYSŁU I NIE WIDZĘ POWODU WSPÓŁCZUCIA DLA PUTINA, ALE TOBIE BARDZO WSPÓŁCZUJE, BO WIEM JAK TRUDNO A W TWOIM PRZYPADKU NIEMOŻLIWOŚCIĄ JEST USUNIECIE CAŁEJ TEJ PROPAGANDY AMERYKAŃSKIEJ.
   CO DO MYŚLENIA I MIŁOŚCI.ŚWIAT(99%ludzi) I TY ,JESTEM O TYM GŁĘBOKO PRZEKONANY, NIGDY NIE BYŁ W STANIE MIŁOŚCI.A JEŚLI PISZESZ ZE LUDZIE (ŚWIAT)POKOCHALI UKRAINĘ,TO W JAKI SPOSÓB TO ZROBILI? W TAKI ,JAK WILK KOCHA OWCE .
   PROSZĘ, NIE UŻYWAJ SŁÓW KTÓRYCH NIE ZNASZ.
   CO DO MYŚLENIA, PRZESTAŃ TO ROBIĆ W TEJ CHWILI, MYŚLENIE NICZEMU NIE SŁUŻY. CZY TAKA INTELIGENCJA, O TYM, NIE WIE?hihihihi

 16. @ requal pisze :

  ”Nie ma co, aż tak się zafiksowywać na polityce. Wiadomo, że wszystko poukładane jest nie tak jak powinno i wcale nie trzeba spoglądać zbyt daleko.. Warto pamiętać, że rzeczywistość dopasowuje się do naszych wnętrz. Zatem powtórzę ów sławny cytat „bądźmy zmianą, którą chcemy zobaczyć”.

  @Bobo pisze :

  ”Ani sluchac ani czytac nie warto…”

  Podzielam w pełni obydwie opinie ……

 17. Obrona polskiej granicy od strony wschodniej-od granic Ukrainy jest obecnie przejęta przez Ukrainę-widzi to ktoś?dociera?Silna Ukraina jest w interesie Polski.W dzisiejszym świecie nie ma mocnych-zresztą-zawsze tak było.

  1. Budowanie swojej pomyślności poprzez włażenie z kopytami do cudzego ogródka to fundament bandytyzmu.
   Taki bandyta jak wejdzie do ogródka silniejszego od siebie to dostanie stosownego kopa.
   Polska w swojej geopolityce jest raczej zdecydowanie słabym partnerem.
   W tej sytuacji nie radzę uprawiać bandytyzmu politycznego.
   Niestety Polska nie jest suwerenna i wykonuje polecenia innych silniejszych bandytów uprawiających bandytyzm cudzymi rękoma (rękoma sługusów).
   W sumie klasyka strategi mafii. Boss rzadko brudzi sobie ręce mokrą robotą.
   Natomiast często zleca taką robotę i z niej rozlicza sługusów.
   Boss siedzi gdzieś w Tel Awiwie, Londynie, czy w USA i knuje kolejne podboje na świecie. Boss w tej mafii jest wieloosobowy i ściśle tajny.
   Wiemy tylko że jest koszerny.

   1. ucz się posługiwać własnym umysłem doskonalej niż czynią to ,koszerni,skończ z obwinianiem głupszych -skoro możesz być mądrzejszy.Koszer odrzucił miłość, więc myśl-wyrzuć z własnego mózgu niekochające nikogo-uczciwe ,prawdziwe wezwanie .Żyd pokłoni się tobie jak go pokonasz intelektualnie-nie bój się-to łatwiejsze niż myślisz leniwy intelektualnie wrogu myślącej mniejszości.Mam koleżankę Żydówkę-wprowadziła mnie w świat Żydowski-objaśniała nadużycia prowadzone na Żydach-łącznie z wykorzystywaniem seksualnym i finansowym.Mam intelektualne-koszerne certyfikaty w postaci bycia za barem w rstauracjach i dotykania żywności-to Żydzi chcieli dokumentów foto,że goj jest wśród nich.Posłuż się prawidłowo umysłem-nie leniw się rodaku -reaguj intelektualnie.Rozumiesz? -rodaku obym którego nigdy nie musiał się wstydzić?

 18. Tak naprawdę nie ma się czym emocjonować, nie powinno być czym
  Naród, zwłaszcza polski, czyli ty i ja, nie ma żadnego wpływu na to co się dzieje, zwłaszcza w obszarze polityki międzynarodowej. Zwłaszcza środowisko alternatywne – nastawione pacyfistycznie do życia na Ziemi.
  Co innego zaciągający się do armii. Oni mogą myśleć, że coś zbawiają, zmieniają, aby w ogóle odnaleźć sens w tym co robią

  1. Myślę,że rażącym błędem było napisanie,że naród nie ma niczego do powiedzenia-to w gruncie rzeczy niewiara w demokrację bezpośrednią-w siłę samego siebie bez podania opisu lepszego rozwiązania dla sytuacji w której jest się niczym-będąc podmiotem.Oj-droga kręta i najeżona-nawet motywacjami, które są wątpliwe.

   1. Rażącym dla mnie jest to, gdzie widzisz tę…demokrację bezpośrednią? Ile jej na we świecie Ziemi? 1 % jakimś cudem nieprawdopodobnym uchowany.
    Pisząc ‚naród nie ma nic do powiedzenia’ mam na myśli Polskę i podobną jej resztę świata. To że jest w ogóle takie pojęcie jak DB, i kilka krajów pielęgnujących ją, niestety niewiele wnosi w sytuację światową (nowy przykład Mokwa-Krym)
    Pewnie że droga ludzka jest kręta i najeżona pesymizmem, wierzę w znacznie lepszy, zauważalnie lepszy świat, skoro jest taki jaki widzimy i doświadczamy go, to jest zapewne też inny w tym czy innym wszechświecie. Nie wiem czy Ziemia jest dobrym gruntem do budowania tu ideału, spójrzmy przynajmniej chociaż na fakt cyklicznych kataklizmów co 26 tys lat. Buduje się tylko po to, żeby to wcześniej czy później zalała woda czy wojna. Ziemia (położenie słoneczne) ma w sobie coś…destrukcyjnego. Proponuję przemyśleć tę planetę…

  2. Błąd logiczny.
   Pierwszym warunków poprawy sytuacji jest uświadamiać sobie rzeczywiste problemy. W Polsce nie wszyscy spełniają ten pierwszy warunek. A Politycy i media robią wszystko by rozumiejących było jak najmniej.
   Dopiero potem pojawia się kwestia jak to zmienić.
   A zmienić można prosto, demokratycznie, pokojowymi demonstracjami itp.
   Tylko trzeba wiedzieć kto swój a kto agentura, przebieraniec, polak z kilkoma paszportami albo ze pozmienianymi nazwiskami i po szkoleniach za granicami kraju, z rodzinką ulokowaną poza granicami kraju itp.
   W pewnym momencie wystarczy prosty przepis że w Polsce mogą sprawować władzę tylko Polacy bez podzielonej lojalności (bo żona zagraniczna, bo mieszkam bardziej zagranicą niż w Polsce, bo mam kilka paszportów, bo korzenie…) Tak jest nap w USA gdzie społeczeństwo jest wieloetniczne.
   Polska ma łatwiej jest bardzie mono etniczna.
   A mimo to Polską rządzi mniej niż 1 % mniejszość z pozmienianymi nazwiskami. To wręcz jest poniżające dla godności Polaków tak się dać … bez mydła.

   1. Oscar pisze: Polską rządzi mniej niż 1 % mniejszość z pozmienianymi nazwiskami. To wręcz jest poniżające dla godności Polaków tak się dać … bez mydła.

    – – jest POZAMIATANE, nie jest to jedynie moje prywatne subiektywne zdanie. Nie wiem co jest w stanie zdemobilizować ten i tego typu podobne układy wrośnięte głęboko w ziemię, tę ziemię (cyt: ‚Niech Duch zstąpi i odnowi oblicze…’ ; i zstąpił…tylko chyba nie ten co powinien…którego my chcielibyśmy, Zeitgeist) ,może tylko potop tradycyjny lub koronalny.

 19. Wygląda na to ,że Putinek ma ochotę sobie trochę postrzelać do ludzi ,nie w grze komputerowej, ale na żywo, będzie miał chłopiec super ekstra zabawę ,a z nim pewnie jego sympatycy, m.in. tu piszący.
  pozdrawiam i mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.

  1. govi tutaj nie ma żadnych sympatyków, ale to żadnych dla kogokolwiek łącznie z tobą .Te wpisy maja jedyny cel , jakim jest Życie w Wolności,bez pieniędzy i władców tego świata lub władców kogokolwiek ,którzy to, za pomocą złota, pieniędzy, rożnych (kosztowności)zaprowadzili nas do rzeźni.Do tego żeby widzieć co jest(zdawać sobie sprawę) potrzeba Wiedzy lub Akcji bycia Świadomym.Jako ze większość ludzi nie jest Świadoma pozostaje im Wiedza ,co oczywiście jest nonsensem, bo przecież widać gołym okien co jest grane.Taką oto zabawę prowadzimy o której ty prawisz .Pewnie by jej nie było gdybyśmy prawdziwie Żyli,ale jak tu żyć? skoro CZŁOWIEK się nie liczy ,tylko dobra które zgromadził,hihihihi

 20. Tajemnica „Białego krzyża”

  To było jesienią 1956 r. Wieczorem w drzwiach stanął nieogolony mężczyzna w długim, zniszczonym płaszczu – tak Krzysztof Klenczon, muzyk Czerwonych Gitar wspominał pierwsze spotkanie ze swoim ojcem. Zaraz po wojnie, gdy Krzysztof miał trzy lata, tatę, uczestnika antykomunistycznego oporu, zabrał Urząd Bezpieczeństwa. Czesław Klenczon zdołał wymknąć się z łap bezpieki. Przez 11 lat ukrywał się na Pomorzu. Siostra gitarzysty opowiada, że ojciec po powrocie do domu zamykał się z synem w pokoju i całą noc opowiadał – jakby chciał nadrobić w ten sposób lata rozłąki. Gdy po 1968 r. komunistyczna cenzura dopuściła do głównego nurtu wątki partyzanckie, Krzysztof komponuje „Biały krzyż”. Utwór wygrywa konkurs piosenki w Opolu i staje się wielkim przebojem. Propagandyści PRL u nawet nie podejrzewają, że nie jest to bynajmniej pieśń o Armii Ludowej. Czy Krzysztof, śpiewając „wraca dziś pamięć o tych, których nie ma”, przewidział, że pamięć o kolegach taty, o bohaterach antykomunistycznej, niezłomnej armii, mordowanych przez komunistów, powróci z taką siłą? Że po latach Krzysztof Szwagrzyk dopisze do tej pieśni finał? Bo dzięki ekshumacjom na Łączce wiemy, że biały krzyż już wie, „kto pod nim śpi!”.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NQG5RdVQm4A

  Prowokacja policji we Wrocławiu. Zakłóciła uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych

  23 osoby zostały bezprawnie zatrzymanych podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych we Wrocławiu. Powodem było odpalenie rac pod pomnikiem rotmistrza Witolda Pileckiego. Było ono… zgłoszone w programie uroczystości i uzgodnione z władzami miasta.
  Jak zapewniali organizatorów przedstawiciele władz miasta, policja miała być poinformowana o tym, że odpalenie rac jest częścią programu zgromadzenia i ma na celu uczczenie tych, którzy ginęli w walce o wolną Polskę.

  Wrocław – prowokacja policji
  http://www.youtube.com/watch?v=8TTJT8UWXkU&feature=player_embedded

  Powrót Żołnierzy Wyklętych!
  Mjr Jan Czeredys, podoficer Adam Gajdek, porucznik Roman Groński, ppłk Aleksander Adam Kita, podporucznik Jerzy Miatkowski, komandor Stanisław Mieszkowski, ppłk Antoni Olechnowicz, ppłk Marian Orlik, komandor Zbigniew Przybyszewski, Karol Rakoczy, porucznik Edmund Tudruj, porucznik Arkadiusz Wasilewski – Żołnierze Niezłomni, ofiary mordów komunistycznych, który szczątki udało się zidentyfikować.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TKAj9sZOKbI

  http://ewastankiewicz.wordpress.com/2014/03/02/tajemnica-bialego-krzyza/
  http://niezalezna.pl/52414-tajemnica-bialego-krzyza
  http://vod.gazetapolska.pl/6402-powrot-zolnierzy-wykletych

 21. Jew York Times podaje wszystkie informacje o Putinie Ha ha -te oczywiscie , ktore sie szyblo sprzedaja i sa wygodne . Nie bylo by Jew .
  Z tych zrodel sa te ktore wy tutaj uwzgledniacie Chyba nie bedziemy serio traktowali zadnych informacji z tych zrodel . My musimy naprawde sluchac mniej i czuc bardziej i analizowac co czujemy a nie co nam sie wydaje z naszych analiz . Wiecie , ze informacyjne Komentarze sa beznadziejne > jeden powie to a potem wszyscy klepia to samo .
  Jak zaczynalismy byc fizyczni to przezylismy paradajs na Ziemi , poniewaz widzielismy drzewa i czulismy je innym sensem nie bylo wtedy zadnej dyskryminacji i agresji poniewaz nie musielismy sluchac zadnych bzdur dookola bo sami moglismy wyczatowac wszystko . Do tego sie musimy przystosowywac , zeby patrzec na You Tube i czuc tego , ktorego ogladamy czy to jest puste gadanie czy to jest klamstwo czy to jest gra czy to jest manipulowanie . Mozna to wyczuc lets go to work !!

 22. Czy nie daje nam to do myslenia dlaczego Czarnobyl jest czasami na tapecie nawet do dzisiaj . What about Fokushima byla trzy lata temu i miala duzo bardziej dwastacyjny efekt na ludzkosc i sile radiacji . I jakos nikt nic nie mowi na NTV tez .
  No tak rotshildowska pig manipuluje wszystkim mediami na calym swiecie . Naswietla sie waznosc spraw tylko w tej wielkiej „pig „interesie .Tak wiec w Western Ukrainie on jest gleboko ze swoim mackami .
  Zastanawialam sie dlaczego w moich spolecznie orienteted pracach nie w Polsce ale innym krajau nigdy nie bylo zadnego zyda pracujacego ze mna .Poniewaz praca moja byla for human rghts i nie for money . Pracowali ze mna ludzie z wielu krajow ale nigdy nie spotakalam zyda na swojej drodze . Hej to sa moje doswiadczenia i analizy .

 23. Ja jako potomek poprosze pania Dich ( niejaka zydowke z Krakowa ) o kompensacje moja i mojej znerwicowanej rodziny ,ktora przezyla koszmar ukrywania zydow w czasie drugiej wojny swiatowej , ktorzy uciekli przed gettem i byli ukrywani w ziemiance u mojego dziadka pod Warszawa i nie tylko ale moja druga rodzina ze strony ojca przygarnela zydowskie dziecko ryzykujac zyciem . Tak wiec pare zydowskich istot bylo uratowane za free narazajac wlasne zycie wiec Pani Dich czekam na rekompesate. Prawdopodobnie wiecej bylo Polakow , ktorzy uratowali zycie za no charge i oni zgodnie z pani linia charakteru myslenia tez chca rekompesaty .

 24. Smieszne jest to , ze Zydzi robia wszystko zebysmy byli antysemitami a pozniej krzycza ze nimi jestesmy . No Panie Wojtku teraz juz wiem , ze nie tylko jestem antysemitka ale nia musze byc dla dobra tego kraju i innych . Poniewaz ciagle tej rasie jest za malo , maja w nosie losy Ziemi interesuje ich tylko szarlatanski talmud i wplywy . Tak naprawde to byli mordowani przez zyda . Wiec niech nawzajem maja do siebie pretensje .

  1. Bo żydzi są przekonani że rzeczywistość, prawda obiektywna nie istnieje.
   Uważają że rzeczywistość jest kreowana przez zbiór dostępnych informacji czyli przez media.
   Żydzi co widać bez przerwy nieustannie kreują wygodną dla nich rzeczywistość z całkowitą pogardą dla prawdy obiektywnej.
   Tak robili gdy rządzili ZSRR za Stalina i tak robią dzisiaj gdy rządzą tzw zachodem.
   Orwell to pięknie opisał.
   I nie mylił się.
   Kłamstwo i manipulacja dla żyda to tylko forma realizacji celów, to zaleta a nie wada środowisku żydowskim.
   Taka kultura narodowa, nie genetyka.

 25. Oscar pisze: Taka kultura narodowa, nie genetyka.

  W książce ,,Misja” – Michel’a Desmarquet jest mowa o Hebrajczykach jako o rasie kosmicznej, rozbitkach kosmicznych na Ziemi. Wylądowali ,ale coś stało się z ich statkiem i nie mogli odlecieć. Zostali więc w liczbie kilku istot obojgu płci…i tak się zaczęło, przetrwali, rozmnożyli się. Posiadali cechy osobowości, (geny, inna religia itd.) które windują ich co widać po dziś dzień, aż cud że przetrwali będąc tak tępieni przez tysiąclecia. Może ktoś (Jehowa) byt nad nimi czuwa, kimkolwiek jest, jakiś Enki czy Coś takiego… W każdym razie przetrwali, są w grze, rozdają karty na dzień dzisiejszy. Coś w nich jest. Nawet to, że poza Polską, nie zbudzili sobie rąk pracą, jak zauważa Kalina, i coś w tym jest…

 26. Mam pytanie, czy wiadomo coś co się dzieje w Polskich lasach państwowych? Jeśli pamięć mnie nie myli to od dzisiaj ustawa je skubiące wchodzi w życie…

Comments are closed.