Alternews – 28.03.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

51 thoughts on “Alternews – 28.03.2014

  1. Tu macie fantastyczny artykulik pokazujący nieporadność Putina w porównaniu z zaradnością USA i sojuszników.

   Polecam artykulik zwłaszcza filmiki, ten trzeci zrobił na mnie wrażenie.
   (orgazm obserwatora na widok sprawności chłopców z USA).
   W tych demokratycznych kręgach od góry do samego dołu naprawdę takie klimaty panują.
   Tak widzę tę największą demokrację świata i chyba się nie mylę.
   Na filmiku każdy może zobaczyć.

   http://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/23/mieczak-putin-jewrosrajdaniarze-i-usa-obronca-wolnego-swiata/#comment-76457

 1. Będzie działka na kredyt niebiańska w nie bagatela w niebo tycznej oddali a no tusku kombinerka jedna jak nie wymyśli to przez pomyłke prawde powie ,bedą organizować na wzór fawelii z rio, co to się samo reperuje się samo organizujebędzie git i to nie to że kamilku on przy chamował się rozkręca
  a na ukrajunu bedzie taka paradoksalna akcja ,100 ukrainskich potomków ocalałych z majdanka w 1945 bo co rozkre cali tak nie to rozkręcili niby u tych byli na korkach złodzieje ODdAĆ ZA KORKI I PISTUNY NA PUTINA SPEDIAL EDYCJA https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCoQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DsjejxVitQMc&ei=Jf41U42gFciHhQeBzoGwCg&usg=AFQjCNENDLv7Q1C51sox9zw_xAC40bwRRg
  i kilkadziesięt amerykanów a ukraińcy bedą patrzyć
  http://www.chamsko.pl/52514/Skazani_na_shawshank

  1. Ritualy zydowsko sionstyczne pracuja na tej samej zasadzie . Wszystko co sie dzieje zle na swiecie jest zalatwiane podobna energia klepania ciaglego w transie . Wszyscy szamani jak chca wykonac jakies zamierzone dzialanie robia to w transie . Wnioski – energia transu jest obecnie najbardziej silna energia na Ziemi – warto sie nad tym zastanowic Mordowanie dzieci w rytualach wykorzystujac ich energie i robienie rzezi i roznych morderstw a takze uzywanie symboli i numerologii kiedy jest robione w transie ma niezykla moc .
   Cos niecos wiem na ten temat . Jak robilam Healingi na ludzich to trwalo to sekundy jak wpadalam w trans .

 2. Jeszcze żeby tuski miały chociaż jakiś plan w stylu „dołączymy lwów do polski”, tak jak nas o to ruscy podejrzewają – to rozumiem, można dyskutować, ale te ciosmaki nie mają kompletnie niczego, po prostu ich nosi, coś by chcieli ale nie wiedzą co, najlepiej komorowski z tuskiem i sikorskim powinniśmy im dać po koziku i nich biegają po lasach tropić armię czerwoną.

 3. Tak sobie pomyślałem po co nam ten śmierdzący Śląsk,brudny WROCŁAW.Może by to wszystko oddać w cholerę Niemcom i pokazać że nie chcemy żadnych prezentów od Armii Czerwonej,to by było Coś ,nieprawdaż.Ślązacy by się bardzo ucieszyli że mogli by znów być pod panowaniem ludzi bez Aury.Natomiast na naszym terenie skoncentrowalibyśmy się ekstremalnie na samowystarczalnej egzystencji, kompletnie zunifikowaną NATURĄ a wszystkimi innymi stworzeniami łącznie z Ludźmi.Wyobraźcie sobie ze nie ma żadnego przemysłu a wszystkie dobra naszych Myśli i rąk produkujemy o najwyższe standardy Natury i ekosystemu.Do tej REWOLUCJI nie potrzeba broni lub walki z kimkolwiek a jedynie bycie Świadomym swojej wyjątkowości,piękności.Tak, jesteśmy istotami Świetlistymi a upadliśmy tak nisko zatruwając nasze UMYSŁY matrixem bez którego wydaje się że nie można żyć.Cóż za nonsens CDN……………..

 4. …….Right or wrong – my country. Stanisław Cat-Mackiewicz

  Od szkoły podstawowej powinno się uczyć młodzież obcowania z mass mediami oraz podstaw socjotechniki, aby umiała się bronić przed różnymi formami manipulacji, dezinformacji i intoksykacji w przestrzeni informacyjnej.

  Prawdziwych demaskatorów już nie ma – Snowden
  Ten demaskator z NSA, rządowego skandalu inwigilacyjnego, dla wielu trudny jest do strawienia. Do pewnego stopnia również jestem idealistą. Chciałbym wierzyć, że samotny jeździec może zrobić w konia oś NSA/CIA/Mossad. Ależ wiem, że tak się nie da! Ludziom trudno uwierzyć, że świat jest do takiego stopnia zepsuty, że zdemaskowanie całego zła, naświetlenie pewnych faktów opinii publicznej, nie jest w najmniejszym stopniu możliwe przez jakichś tam demaskatorów.
  Edward Snowden świadomie odgrywa swoją rolę w wojnie informacyjnej, mającej na celu jedynie zaciemnienie tego co się dzieje, lub został nieświadomie w nią wrobiony (co jest bardziej prawdopodobne). Nikt nie może zagiąć na nich parol. Oni wiedzą wszystko, wszystkich śledzą. Już od dekad. To oni decydują co stanie się publiczną wiadomością.
  Oni chcieli, aby świat dowiedział się o PRISM i całej reszcie. To działa jak upuszczanie krwi – niech społeczeństwo myśli, że ma coś do powiedzenia. W rzeczywistości to tylko ułuda. Tworzą przeciek, siadają i obserwują; potem ustanawiają jakiś komitet rządowy, aby przeprowadził śledztwo. Wtedy ta komisja (obstawiona bezzębnymi sługusami) przez ruski rok zabiera się do dzieła. Gdy już się zbiorą, większość zapomniała o co chodziło. Ostatecznie ława stwierdzi, że były jakieś niedociągnięcia i załatwi sprawę jakimiś symbolicznymi legislacjami.
  Tymczasem, za sceną wszystko przebiega zgodnie z planem – bez zgrzytów, bez przecieków, bez przeszkód.
  Każdy kto trochę orientuje się w temacie jak ja, wie iż tak właśnie jest. To nie jest „teoria spiskowa”. To rzeczywistość, tak po prostu już jest! Widzisz… ludzie rządzący światem kontrolują obie strony tego „show”. Kierują „złymi chłopcami” (co każdy wie), ale także dowodzą „dobrymi chłopcami” (z czego zdaje sobie sprawę niewielu). Już sto lat temu, powiedzieli nam jak będą sobie poczynać [chodzi o protokoły mędrców syjonu – Ussus]. I tak dzisiaj „pracują”.
  Np. posiadają organizacje takie jak Amnesty International. Dlatego tak naprawdę nigdy nie nadstawiają karków i nie sprzeciwiają się wojnom organizowanym przez USA. Są orędownikami emancypacji i praw kobiet (bo to jest modne, chwytliwe hasło dla mas) w krajach zbombardowanych do poziomu epoki kamienia łupanego (ale to już przemilczą), a to tylko zasłona dymna.
  Pociągają za sznurki po obu stronach więc mogą zarządzać całym teatrem i utrzymywać status quo. Następny przykład – CIA stoi juz od dekad za większością sekt na świecie (jest to część ich programu kontroli umysłu). Również CIA jest siłą stojącą za większymi organizacjami antysekciarskimi jak np. Cult Awareness Network. Oto jak działają!
  To dlatego Bin Laden był atutem CIA. Dlatego wprowadzili Obamę do Białego Domu. Kontroluj obie strony – oto klucz! Pomagać komuś to zrozumieć – jest to największe wyzwanie. Jest to akceptowana taktyka wojenna – infiltrować, a nawet przejmować drugą stronę. To JEST wojna w którą jesteśmy zaangażowani. Nie miej złudzeń! Ludzie mówią, że oczekują trzeciej wojny światowej. Ale ona JUŻ TRWA! Jest to tajna wojna, prowadzona przez ogromną ukrytą armię duchów i paramilitarnych wykonawców, którzy kontrolują w zasadzie wszystko. Informację którą otrzymujesz, Twoje gazety, Twoją telewizyjną info-rozrywkę, Twój rząd, Twój system finansowy, Twój przemysł obronny, Twoje firmy farmaceutyczne, jedzenie które spożywasz, wodę którą pijesz – Ha! – nawet między-narodowy handel narkotykami! Ośmieszą każdą osobę dążącą do ujawnienia tego. (Także zabiją Cię, jeśli uznają że jesteś wystarczająco wpływowy, by im szkodzić.)
  To są wszystko wolno dostępne informacje. Nawet dla szympansa. Lecz oni wiedzą, że zdecydowana większość społeczeństwa nie będzie się tym ani interesować ani szukać tej wiedzy albo w to nie uwierzy. I tak show leci dalej. Zrozumiałe, że ludzie chcą tak bardzo wierzyć, że demaskatorzy, tacy jak Edward Snowden i Julian Assange, istnieją. Sorry, ale to tylko duchy, które niczego nie ujawniają – jeśli uważnie poszukasz – znajdziesz te ich wszystkie rewelacje dawno wiadomymi.
  Istnieją, aby generować „kontrolowany gniew” (stąd analogia do „puszczania krwi”) i „moczyć” sumienia ludzi którzy i tak nigdy nie zrobią z tymi informacjami nic innego jak tylko podzielą się ze znajomymi na pejsie (gdy tymczasem powinni przeprowadzić realną rewolucję!).
  Tymczasem panowie marionetek siedzą wygodnie w fotelach i śmieją się z głęboką satysfakcją. A show trwa nadal…
  http://ussus.wordpress.com/2013/08/03/prawdziwych-demaskatorow-juz-nie-ma/

 5. Jak się przedrzeć przez śmieciową warstwę prymitywnej i wręcz wojennej propagandy dla idiotów to widać następujący obraz wokół Ukrainy.
  Ukraina społecznie to dwa dwu jajowe bliźniaki w jednym Ukraińskim jaju.
  Jeden banderowski chce na zachód a drugi prorosyjski chce do Rosji.
  Ukraina zgodnie z wolą demokratycznie wybranego Prezydenta wybrała związek z Rosją a nie z UE.
  Na to bliźniak banderowski przy wydatnym wsparciu jewrejskiego zachodu dokonał siłowego zamachu stanu i siłą zdobył Ukraiński parlament i ogłosił się „władzą na Ukrainie”. Ta akcja była jak się okazało przygotowywana od lat.
  Jakby nie patrzeć banderowski bliźniak dokonał przestępstwa oraz licznych zbrodni (podpalenia, snajperzy, zastraszania). Widać i wiadomo to z historii (Wołyń) że ten bliźniak to bandyta z bogatą bandycką przeszłością.
  Drugi bliźniak w reakcji na bandytyzm banderowskiego bliźniaka nie uznaje jego władzy i woła Rosję o pomoc, o ochronę przed banderowskim bandytą.
  Jak widać te bliźniaki są sztucznym związkiem i nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego.
  Tzn bliźniak bandyta za namową tzw zachodu (większy bandyta) chce utrzymać wschodniego bliźniaka siła wbrew jego woli w charakterze niewolnika, zakładnika.
  Głównie dla tego że ten wschodni bliźniak jest bogatszy, bardziej pracowity i bardziej zdolny a z czegoś trzeba żyć bandyta musi kogoś grabić by godnie żyć.
  Bandyta zachodni (warstwa jewrejna) usiłuje zniewolić wschodniego bliźniaka by osłabić Rosję którą chce najzwyczajniej napaść, zniewolić i ograbić tak jak to zrobił z Polską (po kawałku bo naraz nie da rady by się udławił jak Napoleon, Piłsudski, Hitler).

  A cały bełkot medialny tzw zachodu, głównie jewrejnego, o wolności i demokracji to bajki dla idiotów.
  Ich interesuje jedynie skuteczny „drang nach osten”.

  Z drugiej strony widać że banderowców na Ukrainie popiera tylko jewrejny zachód czyli USA, Unia jewropejska (komitet centralny tej unii ale nie jej członkowie), W.Brytania, Polska, Rumunia a reszta tylko udaje poparcie (Niemcy, Francja, włochy, Hiszpania).
  Na samej Ukrainie banderowcy to tylko góra 30% społeczeństwa reszta z bandytyzmem nie chce mieć nic wspólnego. Jak widać mimo gigantycznego wrzasku w jewrejnych mediach układ sił i dążeń wokół Ukrainy jest całkiem inny niż to wynika z jewrejskiej propagandy.
  Ukraina chce się podzielić bo taka jest wola narodu i się podzieli.
  Rosja gwarantuje że taki podział dokona się bez „humanitarnych nalotów” i „stref zakazu lotu”.
  Cały ten wrzask to jeszcze jedna gigantyczna kompromitacja (moralna, ideologiczna, prawna) jewrejskiego zachodu.

  Czuje się jak w świecie opisywanym przez Orwella.
  Dzisiaj takim dokładnie światem jest świat tworzony przez jewrejski zachód.
  Widzą to wszyscy na każdym kroku a nie widzą tego wielkie media i oficjalne władze.
  Była taka bajka „Szata dla króla” gdzie tylko jedno dziecko powiedziało prawdę że „król jest nagi” a reszta dworu nie ustawała w podziwianiu pięknej szaty króla.
  Dokładnie tak jest dzisiaj z oficjalną polityką i tzw dużymi mediami.
  Taki stan rzeczy nie może trwać zbyt długo.
  A w Polsce trwa już 20 lat.
  Świat zachodni został zaatakowany przez poważną chorobę i nie potrafi się z niej wyleczyć. Na szczęście świat zachodni to mniej niż 10% populacji świata.
  Na nasze nieszczęście my w tym zakłamanym g.. siedzimy po uszy.

 6. Zaginiony Boeing 777: Oświadczenie Interpolu

  To jedna z najdziwniejszych katastrof lotniczych – tak o zaginionym Boeingu 777 malezyjskich linii lotniczych mówią polscy eksperci

  – Prawdy o katastrofie malezyjskiego Boeinga-777 możemy nigdy się nie dowiedzieć – powiedział kapitan Robert Zawada, komentując doniesienia o tym, że samolot zakończył swój lot w wodach Oceanu Indyjskiego

  http://fakty.interia.pl/raport-katastrofa-samolotu-malaysia-airlines/aktualnosci/news-zaginiony-boeing-777-oswiadczenie-interpolu,nId,1400212

  Czy ktoś potrafi odpowiedzieć, jak boening777 znalazł się spod Wietnamu i co robił nagle przy Australii? Zawrócił i poleciał tam specjalnie prawie 10 godz lotu żeby zanurkować na 7 km w najbliższy rów tej głębokości (nadajniki działają do 6 tys m pod wodą…)

  1. Sprawa jest jasna jak słonce.Tylko wszechwladza mogla zrobić to co zrobiła z tym samolotem.Zaden jakiś pojedynczy pilot z drugim pilotem i inne tego typu sugestie medialne.Nie był to przypadek ani wypadek.Jesli prawda jest ze było tam złoto to ludzie się nie liczą,wazne jest złoto ,a jeśli chodzi o patenty które przeszly na czyjes ręce ,to tez bardzo prawdopodobne.Celowe działanie.Wojsko na pewno wie ale nie powie.Sluzby specjalne wiedzą ale tez nie powiedzą.

 7. 🙂
  „Tymczasem panowie marionetek siedzą wygodnie w fotelach i śmieją się z głęboką satysfakcją. ” Ju rajt z tego i temu podobnyh 😛 „A show trwa nadal…” 😀

  „Ale to już było i nie wróci więcej
  I choć tyle się zdarzyło to do przodu
  Wciąż wyrywa głupie serce” 😀 http://www.youtube.com/watch?v=llOM-z8xPFU
  Pozdro 🙂

 8. Rosja ma kłopot. Banderowcy przejęli (pozmieniali) władzę w Ukraińskich firmach produkujących ważne dla Rosji wyposażenie sprzętu wojskowego.
  Chodzi tu o silniki do helikopterów i jakieś rakiety do samolotów.
  Zakłady są oczywiście we wschodniej Ukrainie.
  Rosja więc pewnie ma taki przebieg wydarzeń w swoim scenariuszu.

  Z innej beczki znacznie poważniejszej.
  Rosja może w prosty i elegancki sposób obalić Amerykę a właściwie jej walutę.
  Wystarczy że odejdzie od dolara w płatnościach za skarby Rosyjskiej ziemi.
  Może zażądać zapłaty w innych walutach lub w złocie.
  Wybierając walutę płatności może jedne waluty wzmocnić a dolara osłabić.
  W ten sposób może wesprzeć Europę i Euro albo Chińskiego juana.

  Będzie się działo jak USA i jewropa nie spasują w tej chyba dla nich przegranej grze.
  No zawsze można wywrócić stolik i wyciągnąć kolta.
  Ale to chyba też się nie opłaca.
  Putin musi się z tym jednak liczyć.
  Ślepa nienawiść z jaką ujada jewrozachód sugeruje nie do końca racjonalne myślenie.
  A technologie nasyłania band terrorystów jewrozachód ma doskonale opanowane.
  Bombardowania humanitarne czy strefy zakazu lotów raczej nie wchodzą w rachubę.
  To Rosja jakby co w ten sposób będzie bronić ludność Ukrainy wschodniej.
  A Ukrainy zachodniej to nikt nie ruszy, nikt nie chce banderowców i darmozjadów u siebie.
  Cukierek to Ukraina wschodnia. Ale ten cukierek jest Rosyjski bo taka jest wola mieszkających tam ludzi.

 9. Latalam liniaqmi 777 . Numer 777 odbieralam wibracyjnie jako program .czesto loty jego laczone byly z Lufthansa . Nie lubilam tego numeru na samolocie dlatego ze sie powatarzal i tworzyl 21 czyli 3 .Jakis polmasonski wybryk . Samolot o , ktorym my niby wiemy jest podmiotem experymentu o zadnych ludzi im tam nie chodzi tylko o probowanie i show of nowej broni sionistow . Oczywiscie nie dla nas jest pokaz ale dla Putina ta informacja . Musi to miec jakis sens rozmowy miedzy nimi . Chyba nikt nie mysli , ze chodzi tutaj o plebs jak sa takie numerki .

  1. Nie, nikt tak nie myśli – masz rację. Dla plebsu jest cocacola +frytki do tańca na głowie na lodzie

   Czy na to już wejrzałaś, please?
   Odnośnie zaginionego lotu – czy ktoś mógłby przetłumaczyć ten krótki wywód – wydaje się być interesujący: http://www.disclose.tv/action/viewvideo/170184/BUSTED__Israel_Caught_Housing_Flight_370_Twin_Airplane_in_TelAviv

   ,,Oni sie trzymaja tylko jednej zasady etycznej , musza nam powiedziec co beda robic . To jest tak obowiazkowe jak nic na swiecie”
   Co to znaczy co napisałaś? bo ni w ząb! 🙂

   1. Maja swoje zasady etyczne . Oni je nazywaja etyka ale nie my . Jedna najglowniejsza zasada jest przekazanie przeciwnikowi przez media , filmy i inne zrodla na przyklad karty illuminatii to co beda robic i maja zamiar robic . Maja jeszcze dodatkowa frajde z tego , ze my nie potrafimy wyczatowac ich przekazow i jestesmy durni i sklonni do manipulacji . Mowiac oglednie nie dorastamy im do piet . Czyli plan ktory moze nawet byc kilkusetletni maja zamiar realizowac i usilnie daza do realizacji jego dla spelnienia jakis waznych dla nich zasad principles.
    To jest jak adiction -ja czuje- , ze po trupach a plan musi byc zrobiony . Trzeba rozumiec ta mentalnosc. To jest bardzo trudne zrozumiec dla normalnego czlowieka , ktory wiele rzeczy potrafi odposcic .
    W japonskich sztukach walki cos takiego jest .
    Przygotowac przeciwnika do walki .
    Te principles robi ich hierarchy over us dlatego uwazaja sie za rasa wyzsza .

   2. Pamietasz Gregory
    Pierwsze filmy o mafii , to bylo pokazanie nam juz gdzie jest nasze miejsce . Mafia ma wlsny organizm , ktory tworzy z druga mafia nas mozna rozjechac , mozna nas postawic pod lupe zeby ocalic swoja d..pe . Energetycznie widac , ze jak oni sie bija ze soba to my mozemy nabrac troche oddechu i sobie troche spokojniej pozyc .
    Tylko niektorych sie wtedy czepiaja , ktorzy proboja popsoc mafistos szyki .

 10. Moze zaginiecie statku cos nam obwieszcza zobaczcie do kart iluminaty moze tam jest informacja ktos rozwiaze tajemnice .Wlasnie zobaczylam i Co to znaczy kara „early worning ?”
  Czasami jak cos sprawdzam zwiazane z ta cala ekipa uwazajaca sie za kontrolerow rzeczywistosci to mnie obrzydzenie bierze . Oni sie trzymaja tylko jednej zasady etycznej , musza nam powiedziec co beda robic . To jest tak obowiazkowe jak nic na swiecie .

 11. Przy okazji nieomiszkalam poszukac karty odnosnie „Flat earthers „- maja respekt dla tych co sa za ta koncepcja 🙂

  1. Qcyp
   na podstawie twojego linku
   Bulgarska jasnowidzka Wanga chyba ma racje ale im szybciej to rozszyfrujemy i poscimy dalej wszedzie tym trudniej im bedzie realizowac plan .
   Glownym naszym zalozeniem jest psuc idee wojny .Nie bac sie ale psuc . Mantra do wszystkich szukac materialow o mozliwosci wybuchu III wojny . Poszczac linki wszedzie i mowic otwrcie . Nie wierzyc w bzdury ze mowiac o czyms wywolujemy to , wrecz odwrotnie mowiac o czyms expose cos i zatrzymujemy . Dlatego sekrety iluminaty byly zawsze w akcji bo nikt ich nie znal .Nikt nie mowil o I wojnie i nikt nie mowil o II wojnie . Wojny sa przez nich uplanowane .

   1. Jesteś w błędzie. Większość ludzi przed IIWś spodziewała się jej, obawiała lub liczyła na nią.

   2. Kalina, i co w związku z tym, że x osób dowie się o możliwości wybuchu wojny? Zatrzymasz tym sposobem illumianti, jak piszesz.
    Iza ma rację, w ten sposób działając uprawdopodobniacie to wydarzenie. Im więcej ludzi w to uwierzy i jescze do tego dojdzie ich strach, tym bardziej stanie się to prawdopodobne. Robisz złą robotę, dziewczyno.

 12. Jestem zdumiony ilu naraz „oficerów dyżurnych” pojawiła się akurat tu,na NTV – pana to nie zaskoczyło,panie Januszu? Panie Pawle? I choć jeśli w ogóle można tu mówić o jakiejś dyskusji,to dyskutują sami z sobą… odwalacie „wierszówkę”? Dla mnie to znak,że lada moment zacznie coś się dziać bardzo ważnego – np. najazd na Ukrainę – zbrojny oczywiście! Jeśli ryzykuję się dekonspirację biorąc udział nawet NA TAKIM portalu,to znaczy,że „wszystkie ręce na pokład!” … puchnę z ciekawości!…i czekam na fakty.
  P.S. Stany z Rosja mogą poradzić sobie całkowicie same – w pojedynkę! Ruska technologia to lata 90-te XX wieku a USA to 2020-30 tego wieku…tyle,że niczego nie pokażą jeśli nie będą do tego zmuszeni.
  Qcyp,Oscar,… – pozdrówcie szefa!

  1. Nowe wytyczne dla hasbary ?
   Już nie proste ataki i obelgi ale przyjęcie zasady „każdy kto ma inne inż nasze poglądy to niechybnie ruski szpieg albo pracownik ruskiej ambasady”.
   Takie teksty pojawiają się na wszystkich forach dyskusyjnych.
   Ktoś chyba wydał taką instrukcję lub polecenie.
   Pamiętacie te zasady z wczesnego ZSRR rządzonego przez mafię żydowską ?
   Dokładnie takie same „kto krytykuje linię partii ten jest zachodnim szpiegiem”
   Te same metody bo ta sama mafia.
   Ta mafia wyemigrowała do Izraela i na zachód (Polski Grom ją ochraniał podczas wyjazdu z Rosji) i teraz ta mafia połączona ze starą mafią (emigracja przedwojenna) z USA stanowi tzw zachód. A metody i mentalność pozostały niezmienione.
   To nie Rosja czy zachód są złe to mafia żydowska która rozdaje karty dzisiaj na tzw zachodzie a kiedyś i na zachodzie i na wschodzie rozdawała co tak bardzo wkurzało jednego Adolfa. Diagnoza była słuszna ale metody nie.
   Adolf miał poglądy za bardzo Syjonistyczne (nazizm i syjonizm to w istocie identyczny zestaw poglądów bazujący na rasie panów, rasie wybranej i rasach niższych, gorszych czyli gojach) by nie iść drogą zbrodni. Wszystkie idee Hitlera są realizowane przez Syjonistów (przestrzeń życiowa, drang nach osten, władza nad światem, naród wybrany, pogarda dla prawa międzynarodowego , wojna jako metoda prowadzenia polityki, fizyczna likwidacja przeciwników politycznych, budowanie gett dla niechcianej ludności, wypędzenia, agresja wobec sąsiadów, wunderwaffe i najważniejsze chyba Gebbelsowskie przywiązanie do prawdy itd itp).
   Tyle was łączy że można pomyśleć że to jedna wielka rodzina ale jednak nie.
   Kto od kogo ściągał te idee nie będę wnikał.
   Zapytaj szefa może ci odpowie.

  2. @Robot NSA_C2 musi zadać sobie fundamentalne pytanie, mianowicie,dlaczego zbrodnicze korporacje powiązane z Watykanem i innymi sektami w tym ze znanymi bankierskimi, jeśli maja takie wspaniałe technologie, wciąż chcą paliwa nie odnawialne i sterują umysłami za pomocą prymitywnych metod?

  3. RobotC2:
   ,,Ruska technologia to lata 90-te XX wieku”
   – – 1 LIGA nowych technologii to: USA, FR, Japonia (nie wiem w jakiej kolejności na dziś dzień, nikt tego pewnie nie wie na bieżąco)

   2. EU (na lewo od Odry), Chiny (jakieś lokalne państewka)
   3…3 świat…
   Możesz to zweryfikować (dla auto-doinformowania)
   Dowiedziałem się od studenta informatyki, daje sobie odciąć że to prawda.
   Chyba że masz na myśli technologie zbrojeniowe, czego nie dodałeś, na domyślenie

  1. Bob -cyrkiel z ekierka mowi za siebie , niewazne stroje ale oznaczac moga niebieska krew.
   Nie ma takiej obcji , ze jeden jest lepszy od drugiego . Ale jest obcja , ze jeden moze byc bardziej madry i bardziej przebiegly od drugiego. Ja obstawiam za Putinem 🙂 . Jak ktos spojrzy na cyrk energetyczny poza naszym zmyslowym widzeniem . Jezeli ktos widzi energie to niech sie skupi na niej (oni prowadza ciagla walke mushkieterow a ludzie plebs kompletnie tego nie widza ) .
   Ja nie lubie byc plebsem .

 13. Newsy od Stewarta i Jannet Swerdlow 🙂 niestety wersja ang.
  http://www.youtube.com/watch?v=fOvANDS7QCc&list=UU90xVrHFme3YJH8oJ5YT6aQ

  Mówią między innymi o zaginionym boingu.
  Wersja z porwaniem przez ufo, pochłonięciem przez czarną dziurę, bądź samobójstwo pilota można wykluczyć.
  Jego zdaniem najprawdopodobniej pilot przeprogramował samolot na inny kurs lotu. Wszelkie transmisje zostały wyłączone w sekwencji, było to zrobione celowo.
  Stewart słyszał z wiarygodnego jego zdaniem źródła, że samolot został uprowadzony na wyspę Diego Garcia, która jest Brytyjską/Amerykańską bazą na Oceanie Indyjskim, gdzie wielu terrorystów z alkaidy było przewożonych zanim byli przetransportowani do Guantanamo i do innych miejsc.
  Podobno na pokładzie było kilku malezyjskich i chińskich inżynierów, którzy byli związani z technologiami komputerowymi i wojennymi.
  Zostali oni podobno porwani w celu uzyskania informacji do przygotowań do wojny, jaka może się wydarzyć między USA,Chinami i nowym Związkiem Radzieckim (czyli Rosją).
  A co z resztą ludzi na pokładzie, nie wiadomo.
  Jeśli wersja Stewarta jest prawdziwa, to pewnie wzięli cywilów np. do testów farmakologicznych, czy „doskonalenia” kontroli umysłu a w swoim czasie pewnie zrobią z nich ofiary w illuminackich rytuałach,bo skoro oficjalnie już „nie żyją” to mogą zrobić z nimi wszystko, niestety.

 14. Poza tym grunt im sie sypie pod nogami i beda walczyc o ziemie a , ze sa beznadziejnie durni to siagna po najnizsza wartosc piekiel ziemskich (wojne )

 15. Niezależnie kto uciskał ludzkość, jakie robił rewolucje, zamęty i inne unie europejskie – polecenia szły od tej samej grupy. Na przegranej Bonapartego zarobił pan R. z Londynu, Trocki dostał kasę za Atlantykiem, Lenin w Monachium, Standard Oil zasilało Adolfa paliwem, GE elektryką a Ford robił autka dla Wermahtu itd itd itd….

  Niezależnie co się dzieje i co mówią to:
  1. Zawsze chodzi o władzę
  2. Zawsze wcześniej jesteśmy informowani – najlepszy kanał informacyjny to Hollywood, zwłaszcza Ridley Scott – żebyśmy później nie mędzili, że spisek i bez naszej wiedzy
  3. Jak na razie od zarania dziejów ciągle są górą, w końcu to my jesteśmy ich produktem. Polecam Z.Sitchin i Jim Mars – ci Panowie napisali o nich od początku do teraz.
  W książce J. Marrs Oni rządzą Światem – ostatni rozdział to recepta jak pomieszać im szyki
  4. Wiedza to potęga – zamiast tutaj ględzić powiedzcie znajomym, rodzinie, pani w tramwaju i koledze na rybach…nie uwierza od razu? popukają się w czoło? ok, ale ziarno zostanie zasiane.
  Powodzenia

 16. Alina7
  Moje zasady healingu sa inne.
  Expose prawde i wtedy ona nie ma sily .To wyprobowalam na ludziach i to pracuje na calym organizmie egzystencji .
  W tym swiecie od tysiecy lat wszystko operuje na klamstwie dlatego jest chore.
  Nie bedziemy gowien zakrywac usmiechem i udawaniem , ze wszystko jest w porzadku . Nawet mistyk Jezus to mowil.
  Wiem , ze ruszam czyjes EGO ale dla mnie healing jest , kroczenie po innych time line tez nie tylko bycie w present – tak obserwuje ludzi , ktorzy zyja na bazie przeszlosci bardzo gleboko i obficie .
  To nie ja mowie o III wojnie to Albert Pike mowil o dwoch wojnach poprzednich Njwyzsza ponad 100 lat temu szycha Free Massons i mowi tez o IIIwojnie . Jak widac ludzie zyli w blogim marazmie i nie werzyli w tego typu wojny dlatego wybluchly .

  1. Kalinko, ale nie odpowiedziałaś mi na pytanie. W jaki sposób zawiadomienie iluś tam, niech będzie, tysięcy ludzi o planowanym wybuchu wojny, ma jej zapobiec. O to mi chodzi.
   A już tak z innej beczki. Naprawdę, nie przemawiają do Ciebie wnioski, płynące z doświadczeń fizyki kwantowej, z prawa rezonansu? To nie mistycyzm. To fakty. Rezonujesz z tym na czym się skupiasz. Przyciągasz to. Urealniasz. I pomnóż to teraz, przez tysięce powiadomionych o „planowanym…” Ale jeśli nie przyjmujesz do siebie tych faktów, to ja Cię nie przekonam. Trudno.
   I jeszcze jak już „ruszyłaś” Jezusa. Mówił on też, jak powinniśmy się modlić, ażeby odnieść skutek. Mamy się modlić tak, jakby coś już się dokonało. Twoja modlitwa, to wojna.

   1. Mistyk Jezus mówił: nie stawiajcie oporu „złu”, ktoś chyba wymazał jego tłumaczenie dlaczego. Bo Jest tylko Jedna Moc a tzw „zło” to poczucie, osąd. I każdy ma „pustynię z kuszeniem” jak Jezus czy Budda.
    Alinko nie przemówisz do Kaliny. Ona siedzi w dualizmie-czyli uznaje, ze istnieją dwie siły, które ze sobą walczą. I oddaje moc „złu”. A w co wierzysz to masz. Na tym polega kreacja.

   2. Wiesz. To samo ad. słów Jezusa przyszło mi do głowy (” gdy ktoś uderzy cię w policzek, nadstaw drugi), ale zrezygnowałam z tego, bo niektórzy błędnie to interpretują i zaczęłyby się dopiero, przeróżne dywagacje na powyższy temat.
    Właściwie wszyscy wielcy Nauczyciele o tym mówili. Choć czym innym nieco tłumaczyli. Wykładnia buddyzmu, jest prosta – prawo przyczyny i skutku. Będzie brzydko: ktoś da komuś w mordę, ten drugi mu odda, ten z kolei, albo odda pierwszemu, albo wyżyje się na innym i tak w nieskończoność. Trza to przerwać. No, ale Ty przecież doskonale to rozumiesz – szkoda, że do wielu jeszcze to nie dociera, choć Wiedza spływa już od wieków.

 17. Iza40
  Z babci relacji i dziadkow wiem , wiedzieli , ze cos sie kroi ale nie spodziewali sie , ze pojdzie az tak ostro .Ludzili tez mieli nadzieje , ze nie dojdzie do konfliktu . Moj dziadek byl dosyc oswiecony i zorientowany w polityce . Olimpiada i Hitler
  Olimpiada i Putin . Osobiscie nie lubie tych skojarzen wyglada mi na preludium w tonacji wszystkich nut .

  1. Nie wiem czy moi dziadowie byli oświeceni, ale wiem że przed wojną media pogrzewały atmosferę (poszukaj starej prasy). Oczywiście każdy prężył muskuły bo co tam Polsce miał Hitler zrobić, mieliśmy go pogonić w sojuszu z Anglią i Francją (znajomo brzmi? :-). Całe międzywojnie to było psychiczne przygotowywanie młodzieży do wojny, do obrony np w harcerstwie. To było tzw wychowanie patriotyczne-regularne programowanie do wojny. Kiedyś był, chyba, w Nieznanym Swiecie artykuł o podświadomym strachu przed wojną. Ponadto, zapominamy jaką traumą dla Europejczyków była IWŚ i broń chemiczna.
   Teraz odnoszę wrażenie, ze „elity” dążą do resetu przez wojnę i nasza rola polega na tym, aby im plany pokrzyżować. A MOC mamy ogromną. Skupmy się na pokoju i szczęściu a nie dłubmy w g….. Jak myślę o wojnie od razu czuję jak spada mi poziom energii i od razu robię wymarsz z tych myśli.

 18. Sam symbol olimpiady jest jezykiem iluminatii . Jak samochod audi . To wszyscy prawdopodbnie wiedza tylko przypominam . Ten symbol tez naprowadzil mnie na trop manipulowania ludzmi dosyc wysoko stojacym spirytualnie o niezwyklych doswiadczeniach . Jak australijski UFO Abductee George Kavassilas .
  W swoich wykladach mowil o tym , ze ziemia bedzie w tak zwanej asscenation i wtedy bedzie w 5 D i 3D ( jak zrozumialam z jego wykladow ) moze tworzyc swoim ciale brame , ktora ma wygladac jak vesica piscis i to bedzie dla tych , ktorzy ulegna wzniesieniu :)i moga doswiadczyc owego symbolu w swojej wizji .
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Vesica_piscis
  Wszystko by bylo Ok poniewaz G K mowi sensownie w wielu przypadkach ale niestety mi nie pasuje ten symbol poniewaz jest to iluminati symbol a nie naszej Ziemi .

Comments are closed.