Alternews – 28.04.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

15 thoughts on “Alternews – 28.04.2017

 1. PO skoczyło o 4 % bo Schetyna wyszedł i se walnął piekne selfi z bananem od ucha do ucha wrzucil na fakebook i wszyscy pomysleli że jest on wybawcą narodu od tych piź…dziel …w.To chyba o to chodzi bo zwykle sondaż skacze jak sie cos waznego wydarzy.

 2. Pamiętacie slogan który wam wmawiano w czasach gdy Solidaruchy niszczyły Polskę i po 89r gdy ją rozkradały ?
  „Państwowe jest niczyje” tylko prywatne jest czyjeś.. „prywatna własność jest święta”.
  Dzisiaj już łatwiej zrozumieć głębsze znaczenie tych populistycznych hasełek.

  „Państwowe jest niczyje” to wprost sugestia .. państwowe można rozkradać .. to nie grzech. To wprost robinie klimatu do grabieży majątku narodowego.

  „prywatna własność jest święta” to inaczej mówiąc sugeruje że to co zagrabiona Polsce to już jest prywatne i jest świętą własnością prywatną. (Co ukradniesz, sprywatyzujesz, szwagier na stanowisku sprywatyzuje do ciebie, żyd na stanowisku sprywatyzuje do globalnej gminy żydowskiej…to już nie Polskie to święta własność prywatna..i Polsce nic do tego)

  I tak was solidaruchów (pożytecznych idiotów bo nie kwestionuje uniesień patriotycznych ale nie da się zakwestionować głupoty..) robiono w konia w tę i z powrotem. .. i waszymi rękoma rozwalono i ograbiono Polskę.

  Teraz PIS próbuje odbudowywać suwerenność gospodarczą Polski od nowa…
  i nie jestem pewien czy robi to w interesie narodu Polskiego czy globalnej gminy żydowskiej.

  Co nie znaczy że nie należy popierać odbudowy suwerenności gospodarki Polskiej, suwerenności bankowej, medialnej…edukacyjnej (byle zgodnie z prawda historyczną)..

 3. Oto jakie „kadry” pracują dla globalnych „demokratów”.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704305362900-Jaceniuk-oskarzeie-Czeczenia/

  Takie same „kadry” pracowały w Jugosławii, Kosowie, w Libii, Iraku, teraz pracują w pocie czoła w Syrii, w banderlandii.
  Biorąc pod uwagę Polską politykę zagraniczną to stoimy w jednym szeregu z wyżej wymienionymi. PIS i PO czyli post solidaruchy to jedna i ta sama polityka zagraniczna.
  To te takie same „kadry” czyli mięso armatnie w rękach tego samego koszernego globalnego hegemona.

  Czy takie „kadry” budują demokrację ? czy raczej służą do eksterminacji opornych wobec globalnej koszernej mafii ?
  W istocie to retoryczne pytanie.

  1. o.. a tu „kolega” z Austrii Jaceniuka zatrzymany w Polsce.
   https://pl.sputniknews.com/polska/201704305364076-dorohusk-polska-ukraina-granica-donbas-sputnik/

   Obaj zajmowali się podobną „robotą” dla tych samych „zleceniodawców”.
   Tylko dziwne że go Polskie władze zatrzymały… przecież to ideowy „kolega”
   Pewnie się wyjaśni „kolega” zostanie zwolniony a ci co go zatrzymali .. też… z roboty z czarnym biletem…. albo i gorzej, może nawet trafią do więzienia jak Piskorski jako „ruskie szpiegi”…

 4. O historii ziem Polskich.
  http://bialczynski.pl/2015/09/06/sensacja-w-polsce-odkryto-wielkie-kamienne-budowle-sprzed-4200-lat-2-200-p-n-e/

  A tu bardzo ciekawe i tajemnicze ślady „nieznanych technologii” w kamieniołomach w Krakowem z który budowano nie tylko prastary przed chrześcijański Kraków ale i inne okoliczne grody.
  https://www.youtube.com/watch?v=QGBSgwmsEjM

  A Polakom od lat (za komuny też) wciskają że historia Polski zaczyna się od chrztu Mieszka. Historia wolnej Polski się wtedy w istocie kończy bo z wolnych Słowian staliśmy się poddanymi, niewolnikami Papieża, kolonią Watykanu czyli ówczesnego odłamu żydowskiej semiglobalnej ideologii (judejskie korzenie, judejski bożek).

 5. Panie Janusz pisałem do Pana maila z bardzo ważnym tematem o którym mówi Pan dzisiaj. O podziale społeczeństwa i o mechanizmie w jaki sposób władza dzieli Polaków. Nie możemy dalej zostać podzieleni bo przepadnie Polska, a my razem z nią!!!
  Tu film o tym . Zapraszam do oglądania bo warto.
  https://www.youtube.com/watch?v=FnYW8NO4UOw

  1. Na tle filmu warto zobaczyć jak PIS i PO wspólnie szykanują, dyskryminują
   ludzi którzy budowali Polskę po II wojnie światowej.
   Podkreślam, budowali, odbudowywali, rozwijali unowocześniali, budowali od podstaw Polski przemysł stocznie, elektrownie, fabryki osiedla mieszkaniowe na wielką skalę. Polska flota była jedną z największych na świecie.

   Dzisiejsze post solidaruchy nagradzają siebie za to że niszczyli to co naród Polski po wojnie zbudował za to że rozkradali to co naród Polski po wojnie pobudował.
   Solidaruchy chcą odszkodować za to że ich milicja ścigała za dywersje gospodarczą za sianie nienawiści za destabilizację ówczesnego państwa Polskiego.

   Solidaruchy mszczą się na mundurowych że wykonywali swoje obowiązki służbowe że bronili Państwa Polskiego. Wtedy to Państwo było jeszcze Polskie bo dzisiaj jest już żydowskie.
   Stosowanie zasady odpowiedzialności zbiorowej wobec mundurowych to zbrodnia na narodzie w czystej postaci. Odbieranie przysługujących im praw emerytalnych to zbrodnia przeciw Państwu Polskiemu i narodowi Polskiemu.
   Gdyby obniżenie emerytur było do poziomu dzisiaj obowiązującego dla dzisiejszych mundurowych to można by zrozumieć.,, ale tak nie jest dzisiejsi mundurowi mają takie same przywileje emerytalne jak mieli mundurowi w PRLu albo i większe. Takie działania całkowicie dyskredytują, demaskują PIS jako wrogów narodu Polskiego. PO się skompromitowało już wcześniej grabiąc naród Polski, wyprzedając majątek narodowy bez litości przez wiele lat.

   Jednym słowem globalna koszerna mafia przy pomocy swojej agentury w Polsce czyli PO i PIS dalej skutecznie robi w konia naród Polski.
   Skutecznie do tego wykorzystuje KK jako kolejną swoją agenturę i ślepą wiarę prostych Polaków żydowskiego bożka.

 6. Z innej beczki .. dolnośląskiej.
  Media podały że cała produkcję srebra KGHM sprzedaje Rotshildom.
  Oni teraz skupują srebro na gigantyczną skalę a KGHM jest jednym z największych na świecie producentem srebra.

  Nasuwa się oczywiste pytanie.
  Po jakich to cenach KGHM sprzedaje im Polskie srebro ?
  Ja nie wiem po jakich.. a chciałbym mieć pewność że po rynkowych a nie po
  „koszernych”. KGHM już zrobił w Afryce i w Kanadzie gigantyczne „koszerne” interesy na których Polska straciła miliardy.
  KGHM to bardzo bogata firma z której da się wyprowadzić wiele miliardów „koszernych” dolarów.

  Chciałbym mieć pewność po jakich cenach KGHM sprzedaje (wyprzedaje ?) Polskie srebro koszernym Rotshildom.

  1. no w kraju zostaje spustoszenie , kwasy siarkowe , ołów , i niemal cala tablica pierwiastków, w powietrzu, wodzie, i glebie , produkcja koncentratu to miliony litrów detergentów zrzucanych w ziemnych osadnikach , promień skażenia przy sprzyjających wiatrach można liczyć nawet do stu km , kwasy siarkowe w postaci deszczu skutecznie zaczynają padać od 30-40 km od centrum i na nieograniczona odleglosc , w obszarze tej strefy do 30 km siarka ( kwasy) występuje w postaci gazów ściślej w postaci molekularnej czyli w wilgotności powietrza chętnie wdychane i wchłaniane przez dzieci , ale to dzieci gojów, wiec sprawy niema . https://wroclaw.tvp.pl/25912736/dolnoslaski-czarnobyl-w-nowej-serii-nieznany-dolny-slask Huta Miedzi Głogów truje mieszkańców arsenem? https://www.youtube.com/watch?v=DWBWBSyBAEI

Comments are closed.