Alternews – 28.05.2015

Bardzo krótkiego alternewsa z samochodu poprowadził Janusz Zagórski.

19 thoughts on “Alternews – 28.05.2015

 1. O demokracji w niektórych państwach UE czyli w UE bo UE to prze regulowany przepisami karykaturalny twór polityczny (czyli władze UE doskonale wiedzą o tym i to akceptują).

  http://lidiageringer.blog.onet.pl/2015/05/28/lotwa-u-steru-unii-z-delikatnym-problemem/

  Problem nie jest delikatny, problem jest ogromny i dotyczy fundamentalnych praw człowieka o który UE tak głośno krzyczy. Ten problem to dyskryminacja większości obywateli kraju realizowana przez uprzywilejowaną mniejszość.
  W Polsce też jest taka dyskryminacja tylko dużo bardziej ukryta.
  Polską rządzi mafia chazarska która w Polsce jest zdecydowaną mniejszością.
  Mafia ta jednak nie wymaga od Polaków nauki „jidish” ale już naucza we wszystkich swoich mediach czyli w publicznych też, historii żydów i to tej historii która żydzi piszą o sobie co ma nie wiele wspólnego z prawdą obiektywną. W mediach publicznych mamy codziennie mantre o żydach i ich historii pisanej przez żydów. Historia żydów inna niż ta pisana przez żydów jest zakazana prawem karnym (wolność po żydowsku).

  Wyobraźcie sobie teraz że Niemcy odzyskują swoje byłe landy wschodnie i prowadzą politykę zgodną z normami UE czyli taką jak np na Łotwie wobec Rosjan tam mieszkających.
  Czyli Polacy stają się z automatu bezpaństwowcami i żeby uzyskać obywatelstwo Niemieckie czyli prawa obywatelskie muszą zdać egzamin z języka niemieckiego oraz z historii Niemiec (tej pisanej przez Niemców).
  Takie prawo obwiązuje już teraz w Niemczech i na Łotwie, w Estonii… i generalnie w UE.
  Zapewne uznacie (dotychczas uznawaliście) to za wielkie osiągnięcie Unijnej demokracji.
  A to zwykła dyskryminacja na tle narodowym czyli zbrodnia przeciw demokracji, przeciw narodowi.
  Takie prawo może tylko dotyczyć osób przyjezdnych czyli imigrantów ale nie może dotyczyć osób już mieszkających na danym terenie na którym to prawo się wprowadza.
  Na Łotwie potraktowano jak imigrantów ludzi którzy się tam nawet urodzili i tych co mieszkali tam gdy Łowy nie było, był ZSRR

  Jak widać UE dokonuje zbrodni na rosyjskojęzyczny mieszkańcach krajów które weszły do UE. UE te zbrodnie akceptuje a wykonuje rękoma lokalnych władz.

  Polaczki się obudzą w momencie gdy to samo prawo które teraz gorąco popierają dotknie ich samych (ziemie zachodnie) a dotknie na pewno (rozbiór Polski jest kwestią czasu, pisałem już o tym).
  Ten sam problem pojawi się gdy Polska zostanie rozbita i wschodnia część dostanie się pod jurysdykcję Ukrainy. Tam już takie dyskryminujące prawa wprowadzono a tych co są przeciw dyskryminacji obecnie się morduje na wielką skalę.

  Niekiedy akceptacja zbrodni odbija się krwawym śladem na dupie tych co zbrodnie z wielką satysfakcją popierali.
  Tak jak rewolucja zjada swoje dzieci, tak i zbrodnie zjadają w końcu swoich zwolenników.

  Ciekawe prawda ?

 2. muszę dokończyć, pogłębić wątek.. napisałem…

  Takie prawo może dotyczyć tylko osób przyjezdnych czyli imigrantów ale nie może dotyczyć osób już mieszkających na danym terenie na którym to prawo się wprowadza.

  Niby oczywiste ale z godnie z prawem Niemieckim III Rzesza ciągle istnieje w dawnych granicach i rząd Polski (solidaruchów) nie podpisał z Niemcami traktatu o uznaniu Polskiej granicy zachodniej a tylko jakiś ogryzek mówiący o nie używaniu siły przy zmianie tych granic.

  Czyli dla Niemców, Polacy, którzy zasiedlali byłe ich landy wschodnie to są imigranci bez obywatelstwa Niemieckiego. I obowiązuje ich takie samo prawo jak jakie obowiązuje w Niemczech np tureckich, polskich, rumuńskich i innych imigrantów przyjeżdżających do Niemiec.
  Polskie obywatelstwo tych „imigrantów” Niemców nic nie obchodzi.
  Jak odzyskają swoje ziemie to będą mogli się pozbyć niepotrzebnych „imigrantów”, wyślą ich do Polski .. której już wtedy nie będzie (będzie unia z Ukrainą gdzie też Polacy nie będą obywatelami bo nie mają Ukraińskich paszportów) lub pozostanie ogryzek (księstwo Warszawskie).
  Ci „Polscy imigranci” będą z mocy Niemieckiego prawa obcokrajowcami, bezpaństwowcami a więc wszelkich praw (zasiłki, emerytury, opieka medyczna…prawa wyborcze, dostęp do edukacji…)

  Jak widać wszystko od strony prawnej jest już przygotowane, zorganizowane i funkcjonuje w stosunku do Rosjan (co bardzo się solidaruchom podobało).

  Za chwile to prawo dotknie was solidaruchy i innych porządnych Polaków.
  A wszystko to wprost konsekwencje polityki solidaruchów czyli pożytecznych idiotów.

 3. W Macedonii „kolorowa rewolucja” Czemu tam ? i dlaczego teraz tak nagle ?

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/05/29/kolorowa-rewolucja-w-macedonii-w-tle-zachod-george-soros-i-nato/

  Cel jest oczywisty. Macedonia po zgnojeniu Bułgarii jest jedyną drogą dla gazociągu Tureckiego (potok południowy Gazpromu) poprzez Grecję, Macedonię do Serbii, Słowenii, Węgier, Austrii, Europy zachodniej.
  Celem jest oczywiście obalenie rządów w Macedonii i zablokowane tej drogi dla gazociągi z Rosji do Europy.

  Jak widać demokracja zajmuje się obalaniem demokratycznych rządów siła i nie tylko demokratycznych ale wszystkich które „demokracji” jakoś przeszkadzają.
  (Jugosławia, Irak, Afganistan, Libia, Syria, Ukraina, Jemen… Macedonia.. Afryka… ileś tam krajów, podchody do Ameryki południowej..np Wenezuela..)
  Ta demokracja od czasów powojennych już obalała rządy chyba w prawie wszystkich krajach na świecie.

 4. tak się składa że in vitro to są sprawy gospodarcze 🙂 bo są finansowane z budżetu czyli z naszej kasy, Kukiz o tym też mówił, to są ogromne kwoty

 5. Bardzo ciekawe spostrzeżenia o „lisie w kurniku”.

  http://izabela.neon24.pl/post/122953,lisy-w-kurniku

  Lis grasuje od 89r i o tylko dzięki solidaruchom i KK z JPII na czele.
  Jaruzelski nie chciał przez 10 lat wpuścić lisa do kurnika, w końcu legł pod naporem nie lisa ale solidaruchów.
  Jak go solidaruchy za ten opór przed lisem szczerze nienawidziły i nienawidzą do dzisiaj.

  1. Jaki model polityki zagranicznej obierze Duda? Czy najpierw pojedzie do Nowego Jorku modlić się w synagogach jak to zrobił Kaczyński? Kaczyński w każdym razie odciął się od Orbana. Myślę że Duda też się odetnie od tego „faszysty” , bo prawdą ogólnie znaną jest że narodowcy to faszyści.

  2. To zastanawiające dlaczego RN ma tak niskie notowania, a przecież to duża siła, także w głoszeniu prawdy (są w pełni uświadomieni w tematach „okrągłych stołków” i prawdziwej intencji stanu wojennego, mają liderów (Winnicki, Bosak). Może to że stawiają na KK w swej ideologii ich dyskredytuje…no nie w oczach katoli(ckich),ale ci mają już na kogo stawiać (PIS, Rydzyk)

   1. Zdaje się że społeczeństwo jest tak zaangażowane w podział między PO i PiS że w ogóle nie dostrzega że są inne alternatywy. Dla większości od początku był to wybór tylko między Dudą a Komorowskim.

 6. Zastanawiam się dlaczego ogromna większość nie widzi potencjału w Ruchu Narodowym. Dobrze że istnieją Węgry, bo można posłużyć się przykładem. Dla mnie wzorem jest jak budują (cały czas jeszcze budują) swoją wielkość przez niezależność. Zadajcie sobie pytanie: czy jest to wzór dla Polski? Bo jeżeli nie, no to mam odpowiedź. Dla mnie TAK – wzór jedyny. Smutne – w kręgu mojej rodziny i znajomych nie ma ani jednej osoby która byłaby zwolenniczką Ruchu Narodowego. Tak samo tu na forum – na palcach jednej ręki można policzyć pozytywne wpisy, i tak szczęście że nie spotkałam tu negatywnych. Z wpisów wynika że każdy takiej Polski właśnie chce, ale jak idziecie na wybory to głosujecie przeciw – wybierając fałszywców albo piosenkarza przebranego za polityka.

  1. mimi spokojnie, przyjdzie czas. Nie jestem fanem Ruchu Narodowego, ale muszę przyznać, że kandydat tego ugrupowania na Prezydenta RP mi się podobał. Mówił krótko, zwięźle i na temat. Trafnie ripostował i nie dał się zagonić w kozi róg. A obejrzałem kilka jego wystąpień. Wydaje mi się, że gość wie czego chce. Niestety nie należy do ulubieńców głównego nurtu. Teraz jest dobry czas, więc trzeba się pokazać z dobrej strony w wyborach do parlamentu. Pan Sienkiewicz (nie literat) wam pomaga!

   Pozdrawiam.

  1. Nie sądzę aby inne cywilizacje sprawowały jakąkolwiek władze na Ziemi. To człowiek sam degraduje,niszczy siebie i środowisko.To człowiek wybiera prezydenta jako reprezentanta Wielkiego Ducha aby poddanym/oddanym wiodło się w szeroko pojmowanej pomyślności.Przykładem jest Prezydent Duda że to w nas jest MOC.A wiec bądźmy czujni/świadomi naszej siły i nie pozwólmy sprowadzić się do zgrai baranów zachodno -europejskich lub amerykańskich widzących winę/zagrożenie w ufo w innych narodach, kiedy tak naprawdę prawdziwym problemem/zagrożeniem są oni sami ,wciąż spragnieni nowinek technologicznych,pragnień psychicznych dostarczanych przez nienapasione korporacje dla których zysk to najwyższa świętość.Obce cywilizacje mogą nam tylko pomóc !!!Tylko jaki przywódca jest na to gotowy?Czy takim prezydentem jest Andrzej Duda ?Czy polski naród jest gotowy na pomoc zaawansowanych cywilizacji?Czy jesteśmy gotowi na wyeliminowanie pieniądza z naszego życia przeciągu 2 dekad?
   CZY CHCEMY ŻYĆ?

Comments are closed.