Alternews – 28.06.2017

Alternews nadany ze studia w Sobótce przygotował i prowadził Janusz Zagórski.


 

54 thoughts on “Alternews – 28.06.2017

 1. https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE
  wszystko co powinnismy wiedziec o islamie.
  Szokujacy wyklad.Kazdy powinien go oglądnąć zeby wiedzial z czym mamy teraz do czynienia.Rzezcy o ktorych sie nie mowi ,nie wiemy,bo są ukryte.
  Myslalam ze Miriam Szaded troche przesadza z ta delegalizacja islamu itp.Niestety to jest ideologia kompletnie sprzeczna z naturą czlowieka.Te wszystkie nakazy dzialają zawsze przeciwko człowiekowi,wywolując cierpienie,nie tylko przeciwko kobietom.Zrozumiecie dlaczego oni tutaj wsrod europejczykow tak promują homoseksualizm i inne.
  I ja sie nie zgodze ze nwo chce stworzyc w przyszlosci nową religie ,jakas mieszanka islamu i chrzescijanstwa.
  To ma być islam.Nowa religia,moze najwyzej troche lagodniejsza na naszym gruncie.To jest wielkie zagrożenie.
  Jezus byl na ziemi po to by ideologia dobra mogla sie rozprzestrzenic na swiecie,byc w kontrze do ideologi szatanskiej.

  1. Islam to jedna z odnóg żydowskiej religii.
   Ta religia powstała w czasach gdy niewolnictwo kobiet i niewolnictwo w ogóle było normą … Ponieważ Boga stworzyli ludzie (żydzi) to ich Bóg był na obraz i podobieństwo człowieka… ówczesnego człowieka… czyli razem z ówczesnym niewolnictwem, podrzynaniem gardeł, pasaniem owieczek, krzyżowaniem , obrzezaniem… sukienkami dla mężczyzn, zasłanianiem twarzy kobiet..i innymi atrakcjami ówczesnego świata.

   Ponieważ religia to wiara a nie nauka to prosty wniosek że jak przetrwała wiara to wiara we wszystko co było normą w tamtych czasach…
   Wiara jest konserwatywna .. ludzie wierzą w „tamte boskie czasy”
   konsekwencją jest kult Boga wraz całym jego „stylem życia”

   Islamiści są najbliżej Boga w sensie wdrażania sposobu życia jaki obowiązywał w „Boskich czasach” Tylko narzędzia mają trochę nowsze (kałachy, szachid mobile…)

   Podobny kult dla „czasów boskich” widać u ortodoksyjnych żydów.

   W naszym katolicyzmie wszystko zostało zakłamane na potrzeby kleru w czasach średniowiecza.
   Ale sukienki u księży się zachowały, zwyczaj strzyżenia owieczek też.
   Zachowały się obowiązujące klasyczne postawy niewolnicze wobec Boga i jego urzędników… takie jak rozmowa w pozycji na klęczkach, bicie pokłonów, całowanie urzędników Boga po rękach, błaganie o pomyślność wszelaką (modlitwy)… nieprzyzwoite wprost kadzenie, podlizywanie się Bogu (modlitwy)

   To wszystko relikty „boskich czasów” tamtej kultury, kultury niewolniczej, rasistowskiej, skrajnej nietolerancji, kultury skrajnie prymitywnej bo stworzonej 2000 tys lat temu przez niepiśmienną społeczność żydowskich pasterzy owiec…

   Dzisiaj skrajni islamiści po prostu próbują odtworzyć „boskie czasy”.
   Oni są najbliżej prawdziwego Boga (czyli czasów kiedy żydzi stworzyli Boga swoimi opowiadaniami).

   Katolicy przy nich to bezbożnicy którzy łamią cały szereg zasad obowiązujących w „Boskich czasach”.
   I taka jest obiektywna prawda.

   Co nie znaczy że popieram idee żydowskiego Boga.
   Zawsze uważałem że to jest irracjonalne, dziwne, nienormalne.. niepasujące do ludzi świadomych wykształconych… ale takie są fakty .. wszystkie prymitywne ludy mają swojego Boga na miarę ich kultury.
   Jedni Bogowie są łagodni, dobrzy a inni wręcz przeciwnie..
   a żydowski Bóg był taki jak jego stwórcy… w „czasach boskich”.
   Prawdziwego Boga można znaleźć w żydowskich księgach … stary Testament, Tora, pisma proroka Mahometa…jako badacza Boga..

   Bóg katolików nigdy nie istniał… to wielokrotna przeróbka, modernizacja, live styling Boga żydów… Bóg katolików jest całkiem niepodobny do Boga żydów (choć też wymagający niewolniczych, wasalnych postaw owieczek) mimo że katolicy twierdzą że to ten sam Bóg.

   1. To co napisałeś jest słabe i miałkie, jak mowa Kaczyńskiego. Brak wiedzy na temat historii pobytu człowieka na Ziemi i jego osiągnięć poznawczych, nie upoważnia do zabierania głosu w celu zaprezentowania swojej ignorancji. To jest wyraz braku szacunku dla istnienia ludzkiego.

  1. Jest to wlasnie kontrolowane niszczenie kosciola od srodka.Tych wszystkich „nienormalnych” daje sie na stanowiska ,najpierw przymyka oczy a potem sie robi afere,w sumie to jest tam ten sam mechanizm,mamy na ciebie haki to damy cie na stanowisko zeby moc cie kontrolowac,a jak bedziesz nieposluszny to zrobimy afere ,to jest „dla dobra” kosciola bo ludzie sie zaczna od niego odwracac.Bo islam ma tu wejsc w miejcse chrezscijanstwa.Ale w Polsce sie odrodzi poganstwo ,Słowianska wiara sie odrodzi ,bez posrednikow i zwierzchnikow.

 2. Tworzenie Judeopolonii idzie pełną parą?
  29 komentarzy Posted by monitorpolski w dniu 1 kwietnia 2016
  Poniższą bardzo ważną informację otrzymałem e-mailem. Należy zadać pytanie czy są w tym jakieś nieprawidłowości prawne – niezgodność z Konstytucją, bezprawne głosowanie, podstęp, konspiracja? Jeśli się takowe udowodni, to ustawa jest nielegalna, a ci, którzy ją wprowadzili powinni być postawieni przed Trybunał Stanu za zdradę Ojczyzny.

  Wniesioną w ostatniej chwili przez PiS poprawką Żydzi wykupią polską ziemię!!!

  Zadbano o interes żydowski pod osłoną totalnej zadymy z TK i dopełniaczami. Ziemia polska w żydowskie ręce poprzez Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej.

  „Sejm uchwalił ustawę wstrzymującą sprzedaż państwowej ziemi na 5 lat i zmieniającą zasady obrotu gruntami rolnymi”

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-ustawe-wstrzymujaca-sprzedaz-panstwowej-ziemi-na-5-lat-i-zmieniajaca/ptf9pz

  z wrzuconą w ostatniej chwili przez PiS poprawką pozwalającą m.in. (i głównie o to chodzi) na nabywanie ziemi rolnej przez „Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej”.

  [Czytaj też „Ustawa z dnia 20 lutego 1997 r. o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej.” http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19970410251 ]

  Podaną o tym na Onecie (a i w innych ich mediach) informację – wraz z pytaniami posłów – tak pokręcono i tak przekierowano, aby nie wymienić istniejącego Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej przy jednoczesnym sugerowaniu, że może tu głównie chodzić o Kościół Rzymsko-Katolicki.

  Do TK się tego nie zaskarży, bo i nie ma jak, sparaliżowany.

  I o to chodziło z tymi ostatnimi zadymami.

  Teraz następną poprawką PiS-u interesu dopilnują obce wojska na terytorium RP i już wcześniej uchwalona przez PiS totalna inwigilacja Polaków.

  Jak teraz temu zamierza przeciwdziałać O. Tadeusz Rydzyk wraz ze swymi mediami od szeregu już lat rozprowadzający PiS?

  Zaś dla uzupełnienia
  „Dwa żywioły antypolskie wiszące nad Polską”

  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/13/dwa-zywioly-antypolskie-wiszace-nad-polska/

  Boguchwała A.D. 01 kwietnia 2016 r. – Józef Bizoń
  ___________
  Opublikowano na:
  https://jozefbizon.wordpress.com/2016/04/01/wniesiona-w-ostatniej-chwili-przez-pis-poprawka-zydzi-wykupia-polska-ziemie/

  Wersja w PDF pod
  https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/04/074_wniesiona-w-ostatniej-chwili-przez-pis-prawka-zydzi-wykupia-polska-ziemic499.pdf

 3. „Warszawska Gazeta” opublikowała listę lekarzy i urzędników otrzymujących wysokie wynagrodzenia od koncernów farmaceutycznych. Zastępca przewodniczącego Zespołu Ekspertów do Spraw Programu Szczepień Ochronnych otrzymał grant od firmy Pfizer na badanie dot. szczepionki przeciw pneumokokom, która ma być obowiązkowa i refundowana od 2017 r.
  http://wrealu24.pl/6849-bardzo-mocne-dowody-na-powiazanie-polskich-lekarzy-i-urzednikow-z-koncernami-farmaceutycznymi

 4. PIS chce reparacji wojennych od Niemiec.
  https://www.youtube.com/watch?v=XP5cYSJPpkY

  PIS chyba nie wie że reparacje wojenne płaci tylko strona przegrana, pokonana i zniewolona, płaci pod przymusem, płaci z pistoletem przystawionym do głowy…
  Niemcy już od dawna nie są w takiej sytuacji w stosunku do Polski choć w stosunku do globalnej mafii żydowskiej tak… i żydom ciągle płacą… to już jest typowe wymuszanie haraczy przez globalną mafię.
  Ta mafią również od Polski wymusza nieustanne haracze….

  Nikt jednak nie zapłaci Irakowi, Libii, Jugosławii, Syrii za gigantyczne straty i zbrodnie dokonane na tych narodach bo sprawcy, decydenci i organizatorzy tych zbrodni nadal są silni.

  Ale może to jest gra wstępna … po wypłatę takich odszkodowań wojennych po rozgromieniu globalnej mafii. Gra wstępna czyli tworzenie aktualnych precedensów do tego by przegraną mafię ogołocić ze środków finansowych…

  Problem w tym że PIS głośno krzyczy że jest w drużynie tej mafii (Macierewicz i podobni).

  Polska miała by czego żądać od mafii. Jest komisja dot. złodziejskiej reprywatyzacji mieszkań w Warszawie. W roli głównej Gronkiewicz … to ewidentnie robota zespołu tej mafii…. Ta sama Gronkiewicz w latach 90tych prywatyzowała Polskie Banki.
  Potem była nagradzana sowicie przez globalną mafię stołkiem w Banku Europejskim…
  Tam nic podobno nie robiła tylko brała kasę… płacili jej pewnie tym co zagrabiła Polakom..

  Globalna mafia zagrabiła Polakom ciężkie miliardy dolarów (złodziejskie prywatyzacje) i wyprowadziła z Polski i nadal wyprowadza drugie tyle (niekorzystne kontrakty zwierane w złej wierze … ustanawianie niekorzystnego dla Polski prawa….ślepota na ewidentne przestępstwa gospodarcze…współudział władz w tym procederze..) a wszytko trzeba widzieć w kontekście przejęcia przez tą mafią władzy w Polsce
  ..oczywiście za sprawą lokalnych pożytecznych idiotów z Solidarności.

  1. aaa na filmie PIS jak zwykle kłamie…
   mówi się tam że po wojnie sprzedawano Polski węgiel do Rosji za półdarmo bo za 1.25$ za tonę. To pewnie prawda literalna ale ale kłamstwo merytoryczne.
   Takie samo jak to że Polak w PRLu musiał żyć za 20$ miesięcznie…
   (żył na takim samym poziomie spożycia jak dzisiaj żyje)
   Wtedy dolar kosztował ok 100 zł.
   Dzisiaj tona węgla kosztuje ok 50 zł.
   Wtedy zarobki netto w PRLu były ok 2000 tys zł. (jak dzisiaj)

   Jak widać węgiel do ZSRR sprzedawaliśmy 2 razy drożej niż sprzedajemy dzisiaj na rynku.

   A Grygas z PIS twierdzi że władze PRLu okradały naród Polski.

   Rzygać się chce… na takich kłamców…
   Co nie znaczy że nie popieram oskarżeń w stosunku do PO… te oskarżenia są uzasadnione … choć czasem przerysowywane karykaturalnie…
   Bronek odda obrazy ukradzione narodowi Polskiemu , oddaj maszynę do niszczenia dokumentów… Bronek „5 nie kradnij” a może w Talmudzie jest inaczej ? tego nie wiem…

   1. Gierek to był nasz człowiek! Zresztą wielu wataszkow wykreowalismy aby kredyt był zaciągany a spłacany węglem np za 1/10 faktycznej ceny rynkowej. Co róż instalujemy wam nowego Mesjasza; teraz to jest Kaczyński. Lubicie / kochacie tą grę w zapierdzielanie niby bogactwie się ????A jak już będziecie mieli co nieco zrobimy wam wojnę no i oczywiście nowego Mesjasza który uwolni was ona tej nędzy psychicznej,oczywiście tylko na moment. Wszak musicie zapierdzielac ten program niewolniczy ma się wspaniale od wieków. Co za naród,? Tyle wojen/lekcji a oni jak gdyby nic się nie stało. .Oprawcy w czarnych sukmanach/urzędniki, patriotyczne mszyce wyssaly resztki prawdy .Uniwersalnego rozumienia, prostoty i zawsze żyd jest winien ,chińczyk, eskimos tylko nie wy????Moralne przegrany naród winy szuka u innych tylko.nie u siebie ????

   2. Qcyp a kiedy przestyales byc niewolnikiem?czy wtedy jak zobaczyles internet po raz pierwszy?a moze wczesniej jak ci jakas ksiązka wspaniala wpadla w rece?a moze jeszcze wczesniej ,juz jak sie urodziles bo Twoi rodzice zobaczyli jakas wspaniala ksiązke i pzrestali byc niewolnikami i nauczyli tak ciebie.a sasiadow juz nie nauczyli i co?sasiadow bylo wiecej i niewolnictwo dalej ma sie dobrze.A tak apropo to gdzie Ty zyjesz w lesie i zbierasz jagodki ze juz niewolnikiem nie jestes?.Jak sie nawet cala twoja wies nawroci i przestanie byc niewolnikiem to jak sie ma ta cala wies do calego nieuswiadomionego swiata.Dopiero komunikacja tak szybka jak internet moze zdzialac cos na szeroką skale w swiadomosci.
    Inaczej wiedzma ,ktora sie uwolnila byla palona i nie bylo juz wolnej.I czyja to wina?pewnie tej wiedzmy ;P
    Jak nie poznasz wroga to marny los twoj bo mozesz sie bronic ale sie nie obronisz.
    moralnie przegrany narod zostal zmanipulowany pod groźbą …czegos tam.

  2. reparacje wojenne,sama poruszona kwestia moze spowodowac ze kawały Niemcow o zlodziejstwie Polakow w stylu ,ze ich rower lub samochod juz jest w Polsce zmienią na znaczeniu..A polskie obrazy i zlote zęby gdzie są?
   Kwota jest konkretna.ciekawe jak sie maja sprawy amber goldy ,stocznie ,kopalnie i inne do zubozania polskiego spoleczenstwa?
   Ale to biedni Polacy najwieksi zlodzieje.

   1. Poczytaj sobie ojca Klimuszki ile band grasowalo w Polsce. Hitler zrobił przysługę Polakom a Kaczyński chce forsy .Druga sprawa wciąż słyszy się o jakiejś inteligencji polskiej wymordowanej przez nazistów. Czyż to nie ta sama inteligencja którą obecnie rozsiadla się w kościołach, urzędach, uniwersytetach, ściągające Ukraińców do Polski. Wpychajaca nam Arabów na siłę ,nakładania podatków, szczepień,gmo Czyż Hitler nie zrobił ,wystarczająco złego aby ludzie zrozumieli że to oni ,ich życie ,postawa życiową jest przyczyną wojen. ????????????

   2. Poczytaj sobie ojca Klimuszki ile band grasowalo w Polsce. Hitler zrobił przysługę Polakom a Kaczyński chce forsy .Druga sprawa wciąż słyszy się o jakiejś inteligencji polskiej wymordowanej przez nazistów. Czyż to nie ta sama inteligencja którą obecnie rozsiadla się w kościołach, urzędach, uniwersytetach, ściągające Ukraińców do Polski. Wpychajaca nam Arabów na siłę ,nakładania podatków, szczepień,gmo Czyż Hitler nie zrobił ,wystarczająco złego aby ludzie zrozumieli że to oni ,ich życie ,postawa życiową jest przyczyną wojen. ????????????

   3. Hitler zrobil przysluge Polakom rownając z ziemią cale miasta,jak to przyrownac do band grasujących.
    A kiedy te bandy grasowaly?Podczas wojny?
    Bo jak podczas wojny to wtedy prawo nie dziala ,takze podwojna przysluga Hitlera dla Polakow.
    Czy rytualne mordy ukraincow inspirowanych wlasnie od strony Hitlera tez robily Polakom przysługe?
    inteligencja nie inteligencja,to ludzie ktorzy byli zdolni do kierowania panstwem,lub wojskiem.
    Rozumiem ze chodzi ci ze ci ludzie sobie zasłuzyli na komin w auschwitz.
    No tak zróbmy wojne wszyscy zostaną za cos ukarani.
    Sprowadzmy „uchodźcow”z ich religią ,zaplacą kiedys hierarchowie kosciola.Wiesz co to jakas pokretna logika.
    To nie Hitler ma wymierzac tzw”sprawiedliwosc”.
    Masz troche racji z ta postawą ludzi.Ale jak ludzie maja miec dobra postawe wobec wojny jak nie maja pelnej swiadomosci.
    Teraz owszem,ludzie maja dobra postawe do wojny,nie chcą jej i nie pojda na wojne ci w europie.Ale nawet ta postawa ich moze ich nie uchronic przed bomba lub rakietą,bo kieruje nią general-Twoj bog sprawiedliwy.no nie…?
    Wiecej forsy -wiecej spelnionych celow.:P

   4. Dokładnie popatrz na Aleppo gdyby ludzie byli świadomi, trzymali by się Asada znając zagrożenia/wroga z USA .A tak gruzy jak w Warszawie w 1944 ,uchodźcy no i cały ten biznes odbudowa/pomoc itd.Czyż ich mesjasz Putin nie jest uważany za ,,cywilizowany zachód” za Hitlera„?”. Zaraz Trump przyleci ,nasz Mesjasz Kaczyński dostanie ultimatum i ciekawe co wtedy zrobią wrogowie Rosji. A wiec więcej forsy -więcej spełnionych celów.:P
    Tylko że celów globalnych ,rejestry się nie liczą hihihihihihihi
    https://www.youtube.com/watch?v=n0_NS_M0-Pc

   5. Jeszcze mam pewne przemyslenie co do wojny i swiadomosci ludzi.Przeciez kiedys wojna to bylo pole bitwy ,1 ww to byl front.
    Na wojne szedl tylko facet.I byla propaganda pewnie ze to takie meskie,na wojne ida odwazni itp.Tylko faceci wiedzieli jak wyglada to naprawde.Do 2 wojny wlacznie nie bylo telewizora.Ludzie pewnie nie zdawali sobie sprawy co sie dziac bedzie z cywilami.A teraz jak jest telwizornia i szeroki przekaz co sie dzieje na wojnie,ludzie mja siwadomosc czym to grozi i wolą siedziec w domu niz w tym uczestniczyc.To wszytko sie rozgrywa w naszych glowach ma zawsze poczatek.Swiadomosc to podstawa.
    Szybki przekaz propagandy ale i szybki przekaz prawdy to internet.Dwie strony medalu i oni tego nie przewidzieli?dziwne.
    a tak [potrafia planowac ze szczegolami.daty itp

   6. myślę że każdy medal ma dwie strony, nie mogę się już doczekać kiedy stanie się jedną

    a co do pary w gwizdek to też jakaś strona psychostymulacji, dziś młodzi wolą dobre gry wirtual … też religia w mamona jest tak niepodważalna że wyimaginowali sobie wolność i wroga…

    każdy medal

   7. Dwie strony medalu.Ale …jak nas najadą to trzeba sie bronic i w tym rzecz.moze nie byc wyboru.:(
    i tyle z moich dywagacji.:/

 5. narescie Osacr =ujawnia gdzie byles kolega tak dlugo nie napisales??? pozdrawiam =UCZMY SIE ISTNIEC BEZ MONEY!!! I ZAPRZESTANMY PLACIC HARACZE =PODATKI =to moja idea I podpowiedz na wszystkie bezprawe I zboczone pomysly naszych kolegow I kolezanek z tej cywilizacji!!!

  1. Bardzo dobry film.
   I tak jest zwykle przy zderzeniu kultur.
   Islamiści, banderowcy… to dla Polaków obca agresywna, bandycka kultura.
   PIS ma rację blokując przyjmowanie do Polski islamistów i nie ma racji tolerując w Polsce miliony Ukraińców.
   Ukraińców i islamistów należy tolerować tylko jako turystów którzy są w stanie sami sfinansować swój pobyt w Polsce.
   Państwo Polskie ma pomagać Polakom a nie obcokrajowcom.
   Państwo Polskie ma obowiązek chronić i wspierać Polaków przed trudem życia (socjal, edukacja, opieka zdrowotna, praca, mieszkania) a nie obcokrajowców.
   Niestety od czasów rządów Solidaruchów Państwo „Polskie” robi dokładnie odwrotnie (z małymi wyjątkami na rządy SLD Millera i teraz PIS też próbuje).

 6. Notatki służbowe są zwykle krótkie i treściwe, więc przejdźmy od razu do rzeczy. Celem wdrożenia „Projektu X” nie jest zniszczenie Starego Kontynentu, lecz podporządkowanie Europy tzw. rządowi światowemu. Niemcy wybijają się na hegemona europejskiego, co nie podoba się wielu anglojęzycznym decydentom i odbiega od ogólnej koncepcji budowy Nowego Światowego Porządku (NWO).
  Wywiad amerykański donosi, że wśród uciekinierów z Bliskiego Wschodu znajdują się bojownicy państwa islamskiego. W punktach czerwonego krzyża rozdawane są im telefony komórkowe najnowszej generacji, niczym środki opatrunkowe i lekarstwa. Prawda, że są im niezbędne. Otrzymują je ludzie, którzy w swoim dawnym miejscu zamieszkania nie mieli nawet bieżącej wody. Teraz mogą się cieszyć z najnowszej technologii. Nie chodzi w tym przypadku o kontakt z rodzinami. Działania bojówkarzy na terenie Niemiec mają być koordynowane właśnie za ich pomocą. Sprawdza się mobilność jednostek rutynowymi akcjami, jak miało to miejsce w Kolonii. Tylko osoby wtajemniczone w plan elit światowych wiedzą, gdzie znajdują się magazyny z ukrytą broń i ostrą amunicją. Zostaną otwarte, w zasadzie splądrowane, jak przedstawi to prasa, w odpowiednim czasie. Na umówiony znak sygnał rozpocznie się rzeź niewiernych, rzecz jasna w imię Allacha.
  Poligonem doświadczalnych dla Iluminatów, stojących za tym wszystkim, była Jugosławia. Opracowano tam pewien schemat działań, którym posłużą się również w tym roku. Plan bojówkarzy zawiera częściowy paraliż krajów europejskich i atak na cele strategiczne, tj. elektrownie atomowe. Do tego przygotowuje się ok. 250 tysięcy wojowników, którzy „zgubili się” władzom niemieckim i słuch po nich zaginął. Reszta będzie prowadzić działania terrorystyczne i dywersyjne, z mniejszym lub większym skutkiem, ponieważ ich uzbrojenie będzie słabe (koktajle Mołotowa, kamienie, noże itp.), a broń palna najczęściej zdobyczna.
  Jednak żeby to wszystko przeprowadzić należało wpierw uruchomić działania maskujące, propagandowe i inne, aby przemycić tych ludzi do Europy. W cały proceder uwikłani są najwyżsi rangą hierarchowie Kościoła Katolickiego. Mogą nas zdumiewać słowa wypowiadane przez papieża Franciszka o uchodźcach. Zresztą za większością ataków terrorystycznych w Europie stoją służby specjalne, które podgrzewają atmosferę, a nie państwo islamskie jako takie, więc sam papież czuje się rozgrzeszony. Zawsze może wytłumaczyć, że nie zapraszał terrorystów tylko matki z dziećmi. Sukurs za nim podążają dziennikarze, opinio twórcze gazety i media głównego nurtu, które próbują nam wcisnąć bajeczkę o prześladowanych sierotach z Aleppo, zdążających do „ziemi obiecanej” szlakiem bałkańskim. 70% z tych osób to dorośli mężczyźni, gotowi w każdej chwili chwycić za broń (dane wywiadu amerykańskiego). Celem ludzi za tym stojących jest skłócenie ze sobą świata chrześcijańskiego oraz muzułmańskiego. Od wieków obie nacje są karmione fałszywą ideologią religijną i wykorzystywane przez elity. Nastąpi wybuch nastrojów antyislamskich. A w dalszej konsekwencji przyzwolenie opinii publicznej na atak USA na Iran. To powtórka średniowiecznych krucjat w wydaniu 2.0. Amerykanie od dawna czują się osamotnieni w walce z Arabami. Bardzo chcą, aby ich akcje na Bliskim Wschodzie poparły kraje założycielskie UE. Tymczasem one zapierają się nogami i rękami.
  Dlaczego w dużej mierze za atakami terrorystycznymi stoją służby specjalne? To proste pytanie, ponieważ to one stworzyły te organizacje i je kontrolują, o czym nie wiedzą prości bojownicy. Logiczne więc, że ci ludzie są manipulowani oraz wykorzystywani do partykularnych celów rządu światowego. Arabowie są niezwykle waleczni i zdyscyplinowani. Dlatego jest ogólne przyzwolenie władz państwowych niektórych krajów na to, aby imigranci blokowali ulice oraz zastraszali miejscową ludność. Są wypuszczani z aresztów. A śledztwa wobec nich umarzane. Czasem zdarzy się samotny wilk, atakujący niewinnych, jakby ujęty całą tą otoczką walki z niewiernymi, rewolucją arabską itd. A ponieważ pojawia się ich coraz więcej, władze na ten temat milczą i ukrywają te informacje. Nie chcą jednak zbyt długo zwlekać, ponieważ z każdym rokiem tracą nad tym kontrolę. Musicie zrozumieć, że w Europie mamy miliony muzułmanów, to rzesza potencjalnych terrorystów. Zadaniem ortodoksyjnych Imamów, co was dziwi – nie wydalanych za swoje poglądy, jest trzymanie ich w ryzach, tak długo jak się da. Lecz dzień X nadchodzi wielkimi krokami.
  TIK-TAK

  Kiedy rozpocznie się akcja: chaos? Iluminaci o sowich intencjach często informują opinię, na przykład przy okazji nowego teledysku znanej gwiazdki muzyki pop, lub w filmach przez nich produkowanych. Dlaczego to robią? Powszechnie uważa się, że wierzą w karmę i dlatego umieszczają wskazówki w teledyskach. Nic bardziej mylnego. To bardzo bogaci i cyniczni gracze, którzy zachowują się jak seryjni mordercy, pozostawiający za sobą okruszki, które mogą naprowadzić policję na ich ślad. To zabawa w kotka i myszkę z całą populacją. Czas rozpoczęcia „Projektu X” wyjawiono społeczeństwu w filmie pt. „Kingsman”. W tej produkcji zobaczymy również, że pewien szalony naukowiec za pomocą satelity i telefonów komórkowych rozpętuje na ziemi prawdziwe piekło.
  PS. Ton, jakiego użyłem przy pisaniu tego tekstu świadczy za tym, że coś wiem i próbuję to przekazać szerokiej opinii publicznej, jak najlepiej potrafię, żyjącej w nieświadomości, błogo śpiącej, może lekko się budzącej, lecz wciąż rozespanej, rozkojarzonej. Tak naprawdę zrobiłem to po to, aby czytało się go lepiej. Wszystko, co państwo przeczytaliście, to jedynie moje domysły i hipotezy, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, poza kilkoma faktami: #1 istnieje napływ ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu do UE; #2 istnieje produkcja pt. „Kingsman” i zobaczymy tam niesamowite sceny agresji oraz rzeź w kościele. Film momentami jest głupi, wręcz powiedziałbym absurdalnie głupi, ale jak się zdaje nie o to w nim chodzi, aby był poważny i nostalgiczny. Co sugeruje mi, że ukryto w nim jakiś ważny przekaz. Podobnie, jak miało to miejsce w teledysku znanej piosenkarki Kety Perry, nazywanej księżniczką iluminatów. Ujęcie jej zegarka nie pasuje do całej sceny i jest na siłę wkomponowane w obraz. Ale to nie ja pierwszy zwróciłem na to uwagę.
  Zakładam różne hipotezy oraz warianty i zastanawiam się, co może czekać świat? Wszystko to są tylko i wyłącznie spekulacje. Powyższy tekst należy rozumieć jako opowiadanie political-fiction stylizowane na artykuł. Nie było moją intencją nikogo obrażać, ani stygmatyzować. Za wszelkie podobieństwa z żyjącymi ludźmi z góry gorąco przepraszam. Niech poprawność polityczna zatriumfuje na świecie, a nas zarąbią islamscy terroryści, w myśl pięknej idei asymilacji z Arabami. Niech tylko ta asymilacja nie zamieni się w anihilację białej rasy, która uparła się wierzyć w istnienie Jezusa Chrystusa.
  Zastanawiamy się, czy to czasem nie spisek ten zalew imigrantów? Skłonni jesteśmy w to uwierzyć ze względu na opieszałość władz lub wręcz brak ich zainteresowania. Skarżą się mieszkańcy Francji, Niemczech, Austrii i Włoszech, co możemy obejrzeć w Internecie, jeszcze możemy. Ale większość tych głosów nie przebija się przez kontrolowane media i są zwyczajnie bagatelizowane (incydenty). Dlaczego wojna w Syrii wciąż trwa, chociaż armia amerykańska, czy też NATO, są w stanie zdusić ją w zarodku w ciągu paru miesięcy i zapobiec dalszemu rozlewowi krwi? Widać na wydarzeniach, które obserwujemy, komuś bardzo zależy.
  Cyniczne elity, tłuste kocury z pałaców, znudzone wydawaniem pieniędzy myślą o nieśmiertelności. Ach, żyć tak wiecznie. Bawić się i korzystać z życia pełnymi garściami. Ich nie najnowszą zabawką jest inżynieria społeczna. Bogatych ludzi jest jakieś 1% na planecie i po prostu obawiają się całej reszty, że ta większość kiedyś pójdzie po rozum do głowy i się zbuntuje. Myślicie, że się niczego nie boją? Wprost przeciwnie. Boją się stracić swoje bogactwo, oszczędności, nieruchomości i wpływy. Inżyniera społeczna (pasterze baranków), sztuczki socjotechniczne (telewizja), mają ich utrzymać u steru. Ale na jak długo?
  Nie jesteśmy naiwni wierząc w Boga, czy siłę wyższą, ale instytucje religijne wykorzystują naszą wiarę, która jest immanentną częścią naszej egzystencji. Prawie wszystkie ludy w coś wierzą. Niektóre lewackie ugrupowania walczą zażarcie z Kościołem Katolickim, uważając, że więcej szkodzi niż pomaga. W pewnym sensie mają rację. Ale również oni uważają, że wojny znikną, jak znikną religie. Mylą się. Znikną tylko wojny religijne. A przecież człowiek znajdzie zawsze powód, aby ze sobą walczyć, gdyż taką jesteśmy konstrukcją psycho-fizyczną. Walczyliśmy o jedzenie, przetrwanie. Obecnie o ropę i surowce. Nie wiem, kto nas stworzył i dlaczego, czy był to Bóg, czy Kosmici, czy budowniczowie piramid, ale nie bez powodu rosną nam siekacze.
  W islamie człowiek może liczyć na zbawienie walcząc z niewiernymi i umierając dla ogólnej idei. Idzie do raju, gdzie dostaje dziewice. Gdy zabije kogoś ważnego może liczyć na jakiś dodatkowy bonus w postaci kabrioleta? W jednostkach kurdyjskich walczą kobiety. Muzułmanie ich się obawiają, gdyż według Koranu, człowiek zabity przez kobietę nie może pójść do nieba. A czy na zabitą bojowniczkę czekają w raju huryse płci męskiej? A co gdy islam przejmie już cały świat i nie będzie niewiernych, i nie będzie kogo zabijać? Absurd goni absurd. Nie jesteśmy doskonali. Co znaczy tyle, że mamy swoje słabe punkty i dajemy się wykorzystywać, często nieświadomie. A spece od reklam pracują nad tym nie ustanie, jak skutecznie i szybko drenować nasze kieszenie.
  Nie chciałem swoim tekstem nikogo obrażać i szkalować, ale jako obywatel dużego państwa w Europie mam chyba prawo do wyrażania własnej opinii oraz zadawania pytań. Myślę, że się ze mną zgodzicie. Pytania te skierowane są głównie do władzy zwierzchniej Unii Europejskiej. Dlaczego pozwalają na to, by zwykłym ludziom działa się krzywda? W myśl jakich idei i planów? Dlaczego pozwalają, aby ginęły niewinne ofiary? Dlaczego jesteśmy zmuszani do rzeczy, które burzą nam krew i spędzają sen z powiek? Dlaczego narzucają nam siłą prawa i obowiązki rodem z reżimowych republik bananowych? Helsińska fundacja praw człowieka oburzona jest postawą Polski wobec tzw. uchodźców, ale nie zachowaniem Arabów wobec kobiet w europejskich strefach no-go, gdzie panuje szariat. Do dziś kobiety są obrzezane, zawierane są małżeństwa z nieletnimi. Jest na ten temat wiele dokumentów i oficjalnych danych.
  Dzieje się chyba tak w myśl bogatych snobów, którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa. Dla ułatwienia ich życia. Dla nakręcania konsumpcji. Bo obecny system zachodni tworzy nierówności społeczne. To jest dla nich jak tlen. Ten system ekonomiczno-polityczny z samego założenia jest antyhumanitarny. Pewien facet opublikował na ten temat swoją pracę i wiecie co? Dostał Nobla. Nie trzeba być geniuszem, aby to widzieć. W jednym z krajów muzułmańskich wysoki w tamtejszej hierarchii dostojnik cieszy się wielką popularność wśród swoich obywateli. Sponsoruje szpitale, szkoły, żłobki, przytułki, dosłownie wszystkie ośrodki publiczne, a ludzie go kochają. Skąd ma pieniądze? Z roby naftowej. A co zrobi, gdy ropa skończy się? A kiedyś na pewno skończy się. Arabowie mają takie powiedzenie – dziadek jeździł na wielbłądzie, ja jeżdżę ferrari, a wnuk będzie jeździł na wielbłądzie.

 7. ciekawe Lisku znalazlem filmik o Merkel z przed 2 lat nadal aktualny =wklejam i patrze oczy przecieram =LISEK sie pojawil z ;;;;;PS. Ton, jakiego użyłem przy pisaniu tego tekstu świadczy za tym, że coś wiem i próbuję to przekazać szerokiej opinii publicznej, jak najlepiej potrafię, żyjącej w nieświadomości, błogo śpiącej, może lekko się budzącej, lecz wciąż rozespanej, rozkojarzonej. Tak naprawdę zrobiłem to po to, aby czytało się go lepiej. Wszystko, co państwo przeczytaliście, to jedynie moje domysły i hipotezy, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, poza kilkoma faktami: #1 istnieje napływ ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu do UE; #2 istnieje produkcja pt. „Kingsman” ;;;; INTERESUJACE =zbieznosc tematow mysli i troski oraz lekowi strachow ktore kraza oraz tego terminu „X” z przed roku =zadaje publiczne pytanie przeciez jestesmy Stworcami i kreatorami albo nie ??? =majac takie informacje mozemy te smieszne /chociaz tragiczne plany / ZNEUTRALIZOWAC =poprzez indywidualne intencje POKOJU i dobra przemienic ???yes czy nie =Lisku wrocilees na forum z wielka pompa i??? Podziele sie info =faktami wlasnie ta CYWILIZACJA WYBRALA zamiast recyklingu zamierzonego przez ten 1 % tych cwaniakow majacych papier TOALETOWY !!! z podobiznami ??? ponawiam i nawoluje UCZMY SIE ZYC BEZ MONEY I ZAPRZESTANMY POSLUGIWAC SIE PAPIEREM TOALETOWYM!!! =zacznijmy miec intencje i niech kazdy da jakas intencje i SPOSOB NA POKOJOWE ROZWIAZANIA I WSPOLPRACE!!!serdecznie pozdrawiam i zyjmy cudem istnienia „MY” JESTESMY SWIADOMOSCIA LISKU PO CO TE LEKI I FOBIE ???hahaha

 8. zastanawialem sie czy zamiescic te info z media scierwow ??? =przedstawiaja podobne tezy jak w/w zamieszcza Lisek ??? to nie znaczy ze to ZLE to jest tylko pewna perspektywa i punkt widzenia mozgow i projekcje nie czuje w tych kalkulacjach i planach serca i bezwarunkowego ISTNIENIA do ktorego zachecam postanowilem zaproponowac zamiescic /Vojtek byc moze wstrzyma ha ha ha/ ;;;http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22044020,wiadomosci-ujawniaja-co-trump-powie-polakom-podpowiadal.html rozwazajac przyjazd tego POSLANCA POKOJU TAK NAZWALEM TEGO GOSCIA w ubieglym roku przed wyborami i zachecalem aby tak sie dokonalo!!! i teraz ten poslaniec przyjezdza do Warszawy sa rozne spekulacje wlacznie z tzw. zamachem ,uzgodnienia o WYMIANIE PAPIERU TOALETOWEGO DLA TEGO 1% CWANIAKOW!!! =zadam kolejne pytanie kto pozwolil i WYKREOWAL TE KREATURY z innej bajki??? ok. prosze o odwage ,rozsadek i kierowanie sie wewnetrzna swoja moca to przeciez tylko bajka ???

 9. POLSKO polska wojenka dwa lata minelo i na czym ona polega ujawniaja i rozmawiaja????;;https://www.youtube.com/watch?v=OfEfccMYSrc polecam Lisek , Oscar ,Majestic ,Qucyp =mysle ze wymienilem najwaznieszych naszych politycznych komentatorow byc moze na podstawie info =faktow zajma i wypowiedza sie o POLSKA JEST JEDNA???

 10. dodaje i prosze Vojtka do zamieszczenia /przenosze z dn . 3.07 . 2017 / info faktow zamieszczonych przez zemnie w dn dzisiejszym aby panowie na forum w NTV.PL = w/w znajacy tematy mieli i zechcieli pochylic sie na tymi tematami???;;;https://www.youtube.com/watch?v=1kTJdBRPiQI = tzw. DOBRA ZMIANA??? zapisal i rozmowe przeprowadzil Alex =prosze Vojtka o zamieszczenie tego tematu to poprostu podpobny temat co Pawel Bednarz publikuje =OPOWIADA ZONA
  Odpowiedz

  1. 3 telefony gdziekolwiek w szwecji (polska społeczność, ambasada polski, jakiś sklep w centrum większego miasta, na przykład polski sklep) i sprawa jest potwierdzona lub zdementowana… są od tego dziennikarze?

   jest to niepokojące lisek, ale już widywało się podobne i większe zamieszki z powodu meczy piłkarskich, dziwne jednak że nie widać sił porządkowych ale raczej ktoś kręcił tak by ich nie było widać, taka prowokacja czy manipulacja faktami delikatniej mówiąc jest niemal nagminna, gość se mówi to za mało, a ludzie gdzie idą spokojnie obok? do pracy? 😉

   1. Z tego co wiem, np. w Niemczech dziennikarze raczej nie nagłaśniali spraw względem napastowanych kobiet w Kolonii. Więc oficjalnie mało wiemy. Mówi się o tym, że na policję zgłosiło się kilkaset kobiet w tej sprawie. Nie wiem, czy zwykły obywatel RP może zadzwonić do ambasady w Szwecji i poprosić o dane.
    Co do filmów przeze mnie tu linkowanych nie zawsze zgadzam się w 100% z wygłaszanymi opiniami przez ich autorów. Ten materiał pokazuje ciekawe zdjęcia, których nie zobaczymy w zmanipulowanych mediach. Gdzie zamachy nazywa się incydentami. Mogą to robić z kilku przyczyn. Jedną z nich może być to, że nie chcą siać strachu, nakręcać spirali nienawiści, bo takie zachowanie może spotkać się z odpowiedzią ugrupować nacjonalistycznych, a i często zwykli ludzie biorą sprawę w swoje ręce.

   2. Faktem jest ze kilka dni temu szef policji Dan Eliasson przemawiając w szwedzkiej telewizji prosił o pomoc , ostrzegając jednocześnie, że policja nie może już utrzymać spokoju i porządku i dlatego musi prosić wszystkie „pozytywne siły” w kraju o wsparcie.
    61 stref bezprawia ( zwanymi no- go) gdzie ani policja ani służby medyczne czy straż nie moga wjechać .

  2. Komentarz pod tym istotny .
   No tak jeden ze sposobow na wprowadzenie bandyckich wojsk ONZ . Napedzic muzulmanow , podjudzic wszystkich dookola a potem peas keepers w niebieskich morderczych kaskach . ONZ najbardziej zbrodnicza organizacja na swiecie .
   Oczywiscie wszyscy mysla inaczej . Tak wiec prawdy na tym swiecie jest tyle co kot naplakal i to tylko jeden .

 11. Juz trzy dni wczesniej pisalem co w/ w zamiescil Lisek =dzwonilem do kolezanki w Szwecji =przebywa teraz w Warszawie i brak jest potwierdzen co sie dzieje i czy to sa fakty wczoraj zamiescilem z Alexa forum jak KLAMIA I FALSZUJA INFO =FAKTY I KTO W INTERNECIE. Byc moze ma ktos z was znajomych albo rodziny to niech sprawdzi czy to sie dzieje czy kolejna sciema!!!

Comments are closed.