Alternews – 28.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

12 thoughts on “Alternews – 28.10.2013

 1. http://continuingcounterreformation.blogspot.co.uk/2007/10/karol-wojtyla-zyklon-b-salesman.html
  Na początku 1940 roku niemiecka firma chemiczna IG Farben zatrudniała K. Wojtyle do sprzedaży cyjanku do użycia później w Aushwitz. Ta sama firma sprzedawała gazy trujące dla nazistów miedzy innymi Cyklon – B. A sam Wojtyla sprzedawał ten gaz do pierwszych obozów koncentracyjnych na terenie Niemiec w końcowej fazie wojny bal się o swoje życie i wyjechał do Krakowa gdzie jego kolega katolicki ksiądz go ukrywał .Po zakończeniu wojny masoneria krakowska zrobiła z niego kapłana katolickiego. Masoni szybko doprowadzili swojego człowieka papieżem a celem było rozbicie bloku wschodniego.

  http://vaticanassassinsarchive.com/THE_SALESMAN_AND_A_CHEMIST_WHO_BECAME_POPE.pdf

  Zwerbowal go do wspolpracy z nazistami Jezuita Ukrainski Wlodimir (Vladimir) Ledochowski
  born October 7, 1866. I tak wlasnie zostaje sie swietym na tym ziemskim padole. Ratzinger rowniez nazista a ostatni Franek „Dolas” jest synem wloskich uciekinierow oczywiscie nazistow do Argentyny.
  Czwarta rzesza idzie pelna para.
  Naiwni laczcie sie . Hahahahaha 🙂

 2. szkoda ze tam jakąs plyte na okladke tego czasopisma „w sieci” dali i nie widać tej okładki w całej okazalosci .Wystarczyloby dla zachęty kupienia tej gazety bardziej niż zakrywanie tematu dla potencjalnie lepszej sprzedaży magazynu.Chyba ze nie wszystkie maja plytę ale w kiosku widziałam wlasnie taką.Szkoda.wiecej ludzi by zobaczylo to zdjecie.

 3. Ten gest, o ile zdjęcie nie jest fotomontarzem, nie wygląda na żółwika (jego robi się raczej jedną ręką). Bardziej wygląda mi to na wspomaganie się gestykulacją przy rozmowie. Nie demonizujmy wszystkiego. Nie jestem zwolenniczką Donalda Tuska, ale używanie takich pseudoargumentów to oczywiście przesada ze strony dziennikarzy. Myślę, że należy to potraktować jako próbę dowcipu.

 4. Do NTV dlaczedo nadajecie te same pozycje olnine poza antena a nie np. Dr Jana pokrywke co zasluguje nan nadawanie non stop. To czlowiek pokroju Nicoli Tesli.

  //
  Play lista leci z serwera z USA i materiał trzeba specjalnie przygotować aby serwer „łyknął”. Mamy wystarczająco dużo roboty aby zapewnić produkcję bieżących materiałów do emisji na żywo. Jeśli będzie takie życzenie większości to playlistę można wyłączyć… Niestety chętnych do roboty nie ma 🙁

  Voytek – [Admin]

 5. Nie potrzebujemy pracy osmiogodzinnej nie potrzebujemy waszych monet do zycia. Potrzebujemy radosci i dumy z samych siebie i podzielenia sie dobrami jakie stworzymy a glodu i nedzy na tej planecie nigdy nie bedzie. I nawet ladu wystarczy na nastepne siedem miljardow. A sciema z telewizora juz i tak nie ma wiekszosci poparcia.
  Spadac potwory co rzadza ta planeta ona jest nasza i nasza bedzie zawsze.

 6. Za zgoda naszych bogow annunakich oczywiscie. Ale oni nas stworzyli wiec dlaczego maja nam teraz odebrac ta planete i miejsce do zycia?
  Reptylianie i Tusk napewno zgina niebawem.

 7. SS (służby specjalne) np w robocie w Berlinie podsłuchujące Merkelową nie muszą wcale pracować dla jakiegokolwiek rządu, np USA. Służby specjalne to ‚psy’ tak samo jak pały czy inni płatni zabójcy (wojsko mam na myśli) wykonujący zadania w świetle prawa. Merkelowa i inni jej pokroju są podsłuchiwani, przez specjalnie wyszkolone (psy) SS, które są najmowane przez wielkie korporacje prywatne które chcą wiedzieć o polityce zagranicznej, gospodarczej rządzących, państw. Zdobyte informacje nie są na potrzeby (docelowo) ani SS, ani przykładowo Obamy. SS to firma wywiadowcza za kasę i dla najbogatszych tego świata

Comments are closed.