Alternews – 28.10.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

15 thoughts on “Alternews – 28.10.2014

 1. Kiedyś widziałem zdjęcie Putina i moją uwagę przykuła duża brązowa plamka na lewym oku. Świadczyłoby to właśnie o wspomnianej poważnej chorobie Putina.

 2. …..wyzdrowieją jak zmienią częstotliwość…..

  ….. Wilki w Owczej skórze…..
  Konspiracja przeciwko ludzkości
  co jest grane!!??!
  Częstotliwość doskonała do strojenia instrumentów muzycznych 432 Hz!
  Dlaczego zmieniono strój instrumentów muzycznych na A-440 HZ?
  …..Najprawdopodobniej chodzi od separację człowieka od Boga. Czy słyszałeś powiedzenie, że jesteś z kimś na tej samej fali? Otóż strój A 440 najwyraźniej nie jest na identycznej naturalnej fali z naszym Stworzycielem. Najwyraźniej taki jest tego cel. Drugim celem jest aplikowanie nam stałej presji czyli stresu, co prowadzi w wielu wypadkach do chorób typowych dla stresu z rakiem włącznie. Wyobraźmy sobie dzień typowego pracownika w jakimś biurze. Rano budzi go radio, nastawione na ranne budzenie. Radio gra nadal, gość myje zęby, robi sobie śniadanie, słucha radia, wiadomości i… muzyki. Schodzi do samochodu, włącza silnik i… radio. Jadąc do pracy także słucha muzyki. W pracy wielu ludzi ma możliwość słuchania radia przez cały dzień. Wracając do domu także słucha się radia w samochodzie a w domu dla, hmmm… ‚relaksu’ włącza się TV!
  Stres od 5:00 do 22:00!
  Dodajmy do tego zatruta wodę, pożywienie, inne kłopoty i nic dziwnego, że co trzeci człowiek w dzisiejszych czasach umiera na raka.
  Zauważmy, że zmiana stroju nastąpiła w okresie, w którym większość ludzi zaczęła używać radia i stało się ono nieodzownym i powszechnym urządzeniem domowym. Potem dołączyła do nas TV, doszły iPody, słuchawki, radia samochodowe, dyskoteki, wielkie koncerty o niezwykłej mocy dźwięku. Nic dziwnego, że generacja Y nie jest zdolna do przetrwania! …..

  ……Fala dźwiękowa jest ruchem cząsteczek powietrza o określonych częstotliwościach, które oddziaływają na całe nasze otoczenie wraz z naszymi ciałami oraz z naszym umysłem włącznie. WSZYSTKO w całym wszechświecie jest więc poddane wibracjom o ściśle określonych częstotliwościach. Jest także bezspornym faktem, że dźwięk współ reaguje z najbliższym otoczeniem. Woda nie jest wyjątkiem i także reaguje na określone częstotliwości. Oznacza to, że nasze ciała będą reagowały na te same częstotliwości, na jakie reaguje woda, która stanowi około 70% masy ludzkiego ciała a także na wielki wachlarz częstotliwości odbieranych za pomocą uszu a nawet układu kostnego. Reakcje ciała ludzkiego na wiele częstotliwości są bardzo pozytywne i korzystne dla ludzkiego organizmu……
  Są także częstotliwości, które posiadają na nas zdecydowanie negatywny wpływ……
  …..Pierwsza próba zmiany stroju nastąpiła w roku 1917 z inicjatywy Rockefellerów. Świat muzyczny się na to nie zgodził, jednak rząd USA w rok później zaakceptował to jako standard. Nastąpił potem szereg takich prób i inicjatywy te zawsze wychodziły z dynastii rządzących klas. Świat muzyczny uparcie się na to nie zgadzał. Dopiero w roku 1939 Anglia oraz Niemcy wprowadziły legislację standaryzującą częstotliwość 440 HZ jakoISO 16 dla strojenia wszelkich instrumentów. Ponownie świat muzyków tego nie akceptował i dopiero w roku 1951 na kongresie muzyków w Londynie zaakceptowano ten standard, pomimo protestu wielu muzyków, w tym petycji kilku tysięcy muzyków francuskich…..

  Epica – Solitary Ground 432 Hz
  http://terugnaar432hz.org/mediapool/65/656145/data/Epica_-_Solitary_Ground_-_432_Hz.mp3

  Dire Straits – Sultans Of Swing 432 Hz
  http://terugnaar432hz.org/mediapool/65/656145/data/Dire_Straits_-_Sultans_Of_Swing_-_432_Hz.mp3

  Alizee – J’en Ai Marre 432 Hz
  http://terugnaar432hz.org/mediapool/65/656145/data/Alizee_-_J_en_Ai_Marre_-_432_Hz.mp3

  Koos Alberts – Zijn Het Je Ogen 432 Hz
  http://terugnaar432hz.org/mediapool/65/656145/data/Koos_Alberts_-_Zijn_Het_Je_Ogen_-_432_Hz.mp3

  Celine Dion – Power Of Love 432 Hz
  http://members.iinet.net.au/~kubik/music/Dion432.mp3

  Robbie Williams 432 Hz
  http://members.iinet.net.au/~kubik/music/R.Williams.432.mp3

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=amuPoPkAlx8

  „Proroctwo’ przemysłu muzycznego!?
  Wywiad z lat 80-tych z parą satanistów, Zeena LaVey oraz Nicolas Schreckiem na temat planów zaprowadzenia satanizmu w światowych mediach. Program ten jest obecnie realizowany na naszych oczach. Co najdziwniejsze — nikt nie trąbi na alarm! Ani media, ani KRK ani jakiekolwiek władze!
  http://www.youtube.com/watch?v=IqAlAYfKqUM&feature=player_detailpage

  This video demonstrates that frequencies of sound form particles into patterns.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EQPMhwuYMy4

  528 Hz – DNA
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZNpzjSLtwu8

  http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htm

 3. Na wp.pl dziś przeczytałam, że wszyscy w momencie zainstalowania kamer łamią prawo. „….W obecnym stanie prawnym systemy monitoringu w miejscach pracy, sklepach czy urzędach mogą być uznane za przetwarzanie danych osobowych. I jako takie powinny być zarejestrowane w GIODO, czego nikt nie robi. ……..Powagę sytuacji dostrzegł m.in. wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, który uznał, że w rzeszowskim Urzędzie Skarbowym dochodzi do przetwarzania danych w związku z zainstalowanymi kamerami, które rejestrują ludzi. już sam fakt, że ktoś może rozpoznać twarz znanej mu osoby, oznacza możliwość identyfikacji tożsamości, co jest elementem definicji danych osobowych. – Z kolei rejestrowanie nagrań prowadzi do tworzenia zbioru danych, gdyż można je później wyszukać, posługując się kryterium daty i godziny……”

 4. BEZ KOLEJKI NA CHEMIOTERPIĘ !!! Prosto od lekarza rodzinnego bez kolejki i wypowiedzenie się innych specjalistów ! Lekarz (rodzinny) kierujący dostaję Nagrodę ! to wygląda na łapankę materiału Biologicznego do Eksperymentów na Wielką Skalę !
  Za chwilę się okaże że co 4 Polak ma Raka !!! materiał Biologiczny do Eksperymentów w Polsce potrzebny ? Korporacje będą na dużą skalę eksperymentować na uległych i ogłupiałych polakach … przeżycie tzw. MegaChemi jest to znikomy procent nawet u młodych ludzi !

  Nagrody dla lekarzy, którzy wcześnie wykryją raka
  http://www.prw.pl/articles/view/38514/Nagrody-dla-lekarzy-ktorzy-wczesnie-wykryja-raka
  …Zgodnie z rządowymi planami diagnozowanie nie powinno przekroczyć 9 tygodni. Chory z potwierdzoną chorobą nowotworową ma omijać wszelkie kolejki i ma być leczony przez onkologów, a nie lekarzy innych specjalności…

  1. Ja sądzę że ten mechanizm wyłapywania raka jest pożyteczny, wielu ludziom uratuje życie i obniży koszty leczenia ciężkich zaawansowanych przypadków.

   Powinny być masowe badania przesiewowe robione przy każdej okazji i bez okazji. Tak żeby każdy raz w roku był przebadany na okoliczność raka.
   A po stwierdzeniu raka to już bez żadnych kolejek do natychmiastowej terapii.
   Myślę że tak powinno być.

   Obawiam się jednak że jak zwykle gdzieś podłożą pod taki mechanizm minę albo dwie i system znowu nie zadziała.
   Polak potrafi… zepsuć, zdegenerować, wypatrzyć…
   No ale trzeba pokonywać trudności (eliminować z systemu destruktorów, pasożytów, naciągaczy, złodziei, oszustów, dywersantów itp).

   1. Ja czytałam co innego,ze w organizmie człowieka często się pojawiają rozne guzki wlasnie rakowe i nie ma co ich ruszać bo organizm z wiekszoscia z nich sobie sam radzi.I pewnie niejeden człowiek nawet nie wiedział, ze miał raka.A te badania aby wykrywac już wcześnie(zbyt wcześnie) jest po to żeby koncerny zarabialy na niepotrzebnie aplikowanej chemii.
    Przy okazji usmierca trochę ludzi ,depopulacja i o to chodzi.

  2. „Obawiam się jednak że jak zwykle gdzieś podłożą pod taki mechanizm minę albo dwie i system znowu nie zadziała.” Niczego nie muszą podkładać, a i tak nie zadziała. Bo nie może. Próbuje się u nas zainstalować system, który jest kosztowny i który NIE sprawdził się w USA. 😛 W jednym z programów pan Jerzy Zięba tłumaczył dokładnie dlaczego.

   1. Jaj z ameryki idzie to idzie dla zysków.
    A jak dla zysków to nie dla ludzi a raczej wbrew interesom zwykłych ludzi.
    Na tym polega kapitalizm czy neoliberalizm jego ostrzejsza forma.
    Szkoda.

 5. Mamy (my czy oni mają?) nowe muzeum a raczej bazylikę, pomnik żydostwa w Polsce.
  Coś na kształt Pałacu kultury jako pomnika komunizmu czy bazyliki w Licheniu jako pomnika KK czy JPII itp.
  Każdy prymitywny dominator zaznacza w tym biednym okupowanym od setek lat kraju swoją dominację. Dzisiaj mamy kolejny jasny dowód kto w Polsce jest dominatorem i okupantem skoro to nie jest większość Polska.
  Na tym polega okupacja że jakaś mniejszość rządzi większością.
  Chciałem coś takiego napisać na Onecie. Ale jak przeczytałem komentarze internautów pod artykułem o tym muzeum to zrozumiałem że już nie muszę.
  A tu muszę.
  Ciekawostką jest to że wszystkie „Polskie” elity się na otwarcie tego muzeum z zachwytami zleciały.
  To kolejny dowód na to kto nami Polakami w Polsce rządzi.
  To tak jak z Palestyńczykami w Palestynie.

  Nawiasem mówiąc II RP czyli rządy międzywojenne to również dominacja (głównie gospodarcza) oligarchii żydowskiej. I pewnie stąd kazali nam Polakom po 89r uwielbiać i kochać II RP mimo że mordowała na okrągło u siebie w kraju (tłumienie buntów ludności) i za granicą (marsz na Kijów, zajęcie Zaolzia).

  Polacy w kiedyś wolnej Polsce będą musieli się uczyć prawdziwej historii Polski od nowa. I znowu to co dzisiaj czarne okaże się nie takie czarne jak to dzisiaj malują a to co dzisiaj krystalicznie białe okaże się być ubabrane w ludzkiej krwi w ludzkim nieszczęściu w kłamstwach, obłudzie, zdradzie, wyzysku, zbrodniach politycznych itp.
  Dzisiejsze „autorytety” okażą się być zdrajcami, sługusami obcych sił, agentami, karierowiczami, tanimi draniami, dyzmami lub pożytecznymi idiotami.

  Na Onecie to widzą (na razie widzą tylko internauci czyli tzw zwykły naród) a elity widzą całkiem co innego onanizują się wzajemnie kłamstwami o wielkim sukcesie … tylko po cichu przy wódce po cichu wspominają że „Polski już nie, że Polska to tylko wydmuszka” by za chwilę w mediach głośno mówić o tym jaka ta Polska silna a jaka zielona wyspa i jak oni tę Polskę kochają.

  Smutne to jakieś.
  Chyba pójdę do McDonalda na pizze i popije Colą.

  1. W kraju gdzie nie ma dnia aby ktoś nie grzebal w smietniku wydaje się 320 mln na wielki gmach muzeum nie narodowej polskiej dumy ,patriotyzmu itp. a obcej narodowości .180 mln z budżetu naszego państwa poszlo ,reszta od darczyńców zza oceanu raczej.Jak to ktoś obliczyl każdy Polak dorzucil się 7 zł.
   Może teraz następne muzeum wybudujemy dla Romów.Mieszkaja z nami od setek lat ,sa w każdym miescie i miasteczku.
   W sumie to się zdziwiłam po komentarzach również na wp,ze nikt tego nie popiera,prawie.
   Wybudowali sobie sami dla siebie przez siebie z naszych pieniędzy ,nikt społeczeństwa nie pyta o zgode,standard.

   1. I tylko patrzeć, jak wprowadzą kary za grzebanie po śmietnikach… 😛 W wiadomościach powiedziało, że w Hiszpanii właśnie takie coś wprowadzono. Co będzie następne? Legalne polowania na grzebiących w śmetnikach?

 6. Ja myslalam o instrumentach tez i HZ .
  To nie jest seperacja od Boga(ONE-podwojonego w dwa aspekty ) . Wlasciwie powinnismy sie od niego odseperowac i wiem , ze niektorzy sa kompletnie wolni (nie ma silver cord ju wiecej ) .To jest synna pempowina i sie zywi na nas Nasza Energia modlitwami i chwalami ) .Bylismy w feudalnym systemie galaktyki ( Krola i Kolowej ) . Jest to tak silnie wkomponowane we wzor naszego DNA , ze ludzie w reverse speaking tez mowia o ONE i kazdy praktycznie nie widzi innej opcji . Silna dominujaca Wladcy nad nami , ktora dala nam poczecie ale nas nie zostawila tak naprawde dla wlsnego wewnetrznego rozwoju tylko rozpasla sie w rozne to energie manipulujace jaj krolestwem majac z nami pepowine ( wlasciwie cos mi sie wydaje w rejonach Pelxus i wyzej )No tak okolice pepka do kladki piersiowej )
  Ale chetnie posprawdzam sobie link z tym co podalas.
  Zaczelam o tym burzliwie myslec . Jezeli chodzi o ONE w dwoch aspektach na dwoch tronach. Ja to widzialam wiec mowie jak widzialam krola i krolowa w niebie na zlotych tronach brali mnie na kolana . No niestety dziekuje za ta blokujaca mnie rozpieszczajaca energie 🙂 🙂 🙂 Zjzdzam z kolan i sobie ide w sina dal do inffinity bez strachu z zadowolona mina 🙂
  Ja w zyciu widzialam pare rzeczy przez pschic ale chyba dobrych -sie smieje z tego .
  Jakbym wiedziala wszystko to dala bym im popalic . 🙂 🙂 :)z moim awanturniczym charakterem .
  Posprawdzam te HZ na sobie . Sama sobie kupilam akordeon haromoszke , ktora ma dzwiek , ktory harmonizuje ze mna i moge byc w ruch fizycznymm .Troche to trudne bo innaczej jak na pianinie ale jakos bedzie po czasie .Grajcie na instrumentach w domu albo poszczajcie muzyke to co Luna Podala w takich HZ – dobre spostrzezenie .Pianino jest stable . czyli energia w moim przypadku i innych ludzi pracuje bardziej jak ktos jest w ruchu .

 7. Jezeli chodzi o HZ to naprawde powinnismy posprawdzac dziwieki harmonizujace z nami w danym momencie .W kazdej chwili czlowiek moze zmienic u siebie czastotliwosci energetyczne poprzez muzyke i na odwrot .

 8. Czyzby zlikwidowanie niektorych muzykow bylo wynikiem dobrego ich wplywu poprzez muzyka na ludzi Jak na przyklad Ali Farka -Mali Czy inni , ktorych liste mozna stworzyc i przesluchac wtedy mozna to przeanalizowac tez .

 9. Wszyscy tak bardzo zachwycają się BitCoinem a może NWO o to właśnie chodzi?
  Może BitCoin jest umyślnie reklamowany jako niezależna waluta a w rzeczywistości jest to próba wprowadzenia zapowiadanej przez NWO jedynej światowej waluty?
  Czy kopanie BitCoin-ów przy pomocy waszych PC-tów nie przypomina wam działań Sky-Netu?

Comments are closed.