Alternews – 28.11.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

42 thoughts on “Alternews – 28.11.2014

  1. Z Onetu
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wsieci-nasz-kraj-opusci-w-najblizszym-czasie-kilka-milionow-polakow/k41bz

   I to jest planowe działanie „Polskich” władz.
   W Polsce robi się miejsce dla przyszłej „bliskowschodniej imigracji … na „swoje”.
   Stosowne paszporty już się im wydaje masowo i bez sprawdzania powiązań z Polską.
   Takich paszportów Polacy na wschodzie nie mogą dostać a na bliskim wschodzi nie Polacy dostają bez problemowo.
   Planowa polityka zdrady narodowej.

   1. Ich nie obowiązuje znajomość języka czy kultury Polskiej.
    Wystarczy że znają własny język i własną kulturę a tego nikt nie sprawdza, sprawdza się tylko czy to jest przedstawicie narodu wybranego czy nie.
    To jedyne kryterium (cokolwiek to znaczy… rasa ? religia? korzenie ? cokolwiek to znaczy korzenie czyli co ?… wracamy to pierwszego kryterium).

 1. Rosja całą Europe trzyma za jaja.Pytam się gdzie ta energia ze źródeł odnawialnych,no gdzie?Wszystko oparte jest na ropa ,gaz,węgiel.Dobry przykład z azotami, które Rosjanie chcieli przejąc czyli mają kapitał i surowiec a co ma Europa?Nic, może za wyjątkiem długów chorego społeczeństwa przygotowanego na przemiał.Rosja dostarcza gaz i ropę Chiną(nowinki technologiczne) .WSPANIALE układa się współpraca z krajami ameryki południowej, żywność najwyższej jakości a co ma do zaoferowania stara Europa? nic! prócz chaosu, który sztucznie powstrzymuje kreacją pieniądza.

  1. Gdzie energia ze źródeł odnawialnych ?
   Cała Polska zastawiona wiatrakami i panelami a zachodnia Europa jeszcze bardziej. Ale to ciągle za mało.
   Hydroelektrownie to też energia odnawialna, też za mało.

   W Polsce przepisy (ustawa OZE) tak skonstruowano żeby mały producent prądu nie miał żadnego interesu w produkcji prądu, bariery są ekonomiczne (cena za prąd i brak zielonych certyfikatów czyli dopłat) i obstrukcyjne w zakresie przyłączania do sieci, bo monopoliści w przesyle energii skutecznie rzucają małym kłody pod nogi w zakresie warunków przyłączenia do sieci.
   Przepisy (ustawa OZE) jednoznacznie dyskryminują małych dostawców na korzyść wielkich koncernów (monopolistów).
   Państwo dba o to by zarabiali wyłącznie wielcy na rynku (jak to w koloniach).
   Kolejny dowód na to że Polską rządzą zdrajcy narodowi (tu odbierają Polakom możliwość zarabiania na OZE).

   Polacy jak chcą korzystać ze sprzedaży ekologicznej energii muszą to robić zagranicą, tam dostaną dobre dopłaty i przyłącza bez problemów.

   1. @Oscar ZASIL CAŁE MIASTO NA PRZYKŁAD KOLONIE W NIEMCZECH Z WIATRAKÓW.Teraz rozumiesz ze to ściema.
    Fotovoltanika sprawdza się tylko w krajach o dużym nasłonecznieniu, Europa taka nie jest. Więc Ruskie energoholikowi mogą stawiać warunki jaki chcą .Eu is finish w tym twoja kochana Polska sprzedana Rothschildom już za komuny hihihihihihhi.

   2. @Qcyp
    Trochę siedzę w temacie, nie musisz mi tłumaczyć.
    Wiatraki to dobra długoterminowa lokata kapitału na ok 8% ale z długim zwrotem spłaty kapitału (10-14 lat).
    Dla dużych inwestorów to atrakcyjne warunki.
    Żeby nie zepsuć rynku (żeby go z mnopolizować) to oni blokują dostęp do tego mechanizmu mniejszym Polskim „udziałowcom”.
    Zagraniczni dystrybutorzy kupują energię od zagranicznych farmerów wiatrowych a zagraniczni dyspozytorzy sieci przyłączają te zagraniczne farmy do sieci bez problemów i sprzedają tę energię drogo Polakom.
    Dla Polaków jako zarabiających tu nie ma miejsca (przyzwolenia) tu Polak ma być konsumentem (który drogo kupi).
    Kim są ci zagraniczni farmerzy, dyspozytorzy sieci, dystrybutorzy energii ? Odpowiedź znacie najogólniej banksterzy, jakiej maści ? Łatwo zgadnąć.
    Zasoby wiatrowe to jeden z zasobów naturalnych Polski i jako taki, jak to w kolonii, nie należy już do Polaków a pracuje dla dla Banksterskiej zagranicy.
    A Polski rząd zdrady narodowej prawnie umacnia ten kolonijny stan rzeczy.

    Tak mniej więcej widzę „Polską” energetykę ekologiczną.
    To w sumie obraz podobny do obrazu „Polskich” banków…i reszty „Polskiej” gospodarki czy „Polskiego” eksportu.

  1. Jak buduja to centrum w takich atrakcyjnych miejscach To cos szykuja dla Ameryki . Widocznie jakies duze fale , ktore im zalatwia atomowe elektrownie na wybrzerzu .
   Doskonale centrum na mrozenie ludzkiego miesa tez dla Masters Matrix .
   Widzisz ile moze byc mozliwosci w tej budowie .

   1. A jak byś była atakowana przez pośrednich wrogów 3 i4 to co byś zrobiła, mając zaledwie cieśninę Beringa do przekroczenia.Druga sprawa HAARP jest zdezaktywowany to pewne.

  1. „Chcąc, żeby nasze plany odniosły pożądany skutek musimy urządzić wybory takich prezydentów, którzy w swej przeszłości mają ciemną a jeszcze nie wykrytą plamę n. p. jaką „Panamę” lub coś podobnego; na pewno tacy będą naszymi agentami z obawy przed rewelacjami”.
   to chyba z protokolow medrcow syjonu a napewno z artykulu tego:
   http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/41584-nowy-porz%C4%85dek-%C5%9Bwiata-w-protoko%C5%82ach-m%C4%99drc%C3%B3w-syjonu
   czyż Tusk nie ma tej ciemnej plamy ?:]

 2. Jak media was, nas okłamują. Wzięte z Onetu.
  Info o napadzie bandy uzbrojonych w noże i siekiery Ujgurów na mieszkających tam Chińczyków. Zamordowali kilka osób zanim Chińska policja zlikwidowała bandytów.

  „W Sinkiangu regularnie dochodzi do konfliktów między stanowiącymi większość w tym regionie Ujgurami a ludnością napływową, należącą do chińskiej grupy etnicznej Han. Ujgurzy twierdzą, że są dyskryminowani przez władze, skarżą się na prześladowania kulturalne i religijne. Pekin zarzuca ugrupowaniom ujgurskim dążenia separatystyczne i terroryzm.”

  Po przeczytaniu czytelnik wie że Ujgurzy są prześladowani przez Chińczyków a Chińczycy ich „oskarżają” (w domyślnie niesłusznie) o separatyzm.

  A komentarz powinien brzmieć że „Ujgurzy znowu napadli na Chińczyków mordując kilku z nich. Ujgurzy prowadzą politykę czystek etnicznych wobec mieszkających tam Chińczyków. Nawiasem mówiąc realizują Banderowską politykę „Wołyńską” lub bardziej współcześnie „NowoRosyjską”. (czystki etniczne poprzez mordowanie i zapewne zastraszanie).

  Teraz pytanie filozoficzne.
  Czy ci którzy was permanentnie okłamują mogą być waszymi przyjaciółmi ?
  Sami sobie odpowiedzcie (media, politycy, eksperci na zamówienie, dziennikarze do wynajęcia za duże pieniądze, klechy).

  A tak przy okazji.
  W Onecie nagminne jest że Tytuł sugeruje zupełnie co innego niż wynika z treści artykułu. (klasyka z kawału o tym że „na placu czerwonym rozdają samochody…
  A np na ruskim NTV zauważyłem że tytuł zawsze oddaje treść związanej z nim informacji.
  Ten kawał powstał w ZSRR w czasach gdy hazaria rządziła ZSRR
  Dzisiaj ten kawał pasuje do Onetu i innych mediów.
  Skąd to podobieństwo ?
  hehehee bo to ta sama chazaria.
  Polskę Gomułka uwolnił od chazarów w 68r i dał Polsce pod przywództwem Gierka kilkanaście lat skokowego rozwoju. Niestety JPII, chazarska V kolumna i rzesze pożytecznych idiotów przywrócili w 89r chazarom władzę w Polsce.
  Kłania mistyczna magia liczb (kabała ?) wolność od chazarów w 68r a ponowne zniewolenie w 89r.
  (podpowiem symetria podwójna poziomo*pionowa czyli odwrócić do góry nogami i zamienić kolejność).
  Ciekawe prawda ?

  1. Przyszła mi do głowy jeszcze taka refleksja.
   Czy w demokratycznym kraju media mogą okłamywać bezkarnie i bezczelnie obywateli ? Moim zdaniem nie mogą i powinny być ostro karane za wprowadzanie w błąd obywateli aż do zakazu działalności.
   To przecież jest celowe i świadome wprowadzanie w błąd obywateli co jest ewidentnym działaniem na szkodę obywateli.
   Kłamstwo to oszustwo i powinno być karane (a jest wysoko nagradzanie .. patrz zarobki czołowych kłamców w mediach).

   Na tym tle odpowiedź na pytanie „czy Polska to demokratyczny kraj” jest oczywista. I to nie jest jedyna przesłanka tej oczywistej odpowiedzi.

 3. Hanna Gronkiewicz- Waltz czyli znana bufetowa warszawy a jej przwdziwe nazwisko brzmi Hajka Grundbaum. I ma podwojne obywatelstwo . Jakie sami sobie zgadnijcie.

 4. Tutaj wszystko jest strasznie depressing . Bardzo .Musze zejsc z tego forum poniewaz ADHD mnie chwyta i zczynam sluchac BoB Marley , zeby mi pomagal robic moje kilometry w domu .bo na dworze ciemno i zimno . Bardzo depressing .Jak patrze na morde Tuska . Jak czytam o GMO.

 5. Czytałem przed chwilą że „skrajna” prawica we Francji zorganizowała kongres.
  Cały tek napisany językiem nowomowy i nienawiści.

  Dwa słowa o nowomowie.

  Dzisiaj przymiotnik „skrajna” albo „populistyczna” oznacza patriotyczna pro obywatelska przeciwna wyzyskowi.
  To język kultury żydowskiej gdzie znaczenie słów poodwracano.
  „Społeczność międzynarodowa” np znaczy międzynarodowa społeczność ..żydowska.
  „Patriota” w każdym kraju oznacza patriota żydowski .
  „Prawda was wyzwoli” oznacza „kłamstwa was zniewolą”.
  A kto się nie podporządkowuje mafii żydowskiej (czyli społeczności międzynarodowej”to jest „skrajny”, populistyczny”, ekstremistyczny”, „lewacki” albo wręcz „terrorystą”.

  Nowomowa żydowska obowiązuje już cały zachód. Każde wystąpienie przedstawicieli zachodu jest wyrażane w tym języku. Ciekawe jest to że jest również mową kościoła katolickiego. Ksiądz na ambonie nie mówi normalnie on jest nauczony swoistej „nowomowy” w zakresie tekstu i intonacji.
  Celem nowomowy jest okłamywanie słuchacza i pobudzanie jego nienawiści w ściśle określonym kierunku. Jedni nazywają to manipulacją a po żydowsku nazywa się to judzeniem. (widać że to ich kultura skoro powstało takie jednoznacznie wskazujące autorów słowo).

  Tak działa nowomowa.
  A Słowianie i inne prymitywne narody (podludzie, goje) chciały by mowy naturalnej, chciały by słowa znaczyły to co znaczą, by prawda była rdzeniem każdego stwierdzenia.

  1. Oczywiście Że nie na temat bo sataniści to Watykan.A ogóle to coś się szykuje bo black Pope jedź po świecie i coś knuje czyli umawia się. Trzeba bacznie obserwować z kim się spotyka.

  2. Trzeba wszedzie to rozeslac , zeby sie to scierwo nie rozpanoszylo bardziej. Kazdy powinien to slac ze swoich e-mails .To jest zaraza .

  3. „Jak widzimy jest to małpowanie symboliki i znaków katolickich. Dla niezorientowanego obserwatora z zewnątrz cały rytuał wygląda jak katolicki znak krzyża i kropienie wodą święconą.” he, he, he… autorowi artykułu się coś pomyrdało kompletnie, albo biedaczek nieświadom, że rytuały kościoła kat. to rytuały magiczne w czystej postaci. Po co komu technologiczny mind control, skoro tu mamy przykład mind control w czystej postaci 100% skutecznego. 😛 Sekta watykańska opanowała ten temat do perfekcji 😛

 6. Szwajcarzy w referendum decydują o tym czy ich bank centralny ma skupować złoto.
  Polacy takich możliwości decydowania nie mają (mamy inne demokracje).

  Strach przed pozytywnym wynikiem referendum (żeby skupować złoto) jest widoczny w polskojęzycznych mediach.
  Wygrane referendum oznacza obalenie pierwszej zachodniej kostki domina bazującego na niekontrolowanym drukowaniu pieniędzy.
  (Chiny, Rosja, Iran już od dłuższego czasu skupują złoto).
  Ceny złota skoczą do góry, Frank się umocni (będzie mniej papierowy) a Euro i Dolar stracą.
  A moment na skupowanie złota jest bardzo dobry bo złoto tanie jak barszcz.
  Co rubel straci na cenach ropy to rubel zyska na twardości dzięki skupowaniu złota.
  A dolar przeciwnie, traci i na cenach ropy (ropa łupkowa już poniżej kosztów wydobycia) a dolary dalej są drukowane bo muszą być drukowane (co wydrukują to ląduje w Chinach a co ląduje w Chinach to zostaje natychmiast zamienione na złoto lub inną nie pierową wartość).

  Gigantyczna piramida zachodnia już niebezpiecznie przechylona od kilku lat, zaczyna lecieć w dół.
  Problem w tym że Polska i Polacy też na tej piramidzie siedzą.
  W prawdzie mamy swoją walutę ale nie swoje władze.
  Te władze na rozkaz władz całej piramidy, zwalą na Polaków jak największe koszty upadku tej piramidy.
  Polacy dla władców piramidy to tylko mięso armatnie, dojne krowy, goje, podludzie.
  To źle wróży Polakom jak w porę nie sparaliżują agentury tej władzy na Polskę.

  Na szczęście w podobnej sytuacji jest jeszcze parę państw w Europie które nie zamierzają upadać razem z tą koszerną piramidą (Niemcy, Węgry, Serbia, Białoruś…dalej nie wiem).
  Wiele państw nie chce upadać ale boi się głośno o tym powiedzieć by nie dostać kopa od władców piramidy.

  Już niedługo chyba nastąpi moment przełomu gdy strach minie a instynkt samozachowawczy zmusi do działania i dotychczasowe milczki … się odezwą.

  Ciekawe czasy.
  To podobno przekleństwo.

  1. Oscar , jako jeden z nielicznych masz wyczucie co tak naprawdę w trawie piszczy ,”””Polacy dla władców piramidy to tylko mięso armatnie, dojne krowy, goje, podludzie.
   To źle wróży Polakom jak w porę nie sparaliżują agentury tej władzy na Polskę.””” jednym z pierwszych syndromów będzie kolejna fala emigracji , a za niedługi czas ekspert od narodu powie w TV ze musimy zasiedlić spustoszały kraj ,ta stosunkowo młoda emigracja na stale jak i ta zarobkowa ma jeszcze silne powiązania z krajem, rodzinami i dlatego płynie nieustannie strumień żywej gotówki na rynek , ale patrząc na te bardziej inteligenta cześć emigracji zostają na stale poza granicami , po części to cale rodziny i z czasem nie będą wysyłać gotówki do kraju , a emerytów i rencistów przebywa wiec jedynym sposobem będzie sannie pieniądza przez reżim gdzie się da, straszne to, ale prawdziwe .

 7. Kolejna ciekawostka.
  Indie chcą zerwać z Francją wielomiliardowy kontrakt zbrojeniowy bo twierdzą że Francja na Mistralach pokazała że nie jest wiarygodnym partnerem biznesowym.
  Ciekawy „klincz” się zrobił.

  Świat to zespół naczyń połączonych.
  Jak wtłoczysz tam dobro to dobro gdzieś wypłynie a jak wtłoczysz g…no to g…no gdzieś wypłynie.
  Kto, co, wtłacza do tego labiryntu naczyń połączonych sami na co dzień widzimy.
  Do Polski od 89r „przyjaciele Polski” wtłaczają nieustannie…. a wyprowadzają zyski z wyzysku (pracowniczego i konsumenckiego) i zwyczajnej grabieży czyli prywatyzacji.

  Ciekawe czasy 🙂

  1. „Francja na Mistralach” z jednej strony to dobrze , Rosja tez może zastosować takie chwyty , bo jak widać nie chodzi tu o embargo ale wymówienie umów państwowych , prawidłowo powinny one być przestrzegane , Rosji nikt nie zrobi krzywdy bo import Rosji w 70 % jest zbyteczny , i ta suma opiewa w rejonie czystej konsumpcji, czystego zbytku ,minimalne korekty na wewnętrznym rynku dadzą ten sam efekt , znając świat wiemy ze towary i tak popłyną innymi kanałami i to po niższych cenach , dopiero jak ceny ropy spadną z obecnych o jakieś 30% to można mówić o sankcjach , a tak naprawdę to świat zachodu, europy traci obecnie miliardy ,bo akcyza jest do 80 % ceny paliwa ,ale to nie wszystko przewozy i cala logistyka nieco tanieje , a to następny cios w budżet ,Ps, ciekawe czy Ci co jedli te jabłka dalej się faszerują nadmiarem ? plantatorzy dostali rekompensaty , ale co będzie w nowym roku , skoro niema kontraktacji będą musieli wyciąć sady , chyba ze znowu naród w TV rzuci się na owoce z sadu ? jest takie przyslowie „nie rób komuś tego co tobie niemile ” a tutaj naród myślał ze kogoś można opluć a on powie ze deszcz pada ?

   1. Odnośnie ropy to masz rację.
    W Państwach importerach grabiących podatkami zwykłych obywateli, paliwa obłożone są gigantycznym podatkiem (akcyza, VAT) . Takie kraje to głównie UE a w UE rekordy bije Polska.
    Ten mechanizm powoduje że wraz ze spadkiem cen ropy spadają dochody z akcyzy i VAT. No chyba że ceny paliw nie będą tak mocno spadały jak cena ropy czyli państwo zwiększy wyzysk obywateli co w Polsce każdy widzi (ropa staniała o 30% a paliwo o 17%).

    Czego by nie dotknąć to widać rabunkowy wyzysk w tej najjaśniejszej: „nareszcie wolnej i demokratycznej i solidarnej”.

    Co słowo to kłamstwo, prawda ?.
    Nawet „najjaśniejsza” okaże się jedną z najczarniejszych kart w historii Polski, jak przestanie obowiązywać język nowomowy.

   2. w Niemczech dla przykladu na niektórych stancjach bezpośrednio na dystrybutorach są naklejki ze 83 % ceny tego paliwa to podatek ,te 17 % Oscar a 30 % to jest różnica wynikająca z reszty opodatkowanej bo cena przetworzenia transportu się nie zmienia ,a ponadto producenci „tracą” na swoich obrotach wiec teraz niejako oni sami windują te kilka procent , pozornie albo faktycznie powinno nie być takiej różnicy , ale spekulacje są wszędzie ,koncerny zapewne za ta nadwyżkę albo różnice cen starają się magazynować cześć taniej ropy aby kiedyś drogo sprzedać, spekulacja spekulacje goni ,tańsze paliwo nie oznacza ze odbiorcy będą jego więcej zużywać ,uważam ze i tak to dlugo nie potrwa sroga zima wykaże się większym popytem , wiec tym producentom -z zatoki nie będzie na rękę sprzedawać zwiększone ilości po spadających cenach .

 8. Wybory w Mołdawii.
  Taki komentarz znalazłem w Onecie w komentarzach. I to na pierwszej pozycji.
  Zwolnili cenzora czy co ?

  „~Nowa Norymberga : Wybory według natowskich standardów podobnie są skonstruowane jak cenzura w Onecie… To było do przewidzenia , to jasne – zachodnie służby specjalne z mołdawską agenturą zaczarowali wyniki pod zielonym suknem … Wybory ordynarnie zostały sfałszowane! wiedziano,że prognozy dla nich był niekorzystne…Bestia nie dopuściłaby do przegranej Zachodu…Obsadzili Komisje wyborcze swoimi ludźmi, nie dopuścili żadnych bezstronnych obserwatorów… .Istny syndrom Pinocheta… Gra do jednej bramki, swoi ludzie jako mężowie zaufania, ręczna manipulacja przy urnach i przed wyborami -… – tysiące nieprawidłowości podczas wyborów… . Zakazali udziału w wyborach największej antynatowskiej partii .. Media były zmonopolizowane – druga strona nie miała do niej żadnego dostępu… . To nie Rosja – tu Zachód wali prosto w podbrzusze…Nie dopuścili kilkadziesiąt tysięcy wyborców pracujących w Rosji itd..itd… a w zniewolonych gadzinówkach anielskie śpiewy o demokracji. Tak dzisiaj działa Nowy Faszyzm! ..patrz Onet! zwiń „

Comments are closed.