Alternews – 29.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

41 thoughts on “Alternews – 29.02.2016

 1. Biologiczne roboty.
  Dr Jerzy Jaśkowski
  Polska
  2015-07-11
  Kultura „Jeżeli wolność słowa cokolwiek oznacza, to oznacza ona prawo do mówienia tego, czego ludzie nie chcą słyszeć i co chcieliby ukryć”
  Jerzy Orwell

  Niewolnictwo, to nie jest coś, co bywało w dawnych czasach i ewolucyjnie uległo przekształceniu w „wyższe” formy zorganizowanej społeczności. Już w XIX wieku stwierdzono, że o wiele tańszym pracownikiem aniżeli niewolnik, jest robotnik. Różnica polegała na tym, że po pierwsze niewolnika trzeba było kupić i kosztował taki niewolnik mniej więcej równowartość taniego samochodu. Pokaż mi proszę właściciela, który kupiony samochód będzie niszczył świadomie?

  O niewolnika trzeba było dbać, żywić go, ubierać, leczyć. To wszystko zwiększało koszty produkcji. Robotnik ma rzekomo wolność, ale sam musi sobie kupować żywność, ubranie, i leczyć się. Jak umrze, to nie ma żadnej straty, ponieważ w tym celu utrzymuje się bezrobocie, aby zawsze mieć tłum nowych robotników. Nawet koszty leczenia robotnika przerzucono na niego, wprowadzając za kanclerzem Bismarkiem [protegowanym konsorcjum Rothschilda] przymus ubezpieczeń społecznych. Jednocześnie wszędzie gdzie się daje i nie daje reklamuje się możliwości techniczne tworzenia robotów, czyli urządzeń technicznych wykonujących prace dawniej wykonywane przez ludzi. W ten sposób zaciera się działania mające na celu stworzenie z człowieka BIOLOGICZNEGO ROBOTA.

  Do 2030 roku ma być tworzony genetycznie zmodyfikowany człowiek:

  Zastanów się trochę. Najpierw taki robol musi płacić przez banki wyznaczoną sumę pieniędzy co miesiąc, rzekomo w celu zabezpieczenia swojego leczenia. Niech spróbuje nie zapłacić. A potem jakiś facecik, zwany specjalistą Zdrowia Publicznego ex catedram stwierdza co za te pieniądze, po odliczeniu sum niezbędnych dla opłacenia armii gołodubców, czyli urzędników pracujących w tej machinie zwanej w Polsce NFZ, można zrobić. Oczywiście, w ten sposób grupa trzymająca władzę załatwia dwa co najmniej problemy.

  Po pierwsze, ma z głowy armię bezrobotnych, przetworzoną w armię robotów biologicznych, czyli ludzi wykonujących każde polecenie bez żadnej zwłoki.
  Po drugie, nie musi się martwić o pozory opieki zdrowotnej. Przecież to nie my, to NFZ zajmuje się leczeniem.
  Po trzecie, może przeprowadzać testowanie różnych procedur, czy leków, bez najmniejszego naruszenia prawa.

  Przytoczę kilka takich spraw.
  Leczenie nowotworów pod koniec XX i na początku XXI wieku było poważnym problemem. Przykładowo, w województwie pomorskim w okresie 15 lat , od 1990 roku, liczba chorych nowotworowych wzrosła z ok. 5000 do 17500, a liczba zgonów z ok. 1500 do ponad 3000 rocznie. NFZ, jako obowiązkową terapię w procedurach uznawał chemioterapię i rentgenoterapię, ograniczając chirurgię i operacje. Koszt leczenia jednego chorego za pomocą tych metod wynosił wg NFZ-u około 200 000 złotych [ponad 65 000 dolarów] rocznie. Najciekawsze jest to, że już 15 lat wcześniej stwierdzono, że przeżywalność chorych po chemio, czy/i radioterapii, wynosi średnio statystycznie około 3.5 roku, a przeżywalność chorych bez chemii wynosi ok.12,5 roku. Czyli specjaliści od Zdrowia Publicznego okradali system, wyciągając z niego olbrzymie kwoty rocznie, bez żadnej korzyści dla chorego, ale za to z pożytkiem dla big farmu. Stąd zrozumiały pośpiech Rządu do zatwierdzenia USTAWY O ZDROWIU PUBLICZNYM. Przecież trzeba wyznaczyć swoich na „ekspertów”, którzy dokonają podziału tych pieniędzy na z góry upatrzone tematy. Po wyborach nie wiadomo, kto będzie rozdającym. Dodać muszę, że przeżywa najczęściej na 10 chorych nowotworowych tylko jeden leczony chirurgicznie.

  I przez cały okres, po 1990 roku, nikomu z tych BIOLOGICZNYCH ROBOTÓW, wypełniających procedury, nie wiadomo przez kogo ustanawiane, nie przyszło do głowy zmienić tego sytemu eutanazji. BIOLOGICZNE ROBOTY na stołkach administracyjnych mają dodatkowo możliwości manipulowania opinią społeczną, ogłaszając na przykład epidemie nieistniejących chorób.

  Przypomnę kilka takich spraw.
  Pod pretekstem rzekomej epidemii Afrykańskiego Pomoru Świń wprowadzono embargo na sprzedaż mięsa wieprzowego. W Polsce w okresie po 1990 roku nastąpiło i tak drastyczne ogranicznie pogłowia trzody chlewnej, z 22 milionów sztuk do około 8 milionów sztuk. W tym samym okresie nastąpił wzrost ferm hodowlanych po drugiej stronie Odry, zatrudniających polskie roboty biologiczne. I pomimo tego, nagle na początku 2015 roku Ministerstwo Rolnictwa ogłasza epidemię APŚ, po rzekomym znalezieniu dwu martwych dzików na drodze. W okresie prowadzonej szerokiej kampanii dezinformacyjnej dotyczącej APŚ, zanotowano w całej Polsce kilka rzekomych przypadków tej choroby, ale embargo wprowadzone przez Ministerstwo spowodowało straty nawet ponad miliard złotych. Jeżeli jedna strona straciła, to druga musiała zyskać. Komu to taki prezent zrobiono? Jak się okazuje, o rzekomej epidemii pomoru wiedzieli Duńczycy już na dwa tygodnie, zanim grupa trzymająca władzę w Polsce ogłosiła tą epidemię. Duńczycy oficjalnie poinformowali polskich hodowców na targach w Moskwie o rzekomej epidemii APŚ.

  Jak w marcu sprawa stała się administracyjnie załatwiona, czyli zaczęto niszczyć polskich producentów wieprzowiny, to wszelkie informacje o rzekomo zarażonych dzikach równie nagle jak się pojawiły, tak i zniknęły. Podkreślam, ta choroba nie ma żadnego znaczenia dla człowieka. Po przetworzeniu mięso jest całkowicie bezpieczne do konsumpcji. Czyli z jednej strony urzędnicy wymordowali kilkanaście tysięcy zwierząt pod pretekstem epidemii, a z drugiej strony inni urzędnicy podają, że 30% polskich dzieci czyli ponad 800 000, cierpi na niedożywienie i z powodu biedy, sądy coraz częściej odbierają dzieci rodzicom. Odbieranie dzieci rodzicom, to generalnie zorganizowany proceder wprowadzany w Polsce. Policzmy: w MOP-sach pracuje [w 2014 roku] 168 000 robotów biologicznych. Jak podał GUS, średnie wynagrodzenie urzędnicze w tym okresie wynosiło około 6000 zł. Czyli miesięcznie z kasy podatnika wypływało ponad miliard złotych na utrzymanie tych biologicznych robotów, czyli ponad 12 miliardów rocznie.

  W Polsce rodzi się ok 300 – 350 000 dzieci. Załóżmy, że 10-20% rodzin potrzebuje wsparcia. Liczba rodzin wymagających wsparcia wynosi więc 30 – 50000. Załóżmy, że na każde dziecko dajemy po 500 złotych miesięcznie, to jest raptem 15 000 000 miesięcznie, czyli 180 000 000 milionów rocznie, a nie dwanaście miliardów. Można nawet kobietom dawać po 1000 złotych na każde urodzone dziecko, to raptem około 400 000 000 rocznie.

  To, że obecne działania Rządu to jest pospolity kant, świadczą przedstawione fakty. Dodatkowo trzeba dodać te tysiące złotych, które dostaje tzw. rodzina zastępcza zamiast prawdziwej. Innymi słowy, stawiam przysłowiowego konia z rzędem, jeżeli ktoś znajdzie inne wytłumacznie tego przykładu ograbiania społeczeństwa.

  Innym faktem potwierdzającym tezę o formalnym istnieniu państwa jest sprawa tzw. epidemii odry, ogłoszona w mas mediach głównego nurtu dezinformacji. Przypomnę to co podał Nasz Dziennik przed kilku laty, że 99% tzw. polskiej prasy jest w rękach wydawnictw niemieckich. Tylko 6 jakiś parafialnych dzienników jest jeszcze polskich. Przypomnę także, co podał generał niemiecki w 2009 roku, że od 1949 roku cała prasa, czyli mass media i oświata niemiecka, aż do 2099 roku jest kontrolowana przez USA. Praktycznie wszystkie wielkie koncerny szczepionkowe są amerykańskie. Ośrodki masowej dezinformacji, wspomagane przez tzw. państwowe instytucje w rodzaju Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, a co jest publiczne to już pisałem, straszyły niedouczone społeczeństwo straszną chorobą jaką jest odra.

  Jak natomiast podają podręczniki medyczne, odra to choroba nie wymagająca żadnego leczenia. Ale która to matka kiedykolwiek o tym słyszała? W szkołach prowadzonych zgodnie z programem powszechnego ogłupiania podają bzdety o rzekomym globalnym ociepleniu, o jakiś dziurach itd. Nie ma natomiast podstawowych informacji o chorobach i profilaktyce.

  Przecież właśnie w tym celu wprowadzono program tworzenia BIOLOGICZNYCH ROBOTÓW, polegający między innymi na testowym sprawdzaniu wiadomości. Musi taki Biologiczny Robot znać zawsze tylko jedną odpowiedź na zadane pytanie. Wtedy jest przewidywalny. Biologiczny robot jest znacznie tańszy w eksploatacji aniżeli robot mechaniczny.

  Biologiczny Robot sam siebie żywi.
  Biologiczny Robot sam siebie ubiera.
  Biologiczny Robot sam opłaca koszta swojego szkolenia oraz leczenia.
  Biologiczny Robot nie wymaga kupowania zastępstwa, ponieważ jest ich nadmiar.
  Mechaniczny robot wymaga serwisu naprawczego.
  Mechaniczny robot wymaga pomieszczeń do przechowywania.
  Mechaniczny robot wymaga inwestycji po zniszczeniu.

  A tak naprawdę o co chodziło?
  Otóż, jak to podał do publicznej wiadomości starszy naukowiec CDC William Thomson, już od 2004 roku wiadomym było, że szczepionka MMR, czyli ta przeciwko odrze, powoduje liczne powikłania, między innymi autyzm. Merck, monopolista w produkcji tego badziewia, wiedział o tym i udawało mu się ten fakt ukrywać przez kolejne ponad 14 lat. Kiedy sprawa zaczęła wychodzić na jaw, okazało się, że w magazynach leżą stosy niewykorzystanych ampułek szczepionki. Oczywiście, można to było utylizować, ale to jest procedura kosztowna. O wiele tańsze jest wmówienie BIOLOGICZNYM ROBOTOM konieczności zakupu tego preparatu. Nie tylko nie trzeba wydawać pieniędzy na utylizację, ale dodatkowo można zarobić. Do tego celu używa się użytecznych trolli, dosadniej zwanych przez czołowego socjalistę Lenina-Goldmana użytecznymi idiotami. Na tą niechlubną listę wpisywali się masowo pracownicy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Towarzystwa Wakcynologicznego w licznych wystąpieniach publicznych. Rozwiązanie zagadki, dlaczego to czynili, byłoby bardzo proste po ujawnieniu źródeł finansowania. Pomimo, że są to instytucje publiczne, wpływy finansowe z niewiadomych powodów są tajne. Czyli już¨wiesz dalczego?!

  Na czym polega problem tej szczepionki?
 Szczepionka ta zawiera bowiem rekombinowaną albuminę ludzką obok bydlęcej. Co to znaczy z polskiego na nasze – rekombinowana? Są to cząsteczki DNA utworzone metodami sztucznymi, coś w rodzaju klonowania. Czyli gromadzi się materiał genetyczny z różnych źródeł i tworzy coś na kształt „świdra”. Czyli tworzyć się mogą sekwencje DNA, które nie istnieją w przyrodzie i nie powinny się znaleźć w organizmie człowieka. Innymi słowy dr A.Wakefield miał 100% rację, zalecając ostrożność w stosowaniu tego preparatu. Jak możesz sam sprawdzić w Youtube, tacy specjaliści jak prof. Radziszewski jeszcze w 2013 roku o tym nie wiedzieli. Tego nie było przecież w „testach”.

  Klinicznie, dostanie się takiej sztucznej, nieznanej własnemu systemowi ochronnemu cząsteczki, można porównać do znanych już chorób, takich jak Choroba Wściekłych Krów, czy Choroba Creutzfielda- Jakoba występujące wśród bydła. Problem polega na tym, że wczesne objawy takich chorób mogą naśladować zupełnie inne zespoły, w zależności od miejsca uszkodzonego, przez taką rekombinowaną cząsteczkę. U ludzi takie schorzenia noszą nazwę ASD, czyli zaburzenia ze spektrum autyzmu, albo jak wolą to sędziowie, stany zapalne mózgu. Mogą to być na przykład nerwowe przewlekłe tiki, lub cięższe uszkodzenia, wymagające opieki do końca życia osobnika. Oprócz tego, w szczepionce MMR znajduje się sorbitol i neomycyna. Przypomnę co to jest sorbitol i co on robi w organizmie po wstrzyknięciu do krwioobiegu. Sorbitol powoduje wielomiejscowe uszkodzenie szlaku metabolicznego w naszym organizmie. Objawami takiego uszkodzenia może być wzrost ciśnienia krwi, podwyższony poziom cholesterolu, cukrzyca, odkładanie się tkanki tłuszczowej wokoło talii. Może nastąpić zwiększenie ryzyka udaru mózgu, wzrost chorób serca, stany zapalne przewodu pokarmowego. Hydrolizowana żelatyna, czyli MSgG jest powszechnie dodawana do szczepionek. Inna nazwa tego związku, to glutaminian L-monosodium, hydrolizat żelatyny, opisałem skutki oddziaływania tego związku w innych artykułach.

  Proszę zauważyć, rzekomo państwowe instytucje nagle zaczęły wszem i wobec głosić o wirtualnej epidemii, jak zachorowało jakieś 100 osób, a przed kilku laty, jak chorowało 40 000 dzieci, to nawet ust otworzyć nie śmieli. Nie dostali polecenia?

  Czyli widzisz wyraźnie, że musi być określony sygnał dla BIOLOGICZNYCH ROBOTÓW do rozpoczęcia działania.

  Innym takim cyrkiem była epidemia rzekomego wirusa E-boli, także masowo nagłaśniana przez te same instytucje. Przypomnę, że nagle w szpitalu eksperymentalnym Armii Amerykańskiej w Sierra Leone doszło do strajku personelu medycznego z powodu śmierci kilku osób na oddziale tego amerykańskiego szpitala. Personel medyczny od razu skojarzył to z doświadczeniami prowadzonymi na oddziale zamkniętym. Dodatkowo prawdopodobnie wybuchły strajki na plantacjach kauczuku. Pracuje na nich ponad 80 000 ludzi i w kopalniach diamentów. Rząd amerykański, na skutek nacisków właścicieli kopalń i plantacji, wysłał do Sierra Leone ponad 3000 ludzi z najbardziej bojowych jednostek, chluby Armii Amerykańskiej, tj. Marines i ponad 1000 spadochroniarzy ze słynnej 101. Jak przecież każdy wie, do walki z wirusami najlepiej nadaje się M-16 i spadochroniarze. W samym mieście wprowadzono stan wojenny, co pogorszyło zdecydowanie sytuację mieszkańców, z powodu braku możliwości przetrzymywania żywności w swoich domach [vide film „Krwawe diamenty”]. Po 2 tygodniach takiej sytuacji zamilkł prezydent tego kraju, a wszelkie działania publiczne podejmowało wojsko, oczywiście jest to sytuacja normalna i żadnego zamachu stanu prasa nie opisała. Po kilku miesiącach takiej zabawy wszelkie informacje o rzekomej epidemii zniknęły z nagłówków prasowych. Aha, w międzyczasie okazało się, że występujące przed kamerami rzekome ofiary cudownie wyleczone, okazały się być agentami CIA. I zauważ, Rząd USA dokonał bezprzykładnej agresji na samodzielne państwo na innym kontynencie, bez zachowania nawet pozorów politycznych, czyli uzyskania zaproszenia, i nikt na tym ludzkim łez padole na Świecie nie zaprotestował. I to by było na tyle w kwestii otumaniania społeczeństwa rzekomymi epidemiami.
 O podobnym cyrku z grypą, wywołanym przez pracownika tegoż Narodowego … typową znachorkę p. mgr prof. Brydak, już nie będę wspominał.

  W podobny sposób w połowie lat 90-tych z lekarzy stomatologii zrobiono dentystów. Około 40 000 grupa ludzi z wyższym wykształceniem dała się zwieść argumentacji, że to to samo. Problem polega na tym, że na przykład w Niemczech nadal są dentyści, czyli rodzaj techników do wykonywania prostych zabiegów i lekarze stomatologii, jako powiedzmy, ten drugi, wyższy stopień wiedzy. Dlaczego taki podział? Przecież pisałem, w Polsce ma być tylko poziom felczerski, a wszelkie droższe zabiegi będą wykonywane za granicą. Takie to proste, a 40 000 dało się ogłupić łącznie z profesórami.

  Pragnę tylko uzmysłowić Tobie, jak to udowodniono w minionym okresie, że prowadzenie przez osoby, dawniej zwane oficerami propagandowymi, a dzisiaj ekspertami pijaru, bardzo łatwe jest dzięki powszechnemu ogłupianiu pod nazwą powszechnej edukacji, manipulowanie ludźmi. Drugim wnioskiem jest fakt, że BIOLOGICZNE ROBOTY wytresowane w okresie minionego ćwierćwiecza, nie są w stanie samodzielnie przeciwstawić się czemukolwiek.

  No i o to przecież chodziło. Wystarczyło 25 lat, aby całkowicie spacyfikować społeczeństwo w kraju nad Wisłą.

  Kontakt do autora: jjaskow@wp.pl

  1. Co prawda to prawda i teraz można z tym już zbędnym cokolwiek „bydłem” robić i zrobić dosłownie co tylko się zechce, włącznie z totalną cichą a jak trzeba to bardziej bezpośrednią pacyfikacją.

   Bo o ile Biorobot ma swoje zalety i jest bardzo ceniony, to na skalę masową rozwiązano już w zasadzie problemy z zastąpieniem ich przez może mniej kreatywne, ale bardziej niezawodne i bezproblemowe cybernetyczne odpowiedniki.

   Nawet nie uwierzycie był pomysł, zdaje wciąż aktualny, by sprzedać inwentarz zbędnych biorobotów dla innych niewolniczych cywilizacji za technologie. Tak zwane żniwa, lub wniebowzięcie w wydaniu wybawców i podwózki na inną ziemię. A w rzeczywistości bardzo przydatnych pod wieloma kątami, samoreprodukujących, adaptujących, uczących się … biomaszyn.
   I wygląda na to że i najeźdźcy w ziemskich skafandrach, zaczynają sobie z ich niewymiernej wartości zdawać większą sprawę. Bo i ich technologia zaczyna skłaniać się ku bioinżynierii… a nie licząc przecież innych potrzeb astralnych i matrycowych…

   Więc mają metody by zwieść Ludzkość na tak długo jak długo zechcą, bo ten cały kryzys i tak dalej to też ich wytwór nad jakim w pełni panują, to część iluzji i już przetestowali to wielokrotnie w różnych sytuacjach. Mają sposoby by na tym wyjść jak pączuś w maśle. Wiele sposobów, tym bardziej przy niemal całkowitej kontroli umysłów…

  2. „W Polsce rodzi się ok 300 – 350 000 dzieci. Załóżmy, że 10-20% rodzin potrzebuje wsparcia. Liczba rodzin wymagających wsparcia wynosi więc 30 – 50000. Załóżmy, że na każde dziecko dajemy po 500 złotych miesięcznie, to jest raptem 15 000 000 miesięcznie, czyli 180 000 000 milionów rocznie, a nie dwanaście miliardów. Można nawet kobietom dawać po 1000 złotych na każde urodzone dziecko, to raptem około 400 000 000 rocznie.”
   jesli rodzi sie ok 350 tys rocznie to pomnozyc nalezy to jeszcze razy 18 lat bo dziecko do 18 roku zycia bedzie dostawać 500 zł.Czyli 350000 razy 18 razy 500 zł=3mld 150mlnow.

   1. a tak wogole to taki przelicznik jest nierzetelny,trzeba wiedziec ile dzieci sie urodzilo faktycznie od ostatnich 18 lat w ilu rodzinach,bo jesli wszystkie sa jedynakami to sie nie liczy a jak sa trojaczki to liczy sie dwojka.do pomocy.

   2. Nie podniecaj się tak, umyka ci istota bo jesteś ślepa 😉

    No i nikt nie przelicza budżetów rocznych na 18 lat, by takie liczą już kasę, …

   3. Nie sprawdzałem rachunków bo nie w tym rzecz.
    Ważne jest że w Polsce rodzi się za MAŁO dzieci i trzeba to zmienić.
    Taki dodatek to zmienia i zobaczymy to w najbliższych latach.
    I oto chodzi i oto chodzi 🙂
    Problem jest tylko z dziećmi koło 18 r życia w kontekście definicji pierwszego dziecka.
    Rodziny nie powinny tracić dodatku na drugie dziecko gdy pierwsze osiąga 18 lat.
    A po 18r życia dodatek powinien być utrzymywany ale w niższej kwocie aż do skończenia edukacji (z tym że powtarzanie klasy, przerwa w nauce oznacza utratę dodatku).

   4. zło,łykasz wszystko jak leci.Nikt nie przelicza kasy na 18 lat ,ale na dzieci ktore maja juz 17 lat 15 lat 9lat itd i one juz sa na tym swiecie i one dostana zasilek.Nie beda dostawac tylko dzieci nowo narodzone.ponimajesz?;P

   5. Jeszcze twoje biologiczne zaślepienie jestem w stanie zrozumieć lilka.

    Czy choćby ogólne utożsamienie z problemami garnka codziennego, cerowanych spodni, i ……. fruuu jak stąd w siną dal. Matki nie powinny pewnie fruwać a mocno stać przy zlewozmywaku i dobrze wiedzieć skąd wziąć pasztetową. Nic się nie liczyć powinno, żadne prawo moralne nawet ponad dziobki piskląt, często chowanych nie wy-chowanych. BłogoSławione Matki, jak i BłogoSławieni Ojcowie dla jakich nic się nie liczy, żadne prawo ponad toż samo w swoim zakresie.

    Ktoś pokazuje że są trzodą nawet i chlewną. a odpowiedz na to następująca, bo mamy małe koryta, ze strony samic. a ze strony samców tu ukłon do Toporka górskiego, nie w tym problem, trzeba zostawić więcej swoich genów.

    To imperatywy zwierzęce. Nic szczególnego 😉

    Toż to zgroza i aż dziw że świat stoi w swych posadach a nie drży, bo zdaje się nie to jest Sensem bycia Człowiekiem? Ani kolorowy płotek przy zagrodzie dla swojej trzódki.
    Skutecznie zrobiono z Człowieka Bydło chlewne, nic nie rozumie, żekomi studenci nie mają zdolności rozumienia ani co się do nich mówi, ani tego co czytają, żadnego rozumienia ponad tresowane małpy, zombiaki jeść jeść, bio roboty jedynie.

    Oj nie dziwota że goście tutejszej rozgłośni nie życzą sobie a zali tylko zablokowania komentarzy, ale nawet nie życzą sobie być oglądani na łamach Wolnych Ludzi i to też jest fakt, wolą widownie Lemingów z YT. Nie dziwota, lecz upadek NTV, bo to po prostu jest powszechna zakaźna choroba psychiczna, jaka już przekłada się na upadek nie tylko NTV a naRodu.

    Wynik eugeniki i inżynierii społecznej.

    Proszę o ile to możliwe i na ile potraktować to jako luźne przemyślenie, wywalenie kawy na ławę prosto z mostu, nic personalnego. bo to i tak nie ma sensu. jedynie wrogów można by sobie personalnie narobić. A żadna rozmowa ze sfajczonymi obwodami sensu nie ma. Bo ja nie wiem? ogrodzić drutem kolczastym, zawiesić tabliczki z ostrzeżeniem o kwarantannie? nie wiem… uciekać?

    zło 🙂

   6. Zło myslisz ze wpadles tu wszechwiedzący przeczytales tekst ktorych czytalam podobnych dziesiatki znam temat od wielu lat ,a ty sie pysznisz swoim wielkim rozumieniem rzeczy ,ze ludzie sa oglupieni i zaprogramowani,ze mozna nimi sterowac jak oni chca,bo maja te swoje szkoly i media.A ty to juz oswiecony.Wiesz ja ciagle sie ucze i dowiaduje nowych rzeczy ale jak czytam cos co zawiera blad matematyczny chocby to pisze,a slysze jakies inwektywy ze chcesz dobrotliwie mnie rozumiec ,ze taki jestes madry i mozesz tylko pouczać.
    „nic nie rozumie, żekomi studenci”
    pisze sie przez rz,i nie nic nie rozumie ,tylko nic nie wie.a jak sie ludowi powie to wtedy moze cos zrozumiec.a jak czegos nie wie to nie zrozumie.to jest raczej proste.

   7. A czy żekomi wiedzą coś lub cokolwiek sami z siebie? nie tylko to co się im żekomo powie… Bo jeśli nie, to kim są? I kim są Ci jacy rzekomo z siebie rzekomo im coś mówią, co z kolei im powiedziano żeby mówili…

    Ślepy prowadził ślepego i obaj w duł wpadli.

   8. Jeśli nam nie powiedzą, kim jesteśmy, co mamy myśleć, jak wiedzieć i co wiedzieć, co robić. to my … nie wiemy. wiemy bo wiem tylko to co nam powiedzą i co powiedzą żeby wiedzieć.

    Czy to zmienia kim jesteśmy? Czy jedynie to potwierdza.

    Powiedzą: My wiemy co trzeba zrobić. Trzeba szukać co nam powiedzą, wtedy się dowiemy.

   9. wystarczyloby wiedziec co ci powiedzą rodzice,chyba ze sam metodą prob i błedow wpadlbys w dol to bys wiedzial nast razem zeby do niego nie wpadać.A chodzi o cos innego.O caly system stworzony przeciwko ludziom w sposob ukryty a nie jawny,dlatego bedziesz wiedzial jak ci ktos powie.zastanow sie czy bys sie domyslil sam jak mozna urzadzic wielki spisek przeciwko ludziom gdybys sam nie spiskowal?nie domyslisz sie sam bo nie knujesz czegos takiego.Robia to specjalne umysly genetycznie inne ,zaprogramowane na niszczenie a nie na budowanie.Poza tym ile trzeba doswiadczen zeby wpasc w koncu na to o co tu chodzi.Kazdy doswiadczy swoje i opowie o tym innym a inny juz nie musi doswiadczac tego samego zeby unikać „złego”.

 2. https://www.youtube.com/watch?v=VUDYsfvLtGs -harmonijna konwergencja -bezprzyczynowa milosc/nazywam bezwarunkowa miloscia/ -bez potrzeby czasu -wiekuisty-cz.1 Adam Anczykowski -nie ma pytan???- istoty mowia slowami -nie zrozumieniem – obejmowanie i przytulenie ??? -czy potrafisz to zrobic??? to najwyzsza MOC -serce do serca -jestescie jedno -unikalne -rozmycie ILUZJI W KROLESTWIE NICOSCI -MILOSC= NIENAWISCI =MA BYC PRZED I PO A NA DNIE OCEANU BRAK JEST TEGO /BEZ OBAWY O NIC???/ -pozdrawiam Adam to doskonaly wyklad- obnarzcie swoje serca idzcie do POLITYKOW I POWIEDZCIE IM IDZ I UCALUJ PORANEK -to slowa Adama -gdy tanczysz caly dzien ze swymi doswiadczeniami -NADSTAW DRUGI POLICZEK- jak umiesz to zrobic to jestes w swojej SUPERSWIADOMOSCI- to nie znaczy ze fizycznie masz to robic???- masz nie zaBIJAC POJEC- ZABIJANIE POJEC – to OSZADZASZ I TWORZYSZ ZYCIE PO ZYCIU-tyle streszczenia podczas sluchania Adama -rzeczy nie sa takie jakie widzisz??? – nie mozna nikogo zabic??? -smierci NIE MA !!! Z PROCHU POWSTALES I W PROCH SIE OBROCISZ -SKLADASZ SIE Z MILIARDOW ELEMENTOW???- elektron ani sie nie obraca ani pulsuje???- pojecie nie czas -bez potrzeby czasu – TERAZ JEDNOCZESNIE!!!- ISTOTA -NIEISTOTA JEST ISTOTA

 3. dodam wiecej jestesmy zakutymi lbami/to mowi Adam jego slowa/ – jestesmy MITAMI-skoro patrzysz w oczy 12 sek. nie znajomej kobiecie to co pomysla o tobie co kobieta ta pomysli??? /ze jest prostytutka???/ takie mity uniemozliwiaja przytulenie sie do innej nie znnanej istoty???- i nie potrzeba poszukiwac biorobotow??? – wystarczy odwaga chec i pokochanie bez warunkowe

 4. Wyszkowski pozywa Wałęsę. „To najgorsza kanalia, jaką kiedykolwiek spotkałem”
  TW BOLEK, SZAFA KISZCZAKA, KRZYSZTOF WYSZKOWSKI, LECH WAŁĘSA, PROCES, POZEW O OBRAZĘ

  Krzysztof Wyszkowski i Lech Wałęsa FACEBOOK, MEDEF/CC BY 2.0

  Krzysztof Wyszkowski wysłał dziś pozew o obrazę dóbr osobistych przeciw Lechowi Wałęsie. Były prezydent wielokrotnie w przeszłości zarzucał Wyszkowskiemu kłamstwo, a także rzucał w niego publicznie wyzwiskami. – Zawartość szafy Kiszczaka przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania – powiedział portalowi telewizjarepublika.pl były opozycjonista.

  – Teczki Bolka to materiał przerażający. Wałęsa, muszę to powiedzieć, to geniusz zbrodni. Potworny oszust – stwierdził Wyszkowski. – Zaczął od współpracy jako TW, ale później wszedł chyba na wyższy poziom – prowokatora politycznego. Gdy dołączył do nas jeszcze w WZZ chciał robić zamachy terrorystyczne, od razu wzbudzał podejrzenia – dodał.

  – Opiekowałem się nim, gościłem go w swoim domu. Nie mogę uwierzyć w to, co zrobił ten człowiek. To największa kanalia, jaką w życiu spotkałem. Materiały z domu Kiszczaka wywróci naszą historię do góry nogami. Lech Wałęsa ma krew na rękach. To kariera znaczona trupami – skomentował były działacz „Solidarności”.

  Wałęsa i Wyszkowski mają za sobą kilka procesów z zarzutami m.in. o obrazę i kłamstwo na temat przeszłości. Ostatni proces z pozwu byłego prezydenta o ochronę dóbr osobistych wygrał Krzysztof Wyszkowski. CZYTAJ TAKŻE…

  CZYTAJ WIĘCEJ:

  Teczka TW „Bolek” z IPN. „Ja niżej podpisany Wałęsa Lech…” [DOKUMENTY]

  Lech Wałęsa. Człowiek z chronicznym brakiem cywilnej odwagi

  dcz telewizjarepublika.pl

   1. Dla mnie rzecz jest prosta…………..był podwójnym agentem działającym w porozumieniu np. z CIA……….Z tego zrodziły się te kwity , żeby komuniści żyli w przeświadczeniu , że jest „ich”……..

    Sam natomiast, nie wiedział, że „działając” dla dobra kraju, działa tak naprawdę na rzecz NWO……… Przecież w tamtych czasach nikt o tym nie słyszał, zwłaszcza robotnicy…..Zachód przyciągał, wyglądał jak bajka……………nawet przez myśl mu nie przeszło, że noszona w klapie Matka Boska……….Więc robił to co robił z Watykanem, nie zdając sobie sprawy z okrutnej rzeczywistości, którą znamy dzisiaj………

 5. Kapitalizm to zmodyfikowane niewolnictwo albo feudalizm w Polsce (to też niewolnictwo).
  Kiedyś właściciel niewolników (Feudał, Jaśnie Pan, książę, Biskup itp elyta) wykorzystywali niewolników do wzbogacania się i budowania swoich bajecznych fortun (których zwrotu teraz się domagają jako majątku rodowego).
  Dzisiaj Przedsiębiorca robi dokładnie to samo, stara się wzbogacić wykorzystując do maksimum pracę najemników czyli niewolników w systemie gdzie panuje bezrobocie a bez pieniędzy nie można przeżyć (niewolnik ma do wyboru albo dać się wykorzystywać albo zdechnąć z głodu pod mostem).

  Takiego wyzyskiwacza nazywa się dzisiaj „Pracodawcą” to dokładnie to samo zakłamanie jak nazywanie wyzyskiwacza dziedzica „dobrodziejem”, „łaskawcą” albo
  właściciela niewolników „opiekunem”, „żywicielem”.

  Za sprawą solidaruchów staliśmy się znowu narodem niewolników (system neoliberalnego czyli najgorszego kapitalizmu) i niewolnikami jednego narodu wybranego za sprawą ich gigantycznej nadreprezentacji we władzach, finansach, gospodarce, mediach.

  Dzisiaj Naród Polski znowu znalazł się na tych samych pozycjach jak za czasów przedwojennych, czasów skrajnego wyzysku milionów przez nielicznych Oligarchów różnej maści w części rodowych a w części Watykańskich a w części żydowskich.

  Tak wygląda w Polsce demokracja po 89r.
  A zawdzięczamy ją Solidaruchom, KK z JPII na czele oraz towarzyszom którzy zdradzili PRL (Kaczyński, Balcerowicz itp) Jaruzelski i Kiszczak nie zdradzili PRLu oni, nie mając lepszego wyjścia, wynegocjowali pokojową transformację by uniknąć losu mieszkańców Jugosławii, Libii, Syrii, Ukrainy itp.
  Oni byli jak widać prorokami swoich czasów bo przewidzieli jak mogło by się dla Narodu Polskiego skończyć dalszy opór przed żydowsko Watykańską agresją (wojna domowa, krwawe jatki, zniszczenie struktury państwa… patrz Jugosławia, Libia, Syria) .

 6. To w tych teczkach jest prawdą…to krążyło już przed wybraniem na prezydenta p.L.W. Tymiński mówił o tych materiałach ,krążyła resztka podziemnej starej Solidarności ze swoimi informacjami…Solidarność się żarła między sobą…Został prezydentem tylko dlatego ,że nie chcieli Polacy na pierwszą damę RP Indianki…smutne…a właściwie śmieszne !Protesty i strajki z powodu podwyższonych cen na cukier…tak powstała Solidarność…Wałęsa na prezydenta , bo Tymiński miał żonę Indiankę…to jakaś komedia…

  1. „komedia” ,ale jakaś inna, z której nie ma się ochoty śmiać…
   Bardziej tragikomedia paranoiczna

   1. Gregory a może należy się z TEGO śmiać !?…to przestanie działać…

 7. fajnie chlopaki piszecie to napiszcie jak potrzeba zrobic aby zaistnil pokoj i wolne polki i polacy od teraz -konkretnie plan -IDEEA KONKRETY JAK TEGO DOKONAC -krytykowac i wytykac to kazdy potrafi -fakty sa zatajone od setek tysiecy lat ???- jak dokonac przemiany aby pomiedzy odra i bugiem istnieli ludzie zyjacy w harmonii i pokoju ???

 8. Wyłączona jest strona ;
  „monitor-polski” Marka Podleckiego, czy coś jest Wam wiadomo na ten temat?

  1. Majestic pisze:
   1 marca 2016 o 21:07

   Thotal to samo mam pytanie !? i tak samo chciałem napisach, już wczoraj było niemożliwym Tam wejsc !? czyrzby NIEprawość i NIEsprawiedliwość ? a w publicznej tv coraz więcej jakiś panów w dziwnych nakryciach galowy i jakiś dziwnych sukniach ?! straszne czasy nadchodzą ,ale ciemny naród wszystko kupi naczelny tak powiedzial kiedyś .
   Odpowiedz
   Majestic pisze:
   1 marca 2016 o 21:09

   z ostatniej chwili !!!!! „Strona monitor-polski.pl została unicestwiona przez służby”
   Odpowiedz
   Majestic pisze:
   1 marca 2016 o 21:11

   https://monitorpolski.wordpress.com/

 9. Mozna stwierdzic ze taki my narod i to sie pewnie nigdy nie zmieni ze zdrajcow ci u nas dostatek i oni beda nas sprzedawać zawsze za srebrniki i zawsze trzeba na nich będzie uwazac.Tak bylo w histori naszej polskiej niestety zawsze ,ciagle sie to powtarza.
  I wielu bylo zawsze ludzi bohaterskich,poswiecajacych swoje zycie dla idei.
  Czy moze nas czekac w tym kontekscie swietlana przyszlosc kiedys?
  moze jesli nigdy nie zapomnimy o wilkach w owczej skorze ,ktorzy zawsze sa wsrod nas.?

 10. Otwarte Forum Tematyczne – 29.02.2016…BLOKADA..!!! Co sie dzieje…?!
  Czy to juz…?! Dlaczego ADMIN milczy i nie wyjasnia sytuacji ZABLOKOWANIA
  -Otwartego Forum Tematycznego-..?

 11. skoro rozdmuchuja afere o Wałęsie to co teraz chca po cichu przegłosowac w sejmie? czy cos innego zrobic po cichu za oczami innych? tym powinniście sie tym zajac.

Comments are closed.