Alternews – 29.03.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

37 thoughts on “Alternews – 29.03.2013

 1. Jestem już na końcowym etapie czytania książki Davida Aika „Największy Sekret”, co daje mi do myślenia, że ta „zawierucha” wokół Korei, nie jest czasem działaniem „Bractwa”? Ich domena to ” problem – reakcja- rozwiązanie”. Polecam książkę.

 2. Wygląda to na próbę „wplątania” w konflikt Chiny aby „powstrzymać” ich rozwój gospodarczy i ekspansję w Afryce.

 3. Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy dla całej redakcji NTV życzy J.T.

 4. Kiedy wprowadzano OFE wersje przyszłych wypłat były dwie , zależnie od decyzji „składkowicza”: całość jednorazowo lub comiesięczne wypłaty dodatkowe do emereytury odpowiednio przeliczone na lata, miesiące… Teraz jeszcze nie ma ostatecznej decyzji, w jaki sposób te pieniądze będą wypłacane, są cztery wersje: 1.Fundusz Dożywotnich Emerytur Kapitałowych, 2. ZUS, 3. Ubezpieczyciele, 4. Fundusze Wypłat Emerytalnych – patrz link
  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,12568817,Cztery_warianty_systemu_wyplat_z_OFE__Kto_wyplaci.html?as=2

  Jest to pieśń przyszłości. Czy teraz ludzie nie przechodzą na emeryturę? Teraz, pieniądze z OFE automatem idą do ZUS-u i są wypłacane miesięcznie. Jest to odpowiedź zapytanego wprost jednego z funduszy. Na te cztery wzmiankowane możliwosci proszę się nie ogladać.
  Jak zwykle reguły gry zostały zmienione w czasie jej trwania.
  Ciepła woda w kranach jest? No. To niech się nie czepia.

  Radosnych, dobrych Świąt Wielkiej Nocy i niech Duch i Wiara tych Dni trwa przy nas codziennie.
  Pozdrawiam

 5. po co kisić tą kase w bankach może ten Cypr to tylko taki motywator by te piniądze uruchomić dla gospodarki ale pewnie zainwestują ale w chłam papierów wartościowych

 6. a do programu „oni juz tu sa” z Panem Tomaszem nie mozna zrobic komentarza???? Jesli ktos to widzial to chcialbym powiedziec, ze kiedys mialem problem podobnej natury. Miałem czeste bole głowy zawsze w tym samym punkcie i myslalem ze moge miec jakis implant w mozgu.Zrobilem przeswietlenie i nic. Pewnego dnia poszedlem do stomatologa i okazalo sie , ze mialem niewidoczną prochnice ósemki. po zaleczeniu zeba bol ustał do dzisiaj a minelo juz pare lat. Czasami objawy sa bardzo tajemnicze, przypisuje sie im skutek dzialania nadprzyrodzonych sił lub zaawansowanej złowrogij technologii a powod ,jak sie okazuje ,jest zupełnie banalny.

 7. Nawet tutaj, ex katedra wykładowca mówi, że Wielkanoc to KATOLICKIE święto. Pięknie.

 8. oby cypr nie okazal sie tym dla ekonomii , czym byl zamach rozpoczynajacy I Wojne Swiatowa

 9. Nie jest to moj wpis o godzinie 12 16 . Nawet nie patrze co to jest . Niech sobie patrzy 12 16 co wysyla .

 10. http://www.youtube.com/watch?v=8uJ5EJViniM
  Ja bardzo ich love. dowód materialny istnienia czegoś niezwykłego. Ciesze się bo moj mind czuje , ze coraz więcej ludzi leci do przodu z pojmowaniem naszej balangi ziemskiej . istotna rzecza jest zabrac sie za energie tego i kreowac wiecej elektrycznych nawigacji do kontroli naszych syntetycznych czakr .

 11. Prosze panow od cenzury zlikwidowac te wpisy jak moga to zrobic i dziekuje . Czyli takie wpisy o ktorych pisze , ze nie sa moje .

 12. maq jestem na otwartym formu , wiec jestem wolna do wybrania TOPIC, ktory lezy mi na sercu w tej chwili .

 13. Zaczyna sie robic smiesznie . Nie jest moj wpis
  12 32 i nie jest to wpis prawdopodbnie maqo godzinie 12. 32

 14. Zachowuje wiec inna taktyke i wpisy po godzinie 12 39 w tym dniu nie naleza do mnie wychodze z Internet 1 kwietnia 12 40

 15. TO NIE SA MOJE WPISY- ktos sie podszywa pod moje imie .
  1 kwietnia 2013 o 12:32
  http://www.youtube.com/watch?v=8uJ5EJViniM
  Ja bardzo ich love. dowód materialny istnienia czegoś niezwykłego. Ciesze się bo moj mind czuje , ze coraz więcej ludzi leci do przodu z pojmowaniem naszej balangi ziemskiej . istotna rzecza jest zabrac sie za energie tego i kreowac wiecej elektrycznych nawigacji do kontroli naszych syntetycznych czakr .

  1 kwietnia 2013 o 12:36
  maq jestem na otwartym formu , wiec jestem wolna do wybrania TOPIC, ktory lezy mi na sercu w tej chwili .Kalina pisze:
  1 kwietnia 2013 o 12:44
  tzn nie wychodze ale nie bede juz piasac

  1 kwietnia 2013 o 12:47
  tzn nie bede juz pisac w tym miejscu bo to jacys arochons i mahajas robia

 16. maq -wiem , ze to nie ty
  ale jak się jest nielubianym to znaczy jest się kontrowersyjnym i właściwie bardzo się ciesze , ze ktoś mnie nie lubi . Bo jakby mnie wszyscy lubili „maq” to coś by było nie w porządku ze mną 🙂
  Hi
  Dziękuję za to Voytek
  Tam gdzie jest NATO
  Tam są chemtrials .
  Tam gdzie jest NATO
  Tam są żołnierze , którzy przechodzą przez ścianę i nękają ludzi po nocach .
  Wiec co robić z tym trzeba położyć następną presje na wywalenie morderców NATO ze wszystkich krajów jakich tylko można jeszcze .
  Tam gdzie jest NATO tam pieniądze i złoto przepadają jakby się ulatniały z tej planety , bo przecież kostiumy niewidzialne kosztują i zaawansowana technologia tez .
  Za te chemikalia na niebie ludzie my płacimy ze wszystkich podatków na całym świecie gdzie ludzie płacą . Płacimy za morderstwa wykonywane na nas .

 17. DOBRE NEWS:
  Ten wyrok to ogromny cios dla koncernów farmaceutycznych:
  „Sąd Najwyższy Indii odrzucił wniosek dotyczący opatentowania leku na raka, złożony przez szwajcarską firmę farmaceutyczną Novartis. To poważny cios dla zachodnich gigantów farmaceutycz­nych, którzy koncentrują się na Indiach”
  ” wyroku zadowoleni są lokalni producenci tańszych odpowiedników zachodnich leków. Eksperci twierdzą, że tym samym biedni nie będą odcięci od leczenia ze względów finansowych.”
  http://www.sfora.pl/Ten-wyrok-to-ogromny-cios-dla-koncernow-farmaceutycznych-a54130

Comments are closed.