Alternews – 29.03.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

7 thoughts on “Alternews – 29.03.2016

 1. Trzeźwy artykuł na temat Syrii i roli zachodu.
  https://pracownia4.wordpress.com/2016/03/30/pobudka-obudzcie-sie-ludzie/

  Ja bym wyostrzył wymowę.
  Gołym okiem widać następujący plan a nawet dwa kolejne plany.

  Pierwszy klasyczny plan w konwencji Majdanu czyli lokalna V kolumna, zadymy, prowokacje zmierzające do podburzenie ludności i zmiany władzy (obojętne czy przez zastraszenie i ucieczkę władzy dotychczasowej jak na Ukrainie czy przez jej wyrżnięcie jak w Libii) .
  Ten plan się nie powiódł Asad wygrywał wojnę mimo intensywnej pomocy zbrojeniowej, finansowe, logistycznej i szkoleniowe a nawet wprost bojowej ze strony zachodu (NATO, Turcja, Izrael, Jordania..komandosi, wywiad satelitarny, broń.. instruktaż oraz projekty budowy podziemnych umocnień…).
  Pierwszy plan się zawalił w 2013r gdy Asad zaczął wyraźnie wygrywać a poparcie ludności dla Asada ciągle rosło (proporcjonalnie do ilości zbrodni wasali tzw zachodu).

  Wtedy powstał drugi plan jawnej już inwazji zewnętrznej ale pod cudzą, fałszywą flagą. Ten plan to stworzenie ISIS („państwa islamskiego”), jego szybkie uzbrojenie i wysłanie do walki przeciw Asadowi.
  Państwo stworzono w Iraku (tam rządzą Amerykanie), to państwo nagle powstało z niczego i nagle zdobyło gigantyczne magazyny z bronią armii Irackiej, która szybko uciekła i wcale tych magazynów nie broniła (oczywista , ewidentna ustawka). I tak powstał drugi rozdział historii Syrii.
  Asad znowu zaczął przegrywać bo z każdej strony najechały Syrię dodatkowe dziesiątki tysięcy uzbrojonych po zęby „islamistów”. Piszę z każdej strony bo działania były oczywiście skoordynowane i atak nastąpił od strony Iraku, Turcji i Jordanii jednocześnie (bo jeden jest naczelny koordynator procesu podbijania Syrii).

  Drugie dno tego planu polegało na tym że skoro Syryjczycy sami nie chcą odebrać władzy Asadowi (Asad ma gigantyczne poparcie w narodzie) to „my” im pomożemy się wyzwolić ale sami nie możemy to stworzymy „wyzwoliciela” i nazwiemy go ISIS.
  Ten „wyzwoliciel” ma tylko jedno zadanie obalić Asada i oddać nam władzę (oraz zrobić sobie bardzo złą opinie „terrorysty” bo będzie potrzebne za chwilę.
  A jak nie zechce oddać władzy a nie zechce bo daliśmy im skrajnie zbrodniczą i totalitarną ideologię, to już bez Asada w ramach „obrony praw człowieka” za przyzwoleniem ONZ wyzwolimy Syrię od islamistów w ramach walki z terroryzmem.
  Tę walkę z „terroryzmem” już zaczęliśmy na razie na niby boi czekamy aż „terroryści” obalą Asada i dopiero wtedy my wyzwolimy Syrię od „terrorystów”.

  Niestety w plany wmieszał się Putin i obalił razem z Asadem „terrorystów” czyli zastępczą armię NATO.

  Na chwilę obecną oba plany spaliły na panewce.
  Pozostaje jawna agresja ale jest strach przed ruskimi którzy pokazali że są skuteczni w walce.

  Przez pryzmat tych obu planów widać prawdziwe oblicze zachodu.
  Widać je było w Jugosławii, w Iraku, w Libii, w Kosowie, na Ukrainie..wcześniej w Czeczenii… W tym obliczu jak się zdejmie maskę, zmyje makijaż nie ma cienia demokracji, praw człowieka, pokoju…jest bandytyzm dla zysków i zbrodnicza bezwzględność, pogarda dla praw człowieka i drwina z demokracji.

  A całym tym tzw zachodem steruje wiadoma mafia i to jej „kultura” narzuca takie standardy „demokracji” choć nie do końca bo przecież tzw zachód to banda byłych kolonizatorów, handlarzy niewolników, rasistów i wielopokoleniowych oligarchów rodowych (tradycje rodzinne).
  Obie te kultury zlały się w jedno nowe monstrum które teraz zagraża światu.

 2. Tutaj optyka Asada.
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160330/2423152/Asad-terroryzm-wspieraj-Turcja-i-Arabia-Saudyjska-oraz-kraje-Zachodu.html

  Asad to polityk i jego opinie są stonowane w tych miejscach gdzie jest to w interesie Syrii.
  Nie wymienia USA bo Rosja toczy z USA (głównego inicjatora ataku na Syrię) grę o wymuszenie wsparcia dla pokojowego rozwiązania konfliktu w Syrii.
  Za USA oczywiście stoi rzeczywisty władca USA czyli mafia.
  Władca rzeczywisty który jednak traci wpływy. Obama stara się go nie słuchać (ale musi.. naciski, kongres, lobby), nowe wybory wyłaniają Trampa który wyraźnie nie jest z mafii (Hilaria jest z mafii).

  Jak USA przejdzie na jasną stronę mocy to mafia się rozpadnie , dawne sługusy rzucą się na wyścigi do gardeł byłych panów (by się uwiarygodnić w nowym układzie sił)
  a sama mafia nagle zniknie jak naziści po po 45r (czyli zejdzie do głębokiego podziemia).
  Dla wymiaru sprawiedliwości tej jasnej strony mocy pozostaną tylko pomniejsi którzy się nie załapią i sługusy które nie wykazały się refleksem i nie zarżnęły jakiegoś swojego decydenta.

  Mam chyba dzisiaj dzień krakania.

 3. Akurat na kubie służba zdrowia jest bardzo słaba…i tylko dla polityków i wojskowych…o takich rzeczach jak karetka zapomnij…to informacje z 1-szej ręki..kolega tam jeździ regularnie i ma kontakt bezpośrednio z Kubaczykami…

  1. się zastanów jak jest w polsce, to zasadnym wyda się ucieczka do kambodży nie tylko na kubę …

Comments are closed.