Alternews – 29.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

43 thoughts on “Alternews – 29.04.2015

 1. Sondaże. Kukiz ?
  To chyba mimoza, karierowicz, człowiek o zmiennych poglądach.
  Korwin ? To chazar komunistyczny do 68r a po 68 gdy chazaria została odsunięta od władzy zmienił się w miękkiego liberała z SD (sojusznik PZPR) a dopiero po 89r zmienił się extremalnego liberała.
  Braun ? to monarchista który widzi Chrystusa jak króla Polski (to jakiś odlot psychiczny) to moim zdaniem człowiek mocno niestabilny psychicznie, wystarczy popatrzeć na jego mimikę z której wyłazi skrywana nienawiść… do kogo ?.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyscig-szczurow-2015-04

  W artykule uderzono też ja Magdalenę Ogórek .. ale jakoś tak argumentów zabrakło, argumenty jakieś takie mikre, słabe… Że maż, że pracowała, że ma program … który się nie podoba (ale autor nie mówi dlaczego… pewnie by się nie skompromitować).

  1. Magdalena Ogórek jest z definicji anty systemowa skoro głosi w programie konieczność zmiany prawa ([pisanie prawa od nowa).
   A System to przecież właśnie zestaw norm prawnych od tych najważniejszych do tych najniższych.

   1. Rządzący widzieli że nie sposób już Żyć i system umiera a Ludzie Cierpią. Zebrali się w odruchu samozachowawczym jak i bo zrobiło Im się żal Ludzi by zmienić prawo. Debatowali 3 dni. Po czym wyszli o głosili przez media Nowe prawo.

    Podnieśli podatki … … … … … …

    Tak opowiadała pewna osoba (Notabene Królowa) ponad 2 tysiące lat temu o tym co będzie pewnemu Królowi. 😉 Opowiadała o wszystkim też i co Ich czeka i co będzie przez te stulecia i nie pomyliła się ni raz.

   2. A ja już słyszałam różne obiecanki i kiełbasę wyborczą, nawet sto milionów dla każdego itp itp itp … Tym razem słyszę je z syntezatora mowy. Cokolwiek masz rację, wszyscy są siebie warci w tym teatrzyku.

  2. Obiecuje że poszła bym zagłosować, na prawdę. Gdyby choć stary toster, taki blaszany do grzanek startował w kastingu. Taki by nie zaszkodził przynajmniej, i nie musiała bym się łudzić że ktokolwiek nie jest marionetką dla gawiedzi.

   1. A inni Mordercy w bucikach z Dziecięcej skóry post obozowej jakiej do dziś są spore zapasy i tak robili by co chcą jak robią co chcą i będą robić co chcą.

   2. Nie zastanawiało Was dla czego do dziś ani słowa o tym aspekcie recyklingu i pragmatyczni praktycznej natury Niemców, gdzie wtedy nic się biedą nauczeni nie marnowało. Bo do dziś jest zakład szewski w jakim się zaopatrują Wielcy tego Świata, od Królów po Papierzy poprzez polityków i celebrytów. Taki znak jak skórzany płaszcz dla oficera, co o Ludziach myślą, jak Ewa Braun nosząc rękawiczki, z dziecięcej skóry, pewnie jedyne wyprodukowane haha. Tam nic się nie marnowało ani jeden włos. Dla tego nie wiemy o odchudzaniu, komorze gazowej i GARBARNI przed krematorium resztek. Dziś tak się też zabezpiecza Banknoty, ludzkim DNA i spróbuj sfałszować. 😉

    Ciii

   3. Podstawy cywiZacji jak ofiara dla Mamona. W aspekcie dojenia i kontroli na każdym etapie. Podpisane krwią nie tylko w przenośni czy tylko jako cena „wolności” od wolności. Świadome działanie w tym okultyzm.

   4. Kolejna „hasbara” bez maseczki, ciężko pracująca nad demotywacją wyborców.
    To już można powiedzieć huraganowy atak „ogniowy”.

    Cóż .. mamy wybory i Polacy zaczynają rozumieć kto i co im zrobił po 89r. Trzeba tę „hołotę” jakoś zdemotywować, ogłupić, zdezorientować, napuścić na fałszywe cele.
    Raz już się to udało.

   5. Popierajcie sobie Ogórka a ja bedę popierać Pomidorka.
    Ogórek jest fajna nadaje sie na prezydenta ,dobrze gada ,jest kobietą i to duży plus.Ale za nia stoją pieniadze sld,wiec jeśli ktokolwiek sie jej boi (napewno nie mafia)to może Marchewka albo Szczypiorek.
    A jak sld zadecyduje tak Magadalena zrobi ,bo musi okazać wdzięcznosc,pomimo ze teraz twierdzi ze jest niezależna.
    A moze Ogórek jest po to by pomóc sld znow wejsc na szczyty.i tylko po to.Ale jakby byla prezydentem to itak przewyzsza swoim poziomem intelektualnym „obecnego”.
    Sld juz bylo ,i juz nie chcemy więcej.Oni tez ciągle odbierali ludziom z tego co pamietam.Lepszy jest ten co cos daje.Po tym poznać lepszego.

   6. W sumie racja Lilka 🙂 Osobiście też mam jakieś zdanie, jakie się zawiera w stwierdzeniu, co ma być to i będzie, gdzie jedno jest pewne. Będzie ciekawie/j. Tak w tak ogólnie szczególnie 😉 Z tym że nie wiem czy będzie zabawniej 😐

    Ale tak na prawdę chciałam przy kawie podzielić się spostrzeżeniem jakie zaobserwowałam kilka dni temu w jednym z wydań Wiadomości w TV cokolwiek reżimowej.

    Gościu odniósł się do stwierdzenia zdaje się Internautów (WOW jestem InterNautką 😛 ) że głos i dykcja … Pani Ogórek jest w zasadzie identyczna z nowoczesnym cokolwiek polskiej produkcji syntezatorem mowy obecnie zdaje się kupionym przez Apla notabene IVONA na systemach opartych o tak zwaną sztuczną Inteligencję, co myślę nie mija się ogólnie z prawdą w kwestii Pani Ogórek. Ale do rzeczy, czy może do celu chociaż seja 😉 Pan dziennikarz pokazał widzom, na przykładzie syntezy Przykładowej ze strony www IVONA jako ekspert z TV że przecież, przerwy w dykcji się nieco różnią. Na co po prostu papucie mi zjechały. Bo w końcu okazało się, że Pani Ogórek nie jest Androidem, bo ma inny kolor nadkoli :D. Pomijając już fakt, że w Programie IVONA w standardzie jest możliwość ustawiania tych parametrów, jak długość przerw, szybkość, rodzaj interpretacji tekstu i jest IDENTYCZNA do zakresu możliwego do uzyskania, włącznie z emocjami. Syntezator IVONA jakiego sama używam, na również od BUCA głosów, a dla Androida pewnie znalazło by się jeszcze dowolnie wiele ściśle spersonalizowanych w zakresie barwy na przykład. Sam fakt, że próbowali znaleźć różnicę, jest POWALAJĄCY a co najmniej zastanawiający mocno. Przy czym nie oszalałam, ale czy oby na pewno nie powinnam? W każdym razie ktoś się nie bał i mi kawusię wychlipał, więc lecę po kolejną 😛

 2. Nie wiem dlaczego taka jest niechęć do administracji rządowej, fakt jest przerośnięta. Ale z tego co widzę to jest prywatna wojna prowadzącego ze szczególnie znienawidzonym aparatem bezpieczeństwa. No chciałbym zobaczyć Pana Janusza w kraju, gdzie nie ma policji i innych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne. Prowadzący powinien zaznajomić się z obecną sytuacją służb, pewnie nie widział obskurnych komend policji pamiętających czasy wczesnego PRL. Cierpiących policjantów, notorycznie popełniających samobójstwa a jednak wyśmiewanych przez telewizję alternatywną. Policjantów, którzy od 2009 roku nie mieli podwyżek uposażeń, gdyż od tego roku płace w tej sferze są zamrożone. Podejrzewam, że za wspomnianym przez prowadzącego wzrostem stoi wzrost uposażeń administracji -samych posłów czy innych tego typu osobników, a nie policjantów, czy pracowników samorządów, starostw powiatowych gdzie jak już wspomniałem od 2009 roku płace są zamrożone.

 3. No i jeszcze ciekawy wniosek, że wszyscy ci pracownicy administracji stoją za wysokim poparciem dla aparatu rządzącego. No nie wiem ale z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że 90 procent znanych mi osobiście pracowników administracji i ich rodzin jest przeciwko obecnemu rządowi i na pewno w zbliżających się wyborach tak prezydenckich czy do sejmu opowiedzą się za inną opcją polityczną. Pewnie prowadzący nie wie też, że akurat dolnośląski związek zawodowy policjantów ogłosił spór zbiorowy z obecną władzą. Ale to pewnie umknęło prowadzącemu w szumie medialnym.

  1. Miałem okazję przyjrzeć się kilku zmianom w obozie rządzącym i skutkom dla pracowników w kilku firmach.
   Te zmiany to SLD na AWS , AWS na SLD, SLD na PIS, PIS na PO
   Najpierw lecieli prezesi, dyrektorzy czyli wyższa kadra zarządzająca.
   Potem nowi Prezesi, dyrektorzy zmieniali kierowników.
   Potem Kierownicy „czyścili swoje zespoły… aż do sprzątaczki.
   Potem przyszła kolej na firmy kooperujące (w tym na mnie) też zmienili.
   Potem przyszła kolej na preferowanych dostawców.
   Potem kolej na zmianę kierunku zleceń na różne opracowania firm zewnętrznych..
   Tak było za każdym razem .
   Wszyscy aktualnie przy korycie oraz cała ta piramida zależności od nich rękami i nogami głosują wraz z rodzinami za utrzymaniem się władzy (układów, kasy, dochodów, pozycji) .

   Przeszedłem to kilka razy to wiem.

  2. No to i wiesz skąd są rozszerzone samobójstwa w sektorze wykonawczym? … 😉

   Huragan 😛

 4. Wybory blisko trzeba podejmować decyzje o przyszłości Polski.

  Mafia się boi bo prawdziwe ale utajnione wyniki sondaży pokazują całkiem inny obraz preferencji Polaków niż to jest lansowane codziennie przez mafijne media. Ten strach widać w mediach mafijnych.

  Mafia potrzebuje jakiegoś ostrego dyskredytującego ataku na Magdalenę Ogórek.
  Już nie wystarczą rynsztokowe ataki w mafijnych mediach.
  Muszą wkroczyć służby specjalne mafii ze specjalnym programem dyskredytacji kandydatki stanowiącej największe zagrożenie dla kandydatów mafii (Bronka i Dudka).
  Taki atak niebawem nastąpi (jak kiedyś na Tymińskiego … pamiętacie ?)

  Toczy się szeroka kampania (niby opozycyjna) za bojkotem wyborów a to jest korzystne dla mafii. Zwolennicy mafii (PO i PIS oraz ich rodziny) pójdą do wyborów i wybiorą swoich a przy małej frekwencji będą mieli dobre wyniki bez fałszowania wyborów (i o to walczy mafia nawołując do bojkotu wyborów).

  Tych wyborów nie wolno bojkotować. Naród Polski ma ogromną przewagę ilościową nad mafią razem z jej sługusami. Trzeba tylko iść do wyborów i głosować na kandydatów prawdziwie anty systemowych i zdrowych na umyśle.
  Udawani anty systemowcy to np Korwin czy Palikot (Korwin chce systemu jeszcze bardziej liberalnego i jest ukorzeniony mafijnie – Korwin to jego pseudonim a nie nazwisko rodowe, Palikot zmienia poglądy jak rękawiczki to klown, pajac polityczny a w istocie liberał).
  Jest i kandydat o widocznych odchyłach psychicznych (poglądy i mimika twarzy) który chce Monarchii pod panowaniem Chrystusa Króla. To nijaki Braun, zwolennik Watykanu w najskrajniejszej, absurdalnej wręcz patologicznej formie.

  Oglądałem wczoraj Jacka Wilka w TV. To liberał ale mówił racjonalnie (pokłócił się z Korwinem).

  Ja zagłosuję na Magdalenę Ogórek która przebija intelektem, profesjonalizmem, kulturą i naturalnie programem politycznym wszystkich pozostałych kandydatów.
  Do tego ma zaplecze w postaci SLD (wbrew temu co próbują wam wmówić mafijne media) ale jest niezależna i jest w stanie zbudować sobie zaplecze z przedstawicieli wszystkich Polskich racjonalnych nurtów politycznych.
  Magdalena Ogórek NIE jest kandydatką partyjną i tym się też różni od Bronka, Dutka i lalusia z PSLu.

  Czas decyzji nadchodzi. Trzeba podjąć decyzję i PÓJŚĆ DO WYBORÓW.
  Tak twierdzi Oscar który od wielu lat do wyborów nie chodzi bo nie miał na kogo głosować (wszyscy kandydaci to mafia w różnych czapeczkach lub nie liczący się plankton nieznanego pochodzenia).

  Teraz Oscar ma na kogo głosować
  A mafia jest słabsza niż zwykle (bo się nieustannie kompromituje i grabi bez opamiętania).
  A naród dostał mocno w d… od mafii i już trochę zmądrzał.
  Pojawiły się przesłanki że istnieje realna szansa zmiany Polski na lepszą.
  Oby narodowi starczyło mądrości.

  1. Ot, taki działa hasbara .Miele,kadzi,na naród się powołuje,z nim się utożsamia,a łyżkę dziegdziu wrzuci do miodu i ogórka promuje.Czerwony kolor najmilszy.Klasyczne….

   1. I znowu hasbara (styl wypowiedzi to klasyka gatunku).
    Boją się tej M.Ogórek jak diabeł święconej wody.

    Oni nie napiszą wprost kogo popierają i dlaczego oraz dlaczego kogoś nie popierają bo by się zdekonspirowali i skompromitowali.
    Można by bowiem ocenić stronę merytoryczną wypowiedzi.
    Ich zadaniem jest wyłącznie zdyskredytować, skłócić, opluć, insynuować… nic konkretnie … wszystko w oparach pomówień.

   2. He nie widzi że idzie jak po sznurku, bo teraz czas na totalną kpinę, nikt nie beknie bo Toster wygra i wygra 😉

    Kasting.

    Ps. Biedni ludzie, jacy dają się podprogowo prowadzić jak barany. I myślą że coś wybierają. Gdzie też notabene Ci Alter mają prawo żyć świetnie z oddawania głosów / poparcia wedle uznania. Jak głąby bo chodzi o Kapustę marionetkom. Nic nie widzą, jak nie widzą po co Minister Sprawiedliwości podał się do dymisji ……………………..

   3. Dokładnie, Oskar pluje na swój naród,możne nie dostał się na statek kiedy Gomułka robił porządek hihihihihihi

  2. KOGO TO INTERESUJE NA KOGO TY ZAGŁOSUJESZ?
   i TAK MY WOLNI LUDZIE NA CZELE Z JANUSZEM ZAGÓRSKIM
   PRZEJMIEMY WŁADZE HIHIHIHIHIHI

 5. Witam. Moj punkt widzenia-czucia-patrzenia-odbioru i przekazu. 2012-to koniec istnienia kultur oddzielnie!!!!!!!!!! To zarazem poczatek CYWILIZACJI ZIEMIAN!!!!!!! Wolna wola sie skonczyla. Teraz jest WYBOR. Jak/ja/ i /ty/ tego nie zrobim to zrobia to inni.!!!!!!! Taka jest ENERGIA ISTNIENIA i dzialania tu iTERAZ.
  Co /ja/ i /ty/= EMIGRACJA ponad 200 lat daje ok. 40mln.-wszedzie jestesmy!!!!!!!!!!!!!! Zalozmy panstwo /EMIGRACJA-POLONIA-MIGRACJA-itd i tp./
  ZJEDNOCZMY SIE TU I TERAZ dla DOBRA-KORZYSTNEGO /JA/ i/TY/ TYLE ile nam zostalo i naszych DZIECI I WNUKOW nad ODRA i BUGIEM. cdn.

 6. cd. Mamy wybor PRZEWODNIKA!!!!!!!/prezydenta?????/-10.05.2015. 5.05.2015. spotykaja sie nasi wybrancy!!!!!!!! aby sie nam przedstawic ze swymi pomyslami /w duzych telewizorach/ dla DOBRO sobie i mnie i tobie!!!!!!!?????? Dajem pomysla niech dokonaja WYBORU -/WODZA/ wsrod siebie wszak sa swadomi ze konkurencja to PRZEZYTEK . Nastal czas na WYBOR od 1000 lat jednego zdolnego WOJOWNIKA z JAJAMI . Zawra umowy i konsekwentnie ROZLICZAJA!!!!!!!! .Co trzeba DOKONAC?????a potrzeba jak wiemy OD NOWA WSZYSTKO !!!!!!, czy sie podoba czy nie .TO FAKTY SAME PRZEMAWIAJA-NOWY DOM NIE BUDUJE SIE NA STARYM.cdn.

 7. cd. Niech ten przekaz pojdzie do /TY/ i /JA/ = MY i podz prosze 100% z wlasnego WYBORU ZADBAJ O SWOJ TYLEK DOPILUJ /TY/ i /ja/ = MY i ten namaszczony /wybrany z wybranych/ oparty na FAKTACH NIE MANIPULACJACH -FALSZOWANIU NIE STOP .Niech wygra w pierwszej turze DOPILNUJEMY MY 40 milionowa EMIGRACJA-WYGNACY TEJ PIEKNEJ CUDOWNEJ KRAINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Aby FAKTEM OCZYWISTYM SIE STALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy sposobny dobry czas teraz nasi najezdzcy -bracia sasiedzi bawia sie itraktuja jak zabrac nasze resztki -zajmuja sie wojnami i strachami przeszlosci itd. itp. MY POLACY /////////////TY/ i //////JA//// DAMY RADE MAMY ODWAGE MOC I DETERMINACJE ,INTELIGENCJE I JESTESMY MADRYM TU ITERAZ /////MY//// DZIEKUJEMY dziekujemy dziekujemy

 8. Prosze janusza o przedstawienie tych komentarzy KUKIZOWI i tych pomyslow a moze /TY/ masz lepsze to prosze przedstaw !!!!!!!!napisz -dziekuje .Dodam obejrzyj KUKIZ W LONDYNIE-KUKIZ W BIRMINGHAM -KUKIZ W SZKOCJI- KUKIZ W DABLINIE dziekujemy dziekujemy dziekujemy

  1. Janie Piotrze z wyspy krolowej. Widać w Twoich wpisach ogromną fascynację kandydatem Kukizem. Ja dotąd nie interesowałam się nim zbytnio, a co do mnie dotarło na jego temat to nie przekonało mnie do niego. Zatem Janie Piotrze mam ogromną prośbę; czy mógłbyś przedstawić jego zalety, które w Twoim mniemaniu stawiają go ponad innych kandydatów? W czym jest od nich lepszy? Zapraszam również innych zwolenników Kukiza do dyskusji. Zupełnie nie mogę zrozumieć Waszego punktu widzenia.

   1. Brawo mimi.
    Niestety dyskusji nie będzie bo jasnych argumentów brak.
    Tak działa się wtedy gdy się chce zrealizować jakiś cel którego nie powinno się realizować (nie czyste intencje).
    Wtedy dyskusja jest ustawiana, argumenty z z sufitu a głosy przeciwne stłumione. Tak działa mainstream.
    Tutaj w internecie jest trudniej stłumić głosy krytyki więc nie można podjąć naciąganej dyskusji merytorycznej bo trzeźwi to od razu ostro wypunktują.

    Będzie więc takie je jest… jakiś okrzyk, jakieś nieskoordynowane oderwane pojedyncze zdania… nic do czego można by się odnieść.

    Znam te metody. Tak działa mafia.
    Kukiz to chyba mafijny przebieraniec.
    Gada też jakoś dziwnie, niespójnie, nie logicznie, jest jakiś spięty, nerwowy. No i kompletnie bez przygotowania merytorycznego (wykształcenie).

 9. KORWIN ZALOZYL NOWA PARTIE – KORWIN. W KNP MA JEDYNIE CZLONKOSTWO HONOROWE, CZY JAKOS TAK..

  A CO W TYM ZLEGO, ZE KTOS MA POGLADY PRAWICOWE CZY LEWICOWE ? NO JAKIES POGLADY TRZEBA MIEC. CO TO ZA KANDYDAT BEZ POGLADOW I PROGRAMU ?

  KUKIZ NIE WIEM JAKIE MA POGLADY… GADA TYLKO O TYCH JOWACH, WYGLADA NA TO, ZE NIEWIELE CHCE ZMIENIC.

 10. STOP NWO-29/04/2015-zobacz sobie /TY/-POLKO i POLAKU -CO robi -bezczynne oczekiwanie i jak cwaniaki dobieraja sie i zabieraja naszym braciom i siostrom???????!!!!!!!www.bgoczynski.worpress.com i http://www.bogdaangoczynski.nowyekran.pl ????????!!!!!!! czy takim scenom i poczynaniom dajesz poparcie??????? CZY MASZ /TY/ -zamiar nadal czekac na cuda nad wisla?????

  1. Mam nieodparte wrażenie że wpisy „piotra z wyspy krolowej” nie przekazują żadnej informacji, żadnej myśli, żadnej tezy a służą wyłącznie zniechęceniu do czytania dyskusji, zaśmiecaniu forum.
   Cała długa seria wpisów pozbawionych treści do której nie można się odnieść (bo nie zawierają żadnej treści) to klasyczny trolling.

   Stawiam tezę że forum dyskusyjne stało się przedmiotem ataku „hasbary” która próbuje zdezorganizować, zagłuszyć, sprowadzić na boczne tory dyskusję „wyborczą”.

 11. W komentarzu do dyskusji…ile nasz kraj znaczy w obecnym świecie ? No może tyle co np. Bangladesz (nie obrażając tego państwa) – http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iii-rp-zupelnie-nic-nie-znaczy-w-swiecie-2015-04
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-w-polsce-jest-planowany-koszerny-przewrot-2015-04
  http://www.bibula.com/?p=2789. Jeśli natomiast chodzi o M.Ogórek. Czy ktoś przed wyborami słyszał o takim polityku?Ta osoba jest w stanie przekonać do siebie chyba wyłącznie tych, którzy ją desygnowali na to stanowisko z sobie tylko wiadomych powodów, bo przecież nie dlatego, że może je wygrać. Poza tym z tej formacji już mieliśmy przez dwie kadencje prezydenta, który „bardzo zasłużył się wzmocnieniu Polski i jej wizerunku w świecie”, jak też „budowaniu silnej polskiej gospodarki”, oddając suwerenność banku polskiego pod zarząd koszernych, „walcząc z polskim-tfu- antysemityzmem” i „niszcząc alkaidę” na naszym terytorium.Mają „tyle za paznokciami” że szkoda pisać.

  1. No strasznie naciągane, strasznie. To już nie omyłka to wręcz zła wola.

   Spróbuje wyprostować.
   Kwaśniewski bo o nim mowa.
   Utożsamianie Kwaśniewskiego z lewicą i przypisywanie lewicy skutków zdrady Kwaśniewskiego to grube nadużycie.
   Kwaśniewski i jego otoczenie to liberalna V kolumna żydowska w lewicy z której lewica się oczyściła (Kwaśniewski, Kalisz, Borowski, Cimoszewicz, i pomniejsi).
   Zostali już dawno zdemaskowani i znaleźli się poza SLD.
   Kwaśniewski jako prezydent poparł zbrodnicze reformy Buzka i Balcerowicza (AWS).
   Kwaśniewski jako prezydent razem z PO i PIS zniszczył, sparaliżował wetami reformy Millera (Kołodki),
   Kwaśniewski czynnie uczestniczył w prowokacji przeciw Millerowi (prowokacja Rywina).
   W tej sytuacji mówienie że Kwaśniewski to lewica to już nie jest głupota to zła wola.

   Argumenty przeciw Magdalenie Ogórek jeszcze bardzie zadziwiają.
   Że nieznana ? Że dostała poparcie od lewicy Millera ?
   A gdzie uwagi o programie M.Ogórek, o kwalifikacjach, o osobowości, o kulturze osobistej, o zrównoważonym nie ekstremistycznych poglądach ?

   To wszystko prowadzi do jednego wniosku.
   „aka” doskonale wpasowuje się w rolę „hasbary”, podobnie jak jedna dziennikarka Korwin.. coś tam o której za chwilę (dostała bana w FB i się denerwuje) która też atakuje M.Ogórek argumentami z poziomu magla (pisałem o tym wczoraj).
   Tutaj zwierzenia tej „dziennikarki” po banie na FB (wiemy że FB jest koszerny)

   http://wiadomosci.onet.pl/no-i-jest-kara-za-blondzie/mwzhs5

   Proponuje poczytać komentarze internautów pod artykułem.

   Jak widać walka wyborcza się zaostrza.

 12. Nie oglądałam Alternews’a i nie wiem czy to na temat…Co powiecie o Demokracji Bezpośredniej i p.Tanajno? dla mnie jest OK .pozdrawiam

  1. Jak już chcemy się bawić w wybory to nie może być takiego rozdrobnienia. To w ogóle skandal, ze niby opozycyjni kandydaci, nie potrafili się dogadać i wybrać spośród siebie jednego, jedynego który byłby za JOW-ami. JOW-y może by coś dały… Patrząc na to wszystko obiektywnie, jaki naród taka władza i taki burdel.. sorry… scheda po pańszczyźnie, kody ofiar. Rozglądam się wokół, każdy marudzi, każdy narzeka, każdy krytykuje (a w necie to już w ogóle anonimowo haha) i kurcze nikt nic nie robi, degrengolada totalna.. To jak Titanic :-)))) chyba pora na ewakuację 😀 tylko gdzie?

   1. Niby „dobrze gadasz „ale co oprócz „bla, bla, bla proponujesz ? Ja tylko rzuciłam hasło :Demokracja Bezpośrednia i p.Tanajno …Dla mnie najbardziej rozsądny wybór w „palecie „… Co mam w sobie zmienić? Mówiąc o sobie mam na myśli WSZYSTKO i WSZYSTKICH…serdecznie pozdrawiam

 13. Oto program Kucypa
  1 za samo wspomnienie o pieniądzach tydzień siedzenia na drzewie.
  2wykopac morze pośrodku Polski
  4.Wybudować piramidy aby król Qucyp mógł mieć kontakt z wszechświatem a poddani słonce cały rok.
  5.Przywrócić jedzenie granów które poszerzają percepcje.
  6.JEDZENIE, PLACÓWKI MEDYCZNE I SZKOŁY tylko w razie nagłej potrzeby dla ludzi wciąż zacofanych nie potrafiących kreować własnym Umysłem.
  7Respect dla zwierał dla jednostek nie potrafiących obyć się bez jedzenia mięsa.
  8.Wprowadzenie technologi pozwalającej podróżowanie samodzielne miedzy planetami/

Comments are closed.