Alternews – 29.05.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

21 thoughts on “Alternews – 29.05.2014

  1. niekoniecznie więcej

   za chwilę urodzi dzieci, którym wpajać będzie rodzinne tradycje nazywania zdrajcami kogo tam popadnie. Marysi z Gorzowa (to już funkcjonujący określnik!) dedykuję słowa Brodskiego:

   Człowiek wolny różni się od człowieka zniewolonego właśnie tym, że w wypadku katastrofy, niepowodzenia, klęski, nigdy nie obwinia okoliczności, kogoś innego, władzy – on obwinia samego siebie. Człowiek zniewolony zawsze uważa, że ktoś inny winien temu co się stało.

   pozdrawiam

   1. O ile Marysia nie robi tego co zrobiła z powodów ‚parcia na szkło’ (czego wykluczyć się nie da, obejrzałem więcej materiałów-nagrań z nią i zachodzi cień takiego prawdopodobieństwa) , rozgłosu skoncentrowanego na siebie, to nie ma w tym co mówi jakiegoś zacietrzewienia, zafiksowania na przekonaniach. Raczej zależy jej na gołej prawdzie (politycznej) która ciągnie się za tym politykiem.
    Owszem, jej przekonania polityczne to wychowanie rodzinne, ale równie dobrze można być zindoktrynowanym politycznie w sensie: Donald T. jest aniołem a PO zielonym rajem. Więc z dwojga….wybieram stronę Marysi (osobiście nie mam do tego polityka nic więcej czego nie można nie mieć do ogółu, większości polityków, każdy coś za sobą ciągnie)

 1. Wybory na Ukrainie były sfałszowane żeby Poroszenko przeszedł w pierwszej turze.

 2. Za zniknięciem malezyjskiego boeinga stoi ta sama organizacja, o której mówił Kennedy że tworzy ogólnoświatowy spisek i przez którą zginął. Niedługo temat przycichnie i ludzie zapomną.

 3. Moze dlatego rezygnują z gazu łupkowego bo za kazdym razem bedą ciezkie przeprawy przez lokalna ludnosc ktora bedzie protestowala.
  To nie sa Stany gdzie sa setki kilometrow niezaludnionych terenów i nikt sie nie burzy,poza pojedynczymi ludzmi ktorzy sa w poblizu.

  Rosja faktycznie powinna wiedziec co z tym samolotem 777 jak i inne kraje ,ale jak zaczną wyciagac na siebie nawzajem jakieś skrywane
  tajemnice to sie zacznie pewnie niekonczaca sie wojna informacyjna.Chyba ne chcą jej narazie.
  Rosja nie chce nowego porzadku swiata ale chce stary porzadek swiata zatrzymać,gdzie wladze maja ci co sobie uzurpuja prawo do zarabiania z bogactw i zasobow ziemii.
  Dzieki temu utrzymuja sie u wladzy.Ale jesli by w tym momencie zmienili podejscie oddajać wladze i energie w rece ludzi to chyba nie obronili by sie przed ekspansją nwo z zachodu.

  1. „niekonczaca sie wojna informacyjna.Chyba ne chcą jej narazie.”
   – – To byłoby dla Nich „wzajemne” samobójstwo. Może im zależeć (ewentualnie wspólnie) na depopulacji populacji, ale nie wyniszczaniu wzajemnym siebie samych (SS-służb specjalnych na usługach bildberbergów )
   Ten szczyt szczebli władzy jest nazbyt inteligentny na to. Ten biznes polega na dojeniu stada przy podziale wpływów pastwiska (tort jest niekończąco się duży: duża planeta i nad-populacja) a nie skoczeniu sobie do gardeł owczarka i rotwailera, i zdemaskowaniu się.
   Jak to piękni działa:
   Obama ,niby przybędzie do Polski na obchody 25 l. „wolności” (tuszować zdradę Okrągłego Stołu) ale ma to w de. Wykorzysta polski zaścianek dla innego celu…
   „niespodziewane spotkanie” 🙂 Kto rządzi mediami?! Jak to wszystko jest inteligentnie ukartowywane… Zgroza i szok
   http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-barack-obama-spotka-sie-w-warszawie-z-prezydentem-elektem-uk,nId,1434796

 4. nie podoba mi sie ten bitcoin… niepokja potezne (tajemnicze) sily za nim stojace…

  1. Tak samo odczuwam jak p. Andrzej. Wirtualna moneta, wirtualny świat, wirtualni ludzie później czy też pół-roboty? Definitywnie testują ideę w Polsce. A jaka będzie reakcja? Już rozgrywa się przed naszymi oczami.

 5. „Bruksela w szoku po wyniku Korwin-Mikkego. Barroso: Konieczny jest specjalny szczyt unijny. …Jak wyjaśnił Barroso, Korwin-Mikke stanowi obecnie największe zagrożenie dla porządku politycznego nie tylko w Parlamencie Europejskim.”

  1. to tylko info w ASZ dziennik.” Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone” ale czy na pewno?

   1. Raczej na pewno, akurat ten tak.
    Barroso nie zwracałby uwagi opinii publicznej na takie sprawy, na ewentualny problem, mają już w PE takich jak Korwin

  2. Rosyjskie oddzialy w ameryce ,(wiadomosc od ludzi , ktorzy je widzieli ) mowiace swietnie po angielsku 🙂 Czas na N W KINDOM .
   Chyba musimy sobie dac spokoj z tym , ze Putin jest zapora dla NW Kindom.Zabiora bron amerykanom a jak nie beda chcieli dac to wsadza do pobudowanych Fema potem zabiora sie za reszte krajow , zeby wprowadzic martial law , pojdzie to szybko . Jest tylko pytanie . Dlaczego tyle akcji ujajenia ludzi na swiecie ?
   Korvin Mike wystraszyl Eu ktos tutaj pisze .
   A my Polacy powinnismy sie zabrac za celestynskie krolestwo w centrum naszego kosmosu Ziemi energetycznie wspolpracowac z nim zeby nie bylo nastepnego zalania jej .
   Az mi ulzylo jak to napisalam .

 6. Pan Janusz Zagórski uważa,że na pieniądzu zna się najlepiej i niedopuszczalnie promuje bitcoina.Mógłby to robić,ale nie w tym przypadku ,bo niby reprezentuje środowisko.Alternatywność jest dla Janusza wystarczającym powodem do promocji.Podejrzewam,że promował by zdrowe masło z kory drzewnej zagęszczane medytacyjnie-alternatywa dla masła krowięcego-słuszna i humanitarna.Wszystkożerność alternatywna.

  1. Sylwester opanuj się ,nie lubisz bitcoina ? ja tez ,dlaczego Januszowi coś tam przyklejasz ? chcesz smażyć wszystko na jednym stosie, Janusza, bitcoina alternatywę, znam wasze metody , ktoś kto to przeczyta ma 3 w jednym ,najpierw udowodnij ze bitcon to Be ,,itd .

Comments are closed.