Alternews – 29.05.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

35 thoughts on “Alternews – 29.05.2017

  1. A kto tak maluje????Ulice i nie tylko powinny nosić nazwy NATURY np Burzowa,Słoneczna,Pastelowa a nie szpiegów,pijaków,łotrów, tak jak to w zwyczaju polskim jest.Rada regencyjna została utworzona przez zaborców a Piłsudskiemu zaoferowano prace.No kto by nie skorzystał siedząc w wiezieniu???? Wybory był tylko 1 ,albo pracujesz dla nas albo gnić we wiezieniu. Piłsudski skorzystał z pierwszego, ot i mata bohatera a i główne altarie w miastach. hhihhihhihhihi

   1. Europa zachodnie to kraje tradycyjnie kolonialne.
    Ich bogactwo powstawało z grabieży innych terytoriów.
    Innymi słowy to kraje gdzie tradycja, kult bandytyzmu międzynarodowego trwa od setek lat.
    Europa wschodnia i dalej Rosja są postrzegane jako terytoria do skolonizowania (dzisiaj mamy kolonizację gospodarczą), do ograbiania… wyzyskiwania… w najszerszym tego słowa znaczeniu.

    W kontekście Polski były to zabory, potem Hitler „stabilizował Polskę i wysysał jej zasoby,
    w PRLu Polska była najbardziej suwerenna od czasów przed zaborowych i budowała własną gospodarkę w szerokim zakresie (okres Gierka) … a po 89r r Solidaruchy oddały ponownie Polskę w łapy międzynarodowych bandytów i Polska znowu stała się łupioną bezlitośnie kolonią. Kolonizatorzy natychmiast przejęli z pól darmo (za sprawą podstawionych zdrajców) to co było wartościowe w Polskiej gospodarce a resztę zaorali brutalnie. Natychmiast też wprowadzono reformę szkolnictwa która znacznie obniżała poziom edukacji Polaków czynić z nich tanią siłę roboczą dla kolonizatora.
    Dokładnie ten sam program realizował Hitler tylko bardziej „bezpośrednimi” i brutalnymi metodami.
    Gołym okiem widać Europę dwóch prędkości jak za Hitlera gdzie ta gorsza, uboższa Europa pracowała i nadal pracuje na bogactwo tej Bogatszej Europy.

    Ci co oddali Polskę bandytom z zachodu powinni ponieść stosowane kary za zdradę główną Narodu Polskiego.

    Powinno się wprowadzić prostą zasadę stosowaną w Chinach od samego początku zmian gospodarczych.
    „Chcesz zarabiać w Polsce na Polskim rynku na Polskiej sile roboczej, na polskich specjalistach .. to.. zapraszamy do udziały w Polskich firmach z kapitałem zagranicznym ale z Polską złotą akcją.
    Wszystkie hipermarkety powinni być obowiązkowo Polskie w 51% a reszta to może być zagranica… itd
    W sieciach handlowych obowiązkowo wydzielona powierzchnia na produkty wytworzone w Polsce. Sieci handlowe nie mogą być dystrybutorami firm zagranicznych niszcząc w ten sposób produkcję w Polsce.

    To fundamentalna zasada wzajemnych korzyści.
    Solidaruchy po przejęciu władzy w Polsce zdradziły naród Polski na gigantyczną skale.
    Dzisiaj PIS próbuje odkręcać skutki tej zdrady a PO dalej chce pogłębiać zdradę narodową.
    Solidaruchy się spolaryzowały na być może byłych zdrajców i tych którzy w zdradzie widzą niezmiennie swoja świetlaną przyszłość (stołki, władza, pieniądze…).

    Problem w tym że ktoś kto przestaje gwałcić własny naród nie staje się z automatu niewiniątkiem.. zdrada raz dokonana pozostaje nadal ciężkim przestępstwem wobec narodu.

 1. Gdyby jeszcze ktoś nie kojarzył.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201705315569136-Sputnik-Afganistan-zamach-terrorystyczny/
  Zamach przed ambasadą Niemiecką.
  Co Niemcy zawiniły „terrorystom” ?
  Oj zawiniły i to mocno na szczycie G7 Merkel nie chciała współpracować z Trampem i odwrotnie. Dyplomatycznie Merkel pokazała asertywność, Tramp też.
  Ale natychmiast został uruchomiony stosowny do „niestosownego” zachowania Merkel
  przekaz na innej płaszczyźnie.
  Czy widać teraz czyim narzędziem są terroryści ?

  To widać gołym okiem już od lat… wystarczy tylko przestać słuchać innego narzędzia tego samego globalnego bandyty czyli mediów mainstream,owych.

  Syryjczycy wprost twierdzą i pokazują dowody wspierania terrorystów przez tzw zachód (zaopatrzenie wojskowe, szkolenia wojskowe, współpraca militarna w zakresie wywiadu satelitarnego i każdego innego….wspólne, skoordynowane akcje z oddziałami specjalnymi NATO…

  Terroryści i najemnicy (to jedno i to samo , identyczne metody działania) to bardzo użyteczne narzędzie w ręku globalnego bandyty.
  Przekładając to na biznes .. terroryści to odpowiednik najemnego cyngla który na zlecenie „biznesmena” poprawia biznesmenowi „warunki prowadzenia biznesu”.

  Odstrzelenie cyngla (jakiejś bandy terrorystów” niczego nie zmienia…
  trzeba zlikwidować zamawiającego… wtedy terroryzm natychmiast zniknie.
  A kto „zamawia” powszechnie wiadomo. Jest tylko kilka adresów.

  1. Oni maja w glowach szkodliwy program.Nie mozna zapraszac do domu ludzi z takim programem.Okazujesz im goscine a oni przychodzą wyżrą jedzenie ,zabiorą ci kase ,na koniec pobiją w podziece i nazwa psem.takiego programu zaden Słowianin nie ma ,zaden Europejczyk czegos takiego nie ma w glowie i miec nie bedzie.
   jak idziesz w goscine to okazujesz szacunek temu co ci cos daje nawet nie musisz go lubic ale podziekujesz mu za to.to sie nazywa wdziecznosc.Ludzie ze szkodliwym programem maja chyba wykasowany plik o nazwie „wdziecznosc”,nie maja tez „szacunku”.Szacunek jest do brata a do siostry juz nie ma ,albo dziala gdzies w tle.Ktos im te dobre pliki skutecznie wykasował.

   1. Dobre „szkodliwy program” a ten program to kultura narodowa, religia, edukacja, wychowanie w rodzinie.
    Ludzie są w pewnym sensie robotami które można zaprogramować i się programuje. Polaków od 25 lat się programuje na potęgę w kwestii nienawiści do Rosji.. i miłości do koszernego zachodu i jego zboczonych idei oraz tradycyjnie do bezwarunkowego katolickiego wasalizmu wobec Watykanu.
    I tak zaprogramowane „osobniki” rządzą Polską od 25 lat.

    Co do „programu” arabów i żydów to dla nich Europa to ziemia niczyja, terytoria do zdobycia i już w znacznej części zdobyte.
    Tu można grabić rabować gwałcić tylko trzeba uważać na tubylców którym to się nie podoba.
    Europejczycy dla nich są jak kiedyś Indianie dla Amerykanów
    niby mieli swoje prawa i zasady ale kto by je szanował gdy w grę wchodzą jakieś zasoby które można im odebrać po dobroci przy pomocy paciorków albo siła wyrzynając ich jako „terrorystów”.

    Są niestety narody na poziomie rozwoju średniowiecznych lub wcześniejszych plemion dla których świat jest nieskończony i cały do „zdobycia” i obrabowania. Kultury które od wieków żyły i żyją z rabunki innych narodów. to „kultura”, „program”, „ideologia” tzw zachodu.

    A „nasi” czyli ichnia V kolumna w Polsce zdradziła naród Polski i pozwoliła grabieżcom na nieograniczona grabież Narodu Polskiego, jego zasobów za cenę własnych karier i apanaży.
    Wystarczy popatrzeć, przeanalizować kariery i korzyści które uzyskiwali zdrajcy oddający Polskę na łaskę grabieżców.

 2. „Aleksander Jabłonowski napadnięty przez Obóz Narodowo Radykalny i Młodzież Wszechpolską ” https://www.youtube.com/watch?v=a-Y7sOeGeT4 Atak na pseudo pseudo udających NARÓD , pamiętajcie rże to wyrezyserowane obce kukły OBCONARODOWCY pasuje „Aleksander Jabłonowski – Rzecznik MW Mateusz Pławski mi groził, a Młodzież Wszechpolska… ” https://www.youtube.com/watch?v=eZptx7WOobg ” Aleksander Jabłonowski – Młodzież Wszechpolska to złodzieje i pseudokatolicy! Marzoch, Pławski! ” https://www.youtube.com/watch?v=kN8fPg6sypI

 3. Tu o pewnie oddolnej, spontanicznej „przyjaźni” Banderowsko-Polskiej.
  http://polmedia.pl/spalono-polska-szkole-w-mosciskach/

  Bo wiemy z mediów i licznych oficjalnych wystąpień że „góry” Banderowskie i Polskie kochają się niezwykle intensywnie by nie powiedzieć obleśnie, niesmacznie… że aż rzygać się narodowi Polskiemu chce jak to ogląda.
  Nie jedyna to przyjaźń rządzących solidaruchów od której narodowi chce się w całkowicie uzasadniony sposób, rzygać.

 4. Fantastyczny tekst o historii Słowian.
  http://krysztalowywszechswiat.blogspot.com/2017/05/chimera-z-arezzo.html
  Autor całej serii podobnych tekstów jest dla mnie geniuszem i bohaterem narodów Słowiańskich, on odkłamuje historię którą zakłamywali od 1000 lat chrześcijańscy okupanci.
  Dzisiejsze rządy PIS to całkowity serwilizm wobec tych okupantów.. to zdrada narodów słowiańskich, kultury Słowian… dobrze że jeszcze nie zabraniają posługiwania się językiem Słowian.

 5. Piłsudski miał ten sam problem co Bolek. Też musiał likwidować „ślady”
  Poniżej ciekawy artykuł na ten temat.
  http://niezlomni.com/jedna-z-najwiekszych-zagadek-kryminalnych-ii-rp-general-wlodzimierz-zagorski-zamordowany-bo-posiadal-materialy-obciazajace-jozefa-pilsudskiego/
  To nie jedyna zbrodnia Piłsudskiego… ale o tym czy zdrada jest zbrodnią czy „bohaterstwem” decyduje interes tego na rzecz którego zdradzamy.
  Podobnie jest z Kuklińskim, z wyklętymi… z Bolkiem, Balcerowiczem…to wszystko bohaterowie dla tych co Polskę zniewolili, złupili i łupią nadal.

  Ciekawe że PIS Bolka tropi, ściga, a Piłsudskiego nie.
  Zbrodnia na Zagórskim wymaga wyjaśnienia a IPN niczego nie robi.
  Widać skrajny relatywizm moralny.

  1. No to jak żeście się k……. dogadali ????Solidaruchy miały okradać naród a wy co ????nawet śladów nie chciało wam się zatrzeć.????
   ćwierkały jaskółki ze chu….e są spółki hihihihihihi

 6. Nie ma z czego się cieszyć.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-skomentowal-wybor-polski-na-niestalego-czlonka-rady-bezpieczenstwa-onz/08qpcvg

  W Radzie Bezpieczeństwa ONZ , tak jak w ideologii Talmudu są tylko dwie opcje.
  Są głosy Izraela i głosy reszty gojów czyli krajów niezależnych od Izraela..
  Głosy Izraela to np głos Polski, Niemiecki, Francuski…głos Arabii Saudyjskiej…i wiele wiele innych do niedawna głos USA na czele ale teraz z Trampem nic nie wiadomo mimo wiernopoddańczych ale wymuszonych, deklaracji.
  RB ONZ to żydowski folwark ich marionetki rozdają tam karty a „niezrzeszeni” w koszernym kibucu mają małe szanse na sukces w głosowaniach.
  Tak działa koszerna demokracja. Show dla gojów a pod spodem twardy bezwzględny zamordyzm w interesie „narodu wybranego” ustalili sobie że Bóg ich wybrał i w ten sposób zainstalowali się ponad resztę ludzkości czyli ponad Gojów.
  Oni zawsze budowali na kłamstwie to taka kultura gdzie kłamstwo to nie grzech to „narzędzie” podobnie jak przekupstwo, zdrada… Szerzej to kultura bliskowschodnich plemion Arabowie też to mają.

  1. dodam .. Polska w RB ONZ zamieniła Ukrainę czyli Banderland.
   Innymi słowy jedna marionetka została zastąpiona przez inną marionetkę ale obie marionetki są „reżyserowane” prze tego samego globalnego „reżysera”.
   W sumie nic się nie zmieniło. A w Polsce marionetki się wycieszają i wciskają gawiedzi jaki to wielki sukces … że Pan globalny reżyser wybrał ich na swoją marionetkę w ONZ.

 7. Jak sfinansować media publiczne ?
  Media publiczne z misją niestety głównie polityczną a powinno być z misją informacyjną, narodową, kulturową, językową, edukacyjną, poznawczą, rozrywkową oraz kontrolną dziennikarską w stosunku do tego co się dzieje w Polsce (niesprawiedliwości, przekręty, oszustwa..).
  Media publiczne powinny udostępnić obywatelom niecenzurowany (ale tłumaczony) przekaz innych mediów Narodowych nadających w różnych krajach. Obywatel powinien wiedzieć czym karmią swoich obywateli inne kraje (USA, Francja, Niemcy, W.Brytania, Chiny, Japonia, Rosja, Białoruś, Czechy…Ukraina…Izrael, Arabia Saudyjska, Iran.. czyli główni gracze na arenie światowej oraz bliscy sąsiedzi). Dostęp do takich informacji dałby obywatelowi przegląd sytuacji na świecie do samodzielnej oceny. (np główne dzienniki tłumaczone z jednodniowym opóźnieniem oraz wybrane kluczowe dyskusje telewizyjne głównie w zakresie kluczowych problemów świata).

  Media prywatne mają zwykle dwa cele pierwszy polityczny, propagandowy a drugi komercyjny. Te media zwykle są w rękach zagranicy.

  Moi zdaniem na media prywatne działające na terenie Polski powinno się nałożyć podatek (akcyzę) finansujący media Publiczne. W ten sposób Państwo by wyrównywało siły propagandy Polskiej i obcej często wrogiej Polsce.

  To Michnik i podobni powinni finansować Polskie media publiczne.
  Ale tylko finansować a nie mieć nic wspólnego z ich programem.

  Suwerenność kraju to w dużej mierze suwerenny przekaz polityczny do obywateli.
  To nie obywatele powinni płacić za suwerenność kraju ale wrogowie tej suwerenności.
  To mechanizm sprzężenia zwrotnego. Im silniejsza jest obca propaganda w Polsce tym zasobniejsze finansowo są media publiczne i tym samem mocniejsze w sensie medialnym. Państwo również powinno zasilać media publiczne np poprzez zakaz dla firm państwowych reklam w mediach niepublicznych na terenie Polski.
  Również reklamy dla firm prywatnych Polskich i zagranicznych powinny być cenowo konkurencyjne z zagraniczną konkurencją.
  Jednym słowem rynek reklam powinien też powinien finansować media publiczne.
  (a może reklamuj gdzie chcesz ale od każdej reklamy 50% trafia do Państwa na cele mediów publicznych )

  1. Włodek Czarzasty
   20 godzin temu

   — MYŚMY ICH KURWA POKONALI –

   Frasyniuk: “31 sierpnia wciąż śpiewamy „Janek Wiśniewski padł”. No padł! Ale w grudniu 1970 roku! W pisowskiej telewizji ciągle o zniewolonym narodzie, o klęsce, o komunistach. Tylko że myśmy ich, kurwa, po-ko-na-li! To nie jest temat na dobry film, równy „żołnierzom wyklętym”?”

   Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li!
   http://telewizjarepublika.pl/czarzasty-do-frasyniuka-wyscie-sie-z-nami-k-przy-okraglym-stole-dogadali,49418.html

   Widzisz Oskar dogadaliście się z Solidaruchami hihihhihihihihihihihi
   Defakto z żydami a teraz plujesz na partnerów okrągłostołowych hihihihihihhihi

   1. p… Hipolicie. Walkę można przegrać na dwa sposoby.
    Pierwszy to obrona do ostatniego żołnierza… to sposób bardzo krwawy w którym przegrany zostaje wyrżnięty odo ostatniego..
    Drugi sposób opisywany w szkołach taktyki czy strategii wojskowej.. to walka aż do czasu gdy widać że nie ma szans na zwycięstwo. Gdy nie ma takich szans to trzeba negocjować rozejm, pokój, poddania na cywilizowanych warunkach.
    I trzeba negocjować jeszcze wtedy gdy wrogowi opłaca się negocjować bo obrońcy mają jeszcze wiele sił.
    Bo później napastnik widząc bezbronność, słabość obrońców już nie zechce negocjować… a może zechcieć zrobić pokazową „jatkę” dla swołoczy.

    Jaruzelski jako wielki strateg i wielki Polak walczył skutecznie ( modelowe i praktycznie bezkrwawe zgniecenie rebelii w ci~gu kilku dni, wojenny…) niestety siły były nierówne przeciwnikiem był globalny bandyta a solidaruchy to tylko lokalni terroryści, lokalne mięso armatnie agentura globalnego bandyty (jak islamiści w Czeczeni, w Libii, Syrii, Jugosławii, Kosowie, czy banderowcy na Ukrainie).
    Jaruzelski nie gadał najemnikami globalnych bandytów ale negocjował poddanie bezpośrednio z globalnymi bandytami (tajne negocjacje z Rockefellerem).
    Potem już tylko realizowano uzgodnienia tych negocjacji.
    Ale to nie Jaruzelski był zwycięzcą to Solidaruchy reprezentowały interesy globalnego bandyty i musiały realizować jego wolę pokojowego przejęcia władzy…. a potem Balcerowicz i Sachs oraz JPII i grabięż zasobów Polski na całego.
    To nie Jaruzelski i nie komuch dyktowały scenariusz tego co się działo to globalny bandyta dyktował a Solidaruchy realizowały jego wolę i miały kompetencje wyłącznie w sprawach drobnych a nie strategicznych. Przegrani czyli „komuchy” nie mieli nic do gadania w sprawie strategicznego rabunku Polski … byli tylko przegranymi którzy chcieli czy nie chcieli musieli przyjąć dyktat wygranego.. Każda próba przeciwstawienia się rabunkowi była likwidowana przez Solidaruchów z PO i z PIS oraz zdrajcę Kwaśniewskiego. (próby Oleksego, Millera, Kołodki..Leppera)
    Wszyscy byli ofiarami brutalnych prowokacji i nagonki ze strony solidaruchów.

    Dowodzenie że to przegrany dyktował warunki wygranemu jest oczywistym idiotyzmem.

 8. Pewnie nie zwróciliście uwagi ale mi wpadło w oko.
  Wczoraj w TV był kawałki z wystąpienia Dudusia w Izraelu.
  Ciekawe było tło które dominowało nad deklarującym wierność izraelitom Dudusiem.
  To tło to powtarzający się wszędzie symbol globu ziemskiego a nad nim dominująca gwiazda Dawida.
  To jednoznaczny przekaz „ideologiczny” gospodarzy Dudusia.
  I ten przekaz jest spójny z tym co robią na świecie a czego się wypierają i udają że to nie oni (terroryzm jako narzędzie do niszczenia krajów i narodów które nie są wasalami syjonistów).
  A Duduś jako przykładny wasa, kadzi im aż do wyrzygania.

 9. http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/138738,polska-w-niebezpieczenstwie Jawne rządy masońskie w Polsce już wkrótce??!!

  Cytaty z Tego Artykułu” „Wygląda na to iż masoneria jest w przededniu całkowitego i jawnego przejęcia władzy w Polsce! W każdej chwili CAŁKOWITA władza w Polsce może być JAWNIE i W ŚWIETLE REFLEKTORÓW (i w ramach PRAWA!!!) bezoporowo scedowana na rzecz masonerii i banksterów!!! Wszystko to stać się może błyskawicznie! Na dniach, tygodniach czy miesiącach, przy całkowitej nieświadomości społeczeństwa polskiego i niezrozumieniu przez polskie społeczeństwo sytuacji w jakiej znajduje się Polska!!! Dodatkowo, grozi nam niewidzialny i niezrozumiały dla zwykłego człowieka (bo nie terytorialny), scenariusz rozbiorowy Polski, który być może właśnie w tej chwili już się realizuje! Chwile grozy przed nami!” „Czy taka koalicja rządów powstała w roku 2015? Ja myślę że tak. Bo pomimo tego że PIS objął władzę, wszystko pozostało po staremu i nikomu z głowy włos nie spadł. Żadni winni ruiny polskiej gospodarki w wyniku transformacji po 1989 roku, nie zostali ukarani. Żadnych rozliczeń ani lustracji nie było i nie ma. Wszystko w myśl zasady: „my nie szkodzimy waszym wy nie szkodzicie naszym.” Żadnych konkretnych pozytywnych rozwiązań dla POLSKICH przedsiębiorców jak nie było tak i nie ma. Polski przedsiębiorca i pracownik dalej haruje jak wół, płącąc ciężki haracz w postaci ZUSu, podczas gdy banki i zagraniczne korporacje kwitną na naszym garbie i za nic mają naszą niedolę!!! Frankowicze dalej harują na banksterów! Obietnice Dudy w kwestii frankowiczów poszły w las!” mimo wszystko i oczywiscie zażarta walka, to pozoracja dla otumanionych gojów moherów i innych idiotów https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A

 10. O tym nie wiedzieliście. A to bardzo poważna sprawa.
  http://jeznach.neon24.pl/post/138746,bron-atomowa-w-europie
  Tyle wrzasku w mediach o bombie atomowej Iranu a atomach Rosji…
  a tu prawda okazuje się być jak zwykle mocna odmienna od jazgotu koszernych mediów.

  Jak widać to USA i za przyzwoleniem USA po cichu zbroi się w broń atomową marionetki USSRaela w oczywistym celu zastraszania lub ataki na tych którzy nie chcą się poddać dominacji USSraela.

  Putin to na pewno wie.. i jego polityka musi uwzględniać te możliwości USSraela i jego stada marionetek w tym Polski.

  Jak widać dla USSraela każda zbrodnia jest dopuszczalna (rozprzestrzenianie broni jądrowej to gigantyczna zbrodnia przeciw ludzkości) gdy tylko prowadzi do korzyści szeroko rozumianych. To przeciwnik bez zasad niezależnie od tego co głoszą jego zakłamane do szpiku kości media.

  A Duduś „całuje” Syjonistom „rączki”… oto i cala prawda o Polsce PIS i PO też czyli o Polsce solidaruchów.

 11. Bardzo ciekawy artykuł o Gierku i o utytłanych kłamstwami „historykach” solidaruchów.
  https://wolnemedia.net/gierek-stworzyl-w-polsce-podwaliny-nowego-jedwabnego-szlaku/

  Tak zakłamanych historyków należy jak najszybciej wyrzucać z zawodu podobnie jak dziennikarzy i polityków. (oczyścić trzeba wiele środowisk a środowiska zawodowych kłamców przede wszystkim). Nie da się zbudować demokracji na kłamstwach na białych plamach, na oszczerstwach… na głupocie czy na sianiu nienawiści… a taką „demokrację” budują w Polsce od 89r solidaruchy.

  Fundamentalna zasada jest taka.. ten kto cie okłamuje jest twoim wrogiem.
  (nieuzasadnione kadzenie to też kłamstwo, szczególnie niebezpieczne o kłamca wkrada się nasze łaski, sympatie…).

 12. Znalezione w Internecie.
  A pst solidaruchy z PIS i PO Sorosowi buty czyszczą od 8or. Solidaruchy to V kolumna Sorosa w Polsce. Oczywiście większość to pożyteczni idioci (parafialne doły)
  ale doradcy i rządzące marionetki to już w pełni świadome sługusy Sorosa.
  A zdrada świadoma to całkiem inny wymiar kary niż zdrada nieświadoma wynikająca z wrodzonej głupoty czy naiwności (wiara w kłamstwa zawodowych, profesjonalnych, szkolonych, świetnie opłacanych… kłamców).


  OT –
  George Soros: Bój o wspólną Europę
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/george-soros-boj-o-wspolna-europe/sx5cwvy

  Polecam komentarze –
  ~dsfsdffds : A cóż to… Hochsztapler giełdowy wygłasza mowy niczym prezydent UE? I jeszcze jego przemówienia są w całości tłumaczone na polski? Oj będzie się działo niedługo na świecie…

  ~Polka : Ten sorros to zaglada swiata morderca

  ~ktoś wie? : Dlaczego amerykański zyd wypowiada sie na temat UE?!

  ~Belzebub : Stary capie już nić nie uratuje twoich lewackich projektów,czekam na Ciebie w Piekle.

  ~as : I tu Soros tylko potwierdził podejrzenia Orbana. Tym listem, apelem,manifestem ???? tylko odkrył karty ,że to on stoi za bałaganem w Europie.

  ~Drkj : Soros to wcielenie diabła.

  ~EWCIA : KIEDY TA STARA KANALIA …SOROS …WRESZCIE ZDECHNIE ! Tyle nieszczęscia i ofiar z powodu tego bogatego dziada z długim nosem . Wszystkie te jego fundacje, sracje i inna pomoc …to narzędzia TEGO ZŁODZIEJA do okradania i niszczenia narodów !

  ~cx : Dlaczego ten bandyta nie siedzi?

  ~szef do ~racja bredzisz: najgorszy chazar sługa NWO patron PO i N, właściciel michnika i fundacji batorego .Syf i dno.

  ~iss : Żydowski przestępca walczący o wspólna Europę… Chyba dla dalszych swoich szwindli.

  ~tyle w temacie : Parszywy bydlak planujący dokonanie ludobójstwa na rdzennych Europejczykach, planujący zniszczenie ich kultur, odrębność etnicznej, granic, państwowości i tożsamości. A wszystko to rękoma muślimskiej hołoty i totalitarnej UE. Mam nadzieję, że ten zrakowaciały twór zwany UE zdechnie wkrótce w konwulsjach.

  ~Zacny : Zdechnij wreszcie bandyto!!! Idź w ślady twoich sojuszników, Rockefellera i Brzezinskiego!!!

  ~zdychaj kanalio : Soros czas zdychać. Belzebub już gotuje smołę dla ciebie.

  ~Deckung! : Mało jest bardziej szkodliwych i podłych ludzi, niż chazarski kanciarz György Soros. Miejsce tego szkodnika jest na szubienicy.

  ~wronka : Organizacja charytatywna MOAS (Migrant Offshore Aid Station), która niby „ratuje” migrantów to jedna ze współpracujących z Sorosem organizacja przemytników i powinna być ścigana za to przestępstwo!.. ..
  Soros wynajął obecnie flotę tanich bander, które stworzyły przemyt ludzi z Libii do Włoch.
  Odbierają one imigrantów wprost z wybrzeży Libii.
  Ci nie muszą już płynąć na pontonach przez morze.
  Bezczynność decydentów UE w tej sprawie jest wielce wymowna i skandaliczna!
  Widać, że to działalność celowa!!! Chodzi o sciagnięcie do Europy tak duzej ilości imigrantów muzułmanskich aby islam zniszczył do końca chrześcicjańska Europę różnych narodów i wprowadził tu kalifat ze wszelkimi skutkami dla nas innowierców.

  ~dor : Całe szczęście, że stoi nad grobem, inaczej marny nasz los! Okropny typ i światowy szkodnik! Może szatan da się namówić na NWO w piekle??

  ~marc do ~mordo_ty_moja: to jego ostatnie podrygi i przez to tak szaleje-dostal wiadomosc,ze jego kolega Zybi w smole sie gotuje,i ze globalizacja i niewolnictwo nie sa nagradzane.

  ~Zoltan : Przebżydłe truchło , coś ci nie pasuje ?, odebrać nam wolność i niezależność ci się śniło , predzej zdechniesz , niz to zobaczysz..

  ~Al22 : Cha, cha, cha…. Soros mnie rozwalił. Jak wilk, który mówi do owieczki – nie bój się mała, to wszystko mity, co o mnie mówią, jestem dobroduszny, miły i chcę się tylko z tobą pobawić…

  ~morda : ile ten zdegenerowany dziad będzie jeszcze żył ?

  Lubię
  heavymetal60 , 3 czerwca 2017 at 10:45

Comments are closed.