Alternews – 29.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

7 thoughts on “Alternews – 29.10.2013

 1. No i wlasnie sie stalo? Caly swiat to socjalistyczne gowno. Garstka pedalow robi cuda w europie bez zapytania publu=icznosci. Ale to juz ostatnie momemty ich dzialania. Bo jak wstaniemy z kolan to takiego kopa dostana ze poleca na te swoje planety bardzo szybko. Taki tusk ma juz kolegow w afryce to moze oni go ukryja gdzies w jakiejs jaskini.

 2. do 5-tej …minuty…P.Januszu…bo mie za chwile….strzeli….powiem tak….wszyscy przyjmują to do wiadomości P.Januszu…wiem i rozumiem…nikt nie chce” połozyć „”łba”..wiem i rozumiem….ale P.Januszu….nic…powiadam….nic to nie da…..wszyscy o tym wiedzą ze jest zle i nie dobrze….mamy wszyscy swiadomość złego postepowania Rządów….wiemy to w „Biedronce”…wiemy w pracy…wiemy na ulicy….wiemy u sąsiadów…wiemy w rodzinie…P.Januszu….Drogi Panie….nic tego nie zmieni…nie ma OGÓLNEGO ŚWIATOPOGLĄDU…zagrożenia i konsekwencji…życie dla nas jest najważniejsze i tylko jedno…rodzina,dom…a poza tym co jest..? Czy ktos wie..?..Nikt nie wie…i powiem….nie chce wiedzieć….aaa szkoda….Wielki szacunek P.Januszu za robote jaka Pan robi….aleeee…noooo nie wiem….pozdrawiam…Marek.

 3. „Bo jak wstaniemy z kolan to takiego kopa dostana ze poleca na te swoje planety bardzo szybko”

  A czym my im możemy zagrozić? Swoim niezadowoleniem? Są potężniejsi od nas o lata świetlne! Ja się dziwie że w ogóle dają nam jako tako żyć. Na ich miejscu wcale bym nie prowadził tu żadnej szopki w postaci polityki ale oni widocznie lubią się z nami pobawić.
  Także opanuj się Bob, przestań narzekać, bądź wzorowym obywatelem 😉

 4. Zgadzam się z p. „fenkiem”. Jest nas malutki procent tych którzy postrzegają. Gorsza sprawa jest w tym, że ludzie zgadzają się z tym i dużo ludzi odbiera to jako „karę” lub obwinia się za ten stan rzeczy. Twój gniew jest słuszny: jak może jedna osoba decydować za cały naród???? No ale dobrze, że mamy odważniejszych, którzy poszerzają nam naszą wiedzę i dzielą się tymi spostrzeżeniami. Tego przebudzenia wśród ludzi jeszcze prawie nie ma. Ty tylko „leniwe” ziewania po obudzeniu. 🙂 Pozdrawiam ciepło!

 5. Re:
  Wiemy o wszystkim ale jak chcecie normalności, to se ją zrobta sami, bo my oglądamy kolejny serial. Czyż nie tak?

 6. Bob pisze:
  ‚Bo jak wstaniemy z kolan to takiego kopa dostana ze poleca na te swoje planety bardzo szybko. Taki tusk ma juz kolegow w afryce to moze oni go ukryja gdzies w jakiejs jaskini’

  – – @Bobie, wypalanie…zaczyna się od napalania się…

Comments are closed.