Alternews – 3.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

15 thoughts on “Alternews – 3.02.2015

  1. Czipy
   Gdyby to byl normalny swiat, nie mialbym nic przeciw temu zwyczajowi, skoro ma poprawic komfort zycia. Szwedzi (Szwajcarzy) byc moze zyja w takim spoleczenstwie zbizonym egzystencjalnie do…normalnego. Jednak nigdy do konca nie bedzie to normalny swiat. Na miejscu zaczipowanego Szweda zachodzi potencjalne zagrozenie – i tego bym sie bal – ze kiedys straci reke…w przypadku porwania przez np zorganizowana grupe rabunkowa chcaca dostac sie do sejfu biurowca.
   Drugim, globaistycznym, zagrozeniem, szkoda jest przyklad plynacy od Szwedow do spoleczenstw poddanych juz NWO… Czipowanie spoleczenstw bedzie postepowac „dzieki” takiej Szwecji…przykladu plynacego z gory, ze szczytu dobrobytu i…wzglednej normalnosci ekonomiczno-spolecznej

   1. Dlatego właśnie wsxystko wprowadzają najpierw
    w Szwecji . Pomijając ze ten naród jest ” wytresowany” i
    całkowicie odcięty od rzeczywistości swiata to jest
    jeszcze leniwy i wygodny .TU myślenie boli . Pierwsza zaczipowana kobieta
    jako powód zaczipowana podała ze musiała nosić
    ze sobą duzo kluczy w pracy ( o , jakie to męczące )
    Tu sie głośno nie mowi o chemtrails ( właściwie to ich nie ma , to tylko zwykle trails z samolotów ) . Ślepa i bezkrytyczna wiara w to co usłyszą w radio i tv czyni ich narodem ktorym łatwo jest manipulować i wprowadzać w zycie właśnie najpierw tu wszystkie plany NWO .

 1. Panie Januszu,
  – owe dane statystyczne dot. liczby ludności Polski są niezbyt wiarygodne, gdyż nie ujmują faktu, że ubyło Polsce większości naszych młodych emigrantów zarobkowych, którzy – choć nieobecni w kraju – całe lata figurują zameldowani na stałe w domach (mieszkaniach) rodzinnych w RP, nawet mimo legalizacji swego pobytu (nawet nabycia obywatelstwa) w krajach zatrudnienia.

 2. Ekipa Kopacz.
  Tam się zaroiło od przedstawicieli mafii żydowskiej.
  Nadreprezentacja żydowska w „polskim” rządzie jest gigantyczna.
  Po tej „reprezentacji” można spodziewać się że będzie reprezentować interesy raczej mafii żydowskiej niż narodu Polskiego.
  I to już widać gołym okiem po wypowiedzi tych „reprezentantów”.
  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom którzy zniszczyli własny kraj i oddali władzę w ręce tej mafii niszcząc w ten sposób przyszłość swoją i swoich dzieci.
  Wyjątkowy kretynizm „narodowy”.
  Inne narody się jednak bronią przed taką agresją, czasem ulegają pod wpływem zbrodniczego embarga, „humanitarnych bombardowań”, „stref zakazu lotów” lub wprost „misji stabilizacyjnych”.
  Solidaruchy same oddały Polskę w ręce tej mafii.

 3. O tym jak widzi najbliższą przyszłość jeden optymista
  http://cygnus.neon24.pl/post/118659,ukrainne-rozgrywki

  Ma rację co do trendów ale chyba będzie więcej przeszkód w ich realizacji.
  Niemniej kierunek ewolucji jaki opisał jest, moim zdaniem, prawdziwy.

  Może też nastąpić jakieś gwałtowne załamanie i efekt domina.
  Wtedy sprawy potoczą się szybko.
  Ale z załamaniami jest jak z trzęsieniami ziemi, niby wiadomo że muszą nastąpić ale nigdy nie wiadomo kiedy to się stanie. Czasem wystarczy impuls, iskra, katalizator.

  Ważne jest że procesy społeczne wskazują na zwycięzce tej konfrontacji.
  Coraz mniej jest na świecie pożytecznych idiotów a coraz więcej jest ludzi świadomych tego co naprawdę się na świecie dzieje.

  Tych co wiedzą mafia nazywa ruskimi agentami albo wprost terrorystami.
  Prawdziwymi terrorystami są najemnicy mafii i sama mafia jako „przewodnia” najemników.

 4. Dawno tu nie zaglądałem ale coś mnie dziś podkusiło. Prowadzący „Dziennik telewizyjny” przytoczył info że strony „treboroka” o tym rosyjskim naukowcu – może być coś na rzeczy bo pamiętam kiedy nad Czelabińskiem wybuchł meteor rok temu pojawił się na YouTube film na którym kiedy był odtwarzany w zwolnionym tempie wyraźnie było widać jakiś obiekt doganiajacy kosmiczną skałę po czym widać, że meteoryt się rozpada i wybucha. Może Rosjanie już mają takie obiekty bo cóż więcej mogłoby dogonić meteor?

 5. Za to Niemcy mając pretekst obrony wschodnich rubieży UE /czytaj IV Rzeszy/ będą okupować Polskę swymi wojskami i bronić tego proniemieckiego rządu, który od 2007 roku i jeszcze wcześniej, działał na szkodę Polski , likwidując wszystko co tylko jeszcze jest polskie.

 6. Wojna in formacyjna trwa juz od długiego czasu, nawet na portalach uchodzących za „patriotyczne”, które nie publikują komentarzy wcale nie obrażających nikogo, a pokazujących prawdę jaką ten komentujący prezentuje.
  Czy to jest „patriotyczne” ? Można mieć zasadnicze wątpliwości

 7. Nie każda blondynka to blondynka.

  „A ja lubie kawaly o madrych blondynkach:
  Przychodzi blondynka do banku i mówi, że wylatuje na wakacje za granicę i prosi o kredyt w wysokości 3000 PLN na 2 tygodnie.Urzędnik prosi ją o przedstawienie jakiegoś zabezpieczenia pod pożyczkę.Blondi wyjmuje kluczyki od Jaguara stojącego przed bankiem. Po sprawdzeniu wszystkiego, bank zgadza się na przyjęcie samochodu pod zastaw.
  Pracownik banku odbiera kluczyki i odprowadza samochód do podziemnego garażu w banku. Po 2 tygodniach blondynka oddaje dług w wysokości 3000 PLN i odsetki 22,00 PLN.
  Urzędnik bankowy mówi:”Cieszymy się z udanego interesu i mamy nadzieję, że wakacje się udały. Jednakże w czasie Pani nieobecności sprawdziliśmy, że jest Pani multimilionerką. Zastanawia nas, po co zawracała Pani sobie głowę pożyczką na 3000 PLN ?”
  Blondi odpowiada: „A gdzie do diabła w Warszawie znalazłabym parking strzeżony dla Jaguara na 2 tygodnie za 22,00 złotych?” 😛

Comments are closed.