Alternews – 3.03.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

36 thoughts on “Alternews – 3.03.2015

 1. Różni się pan od człowieka który napisał na Fb-on na pewno czuje się mniej pewnie ze swoim subiektywnym,a nawet błędnym poglądem -jak żeś pan to do siebie odniósł.Poza tym-nie łap pan za słówka,i nie rechocz z krytyki,boś sobie pan sam zasłużył,a ta kpina,to arogancja.Upodobnił się pan już dawno do betonu,więc nie ma co rechotać i kpić z kogoś kto jest np.polskim patriotą-czyli zwyczajnym kibolem.Czuj się pan pewnie ze swoim błędnym poglądem-jak pacjent w szpitalu psychiatrycznym.

  1. dlugo zastanawialam sie co tu napisac, w koncu doszlam do wniosku, ze tu nie ma o czym pisac.

  2. Sylwester Polak
   – a cóż cie trzyma przy NTV p.Janusza Zagórskiego, że tu zaglądasz i słuchasz „betonu”? Masz TVN-y, Polsaty itp – wolna droga.
   Tam dawaj upust swoim połajankom i pouczaniu.

 2. Szanowny Panie Januszu. Popełnił Pan straszliwego babola. Nie żadnego Juliusza Brauna, tylko Grzegorza Brauna. Nie jest Grzegorz Braun dziennikarzem, prędzej publicystą, jest raczej reżyserem i znanym prelegentem niezależnym i to rzeczywiście jedynym niezależnym pośród pretendentów w wyborach prezydenckich. W Polsce od lat na wilczym bilecie, niezależnym od jakichkolwiek pryncypałów, od cudzych pieniędzy, od wpływów z ugrupowań politycznych i organizacji, itp. Z kolei pan Juliusz Braun, był – jak się zdaje – w przeszłości opozycjonistą i jest stryjem pana Grzegorza, a obecnie jest pan Juliusz Braun związany z tzw. TV „polską państwową” i jest całkowicie zależny od systemu aktualnego reżimu, ale jaką tam pełni rolę, tego nie wiem /nie mam w domu telewizora od dziesiątków lat i nie znam takich informacji/ ale wiem, że już od dawna przeszedł był na ciemną stronę mocy jako jedyny w znanej historii tej zasłużonej dla Polski rodziny. W NTV w przeciwieństwie do pana Grzegorza Brauna oczywiście pan Juliusz nigdy nie był i mam nadzieję, że nigdy nie będzie, w każdym razie dopóki się prawdziwie nie nawróci… Cóż, często nawet w najlepszej rodzinie dla kontrastu Pan Bóg dopuszcza kompletną zakałę przynoszącą gigantyczny wstyd i ból całej rodzinie żyjących i wszystkim protoplastom.

  Grzegorz Braun to chłop na schwał, jest w Polsce silnie prześladowany, milicja wmawia mu, że pobił naraz sześciu milicjantów, będąc w pozycji leżącej na brzuchu z założonymi na rękach z tyłu kajdankami. W jaki sposób dał radę pobić w takiej pozycji kilku osiłków milicjantów i wyłamać im szczęki, ręce czy co tam powiadają, to już tylko chyba wiedzą pan Grzegorz i sam Pan Bóg, w każdym razie „niezawisły sąd” ukarał był go za to pobicie całkiem niedawno dużą kara pieniężną, zatem ów „sąd” dał wiarę w to pobicie. W tej sytuacji, według mnie, powinien by może równolegle do pretendowania do urzędu prezydenta, rozpocząć starania o mecz wszechwag w boksie o mistrzostwo świata.

  Poza tym jest pan Grzegorz autentycznym erudytą, miłośnikiem prawdziwej historii Polski i walczy o normalną Polskę dla wszystkich normalnych ludzi niezależnie od poglądów. Opowiada się /znów jako praktycznie jedyny wśród pretendentów/ tak mocno jak potrafi za obroną w Polsce wszystkich trzech Praw Naturalnych ludzi niewinnych /Prawa do Życia, Prawa do Własności i Prawa do Wolności/. To chyba pierwszy przypadek startu do wysokiego urzędu w historii całej Europy od co najmnej czasów rewolucji francuskiej, a być może i od czasów wcześniejszych, człowieka bazpardonowo broniącego jednocześnie wszystkie trzy Prawa Naturalne ludzi niewinnych …

  1. WJD pisze:Poza tym jest pan Grzegorz autentycznym erudytą, miłośnikiem prawdziwej historii Polski.

   Jakoś nic nie słyszałem ażeby coś mówił o Ariach/Lechitach .O rozwiniętej Cywilizacji przed vatykanskim zniewoleniem.
   Jak dla mnie to zwykły oszołom w stylu owsiak,wałesa,michalkiewicz czy inna gnida szukająca naiwnych ,często wierzących ludzi aby błyszczeć w blasku i poklasku ich niedorozwiniętych umysłów.Cóż, tacy są ludzie wierzący:-D

 3. Słuchałam dziś o jeszcze innej truciźnie, którą traktuje nas Monsanto. Etotiksyna (ze słuchu, ale nie ektotoksyna) zatruwa głównie ryby hodowlane, ale również ryby bałtyckie, wody, warzywa i owoce w mniejszym stopniu. Trucizna pokonuje barierę krew-mozg. Niezależni badacze są szykanowani, badania fałszowane, fałszowane etykiety na produktach, korupcja na przykładzie rządu Norwegii. Szwedzkie sklepy dostały instrukcje żeby informować klientów o skażeniu ryb i dopuszczalnym ich spożyciu maksymalnie raz w tygodniu, a dla ciężarnych zakaz spożycia.
  Program dokumentalny „Cała prawda o rybach”(Francja) nadany 3.03.15 o 13:55 przez TVN style, ale wart wysłuchania. Może będzie powtórka.

  //
  Powtórka w środę (4.03.2015) o 7:00 rano w TVN Style.
  A jak komuś za wcześnie to tu: https://www.youtube.com/watch?v=XomF1er9mLc

  Voytek – [Admin]

 4. Janusz jednak nie potrafi przedstawiać dobrych wiadomości, przecież i tak wszyscy wiemy że okulary niewidki skończą jak antyradar

 5. Ministerstwo Ochrony Środowiska kłamliwie informowało Polaków, że Roundup jest biodegradowalny

  1. Ten człowiek kłamie ,niech pokarze film z udziałem Komorowskiego i jego przestraszonej miny/wyrazu twarzy.Nie nie pokarze?,no to o czym my tu mówimy?
   Zwykła przed wyborcza rywalizacja w której i tak zwycięży któryś z kilku psychopatów:-D

   1. no raczej jest oczywiste kto, jak i dlaczego zwycięży, ten wywiad nie jest o komora skrzywionej gębie którą i tak mamy w nadmiarze w necie, zresztą niby jak miałby wrzucić to do sieci, od kiedy to dziennikarz ma prawa do materiału nie rozmieszaj mnie, wiesz jakie stosy zalegają w archiwach tvp albo tvn nie wyemitowanych materiałów i wywiadów,,,, jeśli czegoś nie ma w necie to nie znaczy że nie istnieje, teraz już jest wręcz na odwrót

   2. Zastanów się. Czy człowiek który kłamie powoływał by się na dokumenty które są w jego posiadaniu i które nie są tajne ?
    Jeżeli mówi że ma taki film to pewnie go ma i być może nawet udostępnił w sieci tylko ty nie wiesz gdzie.
    Z tego co mówi wynika że na filmie nie nic takiego poza miną Bronka co by mogła stanowić tajemnicę państwową.

    Gość jest znany więc skontaktuj się i poproś go o filmik.
    A dopiero potem możesz twierdzić że kłamie.

    Moim zdaniem gość nie kłamie, opowiada o zerwanym przez Bronka wywiadzie po zadaniu drażliwego pytania.
    A to że Bronek to marionetka służb specjalnych to wiedzą wszyscy. Bronek jest zbyt ciężki intelektualnie by samodzielnie sobie zbudować pozycję w polityce.
    To kukła sterowana przez kogoś… łatwo się domyślać przez kogo na bazie jego polityki wschodniej.
    Albo to głębiej zakonspirowany agent Putina.. ale nie sądzę, zbyt mało inteligentny do takiej koronkowej roboty dobiera się ludzi o dużym poziomie inteligencji sprytu, zdolności aktorskich.
    Moim zdaniem jedyną siłą Bronka jest fakt że jego dzieci są żydami (podobnie jak u Radka, też prostaka).
    (wg „teorii spiskowej” czyli religii żydów dzieci dziedziczą „żydostwo” po matce).
    Dzieci Radka też są z automatu żydami.

 6. Dołożę swoje 3 grosze w sprawie krytykowania pana Janusza.Jeżeli ktoś ma coś do zarzucenia niech wypowie się oficjalnie a nie chowa się pod jakimś anonimowym nickiem.Krytykować i obrażać z ukrycia jest bardzo łatwo.
  Ja osobiście nie znam osoby, organizacji czy mediów które uświadamiają ludzi tak jak robi to NTV.
  ps.Panie Januszu i cała ekipo nie przejmujcie się obraźliwymi wpisami,bo jak wiadomo idiotów nie brakuje.

  1. Panowi i panie krytykujący mainstreamowe odchylenia NTV
   „nie przejmujcie się obraźliwymi wpisami (takimi jak powyższy) ,bo jak wiadomo idiotów nie brakuje”
   Róbcie swoje by prawda docierała do odbiorców NTV.

 7. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/komentator-timesa-zabojstwo-niemcowa-jak-mord-na-popieluszce/qw80f

  To już jest szyte tak grubymi nićmi, że tylko ślepiec i głupiec tego nie widzi. Napuszczanie nas Polaków na Rosję/Rosjan, szczucie (wyciągnięcie Popiełuszki z rękawa to aż farsa)… przygotowanie mentalne na wyrażenie zgody na oficjalny wjazd najemników polskich (bo teraz to zielone ludziki) na Ukrainę. Jak dzieci, nie wiadomo śmiać się czy płakać.. i tylu daje się na to nabrać.

 8. Znowu odtrąbiono sukces który jest dramatyczną klęską.
  Tym razem o gazie. Polska podobno uniezależniła się od Rosji bo już teraz więcej gazu kupuje od Niemiec niż od Rosji.
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150303/74052.html

  Znowu wielka klęska ekonomiczna i geostrategiczna którą zawdzięczamy post-solidaruchom z PO i PIS oraz PSLowi.
  A mieliśmy silną pozycję pośrednika w dostawach rosyjskiego gazu na zachód.
  A mogliśmy mieć jeszcze silniejszą pozycję (i zyski) gdyby powstał Jamał II.
  Niestety Solidaruchy (w tym najaktywniej Lech i Jarek czyli agentura wiadomej mafii) doprowadziły do uwalenia budowy Jamału II (hehehe afera światłowodowa) w zamian za to powstał Nord Stream.
  I teraz Niemcy nam sprzedają z zyskiem Rosyjski gaz.
  Teraz zależymy w 50% od dostaw z Rosji a w 50% od dostaw z Niemiec.
  Polska uzależniła się energetycznie od dwóch odwiecznych wrogów.
  I to na własne życzenie (uwalenie Jamału II).
  Dodatkowo jeszcze płacimy Katarowi z skroplony gaz którego nie odbieramy bo nie mamy terminala.
  No i ceny gazu ze wszystkich tych źródeł są gigantyczne, jedne z najwyższych w Europie.
  Polska solidaruchów (znanej nam mafii) nie prowadzi polityki energetycznej ale prowadzi politykę zdrady interesów Państwa w obszarze energetyki (i w nie tylko tym obszarze).
  To jeszcze jeden z kamyczków do koszyczka na kogo głosować w nadchodzących wyborach.

  Teraz podobna zadyma jest z nitką południową która mafia w UE sabotuje a która Rosja przekierowała do Turcji. Znowu mafia doprowadziła UE do gigantycznych strat ekonomicznych.

  Ciekaw jestem waszych refleksji.

  1. @ Oscar pisze : ” A mieliśmy silną pozycję pośrednika w dostawach rosyjskiego gazu na zachód.”

   NIE mieliśmy, bo złodzieje dogadali się z Gazpromem i Gazprom płacił tylko symboliczne pieniądze za przesył, a złodzieje wzieli za to taką kase, że nawet do siódmego pokolenia ich rodziny nie będą musiały pracować !

   @Oscar pisze : ” To jeszcze jeden z kamyczków do koszyczka na kogo głosować w nadchodzących wyborach ”

   Na kogo głosować ? Na nikogo ?
   Rządzili, rządzą i nadal będą rządzić najgłubsi.
   A, jeszcze głubszymi są Ci co na nich głosują !

 9. Tak powinni politycy i urzędnicy myśleć o obywatelach w podległych im regionach.
  Od tego oni tak naprawdę powinni być (w III RP nie są).
  Temu tak naprawdę powinno służyć Państwo jako struktura.
  Wspaniały, pozornie apolityczny filmik… o ludzkiej dobroci i innych obywatelach tego świata.

  https://www.youtube.com/watch?v=6ZWB7mnVWak

  Ja takie podejście do obywatela nazywam socjalizmem.
  Ale można to nazwać inaczej jak komuś socjalizm się źle kojarzy.
  Nazwa jest bez znaczenia, ważne są realne mechanizmy wywodzące się z obowiązującego prawa i mentalności (a mentalność wywodzi się z kultury narodowej, edukacji narodowej i niestety ze średniowieczny lub starszych dogmatów wiary oraz ich zmutowanych wersji).

  Polecam głębszą zadumę nad tematem.

 10. Okulary niewidki super.
  Ja czekam jeszcze na maseczki, które zakładać będziemy żeby nie wdychać tego całego badziewia.
  Jak zaczniemy chodzić nagminnie w maseczkach to nie dość, że będziemy się chronić ale i będzie to istna demonstracja, tak na co dzień.

 11. „Marszałek senatu Bogdan Borusewicz to ikona demokracji, zakazanie mu wjazdu do Rosji, to decyzja niezrozumiała – ocenił prezydent Bronisław Komorowski. Borusewicz miał stać na czele polskiej delegacji na wtorkowych uroczystościach pogrzebowych Borysa Niemcowa.”
  Borusewicz zapomniał, że ma zakaz wjazdu do Rosji w ramach sankcji, już od ponad pół roku!
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bronislaw-Komorowski-zakaz-wjazdu-do-Rosji-dla-Bogdana-Borusewicza-to-niezrozumiala-decyzja,wid,17303802,wiadomosc.html

  „Moskwa nie wierzy łzom po złotym chłopcu, czyli prawda o B.Niemcowie”
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/01/moskwa-nie-wierzy-lzom-po-zlotym-chlopcu-czyli-prawda-o-b-niemcowie/#more-1684

  „Co Polak o Ukrainie ma wiedzieć, a czego nie.
  Jak podaje TVN, Polak ma wiedzieć, że Putin grabi ukraińską ziemię. TVN nie podaje jednak że… rozkradają ją także amerykańskie koncerny!”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/co-polak-o-ukrainie-ma-wiedziec-a-czego-nie-2015-03

  „Ukraina – Patroszenie ciężko rannych żołnierzy w celu pozyskania ich narządów.
  Ukraińscy kanibale! Badanie przeprowadzone przez korespondenta wojennego Agencji Informacyjnej ANNA-NEWS, Marata Chajrułlina dotyczące handlu narządami ciężko rannych ukraińskich żołnierzy, handlu prowadzonego przez kijowską juntę.”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-patroszenie-ciezko-rannych-zolnierzy-w-celu-pozyskania-ich-narzadow-2015-03

 12. „Prof. Pipes o stosunkach z Rosją: polscy politycy powinni ważyć słowa.
  „Polscy politycy, komentujący rosyjską politykę, powinni bardziej ważyć słowa. Być stanowczy, ale nie prowokować Kremla” – powiedział w rozmowie z RMF FM prof. Richard Pipes, były doradca Ronalda Reagana. Dodał, że Władimir Putin jest dziś gotów mocno pogorszyć stosunki między Rosją a Europą i Stanami Zjednoczonymi.””
  http://wmeritum.pl/prof-pipes-o-stosunkach-z-rosja-polscy-politycy-powinni-wazyc-slowa/

 13. Kilka mądrych zdań znalezionych w komentarzach na AdNovum
  „Problem „rusofobii” zachodnich liderów jest bardzo prosty do wyjaśnienia. Oni wszyscy są z tego samego nadania. Mechanizmy selekcji i promocji „liderów” są publicznie znane od kilkudziesięciu lat (a szerzej dzięki Internetowi), w niektórych polskich księgarniach leży sobie np. Wojna o pieniądz Songa Hongbinga i tam to też jest pięknie wyłożone. Ta wiedza leży na wyciągnięcie ręki, ale ile osób po nią sięgnęło – 1%, 5%? Ilu wyśmiewa to jako „teorie spiskowe”?

  Nie ma ŻADNEJ rusofobii. Rosjanie nie są wyjątkowi. Jak się „liderom” każe milczeć w sprawie zbrodni popełnianych na Palestyńczykach – milczą. Atakować Libię – będą atakować. Nakładać sankcje na Iran – założą. Przecież np. Grecja i Włochy odniosły duże straty na sankcjach na Iran. Sankcje na Rosję to nie jest nowość. Zachodni liderzy w kwestii finansów robią dokładnie to co każą im robić bankierzy, politykę imigracyjną prowadzą dokładnie tak jak się to podoba żydowskim ideologom (dywersyfikacja rasowa). To są bezwolne kukły niezdolne do żadnej inicjatywy. ŻADNEJ! Za garść srebrników zniszczą własną ojczyznę, naród i rasę.

  Jeśli ktoś analizuje co myśli kukła, to po prostu popełnia błąd u podstaw. Trzeba zająć się ich „opiekunami” – a ci nie lubią rozgłosu, ich narady odbywają się za zamkniętymi drzwiami. Nawet cykliczne zjazdy kukieł (np. Bilderbergów) nie są nagłaśnianie (choć już przyznano, że faktycznie mają miejsce). Zachodni „liderzy” nie są warci nawet posłania kulki w łeb. Łatwo ich zastąpić.

  Liked by 6 people
  sceptycznynemo , Marzec 4, 2015 at 11:13

 14. Ja jeszcze ogladam Twoja Januszu NTV tzn. nie jest tak zle…mam pare uwag i czasami dziele sie nimi ,ale ogolnie jest OK .Prosze tylko o obiektywne informacje ,bez komentarza ,bez ekscytacji ,bez oceny ,ze TO jest DOBRE a TO BE …wnioski wyciagne sama…serdecznie pozdrawiam cala ekipe i prosze o wiecej wiary we mnie czyli w czlowieka czyli w kobiete.

  1. //Prosze tylko o obiektywne informacje ,bez komentarza ,bez ekscytacji ,bez oceny ,ze TO jest DOBRE a TO BE …wnioski wyciagne sama…serdecznie pozdrawiam cala ekipe i prosze o wiecej wiary we mnie czyli w czlowieka czyli w kobiete.//

   .

   1. Cos nie po Twojej mysli ? przemysl …nie krytykuj …Ja to tylko „mlodsze” Ty…

   2. Hmm .. ze co BoBo .. to chyba do Kucypa pisałaś bo do mnie/do mojej kropki nad twoim i to nijak nie pasuje .. a może do siebie
    „cos nie po Twojej mysli ? przemysl …nie krytykuj …Ja to tylko „mlodsze” Ty…” tak dla przypomnienia/utrwalenia ?!

  1. Za wikipedią: „Polon wprowadzony do organizmu jest silnie toksyczny. LD50 dla polonu wynosi ok. 1 mikrograma, co czyni go ok. 50 000 razy bardziej trującym niż cyjanowodór. „ Więc ktoś chyba pomylił szkodliwość z racji radioaktywności z toksycznością chemiczną.
   Wspomniany w linku artykuł z „Wyborczej” u mnie bez problemu wyświetla się w całości.

Comments are closed.