Alternews – 3.04.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

21 thoughts on “Alternews – 3.04.2017

 1. To są jaja na najwyższym światowym poziomie.
  Wszyscy słyszymy głośnie wrzaski przegranej w USA odnogi „demokratycznej” globalnej mafii o tym że „Rosja wtrącała się w wybory w USA”. To oczywiście skandal, niedopuszczalne (choć w żaden sposób nie udowodnione)… to podważa wyniki wyborów…

  A za chwilę te same gremia wypowiadają jak najpoważniej następujące kwestie:
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704045172600-Haley-syryjski-narod-Asad/
  Oni wiedzą kogo nie popiera naród Syryjskie… i w ramach nie wtrącania się do wyborów w innych państwach … będą nalegały by Asad nie startował w najbliższych wyborach…

  Tak daleko posuniętą schizę, relatywność moralną, wielogniskowość optyczną, mają kulturowo tylko żydzi, no i może jakieś plemiona w głębokiej Afryce (słynny Kali).

  To przecież kabaret na skalę światową.
  Byłoby śmiesznie gdyby ci „kabareciarze” nie używali broni i nie mordowali milionów ludzi na całym świecie w „obronie swojej wizji świata” Oczywiście każdy sam sobie wywiedzie (dopowie) że jaka kultura taka wizja..

 2. Nadchodzi kolejny wyż demograficzny.
  Ten wyż to synergia dwóch a nawet trzech procesów.
  Po pierwsze to spadek bezrobocia czyli poprawa losu wielu rodzin.
  Ze spadkiem bezrobocie nieodmiennie wiążą się podwyżki płac (pracownik poszukiwany)
  Po drugie to program 500+ tu sprawa jest oczywista.
  Po trzecie w wieku rozrodczym jest wtórny powojenny wyż (dzieci powojennego wyżu)
  Ten wyż już pod starawy ok 35 lat… ale jeszcze pewnie dziewczyny się sprężą bo mieć dzidziusia na którego ich dotychczas nie było stać.
  W dużej części to zasługa PISu, 500+ to katalizator procesu.
  Mieszkanie + to kolejny katalizator, jeszcze nie działa…

  Proces hamujący to import Ukraińców do Polski robiony po cichu bez rozgłosu wbrew interesom narodu Polskiego. Jak widać wrogowie narodu Polskiego nie odpuszczają.
  PO mimo że nie rządzi sieje dywersje i hamuje jak tylko może widać wyraźnie że to wrogowie narodu Polskiego. (zdrajcy to mało powiedziane, wrogowie.. to odpowiednie słowo).
  UE też określiła się jasno jako wróg Polski i narodu Polskiego.
  W UE Niemcy i Merkel przyjęły tradycyjnie wrogą postaw`e wobec Polski i narodu Polskiego. Banderowcy to zdeklarowani od lat wrogowie narodu Polskiego.

  Pytanie o PIS… kogo PIS ma za nadzorcę (kogoś musi mieć) ten ktoś jest z USA.
  Pytanie czy ten ktoś jest wrogiem Polski czy nie (o przyjacielu Polski nawet nie marzę .. takim przyjacielem może być tylko inne państwo Słowiańskie pod warunkiem że suwerenne a nie okupowane. Słowianie się ze sobą dogadają pod warunkiem że wrogowie Słowian nie będą bruździli , a brużdżą na potęgę 24 godz na dobę i mają media mainstreamowe, służby specjalne, polityków na gwizdek…

 3. Te nagle „odkrycia” i „proby” naukowcow dotyczace odbijania promieni przez jakies tam czaseczki to nie jest spoznionyy zaplon, tylko oficjalne wprowadzanie tej technologii i przemycanie podobnych, o innych skutkach, np. „szczepienia” calych populacji.

  1. No byłoby dobrze gdyby Trump włączył się w walkę z terroryzmem.
   Putin o tym mówi przy każdej okazji.
   A walka z terroryzmem to nie tylko walka z objawami terroru czyli z jego wykonawcami ale przede wszystkim walka ze strukturami zarządzającymi, finansującymi terroryzm na świecie.
   To wie każdy nawet początkujący dowódca na polu walki.
   Najważniejsze cele to sztaby, składy amunicji i innego zaopatrzenia.
   A wszyscy wiemy gdzie mieści się kwatera główna światowego terroryzmu.

  2. Czyli uderzyli się w pierś i będą wojować sami ze sobą .Ja cie nie kręcę tych ludzi to naprawdę mają za debili hihihihihihihihi

 4. O patriotyzmie dla idiotów.

  Wmawiają nam że Polska powinna być Odważna i Dumna.
  http://macgregor.neon24.pl/post/137837,srokowski-polsko-badz-odwazna-i-dumna

  Odwaga i Duma ? czyli idiotyzm patriotyczny.
  Odwaga i duma to uczucia, emocje, pierwotne instynkty a uczucia bywają najczęściej ślepe.

  Polska powinna być Mądra i Rozważna…
  Mądrość i Rozwaga to rozumu, myślenie…intelekt.

  To co napisałem to fundamentalna kulturowa wręcz słabość Polski.
  Więcej rozumu mniej emocji (w polityce jest akurat odwrotnie).

  Patriotyzm po Polsku to czyste emocje często wręcz absurdalne, samobójcze, destrukcyjne.

  Czas na krzewienie w kulturze Polskiej patriotyzmu opartego na rozumie, na myśleniu, na obiektywizmie…

  Żadna partia na scenie politycznej tego nie robi.
  Wszystkie rozgrywają emocje, uczucia.. czyli prowadzą wrogą destrukcyjną wobec Narodu Polskiego politykę.

  A Kościół wręcz wyłącznie żeruje na emocjach i to KK jest winny (1000 letnia tradycja zniewalania umysłów Słowian) tej destrukcyjnej formy Polskiego „patriotyzmu” czyli patriotyzmu idioty, ciemnogrodu, przy kruchtowego… sączonego obłudnie z ambony przez ponad 1000 lat.
  No i w efekcie, naród, Słowianie zostali zdegenerowani do cna a Polska straciła suwerenność (od 89r to tylko wydmuszka).

  Dzisiaj tę degeneracyjną misję kontynuuje PIS.
  Rozum, obiektywizm.. nie emocje.. czyli nie obłąkana nieracjonalna miłość i taka sama nienawiść…
  A takich „bohaterów” się lansuje, takich się koloryzuje, szminkuje, pudruje..w mediach w zakłamanej historii (np wyklęci kontra budowniczowie PRLu…czyli w istocie Polacy).

  To wszystko to są działania w istocie wrogie wobec Narodu Polskiego
  Takie działania mogą prowadzić albo głupcy, idioci, ludzie o małych rozumkach (nieświadomie) albo wrogowie narodu Polskiego (świadomie z pełną premedytacją).
  Premedytacja .. wyjaśnię… działanie wcześniej zaplanowane, przemyślane.

  1. Oscar pisze:
   5 kwietnia 2017 o 12:54… ” O patriotyzmie dla idiotów…” Odpowiadam: Zgadzam sie z Toba Oscar i moze podpowiem ze w Polsce sa ludzie,ktorym bardzo zalezy na zniszczeniu Polski i Polakow i to ETNICZNYM wyniszczeniu tez Polskiej Kultury Jezykowej. W Polsce juz sie celowo stosuje zastepcze wyrazy i zwroty by zastapic nasz piekny j.polski slowami takimi jak…sorry (sorki)… pub…weekend…happy… itp…Moze jeszcze dodam ze smutne jak sie slyszy: podajac adres e-mail to ten miedzynarodowy znak @ (et) nie zapomnij nazwac „malpa” bo to okresla prymityw Polaka a Polak inaczej tego nie zrozumie… Sorry ale Polacy nie gesi i tez swoj jezyk …gegangen..ok? Walke z przeciwnikami Polski i Polakow nalezy zaczac od ostrego i stanowczego stawiania sprzeciwu wszystkim tym,ktorzy mniej lub bardziej swiadomie przyczyniaja sie do etnicznego wyniszczenia kulutury jezykowej Polakow bo od tego sie zaczyna… Tutaj apel do NTV i Janusza Zagorskiego,ktorzy w mediach reprezentuja nasza Polska Kulture Jezykowa… Pozdrawiam-Lumen

   1. a ta malpa to chyba o nas,bo jak piszesz swoje nazwisko czy imie najpierw lub nickname to dodajesz „małpa”.Tak sami siebie nazywamy?nieładnie i do tego nieświadomie.Alez oni kombinują.A ten znak to komu malpe przypomina?ahaaaaa dopiero teraz na to wpadłam tzn po polskiemu „małe a”.moze to skrot informatykow, tak wyszło.Sorry malpki 😉

 5. Wraca łupkowe zagrożenie dla Polski.
  W ramach odcinania Rosji od Europejskiego rynku gazu „polskie” Łupki są użytecznym narzędziem. To oczywiście dewastacja Polski ale kogo to obchodzi a Ameryce.
  Pomysł jest oczywisty.
  Aby zablokować Gazprom to trzeba Europie dać jakiś inny gaz.
  Pomysłów było wiele wszystkie upadały z jednego powodu.. inny gaz jest dużo droższy loko Europa. Polskę nawet zmuszono do inwestycji w gaz skraplany
  , to inwestycja na której Polska traci miliardy ale w ten sposób finansuje wojnę gazową z Rosją.

  Gaz łupkowy w USA jest tani ale transport drogi .. i znowu ..d..pa.
  Ale gaz łupkowy z Polski nie wymaga transportu…jest w Europie…
  a dodatkowo Polacy nie mają technologii a Ameryka ma … i rządzi PIS który „kocha Amerykę to komu Polska sprzeda licencje i pewnie wyłączność na swój gaz ?
  Oczywiście Amerykańskiemu żydostwu.
  I będzie git geszeft.
  Zablokujemy Gazprom i będziemy Polakom i Europie sprzedawać Polski gaz po naszych koszernych cenach. My zarobimy miliardy a Polacy będą finansować koszty rekultywacji terenów które my zniszczymy. To klasyka kolonialnego „biznesu”.

  Klimat polityczny który tworzy PIS jest idealny do realizacji tego typu „inwestycji”.
  Polaków nikt o zdanie nie zapyta.

  1. „koszty rekultywacji terenów które my zniszczymy” tu nawet nie chodzi o koszty to i tak przegrana sprawa z rekultywacją ulatnianie się gazu moze trwać 50 lat , drugie zatrucie wód gruntowych na to potrzeba stu lat i więcej , żyły wodne to synchronizowany organizm naczyń połączonych , gaz będzie wywierał na gurotwory podniesionym ciśnieniem a to oznacza zmian cyrkulacji wod podskórnych i transport chemii i gazu nawet na duże odleglosci od miejsc szczelinowania , wiec niech okolice i okoliczni mieszkańcy nie będą naiwni że ich to nie dotyczy bo to kwestia czasu , zbrodnia to nie tylko dewastacja pola przy odwiercie i wypuszczanie płukanki chemicznej , miejmy nadzieje że ludzie się zjednoczą a nie jak w Żurawlewie praktycznie miejscowi bronili swojego pola .Wszyscy i wszystko powyzdychają to kilku latach gdy kuracja,chemioterapia zadziała !

 6. Sabotaz Trumpa glownie robiony przez pedofilski network . Wiedzialam , ze to bedzie meritum sprawy . No dalej do roboty .Ile jest tych pedofili na swiecie rzadzacych ziemia ?.

  1. Pedefilia, homoseksualizm to przecie`Z tradycyjny element kultury żydowskiej… a pewnie i szerzej bliskowschodniej w jej ortodoksyjnej formie ale też widoczna w pochodnej kulturze czyli w tęczowej multikulti lansowane w Europie nachalnie i na siłę.
   Na tym tle pedofilia i homo to spójnik kulturowy wiadomej mafii.
   Nawet mafijne media ogłaszały z dumą że JPII też był „tęczowy”.
   Gronkiewicz broni tęczy w Warszawie jak niepodległości (bynajmniej nie Polskiej niepodległości).

   Gdzieś czytałem że wiadoma mafia to w płaszczyźnie zboczeń tajny związek pedofili i homoseksualistów czyli tęczowych multikultystów….
   No i coś w tym chyba jest.

Comments are closed.