Alternews – 3.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

7 thoughts on “Alternews – 3.10.2013

 1. Referendum w Warszawie jest „be” bo chcą wywalić „ich człowieka” ze stołka. Ale referendum w Słupsku, gdzie chcą obalić prezydenta miasta, który jest z SLD – to już jest super sprawa, „idźmy na referendum!”.
  http://www.wprost.pl/ar/418829/PO-namawia-idz-na-referendum-W-Slupsku/

  To całe PO to banda hipokrytów i pasożytów. A może ta zażarta walka o stolicę, niczym „obrona Częstochowy”, ma jakieś drugie dno? Może jakieś spore pieniądze są jeszcze do „zarobienia”…?

  Nie wiem jakim cudem jeszcze dają im tyle % poparcia w tych pseudo-sondażach…

 2. Możliwe, że Rosjanie uznali wyrok EU trybunału, by potraktować go jako precedens.
  USA co chwila morduje dronami cywili w Afganistanie, afera z naszymi żołnierzami – była łagodzona tym, że amerykanie przez przypadek zabijają np. 80 osób i nikt nie jest ciągany po sądach.
  Jak się dołoży do tego Irak… amerykanie nie zdążą z drukowaniem szmalu na odzszkodowania…

 3. …Ja myśle P.Januszu…że od początku naszej demokracji nie chodziło o „rządzenie”chodziło cały czas o kase,,,..cały czas..Wiemy jakie sa kryteria istnienia na dziś..Interesy ,pieniądze ,na dziś juz nie jest istotne ,jakim kosztem.Nikt na dziś nie jest w stanie zrobić nic.Tam gdzie trzeba zaplacić–sie zaplaci–problem z głowy.Nikt na dzis nie ruszy tego mrowiska.Tu jest potrzebne jedno wielkie radykalne cięcie,nie tam jakieś demonstracje,petycje,referenda,szydzą z Nas, bezczelnie w twarz śmieją sie.Czy to, to jest Polska..??To jest tutaj gdzie sie urodzilem i wychowałem..??Dlaczegooo sie ze mnie smieją…dlaczego mnie popychają…dlaczego co chwile dostaje lepe w karczycho jak w wojsku…za „kota”..to tak juz ma być..?

Comments are closed.